Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Pitypang
Akkor jól értem, ha meg van a 365 nap akkor továbbra is ugyan úgy 2 év a gyes, és utána gyes, ha nincs meg akkor van gyes? :roll:
Ez nekem is egy nagy homály. :evil:

Zsu
Azt hittem, már lesz fejlemény, de akkor izgulok tovább délutánig. :wink:

Joli
Sajna vannak nagyon kellemetlen részek a terhességben, ez csak rosszabb lesz, amikor majd 10 percenként rohangálsz pisilni, és már sem ülve, sem állva, sem fekve nem lesz jó, ezek el fognak törpülni, mégis olyan szép minden. De amint tudsz kérj dokitól időpontot ,hogy mi is és ti is megnyugodjatok.

Azt hiszem ma végre megtaláltuk a tuti konyhabútorost, szerdán jön felmérni, aztán szétverjük a konyhámat, hát 3 hétig, vagy tovább, nagyon rossz lesz.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Óóóóóó, laptető! :roll:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Joli!
Nem tudom hogy a többiek mit írnak,nekem ilyen tüneteim nem voltak egyik terhességnél sem,még amelyik rosszul végzödött annál sem,de én a helyedben minél elöbb elmennék egy orvoshoz,csak a megnyugvás miatt :!: :!: :roll:
De persze te tudod...
Vendég
 

 
 

Kírus
Nagyon jóóóóóó! A 10 mm nem kevés! csak így tovább, széppen nőttök, irány a védőnő. :lol:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Kírus nagyon jó, gratula, szépen növögettek!!!!!!!!!!!!!!

susytunder: Csomó mindenben egyezzünk....:):):)
Ezt a diagrammos dolgot én semm vágom, hogy kell csinálni, ls a gyed gyes is bonyolult!!!

De örülök, hogy rád találtam, hogy vannak dolok amiben nem vagyok egyedül, hogy nem értem vagy valami :)
csip-csip18
 
 


kírus, gratulálok, olyan jó ilyen képeket látni! :)

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Kírus! De jó hírekkel jöttél! Aranyos kis maszatka! :D :wink:

Zsu! Nagyon várunk a hírekkel! :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Senki sehol csajok :(

Zsu mi van veled??????
csip-csip18
 
 


Joli!
És hogy fájt a hasad: görcsölt, szurkált, feszült? Az ilyen mértékű cicifájás szerintem normális, nekem annyira fájt, hogy amikor macskakövön ment az autó v busz, fognom kellett, nehogy leszakadjanak! :oops: Aludni sem bírtam rajtuk és még szexnél is kerülendő terület volt. :oops:

Kírus!
Szuper hírek, csodaszép a kisbabó! :D :D :D

Susytündér!
Ha megvan a 365 nap, akkor 2 év a gyed, de utána már nincs gyes. (bár abban nem vagyok biztos, hogy 2 év gyed után van-e még egy év gyes) Ha nincs meg a 365 nap, akkor nincs gyed, csak gyes van. Én így értelmezem.

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Kirus

Én is mennék már dokihoz, de írtam, hogy mi az ábra. Anyám még mindig nem telefonált. A férjem most ment a gyógyszertárba, vesz magneB6-ot. Azt olvastam ezt javasolják a nődokik az ilyen fájdalmakra. Azóta nem fáj a pocim. Remélem nem is fog.
Higgyétek el, én lennék a legboldogabb, ha már túl lennék a dokin.
Megpróbálom magam az Ivók magánrendelésére bejelenteni magam, de az a gond, hogy csak csüt. délután rendel két órát. De talán, ha elmondom mi a helyzet, talán nem 3 hét múlvára adnak időpontot.

Pitypang

Olyan feszítő érzés volt, tegnap meg inkább szurka. Kifejezetten görcsös nincs, hanem folyamatos éles feszítés volt. Szerencsére most nincs. Lehet a szalagok nyúltak. Legalábbis remélem.

Azért remélem most nem néztek le lányok, amiért itt panaszkodok esetleg jelentéktelennek tűnő dolgok miatt, de én nem számíthatok segítségre ezzel kapcsolatban rajtatok kívül. :oops:

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Kirus

Nagyon örülök, hogy minden rendben volt!!!!! :D
Még két hét és már talán én is hallani fogom a szívhangot! Még mindig olyan hihetetlen...

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Halihó!
Csak gyors bekukk később jövök és beszámolok, a lényeg:HOLNAP inszem, most kaptam a tüszőrepi szurit!

puszi

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu

Jaj, de jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Esküszöm, úgy elkezdtem izgulni! Minden rendben lesz, érzem!
Annyira örülök a hírnek. Kész! Ez a terhesség... Most itt könnyezem. Tényleg nagyon boldog vagyok, kedves első fórumtársam, hogy elérkezik a Te időd!

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli!
Tanácsolom, hogy pihenj sokat. A magnézium nem árt, bár igazából görcsökre szokták ajánlani.
Anyukád telózott már?

Zsu!
De jó! Sikerülni fog!!!! Mi mindannyian drukkolunk érted!!!

Én holnap este megyek nődokihoz, 20:15-re kaptam időpontot. Kiváncsi vagyok, mit mond, mert azért mégsem normális, hogy egyszer csak felborul a ciklusom. :roll:

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Pitypang

Anyám még mindig nem hívott! Szerintem még vadul intézkedik.
8-ig nem is merem felhívni. De holnap reggel az lesz az első, hogy betelefonálok a klinikára időpontért. Remélem a magneB6 azért nem fog ártani.
Az, hogy felborult a ciklusod, sok minden befolyásolja. A görbéd szerintem nagyon ígéretes!
Érzel esetleg valami tünetet magadon?

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli, szerintem is igaza van pitypangnak, pihenj sokat!!!!

Zsu: itt a te időd, mindent bele hajrá!!!!!!!!!!!!!

Pitypang, hogy bort föl a menzid???Mi volt???Gyógyszert szedtélés ugy utána vagy miért????
csip-csip18
 
 


Csip!
Hát, eddig 32-34 napra mindig megjött. Most meg a kanyarban sincs a mensim. Erre értem, hogy felborult. :roll:

Joli!
Az elmúlt 8 hónapban mindig produkáltam terhes tüneteket. Úgyhogy ilyenekre nem adok. :) Múlt hónapban még a cicim is fájt, pedig nem szokott. Egy hét és kiderül. :)

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Laptető nem????

32-34 nap???De mért olyan sok???Szedtél gyógyszert???
Ma hanyadik napnál vagy???
csip-csip18
 
 


LAPTETŐ PITYPANG HIDD EL NEKEM
csip-csip18
 
 


Végre telefonált anyám! Pénteken lesz csak a temetés.
A doki meg csütörtökönként rendel két órát. Fel is hívtam a telefonkönyvben lévő számot, hogy be szeretnék jelentkezni, és mondták, hogy nem kell. Érkezési sorrend van. Négytől rendel, tuti én már 3-kor ott fogok ülni, hogy biztos bejussak hozzá. Furának találtam a dolgot, de csak jól mondta az emberke.
Igaz még eléggé korán leszek 5+1-nél, szóval még nem fog látszani semmi, meg szívhang sem lesz, de legalább a rákszűrést megcsináltatom, meg kérem a beutalókat vérvételre EKG-ra stb. Mire azokkal megleszek, már bizti leszek 7 hetes és akkor már én is átélhetem azt, amit ma Kirus.
De végre megnyugodhatok, ha a dokival megosztom a panaszokat.
Most megkönnyebbültem, hogy nem kell 3 hétig várni.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli: Na láttom össze jönnek a dolgok :) :) :)

Minden rendben lesz, most már...Remélem egy kicsit megnyugodtál!!

Szép estét neked!

Amúgy fiút vagy lányt szertnél jobban???Nevek vannak már???

Puszi
csip-csip18
 
 


Csip-csip

Igen, most már megnyugodtam egy kicsit. Várom már a csütörtököt, remélem minden rendben lesz.
Mi mindketten kislányt szeretnénk. Ha sikerül, Laura lesz a neve.
Fiú nevünk nincs is.
Ti mit szeretnétek?

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Sziasztok!
Joli!
Szedjed a magneb6-ot azt ajánlják görcsre! :)
De jó akkor csütörtökön drukkolhatunk értetek :!: :wink: !
Addig is pihenj sokat..

Csajok köszi a gratut meg hogy gondoltatok ránk!! Arik vagytok 8)

Zsu! Hajrá inszem!!! Örülök neked nagyon!! :) :wink:

Mindenkinek szép estét!!
Vendég
 


Joli!
Keresztlánykánk is Laura :wink:
Vendég
 


Kirus

Köszi a drukkot!kamasz korom óta szerettem volna, ha lányom lesz, Laurának hívják. Szerencsére a férjemnek is tetszik.:)
Egyébként, hogy vagy? Hányinger stb?

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli: Nekem végül is mind 1, nem tom, hogy fiút vagy lányt szertnék jobban, nem tudom eldönteni.

Most nem rég szült 2 barátnöm egyiknek fia lett a másiknak lánya, akinek ott voltam a szülésnél is !!!!

Szóval nem tudom, de a párom mindenképp fütyköset szeretne :)

Szép Estét, pihenj sokat csütörtök meg drukkolok ezerrel
csip-csip18
 
 


Szép estét Mindenkinek!
Megjöttem...ez a nap nem volt semmi, tiszta izgalom és rohanás!
Képzeljétek, a múltheti tüszőből csak egy maradt meg, hogy hova tűntek nem tudom és csak egy árva maradt, amit nagyra megnövesztettem, annyira, hogy inszem lesz holnap belőle!
Azt mondta a domik, hogy most el ne keseredjek, mert ez az egy is elég, mert nagy 18x21 mm-es!
(Betty a múltkor is jól írtam, megnéztem és biztosan mm :wink: :?: )
A többi tüsző felszívódott és erre azt mondta, hogy jobb is, hogy nincsenek, mert cysta lett volna belőle! :lol:
Miután meg volt az uh elmentem és kiváltottam a tüszőrepesztő injekciót(10ezer ft), visszamentem és beadta a popómba, akkor nem fájt, de most érzem!
Holnap reggel 7-re megyünk mind a ketten a férjemmel és leadja a mintát, Én meg elfoglalom a kis ágyamat!
Szerdán ugyanez a procedúra folytatódik! :wink:

Egyedül vagyok, hogy mennyit sikerül aludni nem tudom, de innentől az orvosom kezében vagyok! :wink:

Milyen fura ez nekem, de ne nagyon nevessetek ki:egy nődoki teszi oda nekem....egy katéteren keresztül :?: :oops:

De a végeredmény lesz a lényeg!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:24-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Köszönöm Mindenkinek, hogy Velem volt ma és sokszor már velem izgultatok, mert megérte, mehetek az inszemre!!! :wink:
Joli
Aranyos vagy drága első fórumtársam! :wink:
Nagyon vigyázz magadra és a kis pocaklakódra, meglátod minden rendben lesz és egészséges kisbabát fog a világra hozni!!! :wink:
Pitypang
Nem lehet, hogy esetleg bebabásodtál?Ne gondolj rögtön rosszra! :wink:
Kírus
Nagyon izgultam Érted, meg mindenki a fejemben van állandóan!
Örülök a jó hírnek csak így tovább!!!
puszi

Szép estét!

Úgy fáj a seggem és görcsölget a hasam!De nem baj, ha ez kell a boldogsághoz... :wink: :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Kírus
A 10mm az nem kevés ám... :wink: drukkolunk, hogy teljesen felszívódjon! :?:
Látom a kis "maszatkát"... :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szép estét lányok!

Zsu
Micsoda hír!!! Jajj de jó, én is teljesen izgatott lettem. Mindegy az ki teszi be oda neked, csak bent legyen. Szegény párod..minta...azért nem lehet túl jó ez a procedúra neki.
Nagyon drukkolok!!!

Csip- csip
Igen, néha én is "összefutok" olyan emberekkel, akikben sok hasonlóságot vélek felfedezni, aztán később úgy jön ki hogy még sem olyan mint én, de ezt ne vedd magadra. Tényleg van bennünk közös.

Pitypang
Köszi az infót a gyeddel- gyessel kapcsolatban, de majd még beszélek a könyvelővel is, ha aktuális lesz.

Joli
Nálad is örülök a jó híreknek, szépen alakulnak a dolgok.

Nálunk is vannak jó hírek, de egyenlőre más milyenek, mivel nem is babásak, úgy tűnik mindenkit hidegen is hagyott. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Suzy
Köszi a drukkot kedves második fórumtársam! :wink:

A párom teljesen pozitívan áll a dolgokhoz és nem okoz gondot szerencsére neki ez az egész, pedig tényleg nagyon macera!
Szerencsém van ebből a szempontból is, hogy Ő az én párom!

Bocsi, de Én is figyelmen kívül hagytam, akkor most jöhet az álomkonyha....sok munka és pénz az biztos, de reméljük, hogy Ő a Ti szakemberetek!!!Úgy legyen!
3 hét, úristen!?
puszi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:24-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


suzy, annyira örülök Neked! Holnap pedig nagyon fogok drukkolni!!!!

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Joli, tudom könnyű mondani, de próbálj meg nem izgulni, és nem figyelni magad folyamatosan. Minden rendben lesz. A cici fájás normális, szopikor sokkal jobban fog fájni. Tudom, ez nem vigasz, de így van. Amúgy én is ilyen voltam, azt mondogattam magamnak, hogy csak egyszer szülessen meg egészségesen, végre vége lesz az állandó parázásnak. Pedig akkor kezdődött csak igazán! :D

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Anita
Köszönök minden biztatást, igazán nagyon ari vagy! :wink:
Még nem tudok aludni, pedig kellene már reggel 5 óta fent vagyok! :roll:
Tudom, hogy nehéz főleg az első gyerekkel és rengeteg felelősség, odafigyelés és folyamatos izgalom, de így sem könnyű!
Állandóan rágódok, agyalok, nem szeretek bizonytalanságban élni, a lelkemnek kell a béke!
Egyre jobban szeretném, főleg, hogy tudom mikor mi fog most velem történni vagy minek kellene megtörténnie, csak bennem van:mi van, ha nem sikerül elsőre és stb.Félek... :roll: :oops:

Este, ha minden igaz jöhetek haza, majd megírom a fejleményeket!

Jó éjszakát!

Betty és Réka?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt Csajok!

Húú de teleírtátok a topicot :shock: ,
Én sajna dolgozom már, a mhelyemen nincs idő netezésre egyenlőre :( . Tegnap szülőin is voltam, ami nem volt túl nagy élmény. A beszoktatással lesznek gondjaim, ráadásul rengeteg fiú van. Egyenlőre 10-en indulnak-ebbe a csoportba jönnek az időközben 3 évesek-és ebből 2 kislány :? De legalább a jeleken nem volt harc. A pillangót simán megnyertük :) , Zsozsó imádja már most :wink:
A terhességi tünetek mindenkinél mások, nekem ugye aki tünetmentes volt, minden fájdalom furcsa :? 5+1-en már látszik a petezsák Joli, ha ugye van UH gép a rendelőben.

Zsu Szerintem is jobb ez így, mert akkor tényleg úgy látszik a Closty a te gyógyszered-még ha nagyon szenvedsz is tőle :( Nem cisztásodsz tőle :) Nagyon drukkolok Nektek :)

réka80
 
 


Jó reggelt Lányok!

Jelentem tökéletesen jól érzem magam. Ma reggel semmi bajom, csak a szokásos cici fájás, de már kezdem megszokni. Se szédülés, se hányinger, se görcsök. Tegnap este vettem be egy magneB6-ot, lehet az segített.
Mondjuk este összezörrentünk a férjemmel. Igaz hülyeség volt az egész és persze én kezdtem, volt is sírás belőle, de szerencsére megbeszéltük a dolgot és most már minden ok. Mondtam is neki, hogy nézze el a kirohanásaimat, de most olyan érzékeny lettem.

Zsu

Nagyon drukkolok neked!!! Remélem hamar tudsz jönni a hírekkel!

Susytunder

A konyhafelújítás tényleg nem piskóta dolog! Ráadásul 3 hétig???
Kitartást neked! Aztán ne erőltesd túl magad. Ki tudja, lehet a napokban már megfogant a babátok!

Réka

Most nézem, hogy ma vagy 14 dpo-n!!! És a hőd csodásan fent van!!!! Tesztet esetleg?????

Anita

Tudod én addig félek nagyon, amíg meglesznek ezek az első vizsgálatok. Utána biztos megkönnyebbülök majd! Remélem minden ok lesz...
Most nézem, hogy éppen termékeny időszakod következik! Remélem nem vesztegetitek az időt a pároddal! :D

Betty

Hol vagy?

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 



Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Zsu! Mennek mára is a drukkok! :wink:

Réka! Tényleg nem csinálsz tesztet? Nagyon ígéretes a görbéd! :wink:

Joli! Most azt mondod az első vizsgálat után megnyugodsz, de tuti, hogy végig fogod izgulni az összes vizsgálatot, és az egész terhességet, tapasztalatból mondom... Nekem Csengével úgy volt, hogy azt hittem megnyugodhatok, mert letelt az első 12 hét, aztán 14. héten baromi erős vérzés.... kórház, utána megint nem volt nyugodalmam, aztán 34. héten erős görcsök, azt hittem szülni fogok..., végül majdnem 40 hetes voltam mikor megszületett. Azt hittem vége az aggódásnak, de nem, utána aggódás, hogy eleget eszik-e, elég-e a tejcsi, nem fázik-e, nincs-e melege, és ez most már csak így lesz. :D

Suzy! Konyhafelújítás.. Biztos jó lesz mikor kész lesz, de addig átvészelni a 3 hetet. :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Sziasztok lányok! Ki hogy van? Nálunk minden ok!

Joli, ezt cáfolnám, ahogy angyalkrisz is írja. Mert most elmész az első vizsgálatra. Aztán izgulsz a 12 hetes uh miatt. 16 hetesen afp, 18 hetesen genetika, és így tovább. Szóval mindig van miért izgulni! És igen, ha jó számolom én is, akkor most vannak 'jó napok" :D, Gabi meg Komáromban helyettesít vasárnap óta. Holnap jön haza. Gyorsan el is kapom, remélem még nem késünk el. Bár ahogy számolom de....


Angyalkrisz, én is barnáztam az elején, 28 hetesen 2 ujjnyira nyíltam, és egész pontosan 37 nst-m volt. Nem akart mozogni reggel. Bezzeg most... :))) De annyira szeretném már még egyszer. Imádtam a nagy pocakom, ahogy mozgolódott, mindent. Sőt, még szülni is imádtam! :D

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 


Hahó! :)

Réka!
Tesztet kérünk!!! :D :D :D

Angyalkrisz!
Ahogy látom, lassas neked is tesztelni kell! Érzel valamit? :)

Zsu!
Gondolunk rád! ++++++++++

Anita!
Én is nagyon szerettem pocakos lenni, már most is alig várom, hogy újra átélhessem! :)

A dokim felhívott, hogy este negyed 9 helyett mehetek 3/4 5-re! Tök rendi! :)

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Pitypang! Őszintén szólva nem érzek semmit.... :( 23. napon nagyon fájt a pocim menzisen (egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy beágyazódás, mivel februárban is éreztem, de el is hessegettem a gondolatot). Múlt hónapban majdnem 5 napig fájt a hasam menzi előtt, most még nem érzek semmit, de persze az is lehet, hogy nem 28 napos lesz, hanem 30... Lehet hogy kíváncsiságból ellövök holnap egy tesztet. :oops: :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Persze én is szeretnék már újra pocakos lenni... :D És azt is tudom, hogyha összejön, most hamar elmegyek majd dokihoz az előzmények miatt.

KépKép
KépKép
KépKép
angyalkrisz
 
 


Réka
csinálj már tesztet, úgyis + lesz!


Joli
megvagyok, csak nem győzlek titeket olvasni. :roll: :lol:


Suzy
neked mára nagy drukk!!!!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Joli a csajoknak mindenben igaza van 8) Nincs vége a parának soha :roll: , én még most is nézem, hogy lélegzik-e Zsozsó:roll:

Angyalkrisz Kíváncsian várom a tesztet 8)

Pitypang Olyan jó eza görbe, kíváncsi vagyok mi lesz a dokinál.

Kírus Úgy örülök a kis Tökmagnak, hatalmas nagyfiú :wink: És dobog a kicsi szíve! Juppiééé :D

ANitaNo szülni én is imádtam, fantasztikus, csodálatos.. 8)

Zsu Mi újság?

ÁÁ csajok nem csináltam tesztet, de belém beszélitek ezt a gyereket no :lol: :lol: :lol:

réka80
 
 


Zsu!
Veled vagyunk lélekben!!! :wink:
Sikerülni fog!!!! :)

Réka!
Hát én is remélem hogy egy nagyfiú lesz :lol: ,nagyon azt szeretnénk most tesónak,egy öcsköst:)ű

Pitypang!
3/4 5-re megy a drukk neked!! :wink:

Betty!
A tábliba átírhatod az életkorom 26-ra :wink:

Angyalkrisz!
Várjuk a teszt erdményét+++++++++++++++ :wink:

Joli!
Vigyázz is magadra!!
Ivókhoz mész??

Anita!
Hogy sikerült a ketchup befőzés??

Csip-csip!
Merre vagy?
Ma is hosszú napozol?

Susytunder!
Te merre vagy??
Mikor kezdik a munkálatokat,voltak már felmérni a konyhát??
Ma eléggé le vagyok merülve,délelött sokat mentem,elfáradtam :)
Sütöttem azért egy tortát :wink:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Végre ismét itt vagyok! Nem volt tegnap netünk...nem tudtam jelentkezni....
Annyi minden történt veletek azóta.....

Gratulálok az uh-osoknak...szorítottam nektek... :lol:

Én is csütörtökön megyek dokihoz...remélem lesz uh-ja csak lát már valamit, legalább, hogy jó helyen van-e...meg a vérvétel miatt mielőbb, a kutya meg a görény miatt :roll:
Remélem minden rendben lesz...

pussz Mindenkinek

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Iner!
Köszi,mi is szorítunk csütörtökön!!!
Nyugi,minden rendben lesz!! :wink:

Szép estét mindenkinek!!!
Vendég
 


Jó estét Mindenkinek!
Bocsika, hogy ilyen sokára jutok a géphez, csak nagyon elfáradtam ma!
Reggel mentünk fél 8-ra a domik minden papírt megírt, de ez a klinika annyira kiborít.
Lényeg:Andrológia, a férjemnek mondtam, hogy előtte este ne menjen dolgozni :wink: , na mindegy sikerült a minta leadása és egészen 2ml-t produkáltunk!
Ebből a mintából csak 1 ml-t használtak fel, egy kis vitaminnal dúsították, de csak a mozgó, fürge kiskatonákat! :wink: Rózsaszín kis lötyi volt :wink:
12-kor tette be nekem a doki, de egyáltalán nem fájt egy katéteren keresztül és utána 2 órát mozdulatlanul kellett feküdnöm!
Holnap u.ez lesz a procedúra!
Nagyon elfáradtam az idegeskedésben, izgalomban, de megvisel ez az értelmetlen és nemtörődöm egészségügy! :cry:
De gondolom, hogy ezt Ti is tapasztaljátok!?

Alszom egy nagyot, egy picit fájdogál a hasam, de ez normális dolog!

Kicsit hosszú lett, mint mindig! :wink:

Szép estét!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:26-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Réka
Biztosan ügyesen megoldod a beszoktatás dolgot, sok sikert!
Csinálj tesztet!!!Én sem akartam akkor csinálni, de aztán mégis rábeszéltetek, na légyszi!!! :roll: :wink:
Joli
Gyorsan el fog telni ez az időszak és megfogod szokni, hogy fáj a cickó,hányinger, sírás és stb, azt mondják... :roll:
Ne izgulj és aggodalmaskodj-szerintem ilyet nem lehet mondani, mert egyre jobban izgul az ember és érzi a felelősség súlyát!
Anita, Angyalkrisz köszi a drukkot, segített! :wink:
Anita hajrá!!!!!!!
Pitypang
Milyen rendes dokid van neked is?!Várom a híreket!Drukk! :wink:
Kírus kismami-Boldog szülinapot!!!Szép a torta és gondolom, hogy finom volt! :wink: pihenj is azért néha...
A legjobbakat...
Suzy
Hogy haladtok?
Betty
Jövőhéten már szeptember?!puszi
Iner
Csütörtökön sok sikert megy a drukkom! :wink:
Ti hol laktok, kell az a görény biztosan, csak úgy kérdezem?
Mivel vannak állatok azt hiszem akkor többször fognak nézni vérből toxoplazmát!Minden rendben lesz meglátod!

Jó éjszakát!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Kírus, nem tudom, szerintem édes lett egy kicsit, de majd meglátjuk. Most még takarók között pihennek az üvegek.

Suzy, annyira drukkoltam, remélem sikerül az akció!!!!

Holnap jön haza Gabi, hát nem fog pihenni, az tuti!

Egyébként regisztráltam a ciklus.hu-n, de nem tudom használni. Nem enged a dátumokhoz írni semmit.

Anita

Kép

Kép
anita1984
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: