Új privát üzeneted érkezett!

hát naná, nagyon örülök, hogy így állsz hozzá.
lujzedli
 
 


Lapalja,Bettym.
lujzedli
 
 


:wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

 
 

Olyan ónos eső esik itt, ajaj. Mi lesz itt?
lujzedli
 
 


Na, Lujzi mondj még ilyeneket, legalább megnyugszom, hogy miért nem mentem suliba. Nem volt kedvem valahogy reggel 2 órát kocsikázni... Lehet ezt éreztem. :wink:

chrissy81
 
 


Sziasztok!

betty: nem akarom elhinni.... lehet holnap lesz egy pozi teszted, amíg piri nem jön addig igenis ++++ gondokodni.

Köszönöm a drukkokat, vizsga megvót szerintem átmentem, de csak hétfőn derül ki. Meglátjuk.

Szép napot mindenkinek, megyek szunyálni egyet.
Vendég
 


Betty: hány naposak voltak az eszkimóid fagyasztáskor? :cry:

Lujzi: ja, sz@r idő van nagyon!

Crissy: jelöltelek, felvettelek! :lol:

Csibuc: hurrá! Tuti sikerült! Jó szundit!

Bri: én csak a pm.-hez és az inz.-cukorhoz értek. A pm. jó, de jobb lenne, ha 0.vmennyi lenne. :roll:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Csibuc: tutkó,hogy sikerült:-)
lujzedli
 
 


Csibuc, örülök a sikeres vizsgádnak! Pihend ki magad, lazíts!
Lujzi, Puszi, örültem a beszélgetésnek :wink:
Betty, azért tájékoztass, hátha változik a dolgok állása :!:

Többieket puszilom.

chrissy81
 
 


Sziasztok Lányok!

Húha mennyit írtatok.... :shock:

Pörögjön csak az élet ezerrel!!!

Bridget

Értem és megértem ,amit a kapcsolatotokról írsz,de....mégis az az érzésem,hogy valami gebasz van nálatok...mintha csak időhúzás lenne a párod részéről ez a változz meg,legyen hobbid stb.A szeretet-az igazi szeretet-nem köthető feltételekhez!!!És itt sajnos mégiscsak erről szól a történet. :roll:

Azt gondolom 3 évnek bőven elégnek kellett volna lennie ahhoz,hogy a párod eldönthesse,mennyire komoly a kapcsolat és lépjen.
Értem azt,hogy a pasiknak nehéz stb.Miért,nekünk nőknek nem???Dehogynem,hiszen mi is az igazit keressük.Szerintem annak,hogy ilyen kínos helyzetben hezitál nagyon nyomós oka kell,hogy legyen,arról nem is beszélve,hogy ez a helyzet Neked ciki,de nagyon.Mintha bizonyítani akarná:tőle függsz....és ne haragudj,amiért ezt írom,de ez a tiszteletlenség jele.Mintha nem érdekelné,milyen sz.r helyzetben vagy emiatt...
Tényleg ne haragudj meg az őszinteségemért,de így kívülről nekem nagyon ez jön le...
Mikor mi összekerültünk a férjemmel-mindketten komoly kapcsolaton ill váláson túl-a férjem kijelentette,hogy ő aztán soha meg nem nősül.Engem ez különösebben nem is érdekelt,mert már voltam házas,lakásom volt,egzisztenciám.
Aztán igazán komolyra fordult a kapcsolatunk és magától értetődő volt,hogy összeházasodunk.Természetesen ebbe az is belejátszott,hogy szocpolt írtunk alá,és a babát másként nem lehetett bevállalni előre.Akkor ott a bankban azt mondta,megkéri a kezem.(micsoda romantikus fordulat)Nem hezitált,nem érezte azt egy percig sem,hogy húúú ez micsoda döntés.Mert a házasság két ember közös döntése kell,hogy legyen,nem pedig egy ember csodálatos tette,amint épp győzedelmeskedik saját önző érdekei felett!!

Ugye értesz?És azt is tudod,hogy ezeket azért írom le,mert nagyon szeretlek!!És féltelek-bevallom...
Vendég
 


Chrissy,Puszi

Elküldöm én is az msn címet,ha szeretnétek :wink:

Lujzi

Ne legyél már gyagyás!!!Csinos csajszi vagy,sz.r napjai meg mindenkinek vannak!!

Csibuc

Ne legyél már ilyen szerény:átmentem...aztán majd jössz egy óriási ötössel!! :D

Betty

Egyetértek a többiekkel,még nem szabad feladni!!Az nem te lennél!!
Vendég
 


Csajok gyors bejelentkezes....voltam yogan reggel itt a hazban...most meg megyek megnezni a japo sulit...aztan jovok es meselek 8) Kitartas :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Milyen, felvettelek :wink:
Bri, várjuk a jelentkezésedet!
Betty, valami változás? Piri?

Én ma este lépek barinőkkel trécselni. 8)
Csók

chrissy81
 
 


Puszi
THS-ra tovabbra is szedem a gyogyot es ha egy honap alatt ilyen szepen lement 6.7rol es bizom benne,hogy lesz ez meg alacsonyabb is mire oda jutok,hogy lombik :D barcsak ennyi problema alna csak elottem :roll: Kedves baratosnemnak megkukkolnad az eredmenyet? :)

Az éhgyomri cukrom:4.8 mmol/l
A 120 perces cukrom:5.0 mmol/l

Az éhgyomri inzulinom:12.8 mU/L
A 120 perces inzulinom:25.5 mU/L

Milyen
Ez azert nem igy van azert nem minden pasi fekete es feher...persze velemeny johet mert sokszor segit nem bantassz meg en is mindig oszinte vgyok ugyhogy ezt maskor ne is ird ok :wink:

Szal mi mikor osszekoltoztunk mar akkor csesztetett ezzel a csinaljak valamittel :roll: Akkor elmentem japanul tanulni akkor jo volt....de aztan lealtam vele mindig halogattam...aztan megint mentem mert unszolt...de tobbszor ragadtam otthon,mint mentem volna...

Talan azert nem erdekelte annyira ott kint japoban mert nem voltak kotottsegek...volt vizumom violt biztositasom,neki ott voltak a haverok tobb elet zajlott mindkettonknek...

szal ez nem ujkeletu dolog...csak most szorul a hurok es patthelyzetben van mert tudja elkene vegyen,hogy rendben legyen minden es mint irtam elis venne de nem akarja,hogy en ilyen maradjak...szla ez az itthonulo semmittevo nincs barat nincs hobbi semmi...o ilyen feleseget nem akar....ezert baszogat mert engem viszont akar...nem tudom jobban elmondani.

De azert basztat most tobbet mert most nem csak ugy elvyunk aztan lesz valahogy hanem kovetkezmenyei lehetnek annak ha nem leszunk hazasok.Es o amugy is mindig hazassag ellenes volt mivel az anyjaek hazassaga nem a legjobb.

O nem az a fajta pasi amirol beszelsz...az a baj,hogy ha magyar aggyal gondolkodunk(en is ugy szoktam)akkor nem ertjuk...de sajnos o nem magyar ugyhogy meg veletlen sem gondolkozik ugy mint a magyarok.Mas mentalitas mas kultura ossze se lehet hasonlitani,hogy ez otthon azt jelenti hogy....a szentem amugy sem egyszeru eset ezt az eleje ota bizonyitotta :?

Most is pl azt beszeljuk,hogy tudnank hazamenni februarban neki mikor jo?Most egy pasi aki nem akarna engem az miert akar 10orat repzizni es gyereket csinalni?Szal a dolgok nem kerdojelesek csak nem tudom en is hogy mire es meddig akar varni :shock:

De hagyjuk is a temat nem akarom itt rontani a levegot ezzel csak kiirtam magambol nem szoktam mert en megemesztek mindent masnapra de gondoltam megosztom veletek,hogy itt a nagy kulhonban sem olyan rozsas mindig az elet :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Folyt kov 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Bri!

Néztem a bnőd vv értékeit, a cukra jó, bár kilenghetne jobban egy kicsit terhelésre, a terhelt inzuja még jó, de az éhgyomri inzullinja magas. Puszi szerinted?

Lányok Ti itt iwiw-en jelölitek egymást? Ha igen akkor én is - én is :lol:

Jövő péntekig megint zombisodok, mert kiderült, hogy a szóbeli vizsga első kör pénteken lesz (jan. 15. második kör jan. 20.) és szeretném megpróbálni akkor hogy minél előbb túl legyek rajta.
Úgyhogy továbbra is olvasó üzemmódban leszek többnyire, néha azért bekukk :)
Kellemes hétvégét mindenkinek!

Ui.: bettym: én még reménykedem, hogy az a fránya teszt ma mást mutat majd :)
Vendég
 


Csibuc
akkor ha úgy érzed, tuti sikerült a vizsgád :!: :wink:
Örülök :!:
nem hinném, hogy korai lett volna a teszt...másnak már ET+8-nál mutat valamit. 1% van, akinél még ilyenkor sem, és uh-n tudja meg, hogy terhes, de valjuk be, ez olyan elenyésző, és tuti nem leszek benne abban az 1 %-ban :lol:

Ma nem is teszteltem már, várom pirit, ma kéne jönnie, de hát az utro tuti bekavar most. Múlt hónapban ilyenkor már megjött, na de stimus ciklus után voltam, nem fagyis után. Állítólag fagyisnál tolja :roll: bár ezt pontosan nemtom.
A cicifájásom múlóban, és a mindjárt megjön érzés is.




Puszi
az összes embrió kibírta az 5. napot, tehát az összes 5 naposan ment a fagyiba.


Bri
jó volt veled dumizni.
Nem tudom milyenek a nem magyar gondolkozású emberek, így nagyon hozzászólni sem tudok a témához.
Max. annyit, hogy akár magyar, akár nem, minden ember felnő egyszer, és minden ember életében kell egy biztos pont, egy feleség, akivel tovább megy az úton, ha nem akar egyedül megöregedni, mondjuk egy otthonban, vagy mittudomén :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Bridget

Kívánom,hogy egyezségre tudjatok jutni úgy,hogy mindkettőtöknek jó legyen!Szóval akkor lehet,hogy mégis jössz februárban??Ez jó hír!!

Csibuc

Már megint hajnalok hajnalán?(jó-jó,tudom,randid volt a kúppal :wink: )

Betty

Dokihoz nem kell menned?Mondjuk uhg-ra?Vagy mit mond?

Chrissy

felvettelek!
Puszival meg már beszéltünk is!! :D
Vendég
 


Milyen
uh 3 héttel transfer után van először, tehát 19.-én....ha addig esetleg nincs piri. Ha van, akkor nem, kell menni, csak utána, ha elmúlik.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok.

Betty: nem tudok mit írni, nagyon szorítok neked.

Bri: én is tapasztaltam a másd ország,más kultúra effektust, ahogy azt egyszer írtam neked egy másik fórumban vannak New Yorkban rokonaink,a csajnak pl.román a férje,és azért mentek ki külföldre, mert nehezen fogadták el,hogy egy nem magyar pasinak lett a felesége. Ott meg élnek nyugodtan, ott nem fura, hogy keverednek a nemzetek, a nyelvek.

Csibuc: meglesz az a vizsga, én tudom :)

Milyen
: hogy vagy? minden oké? az időjárás kuszasága nem zavar titeket?

Én megyek 2re dolgozni, nincs sook kedvem,de ez van, remélem elülnek az ügyfelek, és nem telefonálnak soakn. Ha vannak ismerőseitek, akik a cégem telefonos ügyfélszolgálatát akarja hívni,beszéljétek le róla, légyszi :)
Jövő hétvégén megyek Bp-re, már nagyon várom. Barátoknál leszünk. Sosem mozdulunk ki a férjemmel, nem is szeret a párom sehova sem menni,de ezt most kimondottan várja, pedig az én barátaimhoz megyünk. Talán azért várja, mert amikor ők itt voltak nálunk,nagyon megszerette őket, meg hasonló cipőben járnak, mint mi,ott sem jön a baba, és a pasik meg tudják egymásközt beszélni a fortélyokat. :)
lujzedli
 
 


Halihó!

Bri, én is azt mondom, hallgass a megérzéseidre és ha Te úgy érzed,hogy minden rendben lesz, akkor ok!

BEtty, azért én még bízom! Majd ha piri jön, én józanodok. De addig inkább nem!

Milyen, iwiw-en is vagy? Mert akkor jelölj!
Csibuc, akkor priviben jöhet a neved, különben nem talállak meg iwiw-wn :roll:

Puszi, süti sikerült?
Lujzikám, minden rendben?

Én ma a házimunka rabja leszek, aztán délután tanulnom kell. De most már tényleg. csibuc, nem jössz korrepetálni?

chrissy81
 
 


Chrissy:igen, minden rendben. Tegnap hajat vágattam,és most örülök, hogy milyen jó.
Délután megyek dolgozni,ajaj, ez már nem olyan jó.
Most éppen szörnyülködök, nem írom le miért, még azt feltételeznétek rólam, hogy nem vagyok jó háziasszony, de annyira undi.......................
lujzedli
 
 


Na, Lujzi, pedig erre kíváncsi lennék :wink: :D
Férjem még ágyban. én meg túl vagyok egy reggeli készítésen, 2 adag mosáson meg a lakás rámolásán... Még mondjátok azt, hogy a férfiaknak nem könnyű az életük! 8)

chrissy81
 
 


Nem akarom leírni. pedig megőrülök miatta. Hogy lehetek ilyen szerencsétlen???
lujzedli
 
 


Egyre érdekesebb! :wink:
Na csajok, én tanulok. Este leszek. Csók

chrissy81
 
 


Hellló!



Bri: megértelek. És az, hogy Tőled akar gyereket, sztem mindent bizonyít. :P

Lujzi: mi lehet undi? :shock: Jó munkát!

Chrissy: túl csokis lett sztem. Másoknak ízlett nagyon, az a lényeg. Jó munkát!

Milyen: cuppppp! Folyt. köv. vmikor! :wink:

Betty: hátha az 1% leszel! De jó lenne!

Csibuc: hajrá!

Anyci: :?:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Na vagyok végre megint!Fáradt voltam és nem volt lelki erőm jönni,titta topa volt az agyam :?

Bridget,neked a másikban már leírtam amit szerettem volna ide már nem írom le még egyszer ha nem baj :roll:

Betty ugye nem igaz?Ez nem lehet!Én annyit gondoltam rád hogy most igenis sikerül és már láttam is az írást itt a topikban hogy igen +!A blogod olvasva látom már te is kérdőre vontad a kis öreget ott fent!

Puszi,süti?Ide nekem!!!!Pláne ha csokis!IIIIImádom a csokis sütiket :!: :D

Criss,az én msn címem megtalálod a vonalzim alatt :wink: Várom a jelentkezésed!Jó tanulást!

Csibuc,akkor még nincs vége?Jaj hogy bírod?Nem fárasztó a sok tanulás?Amúgy tuti hogy sikerült a vizsgád,hiszen te nagyon okos csaj vagy!!!!

Lujzi,én most foglak és jól popón billentelek így virtuálisan!
Azt a csucsoráját!Hiszen te egy nagyon is szép csajszi vagy és a hangod egyszerűen elbűvölő!!!
Hát mit csináltál te drága ami undi lett?

Milyen,te vagy itt a mi kis aggódó tyúkanyónk!Ezért szeretlek téged ennyire!!!!

Iwiw jelölést én is,én is,légyszíííííííííííííííííííííííííííííííí :D Az msn jelöléseket is várom ám!

Kép
anyci
 
 


Bettym

(cirógatós szmájli)tudom,hogy eléred a célt,hiszen már nagyon közel van!

Lujzi

Dehogynem zavar ez a rohadt idő,sőt a babát is!Mondta a doki,h ne is lepődjek meg ezen,mert ők uaolyan érzékenyek az ilyesmire.(jééé,mintha tudná,h róla írok,elkezdte szétrúgni a belsőmet :D )

Na mesélj te kis háziasszony!! :wink:

Anyci

Lám-lám,csak emlegetünk és felbukkansz! :) Azannyát,Te már halottad Lujzi hangját?Én nem,nahát,mingyá betelefonálok a nyűgeimmel.Én még csak Bri-ét meg Bettyét na és Csibucét halottam,de kijelenthetem,mindegyiknek állati jó hangja vagyon!!!

Valaki kérdezte:én nem létezem iwiwen....
Vendég
 


Tulajdonképpen állatira nem kéne itt lebzselnem és olvasgatnom...helyette választható tevékenységeim:
-mosás,teregetés
-rakott kel-készítés
-vasalás
-esetleg karácsonyfa leszedése
-éssss mosogatógép ki-be pakolása :evil:
Vendég
 


Milyen igen emlegetett szamár mindig megjelenik :lol: :lol: Na meg az ördög is :lol: :lol: :lol:
Nagyon kellemes hangja van tényleg Lujzinak,Bettynek is meg Bridgetnek is!A tiéd nem tudom milyen :shock: Azt tudom hogy nem vagy iwiw-en.
Nekem Puszié hiányzik meg Crissé!
Na iszkiri csináld a dógod!

Kép
anyci
 
 


Anyci: írj privit kérlek a neveddel és az msn címeddel!
Csodás csokis muffint sütöttem tegnap. :lol:

Milyen: na, melyik valósult meg a felsoroltakból?

Betty: holnap tesztelsz azért? :oops:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi,hogy te milyen szép egy csaj vagy :shock: Látom van egy macskuszod :D
Csokis muffint iiiiiiiimmmmmmmmmmáááááááádddddddddddddoooooooooommmmmm!!!!!!!Nyammi :lol:

Kép
anyci
 
 


Anyci: :oops: Te meg inkább nézel ki a lányod nővérének, mint az anyukájának, de gondolom mindenki ezt mondja, aki meglát titeket! Szépek vagytok! :D 2 cicám is van, frissítenem kéne az iwiw képeimet... 8)

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszi,hát igen ez így van :wink: Általában vagy a barátnőjének vagy a tesójának hisznek :lol: Ez nagyon jó dolog ám :!:
Milyen fajta cicák ők?Csak mert nagyon szép az amelyik a képen van :D Sajnos én allergiás vagyok rájuk :? Bár volt egyszer egy macsekunk aztán azért hozzá szoktam csak el kellett paterolnunk mert nem bírta a lakásban és teljesen hibbant volt.Most párom mamájánál lakik falun ahol nagyon jól érzi magát és már csinált sok pici macskát :D

Kép
anyci
 
 


Puszi

Nem szedtem le a fát meg a vasalást is hanyagoltam...de a rakott kel kész-elvileg a holnapi ebéd,de azért ugye muszáj előkóstolni,hátha mérgezett :roll: -úgyhogy a fele azért megmaradt holnapra.

Na meg 2x mentünk be ma a nagyvárosba:vettünk a gyermeknek egy játékot,hazaértünk,kibontotta,és az első kézbevételnél eltörött az egyik alkatrésze... :? persze pont levetkőztem,mire ez kiderült,a gyermek meg olyat bömbölt,muszáj volt visszamenni.Szerencsére kicserélték.

Na meg időhúzásként csevegtem Anycival egy kevéskét msn-en is :wink:

Csajócák,küldjetek nekem is iwiw elérhetőségeket,mert nézelődni azt azért tudok ám :roll: :lol:
Vendég
 


Anyci: Ő félpersza, a "másik" sima cirmos.

Milyen: leskelődni lenne kedved, mi? :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Most már szétmegy a fejem a sok tanulástól! Kicsit sok volt!
Visszaolvasok 8)

chrissy81
 
 


Puszi volt egy sejtésem csak nem akartam hülyeséget írni :roll: A másik is biztos nagyon szép :D

Milyen hát akkor nem erőltetted meg magad ma :wink:
Szerencsétek volt hogy kicserélték a játékot,mert sok helyen ezt nem csinálják meg.
Hogyan kell csinálni rakott kelt?Olyat még nem főztem sose és anyum se és így nem volt akitől megtanuljam :roll:
Kukkóná,mi?Asszem az én nevem megvan neked :roll: 8)

Na én lépek mert mindjárt húzom a lóbőrt.
Jó éjt mindenkinek!! Kép

Kép
anyci
 
 


Szoktam is kukkóni,elvégre a férjemnek van iwiwje :lol:

Rakott kel a világ legegyszerűbb dolga:főzöl egy pörköltet darálthúsból,rizst és a kelt is előfőzöd majorannával.
Aztán a tepsibe rétegenként lerakod,a tetejére bazi sok tejföl és be a sütőbe pirulásig!Én legalábbis így szoktam.( a kel helyettesíthető bármilyen zöldségfélével,karfiollal is imádom pl)
Vendég
 


Bettym, izgulok érted!!!!
Lujzi, és mi lesz a pesti program?
Én szeretek Bp-re járni, kihasználom az előnyeit így, hogy kb minden héten mennem kell, de aztán örülök, amikor hazajövök, nem szeretem ott, hogy az emberek fellökik egymást, senki sem mosolyog és a dugók, meg a tömegközlekedés.... pfúúúúújjjj. De minden más szempontból meg imádom!!!
Anyci, felvettelek! és privibe jöhet az iwiwed.
Milyen, én kérdeztem az iwiwedet. Akkor téged nem fogunk lecsekkolni? Hmmm... Én küldtem privit.
Bocs csajok, Puszi főleg bocs, nem szeretem macsekékat. Egyet sem. Vagy inkáb ők nem szeretnek engem?
Bri, netmentes hétvége?
Csibuc, felvettelek msn-en és küldtem privit a nevemmel.

chrissy81
 
 


Chrissy: no problem! :lol:



Én a rakott kelnél a húshoz teszek paradicsomlevet is, úgy még szaftosabb, próbáljátok ki! Ja! És a tetejére én zsemlemorzsát teszek.


Ezt meg néznetek!
http://www.youtube.com/watch?v=MLErNXIY ... r_embedded
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Lujzi
bizti szép lett a hajad :!: Egy fotót esetleg nem teszel fel :roll: :?:
Nagggyon kíváncsi fáncsi vagyok, mi az az undi dolog :o :!:


Puszi
én nem lehetek már ennyire szerencsétlen, hogy 1%-os legyek :lol: :lol:
Teszteltem ma...nega :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ez már kezd vicces lenni :lol: , az összes létező menszis tünetem elmúlt.
Jövő héten felhívom a klinikát, hogy hagyjam abba az utrot, vagy már várjam meg az uh-t :?: :!:
Valakinél már eltolta a menszit az utro :?:
Jó volt a videó :lol: :lol: :lol:


Anyci
igen, ez kikívánkozott belőlem, mert nem az a dolga istennek, amit csinál, hanem teljesen más...igazam van nem :?: :roll: :lol:


Én már Milyennel is beszélgettem, meg Anycival is, meg Brivel is, meg Csibuccal is....és mindegyikőtök nagyon jó fej, és nagyon édes hangja van, és nagyon-nagyon minden..... :lol:

Egyszóval: Imádlak titeket barátnéim :!: (akivel telón nem beszéltem, azokat is) 8)


Chrissy
köszike a drukkot :lol:

Puszilok mindenkit :!:

Az iwiw elérhetőségem kinek mehet/vagyis ki nem tudja :oops: :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


csak gyors bekukk
Betty, ismerősöm lombik után nyomta az utrót, brutál adagban. Nem tesztelt egyet sem, megvárta a 2 hetet, akkor visszament vv-re, közben végig szedte az utrót. és akkor a vv-ből derült ki, hogy összejött. de a doki azt mondta, a visszaültetés után, h akkor menjen vv-re, ha nem jön meg. Szóval ebből én arra következtetek, hogy nem tolja ki.
Remélem segít. Sietek.

chrissy81
 
 


Betty

Annyiban megerősítem Chrissyt,hogy én is azt olvastam neten,h van,aki még utró mellett is vérzett...Nem tudsz ott a környéken eljutni egy uhg-ra,hogy ne kelljen utaznod??
Szerintem telózz holnap reggel egyet!

Az istenes bejegyzésedet a blogodban megkönnyeztem....
Vendég
 


Betty: én is olvastam a blogodat, és az istenes rész nagyon igaz.
Anyukám mindig azt mondja, hogy azért nem szeret engem az Isten, mert nem járok templomba,és addig ne is várjak tőle segítséget, amíg nem megyek misére. Erre én mondtam neki,hogy én is már annyi fájdalmat kaptam tőle, és az élettől, hogy már lehet, azzal ártottam neki,hogy a világra jöttem. Hisz szüleimen kivül senki nem akarta hogy meglegyek, a dokik sem,és valósznűleg ő sem. De itt vagyok,élek, és remélek.
Tudni kell azt, hogy kétszer is elájultam már az Iste házában, és nagysokára segítettek rajtam, ezért nem is megyek egyedül.

Na ez most egy kitérő volt... Nem illik ide,csak leírtam. Apropó...Hangok.... Nekem nincsen szép hangom, nem is szeretek ezmiatt telefonon beszélni. Csak a munkám miatt..... :? :shock:

Haj:na majd este,apa elmegy itthonról(a pokolfajzat,ma csak idegesített egész nap), utána.....De csak akkor rakom del,ha jó lesz....Ok?
lujzedli
 
 


Lányok, nem értek egyet... én nem merném szidni a Jóistent. Nem voltam valami nagy vallásos amíg a férjemmel nem házasodtunk össze, de mivel ő hívő és misére is jár, így én is elkísérem. Nem gondolom, hogy szidással és dühhel előrébb lenne a dolog. Én valahogy úgy érzem, hogy a gyerek Isten ajándéka. és amíg nincs, annak oka van. Van akinek az a sorsa, hogy évekig küzdjön és amikor azt mondja, hogy Istenem, Te nem adsz nekem gyermeket? Elfogadom. Akkor megkapja. Ugyanakkor teljesen természetes, hogy dühösek vagyunk és ellen szegülünk, de én hívőként nem merném. Valahogy azt gondolom, hogy porszemek vagyunk ahhoz, hogy ellenszegüljünk az Isten akarata ellen. És én úgy vallom: a Jóisten mindenkit egyformán szeret, és tanít. Lehet, hogy ezzel. Csak most még nem értjük. Elkeseredésünkben sok mindent teszünk, mert emberek vagyunk és hibázunk- de amikor megtanultuk a nekünk szánt leckét és végigmentünk az úton, akkor majd megértjük.

Betty, ezzel nem azt mondom, hogy nem értelek meg, csak úgy gondolom, hogy elkeseredésében csinál az ember olyat, amit nem is úgy gondol. Belőled a csalódottság és a düh szól, amit 1000 százalékig megértek, mert minden okod megvan rá, hogy dühös légy és valakit hibáztatni kell. Hiszen Ti nem lehettek hibásak, mert mindent megtesztek. Hidd el Betty, lesz babád!
Bocs lányok, nem vagyok és hittérítő, és végül is ez magánügy...
Csak leírtam, hogy én mit érzek, gondolok...

Ja, és Lujzi, szerintem nem kell ahhoz templomba járni, hogy az ember higgyen. Valaki vagy hisz vagy nem. Lehet hinni úgy is, hogy be sem teszem a lábam a templomba. De én mára megszerettem. Kell az a kis idő, amikor az ember lecsendesedik és befelé fordul. Az arra van.
Hogy érted azt, hogy téged nem akart senki a szüleiden kívül???

chrissy81
 
 


Chrissy: én nem szidtam a Jóistent, eszemben sincsen. Hiszek benne, csak nem értem, miért a kedves embereket hagyja szenvedni, a rosszakat meg nem? Na de mindegy, nem is érdekes, ez csak az én véleményem.

A nődoki amikor anyukám terhes volt velem, javasolta, vetessen el, mert úgysem maradok élve. Hát élek. Angolkórral születtem, fél éves koromig kórházban voltam, de itt vagyok:-) Mert erős vagyok....
lujzedli
 
 


Milyen
most estére megint érzem piri jeleit, úgyhogy nem leszek benn az 1%-ban :lol: fáj a hasam alul megen :twisted:


Lujzi
na hol a hajas kép :?: :?:


Chrissy
elfogadom a véleményed, hisz nem érthet mindenki egyet azzal, amit a másik gondol...
Én sem szidtam istent, csak megmondtam neki a véleményem, és hogy mit gondolok, mert őszinte vagyok, és ha azt tartom, mennyire szeretem, mert olyan sok csalódáson, szaron, bármin át kellett mennem már eddig is, akkor nem mondanék igazat. (és most nem csak erről a baba nélküli 3 évről beszélek). És ezt tartom is, nem hirtelen felindulásból történt, különben már töröltem volna.
Én nem tartom azt igazságosnak akkor sem, hogy egy alkesz, a terhességét végigbagózó nő az kap gyereket, ha utána intézetbe rakja, akkor is :!: Miért :?: Az a nő azzal mit tanul :?:
És még sorolhatnám reggelig ezt, de nem teszem.... :wink:

Szép, amit írtál, meg minden, de én azért egy kicsit szkeptikus vagyok ezzel szemben...már.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty


Sajnálom,ha pirit érzed... :(

Én nem vagyok istenhívő,abban hiszek,hogy eleve elrendelés van.Csak az utat választhatjuk meg,milyen módon jutunk el a célig.Ki egyenesen,ki vargabetűkkel tűzdelve.
A Te utad végén ott van a gyermekáldás,hidd el!
Csak még tanulnod kell-ahogy Chrissy is írta.


Többieknek puszi!!
Vendég
 


Jah, majd talán nyugdíjas koromra meg is kapom :roll: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: