Új privát üzeneted érkezett!


pedi: nekünk ez volt az "első" kocsink. :lol: :lol: :lol:
egy estére megteszi!!! nekünk is addig volt. a sport része elég sz@r. instabil. csak fel kell patentolni a vázra, ezért még szerintem túl "lötyögős" lesz még nyáron a picurkádnak.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Szia Kati!

És mi finomat ettél?
Élőben még nem láttam ezt a kocsit. Szerintem nem az idei nyár lesz, amikor is használnánk. Most még nem nagyon fogunk menni sehova, ha meg megyünk, akkor csak a hordozó részét visszük majd el a nagy kocsinak, nyáron még tuti belefér, hisz, ha minden jól megy szeptemberben lesz fél éves. Nem szeretném, ha pufi gyerek lenne. :oops:

pedi
Kalocsa
 
 

 
 

rablóhúst ettem csirkemellből. gombával, hagymával és pepperóni salátát.
sztem inkább vigyétek el a mózest is a nagy sétákra gondolva. még jobbat fog aludni benne és egészségtelen hosszú ideig a hordozó. mi visszük majd a sport részt is. nekünk abban is van szűkítő és majdnem vízszintesig fektethető. de lehet, h elvisszük még a mózest is, de majd meglátjuk augusztusban mennyire lesz kifejlődve a mi kis tündérkénk. mennyire akar majd mocorogni, nézelődni.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Pedi melyiknap pont ezt a babakocsit nézegetem...szerintem szupi:)

spenót paryba benne vagy!!!!!!!!
még valaki???:)

lehet azt mondod hogy akár 24 órát is vajúdnál....de azért élesbe majd más lesz a véleményed:):):)
szegény szomszédom 17 órát vajúdott:(
én 4,5 meg 1,5 óra:):):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita: tényleg szupi a képeken. de a használatban szerintem nem jó. pedig gyerek nélkül "használtam".

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Nita! Akkor Neked tényleg kell szülnöd még egy babát, ha ilyen gyorsan megy! :wink: :lol:

Kati! Ez ínycsiklandóan hangzik!

Én elköszönök mára, kicsit fájdogál a pocim alja, álmos is vagyok és még zuhiznom kell!

Reggel megyek a városba zúzáért, mert ma nem kaptam, holnap már tényleg meg akarom főzni ezt a pörit.http://www.mindmegette.hu/gombas-tejfol ... olt.recept

Jó éjt Nektek!
Reggel jövök! :lol:

pedi
Kalocsa
 
 


jó éjt!

én is megyek aludni!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati hiszek neked........én nem próbáltam de a képen bejön......de nem lesz ilyen kocsim:)

Pedi már eljátszottam a gondolattal milyen gyorsan jönne kia 3 . bébi ha Barni 1,5 óra volt..........):

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bogi, megmutatod a körmödet nekünk??????
A Gergő dicséretet utólag is köszönöm és bocs, hogy csak most reagálok, de szerintem nem "beszéltünk" 2 napja. Tökéletesen értettem amit írtál arról, hogy most már van egy kis értelem a fiacskám szemében. Egyébként olyan cuki pofa, már több, mint egy hete gügyög. Tegnap apukám is el volt ájulva tőle, hogy az unokája rámosolygott meg "magyarázott" neki ezerrel. :D

Beze, én is hiányoltalak, csak megszoktam, hogy gyakran átkapcsolsz olvasó üzemmódba, ezért nem érdeklődtem utánad.
Nagyon örülök, hogy jól boldogulsz a két gyerekkel egyedül is.
Ami pedig a kérdésedet illeti, való igaz, hogy sokat idegeskedtem a várandósság alatt Gergőnél. Én is gondoltam már rá, hogy emiatt lehet az, hogy nyugtalanabb, mint Bence volt, meg hogy bújósabb. Egyszerűen szüksége van a közelségemre.

Selyem, gratula a vizsgához! A folsav szerintem is a legfontosabb. Én azért figyeltem rá különösen, mert nálunk volt a családban nyitott hátgerinccel született baba (nagymamámnak), aki meg is halt nem sokkal a születése után. :cry:

Kati, várom a címedet és küldöm a cumit majd valamikor a jövő héten.

Pedi, most ebben a pillanatban "dezsavű"-m volt amikor arra gondoltam, hogy leírom majd Neked, hogy hogy szedtem a homeopátiás bogyókat. :shock: :shock: :shock: Ezek szerint ezt tényleg Neked kellett, hogy elküldjem... :shock: :shock: :shock:
Az én férjem is elhűlt amikor Bencénél januárban új, könnyű, kicsire összecsukható babakocsit vetettem. (Bencus augusztusi baba volt.) Januárban már tudott ülni, így azonnal lecseréltem a batár nagy babakocsit, hogy könnyebben közlekedjek. És IGEN, mindig ezt a kicsit vittük nyaralni. :)

Cham, nagyon aranyos volt a kisfiad! A hasad meg iszonyat nagy volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dr Cham nekem is bejön. Megnyugtató tud lenni, ha ilyen kedves szempár néz a maszk mögül.

Mona, sajnálom, hogy be kell menned holnap dolgozni, de ebédre otthon leszel!

Képzeljétek, tök jól el tudtam altatni ma este Gergőt. (kop-kop-kop) az eddigi kb 40 perc helyett 15 perc alatt az ágyában volt, de ebből 7-8 percig szopizott, aztán fogtam a kezemben amíg meséltem egyet Bencének és utána már tettem is az ágyába. Cumi volt a szájában, kicsit fogtam az arcát (úgy ahogy Anyu mutatta) és BEJÖN NEKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Nita, latom a nyanyat sosavval izesited! hihihihihihiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihhh, ezen akkorat rohogtem!!!!:):):) Soska party nyanyaontettel lanyok, ki jon meg???? En nem hagyom ki!! :lol:

Pedi, kormom 3 honapja van, elott 7 honapig nem volt, leszedettem, gyerek sehol. Aranyat nem hordok mar par eve, csak ezustot, ezust maniam van, kiveve a karika gyurut de ez is ugye tobbnyire feher arany. A rozsakvarcot meg nem hallottam es ezt az energy izet sem, ez uj. En mar mindent kiprobaltam de ezt a kettot meg nem. grrrr!!! Ki fogom ezt is! Most roham jott ram, nem akarok gyereket. Most. Be vagyok sokallva. Elmulik tudom de ki kell varnom. Ez a honap tuti nem fog a gyerekgyarrol szolni. Nincs most hozza idegem meg kedvem meg ahhh, elegem van most nagyon. Ez a 25. honap. Kesz, vegem van, nem akarok gyerekgyartasrol hallani, most, nem. (ne erts felre, akarok, azonnal is akar de valahogy megsem. hulye erzes, nem tudom elmagyarazni.)

Kati, total cuki a 4 eves kiskolok. Ezt a szoveget!!!:):):):) Te jol vagy Katocam? Bogica? A karmaim szepek, kagylobol rakattam most ki a veget es a gyurusben 3 ko van vegig, hosszaban. Szepseges szerintem.
Vendég
 


Virág ügyi vagy az altatásba!!!!!!!!!!:):)
nekem is alszik már mind a 3!!!!!!!!!!!!!!!:):) :P :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pedi, baromira tetszik amit a szulesrol irtal. Ahogyan hozzaallsz! En mar most fosikalok pedig meg babas sem vagyok!:) Meg jo, hogy nem vagyunk egyformak ugye!???:):) :D :D
Vendég
 


Nita, most majdnem megkerdeztem milyen mind a 3? :lol: :lol:
Vendég
 


Viragom, na veeeeegre! Mar azt hittem nekem mar nem is irsz! Sose!:) :wink: gondoltam, hogy vissza fogsz olvasni csak azt nem, hogy ilyen gyorsan teszed. Gyors olvaso turbo uzemmodba kapcsoltal vagy mi a szosz???!!! :)
Es meselj mar mert en raizgultam erre az altatasos anyukad modszerre? Hogyan kell megfogni az arcat??????? huuuu, Toled mindig tanulok valamit! Meselj! Regelj!
Es Te, hogy vagy?
Vendég
 


Bogárkám, nem vagyok büszke magamra az altatással kapcsolatban, sőt inkább iszonyat lelkiismeret furdalásom van amiatt, hogy 2 napja hagytam Gergőt sírni az ágyában. Nekem Bencus nem volt cumis, így nem tudtam, hogy mit is lehet csinálni egy cumis babával. Még jó, hogy itt volt Anyu és megmutatta. Annyira dühös voltam magamra, hogy nem bírtam megtalálni a kulcsot a saját gyerekemhez...
Na szóval, úgy fogom meg az arcocskáját, hogy először bedugom a szájába a cumit, azt egy kicsit mozgatnom kell mire "rákap", utána pedig egyszerűen beleteszem a tenyerembe az arcát (úgy, mint amikor fogod az arcod, hogy "jaj de fáj a fogam"... ez talán jó hasonlat)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Bogi nyugodtan kérdezd :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jól vagyok, legalább is fizikailag igen. Lelkileg ma kevésbé... Bence megint iszonyat hisztis. Hullámokban tör rá ez a viselkedés és ilyenkor nagyon nehéz vele. Nekem többnyire (sajnos nem mindig) van türelmem hozzá és viszonylag gyorsan el tudom fojtani a kitöréseit, de Apaja nem... többször kiabált vele a napokban, ami nem megoldás a problémára. Úgyhogy most Őt is próbálom nevelgetni...
Az az igazi baj, hogy pontosan tudom, hogy nem is Gergő miatt vannak ezek a "jelenetek", hanem azért, mert Bencus nem alszik napközben és fáradt. Ha valahogy vissza tudnám szoktatni a délutáni alvásra, újra más lenne a helyzet.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Ugyan Viragom, ezert aztan vegkepp ne legyel duhos magadra, nincs miert Draga Virag! Lazan. Jo anyuka vagy, es tudod, semmit nem kisujjbol szopunk meg felnott korunkban sem. Folyamatosan tanulunk es elobb-utobb jon az utmutato, neha belulrol vilagosodunk meg es van, hogy Anyu erkezik. Figyu, nem kell mindent tokeletesen tudni es csinalni mert akkor mar hova fejlodnenk tovabb, hm?? Es mindenki tanul valahonnan, valakitol. Nem megy minden ugy, mint a karikacsapas meg akkor sem, ha nagyon akarjuk. A lenyeg az, hogy meg van a megoldas es kesz, minden rendben. Ezen aztan vegkepp ne ragd magad. Szupi jo fej es szupi anyu vagy! Es punktum!
Ezt nagyon megjegyzem. Cumira raharap, arca de faj a fogam pozban megfog! :wink: De jooo!
Vendég
 


Bogikám, tökéletesen igazad van mindenben amit írtál, csak én h@lye maximalista állat vagyok (legalább is magammal szemben...)

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


megjött Apaja, én is léptem, jó éjt!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


wazze két oldal délután óta??? nem smemi mennyit írtok.megtáltosodtatok????

dike: én is lusta vagyok de a cél szentesíti az eszközt :):):)

beze: ne mond már hogy nem hiányzol :( igenis teljes jogú tagja vagy a csapatnak és hiányzol ha nem jössz

selyem gratula

nika70
Salgótarján
 
 


Viragom, nincs azzal semmi baj, hogy maximalista vagy mert ha nem lennel az akkor nem lennel ez Aki vagy! Csak ne legyel ennyire szigoru magaddal szemben! Ha lazabban veszed, maris jobb! :wink: :wink: Jon is rogton az ihlet!
Vendég
 


Bogi, Csillag, cham, nika, köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok!

cham, tök jók a képek, szép nagy pocid volt, a maszkos meg tuti! Bókot köszönjük.
Valami ilyesmi szopipárnát vettem én is, jó nagy, de nekem nem jött be, el is akarom adni.

Csillag, ne legyen, rájöttél és ez a lényeg! Igen, időnként csak olvasok, amikor lusta vagyok...

Bogi, ez elkerülte a figyelmem, bocs! Én megértelek, hidd el!

kati, köszi, egyelőre könnyebb, mint mire számítottam.

Pedi, én még nem vágnék bele egy nagy sétába a városba, a meki is messze lenne, de gyertek el doki után hozzánk, nagyon szívesen látunk benneteket! Számom tudod.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Visszajöttem egy kicsit!

Felélénkültem a fürcsitől, ugyanis megint merészkedtem egy rövid fürdőt venni. Nagyon jól esett!

Csillag! De jó, akkor ezek szerint ezek a bogyók rám vártak!
Én tökéletesen egyet értek Bogárkával, de Téged is megértelek, ami "nem találom a probléma megoldását" a saját gyerekemhez illeti. Na, de mire jók a nagymamák! Amit Bencével kapcsolatban írsz, azzal is egyet értek, hisz egy ekkora gyereknek még szüksége lenne du-i alvásra, de sajnos szinte kivétel nélkül elkapja őket a "nem akarok aludni láz"! Sajnálom! :(

Beze! Azt abszolut megértem, hogy még nem indulsz meg, de egyenlőre én sem mennék a nyakatokra, majd februárban visszatérünk rá, hátha lesz vmi enyhébb idő! Látod, látod, mondtam én, hogy menni fog két gyerkőccel is, ehhez így kell hozzáállni! Nektek egyébként viszi vki az ebédet? Vagy azt hogy oldod meg?

Bogárkám! Hát, hogy ne értenélek, drága?! Azt hiszed engem két év alatt ez sosem kapott el? Persze a szívem mélyén mindig is akartam gyereket, de annyi sikertelen hónap után bizony nálam is sokszor elszakadt a cérna. Megcsináltam én is nem egy nega tesztet, és sírtam nem egyszer, amikor megjött. De az energy segített. Mind a hozzáállásomon, mind a lelkemen! Szóval, szerintem nézz utána, hogy ott foglalkozik-e vele vki, de tuti, hogy igen! És irány egy tanácsadó! :wink: Ez nem csak a babásodásról szól, hanem minden másban is tud segíteni, és természetes alapanyagokat tartalmaznak a termékeik, olyan homeos jellegűek!

Na, most már tényleg lépek!

Jó éjt!

pedi
Kalocsa
 
 


itt vagyok kicsit, de visszaolvasok
chamomilla
Pécs
 
 


pedi: én sokáig voltam energy tanácsadó és a Gynex a legeslegjobb termék ami segít a babásodásban! ezt merem kijelenteni. Egyik nagyon jó barátnőm az egyik pesti klub vezetője, neki is vele jött össze a baba. Meg még annak a közel 50 nőnek, akik megkerestek annak idején.

De lányok ez annyira érdekes, az első terhességemnél 46 kg-ra fogytam a 20. hétig (169 cm-hez) sok hányástól....(jó azért végére majdnem elértem a 70-et) és ezen kívül semmi gondom nem volt a terhességgel, minden értékem tökéletes volt, pedig GYÓGYSZER MELLETT lettem terhes. ÉS majdnem 4 kg volt Milán.
MArtin is a 2. próbálkozási hónapban összejött...azon kívül hogy bálna lettem, minden vérképem azt tükrözte, makk egészséges vagyok, pedig elmondom én semmit nem szedtem, az elején Hipp Natalt, meg folsavat, de csak a 12. hétig. Megettem én mindent duplán :D .most meg a kisbébi is összejött....sőt, 1. hónapban nagyon akartam....2.-ban nagyon nem.....és mégis ott van, pedig aztán idegbajoskodok a suli miatt és minden OK (koppkopp azért)

Mindentől függetlenül én azt gondolom nem normális ha vki rendszeres sexuális életet él és nem jön a baba hónapokig, sőt évekig. Annak komoly oka van. Akkor is ha a labor azt mondja, nincs gond. Akkor kell a pszichológus....és minden elismerésem, aki ezt végigcsinálja, el sem tudom képzelni, milyen nehéz lehet. Sok meddő nővel beszélgettem, amikor dolgoztam az Energynek és néha el is sírtam magam....nagyon erős nők ők...
viszont ketyeg az idő és hiába fitt és szép és fiatalos egy nő, de ahogy telik az idő egyre nehezebb. Az ember mióta él a földön? Gondoljátok végig.....csak az utóbbi 100 évben lett "divat" a rengeteg kemikália és a szénhidrátdús egészségtelen táplálkozás és hogy az elmúlt időben 30 felett szülnek a nők.....nem tudott a szervezetünk ehhez még adapálódni, mutálódni. Akkor lesz ez normális, ha az átlagéletkor nem 70 körül lesz. Nagyon érdekes előadáson voltam ebben a témában orvosi szociológián. NA ezért van ez a sok probléma, pl az allergiákkal is, cukorbetegséggel,meddőséggel (és még sorolhatnám)kapcsolatban.

spenót nyammmm, de próbáljátok ki csalánnal, ugyanúgy tejjel, fokhagymával (én már habarok, nem rántok) isteni!

virag, nem alszik Bence délután? Nekem a 6 és fél éves az oviban még alszik, itthon hétvégén nem. Sajnálom, mert akkor legalább nyugi lenne neked is kicsit. nyugi, nálunk is van néha veszekedés a gyerekek miatt, szerintem senkinek nincs mintagyereke. Pláne ha 2 van, akinek 1 van, nem is tudja, mi az hogy 2 gyerek....(meg amikor már nagyobbak, ajajjjjjjjj)
chamomilla
Pécs
 
 


Jó reggelt!

Dr.Cham! Bocsi, de én már így foglak hívni, annyira tetszik! :lol:
Én tavaly beléptem az energy klub-ba. Dr. Czimet István előadásán voltam, és nekem Ő mondta, hogy mit szedjek. Akkor már hónapok óta szedtem a Gynexet. Mondtam magamról pár szót. Annyit kérdezett, hogy mitől félek?! Majd a kezembe nyomta a Korolent és a King Kong-ot. Szóval, nálam lelki oldalról közelítette meg a dolgot. Ezt a kettőt szedtem 3hétig, utána ugye egy hét szünet, majd jött a pozitív teszt. Hát, ez az én energy-s történetem.
A múltkor írtad a Gynex szülés, tej és babapocakfájásra gyakorolt jótékony hatását. Most azt készülök majd venni szülés előtt.
Lenne hozzád még egy kérdésem! Megint elkezdték felfújni ezt a H1N1 mizériát. Én tavaly nem oltattam magam, sőt, nagyon ellene voltam. Te mit mondasz?

pedi
Kalocsa
 
 


sziasztok! fél 8 előtt levették az éhgyomri vért, aztán 20 perc mulva behívtak, meg kellett innom a cukros szart, hiába tettem bele citromot, írtó rossz volt, öklendeztem is mint a marha. azt mondták ott kell ülni 2 órát.....hát én ültem 10 percet, aztán hazajöttem kocsival. annyira büdös emberek voltak ott h ihaj, meg a szék is kényelmetlen volt. csak nem tudja meg senki h eljöttem....meg most miért nem mindegy h ott ülök, vagy itthon? 9 50re kell visszamennem.

KépKép
dike
 
 


sziasztok!

pedi, megint megelőzött.
de nem írt arról, hogy aludt.
én leírom: ma nem túl jól. :( :( :(
olyan 2ig egyfolytában, de nagy kínok között tudtam csak elaludni, mert bogi ANNYIRA aktív volt és fájt nagyon ahogy rúgott. végül sikerült.
aztán 2.20kor hasfájásra ébredtem. mentem pisilni, meg inni. aztán nem lett jobb. forgolódtam, de vissz tudtam aludni 10 percekre, amikor felébrdetem mindig a hasamhoz kaptam, ami őrült kemény volt mindig. ezért nem is tudtam igazán aludni, mert idegesített.(persze annyi eszem nem volt, hogy kijöjjek és bevegyek egy magnéziumot). aztán 5.20 kor a párom telefonja ébresztett, ami a nappaliban volt. persze ő nem ébredt fel rá. én ismét ki, telefon, pisi.
majd 7ig sikerült aludni. azóta bogi sem alszik.
én mindjárt indulok kecskemétre a munkahelyemen leadni a tp papírt és hazahozom apósomat a kórházból hétvégére.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


dike: sajnálom!!!!!! itthon tényleg kényelmesebb lesz.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!

Jaj, Kati! Nagyon sajnálom! Igen, reggel nem volt nagyon időm, ezért nem írtam, de én viszonylag jól aludtam. Este ugye fájdogált a pocim, vettem be még egy magnéziumot+a fürdő és jobb lett a poci. Most éjszak "csak" kétszer voltam pisilni, de, mindkét esetben vissza tudtam aludni. Most nem fájt a derekam, csak megint sokat forgolódtam. Aztán 7:10ig aludtam.

Nekem ma keményedik többet a pocim, mint amennyit szokott. Hiába, a frontok.

Dike! Ügyes vagy, hogy átvészelted. Jól tetted, hogy hazamentél és nem ültél ott a bacis emberek között.

pedi
Kalocsa
 
 


Pedi, Cham utana nezett nekem es itt Londonban nem lehet kapni ilyen Gynexes cuccokat. Otthon fogom tudni beszerezni ha egyszer hazajutok mert egyelore passz mikor is lesz ez.:( Amit a lelki okokrol irtal es amit Cham is irt en tudom, erzem, hogy nalam is lelki oka van. Tudom is, hogy mi csak egyedul nem tudok megbirkozni ezzel. Tele vagyok mindenfele felelmekkel ami abbol adodik, hogy soha nem volt mogottem se csaladi, se mas hatter es amit eddig megeltem is magam erejebol volt, lett, es felek, hogy ezt egy gyerekkel mar nem fogom tudni vegigcsinalni, nem leszek, vagyok en olyan fasza csaj, mint Cham, es mindenfele miatt aggodom. Felek. Ez az ok en igy gondolom. Itt nem tudok ezzel senkihez fordulni, kihez??! Itt nem az a rendszer van, mint otthon. Viszont most talaltam valakit akivel kedden lesz egy konzultaciom es bizom benne fog tudni segiteni a felelmeimmel kapcsolatban. Lehet nekem is jo volna az az ize Pedi amit Te szedtel.

Cham, jo vekony lehettel hallod e, a 46 kiloddal. En most 52 vagyok de tegnap azt mondta a kormosom, hogy ez mar csunya. Pedig ennyi voltam amikor megismert is csak aztan ugye magamra szedtem es 56 kiloval latott sokat. Na, mindegy, nekem igy jo, igy erzem jol magam. Es koszi amit a jol karban tartott 30 folotti nokrol irtal, kicsit magamra IS ertettem bar tudom nem errol szolt amit irtal de tokeletesen igazad van csak mit csinaljak ha egyszer nem talalkoztam korabban azzal a pasival akinek gyereket szeretnek ajandekozni?? Az elozoek sotet bunkok voltak, nem erdemeltek meg sem a szeretetem, sem mast. Nekem keson jott a Ferfi, errol nem tehetek. Max. arrol, hogy miert Ot kerestem, miert nem ertem be 27 evesen valakivel. Ezen mar kar agyalnom mert ez mar, igy van.
Amit az etelekrol, tartositoszerekrol, kemikalis vitaminokrol irtal+szenhidrat, ebben nagy igazsag van. En mar regota ezt mondom, hogy nem tudjuk kikuszobolni sem a sok karos E betut es tarsait amik felelosek a rengeteg vetelesert, meddossegert, sem az eletroszmogot amiben elunk. A rengetek elektromos cucc, mobil, mikorhullamu, TV, stb-k, az egesz eletunk egy eletrofelhoben zajlik. Ez sem fasza am. De ezzel is mit tudunk tenni???? Semmit!!!

Kati, udv a rosszul alvok klubbjaban! En is pocsek ejszakat tudok magam mogott, gondoltam Rad es Pedire is sokat! Nem csuklottal Katocam? Es Te, Pedi?-bar ha aludtal...!!:):)

Selyem, merre vagy? Hianyzol, gyere!!!!!

Cham, en egyebkent nem igazan hiszek ezeknek a kemikalis bogyoknak. Sok no szedi, megis rosszak az eredmenyei. Nemtom de valahogy hitetlen vagyok bennuk. Baratnom is hiaba szedte allandoan rossz ertekei voltak. Femibiont is szedett, elotte pedig valami G betuset de mar nem emlekszem a nevere. De nem O az egyetlen akirol tudok. A homeos vitaminok szted jobbak??

Bocsika, jo hosszu lettem de ki kellett irnom magambol ezeket. Bocsi csajok, most megint ilyen minuszba estem le.
Vendég
 


Dike, otthon tuti jobb lesz! Mindegy hol ulsz! Es nem szedsz be igy legalabb semmilyen virust. Remeljuk. Kisebb az eselye.
A cukros lotyit nem irigylem de legalabb mar tul vagy rajta! Az eredmenyhez drukkolok!
Vendég
 


Pedi, hihi, ugyan azt irtuk Dikenek!!:):)(bacik)
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!

Dike egyáltalán nem baj hogy eljöttél......nem kötelező ott ülnöd.....a megadott időre vissza mész bőven elég....

Kati szed azt a magnéziumot.....nekem nem tetszik ez a keményedés:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


dike, szerintem is jól tetted hogy eljöttél! Képzeld, velem kétszer itatták meg azt az undorító lónyálat.

kati, szedd a magnéziumot és pihizz, ha tudsz. A sok gépelőtt ülés sem jó ám :wink:

bog, sajnálom, hogy magadra vetted, de ez nagy igazság....persze nálad más a helyzet, de sok nő csak a karrierjét építi és akkor 40 évesen akar először szülni és ki vannak akadva, hogy nem jön össze. Annak meg oka van. Arról nem tehetsz hogy csak most találtál olyan párt, akinek szülnél, nem mindenki fogja ki az aranyhalat 20 évesen. No meg ha sikerül is, a karrierista (és csóró) világban senkinek nem jut eszébe 20 évesen szülni (kivéve selyem)Pedig egy kisgyereknél boldogabbá senki nem tudott tenni az életemben és azt sem bánom, hogy az elsőt annak szültem, akit legszívesebben elküldenék melegebb éghajlatra és annak örülnék, ha soha nem lenne hozzá semmi közöm. Pedig az ő fia....szóval aggódom érted és azt szeretném mielőbb rendeződj lelkilekben. Nagyon szeretlek, kedvellek, pedig nem ismerlek annyira és a legjobb az lenne neked ha egyáltalán nem ezzel foglalkoznál most, nem nézegetni babaruhát, teszteli, nem várni a nem vártat, semmi ilyet, akár szakember segítségével rendbetenni odabent, ott a szerető párod, aki hamarosan a férjed lesz, akire mindig számíthatsz és majd meglátod, jön a baba.

pedi, nagyon örülök, hogy ilyen jól véleménnyel vagy az energyről. Sok orvos, természetgyógyász dolgozik ott, akikkel találkoztam, mindre fel tudtam nézni. És ez nem ilyen aloe verás pénzéhes hit gyülekezet (bocsánat ha vki hitbeli hovatartozását megsértem, de földönkívülieknek tartom őket, amúgy az aloe vera nem lenne rossz, csak a körítés)
chamomilla
Pécs
 
 


nekem a kisfiam beteg lett, hányás, láz. Így mindkét fiú itthon, én meg tanuljak :roll:
chamomilla
Pécs
 
 


bog attól függ hány cm vagy az 52 kg-hoz. Elvileg nekem a 169 cm-hez 56-58 kg az ideális, alatta alultáplált vagyok az élettan tankönyv szerint :lol: 50 alatt meg anorexia nervosát ír a magasságomhoz, pedig én 50-52 kg-san érzem magam legjobban a bőrömben. (na jó, 48 kg a top, de annyi már sosem leszek) MOST TUDOD MENNYI VAGYOK???? betett a tegnapi dőzsölés rendesen 58 kg :cry: :cry: :cry: szóval nem érdekel, ki mit mond és gondol, 12. heti vuzsgálatig 54-re lemgyek az fix. Fogok enni, de nem pizzát kétpofára nutellás palacsintával.......nem is értem, olyan szépen betartottam mindent, amióta visszafogytam, pér hete meg megőrültem -és nem tudatosan.....
chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok!

Látom mindenkinek nagyon jó napja van ma... :(

Reggel már nagyon vártam egy sms-t, nah végre megjön, amikor megláttam, majdnem rosszul lettem.....basszus majdnem 10ezerrel kevesebb fizetést kaptam....és nem tudom miért!!!??? Bérpapírt majd csak hétfőn kapunk :(

Most nagyon kiakadtam, tök sokat dolgoztam decemberben.....

Jah és tönkrement a mosógépünk, amit anyuéktól kaptunk egyszer kölcsön, amikor a sajátunk tönkrement, itt állok két adag mosatlannal....áááááááá
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára monalux 2011.01.07 11:51-kor.

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


Cham jobbulást a Fiadnak!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


mona, köszi! ismerős érzés, a férjem decemberben karácsony előtt megkapta a fizetését (egyetemen kiutalják), 20 ezerrel kapott akkor kevesebbet, nem is értem.....ami jó dolog, hogy a terhesség 91. napjától jár az adókedvezmény, így kiszámoltam márciusban már csak a gyerekek miatt 60 ezerrel lesz több a fizetése (ha mégjobb lenne a bruttója 3 gyerekre 100 ezer az adókedvezmény, nem semmi amúgy), no meg ha lerakja végre a nyelvvizsgát, (így kivált plusz két diplomát)akkor az is még hozzájön, mivel közalkalmazott. Szóval márciustól sokkal jobb lesz, vágom a centit.....(habár nekem meg lejár a gyesem, mert Marci betölti a 3-at, el is kell mennem bérszámfejtőhöz hamarosan, hogy mi legyen velem, mert nem mindegy szülés után mennyi pénzt kap az ember.)
chamomilla
Pécs
 
 


Halihó Bogárkám!

Na, ide figyu csajszi! Én nagyon szívesen kiküldöm Neked ezt a két cseppet. Mondom csak 3hétig szedtem őket, szóval, majdnem tele van mindkét üveg! Csak küldj nekem címet, és már repülnek is! :wink:
Ami a korodat illeti, szerintem Cham sem úgy gondolta, hanem általánosságban írta, és, hogy ez is ennek a rohadt felgyorsult, elkorcsosult MŰ Világnak tudható be, hogy így kitolódtak az évek. Ha, azt vesszük, hogy anyám ennyi idősen már rég két gyerekes anyuka volt...
Amiket írtál, teljesen úgy van. Az én férjem pl utál bmi előre elkészített dolgot, illetve a hentesnél vásárolt húst, az E-kel teli élelmiszereket, a mikrot stb. Nekünk nem is volt itthon mikrónk, nászajándékba kaptunk egyet, de azt is max melegítésre használjuk, és ki kell jönnöm még a konyhából is, amíg megy. Hiába, Ő ahhoz volt hozzászokva, hogy mami minden állatot felnevelt(csirke, kacsa, kakas, disznó), és sosem voltak rászorulva a hentesekre. Meg elég nagy kertjük is van apóséknak, és abban bizony minden megterem.
Ja, tényleg most eszembe jutott még egy vmi. Én még elkezdtem lúgosítani is. Bár azt a komoly lúgosító étrendet nem tudtam betartani, de szintén az energy-től ittam egy fajta lúgosítót. Az is nagyon hasznos tud lenni.
Ami a lelki problémákat illeti. Szerintem nyugodj meg, mert nem hiszem hogy akár ebben a topikban is nagyon sokan elmondhatnák magukról, hogy mennyire jó családi hátterük volt.(Bocs, ha ezzel vkit megbántok, de tudom, hogy ez a mai világban sajnos nem így van.)
Nekem ugyan nem váltak el a szüleim, de lehet jobb lett volna. Nem telt el ünnep veszekedés nélkül. Szinte alig volt vasárnapi ebéd, amihez mindannyian leültünk volna. A nyaralásokról meg nem is beszélve. Kicsi koromban voltunk párszor együtt, aztán márcsak anyu, tesóm, én, majd az sem-mondjuk az már inkább anyagi dolgok miatt. Én a férjemék családjában tudtam meg igazán, hogy mi az, anya-apa-gyerekek. Nem mondom, hogy ott nincsenek viták, és azt hiszem nyugodtan mindenki odateheti a kezét a szívére, és mondhatja, hogy mindenhol vannak. De emberek vagyunk, és ez így van jól. Mi is pl Zolival nagyon sokat veszekedtünk, mikor beköltöztünk, (esküvő óta sokkal kevesebbet)de mi pl, mindig megbeszéltük ezeket a veszekedéseket, illetve azt is, hogy inkább jöjjön ki mindkettőnkből, minthogy magunkba fojtva vigyük tovább elraktározva, mert az rosszabb. De ennek ellenére, én is nagyon függök a férjemtől. És erre nagyon nagyon nem vagyok büszke, mert tudom, hogy a mai világban egy nőnek meg kell tudnia állnia a saját lábán, mert bármi jöhet. De én gyenge vagyok, és tudom, ha Ő nem lenne, akkor én se. Én nélküle nem tudnám élni az életet!
Szóval, Bogikám! Nyugi, drága, mindenkinek vannak jobb és rosszabb napjai, hetei, időszakai!

Bocs, megint nagyon szentimentális és őszinte voltam, de ez kikívánkozott!

pedi
Kalocsa
 
 


mona valószínű az adókedvezmény miatt lett neked kevesebb akkor. Mert akinek nincs gyereke (ez decemberi bér, majd a köv hónapban nyilatkoznod kell, hgy betöltötted a 91. napot és akkor majd neked is jár, gyerekenként asszem 10 ezer) A többgyerekeseknek úgy adnak kedvezményt, hogy akinek nincs gyereke, tőlük elveszik....csökken a népesség drasztikusan, valahogy motiválni kell a fiatalokat, hogy szüljenek. No meg az értelmiségi réteget akarják ezzel buzdítani, hiába van vkinek 3 gyereke, ha max minimálbért keres, nem tudja igénybevenni, vagy csak minimálisan az adókedvezményt. A segélybőlélő kisebbség meg pláne nem kap így több pénzt.
chamomilla
Pécs
 
 


Jaj, Mona sajnálom! :(

Cham! Jobbulást a fiadnak! ÉS még várom a H1N1ről a véleményedet!
Illetve az energy-hez még csak annyit, hogy nekem a dolgokhoz, élethez való hozzáállásomat is megváltoztatta az az előadás anno. Azóta pozitívan állok mindenhez.
Bogárka, ezért is van akkor p@fám a szüléssel kapcsolatban is, mert muszáj mindennek így nekiindulni! Az pl soha fel sem merült bennem, hogy ez a gyerek, aki a pocakomban rugdos, beteg lehet. Szerintem ezt is az energy-nek köszönhetem.

Csillagom, drága! Megjöttek a bogyóim! Nagyon köszi még egyszer!

Na, megyek mert nem készül el az ebéd, és éhen maradnak a fiúk(ma apumnak is viszek ebédet).

pedi
Kalocsa
 
 


Mona, nem irigyellek Teged sem.:(:( Nem csak el van vizkovesedve veletlenul? Vagy mi baja? El sem indul? Mi tortent?

Cham, sajnalom a kisfiad. Mostanaban "ratok jar a rud" betegseget illetoen. Mielobbi jobbulast kivanok Neki, Neked pedig kitartas!!!!
Es hajra a sulyodat illetoen. De ugyi vagy Te, meg fogod oldani. A hormonok...grrrrrr!
Jajj, nem vettem magamra, ne ugy ertsd amit irtam, hanem csak altalaban. Igazad van. Se babaruhat, se mast nem akarok most latni. Nem tudatosan, hanem belulrol jon. Egyebkent kulonosebben sosem foglalkoztam LH tesztelessel, homeressel csak 1-2 alkalommal de ezt is csak azert, hogy van e rendszeresen hiszen en mar boven tul vagyok a 30on. Sot, a kritikus kort is atleptem. Lehet megis neznem kene van e pe-m, nem? Nem a gyerekgyartas miatt mert most tuti nem erdekel ez a resze, inkabb a pe miatt. Vagy ezzel se foglalkozzam Dr. Cham!? Szted? Es a homeos magnezium, vas, stb.-rol mi a velemenyed? Azon kivul, hogy dragabb, mint a kemikalis.
Aloe Veram nekem van, hasznalom is es tok jo. A koritest rola nem ismerem de teny, hogy jo es hasznos otthoni elsosegely.
A magassagom 160, ehhez vagyok 52, de a kormosom azt hitte 40akarmennyi vagyok! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, mondtam dehogyis! Mondjuk a csontom az kozepes, nem is konnyu, nem is nehez. Mit csinalsz ma? Nem mellesleg nemtom miert de Te is cimpi vagy Nekem. Hasonlo az anyai elettortenetunk, lehet ezert is de egyebkent is. Nem semmi no es anya vagy ez egyszer biztos.:)
Vendég
 


pedi, az én családom is extra mód defektes, sokszor gondoltam rá -vagy reméltem- engem elcseréltek a kórházban és majd egyszer megtalálnak az igazi szüleim. Nekem már igaz barátaim sincsenek -sajnos túl őszinte vagyok, az sem jó-, családomra meg abszolút nem számíthatok. Asszem a férjem nélkül én is nulla lennék. Vagy legalábbis az orvosit tuti nem tudnám befejezni, valószínű megállnám a helyem az életben az iskoláim, munkatapsztalatom, kapcsoaltaim miatt, csak valószínű nem azon a szinten, amit elképzeltem magamnak.

na tanulok.....
chamomilla
Pécs
 
 


Bogi csapágyas lett sajnos!

Cham nekem még van érvényes start kártyám is, csak ezért nem értem, de majd ha megkapom a bérpapírt akkor okosabb leszek!

Kép
Kép

Moncsi
monalux
 
 


pedi, bocsi, elfelejtettem a h1n1-et. Ne oltasd be magad! majd leírom miért ne. (persze csak az én véleményem.... :oops: )

bog, nézd a pé-t, de max 2 hónapig figyeld

sajnos most mennem kell, mert a következő is bukás lesz. Most nyugiban vannak a gyerekek, most kell tanulnom.
chamomilla
Pécs
 
 


Pedi, sajnalom, hogy a Te eleted sem volt fenekig tejfel. Vagyunk itt paran igen, akik kezetfoghatunk. Sajnos. Valoszinu ezert is fuggesz Zolitol, a gyerekkora minden visszavezetheto. Az en apam full alkesz volt, otthon hol ide, hol oda hanyt-bocsi, csalta anyam, velem uvoltott, nem engedett jatszni meg 10 evesen sem mehettem a tobbiekkel jatszoterre, stb. A leckem amikor megirtam kitepte a lapokat es ujra kellett irnom. Sirtam. Any is sirt Velem. Aztan apu megvaltozott ugy kb. 13 eve mert beteg lett. 180fokos fordulatot vett de anyam kattant ekkor be. Nem szamithatok rajuk semmiben, sosem alltak mogottem, soha. Semmiben nem tamogattak es ezt nem az anyagiakra ertem, hanem szavakban. Nem biztattak soha semmire, mindig csak azt hallottam, ugyan minek ez? Minek az? Pedig mindketten tanult emberek. Es mindig mindenki mas jobb volt Tolem, masokat dicsertek, engem meg lehuztak nem egyszer masok elott is. Ugy allitottak be, mint a csalad fekete baranya. Idegenek elott is. Na, szoval most is tudom, ha megszulok en abban sem kapok segitseget, hogy 2 hetre idejojjon es pl. fozzon vagy besegitsen. Anyosom sem fog jonnni de az en szuleim sem. Majd amit mi ketten kikinlodunk az lesz es ugy lesz csak felek, hogy ez ra fog menni a kapcsolatunkra. Tudom nem szabad igy hozzaallni de...Nalunk nem lesz semmi segitseg meg fizikalis ertelemben sem. Es azert igy valljuk be...kibaszott nehez lesz!
A cseppeket Draga Pedi nehogy kuldd! Egy vagyon a postai ut! Nagyon sokba kerul. Utalni nem tudok mert nincs otthon szamlam, innen pedig sokat levesz a bank az atvaltas miatt. Draga es edes vagy! Talan marciusban, aprilisban sikerul hazamenni es akkor lerendezzuk, es ingyen nem is varom ezt. Nem olcso termekekrol beszelunk!! Koszonom josagod de tenyleg rohadt draga az a kuuuuva posta!!!! Max. anyam tudna atutalni Neked a koltseget de inkabb meg sem kerem ra mert akkor ezt hallgatom meg evekig is tole.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: