Új privát üzeneted érkezett!

Kati, nagyon cukker a csajosod!!:):):) Azon filoztam kire hasonlit de arra jutottam, anyja lanya!:) Az integetos kep szivem csucsokje!:) :wink:

Nita, jol teszed, hogy kormozol!!! Arra emlekszem irtad, hogy nincs meg a papirod de ugyis a kormos, az ar es a korom beszel, nem a papir, nem az vonza a vendegkort!:) :D :wink: Hajra!!!:):):) En itt olyan kormost talaltam, hogy barmit csinaltam nem tort soha le, meg csak meg sem tort pedig eleg sokszor beakadtam, beutottem ide-oda takaritas kozben. Azt mondta annyi a titok, hogy nem szabad a keznek hidegnek lenni, sokszor fel is melegitette kis ventillatorral a kezem mielott tolteni kezdte. Ez komoly vagy csak nem akart beavatni a titokba?! Bar akkkor meg nem melegitette volna....nem tudom.

Dike, pocid? :?
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!

Bogi tényleg nem jó ha hideg a kéz.nem feltétlen kell melegnek lenni de langyosnak minimum.......
nekem még nincs vendég köröm...még nagyon béndzsa vagyok....van mit gyakorolnom....... :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, dehogy vagy bendzsa!!! Ezt nem hiszem el!! Szerintem nagyon is ugyes vagy csak tudod magadrol azt, hogy jobb is tudsz lenni, ehhez pedig az ido kell!!! Gyakorlat teszi a mestert!!!! :wink: Nem vagy bendzsa!!! Csak turelem! :wink:
Vendég
 

 
 

Bogi ari vagy de majd ha tudok képet feltenni meglátod nem olyan jó.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tegyel fel kepet!!
Nem olyan joooo, nem olyan jooooo!! Mindenki nem olyan jooooo kezdi legyen az fodrasz, kozmetikus is akar vagy komuves! Megy az Neked, belejossz gyorsan!!! Ugyi vagy TE!! :wink:
Vendég
 


Bogi valakinek mms-be el tudom küldeni mert nincs kábel a telómhoz.........:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


OOOooo, Banyek, de kaaar!! Mms-re ne koltsd a penzed!!! Ugyi vagy es kesz, csak hajra!!!! :wink: :) :D
Vendég
 


köszííííííííííííí!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!

nita: rajtam gyakorolhatsz!!! :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


kati! csodaszép képek!!!!!

bogarka! tegnap éjjel nem volt gond. náthás vok.

KépKép
dike
 
 


dike: én is az elején megfázós tüneteket produkáltam.
na, doki mikor lesz? rosszullét, vagy vmi tünet?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati én benne volnék..csak kicsit messze laksz..... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kati
Nagyon jók a képek, én is nagyon várom már a 4d-t olyan jó lenne látni, mit csinál odabent.

Csillagvirág
Nagyon finom lett, holnap is csinálok. Túrósat is csináltam, mert az is volt itthon egy fél dobozzal. Maga az illat is nagyon jó, és jó sokáig érezni a lakásban. Jó kis illatosító :lol: . Egyébként is nagyon szeretem az almát, sokszor reggelire zsíros kenyeret eszek 3-4 almával, attól függ mekkorák. Most anyutól hozom az almát, szóval a rétesem, mindössze 180 Ft-ba került, 4 rúd. Még van neki, holnap majd megint hozok tőle, mert itt már csak 6 darab alma van, úgyhogy nem lesz elég. Ha anyunak elfogy, a szomszéd utcából szoktam hozni, ott 100 Ft-ért adják kilóját, egyszerre szoktam 6-7 kg-ot venni. Ott nagyon finom, édes, meg mindenféle van, és szép nagyok, nem permetezi.

Itt pocsék idő van, jön az esős, borongós ősz, ezt utálom.
Aludtunk egy jót délután, mindjárt kész a vacsi, és talán apa is hazaér. Jól haladt a szigeteléssel, már majdnem kész.
Vendég
 


brita: jót nevettem azon, h kíváncsi vagy rá, h mit csinálnak odabenn. jelentem, az enyém aludt és aludt és aludt. a doki is megjegyezte, h nyugodt egy baba. már szó szerint ütögette, bökdöste a pocimat, de a babám csak aludt és aludt. amikor mondta adoki, h forduljak balra, akkor az én kiscicám is fordult.
de én így is imádom!!!!

képzeljétek, már látszik a pocimon, ha hanyatt fekszek, h mocorog. vagyis csak, ha belém rúg.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


kati! szerdán lesz doki,már nagyon várom!!!

semmi rosszullét, cici néha feszül, ennyi:)

KépKép
dike
 
 


Katzi az olyan jó mikor már látszik.....bökdösd a hasa és talán vissza jelez a lányod.........én sokat játszottam mind a kettővel így-.........:)

Dike annyira várom már helyetted is a szerdát:))))))))minden oké lesz a picik/kel:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Rita, ügyes vagy, hogy ennyit sütsz. Ma én is csináltam sütit (olyan Fanta szeletet), de nekem nem ízlett. Most kaptam egy új sütis könyvet és abból nézte ki a férjem, de nekem túl vajas volt a túrókrém rajta... Mondjuk ma valahogy semmi nem tetszik a gyomromnak. Nem tudom mi van velem, de egész nap úgy éreztem magam, mint akit egy hatalmas bunkós bottal fejbe vertek, csak kóvályogtam. Délelőtt 2 órát álltam a konyhában, utána megebédeltünk és épphogy elpakoltam az asztalt beállított a férjemnek valami régi barátja a feleségével... csak úgy, minden szó nélkül... itt voltak majdnem két órán keresztül, amitől Bence úgy felpörgött, hogy esélyem sem volt elaltatni. Aztán az Uram is elment 4-kor a színházba én meg maradtam egyedül Bencussal. Alig tudtam figyelni rá, annyira szédültem... Aztán végre fél 7-kor megvacsoráztunk, utána fürdés majd mondókázás és mesélés, erre mikor már majdnem az ágyában volt Bence, volt egy kb.2 másodperces áramszünet, amitől annyira megijedt szegénykém, hogy odakuporodott az ölembe és csak bújt... Hogy eltereljem a figyelmét, elindultunk a lakásban és elkezdtük beállítgatni a digitális órákat, amik az áramszünettől lenullázódtak. Szerencsére hatott a dolog és mikor visszamentünk a szobába már jöhetett is a mese és most végre alszik. Nekem meg úgy kavarog a gyomrom hogy csak na... (pedig már lassan két órája ettünk...)

Nita, tutira jó körmös vagy és még jobb leszel majd! Én is iszonyat béna tanárnak éreztem magam az elején, aztán ahogy telt az idő, egyre magabiztosabb lettem. Nekem az segített sokat, amikor elkezdtem nyelviskolában is tanítani és mindenféle korosztályú ember került a kezeim közé. Ott tanultam meg igazán, hogy kihez hogy kell viszonyulni. (na, ezt most úgy írtam Neked, mintha a tanításnak sok köze lenne a körmözéshez... asszem kezdek h@lyülni... 8) )

Kati, én is úgy vártam azt a csodát, amit most éreztél (vagy inkább láttál) a pocakodon! Innentől még murisabb lesz az egész. 34 hetes voltam Bencével amikor érettségiztettem és közben úgy hullámzott a hasam, hogy a kolléganőim kuncogtak mellettem miközben én komoly próbáltam maradni. :D :D :D

Dike, örülök, hogy jobb éjszakád volt! A cicifájás maradhat, több kellemetlenség meg nem is kell. Szerdán együtt izgulhatunk! Te az első én az utolsó dokilátogatás miatt. :)

Bogárka, jó diák volt a Párocskád? Tanult szépen a hétvégén? Te hogy vagy? Pocid jobb volt ma?

Na, eldugulok... lassan regényíró leszek...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virag, Teged csak emlegetni kell es jossz is! Eppen irni akartam, hogy minden rendben van e mert egesz nap nem jartal itt erre tessek itt a regenyed! :lol: :D
Tetszett amit az oraallitasrol irtal, jol feltalaltad magad, latszik, hogy "oreg" motoros vagy:):) es Bencus is megnyugodott. A gyomrod meg lehet remelem jobban lesz holnapra. Nekem ma megint ugy fajt a hasam es szurogatott egesz nap. Megint vettem be magneziumot, tegnap is kaptam be ket magneziumos homeo bogyot es elmult. Ejszaka is kellett mert mikor lefekudtem nagyon fajt, nem tudtam elaludni tole. Most jobb, 2-3 oraja nem erzem csak neha szur egyet. Tuti nem gyerek, erzem, nem is szamitok ra, elvagyok, csak ne fajna. :? :shock:

Dike, az nagyon klassz, hogy csak a cickod faj!!:):) Eleg is ennyi!:)

Rita, hogy a feneben vagy ilyen vekony ha allandoan sutizel??? :D Ez igy nem eeeeeeer!!! :D :D :D :wink:
Vendég
 


Bogárka, ezt nálunk úgy mondják, hogy emlegetett szamár... :P :P :P
Amúgy meg mindjárt rálépek a létező vagy nem létező tyúkszemedre! Mi az, hogy tuti nem baba? Ne mondj már ilyeneket, legalább is addig ne, amíg nem látogat meg piri... (de nem fog! egy jóóóóóóóóóó darabig)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Viragom, ja, Apa tanult igen!:) Tulzasba nem esett de foglalkozott vele. Es segitett nekem is. Reggel szo nelkul nyitasra ment a tescoba es vett egy csomo mindent.:) Orultem nagyon. Nem mondtam neki semmit de csupa olyan dolgot hozott ami mar kifogyott. Pl. liszt, tejfol, tojas, kenyer. Csak neztem. Egyem a hurkajat!:):) :lol: :lol:
Vendég
 


Viragom, auuuu! Faj a tyukszemem!!:):) Tudod en mar nem is tudom, nem azt mondom, hogy nem bizakodom csak...nem stresszelek ra, meg nem foglalkozom vele. Na, erted. Ha jon, jon, ha nem, nem. Ugyis Ok tudjak mikor akarnak jonni, ha itt aZido ugyis erkezik. :wink: :D Olyan minden mindegy hangulatban vagyok de jo ertelemben.:) ES koszi a drukkot!!!:) Draga vagy! :wink:
Vendég
 


Bogárkám, látod-látod, tudnak néha ezek a pasik is alakítani. Ügyi volt Apa a bevásárlással! Ez olyan volt Neked, mint nekem a héten a fürdőszoba kitakarítása. Én is meglepődtem, hogy szó nélkül megcsinálta, de nagyon jól esett.
A "tuti nem gyerek" megállapításoddal meg csak azért vitatkoztam, mert nemrég Te voltál oda attól, hogy elüldözted ehhez hasonló gondolatokkal a Lelkecskéteket... Nem kell, hogy beleéld magad a dologba, de az ellenkezőjét sem szabad gondolnod... Ne billenjen az a mérleg semerre... (szólt a nagy filozófus gondolkodó... 8) )

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Tenyleg, a furdo takaritas az nagy alakitasa volt a ferjednek el is felejtettem lereagalni a multkor. Hule, hule.:) Az en pasim nemtom kitakartana e de tuti hagyna nemi kivetni valot maga utan.hihi
Viragom, ertem!!!:):) Csaknem kuldtem el!:) Mert ugy amugy meg varjuk am, remelem ezt is tudja!:) :wink:
Vendég
 


Virág azért "értem" amint mondani akartál:)))))
Bogi Virág jót kacagok rajtatok........szegény tyúkszem.......van ám pedikűr szettem is ha kellek:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Csillagvirág
Olyan fanta sütit már én is csináltam, vadmálnás löttyivel mégjobb, és a színe is szép. A vajas-túrós rész nekem is kicsit édes, gondolkodtam rajta, mivel lehetne helyettesíteni, talán egy részét joghurttal, de hát ugye a vajtól áll össze, szóval az azért kell bele.
Majd holnap délután megyünk hozzátok, a részleteket telefonon délelőtt megbeszéljük.

Bogárka
Hát igen, bírom az édességet az biztos.
Kicsit tartok is a szerdai cukorterheléstől, és az eredménytől.
Vendég
 


brita: te aztán jó éjjeli bagoly vagy! nem tudsz aludni?

csillag: én is jót mosolyogtam az óraállításon. nagyon kreatív anyuka vagy! bencének éjszakai pelus?
nagyon ügyi vagy, h sütsz.

bogi: van már munka kilátásban a párodnak? megnyugodtam, mert az én uracskám takarításával is lennének gondok. egyszer már voltam váratlanul kórházban és akkor kénytelen volt mosni magára, mert elfogyott a ruhája. hát! én annyit vettem észre, h elfogyott a calgonom, mire hazamentem.
erre ő annyit mondott, mindig azt hallja, h calgonnal a mosógép... erre ő gondolta, h az egy kímélő mosópor.
szóval ennyit tud ő is. ha szülni megyek azért vagyok nyugodt, mert mire hazaérünk, az anyósom tutira átjön és kitakarít egy kicsit.

csajok! ma arra ébredtem, h bekeményedtem. szerintetek nem kellene lassan magnéziumot szednem? tegnap egyszer sem volt keményedés. de általában egy nap egy az van és engem nagyon megrémiszt. mintha szét akarnék durranni.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati ilyenkor inkább pihenj le......nem muszáj még a magnézium....de ha attól megnyugszol vehetsz be....... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita: általában pihenéskor, több óra fekvés után jön, vagy éjszaka. nem tudok többet pihenni.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati akkor vegyél be magnéziumot......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kati, nálam is (és ha jól emlékszem Ritánál is) legtöbbször pihi alatt vannak a keményedések. Szerintem nyugodtan szedhetsz rá magnéziumot. A Magnerot tablettát ajánlom, de nem kell sok belőle, mert az az 1-2 keményedés nem vészes. Figyeld magad és akkor értesítsd a dokidat, ha több lesz, mint napi 10.
A Férjecskéd Calgonnal mosása tetszett. hihihihihi
Éjszakai pelusa még van Bencének, de a 2 hónap alatt, amióta szobatiszta, csak 2x ment bele pisi. Mindkettőnél ugyanaz a magyarázat, előtte napokig kimaradt a délutáni alvás és annyira mélyen aludt Bencus, hogy reggelre becsurgott. Meg sajna a "nagy dolgot" sem tudja még a WC-be intézni, az még mindig a pelenkába megy (este fürdés utánra programozta be magát, amikor is ráadom az alvós pelust). De ezt a kaki dolgot most nem erőltetem, majd ha már kicsit összerázódtunk Gergővel. Időnk van, ovi úgyis csak szeptembertől lesz.

Rita, én dupla adag túróval csináltam a sütit meg citromlevet is tettem bele, de még így is túl édes volt Nekem. Gondoltam már arra is, hogy a tésztát csak félig sütöm meg és úgy teszem rá a túrót amibe csak tojást meg cukrot rakok és tovább sütöm.

Nita, a pedikűr Boginak biztos jól jön... :P :P :P én tapostam rá az Ő tyúkszemére... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: köszi. nem akarok mindenképpen szedni valamit, csak olyasn ilyesztőek. napközben egy sincs. eddig. figyelek. remélem nem leht tőle baja a babókámnak.
még várok.

én akartam neked javasolni, h szünetetltetni kellene gergő érkezéséig ezt a pelus, szobatisztaság dolgot, nehogy a visszájára forduljon. de te vagy az anyukája, gondoltam nem vau-vauzok bele.
az én ikertesóim voltak ilyen fürdés után tiszta pelusba kakilósak... mindig elbújtak, majd előjöttek a csomaggal. :x

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


"Nita, a pedikűr Boginak biztos jól jön... én tapostam rá az Ő tyúkszemére... "

egy gondom van Bogi messze lakik................ :twisted: :twisted:

Kati készülj fel hogy a lányod is ezt fogja csinálni....ráadod a tiszta pelust és rögvest teleszarja:)))) :P :P :P
nekem mind a kettő ezt csinálta...sőt Barni csinálja is.......... :roll: :) :? :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, Te aztan nem vagy semmi sem tyukszem, sem kaki ugyileg! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kati, nagyon tetszenek a baba rucik amiket vettel! Foleg a kis viragos felso. Vagy az ruha akar lenni? Elnezest de akkor a meret kerem, hogy ha akarom a ruha kis harisnyaval, ha akarom a folso kis kordgatyoval! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A kemenyedesek nem lehetnek semmik. Marmint uuugy erzesre! A mocorgast biztosan nagy elmeny latni! :D

Virag, Rita, Csajok, miert van szukseg a magnezium elhagyasra egy honappal szules elott? Miert nem lehet szedni kemenyedesre? Tenyleg nemtom. :? :oops:

Dike, cickok?

Nekem elmult a pocifajas. hurrraaaaa!! mar csak nem is szurkal!!!! :D
Vendég
 


nita: akkorát röhögtem, de kajak hangosan!!!!!! még a könnyem is csorog tőle. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


bogi: az is body. az a virágos.
örülök, h elmúlt a pocifájás. te a hétvégére nem várod?
mit csinálsz ma?
jól olvasom, h azt írod, h nem jó a magnézium a keményedésre. miért is? nem éppen azt kell szedni?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, de magnezium kell kemenyedesre de ugy irtam legalabbis asszem, hogy Viragnak mar el kell hagynia igy a szules kozeledtevel. Ha jol ertelmeztem amit nem regen irt be ide. Es azt szeretnem tudni, hogy Neki miert kell elhagynia mar a magneziumot, miert nem lehet szedni ezt szulesig ha kemenyedik a kismama. :wink:

Aaaaaa, hogy az is body! Oke, nem jol lattam! :oops: Mindenesetre nagyon cukker nekem ez a kedvencem!! :D :wink:
Ma nem csinalok semmit, itthon dekkolok, eleg pocsekul vagyok, faj torkom, alig aludtam, nyelni is alig tudtam, kuralom magam, nyelem a fokhagymat ezerrel de mar jobb. Igen, 7vegere nem varom. 24-25 korul kene nem megjonni pircsikemnek! :D
Es Te, mit csinalsz ma? Lanynevet illetoen van mar dontes vagy meg keplekeny? A Boglarka, mint napsutotte viragos reeet....en erre szavazok! :wink: :D
Vendég
 


Kati, a magnéziummal ártani nem tudsz a babának, mert simaizom lazító hatása van csak. Egyébként -bár tényleg ijesztőek ezek a keményedések- a babának ettől semmi baja nem lesz. Sőt, ha jól tudom, ilyenkor több vér pumpálódik a méhbe, ami meg kimondottan előnyös is lehet.

Bogárka, a magnézium szedését azért kell abbahagyni szülés előtt, hogy ne "kapcsolja ki" a simaizmok működését. Ilyenkor -mivel már elég érett a baba arra, hogy megszülessen- hagyni kell a méhet nyugodtan "gyakorolni" a szülésre. A keményedéseket innentől kezdve úgy kell elképzelni, mintha egy koncentrikus kör külső részéről haladnánk a középpontba. Ahogy megyünk egyre befelé, nő a keményedések száma és egyre rendszeresebbé és erősebbé válnak, míg végül szülés előtt a vajúdás kezdetén teljesen rendszeresek lesznek. Innentől lehet nézni az órát, hogy hány percenként jönnek a fájások. Amikor ezek az igazi fájások beindulnak, akkor kezdődik a méhszáj tágulása. innentől aztán teljesen egyénfüggő, hogy kinek mennyi idő alatt sikerül megszülnie a babát.

Nita, akkor csak egy virtuális tyúkszemápolást kér Bogi... :P :P :P :P :P

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


nincs még döntés és én most jegelem is egy kicsit a dolgot, mert apa aolyan, h van egy név, ami tettszik neki is, majd három hét múlva már nem is tettszik. így kivárom a 37. hetet. :lol: remélem a lányom is!

nehogy betegeskedjél ám!!!!

én ma átadtam magam a semmit tevésnek. de szó szerint. még a mosogatóm is teli van, én átjöttem anyósomhoz ebédelni. elvagyok. duma partizunk.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Képzeljétek, Bence most az előbb nem vetkőzött le totálisan deréktól lefelé a bilizésnél. Csak letolta a bugyit meg a gatyót és úgy ült rá. VÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉGRE!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kati, Nitának totál igaza van, amikor azt mondja, hogy minden gyerkőc tudja, hogy "TISZTA PELUSBA JÓ KAKILNI". :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Majd meglátod! :wink:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Bogi, gyógyulj meg! edd csak azt a fokhagymát!

Kati, jó semmit tevést!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag! gratulálok nektek!!!!!!!!!!!!!!! jupíííííííííí!!!
én már nagyon várom, h itt kakilgasson nekem! :oops: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


De szepen (tudom de-vel nem kezdunk mondatot) leirtad Virag ezt a fajas dolgot!!!! Igy mar vilagos! Ezeket nem tudtam.
Bencur HancUr nagyon kis ugyike! Szepen raerez a lenyegre, ugyes kissrac!:) Neked pedig nagy orom!!:):)
Vendég
 


csillag!!! jajjj de ügyes Bence!!!jupppi!!

bogarka! jobbulást neked, és nem lesz piti tuti!!!!:))

köszi jól vagyok, éjjel görcsölgettem, cickók meg vannak:))

most voltunk anyummal Fehérváron, h veszünk nekem nadrágot(mert ugye hatalmas lett a hasam, de semmi ilyen undorító kismama nadrágot, semmi divat nincs bennük,mindegyik trapéz!voltunk a kenguruba a brendonba, na ott vettünk egy melegítőt de annak is beszűkíttetem a szárát! fuuuu már meg van a babakocsi is ami kell jajjjj de nagyon jóó, tologattuk ott a brendonba:)))

KépKép
dike
 
 


Kati, nincs az már olyan messze, hogy Neked is kakilgasson a leányzó. Az anyatejes kaki még úgyse büdi...
Erről jut eszembe, megyek is és beáztatom egy kis hipós vízbe a használt pelenkatárolónkat. Még Bence légzésfigyelőjéhez adták ajándékba, de aztán kikerült a kamrába és most ki akarom fertőtleníteni. Már napok óta ide van készítve a bejárati ajtó közelbe, de valahogy nem vitt rá a lélek, hogy megcsináljam... na majd most. Bence elaludt, így szabad a pálya.

Addig is puszi Mindenkinek, majd este még benézek!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Dike, kismama gatyók nagyon jók vannak a C&A-ban, vagy a H&M-ben, de én vettem már Teszveszen és Vaterán is. Csak itt nagyon oda kell figyelni a méretekre, mert felpróbálni nem tudod...
Milyen babakocsiba szerettél bele?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


dike: milyen a favorit babkocsi? ikrekre készülsz, vagy egyre? :lol:
kismama gatyók tényleg elég ormótlanok. nekem is összesen kettőt sikerült begyűjtenem., amit szeretek. és a másik, h horror áruk van. az egyik farmert én i majd13000ért vettem. gyalázat! kihasználják a kismamikat, h úgy is megveszik.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... re&store=6
nem készültem ikrekre, de azért olyat is tologattunk:))

KépKép
dike
 
 


dike: ez tényleg tuti ez a kocsi. olyan könnyű, h kettőt is tologathatsz belőle :P :P :P :P :P :P
és hordozó nektek nem kell????

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Dike, ez egyszeruen nagyon tetszik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bele is szerettem!!!! Nekem is ilyen kell majd!!:):) Mennyiert vesztegetik?? Es konnyu?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?