Új privát üzeneted érkezett!

bizti poziívv lesz neki a teszt mert már jópár napja tartja magá a hője!!!!!!!!!ez azért jelent valamit! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


De irigy kutya vagyoooooooooooooooooooook :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


mért vagy irigy? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

mert pozitív lesz a tesztjeeeeeeeeeeeeeeeeee :oops: :oops: :oops:
nekem is kell ollllllyyyan

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


neked is lesz olyan kb 2 hét mulva!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én is drukkolok ám, és biza egy kicsit én is írígykedem. :oops: Az én hőm mélyen hallgat, lent van a mélyben. :roll:
Vendég
 


Nitacska!
Azt én is szeretném nagyon :lol: :lol: :lol: :lol:

Picuranyu!
Lesz az majd még máshogy is :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsuzska most néztem a hőidet szépen mennek felfele csak maradjon is fent!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köcke :lol: :lol: :lol: :lol:
csaz azt nem lrtem, hogy a pé-t miért oda vonalazta???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Zsuzska! Párod jobban van már? Végül elmentetek anyukádékhoz?

Judit! Mit árultatok a majálison? Úgy irigyellek a kertes ház miatt. Én 10 éves koromig panelban laktam, aztán kertes házba költöztünk, majd amikor összeházasodtunk, vettünk egy lakást egy társasházban. Mindketten szerettünk volna házat venni, de hát erre futotta csak. Majd egyszer talán házunk is lesz. De nem baj, van akinek még ez sem sikerül.

Nika! Olyan kis helyes a fiad!

Hajnal! Üdv közöttünk. Mielőbbi babásodást kívánok!

Anda! Érdekes napod lehetett. Jó egy kicsit kizökkeni a taposókerékből.

Szia Jucus! Drukkolok, hogy pár nap múlva ne jöjjön meg. Hú de jó a hőd! Kíváncsian várom a holnapot! Úgy szorítok. :lol:

Nitácska! Szupi ez az új vonalzó. Irgum-burgum már megint micsoda rossz gondolatok! Tudod, csak pozitívan. Mi mindannyian drukkolunk.

Picuranyu! Még mehet feljebb az a hő, még van időd!

Én igazoltan voltam távol. Amikor férjecském itthon volt, akkor nem a gép elé ültem le, hanem egy kicsit egymással foglalkoztunk. Babaprojekteztünk, ahogy ő mondta. Olyan édes volt.

Kép

Kép
kiriki
 
 


KIriki:Játékot árulunk járunk vásárba bucsuba piacra stb...

Akertes háznak csak egy rosz tulajdonsága van mindig van mit csinálni nincs olyan nap amikor az lehet mondani hogy ma nem tud :twisted:
Hát nekünkis nehezen lett meg de van még törleszteni valonk. egy pár évig

Kép
v.e.judit
 
 


Na, én az előbb jól összekutyultam! Nem jucus, hanem nita :oops: :oops: :oops:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Én is akarok egy pozitív tesztecskét! De majd lesz... Mint mindenkinek aki itt van!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci:igy van ahogy mondod mindenkinek lesz szép babocája . :D :P én drukkolok mindenkinek . :roll:

Kép
v.e.judit
 
 


Kiriki!
Köszönöm férjecske nevében, sokkal jobban van már. Hagytam szombaton kilencig alikálni, aztán mentünk anyuciékhoz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát én már nagyon várom azt a pizitív tesztet igaz nagyon örülök majd a többietekének is :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


kuzsanna, kiriki: remélem igazatok lesz. :( De ilyenkor már magasabban szokott lenni. Attól félek, hogy lehet nem volt/ nem lesz peteérésem ebben a hónapban. :cry:
Tegnap felmentem a babaszobára, kiszámoltam, hogy elviekben mikor kellett volna megfogannom, mikor szülnék stb., és olyan rossz volt olvasni azt "már megfogant". Ilyen hővel tuti nem. :cry:
Vendég
 


picuranyu:) de hát a vonalzód szerint mér csak most lesz peteérésed:) együtt velem :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Tudom, de a vonalzóm hülye. :?
Nekem ilyenkor már fent szokott lenni a hőm, és a méhnyákom is jóval hamarabb jelzi a dolgokat, mint ahogy a vonalzó jelzi az ovulációt.
Vendég
 


ja értem :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Picuranyu: Hátha most csak később van pé-d, mint eddig volt?????

Nika: Mindent bele!!!!!! Apára fel!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jucus:) teszteltél ? ???????

nika70
Salgótarján
 
 


tényleg jucus teszteltél?????????????????????????????????????????????????????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Hogy vagytok? Ma megint haza kellett rohannunk a játszóról mert jött az eső. Gyakorlatilag más érdemleges nem történt velünk egész nap. :roll:

Kép
németh
 
 


szia németh!itt is volt olyan vihar egyik percről a másikra!de amilyen hamar jöt olyan gyorsan is távozott!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na igen, hazarohantunk, letéptem a gyerekről a cipőt, rohantam beszedni a ruhákat az erkélyről, mire bent kiterítettem hétágra sütött a nap.

Kép
németh
 
 


Szia Német!
Itt is volt nagy szélvihar :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Meg két csepp eső is :roll: :shock: :shock:

Nitacska!
Valamelyik topicban olvastam, hogy Jucus teszteld, de nega lett....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


igen negatív lett a tesztje de lehet még korai volt!de azt nem tudom mióta is késik neki!?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hát azt én sem sajnos

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


május 13-án milyen vérvételre mész?milyen céllal? :lol: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


progeszteron kontroll

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


csajok a bemutatkozó levelében írta Jucus hogy 3 nap múlva kell csak megjönnieami szerda szerintem is inkább csak korán tesztelt

nika70
Salgótarján
 
 


ha szerdán kéne megkönnie jucusnak akkor még tényleg korai lehetett a teszt!!!!!!!! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kuzsanna: igen, én is abban reménykedem, hogy most csak késik a PÉ. De a méhnyák meg pár napja olyan volt, amilyennek PÉ-kor lenni szokott. Nem értem. :(
Vendég
 


sziasztok jóreggelt mindenkinek!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt!

v.e. judit: Hát őszintén szólva, mikor beköszöntött a fűnyírásos szezon, örültem ám nagyon, hogy nem kertesházban lakunk már. :)
Mákunkra a társasháznak saját kertésze van, így nem kell vesződnünk a fűnyírással. :lol:
De mi sem ússzuk meg, a szokásos, minden éves ház körüli felújítást/ munkát, stb. Anyumék kerítést cseréltetnek, szóval mehetünk majd alapot ásni, stb. :)
Viszont, amikor látom a sok szép virágoskerttel rendelkező házat, akkor valahogy szomorkásan gondolok a pár muskátlis ládámra az erkélyen. :lol:
Vendég
 


Szép napot mindenkinek!

Judit!
Ezzel pont így vagyok én is..... a fűnyírás az brrrrrrrrrrrrr..... kiráz a hideg,. de a gyönyörű virágoktól meg megszakad a szívem, hogy nekem nincsenek olyanjaim :roll: :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


lányok most megyek mert intézzük a lakást!majd jövök ha tudok!puszika! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Itt is szorítok nitácska! :)
Vendég
 


nita szorítunk neked:)

hát nekem nem hiányzik a fűnyírás :):):) muskátlim meg van az erkélyen igaz tavalyi kiveszett :):):):) nem locsoltam télen de most kaptam friss töveket mire megfogan addigra vége lesz a nyárnak :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


sziasztok.nika köszi a szurkolást!
hol vannak ma a többiek?alig van valaki! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mára pihenő üzemmódba kapcsolok jóklegyetek.pusza,jóéjt mindenkinek!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na mire ideértem mindenki elment aludni?

Kép
németh
 
 


Itt vagyok csajok!Hát sajna nega lett a teszt de remélem hogy azért mert hamar csináltam a hőm még mindig 37 és észre vettem ugy 1 hete hogy kijárok pisilni minden nap éjszaka eddig ugy nem is foglakoztam vele de ma mégis elgondolkodtatott hogy lehet hogy azért mert....baba van???!
Jajjj de jó lenne holnap van a napja a nemvárt mensinek!
Nagyon szoritsatok!!!!!!!!!

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Jucus: drukk hegyek!!!!!

Kép
németh
 
 


Jucus: tuti hamar teszteltél:):):) ha még mindig nem ment le a hőd akkor nagy a valószínűsége hogy babó van a pociban:):):)

Ma is elkaptam apát vagyis ő kapott el engem :):):) és még rám mondja hogy kéjenc vagyok :) :oops: :lol:

nika70
Salgótarján
 
 


Drukk jucus, szerintem is korán teszteltél. :)
Jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


Jó reggelt!. :)

Képzeljétek, ma 0.3 fokkal megugrott a reggli hőm. :lol:
Vendég
 


Sziasztok! Szép napot mindenkinek!

Picuranyu! Az jó, drukkolok, hogy ilyen magason is maradjon.

Jucus! Szerintem is korán teszeltél.Várj még egy pár napot, s csinálj újra egy tesztet. Drukkolok!

Nita! Milyen lakást vesztek? Általánosságban nézegettek, vagy egy konkrét lakásnak az ügyeit intézitek?

Többiek! Sokat pudingozzatok!

Nekem egy kicsit rohanással telnek ezek a napok. Szervezem a hétvégi találkozót, ráadásul a nagymamámat mentő vitte be kedd este a kórházba. Kicsit kivagyok.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Hogy kicsit felvidítsam magam, ma mindjárt megyek fodrászhoz. :D

Kép

Kép
kiriki
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: