Új privát üzeneted érkezett!

Egyébként, a kor tényleg meg tudja hozni az ember étvágyát... :wink: Tényleg jó a mondás, h gyakorlat teszi a mestert! Minél többet vagytok együtt, annál jobban megismeritek a másikat és az igényeit. Egyre kevesebb a gátlás, egyre több és nagyobb az élvezet!!! :lol: :twisted: :wink: És tényleg merni kell kimondani amit gondolsz, és amit szeretnél... :wink:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Upsz, a hozzászólásom nagy része még az előző oldalra került... :lol:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Kösz a biztatást.
Hozzáteszem: élvezem az együttléteket természetesen, összhangban is vagyunk, csak az a bizonyos kezdeményezés, meg "rucik" amik hiányosak, meg persze a mennyiség páromnak. :oops:
Amúgy 11 éve vagyunk együtt, szóval régóta. Lehet az is gond nálam h ő az egyetlen akivel voltam... Bár én nem bánom. Nem érzem h más irányba kellene kacsingatnom miatta.

Nővérem tényleg sokáig szenvedett vele, tiszta lila volt, meg dagadt szegény feje. A száját és szétharapta... Utána kivizsgálták (kórházba aludt gépekre kötve stb) de semmit nem találtak...
Szerencsére azóta nem volt ilyen összeesése.

A császárt megszavazom neked!!! :lol:
Doki is megfogja! Majd erősen szugerálom neked!!! :lol:

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 

 
 

Félre ne értsd! Egy pillanatig nem gondoltam, h nem élvezed a szexet Apával!!! :lol: :twisted: Lehet egy indiszkrét kérdésem? :oops: Persze ne válaszolj, ha nem akarsz! :wink: Milyen gyakran szoktatok együtt lenni? (és most ne nézd azt az időszakot, mióta van Kiscsíkos és az ember lányának méginkább lejjebb megy a libidója...)
Mi Manó Gyerek előtt (meg mióta visszatért a libidóm... :wink: ) átlagban 4X voltunk együtt egy héten. Nekem ez a szám eddig teljesen normálisnak és egészségesnek tűnt... :wink: :roll: :lol: De lehet, h másoknál ez már soknak számít?! :lol: :twisted:

Az szerintem egyáltalán nem baj, h csak a párod volt neked!:D Tényleg! Valszeg a libidód kisebb, mint másnak. Hiába, nem vagyunk egyformák. Egyébként túl sok pasi nekem sem volt az életemben... :wink: Viszont egyikkel sem volt olyan jó, mint az Urammal.

Na, milyen az élet! Én aztán próbálkozhatnék "rucikkal". :roll: Embernek nem jön be... :twisted: A szép szexi fehérneműk igen, de semmi más! :D Vicces! A legtöbb pasi imádja ezeket, ő nem. Ha felkapok valami csini bugyit cicifixxel, az jöhet, vagy ne is legyen rajtam inkább semmi, de rucik kilőve... :twisted: :lol:

Köszi a császár megszavazását!!!!! Remélem, doki bá is megszavazza!!! :lol:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Hát én csak fele vagyok: 2 ált. De van olyan is h 1, ha szarul voltam/vagyok vagy bealudtam a fáradtságtól :cry:
Szörnyű vagyok mi?!
De ritkán 3 is van ;)

Az uram odalenne mindenért: harisnya, körömcipő, latex... bármi szexiért. Ellenkezőleg, neki nem elég ha meztelenül fekszem mellé :D

Amúgy belegondolva a 4 tök norm szám, csak nekem sok... :oops:
Bár lehet ha nagyon rávenném magam... :wink:
Nem tom mi lesz gyerkőc születése után velünk, remélem ennél rosszabb nem lesz!!!

Alig várom a libidó növekedést majd!!! :lol:
Végre normális szexuális életünk lenne!

Na mind1. Nem akarlak untatni ezzel. Csak jó volt róla beszélni kicsit. (azért ne ítélj el...) :roll:

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Ne hülyéskedj! :twisted: Egyáltalán nem ítéllek el és egyáltalán nem vagy szörnyű és nem untatsz!!! :D Sőt!!! Köszönöm a bizalmat, h egyáltalán megosztottad "velem" (meg mindekivel, aki olvas minket:D)

A heti 2 egyáltalán nem kevés!!! :wink: Tudod mi a kevés és beteges?! :roll: Amit szegény barátnőmék csinálnak, ahol a pasinak roppant kicsi a libidója... Kapaszkodj: havi 1x...(nem, nem írtam el, tényleg havonta 1 alkalom és azt is a barátnőm kezdeményezi!!! :shock: :roll: )

Szóval, amíg nem csökken le a szám ilyen minimálra, addig semmi gond!!! :D :wink: Szerintem jót fog tenni a 2. trimeszter neked is! Libidó emelő... :wink: :twisted: És tuti nem lesz gond szülés után sem! Az meg csak rajtad múlik, h mennyit lesztek együtt. Egy biztos, csak akkor szabad együtt lenni, amikor mindketten akarjátok és egyik fél sem érzi nyűgnek. Tapasztalatból mondom... :roll: :wink:

Rucikat illetően, szerintem ne legyél szégyenlős! Újíts majd be 1-2 darabot (persze Kiscsíkos után, most kevésbé lenne ideális) és mindent bele! :lol: Tuti az is + hatással lenne "számok :wink: növelésére".

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Az biztos növelnél a számokat! A páromnak minden növelné a számot!!! :lol:
A bnőd ismerős, mintha nővéreméket hallanám. Csak azt nem értjük h jött össze 1 gyerek nekik! :shock:

Juj már csak 1 óra és indulok orvoshoz!!! :P
Alig várom!
Most szólt férjem lehet h 48 órázik az árvíz miatt... :? (tudod tűzoltó)
Szegények, meg az árvizesek is...
Na köszi minden bátorítást!!!
Este írok majd doki után!!!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


UI: most nézem h egész nap csak mi "beszéltünk" :lol:
Remélem nem ijesztettem el többieket :shock:
Na pusz

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Hihi, veled izgulok én is!!! Mindenképpen referálj este!!! :D:D:D

Gondoltam, h szegény férjed el van havazva rendesen. :( Nagyon gáz, amit a szél és a víz okozott országszerte!!! :?

Hihi, + 1 közös pont: tűzvédelmi tervező cégnél dolgozom... :twisted: :lol:

Hát...szegény nővéredéket nem irígylem... :oops: :(

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Tuti nem ijedtek el, csak mi voltunk aktívak és "munkaundorosak" :D Sokkal jobban esett veled dumcsizni, mint 1000-rel dolgozni... :lol: :twisted:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Hát nekem se volt kedvem nagyon dolgozni
így szerencsére hamarabb elment a nap :P

Nem is tudtam h hasonló körben forogsz mint férjem!
Új közös ponty!!!

Kitartást mindjárt indulunk!!!
Hazafele bemegyek majd apához (úgyis útba esik) h neki is referáljak!
Szerintem 20:30 körül fent lesz írásom és kép! :wink:

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Sziasztok, dumaládák! :lol:
Nekem nem gond, hogy erről beszélgettetek, meg a többi 100 000 olvasónak sem szerintem. :shock: :lol:
Írtó sz-r napom volt, de erről később.

Tigris, várjuk nagyon a képeket!
Minden rendben lesz/van, mert most már talán túl is vagy rajt.
18 23 van éppen.
Mumi, ha császár, akkor császár! Te vagy a főnök!
Háááááát, a sűrűségek khm...attól függ.
Most talán 6, de havonta és a 30. napon vagyok, tehát durván 24 nap alatt. Nem sok.
De mi ugyebár 3-an élünk, nem úgy van, hogy akkor, amikor jólesne. :roll:
Sokszor egymásnak esnénk délután, de anyu csak nem tarthatja a gyertyát. Vagy kiírjam az ajtóra, hogy "Ha unokát akarsz, most gyorsan tiplizz!" :lol:
Mumi, sajnálom, hogy ilyen ájulós vagy. Borzasztó lehet.

Na, ruha....a combfix undorító a férjemnek! :roll:
Kár, hogy az esküvőnkkor nem szólt előre, mert az volt rajtam. :lol:
Most már bokafix lenne, mert lepasszoltam kicsit és tágul is a gumija. Csak úgy emlékbe eltettem az egyiket, a másik ki is lyukadt! :shock:
Szexidresszből csak a csipkés bugyellárist mellllllyyytartóval próbáltam, de mindig röhögnöm kell, mert 12, lassan 13 éve nem bírja két kézzel sem kikapcsolni a melltartómat, ha nem látja! :lol:
Mással nem próbálkoztam, nejlonharisnyához nem nyúl, mert nem bírja az anyagát, a selyem-nem selyem, milyen anyag az a ....amiből a kombidresszt, hálórucikat csinálják?!
Nem jut eszembe....annak az anyagát én sem bírom. Hideg.
Igaz, én most is zokniban, pizsamában alszom 3 takaróval. :shock: :oops:
Lehet, hogy azért vagyunk ritkán együtt, mert mire kihámozna a gatyából, elmenne a kedve? :roll: :lol:
Majd ha lesz idén nyár, beújítok valamit, ha addig be nem babulok. :lol:
Rééééééégen, még az ókorban sűrűbb volt! Sőt, volt, hogy dupláztunk! 8)
Ma meg örülök, ha ki tudom egyenesíteni a lábaimat egy-egy tartós pozitúra után! :oops: :lol:
31 évesen, mint a vének....
Mai napom:
Helyettesítettem kolleginát 1., 3., 4. órában, majd napközi 4-ig.
Nem kismiska egész nap. 1. óra után jön igh., hogy rossz híre van, meg kell tartanom a tesiórát, mert nincs senki.
Nekem meg haza kell mennem (gyógyszerbevételek)
A férjem lógva a mhelyéről, már 5 perce várt rám.
Igh.nő felment, hogy megpróbál valamit intézni.
Várom, várom.....felmentem, hogy mi van.
Ja, ő már el is felejtette. :evil:
De kérjem meg a kollégát (rendszergazda), hogy tartsa meg.
Értitek, éééééén kérjem meg!
Hát, nemhogy nem kértem meg, de úgy vágtam be az ajtót, hogy csak na.
De majdnem sírtam, már lábadt könnybe a szemem a dühtől.
A tesis kolléga negyedórája szólt, hogy nem tud jönni....
Na, leviharoztam, hogy szóljak férjemnek, hogy menjen, nem engednek haza, de megjött tesis kolléga mégis.
De aztán itthon hasmenés 2-szer, suliban (sosem voltam idegen helyen, de nem volt mit tenni) 2-szer, majd itthon annyira, hogy alig tudtam elvánszorogni az ágyba, a végem majd' szétszakadt, úgy marta. :(
Bocsánat, az érzékeny gyomrúaktól elnézést!
Reggel meg a másik véglet volt, még véres is volt, remélem, csak aranyérből fakadt. :roll:
Ezt okozta az idegesség!
Úgy elegem volt.
Mint a marionett-bábukat, úgy rángatják az embert.
Holnap is helyettesítek 2 órában, meg a saját napközim, meg szerda is egész nap.
Hangom alig volt délutánra...meg az egész napos állás....
Az ig. is bent volt az ajtócsapásom után. Nem vagyok rá büszke, de jobb, mintha nekimentem volna valakinek, nem?! :roll:
Ja, és nem vagyok agresszív ember, de ez már felháborító!
Abszolút nem érdekli őket az ember betegsége, pedig tudják is.
Bízom benne, hogy ennyi volt, holnap már kutya bajom lesz.
Cickatea sokat szokott segíteni, jó a gyomor- és bélhurutra.
Na, ennyit rólam.
zsuzska30
 
 


Úristen, mennyit írtam!
És még én mondom, hogy dumaládák! :oops: :lol:
zsuzska30
 
 


Sziasztok!

Végre valami amihez én is hozzá tudok szólni: a szex (ha már a babókhoz nem :()
Azt meg tudom erősíteni, hogy pasifüggő a mennyisége: a férjemmel az első pillanattól kezdve max. 1 nap kimaradással együtt vagyunk, míg előtte volt olyan pasim, akivel 6 hétig semmi, pedig együtt laktunk.
És még valami: gyógyító ereje is van. Mikor a férjemnek kezd belobbanni a bélése, akkor rendesen lefárasztom, s eddig még mindig csírájában elfojtottuk a bajt, s nem volt panasza az elmúlt öt évben. :D

Lányok: várom az UH képeket. Szeretek a pöttömeitekben gyönyörködni. :)

Szép estét!

Veró

Kép
veroniks22
 
 


Szia Zsuzska!

Megint jót mulattam az irományodon!!! :D Üde színfoltja vagy kicsiny csapatunknak! :lol:

Szintén zenész, ami a 3-an élést illeti. Dettó anyukám, szóval nekünk is oda kell figyelni, nem eshetünk mindig egymásnak, amikor csak kedvünk tartja... :roll: :oops: A sűrűséggel meg nincs probléma, ha ez mindkettőtöket kielégít. Bár változtatni mindig lehet rajta, de ezt Tigrissel kiveséztük délután. :D HÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ, egyáltalán nem vagyunk vének 31 évesen!!!!!!!!!! Legszebb női korban!!! :twisted:

A szatén az az anyag, amire gondoltál? Érdekes, annyira én sem vagyok oda érte. És én is fázós vagyok, még 40 fokban is paplannal alszom... :wink: :lol:

Hú, nem irígyellek a mai napodért, meg az elkövetkezőkért sem, ha ilyen sűrű lesz. :roll: A sok gyerek iszonyatosan lefáraszthat téged! Pláne, ha még pluszban is kell órákat tartanod... :?
Nem csodálom, h kiakadtál, én is azt tettem volna a helyedben! :oops: És sokszor én is legszívesebben nekimennék valakinek és jól behúznék egyet!!!!! :twisted:

A hasmenésen meg ne csodálkozz, nekem is egyből rohannom kell, ha ideges leszek! Sajnálom a fájdalmakat, ezt is átérzem, mert a 3. menetel után már én sem bírok magamhoz érni... :cry: Nem szoktál használni bébi popsi törlőt? :roll: Nekem nagyon bevált az Nivea aloe vera-s változata és mindig használom, Megnyugtatja ilyenkor a dolgokat...

Kúráld magad és gyógyulj csajszi!
Ja, és igyál citromfű teát, az idegességre jó!!! :D[/b]

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Sziasztok Lányok!

Hazaértem végre!
Mumi látod jó témát dobtunk be!!! :lol:
egyetértek veled: Zsu jót nevettem irományodon. Persze a második felén nem. Reméljük hamar kihevered vért!!!
Veronika érdekes amit írsz, én nem gondoltam még soha így a szexre!

Na akkor leírom esetemet!
Előre szólok a sírógörcs kerülgetett idáig!!!
Több részbe küldöm, h ne tűnjön olyan hosszúnak! :wink:
Kép a végén lesz, még le kell fényképeznem...

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Ma leginkább barna színfoltja vagyok a csapatnak! :oops: :lol:
De elmúlt! Juppijjéééééé!
Remélem, keresztet vethetek Kakimanóra! :shock: :lol:
Szatén, igen!
Még nem volt szaténem, de látom, hogy hideg! :shock:
Meg fogtam. Nem bírnám a bőrömön.
Vagy legyen rajt puha ruha, vagy semmi. Vagy apa. :roll: 8)
De ő inkább a bőröm alatt legyen. Vagy között?! :roll: :lol: :oops:
De jó, hogy ti is így vagytok hárman!
Mármint jó, hogy van egy ilyen társam, még senkivel nem találkoztam így, sőt, 31 éves is vagy......azt hiszem, babás is kell, hogy legyek, hogy meglegyen a mesterhármas kapcsolódásban. :lol:
Egyébként én nem tudom, valahogy úgy voltam a napokban, hogy meglepődnék, ha nem lenne a pocakomban senki.
Olyan érzések jönnek, hogy ő itt van.
Ez lehet, hogy furán hangzik.....aztán belémnyilall a kétségbe esés, hogy szedem a gyógyszereket és berezelek, és sajnos félek, ha tényleg itt van.
Ez normális?
Úgy akarom, úgy várom!
(megjegyzem, nem bánnám, ha hirtelen itt lenne a karomban hipp-hopp a sajátunk :oops: )
Tegnap láttam egy videót (nem is, direkt ilyeneket néztem), ahol a pocak hullámzott, ahogy a baba vonaglott bent! Izgalmas volt.
Érdekes érzés lehet! :roll:
Nem akartam jóstesztelni, meg tesztelgetni, de azt hiszem, nem fogom tudni megállni. :roll:
De peteérés utáni 6. napon vagyok, még be sem ágyazott magának, trehány, mint az anyja! :lol:
A mhelyen megoldottam nedves törléssel, szerencsére itthon volt a nagyobb fájdalom.
Ott meg levert a víz, rázott a hideg és 20 gyerek velem!
Nagyon durva!
Fel sem keltem egész délután, már rosszul esett, hogy ki kell őket tanóra előtt vinnem mosdóba.
Holnap meg fogorvoshoz is vinnem kell az elsősöket.

Veronika!
Mondtam férjemnek most, hogy gyógyító ereje van, nem szólt.
Vajon miért?! :roll: :evil:
De mindjárt nyári szünet, ez élteti a pedagógust! :oops:
Főleg ennyi munka esetén. Ezen a héten kívül 3 hét és vége, egy darabig nyugi lesz. Sehol egy gyerek, sehol a kiabálás!
Ó, de jó lesz feltöltődni! 8)
zsuzska30
 
 


Sírógörcs???????!!!!!!!!!
Ne ijesztgess!
zsuzska30
 
 


Szóval 17 óra, elindulok busszal Örsre.
17:30-ra már oda is értem. Előtte nézelődtem Brendonban meg ettem egy szendót. 18:10 körül már fent ültem váróban. Jön a terhesgondozós nő (persze nem az aki múltkor volt). Kiderült h ő azt hitte a 12 hetes UH eredménnyel megyek már. Az AFP-s beutalót nyomtatta már serényen. Ahhoz viszont kell az UH eredménye…
Emellett persze pont ott volt Fábián doki, akit fel akartam kérni vállaljon el… Na mármost az ő füle hallatára játszódott le a beszélgetésünk a nővel. Mondtam h múltkor ezt az időpontot kaptam a 12 hetes Uh-ra Fábián doktor úrhoz. De azt hova? Magánba? Jött a kérdésük. Mondom nem, mert én most akartam megbeszélni a dokival h elvállal-e. De hát ez nem így megy. A genetikát csak a Zámbó doki nézheti és ő csak szerdán rendel. Na akkor majdnem elájultam, h most mi lesz. Fábián is néz, h „De mi még nem találkoztunk!” mondom: „De igen 6 hetes UH-n”. Aztán néz rá a nő h most mi legyen, Fábián int h beszél velem. De előbb a nő vérnyomást akar mérni meg súlyt. Hát elég szarul éreztem magam. Utána mondja h akkor 06.08.-án menjek vissza UH eredménnyel és akkor megkapom a papírt AFP-re. Most menjek és várjam a dokit kint.

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Kint 2 embert is behívtak mire engem szólítottak. Majdnem elbőgtem magam dokinak (ezek a hülye hormonok, nem szoktam ennyit bőgni). Mondtam is neki h nagyon sajnálom, h így alakult, de nekem nem mondta el a terhesgondozó hölgy h mire számítsak, h működik a dolog. Elég kellemetlen nekem, hisz nyugodtan meg szerettem volna beszélni a doktor úrral h elvállalna-e minket… Meg tényleg úgy jött le h most UH aztán következő magán... Mondta h mért akarok sírni, megbeszéljük (persze végig rendes volt). Mondta h a héten csüt. tele van, de jövő hétre kérjek időpontot, adott névjegyet. Majd holnap hívom rendelőjét. Aztán elmondta h 10 000 Ft a vizsgálat, és ő havonta nézi a kismamákat. Van h itt van h ott vizsgál, az attól függ mikor mit kell. De majd ő azt mondja mikor hova menjek.

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Aztán nagyon rendes volt, azt mondta ha már rákészültem a vizsgálatra akkor megnéz Uh-val. Hát én még oda is sunnyogva mentem. annyira rosszul éreztem magam. tudjátok én olyan hülye vagyok, h magamat okolom ilyenkor. (Nem hiába van a betegségem!)
Szóval átmentünk másik rendelőbe és HASI UH-val megnézett.
Mindent le is mért, de azt mondta ez nem hivatalos, mert itt ő nem csinálhatná…
Annyira édes vagy kicsi babám. Ugrált, meg integetett és nyitogatta a száját, mint aki beszél…
Teljesen körbe mutatta magát, a lábát is láttuk meg mindent. Meghallgattuk a szívhangját is. Néha nevetnem kellett ami nem jó dolog, mert olyankor mozog ugye a hasam…
Szóval nagyon édes volt picikém. És az értékek alapján 13 hetesnek írta a gép :D
A nyaki redő 0,7, a hossza 6,5 cm, a súlya 120 gr. Persze a fejét, meg combját is lemérte…
A kép sajnos nem adja vissza olyan jól, a monitoron tisztább volt a kép. :(

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


képzeljétek még az ujjacskákat is láttuk a kéz- és lábfején!!!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Aztán mondta doki h azért az önköltséges szűrést is ajánlja, mert sajnos volt h fiatal anyuka beteg babát szült. ezzel pedig jóval lecsökken az eshetősége. Majd holnap hívom a sejtbankot is (ott csinálják). Mondtam h akkor csütörtökön apát is vinném, mondta h ezt el is várja. Szóval nagyon rendes volt. Én meg még most is égek mint a rongy!
Mikor múlik el…

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Tigris, ez kárpótoljon a kálváriáért, amit ma kiálltál szegénykém!!!! :? :wink: Látod, te már az ujjacskáit is láttad! :D Bezzeg Manó Gyerekről milyen uh-t csináltak a kórházban... azóta sem térek napirendre felette... :evil:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Azért jól végződött a dolog!
Igen, épp tegnap került a kezembe egy papír, miszerint:
"Az autoimmun betegségben szenvedők jellemző személyiségjegyei: csendesek, befelé fordulók, zárkózottak, túl nagy az igazságérzetük, nehezen, vagy nem tudják kifejezni az érzelmeiket, önfeláldozóak, irányító típusúak, meg akarnak felelni mások elvárásainak. Érzékenyek a kritikára, távolságtartóak, túl aktívak, maximalisták magukkal szemben, túl elfogultak, mindent az irányításuk alatt akarnak tartani."
Mintha rólam szólna.....

Azért a képet várjuk!
zsuzska30
 
 


Na, tök jó! Akkor csütörtökön együtt nézhetitek meg Kiscsíkost!!! :D Én 27-én megyek a magánhoz, de sajna egyedül, mert Uram vidéken lesz és nem tud velem jönni... :?

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Igen, kérjük a képet!!!!!! :D:D:D:D:D

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Nincs porraloltótok?! :roll:

Ne égj!
Az a doki szerinted agyal ilyenen?
Tessék arra gondolni, hogy ott a pocakodban az a gyönyörűség és legyél boldog!
Egy mondás, amit nekem is de jó lenne alkalmazni:
Rossz felé visz a vonat, ha tolat.
zsuzska30
 
 


Mumi, én szívesen elmennék veled! 8)
zsuzska30
 
 


Zsuzska,
Jó lenne, ha összehoznád azt a mesterhármast!!!

Veronika, igazad van! Tényleg gyógyító ereje van a szexnek!!! (nyugtató hatásáról már nem is beszélve...)

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Édes vagy Zsuzska, köszi! Mondjuk gyorsan fogom elintézni, mert csak kilógok melóból. 3 buszmegállóra van a magánklinika tőlünk :D

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


sokat írtatok csajok.
követni sem tudom... de hol az a kép???

azt láttam: a császár volt a téma.
nekem is szinte nulla a fájdalomküszöböm... mégis úgy gondolom, hogy azt az orvost messzire elkerülném, aki "megrendelésre" császároz... mert hogy az ÉLETMENTŐ műtét!!!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


tigris!
nagyon gáz szitu lehetett ez a dokinál. még jó, hogy normális :)
de ahhoz képest, hogy én meg sírva könyörögtem a dokinak, hogy vállaljon el... az sem volt kellemesebb helyzet :?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Kép Kép

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Köszönöm lányok a jó szavakat!!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


az első képen annyira jól látható a feje, arca stb h hihetetlen, de ez így fényképen jött elő :D

A másodikon a gerince...

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


ja és az első képen az a homály felül bal oldalt a keze, csak épp integetett...

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


itt is épp dobálta magát, úszott a magzatvízben...
azért olyan érdekes a tartása :lol:

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Szia Youlcsi!

A képet már mi is nagyon várjuk Tigristől! :D

Ugyan már...pont neked kellene a legjobban tudnod, h manapság már nem csak életmentésnél császároznak... Sőt, ha innen nézem, akkor manapság már minden apróbb gondnál megcsászároznak és nem kockáztatnak... :? a magánklinikákon meg főleg te döntesz.

A nővérem az első gyereket normál kórházban, rendesen szülte (hasonló kaliber, mint én vagyok) és majdnem ott maradt... :cry:
a másodikat magánklinikán császárral és 3 nappal szülés után már szinte semmi baja nem volt. Ő maga mondta, h ha visszafordíthatná az időt, akkor az elsőt is császárral szülné...

Szerintem, mindenkinek szíve-joga eldönteni, h mit szeretne, ha az orvosa támogatja benne...

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D Kiscsíkos nagyon édes!!!! ÉS tök jók lettek a képek!!!! :lol:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Hű, Tigris!
Felismertem Kistigrist!
Simán látszik az arcocskája és a gerince is!
De ééééééééééééédes!
Integetett a drága anyukájának!
Nem sírtál akkor?
Majdnem sírok!
De jóóóóóóóó!
Örülök, hogy láttad, hogy jól van!
Ezzel törődj csak, minden más másodlagos!
zsuzska30
 
 


tigris!
nagyon ott van a szeren a kistigrisetek (cicuska :)) :!:

mumi!
igen, tudom, hogy minden sz@rért megcsászároznak, még kérésre is... pláne, ha jól megfizeted. attól még a császár életmentő műtét... tehát elítélem azt az orvost, akivel erről alkudozni lehet :?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Olvaslak titeket és nagyon örülök, hogy ilyen szépen fejlődnek a babácskák!

Tigris, Ne égj! Nekem pont ilyen élményem volt az Örs nőgyógyászaton. Odamentem akkorra, mikor hívtak, vártam egy csomót, majd közölték hogy egyáltalán nem ekkor kellett volna jönnöm, mit képzelek, stb. Csak velem még a doki is iszonyat bunkó volt (nem a Fábián). Szóval az Örsön sokszor ilyenek, ne vedd magadra! Örülj inkább, hogy a dokid ilyen rendes!

Egyébként már mi is próbálkozni kezdtünk ebben a hónapban, szóval nekünk is jöhetnek a drukkok! :-)

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Zsu porraloltónk van, és igazad van a doki biztos túllépett rajta, csak én nem. Ált az az igaz nálam: amire azt hiszem milyen katasztrófa már rég elfelejtette az illető. amire meg azt hiszem semmi olyan, na akkor nem lép túl az illető…
Mumi akkor egy napon megyünk UH-ra! azt mondta doki ad ajándékba videót is első alkalommal!!! :D

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Köszönjük lányok a bókokat csíkos nevében is!
Köszi Zizi! Rég írtál! Amúgy nem volt bunkó a nő sem, csak a szitu olyan kínos volt...

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Most látom csak a Kiscsíkost, irtó édes! :-)

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Lehet az, hogy amit én látok az első képen, az az arca?
Mint egy szép tündérke!
Lányra szavazok, vagyis tippelek!
Látjátok, amiről beszélek?
Hát cukorfalat!
Kép
zsuzska30
 
 


zizi drukkolúúúúúúúúúúúúúúnnnnnnnnnnnnnnnnnkkkkkkkkkkkkkk!!!!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


igen az az oldalsó profilunk...
én még mintha az állát is látnám, meg pici szemét, száját... :D

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


hát én fiúnak érzem...
nem kívánok édeset meg az első ami beugrik anyai ösztönömmel, h kiskrapek...
majd 18 héttől látható lesz talán...

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: