Új privát üzeneted érkezett!

Na az én hőm is érdekes...de kekszelünk mint a nyulak!

Huncutka,a dokikkal kapcsolatban teljesen egyetértek...én se sűrűn járok...útálom őket...de nem is ragoznám....ilyen kora hétfő reggel :lol:

annus11
 
 


Nagyon helyes!
Kép Kép Kép

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Szép napot nektek!!!!

Dorka:
Üdv neked köztünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Annus, Huncutka:
Jó a görbétek!

Mi tegnap reggel, este kekszeltünk :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Apácska teljesen be volt indulva :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tegnap a jobb fészkem akart átszúródni, most meg a bal kezd fájdogálni.... lehet, hogy hamarabb lesz pé-m????? És leesett a hőm :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Mért????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Képzeljétek, a baltól kezd zsibbadozni a medencém környéke is :roll: :roll: :roll: :roll: Azt hiszem, hogy korábban lesz PÉ-m :roll: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szerintem tényleg pé-d lesz!
Szuper!

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Köszike :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hátha a teáktól rendbe jön a ciklusom is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
És most a luteális fázisom is normális hosszúságú lesz :roll: :shock:
A tied is naggyontetszik :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ha tényleg PÉ lesz, akkor még jó, hogy apácska tegnap reggel, este rám ugrott :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nem teszteltél?
Kíváncsi lennék, hogy mit mutat a teszted.
Nekem sajna nem lesz elég hosszú luteális fázisom úgytünik, mert mindjártmegjön érzésem van sajnos.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Sziasztok!
Nekem 4 napja késik.
Adok még pár napot magamnak és tesztelek. De azt se tom mikor volt pém???!!!
encike 2
 
 


Huncutka!
Nincs tesztem már, most sajna nem volt már rá keret :cry: :cry: :cry: Reméltem, hogy kibírja pé-m szerdáig, mert akkor már lesz fizum... bár akkor meg már posta nem lesz az ünnepek miatt :lol: :lol: :lol: :lol: Szóval most csak hőmérő van 8) 8) 8) 8) Ma cserélek benne elemet, mert már két éves és biztos, ami biztos.... mondjuk azt nem tudom, hogy milyen, amikor merül.... nem halvány, ugyanúgy sípol, mint régen :?: :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Encike!
Én sajna nem nagyon tudok eligazodni a te hődön :oops: :oops: :oops: :oops: Bocsika.... :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ez az, hogy én se. A pé, hogy mikor volt????
encike 2
 
 


Nem értem, hogy hogy bírod megállni Encike, hogy ne tesztelj.
Én tesztelnék a helyedben.
Ha 15-16.-án volt péd utána 4-5 napon leesik ez normális a hormontermelés miatt.
A mai esést viszont nem indokolja, de piri elött szokott igy esni. :cry:
Drukkolok, hogy holnap felfelé szárnyaljon :D

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Enci!
A görbe szerint még nem volt...vagyis még nem jelölte!Azért tesztelj!Bár meg lennék lepődve ha ebből baba lenne!!!!Vagyis még lehet,csak szerintem korai még!Szóval ha negatív akkor se keseredj el,hanem ugorj rá apcidra :lol:

Huncutka!
Neked meg ki kéne tartani vagy 3-4 napig!!!Aztán jöjjön csak a piri,bár jobb lenne ha nem jönne :wink:

Zsu!
Hát hallod nekem is hogy lement a hőm,aztán szerintem még azóta sem volt meg a pé!!!Még azért ingadozhat nálad is,meg ugye lehet próbálkozik a szervezet!!!De a legjobb ha le se szállsz apciról :wink:

Őszintén én már kezdem unni h minden nap sex...olyan fárasztó :roll: Kimerítő!Elmondhatjuk majd h megdolgoztunk érte :lol:

annus11
 
 


Zsu!
Mennyi tesztet szeretnél?
Feladom szívesen, aztán majd fizu után utalsz. :wink:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Ja és mivel 36.7 körül kéne lennie a vonalnak...így még bőven alatta vagyok...addig amíg nem megy fel a hőm reggel,addig kell sexelni :lol:

annus11
 
 


Tehát, ha 20-21.-én lett volna pé, lehetett, mert nygyon fájt akkor a hasam. Akkor még a 7. 8. dpo-n vagyok, igaz?
Annus neked küldtem privit 2 napja. Megkaptad?
encike 2
 
 


Annus!
Szép kis görbéd van.
encike 2
 
 


őőőőő,igen és válaszoltam is.Nem kaptad meg?Szarakodott a netem egyik este...lehet h nem ment át!Mire nem kaptál választ?Írj újra nyugodtan!!!Előfordul h megtréfál a technika :evil:

És igen,akkor még csak a 7-8 dponál jársz!Én várnék a helyedben még 2-3 napot!!!!Mert ha terhes is vagy,a teszt még nem mutatja!!!

Ja most megmértem a hőm,37 felett van....akkor holnap reggel valószínű h felmegy a hőm!Így szoktam,hogy megmérem napközben meg este is h lássam,mert ha napközben is csak 36.4 akkor az kevés!De én semmit nem érzek...a mellem fájt tegnap de ennyi....se szurka,nyálkát is láttam már jobbat is....majd elválik mi lesz vagy volt :lol:

annus11
 
 


szerintem a pé-d 15.-én vagy16.-án volt

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Enci!
Hát télleg gyönyörű..... :roll: Nem vagyok elragadtatva tőle...egyenlőre :wink:

annus11
 
 


Huncutka!!!

Nagyon nagyon szépen köszönöm Neked!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mindjárt küldök privit!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


belefér még a 15-16.,csak elég alacsony a hő....mostmár 37 körül kéne szárnyalnia!!!!Tessék befűteni :wink:

annus11
 
 


Huncutka!
Privi ment!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Mentem dódozni, majd bentről írok!!!

Puszi nektek!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Milyen,amikor lemerül a digi hőmérő???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Annus ment a privi.
Na lépek megyek kertet szépiteni.
Pusza
encike 2
 
 


Szia Huncutka!

Megkaptam ma a teszteket, köszönöm!
Remélem olyat küldtél, ami 2 csíkos lesz :!: :D
Holnap kipróbálom.
zsu72
 
 


Sziasztok!
Szóval ma is helyettesítek..... hogy telik a napotok???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Annus!
Milyen volt a ballagás? Eső nálkül megúsztátok?????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Aha!!!Megúsztuk!Jókat ettünk,én videóztam.
Ma takarítottam itthon,aztán meg az ázsia centerben voltam a szomszéddal...nemrég értem haza!Hulla vagyok!!!!

És ma még enm főztem...

annus11
 
 


Húúúúúúúúúú.... nem unatkoztál te sem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát nem!!
Többiek????Hogy telt a hét első napja?Már csak 2 nap meló!!!! Kép

annus11
 
 


Kész vagyok a kerttel. Vettem tesztet, reggel felavatom, de akkor se leszek szomoru, ha nega lesz.
encike 2
 
 


Én kétoldali munaundor mellett mostam, vasaltam, porszívóztam és most ülök, a pórszívó elöttem és lusta vagyok eltenni. :evil:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Encike!
Küldök rá zebrákat :wink: Kép Kép

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Megy a drukk Encike!!!!Tessék hozni a 2 csíkost!!!Aztán ha mégse,lehet h pár nap múlva mégis 2 csíkosat csiálsz!!!Tudod,amíg nem jön meg :lol: +++++++++++++++++++++++++

Na a porszívó elpakolása nekem is nagy meló szokott lenni...van h csak másnap tudom eltenni :lol:

annus11
 
 


Köszönöm, hogy szoritotok. Reggel jövök, akár jo, akár rossz eredménnyel.
encike 2
 
 


Sziasztok!
Az én görbém kezd megint unalmassá válni. Nem akar feljebb menni:( :cry: Remélem ti jobb hírekkel jöttök!
Encike!- ébresztő!!! :wink:
Kilukad az oldalam a kiváncsiságtól!
drukk++++drukk++++drukkk++++++drukk++++++++drukk++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Encike! Most nézem, hogy hol a görbéd?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Reggelt!!!!

Igen,én is észrevettem h eltűnt!!!Pedig napjában van h többszöris megnézem a görbéket,hátha közben megvilágosodtam :wink:
Nekem lehet elindult felfelé a hőm...na majd kiderül!!!Nagyon várom a holnap reggelt :lol:

annus11
 
 


Huncutka!
Szerintem eddig teljesen jó a görbéd!!!!!Nem baj az ha szép egyenes!!!!Majd 1-2 nap és feljebb ugrik pár tizedet :wink:

annus11
 
 


ÚGY legyen!
de mindjártmegjön érzés gyötör, a mellem leszakad, szerintem holnap piri :cry:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/d ... 27200_.png

Na ez a ciklus.hu...ugyan az a görbécske! Kép

Lassan hőmérőzős topicot csinálunk ....de hát a teszteléshez ez is hozzátartozik :wink:

Azért megemlítem h lehet rendelni Huncutkánál,csak hogy témában is maradjunk :lol:

annus11
 
 


Már holnap....hát ha már ennyire a pirit érzed,akkor legalább várjon még pár napot!

Na én most töröltem ki az összes levelezésemet a postaládából...Jótanács:kora reggel,kávé nélkül,félálomban ne rendezgesd a leveleket!!!!!! :wink:

annus11
 
 


Enci!!???

annus11
 
 


Köszi Annus!
Érdekes, hogy neked nem esett le a hőd mensi elött :roll: :shock:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Én is most készülök kávésodni

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


De leesett!Aznap reggel leesett,délután meg megjött!

annus11
 
 


Egyébként a mostani görbémnek hasonlónak kéne lennie,pé szempontjából mint az előzőnek!Mert ugye még mindig szedem a clostyt,vagyis beszedtem már.
Csak az előző hónap meg nem mérvadó a nátha kór miatt :twisted: Meg mivel vendégünk volt,éjfél elött nem bújtunk ágyba...stb

annus11
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?