Új privát üzeneted érkezett!

Anita:24éve,csak Ő volt nagyszülőm, anyai nagymamám 10éves koromban ment el,anyai nagyapám 4éves koromban,apai nagyapám is 10éves koromban!Szóval sok választásom nem volt!-de ma már nincs is! :( Neked is akkor részvétem,nem tudtam!
Babancs!Ment a 2kép pü-ben!Tesztelj!
Na jó éjt Nektek!
Megyek lerövidítem a napot!
pusza
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Jó éjt!

Kép [/img]

Kép
babancs
 
 


Jó reggelt!

Sehol senki???

Kandika!

Reggel 7kor 36,5-öt mértem, 8kor meg már 36,9et.

Kép
babancs
 
 

 
 

Szia Babancs!

Vagyok, leskelődök, de a hőmérőzéshez hülye vagyok. Annyit sejtek, hogy csak a közvetlenül ébredés után mért hő mérvadó, utána már fals. Ha minden igaz...Bár én nem bízom a hőmérésben túlzottan, annyi tényező befolyásolhatja!
backa
 
 


Babancs,
igaza van Backának, csak a közvetlenül ébredés után mért hő hiteles. Én bízom benne, csak jól kell csinálni és nem elfelejteni hogy ez sem tökéletes :)
Vendég
 


Ez olyan érdekes, mert 7kor felébredtem mikor a férjem kelt 1-2 percre, és akkor mértem 36,5öt, de nem keltem ki az ágyból..aludtam tovább, majd 8kor felébredtem magamtól, akkor már 36,9 volt.
Én azért nem bízok a hőmérőben, mert ha korán kelek nekem mindig alacsonyabb a hőm. Próbálom úgy intézni, hogy nagyjából azonos időpontban keljek..ez mondjuk elég nehéz.

Kép
babancs
 
 


Babancs,
nekem is mindig alacsonyabb a hőm ha korábban mérem. Ezért kell nagyjából egyidőben mérni. És ha lehet egyszer, ha többször méregetsz csak belezavarodsz. Persze ha nem bízol benne nem kötelező. :) Elég sok hibája van a dolognak, de mellette rengeteg infót is hordoz (szerintem).
Vendég
 


Sziasztok!
:cry: :cry: :cry: Sajnos tegnap az ultrahanon nem montak bíztatót, 7. héten vagyok és a petezsák még csak 10*8-as, ami 4 hetesnek néz ki :cry: , van egy 18*12-es hematómám (bevérzés) a petezsák alatt. Úgy néz ki elhalt a terhesség :cry: , csak a progi miatt nem ment még el.
Sajnos ez a második ilyen terhességem, ahol ez a vége és mind a kétszer a 4. héten halt el. Azt hittem a pajzsmirggyel megtalálátk miért, de ezek szerint nem :cry: . Nem tudom hogyan tovább :( , most várom, hogy vagy elmenjen magától, vagy hétfőn művi megszakítás...
nóra1
 
 


Sziasztok!

Csillagfény!

Ne aggódj a doki meg fogja találni, h. melyik fogad fáj! Nem baj, ha te nem látod, ő látni fogja! Ha érzékeny, akkor az esetek nagy százalékában lyukas!!!!!!!! Ne várj vele!!!!
De, ha ennyire nem volt szimpi, akkor miért nem keresel egy másikat??? Fogorvosokkal is Dunát lehetne rekeszteni!!!!!! :lol:

Okriszta!

Boldog szülinapot Adának!!! ( Most jön majd a dackorszak! Xanaxod van???? :wink: )
Te Miskolci vagy???? Tavaly arrafelé nyaraltunk Lillafüred mellett a Bükkben a világ végén a Sebesvíz Panzióban! Onnan csillagtúráztunk Diósgyőrbe, Aggtelekre, Miskolctapolcára. Akkor fedeztük fel a miskolci közútkezelő specialitását, a kereszteződést KÖVETŐEN :evil: kihelyezett útjelző táblát! Ami főleg úgy érdekes, h. megy az ember vmi sugárútszerűségen, aminek egyszer csak vége van és elágazik kétfelé, de sehol egy tábla, h. melyik irányban mi van. Ember dönt, majd rá két percre kiderül, h. nyert v. nem.
Azért kb. 3/4 órás küzdelem során megtaláltuk az Aggtelekre vezető utat! Közútkezelők felmenői meg csuklottak erősen!!!!! :twisted:
Miskolctapolca viszont nagyon klassz!Nagyon sajnálom, h. nincs közelebb Pécshez! :(

Pogi!

Eltaláltad! Sajnos a kötelező továbbképződés pillanatnyilag pusztán pontvadászat, vagyis az ember év elején kinézi, h. mely kreditpontos továbbképzéseknek a legjobb az ár/kredit aránya, melyek vannak helyben, h. ne kelljen szállást és útiköltséget fizetni, és csak ezekre megy el, még akkor is, ha egy szó nem érdekli abból, amiről szólni fog!!!!!
Ha meg tudja oldani, akkor be se megy az előadásokra, hanem sörözik a rég nem látott kollégákkal! :evil:
Mondjuk az is igaz, h. a továbbképzések egy része puszta reklámlehetőség 1-1 cégnek vmely terméke bevezetésére, más része meg haknizás (egy adott pofa évek óta ugyanazt az előadást nyomja szóról szóra, csak a címet változtatják néha! :evil: ), úgyhogy nehéz kiszűrni, h. mire érdemes elmenni, és mire nem!!!
Másrészről az igazán jó előadások nagyon drágák, a magyar dokik meg nincsenek ilyen jól megfizetve! :(

Felícia!

Sajnos csak a ciklus 3-5. napjáig vett hormonok a mérvadóak PCO szempontjából, az ilyen ciklusvégiek nem igazán!!! Abban igazad van, h. a tesztoszteronértékeken a Diane javított, (hiszen éppen ez a feladata!).

Mniki!

NEKED rendben van a pajzsmirigyed??????? :!: Mert szerintem kísértetiesen hasonlítasz ebben Babancsra, meg h. anyukádnak is van problémája!!!!!! 4 éves eredmény nem eredmény (lásd Babancs 2 évesét!!!)!!!

Nóra!

Nagyon sajnálom, ami veled történik! Ez olyan igazságtalanság a sorstól! :cry: :cry: :cry:
Az egyetlen ami vigasztalhat, h. teherbe tudsz esni és előbb-utóbb sikerülni fog, hidd el!!!!
rambóka
 
 


Nóra!

Szegénykém, nagyon sajnálom! Nem is tudok mit mondani, ezt olyan rossz lehet átélni.

Kép
babancs
 
 


Szia Nóra!
:cry: Ez már biztos?
Nekem a progi mellett is volt egy kis rózsaszínség, amikor elhalt az 5. hét körül! Amikor abbahagytam az Utro-t, második nap simán megjött. Szerintem a progi nem engedi rendesen megjönni, de nálam még mindig volt vmi minimális vérzésféle, ha meg akart jönni!
backa
 
 


Nóra, nekem 5+4-nél 8,5 mm-es volt a petezsák és nem voltak még életjelenségek.
Nem mész el egy másik helyre megnézetni???
espero
 
 


Hol tartasz a 7. héten, eleje vagy vége? És biztos, hogy nem lehet fiatalabb a baba?
espero
 
 


Kép

Ezt a táblázatot annak idején Rejo küldte nekem (amikor én is aggódtam a petezsák méret miatt) A 4 hetesnek megfelelő petezsák méret 4-6 mm.
Én a helyedbe megnézetném egy "profi" helyen is.......
espero
 
 


Nóra!
A tesómnak 2003-ban azt mondták Zircen uh-n (hüvelyin!), hogy csak egy pici vérömleny van a méhében, és a + teszt ellenére max. méhenkívüli terhes lehet. Ez pénteken volt, hétfőn ment Veszprémbe a kórházi felszereléssel, hogy valószínű műtét lesz. Ott meg hallgatott egy kis szívhangot, 6 hetes normál terhesség volt.
Azóta már valóban "méhen kívüli", mert 2 éve megszületett!
Szóval szerintem is menj még egyszer dokihoz!
backa
 
 


Köszi Espero!

Nóra!

A táblázat alapján lehet, h. 1 héttel fiatalabb a terhességed???????
Akkor meg nem csoda, h. nem látnak picúrkát a petezsákban!!!
Engem direkt 8. hétre rendelt be a dokim (pedig már annyira látni szerettem volna a két csíkom okozóját ) de azt mondta korábban lehetnek fals eredmények és csak idegeskednék!!!!!
Menj el máshova is vagy várj még 2 hetet!!!!!
Ha elhalt, a progi mellett is el fog menni!!!!!!!! Ha meg él, adj neki még egy kis esélyt!!!!!!!
rambóka
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek! Július 18-án volt peteérésem, így pont ma 6+1 ha jó számolom. Akkor most tulajdonképpen a táblázat alapján 11*7-nek kellene lennie? Hú ,most egy kicsit elbizonytalanodtam. Szóval van még esély?
nóra1
 
 


Sziasztok!

Szia Nóra!!!!

Ne add fel :!: a táblázat szerint jó a méret!! a progit sztem szedd és egy másik uh-ra még a héten elmehetsz! sajna egy orvos nem orvos :( érdemes több véleményt kérni....+++++++++++++++++++drukkk!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

7kincs, Andika, sajnalom ezt a honapot, annyira drukkoltam nektek...

Nora, szerintem meg van remeny...Erdemes lenne azert elmenni egy masik dokihoz is...

Andika, legyszives javits 1 cn.-ra. :cry:

Alice
alice27
 
 


Nóra!

Még van remény!

..
Nemtom a pajzsmirigy-gyógyszer hat-e így, de még többet eszem mint korábban. Tegnap lecsúszott kb. 12 rétes (naggyon durva). Ma már 3 rétes, egy kakaóscsiga és egy banán.
Most meg elmegyek sajtért, tejfölért, mert Pontinót sütök. Mikor volt a barokk esküvő, az utcán árulták. Vettem, megnéztem miből van, most meg sütök én is. Olyan mint a pizza, csak tejföl van rajta, szalonnadarabkák, hagyma és sajt.
Bocs, hogy ennyit beszélek a kajáról :lol: :oops:

Kép
babancs
 
 


Esperto! Ahogy nézegetem még egy kérdésem lenne. A hetek a peteéréstől vagy a menzesz első napjától értendők a táblázatban?
Köszi
nóra1
 
 


Szia Nóra!

Semmiképpense menj műtétre szerintem. Ha elhalt, úgyis kijön magától, meg görcsölni fogsz, vérezni, meg minden. Addig neeeeeeeeeeee! Nekem vlt, hogy szedtem fogigátlót, és elfelejtettem szünetet tartani, és úgyis mensiztem, csak barnásan, meg kevésbbé. Szóval valami lesz akkor is.

Tuod hány olyan esettről hallottam, amikor rá akartak valakit beszélni, hogy vetesse el a gyerekét, mert tuti beteg lesz, és egészséges lett? Ennyit a vizsgálatokról. Na meg, ha egy emberi életről van szó, akkor egy orvos nem orvos, de még kettő sem.
Lehet, hogy szar az UH? vagy nem ért hozzá a doki.

Dolgozol? Pihenj, minél többet ha tudsz, és vigyázz magadra. És mindenképpen menj el még legalább 2-3 helyre UHra.
csillagfény
 
 


Rambóka, köszi. ma elmegyek fogdokihoz.

Ahhoz már régen nem járok, aki azt a szörnyűséget művelte...

Tudod, régen kiműtötték egy bölcsességfogamat, és a fele bent maradt. Nem tudták kiszedni, mert keresztbe nőtt, lent, és nagyon erős volt a gyökere, 45 percig szenvedtek vele. Szóval félek, hogy most beindult, de remélem nem. Bár a terhesség alatt éppenhogy nem kéne, mert blokkolva van az immunrendszered, nem? Viszont ha az van, azt nem lehet megúszni antibiotikum nélkül, és az gáz.
Féltem a kisbabámat.
csillagfény
 
 


Backa!
Nagyon bíztató amit írsz, nekem másfél hete semmilyen vérzésem nem volt. A proginak tudtam be, de ezek szerint a progi mellett is kellene tüneteknek lenni?

Kincs! Cuki vagy köszönöm a drukkokat. Meg vagyok lepődve a TSH: 0,02 lett, úgy hogy ugyanannyit szedek mint eddig. A T4-em meg 20, az is csak 19 -ig jó. A dokinő azt mondta ez így teljesen okés??????? Amennyit erről tudok most úgy néz ki mintha túlműködne és nem kellene ennyi gyógyszer. De bízom a dokiban, úgyhogy szerdem becsületesen.

Babancs! A pajzsmirigy gyógyszerek kb 1 hónap alatt fejtik ki hatásukat, mennyi ideje szeded? 1-2 hete? Mikor hívtak vissza kontrollra?


Lányok a mérettől függetlenül 6+1-en nem kéne még szívhangnak lennie?
nóra1
 
 


Sziasztok!

Csillagfény ne haragudj, de nem mindenben értek veled egyet.
Nekem is elhalt a babám anno. Én még a műtét reggelén is hányingerrel küzködtem, no és éreztem hogy nyúlnak a szalagjaim
(tipikus terhességi tünetek).
Vártam hogy elvetéljek, hátha nem kéne műtét, de nem történt meg. S nem lehet ám sokáig várni....

Nóra1! A tábla alapján tényleg ne add fel a reményt!!! Szívhang még 6. hetesen nem mindig észlelhető tudomásom szerint.
Tudod Csakegynek is mennyit fejlődött a pöttye egy hét alatt!!!

Mindjárt visszaolvasok, s a többi reakciók akkor!

Bee
beebeey
 
 


Csillagfény!

Terhesség alatt ált. penicillinkészítményeket írnak, ezek nem károsak a babára! De pl. a Rovamycin is jó!
Bölcsességfog is okozhat diffúz, több fogra kiterjedő fogfájást!! (De hidegérzékenységet nem !!!!!! Úgyhogy szerintem inkább luk lesz!!!!) Igenis beindulhat terhesség alatt!!! Ha van róla korábbi rtg-ed vidd magaddal!!!!!!!
rambóka
 
 


Jó reggelt,

Babancs, ismerem én is a pontinót, a borfesztiválon szoktunk mindig enni, isteni finom !! Én is csináltam már itthon, egészen egyszerű. Egy dolog hiányzik hozzá: a kemence. Tudod, abban sütik ott helyben. Hű, de megkívántam egyet.... most van a héten a Borfalu a Felvonulási téren, biztosan ott lesznek ők is, majd eszem egyet.... :oops:

Nóra1, szerintem sem látszik még a szívhang a 6. héten. Nekem a második terhességnél csak a 8. héttől tudták kimutatni.
zsizsik
 
 


Nóra, az hogy látják-e a picurkát, az attól is függ, hogy milyen az UH készülék, ezért is mondtam, hogy menj el egy olyan helyre, ahol valami tuti gépük van.
Ahogy már mondtam, nekem 5+4-nél még semmit nem láttak, mondták, hogy menjek vissza egy hét múlva. Én inkább ráhúztam még pár napot és 7+2-nél pedig már volt minden, látvány és szívhang. :D
espero
 
 


Sziasztok!! Napsugaras szép napot mindenkinek :-) hűjósokatirtatok :-)

Nóra ne add fel, egy csomo baba nem látszik még hat hetesen, nem is tudhatod pontosan hogy mikor volt peteérésed, 100%-ig semmi esetre sem! Ugyhogy menj el egy másik dkihoz is, mert nem egy lányról tudok, akiket már meg akartak műteni és közbe ott volt a babájuk!

Nekem mától már nincs duphaston, megettem mind a tiz napot, ugyhogy remélem ma vagy holnap meglátogat a régen látott Piri barátném :-)
krumplis pogácsa
 
 


Pontinó???? A leírás alapján én a töki pomposra ismertem, szerintem nálunk ilyen néven fut :-))))
espero
 
 


Én a nevét sem tudtam, megmondom őszintén, de ez a töki pompos olyan ismerősnek tűnik..... mintha Etyeken, a borfesztiválon ilyen néven futott volna tényleg.....
Olyan, mintha folyamatosan borfesztiválokon lógnék, pedig nem is.... :oops: 8)
zsizsik
 
 


én szalonnás lepény néven ismerem :-) és naaaagyon finom!!!
krumplis pogácsa
 
 


Nóri!
Én a sima stimulálás és a lombikok után is napi 6 utrogestant dugdostam, ami alighanem a max adag, mégis rózsaszíneztem minden alkalommal. (Aztán ahogy abbahagytam, szépen megjött. )
Szóval ha a világon semmi, nehogy engedj műtétet! Az uh nem mindig megbízható! Szerintem nyugodtan várhatsz még, hisz ha tényleg elhalt, úgysem nő már, vagy ez hülyeség?
backa
 
 


:)

Itt neszmélyi kemencés volt kiírva a pontínóra. Voltam a tejboltban..megvettem mindent. Nagyon örülök neki, hogy visszajöttek a divatba a pékségek, a tejboltok (li. itt Győrben). 2 perc alatt megvettem mindent a tejboltban..kenyeret, sajtot, tejfölt, péksüteményt. Hát én eléggé tesco ellenes vagyok..
Na bocs az offért.

Kép
babancs
 
 


Lányok!
Nekem nagyon hat az emelt adag Adimet, mert gondolni sem bírok arra a finomságra! Azelőtt meg amit megláttam, megkívántam. Lehet, hogy eddig is ilyen mennyiséget kellett volna szednem? Vagy csak annyira szarul vagyok, azért nem bírok enni? Végülis tök mindeny, lényeg, hogy nem zabálok!
backa
 
 


Sziasztok!

Szval visszaolv megtörtént. :lol: Volt egy vihar, na de ez azt jelenti hogy van élet itt. :lol:

Babancs! Én 3,5 és fél hó Adimet szedése után is szoktam (? egyre ritkábban!!) hypózni! Édességért én éltem/haltam. Mostanság már többször járok úgy, hogy eszembe sem jut.

Kavicska! A héten megkotrom a fényképeimet, és berakok pár gyönyörűséget! :lol:
Melóhelyemen már mindenkit megfertőztem Erdély - mániámmal. :lol: Pont tegnap jött vissza az egyik kolleganőm.
Teszteltél már???? :roll:

Rambóka! Hát detto így jártam a miskolci közlekedéssel. Majd elütöttem egy villamost. :lol:

Norka! Nekem is volt anno egy hasonló anyósom. :lol: El is váltam miatta. Azért te harcosabb vagy mint én, így aztán te ne add fel! :lol: Kaptál metformint?

Kincs! Én benned (görbéid alapján) mindig esélyest látok.

Az én görbém meg lassan egyenes lesz. 5 napja 36,0.

Pogi! Hol is voltunk? Mezőkövesd, Eger, Bogács, Szilvásvárad, Aggtelek, Miskolctapolca. A végére elfáradtam agyilag. De legalább nem itthon voltam.

Bee
beebeey
 
 


Nóra : ismeretlenül is nagyon drukkolok, hogy ott legyen a baba !

Kandika : őszinte részvétem !

Pogi : a metformintól tutira leadsz pár kilót, sajnos én az 50 kgmból is leadtam az elején. Sportolsz valamit ?

Zsizsik : pedig jó dolog a borfesztivál :lol:

Norka, Rambóka : fúú, most beszartam, nem elég, hogy saját magamtól kell rájönni, h a cukrom is rossz, de még az sem biztos, hogy nincs pm-bajom ?!
Norka, szerinted érdemes a csepeli diabos dokit felkeresni, vagy más vonalon induljak. Hova, kihez ?
Ááá, kész vagyok :? :(
mniki
 
 


Backa!

Nemtom, én ilyen áron nem szívesen szedek gyógyszert, mit jelent az, hogy rosszul vagy?

..tegnap be sem vettem a metformin, nem akartam még1 végigszenvedett éjszakát a WC-n. Majd valamikor szeptemberben ellibbenek UH-ra, hátha a pajzsmirigy rendeződésével rendeződik a petefészkem is.

Kép
babancs
 
 


Babancs!
Hát szívesen én sem szedem, de muszáj.
Amikor tavaly elkezdtem, napi 2-t szedtem egyből. Eleinte rossz volt kicsit, aztán elmúlt. 3 hete csak egy féllel emelték a napi adagomat, mert magas volt az inzulinom, addig meg nincs lombik. Azóta is hányingerem van, meg teltségérzet folyamatosan. Ha eszem, és kicsit többet esetleg, akkor meg az a baj. Ha nem eszem, akkor az. Tegnap du. pl. kétszer ittam tejet, amit amúgy sem bírok, csak imádom, hát este majd kinyúltam, minden bajom volt. Bízom benne, hogy jobb lesz!
backa
 
 


Kicsit megnyugodtam :) .
A Szent Imre kórházban voltam, szerintem jó az uh-juk. Azt hiszem ezen a héten még nem parázok :? , hétfőn visszamegyek konrollra. Egy hét alatt biztosan nőnie kell :!: . Ha nem nőtt akkor nincs mit tenni. Progit szedem továbbra is. Lélekben próbálom nem feladni :) .
Mindenkinek köszönöm a támogatást :oops:
nóra1
 
 


Nóra, szerintem is akármilyen jó a Szt.Imre, azért nézesd meg máshol is, több szem többet lát... itt életről-halálról van szó, amíg nem mondja ki legalább 3 orvos egybehangzóan hogy baj van, addig ne add fel!

Rambóka, tudom én is hogy ez nem az igazi így harmincakárhányadik napon, nade mit tudok tenni? Eddig senki nem ajálnott nekem jó nőgyógyászt, Ács meg amikor voltam nála, egyszerűen megkérdezte mikor tudok bemenni a laborbam és írta másnapra a lapot. Még mindíg ő a legnormálisabb azok közül akikkel eddig találkoztam.Most mondjam meg neki hogy bocsi doktor úr, de ennek semmi értelme nem volt, én szeretnék úgy menni hogy nem ír rá dátumot, aztán ha a 3.napon vagyok majd akkor elmegyek? Ezen vagyok mindíg kiakadva... nem vinnyogok újra hogy miket csinálnak a dokik,mert úgyis felesleges... de egyáltalán mindek vetetnek le vért ilyenkor ha úgysincs információértéke???
Babancs, szerintem nem baj ha nem szedsz mindent egyszerre, ha nem hajt a tatár babásodásilag akkor nyugodtan várd ki szerintem hogy hat-e a pajzsm gyogyi. Ha nem elég még mindíg elkezdheted a metformint késöbb
felícia
 
 


Felícia!

Nekem már júniusban odaadta az endokrinológus a vérvételre való beutalót. Annyit írt rá "lehetőség szerint a vérzés 3. napján". Előtte időpontot kell egyeztetnem vele. Előbb nem csinálják meg. Állítólag 4-5 havonta elég, nem nagyon változnak a nőgyógy. hormonok hamarabb, meg a TB sem támogatja. (ezt a háziorvos mondta. A TB-re egyébként meg tojok..csak fizetünk, de ellenszolgáltatni már nem akarnak.

Kép
babancs
 
 


Szia Felícia!
Pedig fontos, hogy a 3. nap legyen!
Nekem a nőgyógyi Zircen kiírta a vérvételes papírt, én meg vártam a 3. napot...Persze, hogy vasárnap lett! A házidokim levette a vért, hazahoztam a hűtőbe és másnap reggel vittem a laborba. Nem volt egyszerű elintézni, szerencsére ilyen kis helyen ismerik egymást a dokik meg a laborosok. De gondolhatod, hogy néztek az emberek, mikor berobogtam a labor folyosójára egy szatyor vérrel!
backa
 
 


Azt kifelejtettem, hogy a vérvétel októberben lesz (de már júniusban odaadta a beutalót).

Kép
babancs
 
 


jjaaaajj nékem!!! Tegnap még semmi bajom nem volt a negyed tablettával emelt adaggal, de ma borzalmasan hányingerem volt miatta egész nap :-( bár igy nem nehéz gyorsan lefogyni... :shock:
krumplis pogácsa
 
 


Sziasztok!
Mniki!Köszönöm !

Nóra!A II.sz.Nőire kéne elmenned,ha Bp-vagy!Ált. a kontrollokat oda szokták kérni!Kérj beutalót és mond,hogy ,már volt vetélésed!Ott van genetikus és töbször visszahívnak kontroll Uh-ra,és csak akkor engednek el,ha minden okés már!
Rám 3hónapig azt mondták 72-ben,hogy valami ciszta,nyugodtan szedje anyum tovább a fogigátlót.....na jó,Ő abbahagyta....szóval nem feladni és leírni azt a picit!Én is 4200-vel születtem! :)
Kavicska!!!!Puszil mindenkit!-és megvan a spontán ciklusa,ma 1cn-os!!!Jó(meleg) a víz és az idő,nagyon feldobott volt az sms-e,tele volt vigyorgó pofival!
Alice drága!Sajnálom és javitom!Kaviccsal együtt haladsz!
Gabika!!!!!Nem jó a msn-ünk!Irj pü-t,oksika!?
na csinálom a táblázatot!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Anita!
Sok-sok folyadék,hogy híguljon a véred!!!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi :-) téged se vettek észre hogy a mamád pocijában vagy? engem se :-) a 13. hétig azt mondta a doki az anyunak hogy csak szimulál és terhesnek képzeli magát és csak ideges! aztán mikor decemberben megszült az anyu egy 3 kilos idegcsomót csak nézett :-) a 13. hétig semmilyen módszerrel nem lehetett engem kimutatni, akkor még békateszt volt és semmi, még az akkori béndzsa UH-n se látszottam :-)
krumplis pogácsa
 
 


[quote="kandi72"]A írta:kandi72nita!
Sok-sok folyadék,hogy híguljon a véred!!!!!


iszom én iszom de attól is rosszul vagyok :-( ráadásul egy negyedet reggel vettem be, és még mindig szörnyen érzem magam, és má be kellene venni az esti adagot :cry: rettegek hogy végighányom az éjszakát :-( micsináljak? ne vegyem be?
krumplis pogácsa
 
 


Kép
Anita!Duphaston után szerintem 2-3 nap is lehet,Nekem most 2nap volt!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?