Új privát üzeneted érkezett!

Anita!
Nem-nem,amikor meg végre meglettem...el akartak venni....de elöttem Anyunak meghalt egy babája,báttyám....vagy nem is az,mert ha megmaradt volna,Én nem lettem volna!Na és azt mondta Anyukám,ha így is megvagyok,fogigátló melett,akkor Ő megszül....mert tuti erős baba vagyok....42.hétre 4200gr.57cm voltam,Anyum 34kg-ot hízott velem!

Nem szédelegsz?Én bazira szédültem elöször....ma meg néha 4x850-et szedek....és semmi mellékhatás!
Igyál-egyél.....legyen mi kijöjjön....és pihenj le!Jeges gyümi?
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


szédülni nem szédülök szerencsére, de gyümölcslevet semmiképp se iszom mert első nap mikor bevettem egy egészet az tett be igazán egy árva pohár narancslé :-(
Hát megpróbálok enni valamit, de kétszersültön kivül nem hinném hogy lemegy bármi. Érdekes hasmenésem az most nincs :shock:
krumplis pogácsa
 
 


hát télleg erős baba voltál! :shock: 42 hétre? több mint négy kilósan?wow... mondjuk az eddigi legnagyobb súlyt az unokaöcsém produkálta, akire az utolsó pillanatik azt monták hogy tutkó kislány, de annyira, hogy fiúnévben nem is gondolokodtak, aztán én nem tom mikor de talán a túlhordott egy hétben fütyit növesztett és megszületett 5 kiló 10 dekával :shock: Na persze császárral. Negyedik fiúként a családban :-) Ezek a babák néha tojnak arra amit a dokibácsi mond :-)
krumplis pogácsa
 
 

 
 

Csajok,ÉN tudom hogy a 3.napon kéne levenni a vért- én igen, de mit tudok csinálni ha az orvosom nem így kéri??? Biztosan tudja Ács hogy mit csinál...vagy mégse?... miért nem várt addig amíg több infot kaptunk volna??? Kemény 1 héttel kellett volna többet várni :S Egyáltalán minek csináltatják meg a vizsgálatokat olyankor amikor nem is igazán értékelhető???Csak remélni tudom hogy azért ennek is van értelme.
És mi a fenét csináljak? Kihez menjek? Bocsánat ha kicsit hisztis vagyok már, de - mindenkitől elnézést kérek akire vonatkozik,akinek meg nem inge, ne vegye magára - könnyen mondjátok azt hogy nem így kéne, nem úgy kéne, milyen szar a dokid- de jobbat nem ajánlotok!!!
... próbálkoztam én máshol is, ott még ennyi sem történt. Nagyon szépen köszönöm mindazoknak akik segítettek, de akik nem, akik csak annyit árultak el hogy óóóó, az én orvosom bezzeg rögtön ezt vagy azt csinálta, azok miért nem segítenek kicsit konkrétabb infokkal? Szerintem semmibe nem kerülne... én úgy gondolom hogy ennek a fórumnak elsősorban erről kéne szólni. Tök jó hogy mindenki mesélget magáról is, kell ez is- de elsősorban szerintem nem erre van szükség, hanem arra hogy ha valaki aki idetéved, akkor az információhoz jusson, nem csak azzal kapcsolatban hogy mi lenne a helyes kezelés, hanem arról is hogy ezt HOL kaphatja meg! Nem járhatjuk végig az ország összes nőgyógyászát találomra hogy majd valahol talán segít valaki... tök jó az is hogy a metformin ennyi embernek segített- de mi van akkor ha valakinél azt mondják mint pl Zsizsiknél, hogy nincs is inzulinrezisztencia, és nem kell neki a gyógyszer??? Ebben az esetben már nem elég egyszerűen keresni egy diabetológust csak úgy, hanem olyan orvos kell aki ilyenkor is tovább vizsgál, és addig vizsgál amíg nem derül ki hogy valójában mitől is vannak az embernek ezek a tünetei. Csakhogy hol találunk ilyet??? Tudjuk hogy a PCO-val kapcsolatban mekkora a tudatlanság a dokik körében is. Találomra szinte esélye nincs az embernek olyat találni aki képben van. Nem értem hogy ezeket a konkrét információkat miért nem osztják meg velünk azok akik birtokában vannak ilyeneknek... pl most szegény Nóra... könnyű azt mondani hogy menjen máshová UH-ra ahol jobb a gép... de honnan tudja az ember hogy HOL van ilyen? Ha Kandi nem írja meg konkrétan hogy a SoteII-re próbáljon bejutni, akkor honnan kéne tudnia ezt? Többiek???
És ha valaki nem kap háziorvosi beutalót valahová mert a háziorvos úgy áll hozzá hogy már egyszer megvizsgálták, nem kell ide több vizsgálódás? Melyik háziorvos ad beutalót diabetológiára éhgyomri 3.6-os cukorral? Ami ugye teljesen rendben van? :evil: Tudjuk hogy mennyit tudnak a további összefüggésekről. Én azért is írtam mindenkinek akit érint hogy ha a pénteki diab doki normális lesz, én bizony megírom az elérhetőségét bárkinek. Nem titkos telefonszámokról van itt szó, gyerekek! Nem illegális vizsgálatokról és beavatkozásokról!!! Azt mondani hogy az én dokim itt és itt rendel, itt lehet elérni ekkor és ekkor,nekem bevált, próbáld meg ha nincs jobb ötleted szerintem nem túl nagy fáradtság...
Bocsánat ha kicsit mérges vagyok, tudom hogy senkitől nem lehet elvárni hogy mindenkinek reagáljon minden hozzászólására, én sem teszem, mert szerintem nincs is értelme. De igenis ha valakinek kérdése van és én birtokában vagyok annak az infonak amire a kérdés irányult, én válaszolok akkor is ha nem személy szerint engem szólítottak meg. Viszont úgy látom hogy többen inkább csak a sikereiket mesélik el, de a többieknek nem segítenek hogy nekik is sikerüljön :-(
Még egyszer: akinek nem inge, ne vegye magára, akinek nem inge annak én is meg gondolom a többi tanácstalan is köszöni a segítségeket. De akik nem osztják meg a tudásukat azoktól kérdezem: miért nem?????????????????????????????????????
felícia
 
 


Felícia!
Teljesen igazad van!
Persze, mindenki tudja, hogy nem te tehetsz arról, hogy mikor küldenek vérvételre!
Sajnos néha nagyon erőszakosnak kell lenni. Abban próbáltalak megerősíteni, hogy igenis a 3. nap az, nem beszélsz hülyeséget az orvosnak, bátran szólj neki!
Van, amikor nekem is rimánkodni kell valamiért!
Persze jó dokit találni nagyon nehéz!
Én a győri Kaáliba járok Dr Boga Péter a dokim, nagyon jó. Az sztk-s vizsgálatokat meg Zircen csináltatom, amit csak lehet, mert a Kaáli azért elég drága. A zirci nődoki nagyon készséges, minden vizsgálatot szó nélkül elvégez(tet). De ez gondolom nem segít rajtad, messze vagy...
backa
 
 


Felícia!Itt eddig aki kérte más dokija nevét,számát....100%-oda is adta!Tőlem is jópáran kérték...ki itt,ki priviben!Itt szó sincs nem segítésről.....de az se normális,ha Te megbízol a dokidban...Én meg lebeszéllek Róla....!(Nekem ,már volt ilyen!)Én eleven,olyan vagyok,hogy a dokimban megbízok....és akárki is mond itt valamit,tanácsol stb. megköszönöm.....de!kitartok melette!Volt vagy 10dokim,ebből 1gyereket csinált,a mostani meg szinte lelki támaszom!Nem bíztat és frankón őszinte!Ha mesélek neki valamit,ami itt a neten elhangzik.....meghallgatja és elmagyarázza!Ha butaságot mondok-kinevet!
Ha kéred a számát szólj,Én bármikor átadom az infókat!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Huh Felícia, asszem én is említettem a dokim nevét.

Dr. Szabó Péter endokrinológus Győr, Zrínyi Kórház, Dr. Józsa Péter diabetológus Petz Kórház Győr..de nem gondoltam rá, hogy valakit érdekelne Győrben is doki. Nőgyógyászhoz a dr. Nagy Miklóshoz járok, mert van Uh-ja. Telefonszámokat nem nagyon tudok, mert mindig személyesen megyek.

Kép
babancs
 
 


énnem tudom sajna leirni a dokim nevét, mert csak kiejteni tudom, az meg valahogy ugy hangzik hogy Madame "Üó". Saumur, Centre Hospitalier. :D bocsi :-) ezt nem tudtam kihagyni :oops: :D
krumplis pogácsa
 
 


Sajnos a magyar dokimat nem tudom jószívvel ajánlani, ezercsillió százalékig megbíztam benne és pofára estem. Ha rá is jön a pco-ra valszeg hagytam volna magam vele kezeltetni (már igy is lapart emlegetett egy nagyobb cisztémnál), ugyhogy most ugy érzem megszabadultam a karmaiból.
krumplis pogácsa
 
 


Sziasztok!

De dög lassú a babanet ma! Félóra mire bejutok!!!!!! :evil:

Felícia!

Az a helyzet, h. én segítenék, de pécsi vagyok!
Meg akinek eddig a dokimat ajánlottam (Áfonya), az közölte, h. drága! Hát 1 ezressel drágább, mint az Ács az tény! De különben megszakadna a munkában!!!!!
A diabetológusomnál már ketten jártak, mindketten kaptak metformint, de ő is pécsi! Ha érdekel a dokik elérhetősége, priviben elküldöm!
Egyébként a Nők Lapja Cafén most készül egy orvoslista az általad említett célból, de kódos lesz, mivel a metformin ma még nincs PCO-ra törzskönyvezve és nem lenne jó, ha a felvilágosult dokik megütnék a bokájukat! De nézz át oda, mert ott nagyrészt pesti csajok vannak és több pesti dokit is ismernek, priviben biztos adnak címeket!!!!!
És ne dühöngj, lesz ez még így se, majd amikor a gyerekorvost kell meggyőznöd, h. márpedig be kéne fektetni a gyereket kórházba, mert ez több egyszerű megfázásnál, v. ki kell harcolnod, h. ne bökdössék már össze, hanem kössenek be egy kanült!!!! :evil:
A PCO küzdésre tanít sajnos!
De épp azért küzdünk, h. ez előbb-utóbb ne így legyen!!!!!!!
rambóka
 
 


Sziasztok!!!!

Felicia a pco honlapon bizti lesz dokitáblázat ki jó ki nem :lol: és mazsolázhatunk :lol:

Vidéki vagyok, debrecenben jó diabost tudok de nődokit nem :x :evil: :cry:

Kavicska pancsizz ,érezd jól magad a nagytopiktalira töltődj fel :lol: egyszerre izgulhatunk páran szeptemberben :wink:

Okr hol vagy???

Nóra jó olvasni,hogy nem adtad fel :wink: +++++++ írj ha uh voltál!

Norka mizu??

Pusz
Vendég
 


MNiki!Magadról nem írsz?Jól vagy már?
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


7kincs, én is remélem hogy ott aztán lesz választék :-)
Ha a mostani pénteki doki nem jön be akkor kipróbálom ha ad a házimanó( házidoki) beutalót a Norka-félét, ha ő sem, akkor lehet hogy megyek akár Debrecenbe is "debrecenbekéééééneeeeemeeeeeennnniiiii" :-)))))))
felícia
 
 


Rambóka,
köszi! :(
Én nem mondtam hogy miért ilyen drága, csak azt mondtam én ezt nem engedhetem meg magamnak.
Pécsi orvost én is tudok, fizetni sem kell de Felíciának pesti kell ha jól látom.
Vendég
 


Áfonya!

Ne máááááá'!!!!!
Nem bántásból írtam!
rambóka
 
 


Akkor jó :)
Vendég
 


Jó reggelt!

Kandika, légy szíves javíts a táblázatban 1. ciklusnapra.

Ma reggel nem tudtam mire vélni a görcsölgetést..és megjött spontán, Norcolut nélkül. Már ez is több mint a semmi. Biztos számított az előző Norcolutos hónap. Na lépek háziorvoshoz.

Kép
babancs
 
 


Sziasztok!

Most már tuti, hogy holnap átruccanunk Horvátiába egy hosszú hétvégére, juhééé! Végre én is fürcsizhetek egy jót, ez hiányzott egész nyáron. :D :D

Felicia, az én dokim még mindig Ács, meleg szívvel ajánlom! :D :D
Egyébként szerintem nyugodtan kérdezd meg, hogy miért az x-edik napon kellett vérvételre menni, amikor te úgy tudod, hogy a 3. napi a tuti. Még az is lehet, hogy van valami magyarázata.

Mondjuk a hüvelygörcsre nem tudott a telefonban mit mondani.....
Szerencsére most már nagyon ritkán van. Egy másik fórumban azt mondta valaki, hogy csak a méhem helyezkedik. Én meg elhittem, mert így legalább nem ezzel foglalkozom egész nap :wink:

Ella, milyen érzés átlépni a bűvös 12. hetet, ugye klassz?

Nóra, egyébként én az ilyenekre gondoltam profi UH helyen, mint pl. a Praxis magánrendelő, bár én még soha nem voltam ott, de jókat hallani róla. Ja és gondolom nem is olcsó mulatság.
http://www.ultrahang.com
Eddig engem is mindig a sote2-n néztek, kicsit futószalagos ott az uh, de gondolom hogy jó, persze összehasonlítási alapom az nincsen.
Ja, és az indexen van egy szülészeti és nőgy. ultrahang topik, egy szonográfus szokott válaszolgatni, lehet, hogy neki is vannak használható ötletei:
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9135487

Espero
espero
 
 


Sziasztok!

Kandika, jó, hogy megszülettél! :D

Tegnap érdekes élményem volt a fogdokinál, bele se nézett a számba. Úgyhogy megyek a korábbi dokimhoz, csak az magándoki, és most eleget kell fizetni a nőgyógyásznak is, gondoltam jó lesz az sztk is. Egyszerűen közölte, hogy a múltkor megnézett, nincs semmi baj, legközelebb egy év múlva.

Felícia, részben igazad van.
Nekem Ács a 8 vagy 9. dokim és a legnormálisabb az összes közül, szülészként csak jókat hallottam róla, illetve egy negatívat, de olyan van mindenkinél, úgyhogy most hozzá járok. Lehet, hogy a hormonokhoz annyira nem ért, akkor tényleg tovább kell menni, nem tudom hová. Valaki meg nagyon jó hormonos, de nem jó szülész.
Nekem van olyan orvosom, akiben 100%ig megbízom, emberileg is fantasztikus, a szakmájában is jó neve van, és egyszer felírt nekem egy olyan gyógyszert, amit akkor már nem is gyártottak.
Az nem hibázik soha, aki nem dolgozik. Csak persze ez más egy orvosnál, meg más egy irodában. 8)

Nézd, szerintem senki nem tudja egy interneten leírt megnyilatkozásból orvosi tudás, és bármiféle vizsgálat nélkül elbírálni az orvos szakmai tudását, és képességeit. Meg mindenkinek más jön be, nem tudom.

Nekem még soha senki nem nézett 3. napi vérvételt, pedig 3 endokrinológusnál is jártam, különböző korosztály, tapasztalatokkal, mind a 3-at szuper dokiként ajánlották, és tényleg gondosak, lelkiismeretesek voltak, mégsem jöttek rá. Nekem mindig csak 23. napit csináltak (vagy 21???), és mindig szteroidnál kötöttek ki, mondván, hogy valami nem stimmel a mellékvesémmel.
Az egyik gondolt a pcora, meg is nézette, de az UHn akkor semmi nem látszott, kérdőjelesen rá is írta a papírra.

A menj másik orvoshoz, érdekes eset. Magánorovshoz oda mész ahová szeretnél, csak tejelni kell, elvileg meg egyébkétn ahhoz mehetsz, akihez tartozol, úgy tudom. Bár én is jártam már máshová is.

Sziasztok, jövök még később!
csillagfény
 
 


Szisztok :-)
Na el kell mesélnem milyen műsort alakitottunk tegnap a Danival Este mielőtt lefeküdtem volna, még elmosogattam néhány poharat, a Dani meg nemtudom milyen meggondolásból mögém settenkedett és elkezdtett csikizni. Én viszont ugy belemerültem a metformin okozta hányinger feletti önsajnálatomba, hogy úgy megijedtem, hogy kb félmétereset ugrottam, amitől viszont iszonyúan megrándult a hátam, és a fájdalomtól akkorát kiáltottam, hogy szerintem beleremegett a ház, és ráadásul a pohár is kicsúszott a kezemből és kettétört. A Dani ettől a felfordulástól szerintem még jobban megijedt mint én, és reflexszerűen menekülésbe fogott, de az édes bosszút elvégezte helyettem a konyhát a nappalitól elválasztó pengefal, aminek nekirohant és ugy beütötte a fejét, hogy elkezdett ömleni az orrából a vér, a homlokán meg lett egy hatalmas pukli, és le is horzsolta. Mindez egy pillanat alatt játszódott le, de ennyi is elég volt hogy olyanok legyünk mint egy vert sereg. Alig birtuk feltakaritani a poharat a röhögéstől, aztán fél éjszaka hordhatta nekem a Dani a fájdalomcsillapitot meg kenegethette a fájós hátamat forrókrémmel, én meg szanaszét izgultam magam, hogy nem kapot-e agyrázkódást. De már jól van, csak gyönyörűen kidekorálva ment munkába, az én hátam viszont még mindig meg van rándulva. Szóval most nem tudom sirjak e vagy nevessek
krumplis pogácsa
 
 


Pogácsa,
feldobtad a reggelem :lol: :lol: :lol:
(ha ez bántó neked akkor igazán sajnálom a sérüléseiteket, válogass :) )
Vendég
 


Babancs, már többször próbáltam Neked püt küldeni, de nem ment.
Tudná nekem segítni? Mint jogász? :-)

Mi an abban az esetben, ha valaki egy kftnél dolgozik, elmegy gyed,gyesre, és időközben a kftben változások vannak (megszűnik, átalakul, stb...) Jár akkor is a gyes?

Köszönöm:
Csilla
csillagfény
 
 


én is szanaszét röhögtem magam rajta :-) még mindig nevetőgörcsöt kapok ha rágondolok :-)
krumplis pogácsa
 
 


Hát Pogi! Ez nem semmi!!! A legjobb az egészben, hogy mindenkinek meg kell magyarázni, hogy nem családi konfliktus volt este! Hihi!
backa
 
 


Sziasztok

Nóra :)
Csak azt tudom mondani amit a lányok is,más is nézzen meg Uh-al...beszélj hozzá sokat,szeretgesd! :)

Felicía
Csak gondolj bele,nem mindenki pesti....Pécs,Miskolc,Kecskemét,stb....,,Sztem a pesti csajok mind elmondják hova járnak és mit tapasztalnak....Ha úgy döntenél h Kecskeméti dokit szertnél szólj,megadom az elérhetőségét!

Andika:)
Küldtem pü-t!

Pogi
Korán reggel sikerült könnyesre nevetnem magam :lol: ,nem semmik vagytok! :wink:

Babancs :)
Sajna a mensit,de most már jó úton jársz ....... :)

Kavicska
Most ez h van..teszteltél,- lett és abba hagytad a duphastont,vagy mellette jött volna meg?????Lényeg spontán piri,és új hónap.... :wink:

Espero
Pont kérdezni akartam h elmúltak-e a fájdalmak!
Telefonos vizsgálat :lol: ,tippje se volt h mitől lehet???Na lényeg h már nincs annyi és megnyugodtál!
Aha,tényleg klassz :wink: ...most a 16.hetet várom :roll:!
Pocid mekkora már???

Többieknek :lol:
Szép napot!
Vendég
 


Pogi!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Ella,gratula a 12.héthez!! :wink:
pimó
 
 


Na ujabb nagyokos háziorvos!

Az anyu most mesélte, hogy elment tegnap valami beutalóért a háziorvosunkhoz, és a váróban volt egy ismertető a metabolikus szindrómáról, és gyorsan magához ragadott egy példányt, mert épp erről beszéltünk, és azonosítottuk az apun. Bement a dokihoz, aki kérdezi hogy van mostanában az apum, anyu meg mondja (a papirral a kezében!), hogy hát kicsit aggódik miatta, mert erősen meghizott hasra, és egy-két órával evés után már rosszul van, szédeleg meg hányingere van ha nem eszik. Erre az orvos: Ó AZ CSAK VITAMINHIÁNY!!! És felirt hatezerféle vitamint!
OK hogy nem képezik magukat meg minden, de azé azt amit kitesznek a saját várójukba, legalább egy pillantást vethetnének rá!!!
krumplis pogácsa
 
 


Ella, a pocim még nem látványos, pedig már híztam vagy 4 kilót. No persze anyai örökségként combra és csipőre hízom, szerintem így van ez most is. A nadrágokat már nem nagyon tudom begombolni, viszont a beavatott munkatársak azt mondják, hogy ők még nem látnak változást. Én azért már látom, hogy az eddig homorú hasikám már igencsak kifelé domborodik.
Ja és már mozgásokat is észlelek, némelyikről biztosan tudom, hogy a tökmag az, de sokszor vagyok bizonytalan ebben a kérdésben. De nagyon jó érzés!!!! :D :D
espero
 
 


Espero
:lol: :D De jóóóó! :wink:
Ilyen hamar érzed a babót?!Nem semmi!Sztem én kicsit később fogom, mert dundiégó vagyok,de lényeg h majd fogom! :lol:
Az a jó ha már Te látod a változást... ha már látványos lesz, kérünk poci képet! :)

Megyek piacra,,később jövök!
Csók
Vendég
 


sziasztok Lányok!

hangulatom hullámzó :? , egyik percben bizakodok másik percben teljesen elkeseredek. Azt hiszem ez így most normális :( , borzasztó ez a bizonytalanság :( . Sajnálom most nem tudok reagálni a többi témára valahogy befordultam, reméle jobb lesz pár nap múlva.

Esperto :) , nagyon köszi a tippeket, elmegyek az uh-ra, ki sem bírnám azt hiszem hétfőig és a másik topicra is regisztráltam. Nagyon kedves vagy, hogy ennyit segítessz :)

Kincs :) ! Neked teljesen megjött? Erről valahogy lemaradtam!
nóra1
 
 


sziasztok Lányok!

hangulatom hullámzó :? , egyik percben bizakodok másik percben teljesen elkeseredek. Azt hiszem ez így most normális :( , borzasztó ez a bizonytalanság :( . Sajnálom most nem tudok reagálni a többi témára valahogy befordultam, reméle jobb lesz pár nap múlva.

Esperto :) , nagyon köszi a tippeket, elmegyek az uh-ra, ki sem bírnám azt hiszem hétfőig és a másik topicra is regisztráltam. Nagyon kedves vagy, hogy ennyit segítessz :)

Kincs :) ! Neked teljesen megjött? Erről valahogy lemaradtam!
nóra1
 
 


Sziasztok,

Nóra, próbáld meg magad valami egész más dologgal elfoglalni, de tényleg. Én tavaly ezt 1 hónapig játszottam (mármint azt, hogy vártam a következő hetet, hogy hátha már látszik majd valami, ez ment 4 hétig) ebbe bele lehet őrülni, és főleg a szeretteid is bezakkannak egy idő után.... Tudom, könnyű tanácsokat osztogatni, de te tudod, mi az, amivel el tudod, magad foglalni, és tedd meg, ne gondolj folyton rá.... :? :lol:


Pogi, annyira röhögtem, hogy a kollégák néztek, mi bajom van.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Babancs, azért ez nagyon klassz nem, hogy spontán mensid can !!! Szerintem jó úton jársz..... :wink: :wink:
zsizsik
 
 


can=van
zsizsik
 
 


Csillagfény majd utánanézek du. (pü. nem jött eddig semmi), csak most gyorsan takarítanom kell.
..

Annyira jó, úgy érzem meggyógyultam. Mind szellemileg, mind fizikálisan teljesen friss vagyok. Jól meg lehetett vastagodva a méhfalam, mert jönnek ki a nyálkahártyadarabkák. Régen láttam ilyet. A hasfájás mellett mégis boldog vagyok, hogy spontán mensizek. Így talán nagyobb eséllyel indulunk neki a babának. Csak nehogy a szeptemberi vizsgám felborítson megint mindent.
Pénteken vérkép kontrollra kell mennem a pm. gógyszer miatt..csak azt nem tudom hova menjek.

Nóra!

Nagyon izgulok miattad! Remélem minden oké lesz és a baba megmarad. Próbálj lazítani, nehogy idegeskedj! Bár könnyű ezt mondani..

Kép
babancs
 
 


Ó, csak most láttam hogy mielött 7kincsnek válaszoltam már írtatok ( valamiért azok nem látszottak még tegnap :-( a többi hozzászólások nálam)
Köszönöm szépen mindenkinek, Kandi, én akkor ezennel kérlek szépen hogy küldd el nekem a dokid elérhetőségét, természetesen jó priviben is:-) És még egyszer bocsánat hogy itt hisztiztem, asszem az volt a baj hogy senkit nem név szerint szólítottam meg csak úgy általában, de nagyon aranyosak vagytok, köszönöm, amúgy mondom, ha Ács végül nem válik be akkor ha pesten nem találok mást akkor bizony én megyek vidékre is akár, igen Rambóka, a PCo tényleg megtanít küzdeni, és bevállalni csomó mindent amit amúgy nem tenne meg az ember. Anyagiak éppen ezért másodlagosak nekem, abszolut nem vet fel a pénz, de ez az az eset amikor inkább nem eszem de olyan orvoshoz megyek aki tényleg segít... és jól esett Espero, Csillagfény hogy Ács védelmében is mondtatok pár szót, én úgy tudom hogy ő kifejezetten meddőségi specialista úgyhogy furcsa lenne ha nem tudná mit csinál... biztos hogy a 3.napi vér a tuti, de azért ez sem lehet annyira értéktelen... már ebből is látom hogy most elvileg majdhogynem rendben van minden... ráadásul ma ( Kandi táblázatából látom :-)) a 14 cn-on vagyok, eddig a hőm 36.5 volt végig, aztán tegnap 36.7, ma reggel meg 36.2-t mértem...szóval még az is lehet hogy egy ciklusközepi peteéréssel van dolgom... :-))))))))))))))))))))))))))))))))
Pogi, egyszerre sajnállak titeket meg röhögök :-))) De gondolom ezzel te is így vagy :-)))
Babancs, látod lehet hogy mégis egyszerűen a pajzsmirigyeddel volt gond, hiszen most testileg-lelkileg jól vagy, meg is jött, szóval szerintem erre mutat minden... ez tök jó hogy kiderült!!!!!! A tudás már fél siker.
Nóra, írj azonnal ha sikerült uh-on megnézetned magad! Szerintem mindenki nagyon félt és izgul érted...

A nlc-n hol van a PCO topic? Nem ismerem... :-(
felícia
 
 


Felicia,

www.nlc.hu ezen belül fórum-babázzunk, PCOS. Sok infot tudsz ott is kapni, de én csak néha nézek be, már így is rengeteg idő megy el az internettel naponta....

Majd írok ám !!! :wink:
zsizsik
 
 


Szisztok,

csak benézek, látom csomó mindenki menstruál, no ez sem jellemző PCO-ra, ez azért jó dolog!

Nem tudok sajnos érdemben reagálni dolgokra, mert iszonyatosan lefáraszt a drága lányom, mostanában eléggé elromlott, de annyira hogy estére jártányi erőm sincsen és bizony itatom az egereket kínomban. :( Éjszaka nagyon jól alszik (ez jó), még délelőtt egy kicsit, onnantól fogva megy a kínlódás és estig vergődünk, eszünk, szórakozunk felváltva, de sokszor sír is. Még tehetetlen, lekötni sem tudja magát. Na ez az, amit korábban elképzelni se tudtam, de az ember úgy kidöglik, mintha kétszer mászta volna meg a Kékestetőt.

Felicia, gyere át, regisztrálj be, csatlakozz hozzánk és megkapod a táblázatot, ha te is kitöltöd.

na mennem is kell...
Vendég
 


Lányok!
A 14. napon vagyok, mostanában van szépen 28-as ciklusom. Egy kis ideje nyilalló fájdalmakat érzek a jobb oldali petefészkemben. Lehet tüszőrepedés? Méhnyaknyákot is néztem, sok és nyúlik. Lehet?
Sajna modernebb eszköz nemigen áll rendelkezésemre, a hőmérést meg már nincs értelme elkezdeni. Mindenesetre tegnap elcsábítottam a Papát, lehet, hogy ma is megkörnyékezem...
backa
 
 


Backa! ez nagyon peteérésgyanús!! De mindenestre az tuti nem árthat ha elkapod a papát :wink:
krumplis pogácsa
 
 


Hát akkor rámászok, ha hazajön..Mindent a cél érdekében! Annyit olvastam itt már, hogy a " 2. lombik után spontán", hogy beleélem magam.
Ha meg mégsem, akkor sem jártam rosszul...
backa
 
 


[quote="backa"]H írta:backaa meg mégsem, akkor sem jártam rosszul...

Ez benne a legjobb... :wink:
krumplis pogácsa
 
 


Hát igen. Nem nagy áldozat :lol:
Nem jött még meg, Pogi?
backa
 
 


nem :cry:
krumplis pogácsa
 
 


Nekem is akkor jött meg, amikor nem is számítottam rá :D

Pogi lehet, még aludnod kell rá egy napot!

..Ja és én nekem szednem kellett vas+folsav tablettát mert vérszegény vagyok, és nagyon keveset véreztem. Ennek köze lehet ahhoz, hogy most intenzívebb?

Kép
babancs
 
 


Babancs!
Szerintem biztos van köze. Különben olyan jó, mikor úgy rendesen megjön, nem? Érzed, hogy normálisan működsz! Legalábbis én így vagyok vele.
backa
 
 


Sziasztok!
Babancs!Sajnálom,azért egy pozitív tesztnek jobban örültem volna!Javitottam!
Mindenkinek ennyire szemét lassú a babanet?
Norka!Fürödjetek együtt a kádban....az megnyugtatta Nálam Natit!hátha....
Falícia!Tehát akkor:Dr.Kósa Zsolt (főorvos)06 20 9434303,hivatkozz Rám nyugodtan!BUDAPEST- 1092 Bakáts tér 10.
Schöph-Mérei Ágost Kórház és Anyavédelmi Központ ........4764447 és ezen kérd a Kósa szobáját!
Próbálkozz töbször,mert soha se veszi fel,ha valakivel tárgyal-vizsgálja stb.Magánrendelője a Váci utcában van,de nem kell oda elmenni,ha Te be tudsz járni a kórházba!
Sok sikert hozzá!
Anita!Belegondoltál,ha lesz babátok....Ő a génjeitek keverékét kapja.....gumival vonjatok be mindent! :lol:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Hát ez van Kandika. Legalább spontán mensizek, az is több a semminél.
Itt is lassú a babanet.

Kép
babancs
 
 


[quote="kandi72"][ írta:kandi72b]Anita!Belegondoltál,ha lesz babátok....Ő a génjeitek keverékét kapja.....gumival vonjatok be mindent! :lol:


Hééé, én az egészben abszolút ártatlan voltam!!! :shock: Egyes egyedül a Dani volt a hibás! Minek ijeszgeti a feleségét? :D de meg is járta az a cudar lator :D hihihi :-) Ami meg a gyerköcünket illeti vállalom a felellőséget :-)
remélem már holnap átirhatsz engem is első ciklusnapra, de sajna ugy tünik meg kell érnem még a 72.-et is :-(
krumplis pogácsa
 
 


72-az egy jó szám,de írtam Neked,hogy Nekem 2-3 nap is kell a Duphaston után...
Felelőség....na az lesz....,de Én olyanoktól óvom Natit ...nehogy kijöjjön az apja génje erősebben,mert akkor tuti döglött macskát fog simogatni,mert az csak alszik...vagy doki szedi ki a szájpadlásából a botot,komolyan csodálkozom,hogy anyosom felnevelt lazán 2 gyereket....mert azokat a horror történeteket....Én tuti nem éltem volna túl!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?