Új privát üzeneted érkezett!

Hkitty: jó disznóvágást holnapra...és látogasd meg anyudat!!!
Biztos lehetsz benne, hogy valahol érzi ő azt a szeretet amit adsz neki, hogy meglátogatod :wink:
csip-csip18
 
 


Na Én lassan megyek zárni...
Jaj amúgy nekem ma a jobb oldalam totálissan szurkál, nem értem mért(Jan.4 volt meg)...Még félidőben semm járok, ha jól nézztem...
No mind1!!!!
Majd apjukat elkapom!! Ugyis hétvége, igaz melozzik De remélem valahogy, csak össze gubancolódik az ágynemünk

Kellemes Hétvégét!!!
csip-csip18
 
 


Durcipok: megy a drukk!

Henne: akkor remélem hamar összejön a baba!

Tyuntyi: nincs gyereke a páromnak! Volt egyszer egy lány, aki elvetette a gyereket a tudta nélkül, mert a csaj úgy gondolta h még nem akarja lekötni magát és a gyerek mellett nem tudna semmit csinálni, úgyhogy elvetett! Ez egy önző nő volt, remélem megbánta!! csak azért írtam h elméletileg nincs semmi baja, mert ugye már egy kicsit idősebb és hát ilyenkor azért már lehet h nem olyan "jó" minőségűek a katonái! bár ezt nem lehet tudni ugye mert ott a barátnőm párja aki 30 volt és nem sikerült a baba, csak lombikkal!
hát szerintem mi kihagytuk pont azt a 2 jó napot, de mindegy!

Csip-csip: akkor további jó vásárlást!

Kriszti: majdnem minden pasi új és nagy autóról álmodik! szerintem a párod is szeretne babát, csak egy kicsit beijedt!

Kép
csicsiy
 
 

 
 

Andi: kíváncsi leszek, írj h mi történik! jó lenne ha összejönne, hiszen olyan sokat vagytok mindig együtt! :wink:

Pinkiné: hát gondolom sokkolt mikor a férjed ezt mondta! oké, h kell egy kis változtatás, de nem ilyen formában kell közvetíteni és hát nem akkor amikor rajta vagytok a babatémán nem?

na megyek, mert ma meló van!

Jó hétvégét mindenkinek!!! :D

Kép
csicsiy
 
 


Kriszti:
Azt szeretném tőled megkérdezni, hogy neked csak az ovulációkor volt két csíkos a teszt? Mert én a negyedik nap tesztelgetek már és még most is olyannyira halvány a második vonal, hogy alig látni. Eddig azért már napokkal előtte lehetett látni, hogy készül vmi, mert a vonalak egyre jobban látszottak, de most semmi.Még a végén nem lesz pé-m? Meg a hőm is stagnál és elég magas. 37 és nem megy se feljebb, se lejjebb. Már azt hittem, hogy nem jó a hőmérő, de hónaljban mást mér, ami viszont normális, 36,6 volt reggel. Tudsz nekem segíteni?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


sziasztok,

a párommal szépen megbeszéltük a dolgot.:) Áprilisig próbálkozunk, ha nem jön össze, akkor pedig megyünk inszemre. Sajnos nincs sok időnk, így nagyon nem húzhatjuk...
én 11.napon állok, pé előtt, így most már nálunk kezdődnek a 2 naponta 18-ak.:)

tyuntyi:minden nap méred a hődet? egy időpontban, és ugyanott? nekem pé előtt mindig a reggeli hőm 36,6 körül van.

puszi
henne
 
 


Sziasztok lányok :wink:

Tegnap nem voltam, mert egész nap dolgoztam,estére meg mint akit kilöttek, elaludtam. Ma reggel meg úgy fáj a torkom..most vagy elkaptam a páromtól,mert ö totál benne van, vagy megfáztam:-)
Na mindegy. A mensinek már szinte vége is, tegnap már nem volt hasi görcs, ami amúgy 1-2 nap szokott lenni, csak reggel volt sokvér, node vége...fellélegeztem, most szüneteltetem a témát, nem mérek, nem lesz ovu teszt, nem figyelem olyan görcsösen magam...Tegnap amúgyis beszélgettem a párommal egy rövidet és elmondtam mindent, amit érzek, totálisan kijött minden belölem. AZt mondta ö is akarja, miböl gondoltam, hogy nem? :shock: Na, hát erre elkezdtem sorolni..... :roll: AZtán nagy hallgatás, szóval annyiban maradtunk, hogy doki márcuisban, elöbb én, és ha velem minden oké, akkor ö.

Tyuntyi az ovu tesztelést mikor szoktak csinálni?Én mindig este 19 óra körül csináltam, elötte már 2 órával semmit nem ittam. Lehet még nem sikerült elcsipni a pontos idöt, van amikor a fel-illetve leszálló ágat sikerül. NA erre egy példa: Volt, hogy éreztem, hogy közeleg a peteérés,m ert fájt a hasam, meg a melleim is érzékenyebbek voltak, nem is beszélve a folyásról, és akkor csináltam egyet 13 óra körül, ha jól emlékszem..Akkor is majdnem pozitív volt, majdnem olyan erös volt a tesztcsík mint a kontrollcsík, így gondoltam és szinte biztos voltam benne, hogy este pozitív lesz. Ès így is lett!!19 óra körül szép pizitív tesztecském lett!
A hömérsékleteddel nem tudom mi lehet, de lehet tényleg megvotl a p.éd és azért van ilyen magasan fent. Hol méred amúgy?èn hüvelyben mértem, igyekezve azt is mindig ugyanakkor...persze nem mindig sikerült, de 1 órán belül volt. Hónaaljban mindig kevesebb sokkal. De az is lehet, hogy neked az alaphöd ilyen magas..viszont az sem jó, de már nem emlékszem az mire utal. :roll:
Hát nem tudom tudtam-e segíteni?? :shock: HA bármi kérdésed van, írj nyugodtan :lol:
Hkitty, Durcipok hogy álltok?
TÀBLÀZAT 2010.01.17
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat, de most úgy érzem meg fog jönni. A hasam eléggé görcsölget. Émelygésem kb. másnaponta van délelőtt, ami eléggé furcsa. A hőm folyamatosan 37,1, ami még jó a korábbiakhoz képest, de mintha a mellem már kevésbé fájna. Nem tudom mi van. Bár mensi előtt csak két oldalt fájt, most pedig körös-körbe, és a párom megjegyezte, hogy nőttek. :) Tegnap én is láttam magamon, de annak tudom be, hogy az utóbbi időben az ünnepek miatt is többet ettem, és cicire is ment. :) Ami nem baj, ilyen szempontból jó lenne, ha maradna, mert egyébként nem valami nagyok. Na, de majd szerdáig kiderül.

Chrissyke
Nagyon-nagyon sajnálom, hogy megjött, pedig én már biztosra vettem, hogy terhes vagy. Bosszantó ahogy a szervezetünk becsap minket. Kitartást, fel a fejjel, bár tudom, hogy nehéz. Ilyenkor dühös az ember, de ha eltelik egy pár nap, szerintem megint másképp fogod gondolni. Azért örülök, hogy pároddal meg tudtátok beszélni a dolgokat. Nekem is rosszul esett volna, ha a férjem így viselkedik velem. De inkább megbeszélni, mint magunkban fortyogni.

Ciklusom tekintetében szerintem elszámoltam magam a 31.-ével kapcsolatban, csak amiatt gondoltam, hogy akkor volt pé-m, mert onnantól kezdődött a mellfeszülésem. Viszont visszatekintve korábban a 16. napon volt mindig, így ez január 4.-re tehető. Ez idő alatt többször is együtt voltunk biztos ami biztos.
A hőmet egyébként a ciklus.hu-n vezetem. Szerintem ne add föl Te sem!

Henne
Nagyon megijesztett amit írtál, hogy protézisre lesz szükséged. Szegénykém, nem lehet könnyű, pláne, hogy így sürget az idő. De szívből drukkolok, hogy mihamarabb összejöjjön a baba.

Pinkiné
Úgy látszik mindenhol front van, férjekkel kapcsolatban. Remélem azóta meg tudtátok beszélni Ti is, ahogyan viselkedett. Mi is picit több mint 7 éve vagyunk együtt, de ilyet még nem kaptam a páromtól. Le is csaptam volna a fejét, bár ő meg mostanában eléggé undok velem. Néha nem veszi észre, hogyan válaszolgat nekem, amin én meg megsértődöm. Ebből később veszekedés, majd durcizás lesz (ezért nevezett el durcipóknak). Másnapra lenyugszunk. Kaptam is tőle egy szál rózsát, bocsánatot kért, és megbeszéltünk mindent.
Úgyhogy fel a fejjel, biztosan Ti is túl lesztek ezen.

Csicsy, Tyuntyi
Azért remélem sikerült elkapnotok a pé időpontját, jó lenne már, ha elkezdődne a bebabásodás.

Hkitty
Nálad mizu? Jól telt a disznóvágás?

Csip-csip
Szégyellem is magam, hogy korábban nem írtam le a tüneteim, csak látod most meg úgy tűnik meg fog jönni. Bár tovább úgysem bírtam volna magamban tartani.
Tök jól haladtok a bútorok vásárlásával. Ha most nem is tudsz feltenni, de ha beköltöztök, kérünk szépen képeket.

Azt hiszem írtam mindenkihez, remélem mindenkinek jól telik a hétvégéje.

Puszi nektek, sziasztok!



durcipok
 
 


Szép jó reggelt!

Hát sajnos a hőm reggelre leesett 36,6-ra, így tuti meg fog jönni. :cry:
Tegnap is sejtettem már, estére el is bőgtem magam férjemnek, aki aranyos volt és megvigasztalt. Nagyon jól esett, és már úgy voltam vele, akkor minél hamarabb jöjjön meg, hogy kezdhessünk egy új ciklust.

Nem hagyom abba a hőmérőzést, hisz jó tudni szerintem mikor van az embernek pé-je, de megbeszéltük, hogy többet fogunk együtt lenni,mert sajna ez is lehet a háttérben. A ciklusom közepén kb. 3-szor ha együtt vagyunk, de egyébként heti 1-szer. És ez szerintem kevés. Ja, és utána általában rögtön zuhanyozni megyek, amit nem szabadna, így most már legalább fél órát fekve fogok maradni.

Na, lelkileg úgy érzem kellőképpen összeszedtem magam. Inkább szorítok Nektek, hogy összejöjjön a baba.

Puszi, szép napot!



durcipok
 
 


Szép jó reggelt csajok!!!

Kriszti: Ma melozzol???

Durcipok: Akkor megjött végül???

Hkitty: Disznóvágágs megvolt???

Pinkiné: Mi van azóta nálatok??? Beszéltettek???

Henne: Remélem akkor mielöbb bebabásodsz!!!

Csicsy-Tyuntyi: Hajrááá!!!! Elkaptátok apát a hétvégén??? Én azt terveztem, hogy már Péntéken elkapom, de nem sikerült... :(
De Én is peteérés környékén vagyok!!!!

Nálunk semmi kül...Szombaton api melozot aztán persze elráncigáltam még a Kikába, nem örült neki, de elhoztuk végre a vitrint....Na hát-hát nem is ecsetelem, hogy mind 2 felrobbantunk az idegtől mire 1 részét összeraktuk és 5 részes Csupán 3 órába telet!!!!Tegnap is melozott a drágám na mondom majd én neki állok megcsinálok még egy részt, na elkeztem és az elején össze is törten a fiókot
rossz helyen csaptam rá és eltört....úgy dühöngtem, de ugyanúgy csináltam, ahogy api tegnap elött...No, de meg lett ragasztva, de akkor is szét vetett az ideg...na egyedül megcsináltam 1 réstz 1.5 óra alatt...Igaz annyi a hiba benne, hogy nem mertem tovább ütögetni ezért nem mindenol paszol, de azért össze van rakva, csak egy kicsit össze kell még "csapkodni" hogy ne látszodjon a rés....
És még van 3 rész... Majd api megcsinálja Én biztos nem!!!Több ilyenem semm lesz az is biztos!!!!
Tegnap reggel meg arra figyeltem fel a wc-n, hogy tiszta tojásfehéres a bugyim No mi a szösz Nekem???
Na persze, hogy api csak este volt otthon....
De azért véletlenül össze gubancolódott a lepedőnk
No ezek voltak
csip-csip18
 
 


Sziasztok:-)

Nahát-nahát Csip akkor zajlik az élet nálatok :lol: A folyásod tuti jó jel, szerintem jókor csináltátok :P Kicsit szar, amikor az ember párja dolgozik, aztán estére meg hulla... :cry:
Nekem mensi már sehol,már tegnap sem volt, ugyhogy ahogy pénteken megjött, szombaton délutánra el is múlt. Tök jó, legalább nem 6 napig tartott :roll: Azt úgy utálom:-)

Durcipok, tetszik ahozzáállásod,hát gen a hömérséklet sokat elárul, most azon vagyok, hogy ezt a hónapotz minden tekintetben kihagyom, amúgyis a melómrakoncentrálok ezerrel, aztán leszünk annyiszor együtt, amennyiszer, aztán leszarom :P Most valahogy így vagyok, leültem beszélni a párommal is hétvégén, nem mondom, hogy mindent megbeszéltünk 100%-ig, de én kész tények elé állítottam, hogy szerintem ö nem akar gyereket még. Erre totálisan felháborodott és mondta,hogy akkor szerintem mikor akar ö???JA, mondom oké, akkor csináljuk is, necsak a szád járjon...Nem feltétlenül a baba miatt csináljuk sürübben, de szeretném, ha amúgyis kicsit sürübben legyünk együtt, elmondtam az igényemet, meg hogy örüljön, hogy van egy felesége, aki nagyon kívánja...más férfinek meg úgy kell könyörögni a nejének,hogy legyen már szex.. :shock: Sajnos csajok ez úgy van, hogy korábban volt egy 7 éves kapcsolatom, ahol minden szuperul klappolt, a szex majdnem minden napos volt (de hát a fiatalság elillan... :lol: ), aztán az utolsó évben amikor én befejeztema sulit és elkezdtem melózni, hát nem volt igényem minden nap...hozzáteszem nem is laktunk együt...és én voltam mindig nála, meló után hulla fáradtan egy gyors numera már nem elégitett ki, így szóvá tettem, hogy ez nekem sok...persze a drága exem akkor még nem dolgozott, csak otthon volt, mindig kipihenten) Ja, aztán keresett mást, de nem azért mert én nem akartam vele szexelni, az már a következménye volt a dolgoknak. 1 évig csalt egy csajszival, akivel együtt jártunke gy társaságba. Ja és persze abban az 1 évben nem egyszer kellett a nögyógyászt látogatnom....Ezen is ki volt akadva az exem, hogy mi lehet abajom :shock: :shock: Mire mondom, ki kéne vizsgáltatnod magad,mert valamit mindig elkapok töled...No totál besérdödés, aztán még ENGEM gyanúsított meg hogy félreku...ok
Na ja, ennek már 3 éve vége hál istennek, azóta sem volt nögyógyászati problémám, szóval...akkor ki volt a hibás?? :shock:
Csak lányok, be kell valljam, valahol félek, hogy ennek a levét iszom, ami miatt nem jön a baba....Ez csak feltételezés spersze, de benne van a pakliban. / év alatt nemcsak az utolsó évben voltak problémáim, hanem többször is...mint utólag kiderült a baráti körböl elárulták, hogy a drága exem nemegyszer lépett félre :shock: Na ja, kitötörlhetetlen emlék, pedig szeretném azokat az idöket elfelejteni:shock:
Bocsika,hogy hosszúra sikerültem egy picit :roll: Ez most úgy kijött.

Durci, remélem neked is csak pár napos mensid lesz, ha lesz,mert még nem jött meg, nem biztos!!Ha pár napos mensi, akkor meg lehet hamarabb próbálkozni!!NYugi,mi is csak "azokban" a napokban voltunk együtt, minden annyira pontosan stimmelt, annyira biztos voltam,hogy sikerülni fog, a höm is szépen ment felfelé...aztán hoppp :shock: Fogalmam sincs mi nem jó, kicsit bele is fáradtam, hagyom hogy a dolgok úgy alakuljanak, ahogyan kell alakulniuk...
TÀBLÀZAT 2010.01.18
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Lehet, hogy most csak egy gyors szösszenés, mert a munkahelyen vagyok, de igyekszem mindent leírni. Ha esetleg nem, akkor este írok.
Nekem pé sehol. A teszt eddig csont negatív, meg a hőm se mozdul semerre, mindig 37 fok. Ma veszek egy másikat, de ugye egy ciklus alatt állítólag nem igazán szerencsés hőmérőt váltani. Egyébként azt hittem, hogy rossz az otthoni, de a páromat megkértem, hogy ugyan dugja már be a szájába és nézze már meg, hogy mit mutat. Persze neki, 36,8 volt, tehát nekem magasabb az ébredési hőm az átlagnál. Így vagy csak később, bár most a 17. napon tartok, vagy egyáltalán nem lesz pé-m. A hónap elején is alig volt meg, remélem nincs bajom. Rettenetesen félek, hogy cisztám lett, de szerintem ez csak a hülye agymenésem. Ettől függetlenül nálunk otthon minden rendben, mi voltunk többször is együtt a napokban. Érezhetően más a férjem viszonya is a szexhez, mert az egész gyerek témához, most, hogy már biztos abban, hogy vele minden oké. Bizony Isten sokkal felszabadultabb. Szerintem őt is nyomasztotta, hogy nem-e esetleg vele van vmi gond. Meglátjuk. Ha esetleg nem emelkedik a hőm vagy csökken, meg az ovu teszt is nega, akkor biztos visszamegyek a dokihoz, hogy akkor csináljon egy uh-t, meg egy hormonprofilt. Nem nyugszom, míg nem leszek terhes.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Durcipók.
Nagyon sajnálom, hogy leesett a hőd, bár ha mensi még nincs, akkor még bármi lehet. Ha tudsz, akkor jelentkezz.

Henne:
Minden nap mérem a hőmet, szinte mindig ugyanakkor és mindig ugyanott, szájban. Ettől függetlenül 37 és nem megy semerre.
Egyébként ha esetleg sor kerülne, bár remélem, hogy nem, akkor hová akartok menni inszemre? Egyébként mi is áprilisra vagyunk hivatalosan visszarendelve. De azért, megint leírom, remélem egyikünk se jut el odáig.

Kriszti:
Már vége is a mensinek? Ez jó gyors volt. Te még nálam is gyorsabb voltál, mert nekem 3 napig tartott, de mindennek lehetett nevezni, csak vérzésnek nem ,ami volt. Tök jó, hogy beszélni tudtál a pároddal és ő is komolyan gondolja a babócát. Amit pedig leírtál, az nálunk is hasonló. Én sokkal gyakrabban szeretnék szexelni, mint a férjem,s szerinte én nem vagyok normális. De megszokta és nincs ebből vita.

Pinkiné:
Mizujs veled? Munka ügyben van vmi? A férjeddel beszéltél már a múltkori dologról?

Hkitty:
Mi újság a nem várttal? Van esetleg vmi fejlemény ez ügyben?

Csip-csip:
Hajrá Csip, kapd el a párod,amikor tudod, s le ne késsetek a pé-ről.

Csicsiy:
Neked volt pé-d? Vmi tüneted ezzel kapcsolatban?

Most mennem kell, este még benézek!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Tyuntyi, ez szuper, ahogyan a párod áll a dolgokhoz...Lehet nálunkis így lenne, de most még nem, lehet majd a kivizsgálások után. Szerintem ilyenkor egy a lényeg, hogy ne a máskat okoljuk, ha kiderül mégis valami gond van.
A hödet én sem értem :shock: P.é még lehet késöbb is esetleg. Nálam is a 20-22. nap környékén van, de nekem mert hosszú a ciklusom.
Próbáljátok minél többször élvezni egymás társaságát :lol: :lol: ..aztán egyszer csak összejön már!

Hkitty, tényleg mizu veled?

Csicsy, Henne, Pinkiné, Csip-csip?
Csip-csip te most melózol?MA déleöttös voltam, holnap, holnapután délutános, aztán megint délöttös, aztán a szülinapomkor délutános+vasárnap delutános. Ezen a hétem majdnemminden nap melózok, de csak 3,5 órákat naponta, aztán február egytöl csak heti 3 alkalomal 6 órát!Ez a betanulási fázis. Kaptam is egy könyvet, 54 oldalas németül :shock: , hogy készüljek belöle,mert lesz majd tesztírás! Jó,mi? Elég komoly kis cucc! Dehát jól fel kell készülni...ezek a németek nem hülyéskednek, mindent tudni akarnak, ha már szoliuzni jönnek :lol: :D
Vendég
 


Kriszti: hát igen ilyenek ezek a németek :D
Igen Én is melozzom este 10 ig...Még odébb van...
De már hozzá szoktam :D. Akkor csak Szombaton leszel szabad???
ha jól számoltam akkor 22 -én van a Szülcsinapod???
Talán a heti 3 nap/6óra jobb lesz. Szerintem. Vagy inkább mennél minden nap 3-4 órákra be???
Szerintem is jobb, hogy most hagyod ezt a hőmérözést is egyy kicsit :D :D :D :D :D

Tyuntyi: hát persze, ezer százalék, hogy most a te párod másképp áll a dolgokhoz, hát még jó, hogy...Hogy boldog, hogy minden rendben van nála :D :D :D
Amúgy a pete éréssel kapcsoltban annyit, hogy nekem úgy volt most, hogy ügye abba hagytam a gyógyszert OKTÓBERBEN ...
Nekem aztán rá 31 napra és most 34 napra jött meg...És itt a 2 ciklusban nekem a peteérésem szerintem 13-14-15-16 nap között ingadozott, pedig láttod nem 28 napos volt a ciklusom...
Ja és ma is baromira szurkálok, sőt mint írtam tegnap reggel rendessen tojásfehéres nyálkát találtam a bugyimba(bocsi) de tényleg meg is lepődtem....
Szóval lehet elöbb és akár késöbb is a peteérésed!!!!
Azért maradj apa közelében :D
Ma még én is megprobálom apát mégegyszer becserkészni :D
csip-csip18
 
 


Akkor Csip-csip kitartást, este 10 az még odébb van :roll:
Sokan szoktak amúgy lenni? VAgy ez változó, gondolom inkább munkaidö után mennek az emberek :lol:
Hát az a heti 3-4-szer 6 óra az jobb persze, de azért most sem rossz, legalább minden napra van program, aztán nem kattog az agyam a babaprojekten állandóan :P A szerda délutáni müszak, szombat délötti, meg a vasárnap délutáni müszak már fix az én müszakom lesz, mert a csajszi aki elment, az ö müszakjait veszem át, meg a vendégkörét...Hát néha elég bunkó emberek jönnek :roll:
Hajrá a szexxel csajok, peteérés ide-vagy oda.. :lol: Aztán babásodjatok!!! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nekem sajna ma délelőtt megjött, de így legalább hamarabb túl leszek rajta.
Chrissyke
Légyszi módosíts majd a táblázatot, és a ciklushosszomat is írdd át kérlek 29 napra, mert most számoltam utána és a múlt hónapban is 29 napra jött meg, és most is.
Köszike! Egyébként szeretsz bejárni dolgozni?
Az, amit az exed csinált veled, eléggé gusztustalan. Nem hiszem, hogy probléma lehetne belőle, pláne ha kezelted magad. Viszont amiket nekünk leírtál, a nőgyógyiddal nem beszélted meg? Lehet nem ártana, a biztonság kedvéért.
Egyébként nekem is volt egy hasonlóan viselkedő exem, majd miután vele vége lett koliban laktam, és bármennyire vigyáztam, mindig volt valami problémám. Majd ezután az egyik munkahelyemen is. Pedig előtte utána kézmosás, és soha nem ültem rá a deszkára, és magamhoz se értem még véletlenül sem. És mégis voltak problémáim. Aztán amint a kolit és ezt a munkahelyet elhagytam, mintha elvágták volna. De bennem is ott a félsz, hogy nem lehet-e ezeknek következménye. Valamint kb. 8 éve volt egy méhszájsebem, amit a nőgyógyim észrevett, és lefagyasztotta. Azóta is járok rendszeresen rákszűrésre, de hál' Istennek semmi baj. De a félsz attól még bennem van.

Csip-csip
Este 10-ig elég húzosan hangzik, mikor kezdtél? Bár gondolom már hozzászoktál. Azért hajrá a ma estéhez is!

Tyuntyi
Reméljük nincs baj, mert hőemelkedésed van, de igazad van, ha az orvosoddal megbeszéled. Biztos, ami biztos. Annak viszont örülök, hogy a párod ilyen aranyos. Jót tett az önérzetének a kivizsgálás, pláne hogy nincs semmi gond.

Hkitty, Csicsy, Henne
Merre vagytok?



durcipok
 
 


Pinkiné
Merre jársz?



durcipok
 
 


Durccipok: 7 kor kedek mindig és este 22 vagyok mindig :D
Már teljessen hozzá szoktam :D

Jaj csajok eszméletlen dolgokra bukkantam még hétvégén, és nem is írtam...
Na szóval képzeljétek nálunk anyu és anyós nem ismerik egymást és már sokszor vagyis 2 szer szerettem volna ha megismerkednek, de egyszer anyu vissza utasította azzal a szöveggel( hogy nem illik hozzám a fia és nem lesz ez egy tartós kapcsolat). Rá fél évre megint megprobálkoztam akkor anyós mondott nemet, mert hogy anyu utasította vissza öket. Szóval 1-1 volt....
Na most hetek óta azon megy a beszélgetés anyu és köztem, hogy nem árta nekik velük beszélni, mert már unom, a postás szerepet...
Mert após felajánlotta, hogy ha beköltözzünk segít ebben - abban...
Na most már anyu kiváncsiskodik, hogy mi, hogy van, adnak-e pénzt, festékre vagy parkettára vagy após hív szakembert vagy most Mi?!?!, és Én mondtam, hogy nem merek ebbe bele mászni nehogy az legyen, hogy Én a pénzükre hajtok...
Na Szombaton anyóssal mentünk a Kikában, Én azt hittem, hogy nekünk nézzünk bútort, de nem :shock:
Kitalálta, hogy nekik (mert ők is elakartak költözzni, de nem jött össze) új bútorok kellenek, ha nem tudtak elköltözzni :shock:
Minek???Most???Érdekes...na akkor a Kikában be avattam, hogy szertném, ha hétvégén össze ülnénk...Hát neki aludni kell rá egyet mondom jó....vasárnap vártam, hogy hívjon, nem hívot, kiderült, hogy össze veszet apóssal...Na és min???Pénzen!!!
Após mondta szóba semm jöhet az új bútor a pénz a fiamé-neki kell mivel nem sokra költözznek, legalább ha a lakásba nem tudtak pénzt adni akkor a felújításba segítsünk!!!
Anyós kiborult!!!! Most hívot, hogy holnap össze ülhetnénk...
Kérdezem töle mi a baj, mert hallottam a hangján, hogy valami nem koser...
Összevesztek apóssal...Mondom a szekrényen???Igen!Nem tetszik neki a szekrény???Mondja nem!Mondom hanem???
A pénzt nektek szánja nem pedig nekem bútorra!!!Mondom neki akkor majd tartsuk me késöbb ezt a beszélgetést ők beszéljék le ezt....Nem, úgyis mind1, sosem lehet az amit Én akarok(mondja anyós). Nekem nem lesz bútorom a pénzt ti kapjátok tök mind1 ő már eldöntötte!!!
Na totálissan sokkot kaptam!!!
Akkor most anyós féltékeny ránk???Új lakás miatt???
Hát csajok most picsára ültem!!!!
Most kiváncsi vagyok mi lesz...Hívom anyuékat, hogy akkor holnap ráérnek-e....
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Durcipók, itt vagyok. Olvasok, csak nincs mindig időm írni. :? Sajnálom, hogy megjött. :cry: :cry: Pedig bennem is úgy reménykedtem. :roll:

Csip-csip nálam ugyan ez volt tegnap. 11. napon olyan tojcsim volt, meg úgy szurkált egész délután a hasam, hogy az csuda. :roll: De biztos, ami biztos voltunk együtt apával tegnap délután - míg Lurkó aludt - meg előtte este is :) Azt meg el tudom képzelni, mennyire kiakadtál a bútor összerakásnál. Én ezt ezért is hagyom apára :) Elég volt egyszer 6 éve összerakni a konyhabútorunkat! Soha többet!!!!! :? :?
Anyósod érdekes egy fazon!!! Ő a párod anyukája vagy a mostohája?
Mert ha a vérszerinti anyja, akkor baromira nem értem a viselkedését, hiszen egy szülő mindig először a gyerekére gondol, utána magára. :roll:

Csicsi, igazából igyekszünk nem rágörcsölni a kistesóra, s ahogy utána átbeszéltük a dolgokat, Ő alapvetően úgy gondolta, hogy ezeket akkor lehetne, amikor nincs peteérés. Előtte vagy utána. Igazából így utánagondolva, nem mondott semmi szörnyűt.... csak én voltam nagyon érzékeny hangulatban. Meg ezt talán nem szex közben kellett beközölnie. :? De azóta már rendeződött a helyzet. :wink:

Henne, nagyon drukkolok nektek! Annyira jó az, hogy ha az ember tudja hogy mégha nem is sikerül magától, van másik
megoldás. :wink: A protézis tényleg szörnyen ijesztően hangzik, de az jó, hogy te ilyen szuperül kezeled a helyzetet. :wink:

Chrissy, ez tényleg gyors mensi volt. Bár, az e-havi nekem is csak 4 nap volt. :roll: Nem mintha bántam volna. :) :wink:
Az exedre meg csak annyit: Az ilyennek levágnám f....kát!!! :evil: Én bitangul nem tolerálom az ilyen viselkedést. De gondolom, Te sem. :roll:

Tyuntyi, a hormonprofil jó ötlet, nekünk is a kistesónál az volt az első, amit a doki mondott hogy kell csinálni, ha szeretnénk még 1 gyereket. Az egész 2 vérvételből áll. Ja, egyébként a hőt hüvelyben vagy popsiban mérni a legjobb, mert az adja a leghitelesebb eredményt.
Én mindig popsiban mértem. :oops:

Munka ügyben semmi extra, még mindig nem döntöttek. A volt tanárom szerint bizakodhatok, dehát nem tudom.
A férjem meg van róla győződve, hogy megkapom az állást, de terhes is leszek :) Na, akkor lesznek érdekes dolgok :) :wink:

Na megyek, csemetémnek vacsora idő van. :wink: Paradicsomos káposztát kap, fasirttal.

Ja, és kaptok róla grátisz képet :) Hétvégén új ágyat kapott, most már nem a kiságyban alszik.

ilyen az új ágya
Kép

ez pedig ébredés után :) Kép

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Pinkiné: Jaj de cuki :D
Tök édes kisfiad van :D zabálnám meg, milyen kis álmos még, látszik, hogy nem rég kelt fel :D :D :D
Hát ő az anyósom, vérszerinti anyja a páromnak, sajnos, hát igen érdekes az biztos...Biztos féltékeny, de mért???
Nem igaz, hogy ennyire nem képes, hogy ennyivel besegítsen...
Mikor az Én apémk vették a lakást...ők Milliókat adnak...
Ő meg száz ezret nem hajlandó adni(gyüjtsünk rá címszó nála) :shock: :? :shock:

Na csajok nálunk holnap lesz a nagy nap!!!
Szülök megismerkedése :D
Huuuu már nagyon izgulok!!!!
Drukkoljatok!!!
PUSZI, majd jövök a hírekkel Szerdán :D
csip-csip18
 
 


Sziasztok, lányok!

Tegnap vizsgáztam, így azért nem tudtam jönni.
Úgy néz ki, most lehet pé-m, mert tegnap este tojcsis lett a nyákom, ma esett a hőm, úgyhogy most mindent beleadunk.:)


csip-csip: az ikeás dolgokkal már mi is jártunk így. Mindig órákig tart őket összeszerelni..:)
érdekes egy anyósod van, nem is értem..
Én anyóssal pont fordítva vagyok, minket egy ország választ el, így ritkán találkozunk. De ő meg mindent meg akar venni nekünk. És elég erőszakos, és megsértődik, ha nem tetszik nekünk valami...

durcipók, sajnálom, hogy megjött. A tünetek alapján annyira tutinak tűnt.

tyuntyi: még nem tudjuk hova menjünk inszemre, elsőként reménykedünk, februárban megyünk dokihoz.

chrissyke: én is jártam így, engem "csak" több hónapon keresztül csalt meg egy ismerős lánnyal. De én szerencsére nem kaptam el semmit sem. Azért ez tényleg durva. Remélem, nincs kihatással a babásodásra az a régi dolog.

pinkiné: nagyon édes a kisfiad.:))
henne
 
 


csip-csip: drukkolok, hogy ma minden rendben legyen.:)
henne
 
 


Sziasztok csajszik:-)

Pinkiné,nagyon tünemény a kisfiad!!!! :lol: :lol: Kicsit álmoskásnak tünik a drága :roll:

Csip-csip fura fazon anyósod van, legalább akkor már nem sajnáltatta volna magát a telefonban. Node hátha a beszélgetés megváltoztat sokmindent! Gyere majd a fejleményekkel!! :P

Henne gratula a vizsgához!Van még hátra, vagy akkor mostmár kész vagy?HAjrá a babásodáshoz is!

Pinkiné péntek szülinap!!!!Készülsz valamivel?
Èn sajna este melozok, párom is esti müszakos, így majd szombaton lesz ünneplés, meg vasárnap ebéd anyóséknál,mert említettem, hogy anyósommal egy napon születtünk :lol: :lol:

Tegnap megint berágtam apjukra...Mondom neki, hogy szeretném ha ma, holnap és pénteken amikor est melozok, hogy hagyja itt a kocsit, illetve én eldobom melózni 2re,majd amikor végzek, elmegyek érte. Merthát két autó van, de az én kis Twingomat lejelentetteük, lévén amikor munkanélküliek voltunk minek két autó. Ez rendben is van, De most mondtam neki, hogy este 10kor nem szívesen séta´lnék egyedül a városon, ráadásul van egy rész török negyed, tudjátok mikor megyek arra!!Szóval nem vagyok kényelmes,mert amúgy nappal elmegyek,meg jövök, de este télen egyedül, semmi pénzért...amúgyis beszaros vagyok, otthon volt már pár rossz tapasztalatom..
Na erre a párom, hogy nem igaz, hogy nem tudsz 5 percet gyalogolni?? :shock: Hozzáteszem 20 percet kell, parkon keresztül is, hameg kerülövel megyek, lehet 40 perc is. Szakad az esö is. Ja és bejelentettem, hogy a közeöjövöben szeretném az automat visszajelenteni. Na ez óriás balhé, hogy mi a fenének...stb.
NA akkor mondom, ha nem adod az autót, pedig kifizettem volna az üzemanyagköltséget, de ha nem adja az autót, mondom, oké, elmenni elmegyek gyalog,de taxival fogok hazajönni... :lol: :lol:
Most nagy besértödés van, kíváncsi vagyok, amikor felkel mit mond,mert még csicsizik :P
TÀBLÀZAT 2010.01.19
Vendég
 


Kriszti: kíváncsi leszek most mit mond a párod! bár nekem ez fura, h kifizetnéd az üzemanyagköltséget, ha én ezt említeném a párom kiröhögne! ez hogyan működik köztetek? amúgy tényleg gáz lenne ha este ott kellene sétálgatnod egyedül... majd írj!!!
ja, hétvégére jó bulizást!

Csip-csip: majd írj hogyan sikerült a találkozó! már nálunk is aktuális lenne! hogy áll a szerelés?

Pinkiné: annyira édes a kisfiad, tényleg!! :P

Henne: olyan jó nektek ha pont most együtt tudtok lenni, remélem sikerül! tudod nálunk nem jött össze, kb. 2 napra rá sikerült mert nem volt itthon a párom! bár a ciklus.hu szerint még ezen a napon is összejöhet a baba, bár nem értem miért, hiszen 24 órát van jelen a pete, vagy rosszul tudom? hát nem hiszem h összejön nekünk ebben a hónapban...
:?

Durcipok: én is sajnálom h megjött neked, remélem utoljára..
:wink: szerintem sem jó ha rögtön utána irány a zuhany alá, azt olvastam valamikor valahol, h jót tesz ha kb. 20 percet még fekszünk! dehát ha mondjuk reggel vagyunk együtt és hát nálunk nagyrész így van és menni kell melóba, akkor nincs még fél órám erre várni sajna...

Tyuntyi: mi van pé-vel? valami változás? bár én nem is nézem, lehet nem is volt, csak remélem! írj!

Andi: neked még mindig semmi? valami változás?

Gabóó: régen voltál... Veled mizu?

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok lányok!

Csak egy gyors bekukk, mert mennem kell dolgozni. A hőm továbbra is 37, sőt a tegnap vett új hőmérön 37,1. Ugyhogy tuti, hogy nem a hőmérővel van gond. Az ovu teszt csont negativ, mostmár abszolut nincs második vonal rajta. De lehetséges az, hogy a 12. ciklus nap előtt lett volna pé-m? Akkor viszont korábban kellene majd megjönnie, nem? Komolyan mondom én ebbe a hőmérőzésbe fogok belebolondulni. Több ovu tesztet nem csinálok ebben a hónapban, felesleges. Rendeltem a neten a jövő hónapra, 10 db, 2700 ft. A duplája ugyanannyi pénzért, mint a rossmannba vagy a dm-ben. Azért nem mindegy. Röviden ennyi.
Most megyek melózni, de ma még jövök, mert rólatok nem kérdeztem!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Pinkiné:
Nagyon helyes a kisfiad. Nagyon hasonlit rád szerintem, igy fényképek alapján.

Durcipók:
Fel a fejjel, nem elkeseredni! Ami pedig a zuhanyzást illeti, tényleg jobb egy kicsit várni akció után. Én már próbáltam mindent, álltam gyertya állásba, alá polcoltam párnával a fenekem, stb... A férjem ilyenkor jót röhög rajtam, de a gyerekért mindent! Próbáld ki te is, hátha segit.

Csicsiy:
Mivel a ciklus első felében nem mértem a hőmet, igy nem tudom, hogy most mi a helyzet nálam. Lehet, hogy pé-ről lekéstem, mármint ami a méréseket illeti. Ráadásul tegnap este és ma is fájdogál a méhem. Nem a petefészkem, hanem egyértelmüen a méhem. Majd meglátjuk mi lesz. Az biztos, hogy jövő ciklustól már az első naptól mérem a hőmet.

Csip-csip:
A mai találkozáshoz sok szerencsét, remélem minden az elképzelésetek szerint fog alakulni.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Henne:
Nem tudom, hogy hol tartasz a ciklusban, mert a munkahelyemen nme tudom a táblázatot megnyitni, de nagyon szoritok ahhoz, hogy sikerüljön a baba ebben a hónapban.

Ki a következő babavárás szempontjából?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok,

sajnos még van két vizsgám, így csak jövőhéten végzek a vizsgaidőszakkal.:)
csicsiy: általában tudunk együttlenni pé körül. Bár néha nehéz összehozni, mert volt több olyan hónap is, amikor ő pé-körül mindig ügyelt. Nem votlam ám idegbeteg. Most tegnapelőtt este óta tojcsis a nyákom, úgyhogy mi ráálltunk a napi 18-ra. Biztos, ami biztos.
Egyébként azt mondják, reggel jobb együtt lenni, mert minőségesebb a sperma..de nekem nincs fél órám még utána feküdni, és kifolyik. SZóval, én inkább maradok az esténél. és utána nincs zuhi, csak reggel..:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Henne: Napira???Na nem semmi :oops: komolyan ilyenkor mindenanap együtt vagytok??? :shock:

Tyuntyi: szerintem bizti elöbb volt p.é-sed, ha magamból indulok ki akkor nekem is vasárnap reggel volt tojásfehéres folyásom, és szombaton is már éreztem, hogy görcsöl a hasam, pedig akkor voltam a 12-13-14 napon és a ciklusom meg 32-34 között ingázzik...Előző ciklusban meg 15-16 napin volt alhasi görcsöm. Én is kiváncsi vagyok, hogy ezáltal most elöbb fog megjönni???

Csilla: A szerelés áll :D. Én hozzá nem nyulok, mert mindig csalódok, és bosszant utána :D

Amúhy csajok: Most is írta talán tyuntyi, hogy a nőknél akkor a peteérés 24 óráig tart???
Utána nézzek, de ha tudjátok a pontossat várom a válaszokat :D
csip-csip18
 
 


Nálunk:

Hétfő este jött értem api! Na mondom beszélek vele, hogy ő most még mit szertne (felújítás szempontból) festés(színes-fehér) parkettázás( csiszolás, laminált)...
Erre a válasz: Majd adj magárt!!!
Na ettöl Én ki tudok bukni már...Mert?
Hát, hogy-hogy lesz pénzzünk...
De mondom apád felájánlotta, hogy ő segít...
De neki nem kell a pénze...
(Na erröl annyit kell tudni, hogy a szüleik házasok, de nem úgy viselkednek...Pénz terén is külön kasszán vannak, és nagyon eltérnek anyagilag is)Tudni kell apja nagyon fogja a pénzt...Pedig van neki...De sporolós...Régen a Tominak nagyon sok mindent nem vettek meg...És akkor ő megvette magának...Ezért is ment el dolgozzni már 13 évessen..Nem úgy mint nálunk, hogy apám nekünk mindent megvett amit a számon kiejtettem !
Na és ezen össze vesztük Hétfőn este, de úgy, hogy zokogtam, hogy mért ilyen...Mért nem tudunk elfogadni 150 ezer forintot, és akkor most színesre kifesteni és szép új laminált parkettát venni, mert ő neki az tetszik!!!
De, hogy majd ö összegyüjti nem kell mindent egyszerre csinálni...
Rá érünk...Na jó...Mondom elég...Fejezzük be...
Ezáltal este nem volt lepedő össze gabajodás
Na reggel persze bocsánatot kért...
Na du. mentünk anyósékhoz, nagy talcsira...
Minden jól sikerült...Anyósom egy kicsit bátran belekérdezet apám anyagi dolgaiba Hogy miből tudot apu lakást venni...
De apu szépen elmesélte...Bár ő nem szereti ha ilyenröl van szó...
Aztán szpen kilukadtunk a lakásnál, ahogy apu mesélt...addig jól is sikerült a beszélgetés, aztán anyám mesélt tovább, és persze mi került szóba a gyerek téma
Na először az 1, 2 beszólását türtem és nagyokat nyeltem...( élvezzük a lakás ki, éljünk egy kicsit még, semmiről nem vagy lekésve, Én 27 évessen szültem) Na és az utsó 2 nél kibuktam, és beszóltam, hogy nem ezért jöttünk, itt ennek semmi köze nincs...De, hogy van. Mondom nincs és fejezze be, hogy ő semm tárgyalta meg ezeket a dolgokat a szüleivel mondom! És, hogy ne ő tervezze az Én életemet, elégszer írányított és mondta mit, hogy csináljak...Na erre a dumámra apu kibukot, hogy most elég csúnyán beszélek és hogy anyu igazat mondd...Beszéljünk másról...
Persze engem elkapot a sírás és ki is mentem...
És utána anyu kikülte a páromat...Ő megvigasztalt...De még mindig sírtam...
Akkor hallottam, hogy anyu mondta bent, hogy tudja, hogy most a lelki világomat megtörte, mert szertnék már babát, de akkor semm vagyok lekésve semmiről, anyósom meg rá helyeselt, na szerencse, hogy nem voltam bent, mert biztos az is kapot volna egy fröcsöt!!!
Na vissza mentem és hát persze beszélgettünk tovább a lakásról és apu oda fordult és kérdezzte mi a bajom...(tudni kell hogy Én apu elött mindig sírok, mert egyszerüen kihozza belölem, ahogy nézz, meg látja, hogy valami nem stimmel nálam)És mondtam zokova, hogy türelmetlen vagyok és nem tudunk megegyezzni semmiben!
Ennyi és zokogtam Mondta nyugodjak meg, minden meglesz úgy ahogy szertném, csak még bírjam ki ezt a 4 hetet...
Ennyi volt...
De mostanába olyan törékeny vagyok, hogy pillanatok alatt elkap a sírás-zokogás...Ki vannak az idegeim...Hogy párom is ahelyett, hogy már lenne valami elképzelése azt mondja, hogy majd 15-én, ha átvesszük a lakást!!!Adja magát!!!
De persze jó lenne, ha addigra eldöntené-nénk, hogy most mégis mit szertnék, nem pedig azt, hogy majd úgy is olyan meg az lesz amit Én akkarok!!! Mert pont ezt nem akkarom!!!
Mert nem biztos, hogy egyik napról a másik napra találunk festőt-parkettázóst-kőmüvest...És van mindenre max.2 hét...
Na most jól kipanaszoltm magam
Este azért össze jött a gubanozolás az ágyban...De kiitudja lesz-e ebbő valami is... Ha vasárnap volt tojásfehéres folyásom?!?!?
Na ezek vannak nálam
csip-csip18
 
 


Na hát csajok mi ez a topic pangás???
:( :( :(
csip-csip18
 
 


Sziasztok
Dehogy van topic pangás Csip-csip!!! :lol:Szerintem itt vagyunk mindnyájan, csak ki mikor olvas be. Hát leakadtam amiket írtál,jó hosszan, szóval az ember bele tudja magát képzelni a szituba.Egy kicsit streszes vagy most, ez normális, itt a költözés, a babaprojekt, nameg a párod :wink: Nem egyszerü ez, de gondolj elöre, milyen jó lesz belakni a közös kis lakásotokat és leszarni mások mit gondolnak!
Tudod a szülök mindigis szülökmaradnak, és akkoris félteni, óvni fognak, amikor már te magad is szülö leszel. De szerintem sosem jó azt nézni, kinek mikor szült az anyukája elöször. HA te 22 évesen olyan érett vagy, rendezett körülmények között, tartós és boldog párkapcsolatban, akkor miért nem vállalna az ember gyereket? Ez a te és a párod döntése..No persze teljesen megértem, hogy így reagáltál, összejött most minden!
Tudod ezzel az érzékeyn viselkedésel nemcsak te vagy így. èn is az utóbbi idöben sokat vitatkoztam apjukkal. Tegnap is....Hát csajok olyan szar napom,mint a tegnapi ne legyen..Már megfordult a fejemben, hogy lehet nem is kapom meg a melót, annyit elbénáztam... :? Ott kezdödött, hogy hát van egy parám a sötétben késö este közlekedéstöl....Ez egy pár negatív tapasztalat és élmény után maradt bennem, ami még anno Szegeden ért fiatalabb koromban. Szóval em tehetek róla, félek éjszaka mászkálni gyalog. Az autóm le van jelentve, luxus most nekünk két autó, a párom viszont esti müszakos, így maradt a gyaloglás, vagy a bicikli...ha nemesett volna az esö, meg még nem lenne latyak mindenhol...Szóval felajánlottamneki, hogy elviszem a melóhelyre, igaz 30km oda aztán ugyanennyi vissza, de csak 3 alkalomról lenne szó a héten, amúgy nem probléma...No óriási probléma, hogy az mennyi benzinköltség...stb. No ezen felhúztam magam, aztán mondtam, hogy akkor majd taxival hazajövök. pont.Elkezdett esni az esö, de mielött mentem melózni elállt, így gondoltam, beöltözök int állat, sapka, kesztyü, kapucni és elindulok biciklivel...El is indultam a saroknál ellestem a latyakon :evil: Semmi gond, vizálló kabát térdig ér, nem lett koszos különösebben. Ekkor már kezdtemmérges lenne, mert az esés után már a biciklin a lámpám sem müködött, de idö már nem volt visszamenni, így sötétben világítás nélkül, leizzadva, smink szétfolyva az arcomon megérkeztem a szoliba. Ott volt a fönökasszonyom,meg a másik kolléganöm. Szóval idegesített a csaj is, meg elütöttem sokmindent a gépben, bántott, hogy a párommal összevesztem, meg alig bírtam tegnap németül beszélni, egyszerüen lefagytam, akkor a fönökasszonyom, mondta, hogy nem tudja mi van velem, de a számítógépes munkám egy nagy szar a mai napon, plusz ne tegyem zsebre a kezem, amikor valaki bejön, plusz ha sokan vannak, és elmegy a kuncsft akkor köszönjek el..... :evil: AZért ennyire bubnkó nemvagyok, csak nyakig benne voltam az ajándékutalvány rögzítésben, közben az egyik kávét kért, a harmadik a kozmetikumok után érdeklödött, szóval lefagyta :shock:Soha ilyen nem volt még velem, de legszívesebben elbögtem volna magam, vagy elfutottam volna a világ végére is! Ja, és azt még kihagytam, hogy tegnap apu indulás elött fél órával hívott telefonon, hogy majd ír nekem egy emailt, de ne szóljak róla senkinek sem, mert életbevágó dolog :shock: :shock: Ezen kívül nemmondott semmit, csak majdnem elsírta magát a telefonban.Szóval ezek után csajok rágyújtottam :oops: :oops:Már két éve nem dohányzok, de volt egy dugiszálam, és muszáj volt :cry: De soha többé...Ezt nem is meséltem senkinek,de egyszerüen annyira ki voltam készülve tegnap :(
Ma már semmi probléma, pozitívan állok a dolgokhoz, nemsoká megyek melózni is....
Vendég
 


Kriszti: hát ha nekem is lett volna cigim az tuti Én is rágyújtok!!!
Hát nem csodálom, hogy szét vetett az ideg, azok után, hogy el is estél a biciglin, milyen szerencsétlen ilyenkor az ember?!!
Hát sajnálom, hogy a főnököd ilyen :(
De reméelm ha ma mész minden oké lesz.
Mikorra mész? Mikor érsz haza?
Azóta, hogy vagytok apával?
Mi van az eamilel???

Várom, válaszodat, mert most nagyon izgatot lettem...
csip-csip18
 
 


De ari vagy:-)

Apjukkal minden rendben van,ma déleött itt voltak a magyar barátaink, itt ebédeltünk hurka-kolbászt savanyúkáposztával és hagymás tört krumplival! Olyan igazi magyaros kajcsi volt :lol: Most meg úgy nézek ki mint a ház, annyit zabáltam :?
Nézem az emailemet egyfolytában, de semmi még :shock: Olyan komoly volt tegnap apu, valami tényleg nagyon fontos, életbevágó a téma, izgulok, hogy mi lehet, remélem semmi rossz, dehát azember inkább felkészül rá....
A párom itt haygta a kocsit ma, ugyhogy ma kocsival megyek :lol:
Este 6ra kell mennem fél 10ig. Az azért jó,mert a párom meg negyed 11kor végez, dehát még mire odaérek (30km),addigra pont végez :lol:
Pénteken meg megyek bicóval, de megkértem, hogy javítsa már meg a lámpát, mert így elég szar :shock:
Amúgy biztos ez a sors ilyenkor, hogyha valami nem úgy müködik, akkor aztán már semmi sem megy úgy...pl. a tegnapi rossz kedv+elesés a bivcóval...aztán már csak mérgelödtem, hogy nem lehet igaz, hogy ilyen szerencsém van....stb.
Holnap hál istennek délelöttös vagyok. MA viszont nincs a fönökasszonyom, csak az a fiatal kolléganöm, aki aztán úgy beszél németül, hogy nem is lehet érteni, olyan gyorsan...NAde ez van.

Ha jön email, akkor majd mesélek, de egyenlöre semmi :shock:
:shock:

Pussszantás csajszi!
Dolgozol ma, ugye? Akkor kitartást, gondolok Rád! :P
Vendég
 


Na ez azért már így jobban hangzzik :D
Húúúúúú, de rég ettem hurkát, tört krumplit...
Éhes is lettem :D
Holnap az lesz az ebéd :D

Na akkor ma nem lesz biciglivel baleset :D :D :D
Nagyn kiváncsi vagyok, mit akar mondani apud...Én nem bírnék sokáig várni :oops: :oops: :oops:

Igen Én is melozzom :D
Nálunk meg tegnp volt csőcsere és most mindenkinek elmondani, változtak a percek is :roll: :?
Na majd valahogy túl leszek rajta :D
Én is gondolok rád :D
Azért gyere ha van időd még :D
Puszi :D

Juj azt jutott eszembe, hogy felvehetnénk egymást iwiwen?!?!?
Priviben elküldhetnénk egymás nevét, Én olyan kiváncsi vagyok mindenkire :D :D :D :D :D :D
csip-csip18
 
 


Sziasztok CSajok!

Ma már kétszer indultam neki, hogy irok, de mindig jöttek hozzám.

Kriszti:
Te a gyerekkorodat Szegeden töltötted? Akkor földik vagyunk, mert én pedig Csongrádon nőttem fel! Tök furi és érdekes! Meddig laktál Szegeden? A tegnapi napodat pedig felejsd el, töröld a fájl-t az agyadból! :D

Csip-csip:
Örülök, hogy azért a tegnapi nap jól sikerült. Pláne az este!!! :lol:

Henne:
Megy a drukk a maradék vizsgákhoz, no meg a 18-asokhoz is! Mármint, hogy legyen belőle baba! :lol:

Velem semmi, minden a régi. Tegnap este igen krémes volt a nyákom, a fene tudja, hogy akkor most hol tartok. Majd lesz vhogy. Mi igyekszünk minden teszt, hőmérséklet és nyák ellenére együtt lenni, amikor csak tehetjük.
Én ma voltam igen nyomi. Már reggel irtam a páromnak sms-t, hogy annyira hiányzik és legszivesebben a seggébe bújnék és nem negedném el egész nap magam mellől. Vannak ilyen napjaim, mikor olyan kis gyámoltalan túrósrétesnek érzem magam. Erre pont ma dolgozom este 19-ig. Már alig várom, hogy hazamehessek és csünghessek a férjemen.
A mai munkába jövetelem pedig igen érdekes volt. Az egyik buszon egy idősebb, jól öltözött pasi szós zerint szinte rámászott egy középkoró csajra, akin rövid kabát volt és igen feszült a fenekén a gatya. Én a nő helyében odébb mentem volna, bár nem tudom, hogy észrevette-e, hogy a pasi közvetlenül mögötte ólálkodik. Majd mielőtt a pasi leszállt volna a buszról még csinált egy pár felvételt telefonnal a nő seggéről. Jó mi? Erre mit ad Isten, jövök tovább villamossal, azon meg egy pasi szó szerint premierben verte a farkát. Ki volt teljesen a farka és ott huzogatta fényes nappal a villamoson. Azt hittem elájulok. Én már csak akkor vettem észre mikor szálltam le, de az is bőven elég volt. Tiszta perverz hülyékkel vagyunk körülvéve. Alig várom már, hgoy hazamenjek.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


sziasztok!

Csak gyorsban: holnap délelőtt 10-re megyek interjúra a volt sulimba. Izgulok.
Meg hát ott van még a másik lehetőség, hogy hétvégén elkaptuk a pé-t, és sikerült teherbe esni. :roll:

Mondjuk azt vártam, hogy a sors döntsön. :lol:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Pinkiné: Most nem értelek, mi az, hogy sikerült elkapni a p.é, és terhes vagy???vagy csak sikerült-e(úgy akartad írni)?????
Kicsit koszán írok, de remélem érthető, mert most Én nem értettem amit írtál :(
Remélem, hogy igazad van és akkor 2 hét múlva hozol egy pozítív tesztet :D

Tyuntyi: jaj de édes vagy ezzel a rétes dumával, kacagtam rendessen :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Hát igen mik vannak, komolyan mondom...
Nem csodálom, hogy rosszul lettél!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok Csajok!

Hát termeltetek rendesen. És vannak itt történések kérem. Még ha egy-kettő rosszabb is, fel a fejjel lányok!

Pinkiné
Szorítok a holnapi naphoz, a végén tényleg mindkettő össze fog jönni. Na az érdekes szitu lesz. A kisfiad tündéri az új ágyában, olyan szeretgetni való, nagyon édes!!!

Csip-csip
Örülök, hogy viszonylag jól telt a tegnap estétek, bár elhiszem, hogy a babatéma kicsit kiborított. De valószínű, hogy a költözés, sok tennivaló miatt is feszültebb vagy. Aztán mire átköltöztök szépen megoldódnak a dolgok, és csak magatokra kell koncentrálni. :)

Henne
Gratula a sikeres vizsgákhoz, és megy a drukk az előtted állókhoz.
A napi együttlét nem semmi, szorítok, hogy meglegyen az eredménye!!!!!!

Tyuntyi
Te jól kifogtad ezt a napot! Hogy micsoda perverz állatok tudnak lenni a férfiak! Sajnos hasonlóban volt nekem is részem, de inkább nem is mesélem.
Lehet, hogy neked később van pé-d? De jól teszitek, hogy inkább az együttlétekre koncentráltok.

Egyébként éN úgy tudom, hogy a petesejt 24 óráig életképes, a hímivarsejt pedig három napig.

Chrissyke
Szegénykém még olvasni is rossz volt a veled történteket. Jól összejött aznapra minden. De remélem időközben párod, és a főnököd is megenyhült irányodba.
Szegény apud, nagyon kíváncsi vagyok, mit fog neked írni. Kicsit megrémített amit írtál, azért reméljük ennek ellenére nincs nagy baj.
Majd írdd meg feltétlenül, hogy mit írt!!!

Nálam most semmi küli, azon kívül, hogy a munkahelyemen nagy a hajtás, "kedves" kolléganőm már kezdi megint a hülyeségeit, de most kicsit enyhébben. De néha úgy érzem fölállok, és megtépem. :twisted: :evil: Ráadásul ő az, akinek miért is ne, az én esküvőm előtt volt az esküvője, és azóta, lassan két éve próbálkoznak a babával. Tavaly előtt a főnöknő is megkérdezett minket, hogy ki mikorra tervezi a babát (főnöknöm aranyos, vele előre lehet tervezni,és megbeszélni mindent), és kolléganő megmondta, hogy amint lehet szeretnének, én pedig akkor két év múlvára, vagyis mostanra mondtam. Hát azóta nekik nem jött össze, és múlt héten megkérdezte, hogy mi próbálkozunk-e már. Én meg úgy gondoltam, hogy nehogy már azt higyje rá várok, és csak utána lesz babám, megmondtam, hogy most már bármikor jöhet. Hát látnotok kellett volna az arcát. Nem tudja elviselni, hogy ne ő legyen mindenben az első.
Viszont csak remélni tudom, hogy ez a streszes dolog nem fog gátat szabni a teherbeesésemnek. Mert nehéz ám kikapcsolni és nem foglalkozni dolgokkal.
Én meg hiper érzékeny vagyok mindenre, így ez sem tesz jót a dolgoknak.
De most férjecskémmel minden szép és jó, és alig várjuk, hogy elmúljon, és gőzerővel szeretkezni fogunk (mondta ő), hogy had jöhessen az a baba. :oops:

No, jó sokat írtam, remélem nem baj.

Hkittyre kíváncsi vagyok nagyon, hogy vele mi lehet, illetve Gabóóval.

Na sziasztok csajok, szép estét Nektek!



durcipok
 
 


Durcipok: hát nem egy egyszerű eset a csaj... :shock:
Nem de nagyon nem szeretem az ilyeneket :evil:
Reméljük nem lesz gondd...Probálj meg arra gondolni, hogy mi lesz ha babás leszel...tom nem egyszerű, de probáld meg valahogy elterelni a figyelemed, és ne bosszankodj a csajon...

Hát csajok Én lassan lépek zárni meg szolizni, kibróbálom ezeket az új csöveket :D :D :D
Bár eléggé szarul vagyok, majd le szakad az alhasam :( :( :(

Szép Estét!
Puszi nektek!!!
csip-csip18
 
 


Jó reggelt lányok!

Pinkiné:
Egy nagy kalappal mára!!!! :P :P :P :P :P

Durcipók:

Ne a kolléganődre koncentrálj, hanem a férjecskédre és arra, amit írtál utoljára. :lol:

Képzeljétek,leesett a hőm!!! Gondoltam már tegnap este is, hogy készül vmi, mert most nem leszek gusztusos, de vmi átlátszó nyálkás vacak volt a wc papíron este. A babatervezok.hu-n olvastam és láttam képeket méhnyálkákról, s rögtön tudtam, hogy ez nyálkadugó lehet. Állítólag létezik ilyen is, ami az ovu előtt pár nappal akár egészben is távozhat belőlünk. Erre reggelre leesett a hőm. Fáztam is hajnalban, pedig eddig majd meggyulladtam. Ja és tegnap egész délután fájt a bal oldalon az alhasam. Remélem ezek tényleg az ovu jelei. Most újra bizakodom, s napokon belül úgy is meglátjuk. Ovu tesztet majd legfeljebb este csinálok, de az sem biztos. Az utóbbi időben elég sokat voltunk együtt a férjemmel, így remélem nem késsük le a megfelelő időpontot. Mindenesetre reggel figyelmeztettem, hogy készüljön, mert szerintem pé. lesz. Meglepő módon most egy vigyor követte a mondatomat. :lol:
Most is szurkál a bal alhasam. Egyébként a neten megrendelt ovu teszteket tegnap elhoztam, így 2600 ft-ért van 10 darabom. Megérte!
Most mennem kell, mert megyek a CSI Helyszínelő kiállításra, utána melózni, majd este gyógytornára. Még jövök azért ma!

Mindenkinek szép napot!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem jöttem.

Nem történt semmi, se tünet, se mensi, szóval a szokásos :? Tesztelni még a héten tuti nem fogok.

Gabó
drukkolok!

És a többieknek is!

Csip-csip
priviben küldöm az iwiw elérhetőségem, a többieknek is elküldöm, ha szeretnétek!
Vendég
 


Sziasztok :lol:
Termeltetek ám rendesen tegnap óta :lol: Nem gyöztem visszaolvasni!

Pinkiné gyere majd mi volt az állásinterjún! Drukkolok!Tegnap este mikor hazaértem benéztem, olvastam, csak már álmos voltam, így nem írtam. :P

Tyuntyi, szerintem is akkor most van , vagy lesz p.éd!Hajrá a pároddal!!!Remélem már összejön az elsö babónk itt a fórumon!
JA, a villamosos sztorin akkorát nevettem, meséltem a páromnak is :lol: :lol: Hogy milyen perverz emberek szaladgálnak fényes nappal,d e komolyan!

Durcipok a kolléganöddel ne is törödj, te vagy a fontos, meg a párod, a baba meg ugyis elöbb-utóbb jön, ne legyen ez verseny számodra :P

Csip-csip milyenek az új csövek?? :shock: Ma én is szoliztam a müszakom után, kaptam lehetöséget, hogy kipróbáljam szépen lassan az összes gépet. Csak ma nem kellett volna biciklivel mennem, majd szétfagytam, amúgyis kicsit meg vagyok fázva, így tutira beteg leszek,mert már érzem a torkom :cry: Apukám még mindig nem írt...lehet ez valami vicc, holnapra akar írni valamit a szülinapomra..legalább valami jó legyen már!!! :P

Csip-csip, Hkitty ment priviben az iwiw elérhetöségem:-)
TÀBLÀZAT 2010.01.21
Vendég
 


Tyuntyi

Kép
Vendég
 


Szia Andi!

Köszönöm a névnapi képeslapot! Nagyon jót röhögtem rajta!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


JAj, tényleg!

Àgi NAgyon-nagyon sok Boldogságot szülinapod alkalmából:-)!!!
Kép
Vendég
 


BOCSIKA ELÌRTAM!!!!
NÈVNAPOD ALKALMÀBÒL!!!!!
Vendég
 


Lányok!

Képzeljétek, megjött! Piri anyó beköszöntött. Jó korán, a 19. napon. Na, mióta világ a világ, velem még ilyen nem történt. Majd leesett az állam, most este mikor elmentem wc-re. Ezért esett a hőm, s így most már tudom, hogy az állandó magas 37 fok, az már a luteális fázis volt. Majd holnap jelentkezem, most megyek, mert fáradt vagyok. Leírom anyukám teoriáját is holnap. Lehet, hogy neki van igaza.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Nem tudtam mindent visszaolvasni!

Tyuntyi: nagyon boldog névnapot kívánok utólag is!
Megjött????? ezt nem értem! de rendesen megjött? nem lehet h csak egy kicsit és esetleg lehet a beágyazódás jele????
írj majd! de ezt nem értem!
Amúgy én is úgy érzem h meg fog jönni,tuti lecsúsztunk pé-ről!

Képzeljétek tegnap kiderült h egy másik kolleganőm is babát szeretne, így már 3-an vagyunk! Ő a pé-t teljesen máshogy számolja, azt mondta h majd elhoz valamilyen táblázatot, amit a nődokija adott, mert azt mondta h nem minden esetben igaz ez a következő mensi előtti 14 nap! nahát én már nemtom!

A másik kolleganőm meg inszemre megy ma, tegnap jött meg neki, fog kapni tüszőrepis szurit és meg fogják mondani nekik h mikor legyenek együtt! kíváncsi leszek!

majd jövök...

Kép
csicsiy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: