Új privát üzeneted érkezett!

Boni, szerintem nem egészséges, ha csak ennyi a széklete, legalábbis nálunk szinte minden nap volt kaksi, sőt. De inkább kérdezz rá a dokitoknál. Persze az első hónapban ez azt mondom, okés, de azért már majdnem 3 hós Zsigi, szerintem jó lett volna, ha beáll neki a napi vagy legalább a 2 napira. :roll:
athiz
 
 


Hello!

Leselkedek, olvasgatok es nagyon szeretnek irni de sosincs idom. :cry: Talan majd du.

Most csak annyit hogy Villo nagyon edes es nagyon szep es hihetetlen hogy mar ekkora es gorilla, gorilla .. :lol: :lol: :lol:
Meg, meg, meg videokat MINDENKITOL!!! :D

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Az en lanyom is ilyen lesz? Jaj de jo, jaj de jo!!! :D :D :D

KépKép
KépKép
tontica
 
 

 
 

aTHIZ DOKINÉNI MONDTA, HOYG NORMÁLIS :roll:

egyébként szerncsére most ma is volt, tegnap is.. volt iszom a rostos levet, az segít neki is úgy látom...
Vendég
 


Tonti, ari, hogy így rajongsz. Majd írsz, ha lesz időd, nekem sincs mindig.

Boni, ha doki szerint normi, akkor bizti igaza van (bár nem feltétlen bízom a dokikban). Szerintem az is jó, ha minden nap egy jó pohár narancslével kezded a napot, mint az amerikaiak, vagy egy kis pici pohár citrlomlevet iszol, az tuti mindkettőtöknek jót tesz, már ami a kakkancsot illeti. :lol:

Pusz
athiz
 
 


Athiz citrusfélék kiütik :oops:

Látom nokedlit szaggatsz :wink: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Kicsattanok az erőtől,voltam ma megint kondizni és tök jóóóóóó volt :).Annyira jól esik :).Persze csak azért tudtam menni,mert bár szünet van, a gyerekeket be kellett vinnem tornára,mert próbáltak...így volt lopott két órám :).

Villő kisgorilla nevében is köszi a sok bókot :oops:!

Boni

Szt normális,bár látom,hogy a doki is mondta :).Most megint növekedési ugrás előtt álltok,amikor is valszeg az a mennyiség,amit eddig tudott=tud szopni,már annyira elég,hogy szinte mindent hasznosít belőle a baba,így kaka kevés lesz :).Aztán ha megint lesz bőven a tejből,illetve tk igény szt,akkor lehet,hogy visszaáll :).Egyébként anno élettanból azt tanultuk, hogy a napi 3X és a heti 1X is normális.És persze a kettő között mindenféle :)....
A narancslé nagyon jó ötlet,főleg,hogy Te is jobban leszel tőle :).Én is mindig iszok reggel :).
Anyós, a felmentősereg :).Na,azért annyit megért az a négy nap,hogy most egy-két napig eltart,mire visszaállítod Zsigit :wink:!
Egyébként nem is hiszik el,de nagyon jól tudja a gyerek mutatni...Anno anyósom vigyázott 1 éves korától Bulcsúra,amíg dolgoztam.És mondtuk neki már az első nap,hogy semmi felvétel...óóóó,persze,persze,nem fogja.Erre kapásból első hét végére a gyerek állandóan kéretőzik fel.Párom meg is kérdezte az anyját,hogy ugye nem vette fel????Ő aztán nem...de végül bevallotta,,mert ugye rájött,h a gyerek elárulta.Na azóta megfogad mindent,amit mondunk :D!

Athiz

Nálatok jobbulás van már??????
Nekünk is beállt a kaki napi 1-re,de szt amikor ilyen kicsik voltak még,akkor nagyon változó volt :roll:....Vagy régen volt :lol:!

Tonti

Óóóó,meglátod,Anna is olyan édi lesz ,olyan kis csajos :)!
Ha tudok róluk felvenni még,akkor mindenképpen :).Meg kellett egy progit letöltenem,mert ez a gép iszonyat nagy fájlokat csinál,amit rohadt sokáig tart feltölteni :?... Így át tudom kisebb típusúba konvertálni és gyorsan felmegy :).
Azért próbálj meg néha pár sort idepötyögni :)!

anyapoc
 
 


Boni

Mennyi volt a rota oltás? És a dokinéni mondta,hogy kéne ? :roll:

anyapoc
 
 


Anyapoc, köszi, már okés a törpink, rosszcsont, mint azelőtt. :lol:

Rota 16-18 ezer körül van, és nagyon javasolják a dokik.
athiz
 
 


Anya' látom már Athiz megírta.. és igazából ránk bízta, de pont amikor döntenünk kellett, a barátnőm 1 éves kislány elkapta, meg a család és két hétig szenvedtek
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.10.28 17:15-kor.
Vendég
 


Remélem, nem baj Boni, hogy megírtam!

Bizony, nekünk is javasolta a dokibánk, mert csúnya egy betegség, de sajna nincs annyi pénzünk. Reménykedünk, hogy nem kapja el Endi. Szili már valószínűleg volt benne.
athiz
 
 


Athiz dehogyis :lol:
Vendég
 


Köszi,lányok :)!

Jah,mi is voltunk már benne,nem volt kellemes :?... De túléltük :).Aztán majd jön a Norovírus és tsai :?...

Én csak a Meningoc-t adattam be a nem kötelezők közül....Bár nem voltunk veszélyeztetettek :roll:...

Akkor Zsigi szájon át kapja?Legalább nem bökik :).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anyapoc 2008.10.28 17:49-kor.

anyapoc
 
 


Elmentünk állatsimogatóba du,de mivel átépítik, nem volt simogatható állat :?.... Úgyhogy elmentünk vonatot nézni az állomásra :).MEg hintáztunk egyet a játszótéren :).Szuper idő volt :):)!

anyapoc
 
 


Hello!

Gyorsan, van kb. 10 percem mig megjon Apa Rateval a sulibol.

Anyapoc: akartam kerdezni multkor hogy a ket gyerek szeret egyutt lenni, ugy ertem egy szobaban?
En is szivesen tennem mindharmat egy szobaba de nem lehet, nincs akkora szobank meg aztan talan Ratenak mar kell a kis sajat tere.
Csodak palotaja nagyon erdekes lehet, egyszer talan eljutunk mi is! :wink:
Mi is szoktunk menni neha vonatot nezni es kepzeld, nemreg neztunk egy telket ami mellett majdnem kozvetlenul haladnak el a sinek. Ratenak nagyon tetszett de azt tuti nem vesszuk meg! :lol:

Boni: en sosem csinaltam nagy ugyet a kakibol, voltak napok-hetek amikor minden nap volt de volt hogy csak 2-3 naponta. Szerintem nem gaz, egy dolgot fogadj meg, ne kezd el homerozni! Hozza tud szokni, hugom a fiat nagyon sokaig minden nap homerozte. :roll:
Anyos miatt irigy, irigy! :D Barcsak lenne aki kenyeztesse a kicsikeimet! Rokonok nagy neha jonnek de akkor sem segiteni!

Athiz: orulok hogy Ti is meggyogyultatok es ugyanolyan rosszcsontok a fiuk! :D Miert nem raksz kepet? :cry: :wink:

Megjottek a ruhat Ratenak, nagyon jooooook! :D

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Mondtam Neki hogy pozoljon: :lol:
Kép
Itt pedig a kicsikkel:
Kép
Kép

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica

Szuper,végre írtál :)!
Nagyon jók a rucik és nagyon vagány bennük a nagyfiú :):)!
Nálunk nagy az egyetértés a gyerekek között :).természetesen az,amit írtál,hogy kell a saját kis tér vagy idő,azt nálunk is kell biztosítani.Van,hogy együtt eljátszanak egész nap,de van,hogy Bulcsú azt mondja,szeretne kicsit egyedül(persze Villő nem :lol:)...ilyenkor elfoglalom Villőt vmivel,hogy hagyja B-t játszani.de olykor meg teljesen maguktól szeparálódnak :).Persze köztük eleve nagy a "szerelem", szinte hihetetlen,mennyire imádják egymást :).
Ha nálatok nem kivitelezhető amúgy sem,akkor ne is törd rajta a fejed :).Az ikrek tuti jól ellesznek majd egy helyen :).
Nem értem,miért nem veszitek meg a telket a vasút mellett :lol:!!!!Pedig csak kicsapd a gyerekeket,hadd nézzék egész nap :D!

Hihi,Anna megint telefonnal a kezében :lol:!Vigyázz a csajjal,nehogy később rászabaduljon a készüléketekre és a gatyát is lebeszélje rólatok :wink:!

anyapoc
 
 


Villő énekli az Érik a szőlő c. népdalt :).Persze saját költésben és logikával :wink:!Hmmm...és táncol hozzá,az fontos :lol: ....


http://s53.photobucket.com/albums/g49/a ... CN5759.flv

anyapoc
 
 


Anyapoc: :D :D :D Nagyon edi! Milyen ugyesen enekli, az oviban tanulta? Alexnek nagyon tetszett es O is elkezdett enekelni hogy: tetetete :lol:

Kulon szoba: Igazabol ugy szeretnem majd ha egyszer lesz egy kis hazunk hogy a kicsiknek egy nagyobb szoba de 3 aggyal hogy ha akar Rate is ott aludhasson de legyen Neki egy kulon kis szoba a cuccaival. Es ha a kicsik kulon akarnak majd menni teszunk egy falat a szobajuk kozepere es kesz. :D
Mit gondoltok az emeletes agyrol? Hany eves kortol lehet font aludni?

Hu, megjott a hideg, 11 fok van kint. :roll:

Sajnos csak ennyit sikerult elkapni a videoval:
http://s202.photobucket.com/albums/aa19 ... en2901.flv
Most mar siman elengedik a butorokat es megindulnak nagy batran aztan utkozben rajonnek hogy ez nem megy es lehuppannak. :lol:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica

Nagyon ügyes Anna!!!!Gratulálok a kicsiknek,pillanatok alatt jönni-menni fognak,meglátod :):):)!Innentől nincs megállás :D!
Villő az oviban tanulta a dalt,egyfolytában ezt éneklik :lol:!És már költenek is hozzá :D!
Emeletes ágy: nálunk Bulcsú olyan 5 körül volt,amikor csináltattuk.Villő meg ugye 2,de ő alul van.Van rajta oldalt védő és azért eleinte ki is párnáztam,nehogy átforduljon rajta.Így sosem fordult arra,mert párnák voltak oldalt és nem volt baleset belőle :).
Jó ötlet a külön kuckó a nagyobbnak,mi is így szeretnénk vhogy,bár szt amíg kicsik,ennyire nincs igényük rá.Sőt,ahogy látom,inkább igénylik egymás közelségét :)...bár ez biztos egyéni....

Itt is hideg van és esett :roll:...tegnap meg 20 fok volt :shock:!

anyapoc
 
 


Most is 20 fok van :shock: ...elmentünk sétálni,jól felöltöztünk,erre hazafelé vehettünk le kabátot,sapkát,pulcsit 8) :shock: ....

anyapoc
 
 


Hali!

Nagyon édik a felvételek, ügyesek és arik a gyerkőcök!

Emeletes ágyat mi is szeretnénk!


Puszi
athiz
 
 


Hello!
Tegnap elmentunk a baratnommel moziba, nagyon jo volt! :D A Richard Gere-es filmet neztuk meg, nem ajanlom senkinek mert a vegen az egesz mozi sirt. :lol: Miert csinalnak szomoru filmeket!? :roll:
Most nezem a szuletestorteneteket es pont egy ikres szules volt benne es mig azelott meghatodtam es potyogtak a konnyeim most szornyulkodve nezem es sajnalom szegeny anyukat mi var ra. :lol:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Tontica

Ha nem lennének szomorú filmek,nem is tudnál örülni a boldog dolgoknak :wink:!Egyébként én egyre kevésbé tudom megnézni a lelkileg nagyon megterhelő filmeket.Pláne,amikben gyerekekkel történik valami :(...Egyszerűen szó szt hányingerem lesz tőle,annyira felzaklat.Szl maradok a langyi romantikus filmeknél :D!
Hol néztél szüléstörténeteket? :shock: Na azért biztosan menne az még egyszer :wink:!

Betegségnek nyoma sincs már? :)

Athiz

Nálatok is mindenki rendben van már? :)


Boni

Anyós máááá megen ott van? :twisted: (kinek lett pozitív a tesztje?????)

Sütőtököt sütök :)..kértek? :lol:

anyapoc
 
 


Anyapoc, én nem szeressem a tök eme formáját, de Endinek dobhatsz, ha le van pépezve, imádja. :lol: Várj, nyitom az ablakot... küldheted fénypostával.

Nálunk gyerkőcök jól, apucinak viszont randa piros pöttyei vannak. Volt ügyeleten vele hétvégén, elment bőrgyogyóhoz, azt találták ki, hogy vmi biztosan megcsípte, és a baci végigterjedt a testén. :roll: Ekkora marhaságot! Kapott antibiotikumot, de azóta sem változott semmi. :?

Tonti, én is jókat tudok bőgni egy-egy filmjeleneten. :P
athiz
 
 


Sziazstok!

Tonti mi a címe? én is bőgni akajok! :lol:

Anya' jaj de sétálnék egy nagyot Veszprémben! néha úgy hiányzik a környék :roll: :lol:

sütőtökből maradt? küggyévazz

anyós nincs itt, hugomék voltak most itt

:lol: küldtem privit

Athiz apának jobbulást!

ma megkaptuk a meningococcus elleni oltást, meg a Rota ellenit

fiam elöbbit hősként tűrte, utóbbit mohón nyelte :lol:

súly 6190g

Kép
Vendég
 


Boni, köszi. Bébid csodaszép kiskölök. Azért majd később vigyázz a karkötőjére, nehogy lerágcsálja róla a darabkákat! :wink:
athiz
 
 


Vigyázok, vigyázok.. :lol:
Vendég
 


Szasztok :D!

Tök nem sok maradt,de a maradékot szívesen elküldöm :wink:!


Athiz

Apának tényleg jobbulást,reméljük,semmi komoly... :roll: Azért nem lehet kellemes mindenféle pöttyökkel :?...
Képzeld,anno én sem szerettem a tököt (na nem kicsinek :D),még a szagától is rosszul voltam.Aztán amikor Bulcsú született,akkor csináltam neki,és rájöttem,mit hagytam ki eddig :wink....ilyenkor,ősszel,meg tudok érte bolondulni :lol:!
Örülök,hogy a család nagyja jobban van :)!

Boni

Minek akarsz rííííni,majd amikor jönnek az első óvodai szereplések,ráérsz addig :wink:!
Zsigi éééédes,hihetetlenül huncut feje van :D!Jó kis súlyban is van :).... Lassan annyi lesz,mint enyém lány :lol:!
És persze egy hőőőős :):)!Jól bírjátok a gyűrődést :).
Válasz ment...


Az én lányom meg úgy nő,mint a gomba :shock: .2 hónapja, a szülinapja körül mérték,akkor volt 93 cm...most meg 97 :shock: ...de látszik is rajta,hogy megnyúlott... :roll:


Aszongya az előbb huncut mosollyal az arcán: Anya, olyan csinos vagy.......lefényképezhetlek? (imád fényképezni a géppel :D)).. :lol:

anyapoc
 
 


Szépséges reggelt! :lol:

Anya' akkor ettől beájulsz Kép

húgom rengeteg képet csinált :lol:

Villő egy tünemény!

jáj mindjárt óvodásak leszünk :mrgreen:
Vendég
 


Joooooooooooooooo reggelt! :D

Boni: Zsigi baba gyonyoru es nagyon huncut! :D A masodik kep Halloween-ra keszult? :lol: Mi folyik a szajabol?
Jo sullyban van a bebi es orulok hogy tulvagytok ezen a ket oltason. Mi ket honap mulva megyunk, enyemek tuti nem fogjak olyan ugyesen viselni.
A film cime spanyolrol magyarra forditva: Viharos ejszakak, szerelmes film a Richard Gere-el.

De ha komolyan sirogorcsot akartok kapni es betojni a felelemtol akkor a kovetkezo filmet ajanlom: El orfanato vagyis magyarul: Az arvahaz. Ez egy spanyol film, nem tudom hogy otthon jatszottak-e es hogy hozza lehet-e jutni otthon de probaljatok meg, megeri! Ez az egyik legborzalmasabb film amit eletemben lattam. :roll: :twisted: :lol:

Anyapoc: a sutotokot hogy csinalod mert nekem sosem lesz olyan igazi jo ize!
Szulestortenetet a Zone Reality-n lehet nezni.
Kigyogyultak a kicsik szerencsere, viszont megjott az igazi hideg, be kell futeni ejszaka.
Lanyod lassan utoleri a fiamat. :lol: Amugy Rate az egyik legkisebb az osztalyban a fiuk kozott, de nem baj, majd megno es ha nem az sem baj!
Jo kepeket csinal Villo? Akkor mar megvan mi lesz ha nagy lesz! :D

Ti hogy "unnepeltek" holnap? Mar aki unnepel! Mit tartotok halottak napjat vagy halloween-t?

Athiz: milyenek a piros pottyok es hol vannak, mennyi? En mar szakerto vagyok borbetegsegben :cry: pikkelysomorom van es szinte allandoan kijon az allergiam is a nyakamon. :?

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tonti nyál folyik :lol:

az árvaházba beleolvastam, inkább kihagyom :roll: :roll:

a sütőtök íze a minőségétől függ.sajnos nehezen kapni jó minőségűt...
ez az? Éjjel a parton
http://www.port.hu/pls/fi/films.film_pa ... &i_where=1
Vendég
 


Sziasztok!

Milyen szép idő lett megint? :):)

Tonti

Ügyesek lesznek a lurkók,meglátod,nem lesz gond az oltásnál :)....
Nyugi,az én fiam is a legkisebb a korosztályában,de nem aggódok,mert elvileg még normál tartomány,meg a mi családunkban ez "divat", mármint hogy serdülőkorban nyúlnak a fiúk,szl még akármi is lehet :wink:!
Ahogy Boni írta, a sütőtöknél tényleg a fajta a fontos...Én általában ezt veszem: http://www.helloinfo.hu/img/upload/2005 ... kbrokk.jpg
Ez sem mindig jó,de anyósom is ültet,van mindig utánpótlás :).
Villő egészen ügyesen fényképez,még én is rajta voltam :lol:!

Mi nem ünneplünk, nekem a helloween annyira nem ünnep :wink:,bár tavaly csináltam töklámpást,idén nem sok kedvem van :?...Pláne hogy jó idő van :)....
A halottak napjáról meg már megemlékeztünk... :(



Boni

Naggyon tutiiiiii :):)...berreg is hozzá :D:D:D?
Bizony,mindjárt itt az óvoda 8) .... El sem hiszed,milyen hamar elmegy majd az első 3 év :wink:!
De az a séróóóóó.... :D:D:D!

anyapoc
 
 


Boni: igen, ez a film az! Ezek szerint az Arvahazat jatszottak otthon?

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Megtalaltam az arvahaz leirasat:

Laura gyermekkora legszebb éveit egy tengerparti árvaházban töltötte, ahol nevelőinek féltő gondoskodásától kísérve, testvéreiként szeretett társai körében nőtt fel. Harminc év után, férjével, Carlos-szal és hét éves kisfiával, Simonnal tér vissza ide, azzal az elhatározással, hogy álmát megvalósítva, felújítsa és fogyatékos gyermekek számára újra megnyissa a rég elhagyatottan álló házat. Az új otthon és a titokzatos környezet felkelti Simon fantáziáját, és a fiú fantasztikus mesék nem éppen ártatlan játékok fonalát kezdi gombolyítgatni. Laurát kezdi zavarni nyugtalanító játék, mely a fiú különös világába vonja be, saját gyermekkorának rég elfeledett, mélyen felkavaró emlékeit idézve fel. Ahogy közeleg a megnyitó napja, a családban egyre nő a feszültség. Carlos továbbra is szkeptikus és váltig állítja, hogy Simon az egészet csak azért találja ki, hogy felhívja magára a figyelmet. De Laura számára lassan nyilvánvalóvá válik, hogy valami, hosszú ideje lappangó és borzalmas dolog kezd belopózni az öreg házba, valami, ami ugrásra készen várja, hogy családjára rémisztő csapást mérjen.

Durva film, Anyapocnak ajanlom, garantaltan hanyni fogsz! :lol: :lol: :lol:

Nezzetek meg a videot:
http://www.port.hu/pls/fi/films.film_pa ... unty_id=-1

Igazabol arrol szol hogy mennyire szereti egy anya a gyermeket es mit meg nem kepes tenni Erte!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica

Ez nekem inkább amolyan pszichohorrornak tűnik... :roll:
Az ilyen nem kavar fel,inkább az olyan történetek,amiknek van vagy lehet valóságalapjuk...Ami valóságos problémákat dolgoz fel :roll:...

Na de hogy azt akarod,hogy hányjak... :shock:

anyapoc
 
 



KépKép
KépKép
tontica
 
 


Hali!

Ma itt voltak anyuék, volt temetőlátogatás is, duplán. Meg egy adag szerencsétlenkedés a gyertyákkal és mécsesekkel, mert csak 4 szál gyufánk volt, a szél meg mindig elfújta a lángot. :twisted:

Na képzeljétek, hogy most már Endin is kijöttek a piros pöttyök. Attól tartok, hogy valami pöttyös betegség, rubeola vagy mit tudom én, bár más baja nem nagyon van, kicsit köhécsel, de ennyi. Mindenesetre nem vakargatja. Ha nem múlik, akkor felhívom majd dokibácsinkat, és megkérdezem, mi lehet, van-e ötlete.

Tonti, mindig együtt nézem a csemetéimmel a videoitokat, nagyon tetszik mindenkinek, végignézegettük az összeset. :D Az a veszekedős jelenet nagyon ismerős. :lol:

Egyébként azért nem csinálok képeket, mert mindig elfelejtem a telcsiről feltenni a gépre őket, és a memória tele van, amikor felvennék vmit, vagy fotóznék, akkor jut eszembe, hogy megint nincs hely. :roll:

Szép további hétvégét!
athiz
 
 


Tonti

Nagyon jók a videók :).Villő nagyon élvezte :D!Meg kellett néznünk őket :D!
Azért az a harc nem semmi :roll:...eleged lehet egész nap....és mi lesz később :wink:!
Mindig így nyüstölik egymást???

anyapoc
 
 


Athiz

Szegény Endi :(....Nem lázasodott be?
Azért szt vidd el a gyerekdokihoz és akkor megoldódik apa baja is :wink:!

anyapoc
 
 


Anyapoc, kutya baja, jól van, rosszcsont, mint szokott, csak pettyes labdát játszik. :lol: Persze, ha nem múlik, stb, mindenképpen megmutizom a dokkernek.
athiz
 
 


Athiz: szerintem is menjetek dokihoz! Ki tudja mi lehet ez! Torold ki a kepeket es fotozz lelkesen mert kesobb meg fogod banni hogy nem csinaltal Roluk eleg kepet ilyen kiskorukban. Kesobb majd Ok is vissza akarjak majd nezni Oket!
En eletem vegeig banni fogom hogy mindket szulesemnel megfeledkeztunk a fenykepezogeprol es a videorol is. :cry:

Anyapoc: neeeeeeeem, nem nyustolik egymast, most direkt adtam a kezukbe a taviranyitot, jot rohogtem rajtuk! :lol: :twisted: Nincs Veluk kulonosebb gondom, jo gyerekek (eddig :roll: )!

En ma is, tegnap is ujra rosszul vagyok pedig mar egeszen jol elmult. Megint gyomorfajas, hanyinger, szedules es nagyon, nagyon faradt vagyok. :( Elhataroztam hogy elmegyek egy magandokihoz mert ez igy nagyon nincs jol! :?

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Athiz

Ha rosszcsont,akkor minden ok :wink:...
Jobbulást :)......

Tontica

Na,azért valld csak be,hogy néha az idegeiden táncolnak :wink:!
Jól emlékszem,hogy vmi pajzsmirigy gondod volt? :roll: Végül mit állapított meg a doki...? Mert ha megint kiújult,az nem jó :(....
Vagy más miatt van hányingered :wink:!

anyapoc
 
 


Szép egeglt!

Tontiimádnvalóak! :lol: :lol: :lol: vigyázz magadra!

Athiz remeélm nincs semmi komoly baja Endinek és Apának!

Anya' én se nem ünneplem a Hallowent sőt a Valentin naptól is kiráz a hideg ne má csak akkor kapjak valamit. .. ez is egy ünnep, amin a virágboltosok és giccsárusok gazdagodnak :roll: :oops:
Vendég
 


Tonti, hát nekem is hirtelen az ugrott be, hogy mástól lehetsz rosszul. Legalábbis a tünetek pont olyanok. Mindenesetre tényleg komolyan kell venni ezt a pajzsmirigyes dolgot, hátha az okozza. Gyógyszert kaptál rá, vagy mi lett vele, én sem tudom!

Tudom én is, hogy jó, ha sok képet csinálok, de annyira szeretnék videokat róluk, de ezzel a telefonnal elég szar minőségűek, más meg nincs, pedig már 30 ezer körül is vannak kamerák, de nekünk ilyenre nem telik. Úúúúgy utálom. Jó, jó, tudom, örüljek, hogy lyuk van a popómon, ami szelel. :lol:

Boni, azért a hétköznapok sűrűjében elfelejt az ember a párjának ajándékokat vásárolgatni, mert egyszerűen nincs rá ideje, sok helyen járnak a gondolatai, munka után pedig inkább hazaigyekszik, hogy minél több időt töltsön a családjával, így ajándék, netán egy szál virág vásárlására nem akarja pazarolni a kis idejét és pénzét. Úgyhogy én örülök, ha van Valentin nap, amikor végre gondolhatunk egymásra ilyen szempontból (minden nap szeretjük egymást, tehát nem erről van szó, hogy csak azon a napon, mert kell), mert gondoltatnak bennünket. Az ajándék és virágárusok szempontjából viszont csúnya dolog, hogy kihasználnak bennünket, na de ilyen az üzlet. Sajna Mországon ez inkább üzletszagú, mint Amerikában, ott pl. tényleg arról szól, hogy pl. a postást is megajándékozzuk egy képeslap erejéig, ezzel megköszönve, hogy kihozza a vackunkat minden nap.

Halloween nálunk annyi, hogy meggyújtottam egy tökös-boszis mécsest picit, ennek a gyerkőc is örült.
athiz
 
 


Sziasztok!

Nemtom,megint hol van az a 25 fok,amiről beszél a rádió :shock: ...
Na de majd megérkezik :D!

Boni

Sajnos mindennek üzletszaga van és nekem azért sem tetszik igazán az ilyesmi,mert olyan majmolás szaga van... :? Bár Valentin napkor egy apró kis képeslap erejéig mi is gondolunk egymásra... :) Akkor legalább itthon van Apa :D!
Egyébként tavaly csináltam töklámpást,olyan nagyot,de elégett :shock: ...vagyis kiégett...vagy mi :?... Egy darabig bírta ugyan...A gyerekek miatt csináltam,mert olyan bulis volt,hogy lentről láttuk,ahogy világít,de idén inkább megsütöttem a tököt :lol:!


Athiz

Digitális fényképezőt már tudtok fele ennyiért is venni,ha esetleg sikerül egy kis pénzt megtakarítani... :roll: Amióta nekünk van digit gépünk, a videokamerát alig használjuk...már több kazettányi anyagot kéne róla kimásolni VHS-re,amit nem ártanak digitalizálni is,mert hát lassan a VHS ideje is lejár :?...
Nálunk a "közös nagy szeretet nap" a házassági évforduló :D!Bár kis meglepi van valentin napkor is,ha el nem felejtjük :wink:....
Az én párom szokott csak úgy meglepni virággal :oops:...igaz,ritkán van itthon :?:D!
Pöttyök????

anyapoc
 
 


Húúúú,csajok,nekem annyira elegem van a felső szomszédokból,hogy hihetetlen :evil: :evil: !

Állandóan csattognak,zörögnek...persze ehhez hozzájön az,hogy szar a hangszigetelés ezekben a lakásokban,azaz nincs :evil: ..és így midnent hallani.

Ezeknél van két gyerek(3,5 és 1 évesek),és állandóan állatkodnak... :( Ráadásul a csaj le sem viszi őket naphosszat, amióta megvannak,de komolyan.Meg tudom a két kezemen számolni,hogy egész nyáron hányszor vitte le őket!!!És amikor egyszer én jöttem haza strandról az enyimekkel,akkor értek haza családostul és meg volt rökönyödve,hogy én el merek menni a két gyerekkel egyedül a strandra,amikor ő az előttünk levő (bekerített!!!) játszótérre sem mer lemenni egyedül velük(nemtom,mi történhet,talán ...játszanának???).
És persze a két gyerek itthon tombolja ki magát,sokszor szaladgálnak,mint állat,hogy nem halljuk a tv-t sem!!!!Volt,hogy felkopogtam,mert már nem bírtam tovább,erre egyszer megjegyezte lent a csaj,amikor összefutottunk,hogy velem fenyegeti a gyereket :shock: ....

Ráadásul reggel már 6kor kelnek és megy a csattogás,mindent dobálnak le a földre és egy darab szőnyeg sincs az egész lakásban!Amikor még csak a nagyobb volt,akkor felmentünk szólni(egyszer a férjem,aztán én is,mert úgy látszik,egyszer nem volt hatásos),hogy mi nem akarunk 6-kor kelni,nem lehetne-e esetleg vmit ezzel kezdeni...Hááááát,de mert a gyereknek most ez a szórakozás,hogy mindent ledobál :shock: ...Hámmondom,akkor el kellene foglalni vmivel,nem? :shock: Akkor volt 2 éves,azért azzal már sok mindent lehet csinálni....
Akkor egy kicsit odafigyeltek,de pontban 7 órakor megkezdődik a ramazuri....Még hétvégén sem tudunk aludni normálisan :cry: ...ma már füldugót tettem be :?...

A másik,amitől a falnak megyek,hogy állandóan a székeket huzigálják.Már egyszer mondtam neki,vagy céloztam rá (amikor érdeklődött,hogy nem túl hangosak-e,mert azért azt szokott.... :!: ),hogy én tettem a székekre filcet,hogy ne zuhogjon,hanem csússzon a járólapon.De nem vette az adást...
Napjában 10szer huzigálja ki és be a székeket legalább 10 percen keresztül,meg az asztalt.Ha meg az egész lakást takarítja,persze reggel fél8-kor vasárnap,akkor aztán nincs pihenés!!!

És persze a kicsi most kezdte megtalálni a hangját,így van,hogy 6-kor a sikoltozását hallgatjuk :twisted: .... Meg az egész lépcsőház,mert visszhangzik mindenhol...

Persze,felettük nem lakik senki,így nem tudják,mennyire lehallatszik a dolog,hiába mondjuk nekik.Már gondoltam rá,hogy felmegyek az enyémekkel a padlásra,aztán mehet az ereszd el a hajamat :twisted: ....

Van,hogy majd szívrohamot kapok,úgy ugrok ki az ágyból,mert a felettünk levő szobában ledob vmit a gyerek a padlóra...mert ugye szőnyeg az nincs,ami tompítson....Meg szülő se nagyon,aki rászóljon. :?

Na,bocs,csak kezdek az idegösszeomlás határán lenni :oops: :oops: Egyszerűen nem lehet egy napot élvezni itthon.... :cry:

anyapoc
 
 


Anyapoc: tokeletesen megertelek mert nalunk ugyanez a helyzet csak kicsit nagyobbak mar a gyerekek, hozza fuszerezve hogy allandoan 12-1 korul jonnek haza valahonnak es ajtocsapkodas, kopogos cipo stb.
Mi is szoltunk parszor de mivel nem volt hatasos mar nem izgatom magam. Mar evek ora fuldugoval alszok, anelkul nem is megy.
Az egyetlen megoldas az ha lenyugszol es megprobalsz nem venni rola tudomast!!!
Nem is Ok vagy Mi vagyunk a hibasak hanem az a kocsog aki igy epitette meg a hazat, persze O tuti csaladi hazban lakik vagy palotaban. :evil:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Lányok nagy levegő kifúj!

az tuti hogy nem kellemes..nekünk a felső szomszédnak új csaja van, és egyfolytában üzekednek.. a csaj olyan hangosan nyomja, hogy nyáron egész este a szembe házból is azt hallgatták.elöször vicces volt, de most már nem.. a szemközti házból valaki hozott át egy kedves levelet tippekkel mit tegyen a barátnővel....

most hogy be van csukva az ablak, már csak a közvetlen szomszédok halljuk..

annyira gáz! :twisted: :twisted:
Vendég
 


Látom,csajok,nem egyedül járok iylen cipőben... :roll:


Azért,tudjátok,én nem értem az embereket....Én annyira próbálok figyelni a környezetemre,bár tudom,mi sem vagyunk tökéletesek.De a gyerekeim tudják, hogy a lépcsőházban nem kiabálunk, vagy nem csapjuk be az ajtót stb...Én figyelek arra is, hogy ne dobáljanak,csattogjanak itthon,pont mert engem is zavar...De nem csak a szomszédé,hanem ha a saját gyerekeim is csinálják.Nem vagyok csendmániás,de akár a kiabálás, akár a rohangálás nem a lakásba való.Mondjuk le is viszem őket szinte minden nap futni :lol:!

Szl, Tontica,azért nem csak a kivitelező a hibás (és ha még létezne,fel is jelenteném,az tuti,de nincs már meg és jogutódja sincs :?),hanem azért az is,aki az együttélés alapvető szabályait nem képes betartani.Egyébként én a helyetekben hajnali 6-tól,amikor ők már édesdeden alszanak, a plafonon csattognék :D!
Az a baj a füldugóval is,hogy csak hétvégén használhatom,csak reggel,mert különben nem hallom meg az ébresztőt,vagy éjjel a gyerekeket.De nap közben nem mászkálhatok füldugóval :shock: .
Egyébként meg nem vagyok hajlandó belenyugodni...miért is kéne? Nem? Nem csak neki vannak jogai,nekem is.... :roll:


Boni

Na az sem semmi,ilyenben is volt már részem.AMikor felettünk még nem ezek laktak,hanem egyetemista kislány és egyszer éjjel vmi polc lezúgott náluk(majdnem infarktust kaptam :shock: ), és ha már felkeltek összerakni,gondolták,nyomnak egyet... :? Na aztán felmentem és kedvesen elmeséltem neki, hogy minden lehallatszik, a székhúzogatástól kezdve minden más, "érdekes" hangig :lol:...értett belőle :D!AZtán elköltözött... :roll:

Előtte,amikor Villő volt csecsemő, a nagyszobában aludtam.Akkor a felettünk-mellettünk levő lakásban laktak albérletben csajok.Azok rendszeresen hajnalban nyomták....Hol egyik,hol másik.Egyszer hajnali 5-kor ébredtem rá fel :?...Na,amikor reggel elmentünk otthonról,felcsengettem nekik,ébredjenek csak fel :D!Aki legény (vagy leány...) éjjel... :lol:
Aztán bedobtam egy cetlit,hogy nem igazán kíváncsi a szexuális életükre más,így szeretném megkérni őket arra,hogy kicsit halkabban tegyék.Onnantól nem volt gond :).



Amúgy én mindig belefutok iylen dolgokba.... :roll: Én tényleg nem tudom annyiban hagyni,ha valaki zavaró dolgokat csinál.És tudom,hogy mást is zavar,de ha nem mondjuk,nem fogják tudni.... :roll:
Amikor a mostani albérlők,fiatal srácok egyik este állat módjára közlekedtek itt a kocsijukkal, hajnal 1-kor végigdudálták a lakótelepet, meg csikorogva fordultak be a sarkon, holott 30 km=h-s övezetben lakunk...És persze felébredtünk rá...Na másnap bekopogtam és KRESZ-ből előadást tartottam :lol:!
Szerencsére megértették a dolgot...Azóta minden rendben :).

Valamelyik nap meg arra lettem figyelmes,hogy a játszóterünk előtt áll egy kertészetes autó,gondolom a játszót ellenőrizték és a pasik benne almát ettek.Aztán egy laza mozdulattal a játszótér kerítése elé dobták a félig rágott almát,holott 10 lépésre sem volt tőlük a szemetes!!!!
Aztán jól végezték dolgukat, becsukták az ajtót és szépen elmentek.Még jó,hogy volt a kocsin felirat,írtam a cégtulajdonosnak :).Persze teljesen kedvesen,normálisan.És ő is így írt vissza és elnézést kért és az emberek beismerték a hibájukat és megértették a problémát és higyjem el,hogy náluk ez nem szokás stbstb....

Na meg ott volt a Praktiker-ügy....

Aztán a múltkor ugye a hülye eladóval...

Hát valami nagy keresztem ez nekem,hogy mindig belefutok ilyenekbe :D!
De az az igazság,hogy az emberi hülyeséget,nemtörődömséget annyira nem tudom elviselni,hogy nagyon!!!!!

anyapoc
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: