Új privát üzeneted érkezett!

Kati, érthető a kicsi aggódás, senki sem tudna totál nyugodt lenni ilyenkor. Örülök, hogy Zsófi jól érzi magát! Pusszancs!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


köszi csillag!!!
kikerestem az értékeket: BPD-két falcsont közti távolság. FL-combcsont hossza. THQ-mellkas átmérő(azt hiszem :oops: )

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, az nagyon jo, hogy szombaton 4D lesz!! Soha jobbkor!! Addig jo pihenest!!!! Zsofika jol erzi magat ez a lenyeg!!:) A szomszedomnak is ezt mondtak amikor terhes volt es arreb is vandorolt neki a lepeny. Gondolatban kuldd arrebb!! Es akkor el is mozdul!!! Drukkolok!!!
Vendég
 

 
 

[quote]J írta:a, és a 4d-n feltétlenül kérdezz majd rá, hogy a lepény melyik része érintett a dologban!


még azt is ráírták, h hátsó fali. erre gondoltál?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!!!!!!!!

amint tudom elmondom...........ígérem........
Bogi mire gondolsz?!
Kati nem lesz semmi baj....lepény arrébb fog menni!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Reginek már nem megy a hasa, de a diéta még tart péntekig biztos. Tegnap óta viszket a bőre, kiütések vannak rajta, mindig máshol, most épp az arcán a szeme alatt. De azért jól van. Gondolom ez betegség után előfordul (keresztlányomnak is volt ilyen, magas láz után). Azért ma védőnőnek megmutatom, úgyis megyek én is, meg holnap ha kell elviszem doktornőhöz.

Kati
Gratulálok a szép méretekhez. A lepény pedig majd alakul felfelé, ahogy nő a méhed. A vándorol kifejezést nem szeretik az orvosok, mert valójában méh növekedésével kerül feljebb. Akkor biztos csak egyik része van rajta a méhszájon, és az néhány hét alatt rendeződik. Tényleg próbálj óvatosabb lenni, de látod eddig is mozogtál, és nem volt baj, most meg egy kicsit jobban kell figyelni a dolgokra.
Végül is bejelentkeztem a dokihoz, bár a tünetek meg most mint ha enyhülnének, na most már mindegy. Inkább "feleslegesen" még egy kezelés, mint hogy valami gyulladás maradjon.
Vendég
 


brita: inkább menj dokihoz. nekem is az utóbbi időben hol jobb, hol rosszabb volt, de most szinte teljesen elmúlóban van és ez jó.
tudom, h nem szeretik a vándorlás szót, de nekünk laikusoknak így magyarázzák a lufi példával.
most úgy gondolom 4 hétre abbahagyom megint a sportot, aztán meglátjuk.
szegény regi. elég gyakori vendégek vagytok mostanság az orvosnál. :( :( :(

nita: fel a fejjel!!!!!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati jobb is hogy pihenteted a sportot most.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kati, ha azt írták a papírodra, hogy hátsó fali a lepény, akkor nem fedi teljesen a méhszájat, tehát nem az az eset áll fent, mint Zsuzsinál. A hátsó fali tapadás annyit jelent, hogy a méhlepény a méhed hátsó oldalán (tehát a gerinced közelében) tapad. Biztos, hogy csak a széle lóg rá a méhszájra. Az meg feljebb fog kerülni ahogy nő a méhed. Szóval pihi, figyelj oda magadra és ne izgulj! egy hónap múlva már nem lesz rossz helyen és kész!!!!!!!!!!!!

A méhlepény nálam Bencénél volt hátsó fali, most pedig mellső fali, ami azt jelenti, hogy most a hasfalamhoz közel eső részen tapadt meg a méhemben. Mindkettő teljesen normális.

Rita, sajnálom Regi pöttyeit. A húgom kislányai is most voltak betegek magas lázzal és náluk is a kisebbik gyerkőcön kijöttek kiütések miután a láz elmúlt. Neki azt mondta a gyerekorvos, hogy valószínűleg még a vírus okozta ezeket. És neki is "vándoroltak" ezek a pöttyök, hol az arcán jöttek elő, hol a törzsén vagy a végtagjain.
A dokidhoz szerintem is jó, hogy bejelentkeztél, inkább menj feleslegesen, minthogy egy gyulladás miatt baj legyen!

Én egy hét múlva megyek utoljára védőnőhöz meg dokihoz vizsgálatra... :shock: el se hiszem, hogy már itt tartunk! :D
Olyan nyugalom szállt rám, hogy magam is meglepődök rajta... a szüléstől sem félek egy cseppet sem... :shock: :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


képzeljétek, ma a Zuram kitakarította a fürdőszobát... :shock: csak úgy... :shock: pedig ezt mindig én szoktam csinálni... lehet, hogy azért, mert a múltkor mondtam neki, hogy a zuhanyzóban a fugát már nincs erőm sikálni, meg alig tudok lehajolni hozzá...
Utána meg megfőzte a mai ebédet!
Annyira jóóóóóóóóóóól esett!!!!!!!!!!!! El sem tudom mondani mennyire!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kati
Ja, kétnaponta megyünk, ennek Regi örül a legjobban, mert mindig kap valami ajándékot. A védőnő szerint a szalmonella után lehetnek ilyen kiütések, calcimuscot ajánlotta, de azt is mondta, hogy torokbaci is lehet, úgyhogy ha nem múlik vigyem le holnap a doktornőhöz, akkor megint nem tud hétfőn menni oviba.
Sokat gondolkodtam, hogy elmenjek-e előbb egy héttel, vagy várjam meg a jövő hetet. De inkább nem várok ezzel, remélem a második kezelés már hatásos lesz. Én is megpróbálom a 10 napos Klion-t kérni, mert Reginél is az használt, és nekem mostanáig nem is tért vissza.
Nemcsak alkati dolog, hanem a terhesség alatt gyakori, nekem is azt mondta, hogy nem ez lesz az első, még biztos visszatér, csak nem gondoltam, hogy ilyen hamar.
Jól teszed, ha abbahagyod a sportot. Majd a végefelé ismét mozoghatsz, emlékszem én a 28. héttől akkora sétákat tettem, és bírtam is, szóval még 4. hét múlva meg főleg nagyon fitt leszel. Én is bírok pörögni ezerrel, és mostanában az izmaim is jobban bírják, nem fáj a lábam estére, egy kiadós séta után.

Csillagvirág
Hozzám meg két hét múlva jön a védőnő, mert a szabályzat 3 látogatást ír, de csak 1 kötelező, aztán megbeszéltük, hogy a szoptatásról fogunk beszélgetni, meg az éppen aktuális dolgokról, addigra meg lesz a cukor eredményem, meg az uh-é.
Én is utálok fugát sikálni, de muszály, mert fehér, és a vízkő csúnya sárgává tenné. Az én uram nem csinálja meg. :( Nálatok is csempével-járólappal van kirakva a zuhanyzó?

Október 25.-re kaptam időpontot 4d-re, már nagyon várom!
Még október 30-ig a régi áron 9 ezerért megcsinálják, DVD-vel. +500 Ft a kép, vagy 1000 Ft-ért kiírják az összeset CD-re. Inkább ez utóbbit választom.
Eredetileg november elején-közepén akartam menni, de mivel az akció csak eddig tart, így inkább most.

Szegény Reginek ismét hasmenése volt, nem tudom mikor lesz már vége. Unom már a napi többszöri WC fertőtlenítést, meg szegénykével alig bírunk kimozdulni. Nagyon durva egy ilyen betegség, még az ellenségemnek sem kívánnám.
Vendég
 


első éjszakám, nem volt vmi fényes sokat görcsöltem, fel is ébredtem rá, meg kurva melegem volt izzadtam egész éjjel.rengeteget keményedik, feszít a hasam, és higyjétek el már látszik is!!!!nem tudom behuzni egy részét és kemény nagyon. cicim hatalmas!

kati! ohh szegénykém, de érzem nem lesz gond!pihizzzzz!!!!

nita!puszi a lelkednek!

csillag! párod előtt le a kalappal!

KépKép
dike
 
 


dike: lehet tényleg ketten vannak. azért látszik, de lehet, h még csak puffadás, amit te látsz. még nagyon korai lenne, akármennyire is vékony vagy. most olyan 5.hetes vagy, nem?
a feszülés és a görcs pedig a méhed és a szervezeted átrendezése. nálad nem lehet például méhen kívüli, ugye? mivel a méhedbe ültették vissza a babócákat. bocsi, ha hülyeséget kérdezek!!! csak furi, h ilyen sokára mész uh-ra.
sajnálom, h rossz éjszakád volt! de lesz még tutira jobb is, meg rosszabb is!!! :lol:

képzeljétek! ma délbe le akartam feküdni aludni egyet, de a gyerekem akkora bulit csapott a pocakomban, h képtelen voltam elaludni, szerencsére nem a fájdalom miatt, hanem a figyelmemet vonta el és mire lenyugodott, addigra kiment az álom a szememből. :D :D :D :D :D

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Dike, tiszta szívemből gratulálok nektek, nagyon örülök, problémamentes pocakosságot kívánok! A görcsök és a feszítés is természetes, a pocid pedig azért látszik, mert puffadsz, ez elmúlik idővel. :wink:

kati, nyugi, nem lesz semmi baj, szorítok! :D

Csillag, ez érdekes, nekem a 35. héttől hetente kellett dokihoz, 36-től védőnőhöz mennem, bár szerintem a tiétek jobb. Férjed nagyon aranyos volt, le a kalappal! :D

Brita, Reginek jobbulást továbbra is, és szépen gömbölyödsz. :wink:

Mia, te is, a lába közére én is kivi vagyok. :D

Bogi, hogy vagy? Ugye tudod, hogy nagyon drukkolok? Persze Monának is, ez a ti hónapotok!

Köszönöm mindenkinek a pocakdicsit. :D

Nita, jobbulást nektek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


kati! de lehet méhenkivüli,az még elvándorolhat miután beültetik. nem egy esetről hallottam már sajna lombikosnál h méhenkivüli lett.de nekem nem lesz!


szerintetek elmenjek itt a lakhelyemen jövőhéten nőgyógyászhoz, ahhoz aki lesz is a dokim??

KépKép
dike
 
 


méhlepény:nekem Barninál félig hátsó félig mellső fali volt.....jó mi....... :P :P

Virág nem is kell félni a szüléstől....mi az...pikk pakk megvan.... :twisted: :twisted:

Dike puffadsz..ez természetes az elején:)))))jaj úgy örülök neked de komolyan!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


dike: persze, h nem lesz, nem is azért kérdeztem, csak ilyen tudatlanka vagyok!
szerintem elmehetsz dokihoz. nem annál szülsz, aki eddig segített titeket? vagy ott nem tudzs?

beze: de jó, h jelentkeztél!!!!! ti hogy vagytok????? lexi? marci?? halad az idő!!!!! mindjárt fordultok ti is a finish-be. mármint a 30ba! :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


ott nem lehet szülni!

KépKép
dike
 
 


Dike, teljesen normális a kemény has ilyenkor, csak megerősíteni tudom az előttem szólókat. Puffadás miatt van, ez még nem a baba.
Szerintem nyugodtan menj el a saját dokidhoz, főleg ha van uh-ja, hisz akkor nem kell várni olyan sokáig. Lehet, hogy sok mindent nem látni majd, de egy (vagy két :D ) petezsákot biztos. És akkor afelől is megnyugodhatnál, hogy jó helyen van beágyazódva.

Kati, nem hagyott Zsófi aludni? Lesz ez még keményebb is... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: szerinted én miért alszom olyan sz@rul? Most is alig tudok írni Nektek, mert Gergő rugdalja a netbook-ot az ölemben... :twisted: :twisted: :twisted:

Beze, de örülök, hogy írtál! Hogy vagytok? Mennyire bírod még a gyűrődést? Én már tényleg csak vánszorgok... mindenem szét akar szakadni, ha mozognom kell... alig bírom azt a kb. másfél órát, amíg Bencével a kertben vagyunk, pedig általában csak álldogálok vagy komótosan sétálok arra, amerre játszik... annyira fájnak a csípő-és medence ízületeim...
Nálunk a védőnőhöz mindig dokilátogatás előtt kellett menni, ő ellenőrizte a vérnyomást, súlyt, vizeletet, meg írta a beutalókat és mivel az orvosom a jövő héten hívott utoljára, ezért nem kell már a védőnőhöz többet mennem. Majd ő jön ki szülés után. Nekem nagyon tetszik az, ahogy az orvosom csinálja ezt az utolsó hónapot. 36+5 leszek, amikor utoljára megvizsgál manuálisan és ez lesz az utolsó alkalom amikor fizetnem kell neki a magánrendelésén. Utána kiírja majd az első NST időpontját, amit a kórházban csinálnak meg és majd a saját dokim értékel ki (ő ugyanis alapból a kórházban dolgozik). Mindig az eredmény függvényében mondja meg, hogy mikor legyen a köv. NST. Szóval azért figyelemmel kísér ezekben a hetekben is, csak már nem "matat". Ezt azzal indokolja, hogy a baba már érett ahhoz, hogy világra jöjjön, így nem "szól bele" a dolgok természetes folyamataiba, ha meg akar születni, had jöjjön. ez a hozzáállás nekem nagyon tetszik!

Rita, annyira sajnálom, hogy még mindig kínlódtok Regivel... azt hittem, hogy legalább ez a fránya hasmenés elkerül már Benneteket...
A fürdőszobában nálunk a zuhanyzóban csak két falon van végig csempe, az alja sima zuhanytálcás, a másik két oldala meg átlátszó műanyag. A fuga viszont nálunk is világos, így van mit sikálni... Világos fuga miatt egyébként padlót cseréltünk tavaly a konyhában+étkezőben, mert hiába volt még csak 7 éves, de a világos fuga miatt rettenetesen bírt kinézni. Azt képtelenség volt folyamatosan vakargatni... (kb. 30 m2)

Nita, naná, hogy pikk-pakk meglesz Gergő!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: egy barátnőmnek volt jó beszólása ezzel kapcsolatban, azt mondta, hogy "pezsgősdugó módjára jöjjön ki az a gyerek" :P :P :P

holnap megyünk a kedvenc cukrászdámba, van egy sütijük (túrós, óriási eprekkel fullra pakolva a tetején)! Már most csorog a nyálam... :D :D :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag: nekem is csorog! de te mész holna, én pedig itthon maradok és várom a beszámolódat!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


lányok!!!!!! zsuzsi jelentkezett a blogjában!!!!!!!!!! jól vannak, zsófi szépen növekszik még mindig bent. ennyit írt csak, de örülök nagyon. már elmúlt 33 hetes.!!!!!!!!!!sálálálálálálálááááááá!!!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Virág nekem is tetszik a dokid hozzá állása a dolgokhoz!!!!!!!!!!
Barnikám akkor pezsgődugó módra jött ki :twisted: :twisted: :twisted:

Kati hogy lehet bejutn Zsuzsi blogjába??????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csillag lemaradt a 0 :):) igen 5900 :) nem néztem vissza :) de szerintem a te két szoba dekorációd sem drága :) legalább is én nem tudnám megcsinálni szóval ahoz képest pedig nem drága:)és ezt nem egy alkalomra veszed és sokáig dekorálhatod vele a szobát majd később alakíthatod ahogy nőnek :)
küldheted hozzánk is a párod :) én holnapra terveztem a fürdő takarítást :):):

Kati minden rendben lesz:) pihenés ezerrel :) nekem is hátsófali lepényem volt de nekem nem lógott semerre vagy nem mondták :)

nekem meg szerintem ma volt pém vagy valami olyasmi :) mert reggel fájt ahasam azt hittem megjön de egyenlőre csak tojásfehérjém van :) tegnap apa meg elkapott délután szóval ha pém volt akkor tuti most nagyon jól elkaptuk :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika hajrááááááááááááá druuuuuujkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nika hajráááááá!!!!!

KépKép
dike
 
 


Nika, hajra!!:):)

Csajok, kivel, mizus??
Vendég
 


nagyon sirok, annyira félek. orgazmus után annyira begörcsölt a méhem, h azt hittem meg pusztulok 1 percig tartott,kicsit most is érzem, de amugy már tegnap dél óta abszolut nem volt görcs! el is mehetett a baba???? nem sexeltünk.

KépKép
dike
 
 


dike: minden oké lesz, ne aggódj! hogy döntöttél? jövő héten meglátogatod a dokidat?

nita: zsuzsi blogjának a linkje a régi hozzászólásai alatt van. keress egyet és úgy tudsz beleolvasni, h mi van velük.
te jobban vagy már???

többiek, halihóóóó!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Dike, el biztos, hogy nem ment a baba mert vereznel, asszem igy van ez. Az orgazmus mehnek az osszehuzodasat okozza ezt erezted. Minden okes, ne aggodj. A dokid kerdezd meg, mit javasol.

Kati, lattad a masik topikot? Veled mizus?
Vendég
 


bogi: láttam, örülök bejninek.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati, en is nagyon!!! Nem semmi!!! Igy elsore!! :D :D :D
Vendég
 


Nita, Veled mizus??? Alig irsz Magadrol, meselj mar! Gyerkocok? Jobban vagy mar?(lelked)

Zsuzsival minden okes? Jajj de jo, csomot gondoltam ra de igy okes, hogy jol vannak.

Pampi meg, hogy eltunt.... :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Virag, merre csavarogsz???!! Kavezoban, tudom en!! Elmenybeszamolot kovetelek!!! :lol: Ha lehet ne ecseteld tuuuuul az epreket a suti tetejeeeeen........ :lol: :lol:
Vendég
 


Dike nyugi....minden rendben lesz ne idegeskedj mert ezzel többet ártasz mint gondolnád.....meg ha elmenne a bab görcsölnél nem kicsit és véreznél is!!!!!!!!!!!!!!

Kati alakulok........de az orrom még mindíg folyik.......... :evil: :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Dike, ez az 1 percig tartó "görcs" vagy keményedés egész terhesség alatt ilyen, ha orgazmusod van. Később még félelmetesebb a dolog, amikor kirajzolódik a keményedés hatására a baba, de ettől semmi baj nem történik odabent...
Én vérezgettem is a terhességem első 3 hónapjában és ugyan keksztilalom volt, de álmomban volt olyan, hogy "meglátogatott" egy spontán orgazmus és semmi baja nem lett Gergőnek. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:i

Majd jövök még csak kiszedem Bencét a kádból meg altatom...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


mindenki organizál?!!!!!!! :P :P :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszi csajok a megnyugtató szavakat!

jövő hét szerdán 4re megyek a nőgyógyászomhoz uhura,most kértem időpontot.kirááááááály!!!:))))

KépKép
dike
 
 


Dike addig akkor tessék pihenni,lazítani!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :D :D :D :D :D :D :D :D
Te is jó régóta húzod ezzel a betegséggel...

Nika, gondoltam, hogy lemaradt egy nulla az összegről. Nekem ma küldte el a végösszeget a csaj és 24.000 Ft lesz. Megmondom őszintén többre számítottam. Ebből 20.000 Ft a mi két szobánk, a maradék meg ajándék lesz Bence (és Gergő :D ) unokatesóinak. :D


Ma megvettem a gyógyszertárban Gergőnek a "kezdőcsomit", magamnak meg a homeopátiás bogyókat, de miután beszélgettem a gyógyszerésszel még jobban elbizonytalanodtam a szedést illetően. Nézegettem a neten szedési javaslatokat és mindenhol azt írták, hogy a 36. héttől lehet kezdeni minden nap és megadták, hogy melyik nap melyiket kell elszopogatni. A gyógyszerésznő viszont azt mondta, hogy az első héten csak 2-3 alkalommal szedjem, majd fokozatosan emeljem az adagot úgy, hogy szülés előtt egy héttel már nyugodtan szedhetem a bogyókat minden nap. Nem tudom, hogy mit csináljak... :roll:

Epres süti: (aki éhes ne olvassa...)
az alján van kb. 1 cm-nyi picit mákos tészta, fölötte 4 cm rétegben a darabos túrós krém (nem túl édes) és fölötte (nem túlzok!) 5-6 cm magasan sorakoznak a gyönyörű eperszemek, amiket lágy zselatin tart össze...
:P :P :P

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Dike, ez szuper!!!!!!!!!!!!! Addig meg menjen a RELAX ezerrel!!!!!!!!!!
Dolgoznod kell vagy táppénzen vagy?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


csillag! táppénzen vok!

KépKép
dike
 
 


Ja, organizalunk! Ezt legalabb orommel!! :lol: :lol: :lol:

Dike, tok jo, hogy szerdan mesz!!!!:):):)

Virag, mmmmmmmmmmmmm, ez az epres suti....!!!! Mennnyei lehet!!! Soha nem ettem meg ilyet es nagyon csabito a mak a turo es a laaaaagy zselatinnnnnn!!!!!!!! :lol:
A homeohoz no komment. A gyogyszertarban viszont sokszor melle beszelnek. Egy masik topikon olvastam, hogy rosszul lett tajekoztatva valami tabit illetoen a gyogyitarban egy kismama.... :? :shock: Kerdezd Nitat, O rutinos! :D :D
Vendég
 


Virág már más bajom nincs csak ez a rohadt orrfolyás....nem értem mért nem akar elmúlni....így nem tudok menni babázni sehova se........ :cry: :cry: :x :x :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Drága Tomikánknak kívánunk NAGYON-NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!! :D
Nagyon szeretünk!!!!Puszil:anya,apa és pocaklakó kistesód :D :D :D :D ♥♥♥
Vendég
 


nemjó a vonalzóm :twisted: megállt a számolásban :twisted:
Vendég
 


Isten eltesse Tomikat nagyon sokaig!!! Legyen eros, okos nagyfiu es a humorat se veszitse el soha! Puszi Neki!
Vendég
 


Mia SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK TOMIKÁNAK!!!!!!!!!

Nita,Máté,Barni:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tomikának nagyon sok boldogságos szülinapot kívánunk :)

nika70
Salgótarján
 
 


Tomikának sok boldog születésnapooooooot!!!!!!!!!!

KépKép
dike
 
 


Dike hogy érzed magad?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?