Új privát üzeneted érkezett!

Gioia,

nagyon sajnálom a mensit :cry: , és jobbulást, a pocifájás pedig tűnjön el!!!

Timejka,

akkor ma sem jött meg? Ha holnap sem akkor érdemes lenne még egy tesztet csinálnod :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ne sajnáld monic. Ennek is megvan az előnye, pl. hogy ezáltal megyek ditaval tornázni jövő héten :)
Vendég
 


Gioia!
Sajnálom a pirit, de legalább tornázhatunk, és ez majd meghozza a sikert. Bár nekem még van 1,5 hetem a ciklus végéig, de majd legfeljebb kihagyom azokat a gyakorlatokat amiket terheseknek nem szabad.

Én sosem voltam szarul, a nővérem állandóan szenved, meleg fedővel a hasán fekszik és jajjgat.

Már kinéztem, hogy melyik busszal megyek szerdán, szerencsére a műszakomat is el tudtam cserélni, egyelőre még semmi akadálya a tornának!

dita75
 
 

 
 

Ja és én a három hónapos terhesség alatt semmi hányinger, egyszer rosszul lettem, de meleg volt és azt hittem ezért. Pedig jó lenne ha éreztem volna valamit, mert akkor most örülhetnék annak a jelnek ha jelentkezne! :roll:

dita75
 
 


Én mint aki sosem volt terhes mondom dita: minden terhesség más!! :)
Persze igazságtalannak érzem ilyenkor, hogy vannak köcsög, tróger emberek, akik rakásra szülik minden gond nélkül a gyerekeket és adják intézetbe, vagy az utcára.....
Vendég
 


Na befejeztem a negatívkodást, mert ezzel igazából semmin nem változtatok csak magamon - idiota leszek :)
puszi Nektek és timejka: rajtad a világ szeme! Nagyondrukk!!!
Vendég
 


Gioia

Kép

Pihizz otthon ha megteheted, este gyere ha van kedved!
Puszi

dita75
 
 


Gioia,

én magamból indultam ki amikor azt írtam, hogy sajnálom, mert nekem minden mensi ami megjön nagy kudarc szokott lenni. :cry: Ráadásul inszemek után kétszer olyan nagy kudarcnak élem meg, ezért esik annyira jól, hogy ebben a ciklusban nincs se hormon se inszem.

Dita,

én sem érzek semmit, még csak cici feszülést se. Azért remélem, hogy ha egyszer baba lesz bennem akkor ad valami kis jelecskét, hogy ott van a pocimban, mert nem bírom ezt a bizonytalanságot.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Gioia nyugodtan mondjad, meghallgatunk. Én is volt, hogy kiborultam amikor megjött és csak mondtam, mondtam. Azért írtam, hogy inkább hányingerünk legyen, mert akkor babásak vagyunk. Nekem sem volt hányingerem a Bencével.

Fogok tesztelni ha nem jön meg a héten.

Nekem 1x késett egy hetet, akkor kaptam valami hülye gyógyszert, meg ittam a palástfű teát. És valószínű, hogy ez miatt. Késni nem igen szokott, legfeljebb 1-2 nappal hamarabb jön meg. Az a sz..r, hogy igazából semmit nem érzek, azt sem, hogy megjön és azt sem, hogy nem jön meg.

Remélem a héten már megtudom, hogy mi a fene van.

Gioia jó tornázást! Remélem már jobban vagy egy kicsit.
timejka
 
 


Timejka, drága vagy, köszönöm! Minden oké, a fájdalomcsillapító 5 lovat is képes lenne csillapítani... :twisted:
Nagyon sok a melo, pedig már el akartam lépni kicsit pihizni, dehát ember tervez, főnök végez.
Én mikor megjön pár napig durcás tagadásban vagyok és Istenre haraxom, mert nem értem. Nos..Jól kiszúrok mindenkivel, mi? :D De ennyi jár úgy vélem , ha már piri van :P
Vendég
 


Gioia,

örülök, hogy a hasájás múlóban, én is szoktam haragudni.... :roll:
Én annyit javultam már, hogy az utolsó inszemnél a negatív teszt láttán már nem bőgtem el magam. Előtte sajnos nem sikerült elkerülnöm a sírást. Úgy látszik ehhez is hozzá lehet edződni. :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Én legutóbbi két alkalommal nem sírtam, várom az inszemet ami úgyis sikerülni fog.
Előtte dühös voltam, amikor megláttam a pirit, legszivesebben bevertem volna neki egyet.
Előtte meg napokig bőgtem. Apa már nem tudott mit csinálni velem elvitt a plázába is pedig utál vásárolni!

dita75
 
 


De édes ez, hogy elvitt vásárolni :)
Erre jó a mi távházasságunk. Így legalább nincs jelen a mélabúmnál.
Bár ma pont jön:-) de nem is vagyok negatív,csak hullámokban dühös - nem tudom ez jobb-e :D
Vendég
 


Tudjátok én azon gondolkodom már egy ideje, hogy talán mégis el kéne engednem a gyermek utáni vágyakozást és akkor legalább nem görcsölne az ember. És rábízni Istenre, sorsra - ki hogy hívja- hogy mit tesz az ügy érdekében. Nem hinném, hogy sok értelme van őrlődni.
Vendég
 


Gioia

Próbáld megbeszélni magaddal, ha sikerül akkor megemelem a kalapom előtted:

Kép

dita75
 
 


:-) Sztem baromi nehéz, ez tény. Fogalmam sincs hogy sikerülhet. De...Nem tartok ott, a korom ellenére, hogy bármit megtennék azért hogy legyen. Szval a lombik nagyon távol áll tőlem, meg úgy általában minden művi dolog. És inkább elmegyek tornázni vagy méhpempőt iszom, mint hsg-zek - egyelőre így gondolom...Nem tudom fog-e változni valaha és én is eljutok-e mint sok nőtársam arra a pontra, hogy semmi másra nem tudok koncentrálni már.
Hisz sokat jár a fejemben ez és az hogy nagyon szeretném. Ugyanakkor van millió egy más dolog is ami foglalkoztat.
Nnna. asziszem mostmár sok(k) vagyok.
Pusszantás, lépek azuramhoz és töltődök csöppet :)
Vendég
 


Gioia,

jó férjezést neked, attól biztos, hogy jobb lesz a kedved is :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Lehet, hogy Gioia csinálja jól, én már kicsit beteges vagyok, mert velem szinte másról már nem is lehet beszélni. Nagyon rá vagyok kattanva a kérdésre, és ahogy telik-múlik az idő, úgy egyre jobban türelmetlen vagyok.
Amúgy tegnap óta furán motoszkál valami a pocimban, valami fura érzetem van, komolyan mintha lepkék szálldogálnának benne! De lehet, hogy valami ételtől van. :roll: Vagy szoros volt a nadrág rajtam.

dita75
 
 


wowww!! Dita, de jó!
férjecském félóra mulva szökken ide.addig még itt.
szval lepkék? Drukkkk!!
Egyébként én is sokat gondolok erre, de mostmár ott tartok hogy rajtatok kívűl senkivel sem beszélek erről szívesen. valszleg azért, mert a bnőim szinte mind babásak már, a mhelyemen tele vannak kérdőjellel, hogy akkor mikor szülök már, a férjem látszólag laza és hisz (könnyű neki, hisz ez a hivatása :) )....és amire nem vágyom az az, hogy sajnálkozó arckifejezésekkel találjam magam szemben. nem tudom miért vagyok ilyen, de ez engem lehúz. Olyasmi ez mint a mondás: inkább 100 irigyem, mint egy sajnálom :twisted:
Vendég
 


ÚGy látom itt se senki! :shock:
Amúgy is
Kép
Tehát akkor jóéjszakát! :wink:

dita75
 
 


én még iiitttt
Vendég
 


Gioia,

most látszik, hogy micsoda sportos boxolós csajszi van a vonalzódon. Gondolom beversz egyet pirinek ha meg akar jönni a ciklus végén :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic
Az én vagyok, én vertem be neki majdnem a múltkor, baromi dühös lettem amikor megláttam! :roll: :twisted:

dita75
 
 


Ma megjön, mert már alakul.

Gioia! Kb. 3 hónapja jutottam el odáig, hogy nem borulok, nem görcsölök azon ha megjön. Előtte tiszta ideg voltam, üvöltöttem, idegbajos voltam. Rájöttem, hogy idegeskedem attól nem lesz jobb. Lehet, hogy azért, mert van már egy gyerekem. A Bence folyamatosan kérdezi, hogy mikor lesz tesó. Az bosszant, hogy nem tudok neki tesót produkálni, pedig éni s nagyon szeretnék tesót.

Most nem tudom, hogy szedjek-e clostit, mit csináljak. Szerintem fogok, mert ha nem szedek, akkor meg azért leszek bolond, hogy a kicsi esélyt se adom meg magamnak arra, hogy baba legyen.
timejka
 
 


de nincs rendes peteérésed timejka? Ezért kell a closty?

Dita: én is bevertem volna Pirinek egyet tegnap és nagyon tetszik, hogy találtam egy boxos csajt hozzá :D De ma már oké. csak vhogy most nagyon megvisel ez a mensi, nem értem miért. Darabos és fájós.
Vendég
 


Timejka!
Én három hónapig szedtem a clostit, és mindig csak egy potenciális tüszőm volt. De az akkora mint a ház 34 mm-es általában!
A closti vékonyítja a mnyh-t is!
Closti utáni stimumentes ciklusban is nagy tüszőm volt, és most pedig egy 24 mm-s. Három hónapnál tovább amúgy sem ajánlatos a clostit szedni, az én dokim azt mondta.

dita75
 
 


Én már semmit nem tudok. Nekem eleve csak 50 % az esélyem a teherbe eséshez. Egyszer voltam dokinál úgy, hogy nem szedtem semmit és nagy tüszőm volt. Egy másik closti mentes hónapba viszont semmi se volt. Amikor szedem a clostit akkor 18-20 mm-es tüszőcske van. Azt mondta a dokim, hogy egyik hónapban a jobb oldalon, másik hónapban a bal oldalon van pé. Na nekem csak a bal oldalon lehet.
timejka
 
 


Gioia, Asszem akkor vastag lehetett a méhnyh-d, mert akkor darabos azt szokták mondani! De 100 %-ig nem merem állítani!

dita75
 
 


Timejka
Nekem mindkét oldalon volt, de kicsik. Egy fejlődött csak nagyra.
Most legutoljára csak az a 24 mm-s volt és semmi más. :roll:
De én pont ilyet szerettem volna a 34-nél mindig meg akartam halni, mert annyira feszített a pocim.
Ma voltam a 21. napi vv-n, már előtte rosszul voltam, de mire beértem már semmi bajom nem volt. Szerintem az lehetett hogy fél órát álltam a sorban, és nem volt levegő!

dita75
 
 


Most szedek majd clostit, aztán majd megbeszélem a dokival, hogy mi legyen. Nekem is szokott darabos lenni. Az én mnyh-m eddig ahányszor néztük, nem produkált nagyot.
timejka
 
 


"Istenem, adj nekem türelmet, hogy elviseljem, amit nem tudok megváltoztatni, bátorságot, hogy megváltoztassam, amit tudok, és bölcsességet, hogy e kettőt meg tudjam különböztetni."

Csajok. Kb. 2 percen múlott, hogy nem fejeltem le nő létemre a hülye pi****a főnöknőmet....Nem tudom meddig lehet tűrni és tűrni...Manapság nem egyszerű melót találni, baba tervezés miatt nem is akartam ugrálni, de ez ami itt van.....Sunyiság, visítás..... :shock: És mindezt "alattvalóként" muszáj eltűrni, hogy vki aki utál otthon lenni, reggeltől éjfélig egy állami cégben nyomja ha kell ha nem, holott semmi nem mulik rajta az égvilágon. Irigy, a mellemet bámulja és szerintem minden este azért imádkozik, hogy én ne essek teherbe...Mert hangot is ad neki (artikulátlan magasságban), hogy jajjj, ő megőrülne....
(bocs. Kivagyok)
Vendég
 


Helló Lányok!Tul vagyok a hsg-n most jöttem haza!Hát mit ne mondjak nagyon szörnyű volt :cry:
De az a lényeg hogy tul vagyok!Volt egy pici elzárodás de a hsg segített!A doki előtte megvizsgált és van egy gyönyörü 15mm tüszőm a jobboldali petefészkemben ami rettentően fáj de ott van és tök jo!!!!A méhnyálkahártyát is megnézte az 5mm és azt mondta hogy ez tök jó!!!Annyira megkönnyebbültem!Remélem mostmár sikerül!

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Szia Jucus!
Hányadik napon vagy?
Az enyém nem volt annyira szörnyű, mert előtte volt egy nódusműtétem és az ezerszer rosszabb volt, úgyhogy a hsg kismiska volt ahhoz képest.

Gioia
Én napokig tudnék mesélni neked és az abaj, hogy itt nem csak a főnök, hanem mint az 50 ember egy barom!

Kép

dita75
 
 


Gioia
Boxold le a vonalzódon lévő spory spice-szal! :wink:

dita75
 
 


dita: mi is arra jutunk a közvetlen kollégákkal mindig, hogy mindenki idióta itt rajtunk kívűl :twisted:
Vendég
 


Gioia nem a te napod van most. Szemét az egész világ?

Jucus ez tök jó, akkor jönni fog a baba.
timejka
 
 


Gioia
Ma taxival jöttem dolgozni, mert pont elment a busz, és a taxisnak mondtam hogy hová vigyen, egyből tudta ki itt a főnök és az úton végig azt hallgattam, hogy mekkora egy szemét, bunkó stb... stb... Mondtam neki, hogy 5 éve dolgozom itt, erre ő azt mondta, hogy kötélből lehetnek az idegeim, és hogy akkor nem is mond semmit, mert már volt időm kiismerni.

De itt az emberek is akkora parasztok, hogy oviba kombájn volt a jelük. A cigaretta befolyásolja a pé-t. Megkérem őket, hogy menjenek ki a cigivel, némelyik füle botját sem mozgatja, és egyszer volt, hogy ilyet mondott az egyik faszkalap:
Te nekem nem parancsolsz, mert nem vagy a főnököm!
Mondanom sem kell, hogy egész este bőgtem, de emelett baromi mérges voltam, ott is hagytam csapot-papot hazamentem. :twisted:

dita75
 
 


dita: most vagyok a 14 napomon azt mondta a doki hogy a hétvégén lehet próbálkozni!!!!Jajjj már megint ugy reménykedem!!!!!!!!

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Jucus,

örülök, hogy túl vagy a hsg-n. És gratulálok a gyönyörű tüszőcskédhez is!
Akkor babára fel!!!!!!!!!!!!:wink:

Gioia,

nekem szerencsére egész jó főnökeim vannak, és nagyon sajnálom, hogy a tiéd egy hp! És sajnos nem tehetsz mást csak tűrni...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita,

írtam privit :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Igen: Bele kell törödni, hogy nincs megoldás, csak türelem van.
És tudjátok, be positive: Ha már nyakig vagy a szarban, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik! :)

nem, a világ nem szemét. 8) Ez a nő igen. És most nem vagyok hisztis, mert tudom, hogy igazam van, mert még az ő főnöke, az igazgató is nekem adott igazat...Ezt a nőt (mármint a hp-t.) otthon az egész családja cselédnek és igáslónak használja, holott már felnőtt gyerekei vannak, de még mindig otthon ülnek anyuka nyakán, no melo, no suli. Szval én tolleranciaistennőként megértem, hogy a mhelyén kompenzál, leszarom, csak ne legyen paraszt, ha már mindent megcsinálunk neki, amivel később úgy villog, mintha ő csinálta volna. Szval, ha én megtisztelem, akkor emberileg ő is megtisztelhet.
Vendég
 


Gioia
Ma reggel elfelejtetted bevenni a leszarom tablettádat?

Akkor küldöm:
Kép

Jucus!
Hány napos a ciklusod?
Ha fel akarod javítani az esélyeidet peteérés előtt igyál cickafark teát, és egyél méhpempőt és sok-sok joghurot, kefírt, túrót.... fehérjét! Vastagitja a méhnyh-t.
A pé után progipótlásként igyál palástfűteát.

dita75
 
 


A másik topicban hallottam, hogy ha hidegek a végtagjaid egyél mindig meleget, éjszaka akár aludj zokniban ha kell, vegyél forró fürdőt, szaunázz, de csak a pé előtt, pé után már "ne fürgyé le" csak zuhanyozz.
A meleg méhet szeretik a babák, ezért kell melegen tartanunk magunkat! Nekem még az orrom is hideg ezért tegnap vastag zokniban aludtam, és tök jó volt a lábamnak!

dita75
 
 


Jucus: gratulálok és irigyellek hogy már túlvagy rajta. Én nyúl vagyok. Milyen módon csinálták? Ultrahang?

Én is most veszek teát. de inkább málnalevelet, mert a cicka sztem elég keserű és a málnalevél is a peteérést segíti - bár elvileg nincs szükség rá, de talán ártani nem ár :)

Dita: tabletta bevéve. Mindjárt vége a napnak, kettőkor lelécelek innen.
Vendég
 


Gioia
De jó neked, hogy pénteken rövidebb a napod, nekem ugyanúgy hosszú, és négyhetente pedig 12 órát dolgozom pénteken!

A cickának irdatlan íze van, de ez legyen a legkevesebb amit ki kell bírni.

Ja és ne légy Kép

dita75
 
 


Nem rövidebb a napom, én rövidítem ma, férj Pesten és inkább vele vagyok. Van meló, de leszarom. ezek után meg főleg.

Szval van túlórám elég ahhoz, hogy most lecsúsztassam úgymond, már ha a hp nem akar keresztbetenni.
ez nem magáncég, tehát mások amugyis a szokások....Agyrém...Nem is azért választottam , mert szívem vágya, hanem mert nyugis. Előtte tolmácsoltam fordítottam, pörögtem, 5 éve 30 évesen azt mondtam elég, másfajta életet szeretnék, nem ilyen cigányéletet, amikor mindig utazom, nincs normális magánéletem---stb..Hát így jutottam ide....Valszleg ez a bajom 8)
Vendég
 


Gioia
Megkérdezhetem mivel foglalkozol?

dita75
 
 


Mindenképp izsom a cickafarkfűt és a palástfüvet is mult honapban is ittam!
A ciklusaim 31 naposak általában.
A hsgt röntgen alatt csinálták nekem nagyon fájt mert volt egy kis elzárodás de a hsg segitett!!!!Mindenkinek csak ajánlani tudom megérni nagyon megcsináltatni!!!!!!!!!! :wink:

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


És akkor mi van olyankor, hogy ha vki átjrható vagy az lesz a hsg-től és mégsem jön össze neki? :?:
Közgizdaság, jelenleg beszerzésben nyomulok.
Vendég
 


Gioia,

én is azért vagyok állami cégnél mert sokkal nyugisabb mint a magáncégek.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: