Új privát üzeneted érkezett!

Beus kkösziiii!!!:)))

Panda igazából nem szó szerint a 15 év.mert nagyon sokáig nem élt itt a párom.mikor mi össze jöttünk akkor azóta lakunk itt...az az kb 5 éve....szépen lassan ahogy van pénzünk csináluk......
anyós szart se csinál.......fele fele alapon van a ház...fele anyósé másik fele az az apai része meg páromé......

hungarocelbe még nem kezdtem bele...szereznem kell ilyen tapéta vágót na meg rajzolni is kéne tudni.valahogy megoldom mert szeretnél gyártani:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita gyönyörű a kisfiad :lol:
Beus neked a csajszid nagyon édes, mindketten szerencsések vagytok és bár tudom, hogy anyagilag nem könnyű most egyikünknek sem, de én ilyenkor mindig annak örülök, hogy boldog gyermekem, családom van. Hiába lenne sok pénzem, ha nem lennék boldog. Ezzel mindig egy kicsit lenyugtatom az aggódásomat.

Nita igazatok is van, hogy nem mentetek bele hitelbe, majd elkészül idővel a házatok. Nekünk ezért nincs kétszintes 120 négyzetméteres családi házunk, mert nem akartunk a lakásra is hitelt felvenni.
Van egy jelenleg 60 négyzetméteres régi parasztházunk, ami nagyon szép állapotban van. Szeretnénk egy nappalit hozzáhúzni ill. ha trónörököst hordok a szívem alatt akkor egy másik gyerekszobát.
Most már abszolút nem bánom, hogy nem vágtunk bele a hitelbe. Alapból van az autón is hitel, meg a személyi hiteleink, de legalább a házon nincs.
Amit a pesti önkormányzati lakásért kaptunk azt forgattuk vissza kertes házba, tehát sok válogatni való nem volt.
A házban víz,gáz,csatorna, kerti kút van 1000 négyzetméteres telekkel ami négyzet alakú, teljesen beköltözhető.
Nagy hátránya az, hogy még nincs szigetelve, ezt szeretnénk megcsinálni, de most kötjük majd be a vegyes tüzelésű kazánt és béleljük a kéményt, úgyhogy majd jövőre. Lassan de haladunk.

Egyébként ki vagyok, már második napja felkelés után úgy érzem magam, mint akit összerugdostak, hihetetlen fáradt vagyok és olyan iszonyatosan émelygek, hogy felállni sem tudok. Azt hiszem beindult a hullámvasút nálam és ha jól sejtem nincs megállás.
Lányok mit szóltok a felgyorsult anyagcseréhez, mindenhol szorulást olvasok, hát nem tudom világéletembe szorulásos voltam és lassú anyagcserés, de most ez igencsak átbillent. Nem jelent bajt?
Ha minden jól megy jövőhét pénteken megyek újra UH-ra és megkapom a papírjaimat, na már alig várom.





erika82
Erdőkertes
 
 


SZiasztok!!!!!!!!!


Erika nagyon igazad van.,szoktam is mondani a pénz nem mindíg boldogít!!!!!!

akkor ti is lassan de haladtok és ez a fő!!!!!!!!

szerintem nem baj ha most nincs szorulásod.....nem kell erőlködnöd!:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Erika, én sem voltam szorulásos, bár nem mindig tudtam eldönteni melyik lenne a jobb. Ráadásul én nem tudok hányni így ha hányingerem is volt, van, akkor is lent jött ki... ja de legalább nem kell erőlködni :lol:

Nita, én a neten szoktam kinézni, kinyomtatni képeket, amit vagy kivágok vagy átrajzolok jelen esetben a hungarocelre. így megoldva a rajzkészség. De én sem kezdtem el, talán hétvégén, bár anyósékhoz megyünk...

Lányok ettől lehidaltam. Most beszéltem egy barátnőmmel, ő is szeretne babát, kistesót, de náluk sem rózsás a helyzet s a férj mint utólag kiderült azért hanyagolta őt időközönként (elég gyakori volt, szegény mindig panaszkodott) mert esténként inkább odaült a net elé... tudnám miért egyszerűbb ez a megoldás, mintsem ágyba bújna a feleségével. Hát lassan tényleg azt mondom ezek a pasik csak szükséges rosszak - tisztelet a kivételnek persze, ha van.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


beu:nagyon negatívan gondolkodsz most a pasikról, nálatok is ilyen rossz most a viszony? Mondjuk azt nem mondom, hogy nincs igazad, mert a környezetemben is van ilyen aki 4 gyerek mellett inkább a tv játékot választja.
Akkor lehet nekem nem is szabadna panaszkodnom, mert apa igen sokat foglalkozik velünk, és igazából ha kitalálok valamit akkor szinte szó nélkül megoldja vagy teljesíti, tehát ha elszeretnénk menni valahova olyan még nem nagyon volt, hogy azt mondta volna, hogy most fáradt vagy tv-zik .Nem is tudom elképzelni, hogy nem mi legyünk számára a fontosak, hiszen nekem is ők az elsők.
Érdekesek ezek a kapcsolatok olyan kis dolgon el tudnak csúszni.
A kapcsolatunk elején azért nekünk sem volt könnyű, össze kellett szoknunk.





erika82
Erdőkertes
 
 


Beu köszi a segítséget:)
remélem majd belejövök:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Látom nem igazán jártatok erre, remélem csak a meleg miatt és nem fog lehalni a topik :(

Csatolom a képet és e hét pénteken ha az orvos is ráér akkor újra kukucska lesz :lol:

Kép

Kép





erika82
Erdőkertes
 
 


Sziasztok!!

Én is meg érkeztem!

Ne harizzatok az eltünésemért, de a múlt héten helyetteseíteni voltam egy étteremben. Jó volt kicsit kikapcsolni, de a hajnali negyed 4-es kelést kihagytam volna! DE kész vége túl vagyok rajta!

Era! Csoda szép az uhu képed! Én is szedtem utrot, mert baráztam, de ettől pár napon belül elmúlt! Én szájon át vettem be! Nyugi és no para! Rebusnak is csak akkor mondjátok meg mikor a kezedben a papir??? Meddig fogsz dolgozni? Mikorra is vagy akkor ki írva??
Pakolással meg csak ovatosan és nem kell egy nap alatt kész lenned!!!!

Beu! Nagyon szép a kismanód! És milyen jó kis babakocsitok van!!!!

Nita! Nagyon édesek a gyerköcök!!! Pláne mikor sofőrként ül a buszban, hát ott nagyon zabálni való!!!
Irigyelem a kitartásotokat, és büszkék is lehettek, hogy hitel nélkül ilyen ügyesen építkeztek!

Nekünk is van hitelünk már csak 13 év! Forint alapú és havi 150ezer! De ezt el kell osztani 2-vel, mert iker családi ház egyik fele mienk apával a másik meg anyuméké! Mi nálunk kizárt volt mindig is, hogy albérletet fízessünk! Onnan bármikor kirakhatnak hiába fízeted meg hát csak nem a tiéd és csak fizetsz és fízetsz! Szal ez elöbb vagy utobb csak a miénk lesz akármilyen rohadtul nehéz is!

Mi is állandoan jövünk megyünk mint a mérgezett egér! Bár mióta manci van azóta nagyon lecsökkent! De nálunk sem sokszor fordul elő olyan, hogy apa nemet mondjon! Ő sokat van velünk, de Ő a kertet többre tartja mint a számító gépet vagy a tévét vagy bármi mást meg sokat van velünk!

Ki mit csinált tegnap?? Voltatok tűzijátékozni??

Én holnap megyek reggel a házi orvoshoz beutaloért kell egy teljes vérkép Á_tól cettig, mert jött ki rajtam egy akkora furunkulus az arcomon, hogy nagyon gáz most már mondjuk nem fáj, de nagyon csúnya és ciki! Aztán irány be Pestre a Mária utcai szálysebészetre fogat huzatni, mert úgy letört, hogy ezt muszály kihuzni, mert gyökérkezelt fog aztán irány haza bemenni tescóba mert este vendégeink lesznek sütögetős party lesz és délután irány a börgyogyászat! Nem tudom leszek e holnapm, de igyekszem majd jönni!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Halihó!

Én is vagyok, csak pénteken levittem a gyerekeket Pécsre a tesómékhoz, tegnap este jöttem haza, ma reggel meg már mentem dolgozni. Vége a nyári szünetnek :cry: , elkezdődött a meló :roll: .

Mi nem voltunk sehol 20-án. illetve Pécsen bementünk a városba a gyerekekkel délután, de semmi program nem volt csak valami 10-15 bódés-árus. Tűzijáték sem volt :cry: .


Erika!
Nagyon jók a képek! A "vendég gyerek" már hazament?

Nócika!
Jaj, ez a fogorvos :roll: . Jó sütögetést!!!!!

panda
Halásztelek
 
 


nóci:igen még Rebus sem tudja, most töltöttem a 8. hetet, pénteken megyünk újra a dokihoz akkor megkapom a papíromat és hétvégén bejelentjük a hírt.
A kiírást még nem mondta, de hivatalosan április 2-ra leszek kiírva (internetes program szerint) szerintem 3-4 nappal hamarabb jön, mert ciklus 14. napján már két napja fent volt a hőm, szerintem hamarabb volt egy picit pém, de majd látjuk.
dolgozni március 10-ig tervezem, könnyű irodai munkát végzek így szerintem ettől nem kell tartanom és Rebit ígyis-úgyis vinnem kéne suliba.

panda:a vendég gyerekek, mert hogy kettő is van belőlük még itt vannak, ma voltunk tropicariumba, holnap hajókázunk. Pénteken visszük haza őket. Őszinte leszek már várom (ezért egy kicsit lelkiismeret furdalásom is van).
Hát délelőtt tropa vagyok, hányinger, rossz közérzet, kedvtelenség, fáradtság, szóval nem a legjobb társaság vagyok. Délután felélénkülök és estére farkas éhséggel kutatok a hűtőben és kezdem az éjszakai éhséget is, de olyan rossz, szinte korog a gyomrom és nem tudok vissza aludni, hát ez eléggé kifáraszt, na de a lényeg, hogy jól vagyok.

Ha tudok a héten még jövök addig még mindenki élvezze a meleget ha van rá lehetősége.





erika82
Erdőkertes
 
 


Erika tüneményes a picid:)))))))

Nócika köszönjük a dicséreteket:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Én is vagyok! csak a hétvégére lementünk anyósékhoz... hát inkább maradtunk volna itthon mert falu nap volt, de hajnalig karaokiztak a részeg falusiak és egy utcányira tőlünk ááááááááá. 20-án Kalocsán voltunk du és megnéztük a tüzijátékot, kenyérszentelést, de a manó már nem tudott aludni a falusiaktól...
Ezt leszámítva jót pihentünk, apát helyreráztuk, sőt és most már itthon főlünk a levünkben.
Tegnap eljutottam a nődokiig is, persze apát is vinni kellett, és mit ad isten odafelé azt mondja, milyen jó lenne, ha már uh-ra mennénk. HOPPÁ! a múlt héten még egy hónapot rám akart sózni, de szerencse változott a helyzet!

Erika, nagyon édes a pici, várjuk a kövi képet is, ám!
Nóci, hogy vagy?! Fogad?

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu hamarosan mentek uh ra is:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita és ti??? Most nézem a vonalzódat :))

Képzeljétek, ma még egy bugyi se lett pisis, sőt még a lába se :D kopp-kopp eddig mindig szólt MA ha pisilni kell, és nem volt kamu!!!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


piri sehol teszt nega:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!

Hát reméljük hogy mégis pozi lesz a teszt :lol:

Nos a jó hír meg van.............
9 hetes élő magzat és lányok kalimpált a keze-lába olyan furi volt és a kép hát azt hiszem magáért beszél.
Megkaptam a papírjaimat.
A vitaminról leálltam, mert kiderült, hogy az erős tüneteimet a vitaminok okozták leszámítva a megduzzadt és fájó mellemet. Hétvégén elfogyott a vitaminom és két napig nem szedtem és megszűnt ez a mérhetetlen hányinger. Na hát azért megijedtem, hogy ez meg mi a fene, de ma csütörtökön minden rendben volt, úgyhogy él a terhességem. Amint elkezdtem szedni kedden a vitamint szerda estére már megint rosszul voltam.

Hát lányok azt hiszem ennél jobb képet nem is adhatott volna magáról a kis babszem.

Nos akkor a lényeg:
Kép





erika82
Erdőkertes
 
 


Erika most irigy vagyok rád....persze jó értelemben!:)
gratulálok!:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én is itten vagyok, csak ebben a melegben marhára nincs kedvem a gép elött ülni! Csak este jövök és akkor álltalában csak olvasok, de ma írtam!

Nos 3 hete jött az arcomra egy nagy furunkulusz! De akkora, mint ami régen volt szerintem tuti ismeritek azokat a kis szines üveg golyokat ami volt kicsiben és nagyban! na nekem az arcomra nagy jött! Dokihoz persze nem mentem vele, mert akkor tuti vágták volna ahoz meg semm kedvem nem volt! De csináltattam egy teljes labort ami mindent rendben talált kivéve azt, hogy a hasnyál mirigyem túl sok inzulint termel! Úgy hogy most ezzel mehetek diabetológiára! Marhára örülök! Tán jól jól sikerült a diétám??
Aztán nem tudom biztos ismeritek a szerencse kerék nevű játékot! Regiztráltam és átjutottam az első fordulon! Ami azt jelenti, hogy az első 10000 jelentkezőből bejutottam az első 120 közé! 4.-én megyek be a nagy válogatásra! És ha szerencsém van akkor mehetek a tévébe játszani! Én az autóra gyúrok! Bár némi kis pénz a jogsira mellé nem jönne rosszul!

Era! nagyon szép fotó! igazi kis modell alkat!!! melyik vitamint szedted???

Beu! Sajnálom, hogy nem volt jó anyosodéknál az éjszaka, de azért remélem kicsit kikapcsoltatok!!!
Száraz bugyihoz gratu!!!

Nita! Majd csak pozi lesz most már az a fránya teszt!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci köszi drága vagy!:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaj, Erika, olyan édi :lol: Mikor ránéztem olyan volt mintha valaki visszamosolygott volna :D

Nem bírom a meleget, s ma annál is ingerültebb vagyok, mint szoktam. A kiscsaj bealudt tőle, remélem alszik egy jót, mert du megyünk a balcsira és csak vasárnap este jövünk vissza. Szóval mindenkinek szép hétvégét!

Ja Erika aztán vonalzót is csinálhatnál már!!! a kis babszemnek :D

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Beu! Szerintem van vónalzója a kis manócskának!! Vagy csak te nem látod?? Lehet valami nem stimmel a rendszerrel!! Vagy csak pillanatnyilag nem látszódott!!
Énsem bírom as meleget!
Balcsi miatt picikét irigykedem, de csak picikét, mert mi holnap a Pesti vagy a Mógyórodi aqva parpkba megyünk!!
Nektek is jó 7végét!!

Nita! Szívesen, de most már lássuk a két csíkot! Érdekel nagyon!

Többiek mit csináltok a 7végén??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika hoznék én két csíkos tesztet....de a ma reggeli is nega.igaz az gabriel volt..eleve nem a legerősebb teszt..de mindegy is hétfőn elmegyek dokihoz ha addig se jön meg.......

aqvaparkba mentek.........jaj de mennék én is:))):((((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Nekem ebben a hónapban csak 39 napra jött meg :roll: , tudtam, hogy nincs baba, vigyáztunk nagyon (egy tesztet azért ellőttem a 36. napon :oops: , bár tudtam, hogy felesleges...). Kíváncsi vagyok, szeptemberben mi lesz...

Bea!
Jó Balcsizást!!!! Jó időtök lesz, szuper :lol: !

Nócika!
Azért az aquapark is jó program :wink: .
Szerencsekerék, nahát, de jó!
Megértelek, ebben a melegben én sem nagyon bírtam magammal. Vasalni kellene nagyon, de képtelen vagyok rávenni magam :oops: , majd' meggyulladok így is. A cucc meg csak gyűlik, gyűlik...

Erika!
Olyan cuki a kép! Mástól is hallottam már, hogy a terhes vitamin hányingert/szorulást/hasmenést okozott. Talán egy másik jó lehet. Nem próbálsz ki valami mást?


Nekem holnap jönnek haza a gyerekek Pécsről. A húgom ma elvitte Noémit allergológushoz, mert már több napja ömlik az orra, be van dagadva a szeme és vakarózik szegénykém. Kiderült, hogy parlagfű allergiája van (sejtettem :roll: ), meg enyhe fűkeverék allergia. "Szerencsére" csak ennyi, házipor, állatszőr, atka, penész, gomba, étel nincs. Így is egy vagyon a vizsgálat (naná, hogy magán, mert a sima szakrendelésre 6-8 hét, mire időpontot kap a gyerek, addig meg megfullad :evil: ), plusz a gyógyszerek: orrspray, szemcsepp, tabletta- összesen kb. 10 ezer Ft, pedig a tablettát ki se kellett váltani egyelőre, csak ha nem múlnak a tünetek. Egy kis pluszkiadás az amúgy roppant olcsó és gazdaságos sulikezdés mellé :roll: :roll: :roll:

panda
Halásztelek
 
 


Panda nekem ilyenem szokott lenni...vagy baba vagy piri......hétfőn elmegyek a Szathmáryhoz hogy mi van....jó volna ha még is baba.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Remélem nita minden rendben lesz veled és a mensi késése pozitív dolog miatt van.

Hát a balcsi és aquapark miatt én is irigykedem egy kicsit, most már nem akartam bevállalni.

A család örült, Rebus a fellegekben jár és állandóan vigyázni akar rám. Nagyon aranyos.

Beus van vonalzóm :lol:

Nóci mi az a furunkullus és mitől jött ki? Tényleg ha jól emlékszem akartatok menni Czeizelhez végülis mentetek?

Minden rendben nálam leszámítva azt, hogy néha-néha pici émelygésen kívül és válogatáson kívül nem igazán érzem magam terhesnek és ez egy kicsit zavar. Más áthányja a napot és mindenhol azt olvasom, hogy ha erősek a tünetek akkor erős a terhesség ez azért egy kicsit elszomorít, hiszen ezek mellett még voltak kisebb problémák is, de ha ránézek a képre akkor tudom, hogy ő velünk akar lenni (legalábbis remélem).

panda:a nőgyógyi szerint felesleges tovább szedni, sok zöldség, gyümölcs hát azért ezt furcsálltam. Mondjuk egy idős doki lehet azért gondolja így, nem ő lesz a választott orvosom csak akihez be akarok jelentkezni 1 hónapig szabin volt.

Ja elfelejtettem írni, hogy P2-em lett a rákszűrés eredményem teljesen normális. Kisebb bibi az, hogy valami gombát bejelöltek a papíron amire az orvos megnyugtatott, hogy ezt a 12. hét után kúppal ki tudjuk kezelni ezzel nincs semmi gond. De lányok nincs semmilyen tünetem. Milyen tünete van egy gombának? Nem viszketek, folyásom a terhesség előtt nem volt normálatlannak mondható és most is szerintem csak a terhesség miatt másabb.
Nem akarom, hogy ez bezavarjon a terhességembe.
Majd megemlítem a másik orvosnak is.





erika82
Erdőkertes
 
 


Nóci!
Milyen volt az aquapark? Még jó, hogy tegnap menetek, mára eléggé lehűlt a levegő (szerencsére...)

Nita!
Van már valami? Amúgy nekem 2 éve volt hasonló. Megjött egy picikét: 2-3 nap alig-alig vérzés, inkább csak barnás pecsételés. Persze, csináltam tesztet, totál negatív. Aztán 2 hétre rá elöntött, de úgy, hogy az valami iszonyat, darabos vérzés, volt, hogy öklömnyi (egyáltalán nem túlzok!) cucc jött belőlem. Na, spuri dokihoz. Volt minden: citológia, vérkép, UH, amit el tudsz képzelni, és minden tökéletes lett. Doki szerint van ilyen, az ember szervezete picit megbolondul, aztán visszaáll minden a rendes kerékvágásba. És valóban így volt, azóta se volt semmi baj, minden a szokásos mederben folyik.

Erika
A vitaminok miatt ne stresszeld magad! Én a 2 terhességem alatt egy árva darab vitamint nem vettem be, komolyan, egy szemet sem. A doki azt mondta, hogy amíg jó a vérképem, egyáltalán nem muszáj szednem, de ha engem megnyugtat, szedhetem. Hát, nem szedtem. Az első gyerekem 3400 g lett és 56 cm, a "kicsi" 3850 g és szintén 56 cm. Én mindkettővel pontosan 9 kg-t híztam, pedig ettem rendesen, de nem vitaminoztam magam.
A gombának nem mindig van tünete, általában nem is szokott bezavarni, csak nagyon kellemetlen a mamának, hogy szúr, viszket stb.
Terhességi tünetek miatt ne aggódj, inkább örülj neki, hogy csak enyhék. Én végigémelyegtem mindkétszer, hááát... Jó lett volna csak egyetlen nap hányinger nélkül, vagy legalább egyszer hányhattam volna, hogy megkönnyebbüljek, de nem sikerült.

panda
Halásztelek
 
 


SZiasztok!!!!!!!!!

Erika szupi hogy jól vagy..az meg hogy nincs semmi tüneted nem gond....nekem eggyikkel se volt semmi tünetem egyáltalán!.........

Panda remélem nekem nem bolondult meg a szervezetem.....holnap kiderülll..elmegyek a dokihoz........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!

Nos azért megmutatta a hétvégén a babszem magát, mert két napja délelőttönként émelygek. Kellett itt írnom, hogy jól érzem magam...

A gomba miatt azért csodálkoztam, mert nem viszketek, nem égek, nincs olyan folyásom ami arra utalna, gondolom nem olyan súlyos.

Nita kíváncsian várom, hogy mi van veled.





erika82
Erdőkertes
 
 


Sziasztok!!
Megjöttünk tegnap este mi is, a 2 órás útból közel 3 óra lett :roll:
De szupi volt főleg péntek este meg szombaton, de azért tegnap is pancsoltunk még egyet :DD

Erika! már látom :DD
Amúgy a vitamin miatt ne aggódj! Az elsőnél, ami elment ott én is szedtem de ugyanúgy mint te én is rosszulvoltam tőle és abbahagytam - ekkor a vitamint még a régi dokim mondta.
Pankánál nem szedtem semmit, s a doki sem mondta, meg nem is akartam. Igazából úgy vettem ki a szavaiból, hogy ez egy jó pénzforrás a gyártóknak, de tulajdonképpen nincs is szükség rájuk, mivel helyettesíthetők friss gyümölccsel stb, ahogy a dokid is mondta.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!!!!!!

köszi mindenkinek aki gondolt rám!!!!!!!!!!

a doki nem látott babát..... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: a nykh-m 8 mm-......azt mondta ez nem olyan vastag hogy befogadjon egy terhességet:(((((((

de ha semmi 2 hét mulva kontroll!!!!!!!!!!!.........

annó a volt dokim azt mondta hogy 8 mm-nél már meg tud tapadni a baba..........

szóval magam alatt vagyok eléggé.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita:sajnálom, hogy nem lett egyértelmű válasz a mensi késlekedésére, hát a milliméterekhez én nem értek nem tudom, hogy elég-e a megtapadáshoz. A csalódottságot átérzem amikor nekem csak 2 napot késett azért a nega teszt nagyon kellemetlen volt. Neked pedig többet késik.

Engem meg össze-vissza küldözgetnek. Belépek a 10. hétbe és még nincs vérvételre sem beutalom. Meguntam. Még ma felhívom azt a nőgyógyászt akinél szülni szeretnék és megkérem, hogy vegyen gondozásba, mert az ügyeletes nőgyógyász nem csinált semmit az UH kívül.
Viszont ez érzésem szerint egy potya ultrahanggal fog járni, mert gondolom nem vesz fel gondozásba amíg nem nézte meg a pocaklakót. :lol:
Akartam én hozzá menni de csak a 13. héten, mert a 12. héten megyek kombinált tesztre és az ottani UH genetikai UH-nak számít és azzal együtt akartam bejelentkezni hozzá, de a vérvétel, vizelet, ekg meg még mit tudom hány vizsgálat nem várhat addig.

A védőnő rendes volt.
Jővőhéten hétfőn megyünk genetikai tanácsadásra, na arra kíváncsi leszek mit mondanak.
Kicsit felgyorsultak az események, szinte minden héten van valami időpont ahová mennem kell.

Egyébként gravidát szedtem a vitaminból. Hát ha a tüneteim ennyinél megállnak és a baba is jól van ettől függetlenül akkor szerencsésnek mondhatom magam. Van aki azt mondta kisfiú lesz, mert a lányokkal többet hánynak a mamák. Hát ehhez sem értek egy lányom van, vele valóban végighánytam az első három hónapot.

Na de vidéken a nagyik, dédik, mamák szerint fiam lesz, hogy honnan tudják, hát már megjósoltatták. Na amikor meghallottam leültem, arra kértem őket, hogy nem akarok tudni semmiről amit megjósoltattak.

Én nem érzek semmit milyen nemű lesz és őszinte leszek nem is érdekel egészséges legyen.
Májusban volt egy olyan képzelgésem, hogy egy szőke kék szemű kisfiút tartok a kezemben, hát lehet ez volt az ő bejelentkezése, majd megtudjuk.





erika82
Erdőkertes
 
 


Nita, ne csüggedj, ami késik nem múlik! - már mint ami a babát illeti :lol:

Erika a tippelgetés nálunk is ment, bár én sose hánytam, de mindig rosszul lettem, ha édeset ettem, és ez tuti fiút jelent :lol: még jó hogy lányom lett!
Aki éppen tiszta takony, sikerült megfázni hazafelé a balatonról. Nem tudom miért de abban a hitben voltam, hogy az úszópelusból semmi nem jön ki, még apa figyelmeztetett is. amkor viszont megálltunk pihenni a kiscsaj már tiszta pisi volt, no meg ki kellett venni őt is és elég hűvös volt kint... most szenvedünk, főleg ami az elmúlt éjszakát illeti.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Erika remélem valamerre mozdulok mert ez így megörjít.........

Beu köszi..remélem.....

Panda ma előttetek bringáztunk el:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Beu:ha jól emlékszem te említetted a szénhidrát szegény diétát, hát megköszönném ha el tudnád küldeni más nem privibe, hogy ne töltsük a fórumot.
Nem mondtam, de hétfőn a védőnő már most kijelentette, hogy sok zöldség, fehérje, tej, hús, tojás, sajt és drasztikusan azt mondta, hogy semmi szénhidrát, semmi édesség hát ezt nem tudom hogy gondolta néztem rá, mint borjú az új kapura, de nem szóltam semmit. Szóval még el sem kezdtem hízni, de már diétáztat, hát azt hiszem a rémálmom lesz a látogatás (ezt leszámítva egyébként meg vagyok vele elégedve).
Semmit hmmm, hát kíváncsi lennék ha nem ennék abszolút szénhidrátot meddig bírnám.
Mos ezek után gondolhatjátok, hogy október 3-ig meg kell reformálnom az étkezésemet, mert szeretnék magamra is büszke lenni, hogy nem hízom már tovább.
Egyébként azt mondta, hogy azért nem kell szénhidrát, mert van miből fedeznie a szervezetemnek.
Egyébként neked betartható volt ez a diéta? A legviccesebb, hogy amit minden nap meg tudnék enni akár ebéd helyett is az a szőlő persze tudom tele van cukorral, ja és a barack, na az a másik fele. Hát ezért is gondoltam, hogy ha lenne egy összeállított étrend azt könnyebben be tudom tartani, mert amikor diétáztam terhesség előtt nekem kellett az, hogy előre meg legyen mondva mit szabad ennem, mit nem. Ha nem volt megmondva akkor ebből is egy kicsit, abból is egy kicsit ettem és a végére sok kicsiből túl sok lett :lol:

Holnap 13:00-ra megyek a választott nőgyógyászomhoz és végre sínen lesznek a vizsgálataim is, ha minden jól megy akkor lesz egy potya ultrahangom is.





erika82
Erdőkertes
 
 


Erika, aztán ma egy rugóra járt az agyunk :lol: A konyhában rendezkedtem és a diétás cuccaim kint lógnak a szekrényen, mire rápillantottam és azon tanakodtam, hogy vajon átküldtem e már neked?! Szóval nem! Bocsi, de akkor most postázom, mindjárt.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Erika ment a privi!

És most látom :shock: sok boldog névnapot :D

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


beu:köszönöm szépen, ki is nyomtattam.
Hát ez az amitől féltem no édesség, tészta,krumpli,rizs, császárszalonna meg a többiek. Főzeléket nem sokat ettem életemben nem igazán szeretem őket valahogy ők jól megvannak nélkülem és én is nélkülük. Na azt nem mondom, hogy a diétában van a hiba, bennem van, sajna az évekig tartó rossz étrendnek azért most látom a kárát. Á egy kicsit elvagyok keseredve. Mi lesz így velem...
Most tényleg nagyon oda kell figyelnem az étrendemre mert Rebivel 20 kg-ot felszedtem, na de a kedvencem a vajas kifli volt tejjel és chpisel, de akkor 52 kg-ról kezdtem.
Most 69 vagyok :oops:, ami azt jelenti, hogy csak a minimálisat lehet tényleg híznom vagyis nincs popsi növesztés.
Belevágok abba amit írtál bár egy kicsit sokkalom a zsömlét ez így bizti működik? Nem baj ha megeszem azt a zsömle mennyiséget amit a táblázatban leírtál?
A főzeléket rendelni fogom van a foodexpresnek a fitt ételei amiben kevés a szénhidrát általában 50 g alatti és áll egy főzelékből és feltétből vagy salátából és húsiból azt fogom enni. Főzni én nem tudok ennyi napra főzeléket, mert a családom kikerget a házból, ha mindennap ők is azt eszik amit én.

Na otthon leülök és higgadtan, nyugodtan elhatározom magam, hogy ez a legjobb az én és a babám érdekében, ezt muszáj, mert sokat számít, ha magamba nézek és saját magamat meggyőzőm arról, hogy ezt most muszáj.





erika82
Erdőkertes
 
 


a ma reggeli tesztem is negatív......... :cry: :cry:
szóval tuti nem baba.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita:sajnálom, de azért azt hozzá kell tennem, hogy örülj nagyon a két egészséges gyönyörű fiadnak és biztos vagyok benne, hogy ha itt az ideje akkor jönni fog testvérbaba is.





erika82
Erdőkertes
 
 


Erika örülök is nekik.........IMÁDOM őket!!!!!!!!
csak nem tudom elfogadni hogy nekem "is" mért kell szenvednem hogy babám lehessen........
ez az ami fáj.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Erika a főzelék nem előírás!!! ahogy írtam akkoriban én rá voltam kattanva:D
Szerintem otthon állíts össze heti étrendet, vagy ha rendelsz ott is sokhelyen van már szénhidrát diéttttttás kaja.

Nita, sajnálom :cry:

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


nita:ne haragudj, ha esetleg félreérhetően fogalmaztam. Abban biztos vagyok, hogy örülsz is nekik, hiszen nézegettem a képeket és két gyönyörű kisfiad van és azon gondolkoztam, hogy én miért nem mertem akkoriban bevállalni másik babát Rebus mellé biztos nagyon jó testvérek lettek volna. Szóval valóban van okod a boldogságra.
Természetesen emellett megértem azt is, hogy csalódott vagy amiért nem jön most össze a babó, de neked már kétszer sikerült, így a siker garantált csak hát az idővel van a baj, hogy azt nem mi határozzuk meg.

Beu:igen én is így tervezem az ebédet, hogy rendelem 50 gr ch alatt van általában hús és a köret saláta vagy barna rizs. Reggelre valószínűleg gyümölcs vagy natur joghurt. Hétvégén megpróbálom összeírni a heti menüt.





erika82
Erdőkertes
 
 


Erika nem fogalmaztál félre:)
igazad van....csak néha kiborulok ilyenkor!
de jövőhéten a szülésznőmmel talizok megbeszéljük h mi legyen meg megcsináltatom a méhszájamat mert már 2 doki is mondta hogy nagyon csúnya..........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita:mit jelent, hogy nagyon csúnya? Méhszájseb? Azzal mit csinálnak?
Nekem is van egy kicsi azt mondta a doki, de majd szülés után kell vele foglalkozni.





erika82
Erdőkertes
 
 


Erika nekem már Barni előtt is volt de akkor még nem volt csúnya...most már 2 doki is mondta hogy elég ronda.....de azt mondták hogy ha akarok még babát csak utána csináltassam meg.....
de több helyen meg azt olvastam hogy ha meg csináltatom utána is lehet még babám......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Jól eltüntem bocsi!
Csak gyorsan jöttem helyzetet jelenteni, hogy élünk és gyorsan nagyából vissza olvastam!
Szerdán voltam mamográffián ahol mindent rendben találtak, de ahoz, hogy gyógyult legyek még 1x vissza kell mennem kontrollra fél év múlva! Aztán ezen a héten a fogdoki ki maradt nem volt kedvem menni! :oops: :oops: :oops:
Hát aqva park kimaradt! Szombaton nem voltunk, mert közbe jöttek dogok nem nállunk, hanem a barátainknál ígí úgy volt majd vasárnap, de akkor meg eltojodott az idő így azért nem!

Era! Figy nekem sem volt tünetem az első 12 hétben! Időnként egy kis émelygés és semmi extra! De arra gyorsan bekaptam egy B6 vitamint és még annyi sem volt! Én terhes vitamint akkor vettem be mikor eszembe jutott, de azt is csak szigoruan a 12. hétig!
Fulunkulus???: nos az egy olyan mint a pattanás csak sokkal csunyább és marhára fáj és tiszta vérből van! Azaz némi kis genny is van benne, de inkább vér! Mondjuk, ha olyan helyen jön ki ahol egy ruhadarab állandóan piszkálj akkor könnyen ki fakad, de nagyon tud fájni! Azt jobb ragasztani! Nekem ami az arcomon volt/van az már egész szépen lelankadt, de még mindig sötét lila és csunya! Pedig vasárnapra szerettem volna, ha eltünik, de nem fog!!!
Era4 Utólag boldogságos névnapot!!!!!!

Nita! Sajnálom, hogy a teszt nega! DE akkor jó lenne, ha adnának valami gyogyit vagy jól megvizsgálnának, hogy mitől van ez a sok fölösleges késé! Mert ez így tuti toál ki készíti az ember idegeit, hogy azt hiszi na majd most aztán még sem! Nem lehet, hogy valami hormon bibi áll a háttérben??? Kéne egy jó doki aki mindent mevizslat!!!

Panda! Ez ám a kiadás így suli kezdésnél! Azt se tudja az ember mit hogyan és hogy osszon be és még ez s!!! Sajnálom a kis Noémit, hogy allergiás lett! Remélem azóta már jobban van és nem fog kövi nyáron fokozodni!!!!!
Ja és ha az megnyugtat a vasalás nálam is hetekig tud gyülni! Pláne az ágynemű! Csak 2 garnitura van és addig sosem vasalom ki míg nem kell azt vissza húznom! Szal ez miatt én is trehongyi vagyok!!!

Beu! Hogy lett a 2 órás utból 3?? Remélem nem volt baleset!!!! Azt utálom!!! Víz ezek szerint jó volt!!!

Na most lépek, holnap kerty party-ra megyünk vasárnap meg válogatásra! Legyetek jók és sokasodjatok!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


nóci:hát akkor jól megszenvedtél ezzel a furunkullussal azért biztos fájdalmas lehet ahogy leírtad elképzeltem, hát nem semmi mik tudnak kijönni az ember testén.

A tüneteken már én sem aggódom, mert még mindig semmi tünetem nincs pedig már a 10 hétbe léptem gondolom már nem is lesz (legalábbis remélem, ha már idáig elkerült). Még csak azt sem mondhatom, hogy fáj a mellem, mert az is hol fáj, hol nem. Viszont kezd sötétedni a mellbimbó körül. Szóval hát úgy néz ki ezt az első három hónapot elég jól megúsztam.
Egyébként csütörtökön voltam a dokimnál Gulyás Istvánnál az ÁEK-ből és hát volt potya ultrahang is amely szerint az időpont április 1-e. 29 mm es 9 hét 4 napos volt. Már látszódott a magzatvíz széle egy vékony fehér sáv, ha nem mutatja észre sem vettem volna.
Szív rendben volt és abszolút háttal volt, szóval most sok mindent nem láttam belőle, de a lényeg az, hogy minden rendben van. Azt hiszem megnyugodtam és már nem aggódom így felszabadultabb vagyok és képzeljétek szerintem kiemelkedett a medencéből a méhem, mert ugye a hüvelygolyó felhelyezése miatt mindig éreztem a méhszájamat, mert annyira lent volt most pedig teljesen felhúzódott , nem érem már el és nem is érzek nyomást az alhasamban, szóval gondolom, hogy kiemelkedett a méh és egy picit gömbölyűbb a pocim.





erika82
Erdőkertes
 
 


Nóci!
A mammográfiás dolog azt jelenti, hogy akkor fél évet csúszik a baba projekt, vagy mehet a várakozással együtt a próbálkozás?
Az aquaparkot sajnálom :cry: .
Köszi az aggódást :wink: , Noémi az orrspray és a szemcsepp hatására teljesen tünetmentes lett 3-4 nap alatt. Amíg tart a parlagfű szezon, folyamatosan kell használnia, de így tök jó, semmi orrfolyás, könnyezés nincs.
Iskolakezdés... még nincs ám vége :roll: . Jövő héten vannak a szülőik, ott be kell fizetni néhány ezer forintot osztálypénz gyanánt mindkét gyereknek, aztán a zeneiskola, tánc stb.

Erika!
Jó, hogy a doki mindent rendben talált!

Nita!
Még mindig nem jött meg?

Megyek is, tegnap kert sütögetés volt nálunk, még takarítani kell a vendégek után. Este fél 10-kor ment el az utolsó, felmosni már nem volt akkor kedvem, csak mosogattam. Na, majd most...

panda
Halásztelek
 
 


SZisztok!!!!!!!!!

Nóci nekem ilyen még talán 1x volt hogy nem jött meg de baba se volt....
holnap hívom a szülésznőm és majd ő segít.......

Eri nagyon jó olvasni hogy minden oké a picivel:)

Panda még mindíg semmi....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok

képzeljétek tegnap de nagy kanapé takarítás közepedte beállítottak anyumék és a csajszi közölte, hogy most akkor ő is elmegy velük :D megmértem a lázát, persze nem volt semmi, összerakta a cuccát és itthon hagyott minket mint eb a szaharát :lol:
míg ő elvolt odaát (aludt evet) mi kitakarítottunk, átrendeztünk... :oops:
és este fél 7-re jött csak haza. Kész nagylány, igaz az éjszaka felét a MI ágyunkba töltötte.

Erika tök jó te is AEK-ben szülsz!!! kár hogy nem egy időben, én Kazár dokihoz járok - de lehet hogy már írtam.
Irigyellek hogy nem feszülnek a melleid..nekem mindig még mensi előtt már egy héttel is- mooost is és úgy utálom.

Nita majd gyere mit mondott a szülésznőd!!

Nóci együttérzek, nekem is van/volt az arcomon az a fránya furunkulus. és tényleg nagyon lassan gyógyul, én sudokremet használok rá, s talán nem is lett akkora és olyan ronda.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: