Új privát üzeneted érkezett!

aviubi hőt szájban vagy hüvelyben mérd, hónaljban nem annyira ajánlják. Én is mértem 10 napot hónaljban de nagyon zik-zakkos volt.

Kép
Kép
melisch
 
 


Szép napot!

Pandácska, természetesen szavatosak a tesztek, méghozzá majdnem 2 évig. További pontosítás végett kérlek priviben írjunk, várom szeretettel!

Aviubi, nem vagyok benne totál biztos, de én úgy tudom, hogy 1 petefészekkel is minden hónapban van peteérés, bár gondolom "fáradtabb" így szegény fészked, és ezért van, hogy szabira megy. :lol: Szóval kitartás, és meglesz az a babóca!
Hőmérőzést soha nem hónaljban végezzük, az a lázmérésre tökéletes, hőmérőzést szájban VAGY hüvelyben a legjobb, így a legnagyobb a pontosság, nekem a szájbanmérés a legkönnyebb.
Igaz, van, hogy visszaalszom, a hőmérő meg lógicál a számból :lol:

Betty, várom a rendelésedet, de a szállítóm valahol leragadt, mert még nem kaptam meg az LH teszteket, most már nagyon ideges vagyok emiatt. Remélem, ma megérkeznek! :roll:

A "csodaszerről" még nem hallottam, próba szerencse. Viszont az E vitaminnal vigyázz, mert most olvastam, hogy káros is lehet, főképpen nagyobb mennyiségben. Amúgy ez a Q10 E nem egy ránctalanítókrém neve? :shock: :lol:

Akella, a reggeli hőnek bizony magasabbnak kell lennie, ha babás valaki, de láttam már 36.5-ös hővel is babás görbét, szóval a hüllőknek is lehet porontyuk. :wink: :D Halad amúgy a vonalzód? Mert ugyanolyannak látom, mint pár napja. :shock:

Szi, én egész ciklusom alatt ittam a palástfűtea és cickafarkfű tea keverékét, és akkor babásodtam be, de azt mondják, hogy ovuláció után kell inni, mert ugye megemeli a progeszteronszintet, ezáltal magasabban tartja a hőt, így segíti a babát a beágyazódásban. Nekem gondot nem okozott, hogy egész ciklusban ittam, viszont gyönyörű lett a görbém, annyi szent!
Igaz, addig sem volt csúnya.

Pusz
esthajnalcsillag
 
 


esthajnalcsillag írta:Igaz, van, hogy visszaalszom, a hőmérő meg lógicál a számból :lol:


én is megjárom néha. 8-kor csörög a telefonom beteszem a számba aztán várok 5 percig, de van, hogy 10 perc múlva ébredek csak meg :lol: :lol: :lol: jó kiszáradt ajkakkal :lol: . Aztán hordom a lázmérőt magammal. Húsvétkor látta az öcsém kérdezte anyukámat, hogy mi a bajom. Ő elmondta és kiröhögött, hogy dilis vagyok.

Esthajnal csak most olvastam, hogy írtad, hogy jó a görbém én nem tudom mit is mondjak rá. Az elején 2 hónapig leesett pé-kor mostanság marad 36,6 körül igaz aztán 3 napig emelkedik minta ahogy kell, de most a ciklus.hu 11. napra tette a pét de csak a függőleges vonalat, a vízszintest nem pedig az LH teszt 13 nap volt pozitiv, a 14 napit nem tartottam eléggé a pisikébe és nem volt jól látható de utólag az is erősebb lett de mivel nem írtam rá nem tudom melyik is volt az, van két tesztem amit nem tudom melyik nap csináltam. :oops: De mivel nem is bujtunk annyira jókor össze mindegy milyen a teszt és a görbém az esélye, hogy terhes legyek kicsi. Nekünk a csak 1% a progresszív mozgású kiskatona így van mit próbálkozzunk és várjuk a csodát.
Puszi mindenkinek.

Kép
Kép
melisch
 
 

 
 

Melisch
A borbed tenyleg szepen halad felfele :shock:

Esthajnalcsillag
Igen tudom leesett de ma megint vissza mondjuk nekem mezni elso napjaiban is mindig fent marad nem tom miert aztan 3-4.nap esik le :roll: de koszi az infot ma megjott igy hetfon megyek a vv-re mit nezessek meg 3.cn-en :?: mert eseknek ha nem mondom mit szeretnek akkor csak szimlan pl a prolactint se nezik ha nem szolok :twisted: :roll:

Betty veles vgyunk es fogjuk a kezed :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Mindig olvasgatom az itt leírtakat és sokat szoktam tanulni tőletek. Most lenne egy kérdésem, hátha tudtok segíteni. Rendszeresen 27-28 napra jön meg a mensim. Ebben a hónapban elkezdtem hőt mérni és azt tapsztaltam, hogy a 17 cn-től folyamatosan ugyanazt a hőt mutatja, 36,4-et. Mindent szabály szerint csinálok, illetve próbálok... Ma vagyok a 24. cn.-on és nem tudom, hogy ez mi a fenét jelenthet. Elötte volt 36, 1 és után ugrott fel 36, 4-re. Próbáltam utánna olvasni és lehet, hogy nincs peteérésem??? Folyamatosan kéne emelkednie a hőnek vagy elég, ha beáll egy állandó szintre? Köszi, ha valaki tud segíteni előre is :) És bocsánat, hogy a nyűgömmel zaklatlak titeket.. :oops:

Üdv:
Ági
agic83
 
 


Agic,
Ha ilyen tökéletesek a ciklusaid( 27-28 ), akkor szerintem van peteérésed is. Nem kell folyamatosan emelkednie, az jó, ha végig egy szinten marad! Milyen hőmérőt használsz, digitálisat?
Vendég
 


Szia!

Köszi a választ :)

Hagyományos higanyosat mert azt olvastam, hogy az megbízhatóbb...

Gyönyörű a kisbabád :)
agic83
 
 


Agic,
Igen, én is azt ajánlottam volna, az a legjobb. Köszönöm :D Bár már nem is olyan kicsi baba, kész nagylány :lol:
Vendég
 


Agic
Ha dobnal egy gorbet nekunk azt meg tudnank kuksizni 8) En pl. Lh tesz mellett homerozom :wink: es kifejezetten babasodasra van homerom ami higanyos de max 38ig mer es sokkal felosztottabb igy pl 36.25 stb igy tudja kimutatni mert neha azok is sokat jelentenek :roll: de persze a sima higanyos is jo csak gondoltam erdekesseg kepp elmondom :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget!
Megtudnád írni, hol lehet ezt a hőmérőt beszerezni és hol kell vele mérni, Kösz
százszorszép
 
 


bridget nekem már 4 hónapja jó a görbém amióta mérem. 36,6 alatt mozog péig aztán pő után 3 napig 1-1 fokkal megy felfele és 36,8-37,1 között mozog, de van mikor 4-5-ig is 36,8-nal ragadok, aztán 21. nap lassan felmegy 37-ig és ott mozog 3 napig majd megy lefele szinte lépcsősen és piri napján zsupsz mindjárt 36,5 megint. Így spórolók a HCG teszttel mert, ha esik a hőm már nem is kínzóm magam és már reggel tudom, hogy mikor kell a betétek készítenem :lol: :lol: . Tudod nálunk a férjemmel van gond így mind lehet jó a hőm ha nincs mi "megtámadjon" de én megszoktam már a hőmérőzést és minden ciklus más szeretem figyelni.

Agic tényleg dobj egy hőt mivel látni kell az alaphődet is, hogy meg tudjuk mondani mi is van. Nekem az átlaghőm pl 36,6 lehet neked kisebb, mivel nekem ritkán 36,1 talán 1-szer volt. Tehát én ha jól emlékszem pé után kéne emelkedjen 3 napot aztán ott mozog a felső értéknél és aztán ha babás vagy akár még megugorhat 1-3 fokot és többet nem esik vissza ez a trifázisos gőrbe.

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch, néztem már a hődet és tényleg nagyon szépen jelzi a dolgokat.. Drukkolok, hogy fennt maradjon :D

Hát sajnos én csak a 17. naptól kezdtem el mérni, mert (legalábbis eddig azt hittem) a pét szoktam érezni és utánna vagyok kiváncsi, hogy merre megy a hőm. Meg a nyákot figyelgetem a péig... De akkor kövi ciklustól jó leszek és mérem az elejétől szépen, aztán akkor kiderül. Csak kiváncsi voltam, hogy baj lehet-e velem.. De akkor megpróbálok megnyugodni... Egyébként elég alacsony az alaphőm...
agic83
 
 


agic83 itt a februári szerintem ezen egészen jól látható mikor merre mozgott és a visszaesés is jó volt rajta, szerintem :oops: Kép

Kép
Kép
melisch
 
 


szia esthajnalcsillag
irtam neked privit, de lehet hogy nem kaptad meg?
szeretnék rendelni töled :-)
kérlek ha lehet vedd fel velem a kapcsolatot :lol: sürgös lenne :D
rabbe1
 
 


Agic
En kulfoldon elek igy itt talaltam a boltban az LH es HCg tesztek tarsasagaban 8) :lol: de a sima homero is jo ezt most csak erdekessegbol mondtam majd kuldok egy fotot talan priviben nem akarom itt elvinni a topikot masfele

Melisch
Az en cilusom meg mondhatni halal biztosan 25napos :twisted: persze most kis barnazas volt az szokott neha :roll: de meg a mai se az igazi ugyhogy megint csak 25npos leszek :roll: A hom nekem is prima ezert nem is mertem mostansag :roll: viszont egyutt a ketto homerozes Lh tesz a legtutibb :wink: szerintem :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


bocsi esthajnalcsillag! megvan, megtaláltam. akkor küldöm ma. és köszi.
rabbe1
 
 


Hali, elkezdtem írni egy kisregény hosszúságút, erre drága kismanóm véletlenül kikapcsikolta a gépet a lábikójával :twisted:

Úgyhogy mivel sok időm sajna nincs, így röviden:

ovuláció előtt valakinek csökken a hője pár tized fokot, majd ezután 3-4 tizedet emelkedik, és onnantól vagy folyamatosan emelkedik, vagy bizonyos ideig stagnál, majd újra emelkedik. 1-2 tizedfok esés nem vészes, attól nem kell megijedni, hogy meg fog jönni a mensi, sőt, nekem pl. beágyazódási hőesésem is volt annak idején, amikor a picúrral lettem várandós, aztán szépen visszaugrott magasra a hőm, és nagyjából stagnált. Az a legjobb, ha 37 fok körüli a hő ovuláció után pár nappal, mert a progeszteron szint valószínűleg elég magas ahhoz, hogy a baba könnyen beágyazódhasson, és megmaradjon.
Viszont láttam már 36.5-tel is babás görbét, szóval minden lehet, de ha valakinek nem megy 37 körülire a hője szinte soha, akkor tanácsolom a palástfűtea fogyasztását, hacsaknem szed pl. Utrogestan-t, amellett szerintem nem kell a tea már.

Nagyon régóta hőmérőzök, tehát ha bármilyen kérdésetek van, akár priviben is jöhet, nagyon igyekszem minél hamarabb válaszolni, de itt látom azért vannak hozzáértők szerencsére :wink: :D
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnal!

Köszi a választ :) Nagyon kedves midnenki, hogy segíteni akar. Mérem tovább szorgalmasan, oszt majd meglássuk mi lesz :)

Egyébként már elkezdtem inni a palástfüvet (mindig barnázva jön meg és félek, hogy kevés a progim...). Tudom, hogy többféleképpen szokták inni, de nekem a 1.-14. napig cickafark+málnalevél, 15. naptól mensiig palsátű tűnik a legszimpatikusabbnak... Persze meg tudtok győzni arról, hogy a 4 hét cicka+palást, majd két hét szünet is jó... A lényeg, hogy eléggé utánna olvastam, majd meglássuk, melyik jön be.

Mégegyszer köszi a segítséget és mindenkinek jó hétvégét és soksoksok pozi tesztet!!
agic83
 
 


Sziasztok!

Aviubi, szájban, vagy hüvelyben mérd a hőt, ahogy a többiek is mondják. :wink:

Melisch, húúúú, ez aztán a görbe!!! Gyönyörűűűű!!! :shock:

Köszi Akela, majd írok mi volt (ha túlélem) :lol: :lol: 8)

Esthajnal, ezt a Q10 E-t a kórházban mondta egy nővér, hogy Ő ezt szedi, és szedeti a párjával is.. De én valójában még nem láttam ilyet :roll:

Pandus, milyen rég nem hallottam rólad!! Remélem jól vagytok, és örülök, hogy újra itt vagy!! :) :)
Látom kistesóra gyúrtok! Reméljük minnél előbb összejön!!!
Én még ugyanúgy vagyok sajnos, mint anno 2007-ben (az ősidőkben) :? :roll:
Igazából én már csak a lombikban bízom.. :roll:

Pussz!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

Csillag köszönöm a válaszod! Olyan jó, hogy ilyen sokat tudsz Nekünk segíteni! :lol:

Én évekkel ezelőtt ittam a cickafark teát csalán teával, mivel nem volt rendszeres a havim. Teljesen rendbe jöttem tőle, bár azt is halottam, hogy vérbőséget is okoz, ezért vigyázni is kell vele.
Ebből nem tudom mi igaz.

Csillag köszönöm a tanácsod és kipróbálom a palástfű teát :wink:
A vonalzóm sajna nem lett tökéletes :roll:

Lányok találtam egy oldalt, talán jó valamire :wink:

http://fogamzas.mindenkilapja.hu/

Kép
Kép
akella
 
 


Betty köszi bár én nem értek hozzá, csak most figyelgetem
Én ma voltam gyógyszertárban és láttam Q10 E-t

Kép
Kép
melisch
 
 


Betty nagyon szorítok Neked és várlak vissza jó hírekkel! :lol:

Kép
Kép
akella
 
 


akella jó ez az oldal, olvasgattam, tetszik hasznos.

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch köszönöm, remélem tényleg használhatjuk valamire :lol:

Sok sikert minden babásodni vágyónak :wink:

Kép
Kép
akella
 
 


Csillag a palástfű teából mennyit kell inni egy nap.
Az oldalon amit találtam napi 2-3 csészét írnak.
Esetleg igyam hozzá a cickafark teát is?

Puszi Mindenkinek és szép hétvégét!

Kép
Kép
akella
 
 


Helló!

Én cickafarkfű és palástfű tea keverékét teljes cikluson át, napi 1-2 csészével ittam, ettől lett csodaszép hőgörbém, és babám (baba persze nem csak ettől :lol: ).

Pusz
esthajnalcsillag
 
 


Köszönöm Csillag, akkor így fogom inni. :wink:

Kép
Kép
akella
 
 


Sziasztok!

Én még új vagyok itt, és mivel két hónapja elveszítettem 19 hetesen a babámat, most újult erővel szeretnén babát, amiért szeretnék is megtenni minden tőlem telhetőt. Szóval esthajnalcsillag. Tőled lehet rendelni, illetve venni ilyen "kütyüket" ? :-) A peteérés jelzését szeretném, és arra is kiváncsi lennék, hogy ez előtte, akkor, vagy utána mutat vmit... Szóval a használati utasításra gondolok!!! :oops: :lol:
Amiket írtatok teák, azok gondolom segítik a peteérést. De a keveréket hogy értetted? Te keverted össze ebből a kettőből, vagy mindkettőt ittad 1-1 csészével?

Én most folsavat és Gravidát szedek. Ezt már ne tetézzem a teákkal, mi? Vagy lehet?

Esetleg a hőmérőzésről is tud valaki nekem segíteni? Bár ettől félek, mert van egy 2,5 éves kislányom, aki miatt túl sok időm nincsen reggel még méregetni is, de ha úgy is jó, hogy 7 úgyis mindig megébredek, akkor mérek, és utána még visszaalszok 1 órát, akkor megoldható. ???

Előre is köszi a segítséget. :lol:
melike30
Győr
 
 


Sziasztok!

Én még új vagyok itt, és mivel két hónapja elveszítettem 19 hetesen a babámat, most újult erővel szeretnén babát, amiért szeretnék is megtenni minden tőlem telhetőt. Szóval esthajnalcsillag. Tőled lehet rendelni, illetve venni ilyen "kütyüket" ? :-) A peteérés jelzését szeretném, és arra is kiváncsi lennék, hogy ez előtte, akkor, vagy utána mutat vmit... Szóval a használati utasításra gondolok!!! :oops: :lol:
Amiket írtatok teák, azok gondolom segítik a peteérést. De a keveréket hogy értetted? Te keverted össze ebből a kettőből, vagy mindkettőt ittad 1-1 csészével?

Én most folsavat és Gravidát szedek. Ezt már ne tetézzem a teákkal, mi? Vagy lehet?

Esetleg a hőmérőzésről is tud valaki nekem segíteni? Bár ettől félek, mert van egy 2,5 éves kislányom, aki miatt túl sok időm nincsen reggel még méregetni is, de ha úgy is jó, hogy 7 úgyis mindig megébredek, akkor mérek, és utána még visszaalszok 1 órát, akkor megoldható. ???

Előre is köszi a segítséget. :lol:
melike30
Győr
 
 


Esthajnal remélem nem baj ha megint beleszólok. Unatkozom sajnos nagyon keveset vannak a csajok nincs kivel traccsoljak így örülők ha valakinek írhatok :oops: :oops: :oops:

melike, hogy ne írjak regényt mérheted 7 órakor a hőd, csak arra vigyázz, hogy aludj 6 órát. Sajnálom a vetélésed. Utánaolvastm, hogy mi is történt veled, nagyon sajnálom. Gondolom, nem volt könnyű döntésed, de talán ez volt a legjobb :cry:

akella ajánlotta kicsit feljebb a www.fogamzas.mindenkilapja.hu oldalt, nagyon vagány itt olvashatsz a teákról és a peteérésnél pontosan leírja mit kell tudni a hőmérőzésről . A teákat a cickafarkot pé-ig a palástfüvet pedig pé-től haviig kell inni.

http://babatervezok.otthona.net/lh-teszt.shtml ezen az oldalon is hasonlóan sok infó van, még az lh teszt használatáról is. Na de arról nem írok az nem az én reszortom. Kicsit én még zöldfülű vagyok hiszen mi lassan 16 hónapja próbálkozunk, de férjem problémái miatt még nem lettem terhes.

Remélem hasznodra válnak a linkek és mielőbbi bábáskodást kívánok neked!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch, szólj hozzánk nyugodtan, ezért IS van ez a topic, hogy megosszuk egymással a tapasztalatokat többek között.

Melike, én is nagyon sajnálom a kisbabád elvesztését, rettenetes lehet.
Igen, nálam lehet vásárolni LH tesztet, efajta igényedet majd kérlek priviben küldd el nekem :wink:
Az Lh teszt ha pozitív, akkor onnantól számítva 24-48 órán belül mutatja ki a várható ovulációt.

A teákat megvettem a natúr boltban, egy papírzacsiban adják, majd ezeket hazahoztam, és többnyire reggel, meg délben vagy délután ittam belőle úgy, hogy mindkét fajtából 1-1 nagyobb kiskanálnyit csészébe tettem, leöntöttem forró vízzel, majd letakartam kb. 10 percre egy kistányérral. Ezután már csak fogyasztani kell a teát, én nem ízesítettem, mert bűn rossz volt beízesítve, de ha valaki úgy tudja csak meginni, akkor úgy issza.
Nekem már abban a ciklusban meghozta az eredményt a tea, és nem voltam egyedül ezzel akkoriban :wink:
esthajnalcsillag
 
 


Ja, még annyit, hogy a vitaminok is nagyon fontosak, tehát a folsav és Gravida jó, de mellette nyugodtan iható a teakeverék, hiszen azok nem vitaminszármazékok. Hőmérőzésről is kérdezhetsz, jó sokáig csináltam. :P
esthajnalcsillag
 
 


Csajok, én csak szeretnék elköszönni (remélem csak pár nap erejéig). Holnap reggel megyek be. :roll:
Ha hazaengednek mindenképp jelentkezek. :wink:
Addig is legyetek jók, és drukk a mostanság tesztelőknek!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Esthajnal én lassan úgy gondolom hiába a sok teszt, a hőmérőzés, a vitamin ha a baba nem akar nem jön :oops: :oops: :oops: A hőmet mérem mert élvezem, így minden reggel kávé mellett beütőm közbe benézek ide is. A tesztet ha nem csinálom ott a kétely mi van ha nem volt pé-m, nem érzem annyira. A vitaminokat már elhagytam kicsit pihentetem a szervezetem. De jövő hónaptól akarok teát venni. Már megkerestem a román nevét :lol: :lol: :lol: 7 nap múlva piri és utána kezdem, kíváncsi leszek milyen változást csinál a görbémen. Bár gondolom nem lesz nagy gond ha jövő ciklustól 7 órakor fogom mérni, ha 8 órakor mérem nagyon későre kelek és mindig 10-11 között indulok munkába :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Csak, hogy bonyolódjon a történet 25. cn 36, 4-ről felugrott a hőm 36,9-re. Most vagyok 27.cn és 36,7 már két napja... Ugye az ugrás lehet a beágyazódástól? Na, ha érdekel valakit egy-két nap múlva megírom, hogy azt jelentette-e :)

betty, kitartás Neked!!! DRUKKK!
agic83
 
 


Agic
Volt mirol leesnie 36.4-re? mert beagyazodasi holeeses van...nem felugras :roll: azaz pe-nel felmegy a hod aztan van a beagyazodasi holeeses aztan megint felmegy :roll: de ha majd kovi honapban figyeed ird be tabliba es jobban tudjuk vezetni 8)
azert szurkolok neked :wink:

Betty
En multhetre hittem,hogy mesz :oops: de akkor most is fogjuk a kezed :wink:

Hat en voltam 3.cn vv-telen nem sok jo hir van :roll: az FSH es a E2 magas :cry:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Esthajnal! Van még a dm-ben vásárolt lh tesztből itthon egy doboz (5 db) azt elhasználom most, és kb 1 hónap múlva rendelem tőled a többit. Bárcsak ne lenne rá szükség... :lol:

Cickafark teát vettem. Palástfűt még nem találtam. De rajta vagyok az ügyön! :-)))

Visszaolvastam kicsit, és láttam, hogy olyan teszt is van (jó drágán), ami kimutatja, hogy fiam vagy lányom lesz ha már terhes vagyok? Ez komoly??? :roll:

Hőmet elkezdtem mérni, de erre én esélytelen vagyok. 2,5 éves kislányomhoz minden nap kétszer megyek át, mert vagy rosszat álmodik, vagy kitakarózott, és nem tud vissza, szóval reggeli nyugodt hőmérőzés nem megy. Két napig próbáltam. Most még adtam magamnak 2 napot, ha nem megy, akkor marad az lh teszt.

Melisch! Olvastam, hogy 16 hónapja próbálkoztok. Megkérdezhetem, hogy a párodat már kikezelték e?

Azon agyalok, hogy ha ennyire tudják, vagy tudhatják az emberek, hogy mikor van a peteérésük, főleg ti, akik használjátok is, akkor azért a teherbeesési arány itt ezen a fórumon nagyobb??? :lol:
Remélem igen!!!

Bocsi, de emiatt a "vetélés" miatt annyira türelmetlen lettem... :cry: :cry: És ez a baj... Stresszelek mint a hülye...
melike30
Győr
 
 


Melike
Neked az orvos nem mondta,hogy jo lenne 6honapot kihagyni :?: :roll: A barinom is ugy jart mint te sajnos e :roll: 20hetesen megszulettek vele a babat mert allitolag beteg lett volna ha nem :cry: es neki aszontak a dokik 6honapot regeneralodjon... :roll: aztan pont a 6.ho vegen veletlen egyszer ugy egyutt voltak es babas lett megint 8) ez tavaly nyaron volt es most szult marciusban :wink: ugyhogy nem feladni 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


bridget!

Mennyi az a magas FSH? Sajnos én is azzal küszködök!
Vendég
 


melike30 ha tesztelsz akkor kicsit nagyobb az esély, hogy jókor találkozzanak a sejtecskék, bár akinél minden ok annak lehet nem is muszáj a tesztelés de szerintem sokkal nagyobb az esély ha tudod mikor is kell akciózni.
Mi sajnos februárban megálltunk a kezelésekkel. Azaz akkor kapott a párom egy tesztoszteron növekvő injekciót, azóta aztán 1 hónap múlva kellett volna férjem visszamenjen újabb vizsgálatokra de nem ment én meg nem akartam erőltetni, de most már kicsit haragszom a páromra amiért nem törődik az eredményekkel és nem is iparkodott ebben a hónapban. Pedig tudta mikor volt az LH teszt + de ő inkább aludt :cry:

Kép
Kép
melisch
 
 


Helló!

Bridget, nekem a doki mondta a 3 hónapos standard dzöveget, de mikor 6 hét múltán elmentem hozzá, beszélgettünk a dologról. Kiderült, hogy a 3, ill. 6 hónapos várakozási idő a "nagykönyvben" van megírva, és igazából a kismama lelki felépülése miatt ajánlott. Én megmondtam neki, hogy akkor gyógyul be a seb, ha jön egy másik baba. Nem szerettem volna védekezni semmivel. Erre azt mondta, hogy semmi gond nem lehet, nézzem meg a roma származású családokat... Ott szül az asszony, a pasi alig bírja ki, hogy nincs ott az asszony, és amint hazamegy, talán még a 6 hetet se várják meg, és durr bele... Ebből lesznek aztán a tesók... :lol: Szóval azt mondta, hogy ha már egy normális menzeszem megjön, utána minden ugyanúgy működik, mint előtte. Szóval áldását adta ránk! :lol: :oops:

Melisch! Tapasztalatból mondom, hogy pasinak a baba miatti sexet erőltetni nem lehet. Eleinte én is megmondtam a páromnak, hogy lh van, szóval akció... Ezen "stressz" hatására, mert elvárás volt, nem tudott elmenni szegény... Akkor megbeszéltük, hogy én figyelem az lh-t, de nem szólok. Ha van, akkor másszak rá, ha éppen nem ő mászik amúgy rám... :lol: :oops: Így én figyelem, és neki nem stressz ez az egész. Hozzáteszem, egy gyerek mellett sem egyszerű a sex itthon, mivel este 10 előtt sose alszik el... :cry:
Visszatérve a párodra, én azért megkérném, hogy menjen vissza a vizsgálatokra, de belegondolván, az enyém se valószínű, hogy rögtön rászánná magát... Nehéz lehet. De bizakodni kell!!!! :D
melike30
Győr
 
 


Melike
En persze konnyen okoskodom tudom de szerintem nem veletlen van megadva 6honap szerintem nem csak lelkileg de a mehnek is felkell keszulnie egy ujabb babara :roll: es mivel a te szulesed nem egy normal szules volt szerintem masabb es nem lehet ahoz hasonlitani :roll: Persze ez a te tested es te orvosod es nem is lebeszelni szeretnelek...csak tudod ha en a te helyedben lennek kivanam a 6honapot mert nem biztos,hogy a mehed felkeszult egy ujabb babara es akkor bajok is lehetnek azt meg gondolom te sem akarod :oops: na most mar eldugulok de en tenyleg csak feltesbol irom amit irok :roll: es kivanom ugy jarj ahogy a barinom 8) mondom neki ahogy lejart az a bizonyos 6honap feltve voltak meg akkor is vedekezes nelkul egyutt de egyszer becsuszott es abbol lett Sean baba aki ma mar tobb mint egy honapos :wink: En tudom,hogy osszejon neked is 8)

Mikor kezded hasznalni a LH teszteket :?: Es tenyleg ne haragudj ha tolakodo voltam :oops:

Annamari
Irtam privit :roll: Amugy az FSH 24.1 lett a E2 pedig 97.4 :roll:

Esthajnalcsillag
Majd viszem a dokinak a teszteket megmutatni hogy nekem igenis van pe-m mivel a hom is meg a tesztek is kimutatjak :roll: Kivi leszek mit szol hozza :?

Melisch
Koszi a privit :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


melike30 én sem szoktam mondani neki de látja rajtam mikor tesztelek. Az elején a teszt a nappaliban volt így látta mikor viszem, aztán kivittem a fürdőbe de nem dugdosom. Most én nem tudtam nyugodtan tesztelni és paráztam mert utaztunk. De látta az arcomon hogy mikor pozitiv de már fáradt volt este, meg tudja aznap nem jó. Én sem szoktam ilyenkor mondogatni mert neki si nehezen ment amikor első hónapban parancsra kellett teljesítsen. Volt már, hogy pé után 4-5 napra volt tojcsi ő már indult munkába és mondtam neki direktbe, hogy nem megy sehova a halón kívül mert én még termékeny lehetek :lol: na erre lehidalt, mondta nem vagyok túl romantikus ami azt illeti de belement a játékban. Azonban azóta nem csinálok ilyet :oops:

A páromnak az este tudtára adtam, hogy tele a poharam mivel vettem neki multivitamint és még azt sem szedi már. Mondtam, hogy legyen felkészülve mert hétvégén lehet kirobbanok. Nem tudom, hogy fogok reagálni pirire. :oops: de őt lehet megint fogom okolni. :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 


helló, vagyok, olvasok is, de alig jut időm, hogy írjak nektek, de annyira arin eltársalotok :D , és ennek örülök, és köszönöm is.

bridge, az E2 az micsoda? Már gondolom, egy hormon, de mi a dolga? Amúgy a dokik többsége szerintem nem sokra becsüli a hőmérőt és teszteket sajnos, inkább teletömnek gyógyszerekkel, végülis arra legalább pénzt kap. :evil:

Betty remélem jól van!

Melisch, pasik már csak ilyenek :roll: , próbálj beszélni vele, hogy mi baja a vizsgálattal, hátha az segít.

Melike, cigányasszonyhoz nem szabad "fehér" nőket hasonlítani, hiszen ők pl. már tizenévesen férjhezmennek, szülnek, mert sokkal korábban érnek, mint mi, másképpen működnek mind lelkileg, mind testileg. Szülést követő első mensi után hidd el, semmi nem úgy működik, mint szülés előtt, én már csak tudom, nekem 1,5 év telt el, mire az első szülésem után végre helyre állt a ciklusom, és a szervezetem is felkészült egy újabb babára. Persze mindenki más, és lebeszélni sem foglak, ha te úgy érzed, itt az idő, akkor hajrá baba, csak írtam, hogy nem úgy van ám az, a dokik sok mindent mondanak, de nem ők vannak a te helyedben.

Puszi mindenkinek
esthajnalcsillag
 
 


Melisch
Nem biztos,hogy jo ot okolni erte...szerintem mar eleg lelkifurdalast erez a nem jo katonak miatt... :roll: azert az o oldalarol is megkell nezni a dolgokat :roll: Ez ferfinak ezek a dolgok sokkal jobban utnek,mint nalunk noknel...viszont szerintem a teszteket sem kell tudnia...nem azert mert titok csak pont azert mert o mar lehet azon stresszel hogy vajon ma vgy holnap vgy mikor kel teljesitenie :roll:

En ugy szoktam,hogy pe eltt eheztetes van :lol: aztan pe elott mar akcio es akkor utana 2naponta raugrom...persze ugy kezdem,hogy "kenyezteses" :oops: ...arra nefelj sosem mondanak nemet :lol: aztan mikor mar ugy latom eleg jo neki akkor nem engedjuk csak ugy elmenni hanem akkor ramaszni es igy nalunk legalabbis 2naponta azert megvan...en sem szolok neki soha persze neha kijon belolem is az a ma egyutt kell lennunk mondat es akkor kerdi miert mondom csak :oops: de az mar vegso esetben van csak...mert nem szabad egy ferfitol ezt a dolgot elvarni....ezt o mashogy eli meg szerintem :roll: legalabbis en igy gondolom :)

Aztan pe utan beken van hagyva es akkor ostromolhat o amikor epp nem faradt es nekunk ez ngyon jol bevallt :wink:

Esthajnalcsillag
Hala a jo egnek itt nem tomnek gyogyoval...sot itt meg ha kersz se kapsz mert nincs :twisted: csak gyogyhatasu keszitmenyek :roll: amik persze tok jok csak az en szervezetemnek az ennyi mnt sz@rnak a pofon :? na de nem ez a lenyeg mondtam neki,hogy en merem a hom es az Lh tesztek is jeleznek ugyhogy olyan nincs hogy nincs pe-m az tuti van :roll: erre mondta vigyem majd be a gorbeimet es kielemezzuk 8) meg viszem majd az lh teszteket is full pozi a pe-s napomon de majd uhuznak is es ujabb vervetelem lesz :wink:

Es meg erdekesseg kepp akit erdekel megmutizom a hormon eredmenyt...a kovetkezo linken pedig lelehte csekkolni:
http://www.geocities.com/babatakarok/hormonszintek.htm

LH 9.5
FSH 24.1
E2 97.5
PRL 19.32
TSH 2.97
T3 3.06
T4 1.20

Csak az elso 2erteket kell nezni a tablazatban amit szinten mellekeltem az eredmenyek elott!
FSH
Ertekhatar 3-20 nekem 24.1
Az FSH az ovarium stimuláhatóságát mutaja.Általában 6 alatt kiváló, 6-9 jó, 9-10 még megfelelő, 10-13 nehezen stimulálható, 13+ nagyon nehezen stimulálható.


E2
Ertekhatar 25-75 nekem 97.5
Az alsó értékek jobb stimulálhatóságot jeleznek. Abnormálisan magas szintek a 3. napon funkcionális cystára, vagy kimerülő petefészekre utalnak.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Esthajnal, nagyon köszi, ma megkaptam a csomagot!
jenny29
Mór
 
 


Bridge, hát ez nem hangzik valami jól, mármint az E2-s dolgok, de remélem, csak valami ideiglenes dologról van szó, és gyógyszeresen vagy másképpen, de javulhat :wink:

Pasikról meg sok igazat írtál, de ez általában van így, nem minden pasikára igaz, persze a kivételek erősítik a szabályt, nem?

Jenny, eredményes és pozitív tesztelést! :wink:
esthajnalcsillag
 
 


Nálunk azért másképp megy kicsit. Tudja a rossz eredménye miatt kicsit tartózkodnunk kell pé előtt. Havi vége fele tapogatja mikor teszem le a mamabugyit, ha tangát talál rajtam tudja szabad az út :lol: :lol: :lol: Télen lebukott amikor kényelem miatt pár napig bugyi volt rajtam :lol: Aztán ilyenkor nem birok vele pár napig, ahogy közeleg pé kicsit leállítom, na meg hét közben azért nem vagyunk már annyira oda egymásért, fáradt nap után lehet aludni is :lol: Nekem meg manapság pé hétvégére esett így nem is kellett vonszoljam vagy bármit is mondjak neki februárban tudta a dolgát, márciusban pékor anyáék voltak nálunk tehát szólnom kellett, hogy kezdeményezzen mert én szégyelltem féltem megháljak szüleim min mesterkedünk mert nekem nagyon kényelmetlen volt azon filózni,hogy ha én hallom apát horkolni ők mit hallanak :oops: :oops: Most meg éppen akkor volt húsvét nagymamáméknál voltunk és nem tudtam úgy tesztelni ahogy akartam meg együtt lenni sem, csak ezért tudod ő most a tesztjeimről :oops: . A minden 2. nap pedig nem igazán megy nálunk 8) vagy van vagy nincs kifogásokat nem fogadunk el csak hosszú magyarázkodással így inkább legyen akkor 3 napig egyfolytában minthogy leállítsam, én nem kezdeményezek csak 2. naponta :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Esthajnalcsillag!

nem működik valamiért a babanet privi része, így ide írom:

köszönöm szépen a segítségedet :) a barátnőm szólt, hogy a tesztek megérkeztek :)

remélem, nemsoká már olyan nem meghatározós hcg teszt miatt kereslek :)

eszter

eszter82
Budapest
 
 
 
 


áááá!

Most olvasom, hogy nem jó a privi!Pedig már két napja írni....
Esthajnalcsillag, nekem kellene tesztek!
Hogy megy?És mennyi?
Le tudnád írni?
Előre is köszi
Sziporka
sziporka9
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: