Új privát üzeneted érkezett!

Melinda,
nyugi, szerintem is teszt volt hülye. A HCG nagyon sokáig megmarad, nekem a 17 hetes elhalt baba után mondta az orvos, hogy még kb. 2 hónap múlva is lehet, hogy + lesz a teszt. A terhességi tünetek hirtelen megszűnése már lehet jelzés értékű, de még ez sem jelenti tutira azt, hogy baj lenne. Konzultálj az orvossal.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


lyly és te hogy vagy?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Húúú jó nagy eszmecsere volt itt. :) A lényeg, hogy aki akar teszteljen, aki meg nem, az ne. :D

Melinda: Nagyon érdekes az a kép! De ezt nem értem hogy - a teszt. Szerintem is nézd meg megint egy másikkal.

Nitácska: gratulálok a vizsgához! :)
Vendég
 

 
 

dunakavics: sajnálom :( Deúj hónap, új remények! Fel a fejjel! :) :wink:
Vendég
 


perpike köszi de ez még csak kis vizsga volt.majd a márciusra szurkolj de arra nagyon.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda: ha teszteltél újból , azonnal írd mega mi a szitu... :shock:

Nita: akkor lehet, hogy a mát kihagyjuk, úgy is fáradt lesz, épp mahapörit főz, attól meg ha jól bekejálok, én is alszom, mint a bunda... :)

Perpi mindjárt rkaok fel képet, mi a véleményed?Köszi

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszifül pihenjetek ma és holnap egymásnak ugortok..... :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nem jön az álllllatorvos,addig meg nem tudunk elindulni!Én már gondolatba tesztelek!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Perpi: ? Szted? Melish?

Nita: nagy-nagy grat a vizsgához!!! :D Az mindegy milyen vizsga és kész!!!! Márciusra is szorítunk! :wink: Kép

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszifűl szép erős az utsó lh teszted..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


+ szépen :)

Kép
Kép
melisch
 
 


szerintetek hülyeség volna ha hollnap reggel tesztelnék? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: szerintem várd meg a mensi napját. Tudod akkor nem kell csalódni. Mert van amikor később jelentkezik a szervezetben a HCG. Vagy ha van több teszted akkor és elég bátor vagy hajrá:)


Nyuszifül: Hú na most már pozítív az lh:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu akkor tesztelek ha nem felejtem el.reggel korán kelek komás is vagyok és olyankor elég feledékeny...... :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita szerintem is várj még a teszteléssel. Elrontasz egy tesztet még ha terhes is vagy nagyon kicsi az esélye, hogy látszik a második csik is és csak magadnak csinálsz rosszat. Találj ki holnapra magadnak valami kis lefoglaló időtöltést, hogy megfeletkez az egészről és esetleg maradj távol a babanettől mert itt csak arról beszélünk és akkor nagy lesz a kisértés, látom már most rohannál tesztelni :P

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch azért nem rohannék már most tesztelni.nem vagyok az a tipus........az utobbi két honapba a menzi előtt halványan barnáztam...ha holnap semmi akkor max szerdán az az a menzi napján megprobálkozom.... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na jöttem,megyek wc-re.....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


ok szoritok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


drukk!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
4 tesztet vettem,kettőt csináltam meg,mindkettő pozitív!
Nem találom a fényképezőt,de ilyen fost ne vegyetek,mert negatívat mutat....SURE CHECK,piros doboza van.
óóóó,de leizzadtam!Ráadásul megállított a rendőr is,én meg hátul szoptattam :oops: :oops: Nem is volt érvényes anyumnak a biztosítása,azért se szólt,meg azért se,hogy a gyerek az ölembe,szegényt jól zavarba hoztam....[/quote]

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda hála égnek!!!mondtam hogy sz@r a teszt......
szegény rendőrr....azt se tudta gondolom hirtelen hova nézen?! :roll: :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


na hála Istennek most már megnyugodhatsz! Szegény rendör de lagalább békén hagyott benneteketÍ! Jó éjt!

Sajna ezzel a csunya negativ teszttel bebizonyitottad, hogy nem kell rájuk biznunk az életünk mert tévedhetnek :twisted: :twisted:

Kép
Kép
melisch
 
 


tavaly nekem is volt egy fals pozitív tesztem...... :( :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Olyat nem hallottam,hogy pozitívba csal,de olyat már sokat,hogy óóóó,negativ,aztán csak gömbölyödött az anyuka....
Pedig már elképzeltem magam,mint az a másik teszt fogyasztó.
Nyuszifül nekem is olyasmi a nem jó teszt,mint a tiéd!Csak HCG-S BE.
HOlnap lekapom,hogy megnézzétek,milyet ne.
A gyártója WONDFO BIOTECH ja és hol máshol,mint Kínában gyártják....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda én vagyok az egyik élő példa hogy van hamis pozi teszt is....hatalmasat koppantam mikor elmentem a dokihoz és nem is volt baba... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok csajok!! én csak most fértem ide a géphez,már azt sem tudom mi a téma,de azért azt látom,hogy volt egy jó kis vita.de azért a zsarut sajnálom,gondolom azt se tudta hova nézzen!? :oops: boganne07:hú,de jó hogy bajcsys vagy!melyik dokinál voltál? melinda1985:hi,hi,hát ez jópofa,már az anyud babája,meg a tied.szóval nem akartam babát régen sem,és most sem érzem a nagy anyai érzéseket,és halálra vagyok rémülve,de hiszem,hogy majd az első UH-nál majd talán...remélem.egyébként dolgozom egész nap+van egy kutyusunk,akit azért elég jól ellátok,úgyhogy nem értem,hogy miért parázok ennyire.gratula a babáitikhoz!!! Melisch:köszi a lelki fröccsöt,segitett,bár nekem is van kutyám,és ő szerintem kiaknázza az anyai ösztöneimet!!!egyébként dettó olyan vagyok mint amit irtál magadról/munka,stb./. melisch,pitypang,dunakavics:szoritok nektek!!ha valakinek nem válaszoltam,akkor bocsi,de annyian vagyunk,hogy estére elvesztem a fonalat.jó éjt,holnap

B.B.
legenyb
 
 


hú,most nézem,hogy tök béna az üzenetem,senki nem fogja megtalálni a neki szólót.bocsi,bogarásszatok,és ha vkinek van energiája leirni,hogy hogy csináljam jól,azt megköszönném.egyébként még csak pár napja van gépünk,és tulajdonképp majdnem analfabéta vagyok ehhez,ugyanúgy mint az anyukasághoz.kösz,szasztok

B.B.
legenyb
 
 


legenyb ki lehet szűrni kinek mit irtál... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Azt röhögtük,hogy anyumnak Dacia-ja van,de ez az új Logen MCV,de akkor is,hátul a mellem kint,na mondom anyunak ez se nézett kisebbségnek....
Na megyek,kialszom a nagy sokkkkkot.Hát ne legyen ilyenetek...soha...
Jóéjt!!!!
Jaaa,Nita,mikor volt eksön????Azt nem olvastam...Szerintem tesztelj...én elismerem,függő vagyok,nem csak internet,terhességi teszt is.Most tartok 6-nál... :lol:
Vagy aki alkoholra,cigire,mi jórészt tesztre költünk.... :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda már konkrét dárumokra nem emlékszem de a pé-környékén együtt voltunk....
jóéjt neked!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Legényb: ÓÓÓ hamar belejössz majd a netezésbe:)


Nita: Mi újság?? Teszteltél??

Kép
csucsu05
 
 


Igen-igen.....teszteltél??????Vagy a kómába elfelejtettél???

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Melinda örülök hogy minden rendben van, annyira izgultam én is alig bírtam kivárni hogy mi van mindig visszakapcsoltam a laptopomat hogy vajon mi a helyzet, férjem már hülyét kapott tőlem. De elmondtam hogy miért is teszek így és csöndbe maradt. Szóval ez egy jó tanulság nekem hogy egy teszttel sosem legyek itthon, minimum kettő nem megbízhatóak ezek a fránya tesztek. :wink:
Nita szurkolok nagyon, de ha nem sikerül, nem csüggedni.

Nyuszifül örülök hogy minden vizsga ok, és szorítok neked is. Szépek a csíkjaid. Én ma elkezdem a tesztelés (lh) kíváncsi vagyok nagyon, vagy szerintettek várjak még pár napot?

Szép napot mindenkinek!
Anna
Kép
Kép
boganna07
 
 


nyuszifül: Szerintem nagyon pozitív! :D
Szorítok!

Melinda: Jaj de jó. Jól megijedtél gondolom, de most már nyugi. :)

Most dolgozom, csak beugrottam kikapcsolódásképpen. De megyek is vissza estefelé majd benézek, de jó bőveb írtatok tegnap estétől. Nem is tudtam mindent elolvasni rendesen.
Vendég
 


Melinda!
Hál' Istennek, csak a teszt volt rossz!!!!

Nita? Teszteltél? :wink:

Anna!
még lehet, hogy egy vagy két napot várnék a helyedben :wink:

Niki!
Ma mész ultranagra :)
Vendég
 


Dunakavics, iagazad van még 2 napot várok akkor már közeled leszek a célhoz. :wink: Most nézem hogy mi aztán eléggé egy cipőben járunk. Majdenm ugyanannyi idősek a picurok. Ti mióta is próbálkoztok? Az első babával mennyi ideig próbálkoztattok?

Kép
Kép
boganna07
 
 


Anna!
Nekünk a Kicsilányunk az első hónapban összejött. Júniusban ismét várandós lettem, (ez is első/nulladik alkalomra) de a tizedik héten elkezdtem vérezni, és kiderült, hogy már nincs szívhang, pedig láttuk, hallottuk aztán megműtöttek. :cry: igazából csak két hónapot akartunk várni (borzasztó nagy volt a fájdalmam, és azonnal babát akartam, de most már lelkileg kiegyensúlyozottabb avgyok) tehát ez a harmadik próbálkozós hónapunk.
Vendég
 


Duna sajnálom:cry: , hogy ez történt, erős anyuka vagy. És a kislányodhoz meg gratulálok.! Akkor neked ez most új, hogy várat magára a pocaklakó, de szerintem nem sokáig:-)))) És te is tesztelgetsz vagy rábízod magad a megérzéseidre.
Én most csütörtökön megyek a dokimhoz mert szeretném ha megvizsgálna, vérkép, UH stb. Meg én végül császárral szűltem, és már elmúlt az egy év így kontrollra is kell mennem. Majd meglátjuk. Áprilisra remélem már az új házunkba leszünk és az meghozza a gyermekáldást.

Kép
Kép
boganna07
 
 


Anna!
LH-tesztezni most fogok elkezdeni, eddig mikroszkópot nézegettem.
Ti régóta próbálkoztok? Levente sokára fogant? Miért szültél császárral?
Drukkolok, hogy még április előtt baba legyen! :wink:
Te tesztelsz? Vagy figyeled magad?
Vendég
 


Egy bükki bácsi teakeveréke. Erről mi a véleményetek?


A Gyuri bácsi által kidolgozott és sokak által sikerrel kipróbált módszer iránt nagyon nagy az érdeklődés. Ennek oka, hogy olyan házaspárok, akiknek látszólag nincs semmilyen egészségügyi problémájuk, sokszor évekig hiába próbálkoznak, nem születik gyermekük.

Számos oka lehet ennek, egyik például a szervezet elsavasodása vagy káros anyagokkal való telítettsége.
A Babaváró rendszer első lépése éppen ezért egy alapos tisztítás, melynek folyamán a szervezet megszabadul a káros anyagoktól, így a test szervei jobban működnek.

A program 3 részből áll, de sokszor már az első lépcső után bekövetkezik a várva várt esemény, a fogamzás.
A lépések a következők:

1. Belső tisztítás

A babát akaró nő és férfi 6 héten keresztül végezzen egy belső tisztítást csalánlevél és diólevél teával a következő módon:
Első nap reggel éhgyomorra mindketten igyanak meg egy csésze csalánlevélből készült teát az étkezés előtt 20 perccel. Második nap ugyanígy reggel mindketten diólevélből készült teát igyanak.
A teák elkészítési módja: egy csapott evőkanál dió vagy csalálevelet tegyenek egy 2,5 dl-es porcelán csészébe, öntsék le forrásból levett vízzel. Takarják le, 20 perc után szűrjék le.
Harmadik nap: csalánlevél, negyedik nap diólevél, ötödik nap csalánlevél....és így tovább 6 hétig.

2. Méherősítés

Sok esetben a méhfal nem elég erős,emiatt nehezen vagy egyáltalán nem tapad meg a megtermékenyített pete.
A méhfal megerősítése fehér fagyöngy tinktúrával történik a következő módon: egy hónapig minden reggel és este egy-egy mokkáskanál fehér fagyöngytiktúrát igyon meg a leendő kismama étkezés előtt 20 perccel. Ha fagyöngytinktúrát nem kapnak a gyógyszertárakban vagy gyógynövényboltokban, keressenek bennünket Bükkszentkereszten vagy Budapesten ( a honlapon mindkét telefonszám megtalálható). Fagyöngy tinktúra helyett fagyöngy teát is lehet inni, ennek elkészítésénél vigyázzanak, a fagyöngyöt hideg, mészmentes vízben kell áztatni 12 órán keresztül, nem szabad forrázni
!
3. Babaváró teakeverék és irrigálás (hüvelyöblítés).

Amennyiben az első két teaivás ill. tinktúra használat után sem fogant meg a baba, további teakeverékek fogyasztására és irrigálásra is szükség van. Több alkotórészből, különböző gyógynövényekből készítettünk egy-egy teát, ezek többek között a nemi hormonok termelését serkentik.
A női babaváró teát 6 héten keresztül minden reggel éhgyomorra kell meginni az első résznél leírt módon.
A nőnek ezen kívül minden második napon reggel és este irrigálnia is kell. Ekkor reggel egy liter teát kell készíteni úgy, hogy egy liter forrásból levett vízzel leöntenek egy púpozott evőkanál irrigáló teakeveréket. 20 percig lefedve állni hagyják, majd leszűrik. Az egy literből 2 dl teát a nő megiszik, 4 dl-rel irrigál méghozzá úgy, hogy befekszik a kádba, a lábait felteszi a kád szélére, és az irrigátorral beönti a teát. A teát minél tovább tartsa a méhszájnál, amíg csak tudja. (Irrigátort patikákban lehet kapni). A literből megmaradt 4 dl teát hűtőben letakarva tárolja estig. Este lefekvés előtt langyosítsa meg, és ugyanúgy irrigáljon vele, mint reggel.
A férfiaknak is van babaváró teakeverék, ezt ugyanúgy 6 hétig kell inni, mint a nőknek, azaz reggel éhgyomorra egy csésze teát.

Népi tapasztalat, hogy ha a ciklus másodk fele a hold növekvő állásával egybeesik, a nők termékenyebbek. Szintén népi tapasztalat, hogy tengerszinten vagy 2000 méter magasságban könnyebben fogannak a babák.

Az elmúlt néhány évben, mióta a babaváró rendszer elterjedt, tudomásunk szerint 14 gyermek született ezzel a módszerrel. Kívánjuk, hogy mindenki sikerrel alkalmazza! És csak azt kérjük, küldjenek nekünk egy kedves fényképet a megszületett picikről..
Vendég
 


Duna sajnálom:cry: , hogy ez történt, erős anyuka vagy. És a kislányodhoz meg gratulálok.! Akkor neked ez most új, hogy várat magára a pocaklakó, de szerintem nem sokáig:-)))) És te is tesztelgetsz vagy rábízod magad a megérzéseidre.
Én most csütörtökön megyek a dokimhoz mert szeretném ha megvizsgálna, vérkép, UH stb. Meg én végül császárral szűltem, és már elmúlt az egy év így kontrollra is kell mennem. Majd meglátjuk. Áprilisra remélem már az új házunkba leszünk és az meghozza a gyermekáldást.

Kép
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!

Duna:madj írok! Csak nem otthon vok!:) Sztem minden megér egy próbát a tea is!!!Hajrá!

Perpi:köszi, tegnapot kihagytuk, me reggel próbáltuk, így legalább jó egy nap volt a kettő között, kívaáncsi leszek ma délután milyen lesz a tesztem.

Melinda:hála az égnek!!!!!!!!!!!! Szemét tesztek, azért madj írd meg mégegyszer, milyet nem szabad vennünk. :evil:

Anna: sztem, ha nygisabb lesza környezet, az biztosan segít, hogy mihamarabb összejöjjön a babó!

Kép
nyuszifül16
 
 


Duna nem tudom miért ment el még egyszer?

Nekünk Levi 6 hónap próbálkozás után jött össze, nem néztem akkor semmit csak egyszer kétszer néztem a PG53-at de az nem jött be. Előtte majdnem 7 évig szedtem folyamatosan a fogamzásgátlót, szóval mondta a doki hogy ennek ki kell ürülnie. Végül abban egyeztünk meg hogy ha fél év múlva nem jön össze kivizsgál engem meg a férjemet is. Erre pont terhes lettem addigra. Biztos vagyok benne hogy akkor sokat segített az, hogy max. megnézik mi a baj, és teljesen lenyugodtam, és erre rögtön össze is jött. Éppen wellnessezni voltunk amikor megfogant, szóval a stresszmentes környezett jót tett mindkettőnknek. Most februárba ugyan oda megyünk pihenni. Lehet hogy újra megtörténik, és pocaklakóval térünk haza?? :D
Császár azért lett, mert én már a 42 hét végén jártam és így be kellett indítani a szülést, hatalmas hasam volt. 8 órás kemény vajúdás után megcsászároztak, és akkor kiderült hogy teljesen feltekerte magát a köldökzsinorra, és minden összehúzódásnál ezért ment le a szívhangja. Szóval mint egy kisbéka ugrott ki a hasamból, én nem láttam csak a dokim mesélte.
Mindig is éreztem hogy nagyon sokat mocorog, szinte egésznap.
Most fogom én is elkezdeni a tesztelgetést, kíváncsi leszek mit fog mutatni. Szeptemberbe kezdtünk próbálkozni, de eddig még semmi, ezért döntöttem úgy hogy kipróbálom a tesztezgetést, veszíteni nem fogok vele semmit.

Kép
Kép
boganna07
 
 


sziasztok.ma reggel teszteltem és POZITÍV!!!!!!halványka de ot van...kedden megyek uh-ra!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok.ma reggel teszteltem és POZITÍV!!!!!!halványka de ot van...kedden megyek uh-ra!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita hat gratula :P , majd este irok most dolgoznom kell de erre a hirre reagalnom kell

Kép
Kép
melisch
 
 


:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: itt is gratula:)

Kép
csucsu05
 
 


Nita!!!!!!!!!!!

Ez nagyszerű hííííííííííííír, húúúúúúúúúúúúú, de tuti! :D :D :D :D ha erősödika csík azt is írd meg!

Kép
nyuszifül16
 
 


NITA!

GRATULÁLOOOOOOK!!!!!!!!!!!!!!!!!


Jaj, Istenem, de jó!!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: