Új privát üzeneted érkezett!

Bocsi csajok embor elvitt vacsizni :D Azert tuntem ugy el :oops: Most meg ugy nez ki megnezunk 1filmet lefekves elott 8) talan meg kesobb bekukk ha nem akkor holnap :roll:

Noci
en meg befontam tegnap mikor megmostam utana es most fasza gondor :wink: milyen szinu lettel vgy csak tovet festettel? :roll:

Pendi
Asszem jo sok palit kel,hogy sussel mert mindenki ker :lol: :lol:

Zsu
Embor mikor megy haza? 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


LAPTETUUUU Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget
Laptető!!! :lol: :lol: :lol:

Nóci
Van még palacsinta. Gyertek csak! :lol: :lol: :lol:

Jut mindenkinek! Az emberem már jól beebédelt belőle. Vittem neki a munkahelyére. :lol: :lol:
Mondtam neki, hgoy nem sikerült túl jól a bableves, és miután belapátolta az egészet, annyit mondott, hgoy máskor is rontsam csak el így, akkor nem lesz baj. :lol: :lol: :lol: Pedig azt hittem nem lett jó. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Szisztok!

Most megint működöm, de ki tudja, meddig??? Úgyhogy kihasználom a dolgot és írok!!!

Bridg
: Remélem, fini volt a kaja :wink: :lol:

Pendi: Mogyorókrémeset és túrósat szeretnék.... köszönöm szépen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nócika:
Nagyon összekented magadat? Jó szórakozást a bulihoz :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jo reggelt :D
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!!

Kihasználom, hogy műkszik a netem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hogy aludt mindenki??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Elvoltam a jatszon Kittyvel meg lauval hisz hetfo van 8) Viszont olyan hideg es ramaty ido van,hogy haza kellett jonni mar fel 4korul :evil: Mondjuk igy is 2orat tracsiztunk :) Most hivott Krisztian a fiu aki szinten itt kint el neki mar csaladja van 2gyerekkel :roll: mert szerdara megbeszeltunk egy italra osszefutunk...jon otthonrol egy hazaspar akik ugy nez ki kifognak koltozni es veluk talizunk meg beszelgetunk majd :D A lany allitolag annyi idos koruli,mint en es ugy gondolta talan en jobban eltok vele beszelgetni :lol: Szal Magyar traccsparty szerdan! 8) Zimi van :x Holnap meg suli :? ugyhogy ma tanulnom is kell na meg meg mindig mosok :shock: :lol: :lol: :lol:

Zsu
Fincsi volt a kaja mer en valasztottam es en azt naon szeretem :wink: 8)

Pendi
Jaja laptetuuu :lol: Bar ha erzesem nem csak ez a honap nem az enyem volt :roll: :? :x :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na zsu egyszerre irtunk :lol: :lol: :lol: :lol: meg tudtam volna aludni :? Hat tudtam volna meg aludni de delben muszaj volt mar kikelnem :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én reggelire bundás kenyeret csináltam.....nagyon fini lett :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tejföllel és lekvárral ettük :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Apácska a tegnapi F1-et nézi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Wow bundas kenyer :o :shock: ne mondj ilyet mer ehes leszek 1bol :? :lol: :lol: :lol: Nem meloztok ma?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nem, mert Pünkösd hétfő van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: És holnap szabadnapos vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Úgyhogy csak három napot dolgozom a héten :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Képzeld, keresztfiam beteg :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Torokgyulladása van. Éjjel az ügyeleten voltak, mert nagyon belázasodott :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bocsi csak kozben mosok :? meg szenyot csinaltam :) jaaa tenyleg de hul;e vgyok :? :oops: es ma nem lehet hust enni? :shock: tudatlan vgyok :oops:

Ja szegenyke,hogy kapott t.gyuszit olyan picin?! :? :shock: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát nem tudom én sem.... apujával beszéltem csak, Marci baba alukált.... :roll: :shock:

Mi lehet, hogy elmegyünk Vácrátótra az arborétumba.... olyan gyönyörű idő van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ezer ágra süt a napocska és 19 fok van..... jövő hétvégére meg már 26 fokot jósolnak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Tyu de jo neked :? :roll: (irigy) (irigy)
Itt mint irtam naon ramaty ido van es itt ulok melegitoben zokniban es fazom :evil:

Ezt most olvastam a hirek kozott:
http://www.borsonline.hu/news.php?op&hid=9663

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bridget! Ujszin is meg a régi is! Szoval vörös maradtam, csak egy picit világosabbra akartam, de nem nagyon jött össze! Egy kicsit összekentem magam az tén, de majd lekopik a köüvetkező hajmosásnál!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Pendi! ha elöbb olvaslak szavadon fogtalak volna és mentünk volna palit enni! de most már mindegy! Az a babléeves meg bizti nem volt olyan rossz, ha apácska mindet belapátolta!!

Zsuzska! Mi volt Vácrátoton?? Én iott még nem jártam soha! Volt valami érdekes látnivaló?? És párocskád rendben megjött a kani buliból?? Ajándékot kaptál?? Puding is volt a végére???? :wink: :oops: :roll: :wink: :D :D :D :D :D :D

Csajok! Én ma egész nap kint napoztam a kertben! Bartomira nem érdekelt, hogy uszik a lakás. Elvégre szabin vagyok a héten lesz idöm megcsinálni. Bár holnap elég rohangálos napom lesz, de ez van! Nem tom mikor jutok gép elé de azért még ma is bekukkolok ide hozzátok! Szurcsizzatok holnapra mert holnap megyek az uj dokibácsihoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Húúúúúúúúúúú! jó sokat írtam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Úristen mennyit írtatok :shock: :shock: :shock: Köszönöm a kedves fogadtatást mindenkinek!!! :) Velünk nem történt semmi a hétvégén - nem mentünk kertipartyra ;), pedig dejó lett volna.. irigykedem én is, Nócika! Nem tudok most teljesen visszaolvasni, mert a férfiak a gépen óhajtanak TV-t nézni (hát igen, nekünk ezt kicsit nehézkesen lehet csak megoldani sajnos), úgyhogy csak gyorsan reagálok egy-két dologra még, és holnap majd jövök részletesebben :)

Bridget, Pendi! Bridgethez hasonlóan mi is külföldön élünk (erre értendő amit a nehézkes tvnézés kapcsán írtam), és rokon- ill. barátlátogatóba megyünk haza Magyarországra. Már nagyon várom, ezért csináltam az utazós vonalzót is :)

Na már megyek is, visszaadom a gépet apunak és a páromnak.. ja, a nővérem nevében is nagyon szépen köszönöm a gratulációkat!!! :) Nagyon kedvesek vagytok! Remélem hamarosan én is megélhetem ezt az örömöt.. gyúrunk rá a párommal ;)

Pusszantás

Kép
szöszke.
 
 


Noci
Nem baj ha sokat irtal legalabb volt mit olvasni :wink: :lol: A kerti napozasert meg most ismet (irigy)(irigy) :x :lol: A hajam en is festem csokoladebarnara...es olyan gyorsan no le mar megint ramatyul nezek ki :?

Szoszke
Te merre jartal :?: :shock: :lol: Tyu ti mit szoktatok a neten nezni melyik adot vgy,hogy mert en csak par musort tok nezni RTL KLUB-rol meg MTV1-rol arrol is inkabb a hireket fokuszt...ilyesmi...ha van valami jo oldal viszont azt szivesen megneznem en is :roll: 8)
Utazos vonalzot akkor lassan en is csinalok mert en meg kb 65nap mulva megyek haza 8) :D :D

MINDENKINEK JO REGGELT :D
Megyek suliba :? :x :evil:


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szép jó reggelt!

Bridget! Nálunk hétvégente mindig a család három férfi tagjáé a gép.. :D Nekünk nőknek nem jut ám belőle.. :lol: Najó nem, néha (meccs vagy egyéb reklám) ideengednek minket is 8)
Nem tudom, h ők hogy nézik a műsorokat, vmi online TV-t töltöttek le, ha jól tudom, és azon keresztül. Ennél többet nem tudok.. de majd érdeklődök :wink:

Én is megyek suliba. Sorstárs.. kitartás, jó sulit ;) Többieknek is, ha megy ma vki!
Többieknek madárcsicsergős szép napot, délután jövök 8)

Kép
szöszke.
 
 


Hali szoszke tudd mar meg hogyan neznek es mit :roll: Koszi :wink: En egy radioallomast tok ajanlani http://www.livemusic.hu/ most kaptam allitolag magyar radiot is lehet itt hallgatni 8) :wink: Suli ne is mond minnya tanulok :x

u.i.:Vegyetek meg egy gepet :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Jajjjj hát gyönyörűséges volt Vácrátót... csináltam ám képeket, de majd csak jövő héten teszem fel őket, mert mennem kell tanulnom nekem is.... szombaton doga :evil: :evil: :evil: :evil:
aztán este mi is kerti partyn kötöttünk ki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Bogrács gulyást csináltunk és tollasoztunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Brigd!
Nagyon várom, hogy itthon találkozzunk!!!!

Nócika!
Párodnak tetszik a hajad??

Rólam:
Szép napot mindenkinek!

Képzeljétek, voltam ma vérvételen és a prolactin szintem 185 Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation lett Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Szedem Bromo-t folyamatosan, kaptam Betadine kúpot. Ha kezdek pecsételni, el kell kezdenem a kúpozást. Amíg pöttyözök, addig kell használnom és a piri végén mikor már alig van meg, akkor megint újból.... aztán amikor megjön, be kell jelentkeznem uh-s átjárhatóságira Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Hát lassan haladunk előre Laughing Laughing Laughing Laughing

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja és haza ért a drága rendben és kullancsmentesen!!!! Ajesz nuku, de annál több puding :oops: :lol: :oops: :lol: :oops: :lol: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Na latom jo kedved van :D en is varom mar,hogy talizzunk remelem sok idom lesz :roll: gondolkodom am rajta naon,hogy hazamenjek-e 10napra meg elotte :? de nem sok ertelmet latom csak penzkidobas :roll: Orulok,hogy emborod hazaert es a pudingnal lehet nem is tudott volna jobbat adni :lol: :lol: 8) :oops:

En epp depizek :roll: :? Nem gond holnapra elmulik :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép KOALA
Kép KENGURUVAL
Kép HAJON A SZIGETROL VISSZA CAINS-BE
Kép NAPKELTE A SZIGETEN
Kép NAPNYUGTA A SZIGETEN
Kép MEGYUNK A SZIGETRE

Hat csajok csak ennyi mert sok van es ez a kicsinyitgetes nem egyszeru :x majd csinalok albumot neten es elkuldom priviben mindenkinek a linket akit erdekel :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


"A munkahelyemen én vagyok az Isten, mindenki tudja róllam, hogy létezem,de még senki nem látott!" :lol: :lol: :lol:

"Úgy vagyok a munkakedvel, mit a könnyű lány a szombati buli után...vagy megjön vagy nem..." :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg!

Nagyon jók a képek és a mondások is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na hazaértem.. fujjj de utálom a sulit :x Tanulhatok ma du. egy csomót.. anyuval mindjárt főzünk vmi finomat, hogy mire apu, a párom meg a tesóm párja megjönnek, legyen kaja :) Nővéremnek átadtam a gratulációkat, köszöni szépen ;)

Bridget! Ti hogy kerültetek külföldre, ha megkérdezhetem? A párod nem magyar, vagy csak kiköltöztetek ti is? Remélem nem gond, h ezt kérdezem :roll: Rádióállomást köszi ;) A tv-t meg majd megkérdezem ha hazajöttek!
A képek szuperek!!!!

Zsu! Örülök h jól sikerült a vérvétel ;)

Kép
szöszke.
 
 


Koszi Zsu... 8) :lol:

Csajok taliztam 1naon jo kis oldalt a youtube-on ahol tele van jo kis magyar szamokkal "gyikmama"-tol ha valakit erdekel nezze meg itt:

http://www.youtube.com/watch?v=_aFN8x5e ... re=related

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szoszke
En anno 8ev e kerultem ide munka ugyben :roll: aztan megtetszett es itt ragadtam :? Szeretek itt naon lenni es az a baj mar nem is tom tudnek-e elni nelkule pedig az otthon is naon hianyzik am :cry: A parom felig Japan felig Angol es marciusban voltunk egyutt 1eve :roll: meg "friss" nekem nincs ferjem :roll: :? Nem gond ha kerdel majd ha olyan dolog lesz azt mondom nem publikus es azt se miattad teszem majd :wink: En meg mindig nem tanultam csak ulok a gep elott :shock: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=UezD_Kdp ... re=related
Ez is egy deszep szam Zsu emlexel ezekre? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Tartom a frontot 8) Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jo reggelt :D Ezt meg kell irjam...emberem reggel kelunk es azt mondja nrekem RUDOLF THE RED NOSE :shock: NEZEK RA MARHAN MIROL BESZEL EZ :?: :roll: erre mondja,hogy az orromon van 1pati es ugy nezek ki,mint a RUDOLF THE RED NOSE :shock: es elkezte enekelni "Rudolf the red nose..." :? Azt mondja nem tod ki az :?: Mondom nem :roll: Aszongya megmutatom...es raszorcsolt a neten es megmutatta:
Kép
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hat igy nezek ki a patival az orromon :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Tegnap hülyére tanultam magam, de azért közben anyuval még sikerült összedobni egy isteni spárgakrémlevest meg palacsintát. A német meg már a könyökömön jön ki, ha gondoljátok szívesen megírom úgy a hozzászólást 8) Najó azért mégse :D

Bridget! Rudolf: :lol: :lol: :lol: Jófej a párod :lol:
Egyébként mi is munka miatt kerültünk ki - csak nálunk a szüleimnek ajánlottak lehetőséget, mi pedig tulajdonképpen tanulni jöttünk a nővéremmel. Én (ill. mi, mert a párommal) is azt tervezgetem/jük, h nem megyünk haza, amikor anyuék szerződése lejár .. mondjuk még nem vagyunk biztosak benne, hiszen tök egyedül lennénk itt ketten, otthon lenne az egész család, az összes barát, és ha mondjuk (bár ne ...) csak akkor jönne össze a baba, amikor már egyedül élünk itt, akkor segítség se nagyon lenne.
Na most jól leírtam neked az élettörténetemet, bocsi :oops:

Megyek, mert lassan indulhatok ma is a suliba, és még rendbe kell tennem a szobát. Meg éhes is vagyok ..
Pussz, majd vmikor du. benézek!

Kép
szöszke.
 
 


Szoszke
Nem gond en szeretek olvasni :wink: A parom meg jah jo fej kivetelesen ma jo passzban volt :lol: Nemetet nem vagom ugyhogy ha lehet akkor magyarul :lol: Te hany eves is vgy...mert olyan kis fiatalocskanak hangzol :lol: Hat megertem ha maradni akartok :roll: de igen belekell kalkulalni,hogy nem lesznek ott se a csalad se a baratok...es az biza sokat szamit en mar csak tom :roll: (na nem gyerekvallalas ugyen de meg annelkul is)Akkor te nap,mint nap jartsz suliba :?: :shock:

Csajok:
En most megyek talizni Kittyvel meg meg 1 uj magyar lannyal ovele eloszor talizom mert most itt vannak 1hetig aztan juliusban fognak idekoltozni 1evre ugyhogy ha jofej akkor lesz meg 1magyar barinom :D :D :D Megyek is es majd hozom a beszamolot :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


"....kivetelesen ma jo passzban..."
Na ezt elirtam :? nem kivetelesen hanem foleg ma elemeben volt....na igy akartam irni de neha mar keverem a szavakat :? :oops: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Na én is itt vagyok!
Bocsi, de hétvégén megint utaztunk haza vonattal a kisfiammal anyuékhoz, aztán ott meg nincs net. Hétfőn jöttünk vissza, tegnap meg nem jutottam az internethez.

Végre túl vagyok a 12 hetes UH-on, megcsináltattam a kombinált tesztet az Istenhegyin. Szerencsére minden ok, a tarkóredő 1,1mm, az orrcsont megvan, a véreredmény és az UH alapján negatív az eredményem Down-kórra és kétféle triszómára. (ezek is valami genetikai betegségeket okoznak)
Pénteken 6,2 cm volt az ülőmagassága, és 2,2 cm a fejátmérője.

Meg voltam elégedve mindennek, az UH-on a doki végig mondta mit néz, mit lát, mit mutat éppen a baba. Sokat mozgott, napra pontosan annyinak számolja a gép a korát, mint én.
Azt mondták, ne engedjem magamat szurkálni ha esetleg rossz lesz az AFP, mert nagyon kicsi kockázatot mutatott ki a teszt. (1:15 000-hez)
Kaptunk CD-t is az UH-ról. Kb. 1 óra alatt végeztünk is.

Szóval ma kezdem a 14. hetet, el se hiszem. Nagyon vártam, hogy túl legyek ezen a vizsgálaton.
Képet beszkenneltettem, de a kicsinyitő programot nem találom, mert újratelepítették a Windost az otthonin. Úgyhogy most nem tudom felrakni ide sajnos.

Bridget! A mailcímem megváltozott, ezért nem látsz msn-en. Vedd fel újra: szakmarine@hotmail.com
Szépek a képek!!!!!!

Bocsi, de most mennem kell ismételten gályázni :(

Mindenkinek szép napot!
(bocs, hogy most nem irok külön-külön!!!)

Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Halihooo 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Itthon 8) Úgy le vagyok fáradva.. mondjuk nem is a suli miatt, sztem inkább az idő. Itt nálunk 23 °C-ot mutat a hőmérő.. tökjó idő van 8) Ahogy hallottam a hírekben, otthon már a strandon is teltház volt hvg-n :o Tök tuti 8) Megint sokat jártatom a csőrömet :roll:

Bridget! 21 leszek :roll: :roll: Sose mondták még, h fiatalos az írásmódom és/vagy a hangnemem, de hát egyébként nyilvánvalóan biztos tényleg így van :D
Hogy sikerült a találkozó? ;) Nekünk van itt egy olyan magyar család, akikkel már otthon is jóban lettünk, és ők is kiköltöztek .. mi velük vagyunk jóban. Más nem nagyon van .. mondjuk nem élünk itt olyan régóta. Magyarokat sajnos még nem nagyon találtam, de igyekszem keresni őket!

Kati! Ha gondolod, vegyél fel msn-re (szoszke87@live.com), én nagyon szívesen lekicsnyítem és felteszem neked a képeket :) vagy ha ez így neked nehézkes, akkor szólj, megadom az email címem és megoldjuk ott ;) Tökjó neked, h már babás vagy, és klassz, h minden ok volt a vizsgálatokon, UH-n :)

Kép
szöszke.
 
 


Ja, Bridget! Nem minden nap vagyok suliban, csak majdnem minden nap :? Pénteken pl. már nem 8) Így alakult az órarendem .. meg aztán nem is tart mindig ilyen sokáig, csak elmegyek vásárolni, ebédelni anyuval és/vagy a tesómmal, stb .. :)

Kép
szöszke.
 
 


Sziasztok! Én is vagyok ám! Én köszi jól vagyok! Tegnap voltam az ÚJ dokibácsikámnál! nagyon kis szimpi kis öregemberke! rögtön el is küldött Vérvételre meg vízeletre ugyhogy holnap reggel írány mind a kettőt elintézni és kb keddre lesz meg az eredmény!!! Szoval most kezdem azt hinni, hogy sinen vagyok mint József Attila!! :wink: :P :P Jaj lányok én ugy izgulok mint egy kis ovodás aki elösször megy oviba!! nem is nagyon tudok aludni! Tiszta izgalomba vagyok! ja és a páromat is már beutalta az urologiára! Lesz egy kis puding vizsgálat mást nem tudom, hogy szoktak e csinálni! Tényleg Szoktak????? Lehet, hogy most már tényleg hamarosan anyuci leszek???? Tényleg közeledik az én idöm???? :?: :?: :?: :wink: :D :wink: :lol: :D :lol: :wink: :wink:
--------------------------------------------------------------------------------

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kataaaa
Eloszor is naon orulok neked,hogy jottel ilyen sok kesessel is :D es hogy minden rendben van ez meg megjobb 8) es milyen reszletesen irtal :o tok jo volt olvasni :wink: felvettelek msn-re az uj cimmel...miert valtozott meg?Meddig gondolod,hogy meg dolgozni fogsz?

Szoszke
Jaj ne,hogy rossz neven vedd mer nem ugy irtam am :lol: Az igazsag az,hogy jo emberismero vgyok...majdnem pszihologus lettem :shock: Na de nem ez a lenyeg...lehet csak a megerzeseim mindig jok az embereket illetoen nem tom de altalaban nem tevedek :wink: Nem baj am,hogy te fiatal vgy nehogy felreertsd :wink: Sot igy tobb eselyed van :wink: Nem ugy,mint egyeseknek vgy pl. nekem :? Nekem is csak Kitty van itt es ez a lany vasarnap megy haza aztan majd juliusban koltoznek ide de csak 1evre :roll:

BESZAMOLO:
Szal elmentem az AZABU-JUBAN megalloba es felvettem a lanyt 8) onnan taxiba ultunk es mentunk Kitty-vel talizni aki mar a ZARA-ban vart minket :lol: O is shoppingolt meg en is...Eleg konnyen belemelegedtunk a beszelgetesbe es 30 az uj lany 29 Kitty meg 28l :lol: :D Aztan leultunk enni a bevasarlokozpontban naon tuti kajat ettunk vgyis semmi extra de naon fincsi volt :shock: 8)Utana meg vettunk sutit is abban ahol a embornek a szulinapi tortajat csinaltattam...mindenki vett elvitelre es mi elgyalogoltunk a megallohoz vissza Kitty meg masik iranyba ment a masik metrohoz. :arrow: Naon ari a lany es naon izgul ami ertheto is mert meg sosem elt Azsiaban...New York-ban elnek jelenleg es Juliusban lesz az eskuvojuk :D Nagyon szimpi lany volt es a Magyar vert le sem tagadhatna 8) :lol: Ugyhogy naon jol ereztem magam es 6utan ertem haza :shock: holnap is talizok vele :wink: most megyunk aludni :? Jo ejt mindenkinek!!!

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Noci te addig irtal mig en epp fogalmaztam :lol: Latom jo kedved van az,hogy a doki meg ilyen jofej az meg megjobb!!!Hogyne jonne el a te idod!!Mindenkinek el jon az ideje :wink: Es igen szoktak nalunk is volt es naon is jo hogy elobb neki van vizsgalat mert jobb tudni ot eloszor :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Bridget! nagyon szém álmokat neked! Álmodj gömbölyüt és elgurultat! Remélem erre emlékszel még???

Csajok itt iszonyú szar idő van! Villámlik dörög meg rohadtul fúj a szél! És szegény kiscicám is nagyon fél, mert nyarvog meg nem találja a helyét igazán! Az én drága apácskám meg most van uton hazafelé és ezt igy nagyon nem szeretem!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Mert ilyenkor Ő is szeretne hamar hazaérni ugy mint más és nagyon féltem nehogy valami gáz legyen! Szoval elvileg egy 20-25 percen belül MAX!!! itthon kell lennie! Szoval ha nem ér haza abba én belehalok!!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :twisted: :evil: :oops: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is itt vagyok.
Tegnap voltam uh-on. Van egy szép 26*27 mm-es tüszőm. Remélem lesz is belőle babóka. Majd ma gyúrunk rá. A tegnapi elmaradt, mert mindketten melóból jöttünk reggel, és estére már készek voltunk. De majd ma este bepótóljuk. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: Az viszont jó lenne tudni, hogy pontosan mikor óhajt megrepedni. sokkal egszerűbb dolgom lenne.

Zsuzska Remélem a keresztfiad jól van már. :cry: :cry: :roll: :roll: Szépen leírtad, hgoy mi is volt a vizsgálaton, de nekem ez nagyon kínai. Nem igazán értem, hgoy ez most jó, vagy rossz.De nagyon szorítok, hogy a következő uh-on minden oké legyen.
:roll: :roll: :lol: :lol: :lol: A pudingolás, meg a lehető legjobb ajándék. :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nócika Az jó, ha normális a doki. És persze, hogy anyuka leszel nem sokára. Új doki, új esélyek. az már eleve bíztató, hgoy rögtön elküldött vizsgálatokra, és nem csak annyit mondott, hgoy szedd be ezt, vagy azt, és majd meglátjuk. Mennek a drukkok! :lol: :lol: :lol: :lol: A párod pedig ne aggódj, hazaér rendesen! Nem lesz semmi baj! :roll: :roll: :roll:

Szöszkeakkor már biztosan nagyon honvágyad van. Ilynekor már ég az ember lába alatt a talaj. Ti is palacsintát sütöttetek? Én is. A barátnőmnél voltam -akit mítöttek - és a kedvenc kajája a palacsinta. Gondoltam meglepem vele. Jól sikerült, és jól be is kajáltunk belőle. :lol: :lol: :lol: :lol:

BridgetNagyon jók a képek. Köszönjük Neked! Nagyon helyesek vagytok azon a közeli fotón. Nagoyn szép lehetett az a nyaralás. A képek ezt mutatják.Az a link, mejd engem is érdekel. Légyszi küld el nekem is. Szeretném megnézni az összes képet.
A párod biztosan nem egy savanyú ember. Humorral rendesen meg van áldva - szerencsére. Az a Rudolf nagyon aranyos hasonlat volt.
:lol: :lol: :lol: az jó, ha rendes a csajszi, akkor sokkal könnyebb leküzdeni a honvágyat. És végre tudsz beszélgetni másokkal is magyarul!Ez olyan jó lehet! Míg írtam elmentél aludni. Szép, békés álmokat!

KatiÖrülök neki, hogy minden rendben van veletek. Várjuk az uh képeket! Mit dolgozol? Meddig bírod majd?
Vendég
 


Sziasztok! Apácska most lépett be az ajton! Huuuurrrrrrrrráááááá!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika
Örülök, hogy jobb a kedved! :lol: :lol: :lol: :lol:
Nálatok ennyire rossz idő van? Nálunk semmi jele a viharnak.
Vendég
 


Nálunk is már hálistennek is csak volt mert most már derüsödik az idő! Szoval idönként azért mér dörög, de már korántsem ugy ahogy eddig!

Pendi remélem ma jól elkapod apácskát mert pont ugy vagy mint én!!!! de mi most nem pudingplunk mert holnap megyünk azaz megy apácska urulogushoz! Majd ott lecsapolják! Nekem majd várnom kell egy két napot! De ezért érdemes várni én azt hiszem!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika
Igen, azonos időszakon vagyunk. Ezt már én is kiszurtam. Szegénykém! Most 2 napig nem lehet? :roll: :roll: Na de holnap után mindent bele! :oops: :oops: :lol: :lol:
Vendég
 


Na jooo reggelt :D
Eloszor is ZSU hun a feneben vgy :evil: :lol:
(Mondtam,hogy megirom :lol: )

Noci
Tudtam en apacska hazaer es nem lesz semmi baj :wink: De en is ilyen hulye izgulos vgyok :? :oops: Ahogy a mondas is van "Jobb felni,mint megijedni" 8) :lol:
Az meg mondom tok jo,hogy vele kezdik mer mas doki a nonel kezdi es egy csomo nyavajan vegigmegy szegeny no mire kiderul semmi baja es a vegen egy vizsgalat a fiu reszerol es maris kiderul a bibi....szal a normalis doki a ferfinal kezdi...es orommel hallottam,hogy ezek szerint tenyleg jo a doki...na meg hogy teged egybol ver vetelre kuld stb...hat nem huzza az idot...ilyen utemben meg a nyaron bebabasodsz :lol: :wink:

Pendi
Latom neked is van szep nagy tuszocsked...jo nagy ma :shock: es ha minden rendben megy akar ott meg akkor e-hoban is babas lehetsz :shock:
A lionket majd nem felejtem el sok szep foto van de nem tom mindet feltenni talan majd neha neha 1-et azert beteszek valami publikusat :lol: :lol: :lol: :lol: Parom jah nem egyszeru formaban volt :lol: :lol: jo dumaja van szeretem mikor bulizni is megyunk nyomatja a hulyesegeit kellemes szemelyiseg :wink: es igen a hasonlat naon ott volt :lol: :lol: :lol:

Csajok
Mivel en mar nem voltam otthon Agusztus ota (akkor is csak 2 es fel hetre)ezert igen nagy a honvagyam :roll: Nem tom szoszi te milyen gyakran jutsz haza de nekem eddig 6honap volt a max maradasom :? Hat most dontottem meg a rekordom mert ugye Juliusban megyek azaz majdnem 1ev telik majd el :shock: De most maradok vgy masfel honapot az tuti 8) Sot meg azon is gondolkodtam hazaugorjak-e csak ugy 10napra meg majus vegen...de nem vgyok en olyan bator :roll: :oops: Pedig,hogy hianyzik a Majusi eper (is) :roll: :? :(
Ahogy itt elnezem mindenki babasodik
1.Kata: Mar babas :wink:
2.Vicky: Valoszinu mar babas orvoshoz megy hamarosan 8)
3.Zsofi@: Agusztus 8) 8) 8)
4.Zsu: szep a gorbeje igy o all legkozelebb a bebabasodashoz :P
5.Pendi: nagy tuszovel rendelkezik es lehet mar ma beerik :lol:
6.Noci: Uj es szupi dokija van.Ha minden viszgalat meglesz 1honap mulva mar o is a projektes honapban talalja magat 8) :D
7.Szoszi: Ha jol tom egyenlore spontan probalkozas van :roll: :oops: Vgy mesz dokihoz kivizsgalasra :roll:
8.Bridget: Var a nagy csodara minden ho peteeresekor hatha megtortenik :roll:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: