Új privát üzeneted érkezett!

Én tökre bírom a gyüminapokat.
Egy csomószor nem is kívánok mást csak gyümit..... :oops:

babszika
 
 


Móni: Hú ez aztána siekr. 80dkg?, az nagyon jó:) Igy tovább kitartást.

Babszika: Hú de izgi akkor. Kedden aztán rajtatok lezs a topic és a világ szeme. Szoritopk ám nagyon:)

Kép
csucsu05
 
 


Köszönöm!!!!!!!!!

babszika
 
 

 
 

Sziasztok!

Lányok, ti meritek csinálni a 90 napos diétát? Én nagyon szeretem és csinálnám is, csak megijedtem, hogy nem hátrány-e a babaproject alatt a diéta?
Mit gondoltok?

Kép
lujzici
 
 


Sztem nem túl jó a fogyókúra.
Egy jól összeállított diéta viszont nem árthat.
Én a 90 naposat tuti nem csinálnám.... de ez magánvélemény.

Én mivel pcos vagyok, ezért más kategóriába tartozom. :roll:

babszika
 
 


sziasztok.

babaszika :) szupi eredmenyek ebbol akar meg ikrek is lehetnek.Drukk keddre:)

moni ugyi vagy gratula.gyuminapon asszem lehet enni magokat is,dio,mogyoro.

lujzici szerintem siman lehet csinalni egy lightosabb dietat.

mint babszika en is pcos vagyok es nekunk nem ajanlott,en nagyon hipoztam tole ezert abbahagytam.

Kép
monyo83
 
 


sziasztok!

babszika: de nagyot dobbant a szívem, hogy milyen kilátások előtt állsz. Nagyon drukkolok ám!!! :wink:

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


Sziasztok!

Tüszőrepi is megvolt ma :wink:

Dalma!
Tuti a képed!!!! :lol:

babszika
 
 


Szeva! :wink:
Na akkor kedden tényleg indul a project. :lol:

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


Nekem megjött ma. :cry: Úgy, hogy reggel 37,4 volt a hőm. Te érted ezt...?
Indul a jelszó. :wink:

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


Hát, mondanám, h sajnálom, de most úgyis babás leszel!!!!!! :wink:

Amúgy talán 1-2 alkalom volt nálam is, h még fent volt a hőm.... de nem túl jellemző.

babszika
 
 


babszi :lol: ezt szeretem itt nem lehet elkeseredni. így van...? valami nem stimmelhet, mert éreztem minden jelet. nem képzeltem mbe, mert annál reálisabb vagyok.nem tudom, hogy miért nem marad meg...? holnap kell hívnom a dr-nőt és remélem, hogy tovább jutunk, mert már meglesznek az eredmények.

akartam egy képet felrakni a nevem alá, de nem sikerült, mert nagy és nem tudom, hogy kell kicsinyíteni.

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


Babszika: most aztán tényleg izgulok, ezerrel fogok gondolni rád kedden:))) Mikor mész?
Moni: ügy i vagy, hogy tudod csinálni a diétát. Én nem tenném ki a családomat annak, hogy én fogyókúrába kezdek. Szerintem elüldöznének, olyan kibírhatatlan lennék..:) Szerintem egyébként ez nem árthat a babaprojectnek, nem olyan koplalós.
tary
tary
 
 


Tary!
9re kell mennie apácskának, úgyhogy megyek vele. De mivel nekem 11-et mondtak, sztem még délben is ott fogok ülni :?

Dalma!
HA gondolod, küldhetsz át nekem képet és lekicsinyítem :wink:

babszika
 
 


Sziasztok!

Babszika, drága! Holnapra menni fog a hiper szuper megadrukk!!! :wink:

Dalma!

A fránya piri! :evil: :evil:
De a jelszónk: 2009 a mi évünk! :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!


babszika - hogy megy az idő!!! Írd meg mindenképpen,hogy milyen volt, én is szurkolok neked! Egyébként érzel vmit, amióta szúrod magad?

dalma - nekem is szinte mindig fent van a hőm menszi előtt. Soha nem mértem még, de olyankor meg akarok fagyni.

lujzici - ha minden jól megy akkor jövőhéten megyek dokihoz. Egyébként figyeltem és tök ugyanolyan menszi mint a többi (azt leszámítva,h egy héttel hamarabb jött)

Kép
pampalini
 
 


Pampalini!
Igazából semmi extrát nem érzek.
A hangulatom elég sz@r a szurik óta, és mostanában már jócskán érzem a p.fészkeimet.
De összességében semmi különös.

Moni!
Lssan 1 hét eltelt a fogyiból??!! :shock:

babszika
 
 


Pampalini!
Kiváncsi leszek, hogy mit fog majd a doki mondani a korai mensidre. Volt már ilyen régebben is?

Babszika!
Azért megy a spontánkodás is? Vagy azt most nem lehet? Ha megvan az inszem, hazajöhetsz? Hú jó sokat kérdezek. :oops:

Igen, lassan eltelt egy hét a fogyiból. De nagyon sok van még vissza. Hát vannak jobb és kevésbé jó napjaim. De a cél a fontos. Igazából azért kezdtem bele a fogyiba, mert abban reménykedem hogy a babaprojektre is jótékony hatással lesz. :roll:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nem, most már nem lehetünk együtt.
Tegnap alig bírtuk, de nagy nehezen átvészeltük.

Inszem után egy ideig bent tartanak, de kis pihi után jöhetek haza. Nem ígérem, h holnap jövök, mert nekem nincs laptopom, de majd írok.

babszika
 
 


Valahol sejtettem hogy erős kiskatonák kellenek az inszemhez.A lényeg hogy holnap sikeresen randizhassanak a sejtecskéitek. :wink:
Inszem után holnap meg pihizz sokat, és szerdán majd ráér a beszámoló. De 2 hét múlva meg várjuk ám azt a kétcsíkos tesztecskét. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Tényleg!

Babszika, hogy áll a szavazás? Lezárult már? Nyertetek?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni!
Ne is mondd!
Állítólag vkik feltörték a rendszert (de vmi országos őrület ez) és emiatt nem lehet szavazni... ma lett volna eredményhirdetés..... :evil: :x :evil: :x

babszika
 
 


Babszika: Hú de izgi időszak előtt állsz. Szoritok nagyon. :)

Kép
csucsu05
 
 


babszika nagyon nagy drukk az inszemhe.érzem hogy sikeres lesz!!!!!!!!!!
moni mizujs.rég voltál-.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pampalini:de kíváncsi vagyok, mit mond a doki!!! Figyelj, te szoktál barna-maszatolni mensi előtt? Ez normális? Én a múltkor 3 napig maszatoltam, mielőtt rendesen megjött volna. Még sosem volt ilyen korábban.

Móni: egy kis biztatás - ez egy nagyon hatásos fogyókúra. Én 10 kilót fogytam vele. Nekem az volt az egyik titka, h minden nap mértem magam, mert ha láttam, h fogyok, akkor olyan kitartó lettem, h csak na!

Képzeljétek lányok, ma lecserélték a konvektorunkat, mert szénmonoxid szivárgásunk volt. Durva, nem?

Babszika: mikor derül ki, hogy nyertetek-e? Én is Békés Megyéből származom. :D

Kép
lujzici
 
 


lujzici még jo hogy kiderűl és nem let baj.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lujzici: Ti vettétek észre?? Irtó nagy mázli , hogy nem lett ebből baj.

Kép
csucsu05
 
 


bocsi, csak gyors bekukk:
lehet szavazni!!!!
(@mpp.hu címről viszont nem) :wink:

babszika
 
 


babszika: megyek is:)

Kép
csucsu05
 
 


Babszika: Elsők vagytok:)
De akkor meddig tart a szavazás?? Ma vége is lesz vagy meghosszabitották??

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok lányok!

babszika: hova küldjek képet és küldöm. köszi.

gnemoni: mi is lenne más, mint a 2009 év!!! :lol: Fiamat is 9-es végű számmal szültem. :wink:

pampalini: most direkt mérem a hőmet, mert kiváncsi vagyok :wink:

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


babszika: ment a szavazat nehogy rajtam múljon a nászutad. :lol: :wink:

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


hajrá babszika!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szaisztok!

22-én délig lehet ránk szavazni, de én már nem vagyok túl lelkes....

Dalma!
privi megy

babszika
 
 


Kép

Mindjárt indulunk!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szép napot nektek!!!!!!!! :roll:

babszika
 
 


Babszika: Gondolok rád ma:) és persze szavazok is. Jó lesz az a nászút hidd el:)

Kép
csucsu05
 
 


csajok: Húzzunk bele mert Babszikáék a 2 csak most. MOndjuk ez az első pár honnan jött ide az élre???

Kép
csucsu05
 
 


SZIASZTOK VAN ITT VALAKI :D ?JÖVÖHÉTEN MEGYEK UH-RA 11-12HÉT.
Vendég
 


csucsu!
köszönjük a szavazatokat.
én töredelmesen bevallom, h leálltam róla.... rubintok felh. névvel leírtam, h miért nem szavazok többet....
bocsánat, de nekem többet ér a nyugalmam. :oops:

most hívták el Bálintot.... szóval kezdődik :wink:
izgulok és ideges vagyok, de bízom ám!!!!!

puszi nektek!

babszika
 
 


Babszika: Kitartás és hidd el sikerülni fog. Most az utazás tényleg másodlagos csak.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu!
semmit nem aludtam. egyrészt volt vagy 1/2 2 mire elaludtam.... másrészt olyan álmom volt..... szeretője volt a Zuramnak.... azt hiszem, h kex hiányom van :roll: :? :oops:

most meg már feszít az egész méhem.... gondolom, mindkettő petécske megrepedt :wink:

áááááááá, sosem izgultam még ennyire....

babszika
 
 


Babszika: Ikrekre fel:) Most sikerülni fog meglátod. Érzem, hogy össze jön most:)

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok.

babszika nagyon drukkolok. :!:

milyen idokozonkent lehet szavazni?8kor leadtam a voksom akkor most mikor birok ujra?

Kép
monyo83
 
 


Monyó: Kiirja a rendszer azt hiszem. De 5 vagy 6óránként szavazni lehet.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok.ma reggel teszteltem és POZITÍV!!!!!!halványka de ot van...kedden megyek uh-ra!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Babszika! Megy a drukk ezerrel! Mostmár mindketten túl vagytok rajta, és tuti sikerrel, ott lesz az a babóca, tutira!!!! :lol: (És én sem adom fel a szavazást, igenis Ti fogtok nyerni!!!!)

Nita!
Ez nagyon nagyon izgi, de jó lenne, ha erősödne az csíkocska!
pedi
Kalocsa
 
 


pedi én is ebben bízok.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita dukk drukk drukk :!:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok, látom mindenki a 2009-es évet tűzte ki célul :lol: Mi is rajta vagyunk a dolgon már egy éve, de voltak kissebb fennakadások. Kiderült hogy nincs spontán pém, így clostit szedtem két hónapig a tavasszal. Utána össze is jött a baba egyből, viszont hét és fél hetesen elvetéltem. Utána kényszerpihenő és most ismét clostizok. Most volt a negyedik éles hónapunk a férjemmel, de sajnos ma reggel megjött. Szóval ez a hónap sem sikerült. Most a második clostis hónapom volt és még egy havi gyógyszerem van, utána vissza kell mennem a dokihoz. Szóval holnaptól gyógyszerezek és próbálok türelmes lenni, de nagyon nehéz. Gondolom ezt ti is tudjátok. Most bizakodom a következő hónapban és próbálok lazítani egy kicsit.
Nitácska szerintem ott lesz az a csík. Egy pár nap mulva legfeljebb csinálj még egy tesztet hogy erősödik e.

KépKép
csige-bige
 
 


csige a köv honap a tiéd lesz!!!!!!!!!!! :wink: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: