Új privát üzeneted érkezett!

@pszr:
Nekem sem működik a mobilos felület. :(
nicika35
 
 


Ja és minden pocakosnak gratulálok! Úgy szeretnék már közétek tartozni! Egy tesztem van még itthon. Arra gondoltam ha fenn marad a hőm szerdán megcsinálom. Szerintetek?
nicika35
 
 


@nicika35:


Üdv a csoportban!

Mi csak 2. hónapja próbálkozunk. Előző hónapban nem bírtam ki, és csináltam tesztet 1 nappal a menstruáció előtt. Negatív lett és másnap hajnalra meg is jött. Mivel ez volt életem első terhességi tetszje, ezért kíváncsiságból is kipróbáltam, hogy hogyan is működik.

Most elhatároztam, hogy akkor megyek el tesztet venni, ha már pár napot késik.

Akkor már ha van valaki, akkor csak kimutatja. Ha meg megjön, akkor megmarad a pénzem. :)
marika1212
 
 

 
 

De itt voltak kíváncsibbak is, mint én, és szépen nyomon lehetett követni az erősödő csíkjukat. :DDDD

marika1212
 
 


@aimi: Részvétem!
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@marika1212:
Nekünk is ez a 2. Próbálkozós hónap. Csütörtökre nem várom. Te hányadik ciklusnapon vagy?
nicika35
 
 


Ja és sajnos én túl kiváncsi és türelmetlen vagyok ..
nicika35
 
 


@nicika35:


Ha megjön, akkor jövő hét közepe táján kellene neki.... Ha nem, akkor örülök... :)
marika1212
 
 


@marika1212:

Na akkor szorítok hogy ne jöjjön meg! Nekem szerintem holnap leesik a hőm. Érzem. Bár a cicik leszakadnak. Tegnap volt a mensi előtti agybajos napom. Szóval túl sok a jel... Csak azt nem értem miért nem sikerül??? Olyan nagyon csalódott vagyok. Tegnap már elsirattam ezt a hónapot bevallom. :(
nicika35
 
 


@nicika35:


Az előző két babánál is ilyen pontosan számolgattál?
marika1212
 
 


@nicika35:


Nálam minden hónapban leszakadnak mielőtt megjönne. Úgyhogy ez nekem nekem nem jel.

Én se hőmérőztem még eddig. Egyelőre bízom a természetben, hogy majd csak jön.
marika1212
 
 


Koszi lanyok.

A jovo hetunk akkor mozgalmas lesz, Eszter dokihoz megy, Marika te lehet, hogy tesztelsz, Mutymurutty is tesztel majd egy pozitivat

Nicika, elozo babak hanyadik probalkozasra jottek ossze? Ne keseredj el.
aimi
 
 


@marika1212:
Csak az elsőnél hőmérőztem az első 3 hónapban, utána a 4.hónapban hőmérő+ovu teszttel sikerült teherbeesni. Akkor 22 éves voltam.
A második kislányom már másik apától van. Ő elsőre sikerült de akkor csak annyit tettünk hogy nem védekeztünk. 33 évesen szültem.
Most meg azt hittem pikk-pakk összejön ezért nem álltunk neki a babaprocetnek hamarabb. Nem akartam hogy karácsonykor vagy februárban szülessen...
nicika35
 
 


@aimi:
21 évesen x apától 4.hónapban
32 évesen y apától 1.hónapban
Most 35 vagyok és ez a 2.próbálkozós hónap.
nicika35
 
 


@nicika35:
Igen, kozben lattam, hogy pont irtad Marikanak. Eleg hamar osszejott mindegyik, azert mondom, hogy ne keseredj el, hamarosan bekoszon harmaska is
aimi
 
 


@nicika35:


Szerintem nincs okod elkeseredni.  Téli baba biztos nem lesz. :)
marika1212
 
 


Sziasztok! Délelőtt egyáltalán nem tudtam belépni a babanetre? Hogy telt a napotok?
marika1212
 
 


@aimi:

Köszönöm a bíztatást!
nicika35
 
 


@marika1212:
Hát én sem nagyon tudtam. Valami nincs rendben

Én voltam ma Ausztriában biciklizni. Hát eléggé kifaradtam hamar :/
eszter1893
 
 


@marika1212:

Én sem tudtam belépni. Sajnos mai napon teszteltem egy negatívat. :(
Hőm viszont már ilyenkor vissza kéne essen de nem esett. Nem tom mi van...

26cn 11dpo
nicika35
 
 


@nicika35:
Ne légy türelmetlen (mondom enlzt én aki ezer tesztet csináltam :) )
Nekem a 29.napon kezdett mutatni egy nagyon halványat.
eszter1893
 
 


@eszter1893:

Nem merek már reménykedni...
nicika35
 
 


nicika35
 
 


@nicika35:
Na nem szabad így hozzáállni.
eszter1893
 
 


Szerintem nem véletlenül mondják, hogy a terhesség első biztosabb jele a mentruáció kimaradása. Annyi gyorstesztet csinálnak, de sokszor túl korán tesztelünk, és akkor negatívat mutat, pedig ott a baba. Én ezért szeretnék várni pár napos késést.

Nem lesz olyan nehéz, mert nincs itthon teszt.

Addig meg reménykedem. :)
marika1212
 
 


@marika1212:
Én is ezt mondtam hogy várok várok de sosem bírtam ki.
eszter1893
 
 


@eszter1893:


Nálad végül is nem baj. Mert csak megerősödött az a csík
marika1212
 
 


@marika1212:
Nálad is meg fog
eszter1893
 
 


@nicika35:


Szerintem nagyon gyorsan összejöttek a babák neked. Biztos, hogy most is sikerülni fog hamar!
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@eszter1893:
Mármint ezzel a ciklussal kapcsolatban. Már elsirattam...
nicika35
 
 


@marika1212:

Jelenleg nekem sincs itthon teszt
nicika35
 
 


@eszter1893:
Ahogy mondod!
nicika35
 
 


@markomari:
Hát az elsőnél a 4 hónap egy örökkévalóságnak tűnt.
nicika35
 
 


@aimi:
Jaj. Részvétem.
Remélem már jobban vagy lelkileg.
Köszi a kedves szavakat, bízom benne hogy úgy lesz. Jövő héten kiderül.


@nicika35:
Szerintem teljesen rendben van a hőgörbéd és nagyon bíztató. 11.dpo-n negatív teszt még ne keserítsen el, bármi lehet még. Milyen erősségű tesztet használtál?
Neked valóban hamar összejöttek a lányok, mi itt azért már többen sok hónapja, vagy évek óta várunk a babára.


Bocsi, ha valakinek nem válaszoltam, de telefonról a 14.oldalra nem tudok válaszolni. Majd reggel megnézem gépről.

Nekem van itthon tesztem, szerintem hétfőn elkezdem.
mutymurutty
 
 


nicika35
 
 




Na szóval esik a hőm. Ebből holnap vagy holnapután mensi lesz sajna.
Szóval új hónap új remények!

Lányok! Ki mennyi ideje próbálkozik a babával?
nicika35
 
 


@nicika35:


Szerintem még ne add fel. :)

Nekünk ez a 12. ciklus, de volt 2 peteérés nélküli, amit tudtunk, hogy nem lehet baba.
Reméljük ngyon, hogy a 12. sikeres lesz. :) Ma már 6. dpo.

mutymurutty
 
 


@mutymurutty:


Érzel valami változást az előző ciklusokhoz képest? Vagy inkább most nem figyelsz erre? Bár még talán korai lenne bármit érezni...

Nem tudom...
marika1212
 
 


@mutymurutty:
Koszonom, egy picit talan mar jobban.


Nicika, mi 2 es fel evig probalkoztunk es vegul a masodik inszeminacionk sikerult, ugy, hogy mindketten teljesen egeszsegesek vagyunk.
Latod, Mutymurutty is mar a 12. probalkozos ciklusnal tart. Es mi az elso babaert kuzdunk ennyit, szoval tenyleg ne keseredj el es sirdogalj, ha nem most, akkor kovetkezo honapban sikerul
aimi
 
 


@nicika35:
Mi 11 hónapot vártunk a pozi tesztre.

Mutymurutty nagyon szorítok neked!
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@markomari:
Holnaputan megyunk dokihoz
Izgulsz? En mar alig varom
aimi
 
 


@marika1212:
Hát...előző 2 ciklusom az katasztrófa volt, ahhoz nem tudok viszonyítani. Az előtt peteérés nélküli cisztás ciklus volt, az előtt szintén cisztás 1 tüszős... Na talán az előtt volt egy normális ciklusom. Az meg olyan messze volt, február vagy március, hogy ahoz nem us tudok már viszonyítani.

Az viszont biztos, hogy ez most egy normális ciklusnak tűnik, peteéréssel és eddig semmi furcsasággal. Le is kopogom.

Amúgy mellem kezdem érezni, mint mensi előtt, kezdenek teltek lenni, pont "időben". Néha szúrkálást vagy talán inkább feszülést érzek lent a pocimban. Kb.ennyi.

Hőm is elég ígéretes, az is febr.márciusban volt utoljára ilyen szép.

Most progit szedek uh.reménykedünk.
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:


Én tegnap óta érzek egy pici feszülést lent, kicsit olyan, mintha meg akarna jönni (de ezt éreztem előző hónapban is, viszont akkor hamarabb, nem az 5-6. dpo-n, szerintem azt csak beképzeltem). Viszont a mellem most nem olyan érzékeny, ilyenkor már szoktam érezni.

Nem tudom, hogy a front miatt, vagy a nagy hőmérséklet változások miatt, de ma reggel olyan volt, mitha végig ment volna rajtam az úthenger reggel. Pedig viszonylag korán mentem aludni tegnap. (Magyamhoz képest. :D) Most is fájdogál a medence csont körül, de ez volt előző hónapban is.

Előző hónapban is annyi mindent éreztem, aztán nem lett semmi. Ezért is próbálok nem nagyon foglalkozni ezzel csak kicsit.

Előző hónapban anyukámnak mondtam ezeket a jeleket. De láttam rajta, hogy nem igazán veszi komolyan. Mondta, hogy várjam meg, amíg késik. Egyébként igaza volt.

Most már csak kicsit babonából is nem mondok semmit neki sem. A végén majd úgy járok, mint a juhász, amikor farkast kiáltott. Amikor tényleg igaz nem hiszik el. :D Na jó, azért ez más :D:D:D
marika1212
 
 


@marika1212:
En a sikertelen honapok alatt mindig ereztem valamit Szurkalast, feszulest, mindenfele terhes tunetet.... Aztan amikor vegre megtortent, nem ereztem semmit.
Tenyleg nem hiaba mondjak, hogy az elso jel az, ha nem jon meg.
aimi
 
 


@aimi:

Ebben egyetértünk :)

marika1212
 
 


@mutymurutty:

Nagyon szorítok neked. Honnan tudtad hogy nem volt peteérésed?
nicika35
 
 


@aimi:
Annyira aranyos vagy! Most már várom hogy megjöjjön és újra próbálkozhassunk. Mivel szabályosak a ciklusaim tudom hogy holnap vagy holnapután tuti megjön.
nicika35
 
 


@markomari:
Akkor te most babás vagy?
nicika35
 
 


@nicika35:
Köszi.
Március óta doki figyel Uh-n, hogy mi van odabent peteérés előtt.

Ha most nem sikerülne, akkor aug.közepén átjárhatósági lesz, utána inszemináció.
Reméljük ezekre most nem lesz szükség.
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
Rendes dokid van? Drukkolok, hogy most sikerüljön.
marika1212
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: