Új privát üzeneted érkezett!

Helló Jucaa!

Örülök, hogy van itt még rajtam kívül más is ma.
Bele is vágok: mi az az ovulációs teszt? Ha az amire gondolok (a páfrányos nyálazós) akkor már azom is van és szoktam is használni. Egyszer már volt páfrányos is, akkor nagy hirtelen meg is próbáltuk, de nem jött össze. A doki azt tanácsolta (a legutóbbi cilusom közepén voltam nála) hogy hőmérőzzek, felirta a Clostilbegyt-et, és azt mondta menjek el akkor is ha megjön és akkor is, ha nem jön meg. kb még 2 hét és kiderül. Hogy milyen okból kell hozzá mennem.
Egyébként Ő is azt mondta, hogy még nem kell megijedni.
Egyébként mennyire megbízható ez az ovulációs kalkulátor, ami a babanet főoldalán van? Nekem teljesen mást adott ki, mint a hőmérő eredménye???

Ja és egyébként mi is most építkezünk, de ha nem jön össze a baba nem költözünk be, csak jövő tavasszal.
Én még nem merek babaruhákat venni (pedig nagyon szeretnék) mert attól félek azzal elriasztanám.

Kép
Kép
beuka
 
 


Jucaa!
Te egyébként most hányadán állsz a babázással?
Csak ezt az oldalt olvastam vissza. Jól értem, hogy már van egy?
Egyébként ne aggódj a vizsgák miatt! Bár nem tudom, milyen nehéz, meg mennyit kell éte menni, de hát pótvizsga mindig van és lehet hogy az ötös lesz!
Én is benne vagyok a vizsgaidőszakban. NEm is lenne különösebb gondom még a pótvizsgázással (egyébként idén eddig még szerencsére nem volt kop,kop,kop) csak ne kellene minden egyes alkalommal 2×200 km-t utazni, meg könyörögni a főnökömnél, hogy engedjen el.
Igaz is, megyek is tanulni, később visszanézek!

Üdv

Kép
Kép
beuka
 
 


szia beuka,

igen jól érted,nekem van már egy 7 hónapos kisfiam:-)
jééééééééééé,képzeld,bálint is clostys baba.
én is azt szedtem 3-7dik napig napi egyet és a 13.napon voltam peteérés uh-n.
téged oda nem küldött a dokid?
mert nekem azt mondta ha véletlenül túlstimulálna hármasikreim lennének:-(((((((((((((((((((((((((((((((((
meg persze azt is akarta tudni hogy a closty csinált e egyáltalán peteérést.
és az uh-n modták hogy van egy petém és ő lett a bálint:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

az ovulációs teszt olyan mint a terhességi teszt,én magam még nem használtam de a barátnőm igen. a clearblue-nak van az tuti de lehet hogy kapsz más fajtát is,mert a clearblue elég drága.

a hőmérőzéshez nem tudok mit szólni,mert azt én sosem csináltam,szóval passzolok..............

a páfrányos cuccról még nem tudok nyilatkozni,mert csak most rendeltük meg a patikába és most fogom kipróbálni,de majd visszatérek rá,okés?

szorítok neked nagyon és kíváncsi vagyok mit fog mondani a dokid ha mész hozzá.
amúgy a legkorábbi terhességi tünet hogy pisilned kell,de iszonyat menniységeket,durvábban mintha fel lennél fázva,hát belőlem jött mint a niagara.
mindenki akivel én beszéltem azt mondta nála is így volt,szóval nem csak én produkáltam ezt.
ezt érezheted a leghamarabb ha sikerrel jártatok.
és most ebben a hónapban hol tartasz?voltak páfrányaid a clostyval?
ja igen és zafír szerint closty mellett hamis eredményt mutathat a páfrányos cucc,de ez az ovulációs tesztre ha jól tudom nem vonatkozik,de ezt a patikában meg tudják mondani ha rékérdezel.

na megyek mert annyit pofázok hogy nem tudsz tőlem tanulni:-)
hova jársz és mit tanulsz?

Csajok este nem vagyok,megyünk színházba apával,csak arra az estre mondom ha talán valaki hiányolna:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))

cupp
juca
Jucaa
 

 
 

Szia Beuka! Üdv köztünk!
Én is csak egy pár napja vagyok fórumozó, de én csak az esti órákban tudok jönni, mert a munkahelyemen nincs internet.
Egyébként nekünk ez az első ciklus amikor próbálkozunk. A négy hónap orvosilag tényleg nem sok, de annak aki nagyon szeretné, maga az örökkévalóság! Kép
Az én dokim nagyon édes. Azt mondta, hogy egy év sikertelen próbálkozás után kell elkezdeni aggódni, de ha már nem bírom, akkor nyugodtan menjek vissza és csinálunk egy pár vizsgálatot.
A pg53- at ajánlotta nekem a doki a rendszertelen ciklusom miatt, így valamilyen szinten belőhető a peteérésem.

Juca!
Nekem még nem jött meg a mensim (32. nap), de a valós tünetek (pl.: hányinger, mellfeszülés) hiányoznak, de a sokszor pisilés, a fáradékonyság, a pocakfájás viszont megvan. Most akkor szerinted mi a helyzet? Nem merem beleélni magam, mert akkor nagyon csalódott leszek, és nagyon fogom sajnálni magam!!! Kép

Nekem szerencsére vége van a vizsgaidőszaknak és jövő szombaton vehetem át a bizim. Akkor már hivatalosan is grafológus leszek! Kép

Puszi mindenkinek

Andi és Dani 2006.01.10
KépKép
szandi81
 
 


Azt olvastam az egyik cikkben, hogy egy egészséges nőnek egy ciklusban akár több tüszörepedése is lehet, úgyhogy a remény megvan!
Persze, he a cikkírónak megalapozott volt az infoja!

Andi

Andi és Dani 2006.01.10
KépKép
szandi81
 
 


Ha valaki Budaörsi vagy pécsi, akkor esetleg tudok jó dokit ajánlani!

Andi

Andi és Dani 2006.01.10
KépKép
szandi81
 
 


Helló Andi!
Örülök, hogy Te is szóbaálltál velem!
Tök jó hogy Neked nem jött meg! Most még lehet reménykedni! Szorítok Neked!!!Annyi mindent lehet hallani, hogy van aki meg se érzi, nincs hányinger, nincs mellfeszülés...Szóval irigyésre méltó vagy!!
Gratulálok a bizidhez! Nagyon szép szakmád van!!!

Jucaa
Gratulálok a Bálinthoz!!! Nagyon boldogok lehettek!!
Te asztán tele lehetsz energiával!! Tényleg hogy sikerült összeegyeztetned a babát és a tanulást?? Nekem még van hátra 2 és fél év, de szeretnék közben babázni is!
Más: Nekem a clostilbegytet a 3.naptól kellett szednem és napi kettőt!Ez most jó vagy nem??
Nem monda a doki (sajnos) hogy menjek peteérés vizsgálatra, de majd rákérdezek.
Ha kiderül hogy ebben a hónapban sem volt szerencsénk veszek egy ovulációs tesztet is!

Mondjuk az eléggé elszomorít, hogy az orvos szerint csak év után van aggódni való...

Egyébként Gyöngyösre járok (levelező) és "csupa érdekes" dolgot tanulok!
Te?
Ja és jó szórakozást a színházhoz!!Mit néztek??

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Juca, ha a 32. nap jön meg két óra után, akkor az az első nap, tehát a ciklusod 31 napos volt. Bár én ha aznap jön meg akkor már első napnak szoktam írni.

Andi, nézz körül a Lakóhely szerint topikban, ott bilztos tudnak segíteni azok, akik oda valósiak.
Különben hány naposak szoktak lenni a ciklusaid?

Beuka, tényleg nem annyira sok az a négy hónap. De mi aztán tudjuk, hogy mi egy hónap is Kép. Tényleg aranyos a dokid, általában tényleg 1 évet szoktak mondani.

Valaki említette a hőmérőzést. Van olyan orvos aki kér három hónapnyit, ők tudnak belőle olvasni. Én egy ideig csináltam, de nekem mindig össze-vissza adatok jöttek ki, és volt hogy elfelejtettem, úgyhogy abbahagytam. De eléggé beleástam magam a témába Kép.
A PG/53-ról nagyon megoszlanak a vélemények, van aki annak tulajdonítja a babáját, van aki azt mondja, hogy össze vissza mutogat. Én sem hittem benne sokáig, de véletlenül lett és használom, mostmár kicsit kezdek hívő lenni Kép. Nekem mutatta a páfrányokat, bár nem tudom jókor e Kép.
Hormon tartalmú, ill. hormonra ható gyógyszerek mellett nem lehet használni, mert hamis eredményt ad. Szerintem az összes ovulációs teszt ilyen, úgyhogy szerintem csak az UH marad. Bár ebben nem nagyon vagyok jártas.
A babanet ovulációs számolója nem igazán jó, mert nem biztos hogy te az átlag vagy. Szóval az a középidőt mutatja szerintem, bár még nem számoltam utánna.

Na, akkor hogy rólam is tudjatok valamit. Most jöttük haza a telekről. Ablakokat festettem Kép. Jó hír, hogy a kutyák még a saját színükben pompáznak, nem lettek pirosak Kép.
Ja, Juca, jövő nyáron szeretnénk költözni, de megyük ahogy kész lesz. Most örülünk ennek a jó időnek, sokat haladunk ilyenkor. Ugye télre csak az apróságok vannak, de nagyon élvezzük. Kép

Na én még vagyok, remélem mindenkinek válaszoltam, akinek tudtam, de ha átugrottam egy-két kérdést akkor nyugodtan kiabáljatok.

Puszi
Hajni 10/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok lányok!

Ma csináltam egy kísérletet. Gondoltam, kifogok én a PG53-am tegnapi menstruációs páfrányain és mutatok neki egy olyat, amit még én sem láttam. A lényeg a lényeg, mint a vietnámi háborúban, be akartam küldeni a kiskatonákat a páfrányos esőerdőbe. Magyarul: meg akartam nézni egy pár spermát, hogyan fest a PG-n. Nos a kisérlet eredménye: természetesen nem látszanak, mert jóval kisebbek, de a megszáradt felület olyan, mint egy bársonyos posztó. Látszanak apró sejtek, melyek alakja hosszúkás, de konkrétan nem lehet semmit kivenni. Kár. Ha legalább erre lehetne használni ezt a vacakot...

Ui.: Légyszi ne botránkozzatok meg rajtam, hogy ilyenekről írok. Szerintem érdekes volt.
lolita
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy lemaradtam kicsit az irassal, de alig birlak kovetni benneteket Kép
Tanulnom kell most mar tenyleg ezerrel Kép

Meg aztan kicsit magamba szalltam miutan annyira kiakadtam Zafir orvosan, jobb ha nem is idegesitem magam ilyenekkel, meg nem osztogatok hulye tanacsokat...
A jo benne, hogy legalabb emlekeztet, milyen is otthon az egeszsegugy, es erot ad az itteni vizsgakhoz, hogy ne is akarjak hazamenni Kép

Azert majd benezek, csak most a vizsgaig kicsit ritkabban.

Puszi,

Pocika
pocika
 
 


Lolita, szerintem aranyos volt a kísérlet. Ha sikerrel jártál volna, szerintem én is megnézem. De így semmi értelme. Köszi hogy megosztottad velünk, tényleg érdekes Kép.

Pocika, neked meg jó tanulást. 15-én izgulunk érted. Nem érzek semmi jó kedvet a soraidból. Nem kellene ennyire letörni. És szerintem nyugodtan olsztogathatsz nekünk hülye tanácsokat, mi örülünk neki. Kép

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ilyenkor már senki sincs? Csak én döglök itt? Na jó, már nem sokáig mert kezd a fejembe szállni a seri és akkor sokat beszélek. Aztán még a végén én is le leszek tólva.

Ja, erről jut eszembe. Ha valakinek a táncikálásnál még extrább dolog jut eszébe ajándéknak, akkor inkább tartsa meg magának mert ezt is behajtotta rajtam a párom Kép. Szóval ne sok ötletet Kép, mert még táncolni sem tudok, nemhogy mást. Szerencsétek hogy nem emlékszem ki volt Kép.

Na tényleg megyek, még a végén megsértek valakit.

Puszi
Hajni 10/27

Ui: azért ha vagytok még leszek egy picikét

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy bepofátlankodok, régóta olvasok, ritkán írok. De most nem tudom kihagyni.
Lolita, haláli, hogy meg akartad nézni a kiskatonákat. Én is mondtam a páromnak, hogy nézze meg, mert ahol dolgozik van labor, meg mikroszkóp, egyszer megnéztem a hajszálamat is, amikor bevitt. De azt mondta, hogy kivitelezhetetlen, mert mit gondolnak, mit néz. Ráadásul a laborban csajszik dolgoznak, akik meg ugye olyan kíváncsiakKép

Nina
nina79
 
 


sziasztok

az elöbb írtam vagy egy oldalt ha papíron számolom és az egész elszállt,sziven szúrom magam:-(((((((((((((((((((((((((((((((((((
és most nem tudom újra begépelni mert a gyerek fent van:-(
rövid leszek,
színház:állat volt:-)

Beuka
szerintem nem gond hogy neked kettőt kell szedned,lehet hogy a dokid úgy gondolta neked több kell hogy "belövelljen" a peteérés.de az UH fontos lenne,mindenképpen szóljál neki hogy küldjön,nekem minden clostys hónapban kellett volna mennem ha nem jön össze elsőre!
hát nem könnyű gyerek mellett főleg hogy már járni akar és folyton sétálni kell vele,estére szét vagyok esve.szóval könnyebbnek hittem,de boldogulunk:-)))))))))))))))))))))))))))))))
más téma:kodolányi bp,nemzetközi kapcsolatok,levelező

lolita,
a kísérlet dögös volt,kár hogy ez nem nekem jutot eszembe:-)
az erdményért kár:-))))))))))))))))))))))

Andi,
nekem a pisilésen kívül semmi tünetem nem volt egészen a 9.hétig.nem jött meg,másnap csináltam egy tesztet negatív lett és csak már miután 2 hete késett,akkor lett a teszt is pozitív.
de azért ne éld bele magad,de tudod a remény hal meg utoljára,amíg nem jön meg bármi lehet.

bocsi ha valakit átugrottam de sietek mert rángat a gyerek,még jövök

juca
5/31 köszi hajni:-))))))))))))))))))
Jucaa
 


Sziasztok Csajszik!

Na már én is elhatároztam, hopgy amint megjön bejelentkezem a dokihoz kivizsgálásra, az már nem soká van, mert 30/32-36.

Ez a closty ez hormon?

Andi, én Budaörsi vagyok, merre tudsz jó dokit?

Juca, tessék újra begépelni!
Ja, és én is voltam színházba, az új Művészetek Palotájában, (reggel fölhívott a barátnőm hogy van egy fölös tiszteletjegye, és a nagy tanulásban azért ráérek e, hát ráértem... Kép)

Képzeljétek találtam párt a görög tekimnek, igy tavasztól már ő sem lesz egyedül, remélem tetszeni fognak egymásnak Kép)

Loli! Neked hol lesz az esküvői mulatság?
Nem tud valaki Bp-en, valami kellemes kertes helyet 80-90 főnek?

Mindenkinek soksok BHA-t!!
puszi
carlos
 
 


Sziasztok!!
Lolita! Ez a spermium vizsgálat már nekünk is eszünkbe juttott de nem csináltuk meg. Most már tudom én is hogy felesleges lett volna! Köszi!
Egyébként Ti ezt a kis műszer mivel tisztítjátok?? Mármint a PG-t??? Nekem úgy tűnik már van rajta karcolás. Van ennek "szavatossági ideje" úgy értem amortizálódik egy idő után???

Más: Bocsi ha nagyon kifejező vagyok, de van egy kérdés ami már bahyon régóta foglalkoztat:
az "akció" után hiába maradok a hátamon, valamennyi "anyag" kifolyik. Jól gondolom, hoyg ez enm olyan nagy gond, hiszen az életképesek úgyis elérik a céljukat, ha van egyáltaltalán van hova menni? Vagy most mi van??
Tudtok mondani valami bíztatót.

Más én egyébként Gyöngyösre a Károly Róbert főiskola, Mezőgazdasági mérnökis levelezős hallgatója vagyok környezetgazdálkodási szakirányon.

Kép
Kép
beuka
 
 


szia carlos,

na végre valaki,azt hittem csak én netezek vasárnap mert mindenki MÁST csinál:-)))))))))))
helyes menjél csak dokihoz,én is úgy döntöttem futok nála egy kört ha ebben a hónapban nem lesznek páfrányaim:-(
nem a closty nem hormon,ez egy ovulációt stimuláló készítmény és abból is a leggyengébb fokozatú.
na és te mit néztél meg?
én is ,én is ,én is tudok jó dokit,csak pesten.

jó a tekidnek:-))))))))))))))))))))))))))))
sajnos nem tudok kertes helyet pesten,nekem vidéken volt az esküvőm,passzolok,de ha hallok valamit szólok:-)

nagyon állat a BHA,ez is nekem kellett volna hogy eszembe jusson:-)))))))))))))))))))

puszkahegyek
juca
5/31
Jucaa
 


Beuka,

nekem annó mondták hogy akció után kispárna a popsi alá és fekve maradni legalább 2 órát.mondjuk én jó néhány párnával alápolcoltam magam és csak reggel keltem fel,de az eredmény mellettem játszik a távirányítóval:-))))))))))))))))))))))))))))

juca
Jucaa
 


Hát remélem a következő hónapban nekem is olyan szerencsém lesz mint neked Juca 7+9 hónappal ezelőtt!

Beuka, és a mikroszkóp részét is kivettem, óvatosan kilehet nyitni, és azon a pici üveggolyó szerűségen sok kosz volt, ami pöttynek és karcolásnak tűnt. Én lehelettel és pzs-vel tisztitottam, és elég jó lett. Csak arra vigyázz, hogy amikor visszateszed és rácsukod a fedelet, ne a közepén nyomd, mert akkor az ujjlenyomatod fog remekül látszódni a páfrányok helyett. Mire én erre rájöttem, hogy mi a fenéért koszos ez mindig, már nem tudom jobban megtisztítani, 4x kellett kinyitnom.. : ()

Hajni! most jut eszembe, le vagy tólva! Ne szomorkodj annyit!!
carlos
 
 


Csajok írjatok még, mert így Natának könnyű dolga lesz visszaolvasni minket hétfőn! Kép
carlos
 
 


Hajni!
Pirosak lesznek az ablakaotok? Vagy az egész ház? Mindent Ti csináltok, amit nem muszály szakemberre bízni? nálnk is így van ez.
LÁnyok a Párjaitok mennnyire tartják be a melegvizes fürdőzés szabályait??

Az én dokim is mondta, hogy meg akar majd vizsgálni a closty miatt, mert az miómát okozhat, de asszem UH-t nem említett. Azt nézik meg ilyenkor, hogy van-e valami gond, vagy az UH-val megállapítható a peteérés ténye és ideje? és ha igen Mikor??
Jó sokat kérdeztem megint. Bocsi.

Egyébként "utána" én is nyugton szoktam maradni egy ideig, néha még párnát is rakok, de van úgy, hogy arra ébredek, hogy kifolyik.

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka,
az UH-val azt nézik meg hogy van e érett tüszödőd és mennyi,ugye a túlstimuláció miatt.
meg megnézik a nyálkahártyát és abból tudnak következtetni arra hogy mikor fog kilökődni=>mikor kell kb akcióba lépni:-)

nekem nem mondott ilyet hogy miómát okoz,persze az nem jelenti azt hogy nincs így!

az én párom csak zuhanyozni szokott,de szerintem nem AZÉRT,csak mert nem szeret fürdeni:-)))))))

Carlos,

én is remélem hogy nemsokára azzal üdvözölsz minket hogy bezebrásodtál,nagyon szorítok:-)))))))

na mászunk sétálni,nem sokára jövök,de olyan szép idő van,ki akarok menni a kis krampusszal.

cupp,
juca
Jucaa
 


Szia Carlos!

Én dr. Kovács Attilához járok? és tünemény ez a doki. Csak attól félek, hogy nem vállal szüléseket, mert már főigazgató főorvos. Kép
Akkor viszont dr. Tóth Ferenchez fogok átmenni, mert nagyon jó híre ven, bár még nem voltam nála. Azt hiszem ő a Kútvölgyiben vezet szüléseket.
Egyébként a Kovács dr- hoz nem magánrendelésre járok (hétfőn és csütörtökön rendel 8-11-ig), és így is maximálisan odafigyel a pácienseire, fenntartások nélkül küldött el engem is vizsgálatokra a babaproject előtt.
Akkor is hozzá járnék, ha csak magánrendelése lenne.
A Hegedűs dr.- hoz a barátnőm járt, de ő váltott, mert nem volt megelégedve vele.
Te most kihez jársz dokihoz?

Nekem nem sikerült szétszednem a kis mikroszkópomat. Kép
Hogy kell?

Andi

Andi és Dani 2006.01.10
KépKép
szandi81
 
 


Szép hétvégét leányok!

Juca,
mit néztél meg színházban? Mi volt annyira "állat"?

Carlos,
az esküvői mulatságom a Hősök teréhez közeli szállodának az éttermében lesz, amelyik az egyik legolcsóbb és legtöbb ajánlatot nyújtó hotel e téren. Én az októberemet és a novemberemet arra szántam, hogy éttermeket hajtsak fel - legszívesebben hajón akartam volna. Természetesen végigjártuk a rakparton álló étterem-hajókat (Admirál, Spoon, Robinson stb.) de az árak már nem is a csillagos égen túl, hanem valahol a Neptunusz és a Plútó között lehettek. Egy 50 fős társaságnak egy szeparálatlan (!) teremért akartak teremdíjképpen - a menedzsert idézve: "Hát az olyan ammillijó Forint"-ot kérni. Lehidaltam. Kertes helységet azért nem tudok, mert a májusi esküvőknél necces, hogy zuhog az eső és még hideg van. De Budakeszin voltam egy nagyon szép, hatalmas parkos vadászkúriában esküvői vacsorán. Nem volt drága, gyönyörű a környezet - mintha egy erdőben sétálnál, csak kissé kinn van...

Meséld el légyszi, hogy milyen lett belülről a Művészetek Palotája! Ahogy nekem a tévéből tűnt, kissé retró-szocreál, némi posztmodern beütéssel. Neked tetszett?

Lányok! Valószínű, hogy nekem is progi hiányom van (barnázás), és ha elmegyek orvoshoz, szinte valószínű, hogy clostyt ír fel. De sok helyen olvastam, hogy volt, akiknek cisztát okoz, nem is egyet. Nektek mi a véleményetek? Lehet, hogy hosszú távon többet árt, mint használ? Nincs valami helyette?

puszi, még jövök...
lolita
 
 


Szia loli,

az operettben néztük meg az elisabeth-et, és a halál volt nagyon állat:-)kicsit morbid,de akkor is.............
én már írtam hogy nekem a dokim semmi ilyet nem mondott hogy cisztát meg miómát okoz.
nem hiszem hogy más lenne helyette,mert ez a leggyengébb stimuláló,de nekem van egy jó néhány oldalas leírásom a clostyról ha írsz egy emailcímet átküldöm privibe:-)persze ha érdekel:-)
de reméljük hogy úgy jársz mint én és rögtön elsőre összejön a baba és akkor nem kell hosszú távról beszélnünk.de ha clostyt ír fel és nem küld a 12-13napon UH-ra mindenképpen rimánkodd ki tőle,az mindent megmond rögtön!!!!!!!!!!!!!!
lehet hogy hülye kérdés de a progihiánytól nincs az ember lyányánal peteérése?vagy az mit okoz?

cupp
juca
Jucaa
 


Sziasztok!
Carlos! Köszi a tippet ezt ki fogom próbálni!!

Jucaa! Most már engem is nagyon érdekelne ez az UH dolog, úgyhogy ha majd megyek megbombázom a dokit.
Igazából még mindig reménykedem ebben a ciklusban, bár teszteltem már egyet, de az szerintem még nagyon korai volt. Ha veszek egy tesztet jó korán, hogy legyen időben) a párom mindg nyösztet, hogy próbáljuk mér ki, mert ő nem tud várni!

Más: milyen volt a séta? Gondolom szupi lehetett tök jó idő volt ma, én sajnos a szobában tanultam :-((((
Ja és én szívesen fogadom a closty-s e-mailt (picibeus@freemail.hu)

Lolita!
Nagyon irigyellek hogy még az esküvő előtt álltok! Nekünk szeptemberben volt de annyira só volt. Ma éjjel is azzal álmodtam!

Most már befejezem, kívánok mindenkinek nagyon szép és "kalandos" estét!
remélem holnap be tudok nézni!

Üdv: Bea

(ui. most már utána fogok nézni a pontos ciklusszámoknak)

Kép
Kép
beuka
 
 


szia beu,

tök jó volt a séta,a kiskrapek mindjárt be is aludt,még az utca sárkáig sem értünk:-)
küldöm a mailt ha loli is reagált rá,oké,csak hogy ha már előtúrom el tudjam mindenkinek küldeni!
jó hogy ilyen szupi volt az esküvőd,én nagyon utáltam és ha még egyszer csinálnék tutira nem csinálnék ekkorát,meg másképp is csinálnám,de hát ugye mindig utólag okos az ember:-(
nekem mindenki azt mondta az lesz életem legszebb napja:rácáfolok,az volt életem legszebb napja mikor szültem:-)
és én folyton a terheségemről álmodom meg a szülésemről,lehet hogy mindenki arról álmodik amiről szeretne?
na jó,téma lezárva,nagyon elkalandoztam,mindjárt átmegyek álomfejtőbe:-)
holnap várunk:-)

juca
Jucaa
 


Sziasztok!

Végre vagyok. Bár már nem lesz itt senki. Nem baj, addig megírom a kisregényt.

Ma egész nap kint voltunk a telken, ajtót csináltunk.
Ja, csak a pincébe csináljuk mi az ajtókat ablakokat, úgy olcsóbb. És nem piros lesz hanem olyan amilyen a ház, a piros csak az alapozó. És igen, mindent mi csinálunk amit tudunk. Eddig szakember csak két kőműves volt, még a segédmunkások is mi voltunk. Én is hordtam a zsalukövet, meg az ytongot, meg a béléstestet, meg a nyolc méteres gerendát stb. Csodálkozom, hogy nem jött a baba? Kép. Különben nagyon élvezem az építekzést, márha nincs ilyen hideg.

Jajjj, képzeljétek, ma leesett a Picur kutyus a két méteres gödörbe. Pont a fejére esett szegénykém, mert tiszta homok volt a pici bucija, még vérzett is az orra. Úgy sajnáltam. Gondolhatjátok hogy ugrottam utánna. Mint egy nyuszi Kép. Ott kóvájgott szegénykém, azt sem tudta hol van Kép, utánna meg bújt hozzám. Olyan volt mit egy megriadt kisgyerek Kép.

Na, szóval. Már fogalmam nincs ki mit írt Kép. Szörnyű ez a sok infó. Nincs az én pici agyam ehhez hozzászokva Kép.

A PG-t én úgy tisztítom, hogy bevizezem az újjamat, és addig símogatom közben mosogatva az újjamat amíg csúszós. Aztán megtörlöm ablakpucolós rongyal. Végül lefujogatom róla a szöszt Kép. Nem a legjobb módszer.

A kifolyásra: akció után gyertya (tarkónállás), kb ameddig bírod, utánna kispárna. Ja, és kifolyós ügyben megfigyelést tettem. Ne tessék kinevetni. A kutyás, és a lovaglós póznál szerintem kevesebb folyik ki mint a hagyományosnál. Kérek erre majd tapasztalatokat!!! Tegnap tettem a megfigyelést Kép. A tegnapi még mindig keresi belőlem a kiutat Kép.

Ja, és én úgy tudom az Closty-nál az UH-t főleg a ciszták kialakulásának veszélye miatt csinálják. (szerzett infó). Ha túl nagy az adag akkor alakulhat ki.

A párom általában tusol. Mielőtt ideköltöztünk anyuékhoz mindig fürdött, de azóta nem. Nem tudom mi az oka, de szinte tuti, hogy nem a projekt miatt van Kép.

Na, hagylak benneteket, mert asszem már így is egy csomót írtam. Remélem semmit nem hagytam ki kérdésileg Kép.

Puszi
Hajni 11/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Elfelejtettem írni a páfránykáimról. Mára már a pöttyök kerültek többségbe, de még azért található egy kettő. Sajna elfelejtettem locsolgatni őket Kép.

Ja, és ha én babás leszek, akkor sajna már nem tudok többet jönni, mert egész nap a WC-n fogok ülni Kép. Ma, vagy ezerszer voltam pisilni. Kb két percenkét Kép, ha babás leszek akkor ez még elvileg sürüsödni fog Kép. Mi lesz velem Kép. Nem fogok tudni elmenni itthonról.

Na tényleg puszi

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na, most én bagolykodok, de csak azért, hogy Natának, megmindenkinek aki csak holnap tudja olvasni, nehezebb dolga legyenn Kép

Most fejeztem be a tanulást, holnap szorítsatok, megyek vizsgázni!
Igazából olyan nehezen megy a tanulás, amíg nem dolgoztam jobb volt... majd ha 17én megint itt a melós napok, akkor bizti ezt sírom vissza...

Mindenkinek szép álmokat,
és sok sok BHA-t!!!
Jövő héten legyen már egy zebrásunk!
carlos
 
 


Jó reggelt!

Én nem tudom, hogy hogy működök, de már alig van páfrányom, de van átlátszós nyúlós. Ti ezt értitek? Na nem baj, akkor majd ezt is megjátszuk. Most már kicsit kezd elegem lenni magamból Kép.

Puszi
Hajni 12/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Most értem el arra a pontra, hogy sajnos csak azokat az üzeneteket tudom elolvasni, amiket nekem írtok, mert rengeteg levél gyűlt össze a hétvége alatt. Ezért előre is bocsi, és azért se haragudjatok, ha esetleg olyat kérdezek meg, amit már ötször leírtatok.
Ez könnyű volt, mert senki nem írt nekem. Egyedül Carlotta említett, de csak azért, hogy pimaszkodjon velem Kép
Viszont így bele-bele olvasgattam a levelekbe, és innen tudom, hogy megint van két új társunk:

Beuka, Nina
üdv a topic-ban!

Mi szombaton beszabadultunk a férjemmel a Brandon bababoltba (tudjátok, az a legdrágább), és teljesen elolvadtunk, olyan gyönyörű dolgokat láttunk. Viszont kinéztünk egy babakocsit (persze, hogy horribilis ára van), és külföldi honlapokon utána néztünk, és sokkal olcsóbban be lehet szerezni. Ha valakinek vannak külföldi kapcsolatai (német, angol, amerikai) simán nyerhet az üzleten.

Most visszamegyek dolgozni, talán még jövök.

Nata
nata
 
 


Sziasztok!

Én se vagyok képes ezt a rengeteg üzenetet elovasni. Amúgy is mindjárt megyek vizsgázni, csak már a tanulásból is elegem van.Kép
A hétvégi fogadalmamat betartottam: egyáltalán nem jöttem a babanetre, ezt már rég tudtam megállni két napon keresztül.Kép
Hajni, nekem se esett egybe a hüvelyváladék meg a páfrány...bár lehet, hogy nem is volt rendes peteérésem..én már rég nem tudom ezeket a dolgokat követni.
A brutál bogyómból már egy levelet megettem, nincs már semi mellékhatás, csak az első napom volt rémes tőle.

Nata mi van a Baba képével? Vetettek végül valamita Brendonban?(tényleg nem az a legolcsóbb hely)

Nolina, Poci hol vagytok??

Zafír 27/32

Kép
Kép
zafír
 
 


Zafír, még jó hogy írtad, hogy ma van a nagy nap. Én már elfelejtettem. Most hogy már tudom, izgulok nagyon. Hozd az eredményeket mindenképpen. De ne olyanokat mint Juca Kép.

Majd meglátjuk honap végén, hogy mi a helyzet. Remélem lesz eredménye a PG-nek, bár már nem tudok igazán bízni benne Kép.

Örülök, hogy a bogyónak a mellékhatása elmúlt. Már csak a jó jöhet Kép.

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia Hajni!

Sajnos holnap is "nagy nap" lesz és arra a vizsgára alig tudtam tanulni... úgyhogy nem csodálkoznék, ha én is Juca sorsára jutnék Kép
A mai írásbeli lesz, valószínűleg csak később tudom meg az eredményt, de nem biztos, lehet, hogy egyből kijavítja a tanár...hát majd délután megírom.
Köszi a drukkot, nagyon rámfér!

Neked megvolt a 6 nap páfrány ugye? Mert akkor oké, ha szemcsésedik.
Remélem a Babátok értékelni fogja ezt a sok "erőfeszítést".
Még azt akartam kérdezni, hogy pirosak lesznek a házikó ablakai? Az tényleg igazi meézeskalács ház lenne!Kép

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Nem olvastad el, amit írtam. Kép. A piros az alapozó, és csak a pincébe csináljuk mi vasból az ablakokat. Különben olyan színűek lesznek mint a ház kívülről Kép. Azért nem lesz annyira csodapalota, hogy elbírja az én hülye színválasztásaimat Kép.

Ja, akkor holnap is drukkolok. Mettől meddig kell kb?

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Tényleg nem nagyon olvasgattam vissza, csak az utolsó üzeneteket..
És milyen színű lesz kívülről? Miből áll a hülye színálasztásod? Kép
11 és 13 között kell drukkolni, úgyhogy lassan nekem mennem is kell sajnosKép

Z.

Kép
Kép
zafír
 
 


Akkor nem is kell olyan sokat. Még jó hogy megkérdeztem. Még nem tudjuk milyen lesz kívülről, mert az eredeti terv sárga, de minden ház sárga. Most az acélkéken gondolkozunk, csak az nem biztos hogy megy a zöld üvegtéglához Kép. Szóval még ötletünk sincs Kép. De sajna addig még van időnk kitalálni.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Lolita, valóban drága volt ez a kütyü, és nem nyújt többet, mint a pg (nekem egyenlőre semmit nem nyújt...), de mikor még el sem kezdtünk próbálkozni, csak megbeszéltük a párommal, hogy mikortól fogunk, akkor mutatta ezt a párom huga, és gondoltam, hogy kipróbálom már jó előre, hogy mire oda jutunk mindent tudjak a testem működéséről. Fogalmam nem volt még akkor, hogy van ebből többféle, vagy másmilyen, ezt is akkor hallottam először. Úgyhogy jól megvettem.

Beuka, üdv minálunk! Én már próbáltam ovulációs tesztet, olyasmi, mint a menstruációs teszt, pisit kell belecsöpögtetni, és ha két vonal van rajta, akkor van peteérés. A vélt p.é. előtt pár nappal kell elkezdeni, hogy le tudd mérni a különbséget. Mikor kezd látszódni a második vonal, akkortól kb. 24 órán belül van a p.é. De ezzel is az a baj, hogy tök drága. Úgy emlékszem, egy 10 darabos csomag volt 7.000.- körül, én két hónapra osztottam be, azóta pedig nem vettem.

Zafír, Pocika nagyon rendes tanulók vagytok, le a kalappal!

Cirmike merre? Még síel?

Képzeljétek, én tegnap beadtam a derekam egy kis szaunázásra. A páromat már hónapok óta eltiltottam az ilyesmitől, pedig azelőtt sokat jártunk, de tegnap már nem volt szivem nemet mondani. Úgyhogy mentünk. Én csak egy 10 perces körre mentem be vele, utána már csak aromakamráztam, meg hideg-forró vizes lábfürdőt vettem. Ő még ment pár kört, de édes volt utána mindig odajött hozzám, és mondta, hogy jól lehűtötte a zuhany alatt a golyócskákat. Kép

Pussz.
A.

Kép
baba888
 
 


Beuka, asszem tök hülye vagyok, nem menstruációs tesztet, hanem terhességi tesztet akartam írni.... KépKép

Kép
baba888
 
 


Zafír,

drukk a vizsgádhoz és nagyon jó hogy már nincs mellékhatása a cuccnak:-))))))))))))))))))))))))

Hajni,
mi van veled,nem is beszélgetsz velem:-)!
kicsit lassú vagyok ma,de írnom kell a szakdolimat és a konzulensem traktál mailbe minden félével hogy mi nem jó:-((((((((((((((((((((((
ja ma érkezik meg a patikába a pg,szóval este már én is nyálazok és be tudok nektek számolni hogy mit produkáltam:-)

puszi
juca
6/31
Jucaa
 


Juca, mit nem beszéltem veled? Ma még nem is írtál. Nem tudom mire gondolsz? Kihagytam talán néhány kérdésedet? Ha felteszed újból ígérem válaszolok. Tegnap egy kicsit el voltam úszva a dolgokkal Kép.
Már hiányoltalak, csak azért nem írtam, mert biztos el vagy foglalva a pici fiaddal és nem érsz ránk Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni,
na ezt már szeretem,nem szóltál bele abba amit nem neked írtam,ez furcsa volt:-))))))))))))))
na és kidolgoztad magad?
ja, rátok mindig rátok érek,max üvölt a agyerek a járókában....................
még semmi eredmény nincs a neptunon,szóval nem tudom még a vizsgával kapcsolatos érzéseimet alátámasztani.

juca
Jucaa
 


Nem nagyon dolgoztam, csak fagytam megfele. A párom csinálta az ajtót, én meg erősen szurkoltam neki, meg ápolgattam a kiskutyát Kép.
Biztos azért nem szóltam bele, mert mire a végére értem elfelejtettem, hogy mit akarok beleszólni Kép

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Ez aztán a munkamegosztás,nálunk miért nem így mennek a dolgok?
mindig tudtam hogy rossz partit csináltam:-)
tök izgulok már a pg miatt,alig bírom kivárni az estét míg apa hazahozza a cuccot:-)
Jucaa
 


Elhiszem. Én is alig vártam hogy kipróbálhassam Kép. Most nyaltam is egyett, mert eszembe jutattad. Megint tele van páfránykával Kép. Én már nem tudom mi van Kép. Eddig azt hittem hogy túl sok a tesztoszteronom, most meg az ösztrogénem száll a fellegekben Kép. De most ugye van átlátszós nyúlós is, úgyhogy már két tünet egyezik. Asszem ma nem alszik el korán a páromKépKép

Mindenképpen írd meg az eredményt. Legalább nem csak én fogok itt páfránybeszámolót tartani. Már biztos unják a többiek Kép.

Különben nálunk sem mindig ez a munkamegosztás, de én egy kicsikét nehézkesen tudnék hegeszteni Kép. Vagyis egyátalán nem tudnék. Tényleg azt még meg kellene tanulnom. Már lassan tiszta férfi leszek Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok,

Megjöttem én is.
Hétvégén nemigen tudtam gépközelbe kerülni, csak este és akkor is dolgoztunk vele a párommal.
Árajánlatokat csináltunk, meg szakmai e-mailekre válaszoltunk.
Aki kíváncsi a honlapunkra (cserépkályhás a férjem és apósom): www.cserepkalyha.try.hu

Köszi Anikó, hogy hiányoltál.
Nagyon jó lehetett a szauna. Most a párom (a nődokim parancsára) nem mehet, így én meg konszolidálok vele.
Már jó lenne ha megint babás lennék mert akkor nyugodtan mehetne(nénk).
Egész hétvégén próbáltam magamon a terhesség tüneteit felfedezni, de csak néha érzem úgy mintha mensiznék. (Rolinál is ezt éreztem először) Más egyéb jel nincs...
De azért az a pici is reményt ad!

Hajni, szerintem is volt peteérésed ha 5-6 napig páfrányos voltál és fokozatosan tűnt el.
Remélem akcióztatok a megfelelő időben.

Roli alvásidejében olyan sok mindent kell mindig csinálnom amit egyébként nem hagy, ezért tudok kevesebbet jönni.
Hétvégén meg úgy örültem, hogy végre ránkér egy kicsit a párom, mert nagyon sokat dolgozik mostanában.

Megpróbálok visszaolvasgatni, hogy mindenkit megismerjek...

Cirmike
24/26-32

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Már itt is vagyok! Hajni nagyon jól szorítottál, ötöst kaptam!!KépKép Szerencsére a padtársammal egy kicsit össze tudtunk dolgozniKép

Eldöntöttem, hogy tüszőnézőbe még visszamegyek a dokihoz, aztán keresek másikat. Az egyetemen a barátnőm ajánlott egy nagyon jó dokit, csak ő nem istvános és én ott szeretnék szülni.

Nata, Neked ki az orvosod? Olvastam pénteken, hogy az Istvánban fogsz szülni.
Cirmi gyönyörű a honlap, megnéztem, a zsolnai kályhákba egyből beleszerettem.. nagyon szorítok Neked, legalább Te teljesítsd az eredeti tervet (együtt babásodást) és meg majd a jövő hónapban követlek.Kép

Hajni nem túlzás ez a sok páfrány? Nekem fele ennyi nem volt!Kép Valamikor azért abba is kéne hagyni...Kép
Az kék házikó tök jól hangzik, a sárga is szép (piros ablakokkalKép), de abból tényleg sok van...

Most fel vagyok dobódva az ötöstől is meg hogy iylen szép tavaszi idő van, meg attól, hogy végre eldöntöttem:e elfelejtem ezt a dokit...

Zafír 27/32

Kép
Kép
zafír
 
 


Na végre valami jó döntés Kép. Legalábbis reméljük hogy jó. Gratulálok az ötöshöz. Ha nem írsz én még mindig szorítok neked, azt sem tudom mennyi az idő Kép. Úgyhogy csoportosíts át egy kicsit holnapra is Kép. Tényleg szép lenne a sárga ház piros ablakokkal Kép, meg valami lila redőnnyel Kép. Látom azért ti is tudtok szép színösszeállításokat kitalálni nekem Kép.

Jó, hogy már jó kedved van. Maradjon is így.

Én örülök ezeknek a páfránykáknak. A másik topikban azt olvastam, hogy aki babás lett annak egész végéig voltak páfránykái. Most aztán nagyon locsolgatom őket, nehogy elköltözzenek máshoz Kép.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Na, most már visszaolvasgattam egy kicsit.

Juca,
Állati mennyit tudsz itt lenni a 7 hónapos fiad mellett, 1 év múlva már nem lesz így, az én fiam most 19 hónapos. (szintén Clostys baba, de most úgy látszik nem segít a Closty már hónapok óta)
Képezld, ha megpróbálok íri, felmászik az asztalra, belepötyög a billentyűzetbe, kiszedi belőle az elemet (kábel nélküli), és követeli a monitorra a cicás képeket. Vagy elkezd rángatni, hogy én is álljak fel a géptől.
Egyébként ti már most akartok neki tesót? Ha rögtön jösszejön, akkor kemény dolog lesz két kicsivel.

Már mennem is kell...
Este jövök mert a párom vidéken dolgozik így ott is alszik.

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: