Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Na drukkoljatok holnpap, megyek a dokimhoz. Felhívtam ma , hogy mi újság, mondta, hogy jó lenne, ha találkoznánk.. Remélem nem kezdődik minden előröl..

Elevit:
Az első terhességemnél szedtem. Olyan székrekedésem volt tőle, hogy ihaj!
A másodiknál már nem is szedtem, nem sok jót hallottam róla. Így a Folsav és a Magnézium a lényeg.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


na kitöröltem minden ovus éss terhestesztet amire nagativat irtam be.(nem teszteltem)

mit kell lássak a görbémen milyen vonalat huz majd oda a gép????függőleges vagy vizszintest?????

mano

mágnes izgulunk!!!!!!!
manocska2008
 
 


Manocska! Majd a peteérésed idejét fogja betenni egy függőleges vonallal!! Lehet nem most rögtön, pár nap mulva, nekem a vége felé szokta berakni. :)
Érdemes ovu tesztet próbálni majd, csupa pozitív véleményem van róla :) Tényleg szupi.

Elevittől székrekedés ismerős. Napokig nem bírtam wc-re járni. :( Aztán meg ettem a székletlágyítót. Tiszta macera volt. :)
Minden szervezet más, másként reagálunk dolgokra, az csak szerencsésnek mondható akinek semmi probléma nincs tőle!! Úgy irigylem!! :lol: :lol: :lol: :lol:


Puszíííííí
nyuszifülû
 
 

 
 

hát kiváncsi leszek mikor és hogy hova teszi a vonalat!!!!!nem veszek ovu teszte,mert nem akarom magam feleslegesen idegesiteni negativ tesztekkel..a hőmérőt is lerakom a következő honapban.a mult honapban ovuztam most mérem a hőm.igy mostmár képpen leszek kb,mikor kell rajtolni!!!!!nem akarok mindig vizsgálodni...csak jön majd a baba gondolom :oops: .

te ovuzol????
manocska2008
 
 


Persze. Ovu+hő együtt. Igen tanulságos. Ugy vagyok vele ismerjem meg a működésem halál pontosan. :) Van olyan hogy felmegy a hőd, és nincs is ovulációd! Felmegy a hőd, és neg az ovu teszt.
Pozitiív ovuteszt a 27 (?) napon!! Második hőemelkedésre! Akkor volt, nem akkor mikor én gondoltam! :) És pont ezért a 43-ik napomon fog megjönni. (vagyis ma, vagy holnap ). (14 napos luteális fázis miatt)
Az állandó babagyártási projektebe már belefáradtam, erőlködni, a végén már ugy éreztem hogy csak gépezet vagyunk. Azért kezdtem az ovut is használni. Tuti biztos mikorra kell az energiákat kérni apácskától!!!!!! Sőt duplán is!!!
Ovu fájdalmam van, sőt napokig is szokott lenni, de ovulációm nem volt akkor hiába fájt. Neg teszt. Múlt hónapban két-három napig fájt, neg volt a teszt, utána nagyon begörcsöltem poz teszt, aztán még két három napig mindig fájt!!
TEst és test, szervezet és szervezet között is különbség van. :) VAn olyan aki meg sem érzi. :)
Na megint litániát írtam ....Párdon :):):)
nyuszifülû
 
 


én nem akarok ennyire belemélyedni!!!!!de jo ha ti irjátok mert tanul az ember :wink: .én a fiuknál semmit nem néztem ééééés!!!!igy felhagyok most ezzel.de csak irjátok :lol: :lol: :lol: én meg olvasom :lol: .
nem baj ha hosszút irsz csak irjál!!!!!

mano
manocska2008
 
 


Sziasztok!

Ujra itt! :D Amig fő az étel :( , aztán jöhet a vasalás :cry: :cry:

Volna egy kérdésem: az E vitamint meddig kell szedni, pontosabban meddig ajánlott??És mire jó?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Csubi:
kösz a biztatást!!!

ÉS MINDANNYIAOKNAK!!!ARANYOSAK VAGYTOK!!!!!! :oops:

Manocska:
általába 27-28 napos ciklusaim vannak, de volt 35 napos is. De amiota abbahagytam a szoptatást beállt 27-28 napra.

Nyuszifülű:
kösz a görbeelemzést, a fertility is a 15.cn.-ra tette a pé.-t
bekuksoltam a babatervezők otthonához, hát, bárcsak igazad lenne!!

Magdolnam:
én úgy látom elkaptátok apával a pé.-t, és a görbéd is szépen igyekszik felfele, drukk, hogy baba legyen belőle!!!!!!!!



:wink:
mágnes: mennek a drukkok holnapra!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Szia Márti!

Jó lenne, remélem így marad a hőm. Nagyon bízom benne, mert már elég (viszonylag) sokat vártunk rá, rengeteg vizsgálaton, meg gyógyszeres kezelésen estem át, úgyhogy ....
A pocimat egyre jobban "érzem".....
magdolnam
 
 


mit jelent az, hogy ''érzed''?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Olyan fura... szurkál tompán, meg mintha mozogna (nincs hasmenésem, illetve ráutaló jelek), vagy nem is tudom ezt olyan pontosan leírni. Nem tudom kifelyezni magam :(
magdolnam
 
 


Sziasztok lányok!
Most értem haza, de nem is tudok sokat maradni. Mégis tanulok még arra a k... szigorlatra. Hátha görbülni fog.

Magdolnam
remélem a következő napokban még megy fel a hőd, mert ez a visszaesés nem túl biztató. remélem nincs igazam, de ha ovu utáni emelkedés közben van visszaesés akkor nem történt beágyazódás. NE legyen igazam. :wink:

Én azt olvastam az ovu tesztek csomagolásán és a neten, hogy az csak a tüsző érését, vagyis az ahhoz szükséges hormon jelenlétét Mennyiségét jelzi, de attól még nem biztos, hogy történik tüszőrepedés. Valaki olvasta egyáltalán a használati útmutatót? VÉGIG?

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdolnam
Ha mozog az jó, mert a méh egy kicsit elkezd mocorogni beágyazódás után. De akkor miért ez a hő?

Kép
Kép
nati80
 
 


magdolnám: tiszta szivből kivánom, hogy összejöjjön!!!!
Nekem a hasszurkálás volt a legelső jel, olyan volt mintha az alhasam közepét tüvel szurkálná belülről valami :D , a legelső terhességemnél. Gyalogoltam haza a munkábol ugy 2-3 km. és arra figyeltem fel, sosem felejtem el, hogy milyen furi érzés volt.Apró nyilallásszerű szurkálás.
Ezt érzed te is? :D

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Jaj, ne tessék ilyesztegetni :( csak 0,1fokot esett vissza :( mondjuk túl sok reményt nem merek hozzá fűzni.....
A tájékoztatót, csak felszínesen olvastam át.... :oops:
magdolnam
 
 


Bizti fog görbülni a szigorlati jegyed!
magdolnam
 
 


Valaki használt már tandré? gyertyát? Több problémára, területre létezik, ilyen a fülgyertya is. Most vettem a nemi berendezésekre és sexualitásra valót. Délután "meggyertyázom" magam. A barátnőm mesélte, ismer egy csajszit, ako nem tudott teherbe esni, 10 nap alatt 10 gyertyát elhasznált és a következő ovu alkalmával terhes lett. Persze lehet véletlen is. De ki tudja?

Kép
Kép
nati80
 
 


itt vagyok én is!!!nincs gond szerintem,mert bármitől eshst vissza egy kicsit!!!!!!kivánom hogy baba legyen!!!
akkor teszteljünk eggyütt :lol: :lol: .nekem jövő hét péntek a napom és ha minden jol megy hétfőn tesztelnék!!!!uuuuugy akarok!!!!!de most valami miatt ugy érzem nem sikerült.

mano
manocska2008
 
 


natasa: fülre én is hallottam, de másra nem :roll: , elmondhatnád, hogy milzen alapon hat, legalább ne haljak meg bután :lol: :oops: :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Ez a beszéd Nati!!!Próba, szerencse, hátha görbülni fog!!!Én majd szorítok nagyon!!!Mikor is kell pontosan???
Nekem is szokta mondani a barátnőm,hogy érzi amikor pé-je van...Irigylem nagyon...Én 2 nónapja figyelem csak a szervezetem és olyan tűszúrást már éreztem,de csak pár percig...Nem egész napig,vagy órákig...Szóval lehet,hogy csak bemagyarázom magamnak.....
Mágnes, megy majd a szurkolás ezerrel holnap!!!!Remélem a doki nem mond rossz híreket!!!!!!!!
Hát ezzel Én is így vagyok Mano!!Írja csak mindenki az okos tapasztalatokat, mi pedig figyelünk és tanulunk!!!!

Csubi
csubi
 
 


Manocska!!!
Csak ++++++++++++++++++ gondolkodás!!!! :D

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Mano:Nem elkeseredni tudod :wink: Bízni kell benne, hogy sikerült és meglátod hamarosan így is lesz!!! :lol: :lol:

Csubi
csubi
 
 


Márti+Nati:Én is csak fülgyertyáról hallottam,de az Nekem nagyon beválik!Sajnaos mivel füllpiszkát használok :oops: elég sokszor begyullad a fülem és akkor sokat segít!!

Csubi
csubi
 
 


rendben, én benne vagyok Manócska, ha jól emlékszem, akkor minden egyidőben történt nekünk :lol: jó lenne, ha összejönne.

Fura, nem tudom, hogy hiszel/hisztek e a megérzésben, de én igen, és általában jók azok. Szóval ebben a hónapban úgy álltam a témához, hogy mérhetetlen nyugalmat éreztem (otthon voltam 2hétig) és azt hogy sikerülni fog, még mindig érzem, de sajnos már nem olyan erősen :(
magdolnam
 
 


Pénteken reggel 9-től 12-ig írom a szigorlatot.

A TÁDÉ gyertya működési elve, hogy a megfelelő helyen égetve vákumot képez és a hő-vel együtt eltávolítja a rossz dolgokat. Tudom egy kicsit ez is olyan ezoterikus féle dolog, de én most kettőt kipróbálok és majd megosztom veletek a tapasztalataimat. Most el is égetem. Kb fél óra múlva jelentkezek, de addig is figyellek titeket.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nekem is negatív gondolataim vannak már pár napja,de ugye ez csak az időjárás miat van?????
Mert Én nem vagyok ilyen...Kivéve piri előtt...Alig várom már, hogy megjöjjön és akkor már hamarosan újra pééééééééééé!!! 8) Mert nem adjuk fel!!!!!!!!!!!!!!!

Csubi
csubi
 
 


nekem is olyan érzésem van, hogy közeleg a csúnya pirinéném, de sebaj, nem élem bele magam tulságosan, nehogy nagyot csalódjak.De ha nem most majd máskor :D

Arra a kérdésre, hogy mikor fogok tesztelni, a válaszom az, hogy majd 5 napos mensi késés után.
Nehogy megverjetek légysziiiiiii!!! :oops: :D

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


pozitivan látom én nem vagyok szomorú meg ilyesmi.most ezt gondolom,lhet azért mert nem akarom álltatni magam....nem is gondolok rá csak ha ideülök!!!!!eddig mindig nagyon vártam most meg hááááát.......telnek a napok.lehet belém bujik majd a kisördög mikor közeleg a napja. :lol:
kiváncsi vagyok arra hogy alakul majd a hőm meg,hogy jo lett e a rákszürésem eredménye,de hogy van e baba most annyira nem pörget. :wink:
ez baj?????????

mano
manocska2008
 
 


okés Nati!!!Várunk a beszámolóval!! :lol: Szóval péntek!Jól a fejembe vésem és szorítok nagyon!!!! :lol:
Magdolnam:Hihetetlen,de Nekem is ugyanez volt!!!!!!!!!!!Esküszöm!!!!Pé után pár nappal végtelen nyugalom lett úrrá rajtam!!!!!És amúgy 3 napg még tartott is,de aztán valahogy elvágták.....Fura...DE remélem Neked nem vágják el!!!!!!!!!!!!!

Csubi
csubi
 
 


natasa:

És hol kell legyen a gyertya miköbe ég?
Gondolok a nemi szervi kezeléseknél?? :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti:Dehogy verünk!!!!Sőt!!!!Én is ilyen vagyok!!!!Mármint a csalódástól való retegés miatt, tuti,hogy Én is várnék 5 napot!!Úgyhogy Én értelek!!!
Dehogy baj,Mano az a jó, ha nem pörget és nyugisan ki tudod várni a végét!!!!!! :lol: :lol:
Ne aggódj a rákszűrés miatt,nem lesz semmi baj!!!

Csubi
csubi
 
 


csubi:
neked mikor is volt a pé.-d?
bocsi, de nem vagyok képbe :oops:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


nekem a hétfő 3 napos késés,lesz majd :lol: .igen Magdolnám hasonló a helyzetünk de szerintem nekem nem 31-én volt pé-m.szerintem péntek,vagy szombat.de a pirikénknek egy az időpontja :D ,nekem 26 naposak a ciklusaim :D .
csubi!!!!hát persze hogy nem adjuk fel és babáig meg sem állunk!!!hurrrrrráááááááá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mano
manocska2008
 
 


Ez a beszéd Mano!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Márti:Pontosan meg nem tudonám már mondani,de vagy 21 vagy 22-én volt pé-m.

Csubi
csubi
 
 


Nati! így van ahogy mondod! Nem kötelező megrepedni ovukor a tüszőnek! De a lehetőséget megadja a teszt hogy bepróbálkozzunk :):) Nem tudom hányan használnak közületek ovu tesztet, de feltételezem hogy csak úgy nem kíséletezik senki egy 2400 Ft-os játékszerrel :):):):)


Ezt a gyertyás dolgot kipróbálom :) Nati ennek van valami speckó neve??


Puszi nektek!!!

Nyusz
nyuszifülû
 
 


nekem is 21.-re tette a pé.-met a ciklus.hu

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti:Ezek szerint akkor együtt van pé-nk!!! :lol: Csak Nekem nem tudom,hogy hány napos most a ciklusom pontosan....Múlt hónapban 32 volt,előtte 31...Ki tudja most mi lesz....

Csubi
csubi
 
 


na most olvastam,itt a neten hogy a teherbeesés akkor a legvalószinűbb,amikor először tapasztaljuk a hő mozdulását,persze felfelé!!!tehát az azt megelőző 12-14 óra és az azt követő 20-24 ora.reméljük igazat ir!!!!egy doki irása!hajráááá lányok,és ha nem jön most össze átirjuk a topic nevát hogy akik decemberbe kezdik a babaprojekte :lol: :lol: :lol: .heheh kitolunk vele!!!!

mano
manocska2008
 
 


Na majdnem lakástüzet okozta. Érdekes érzés volt, olyan belülről jövő forróság. A lényeh, hogy a gyertya viasza elég, tehát nem csepeg rám. Mikor leégettem a gyertyát és a csonkot megnéztem, hát elég érdeke. Volt benne valamilyen szutyokdugó. :?
és igy meg nem akart leégni a vége, akkora lánggal égett a gyertyatartóban, hogy meg se tudtam fogni. leöntöttem vízzel erre a pohárka szétrepedt. Most meg szellőztetek, mert akkora a füst.
Furcsán remegett az égetés közben a méhemnél. Ja igen köldök alá 10 centivel kell rakni.
A gyertya neve TÁDÉ és szerintem természetgyógyászati üzletben, gyógyszertárban, ezoterikus üzletben lehet kapni.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nyuszi
Én is most vettem először ovutesztet. Rózsaszín kockadoboz, 5 db, DM-ben 2399. Jövő hónapban csinálok párat. Elvileg a következő hónapban nincs pé-m, mert az az oldalam a csonka.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok. Hú csajok termeltek rendesen. Mire elolvasok mindent addigra elfelejtem kinek mit akartam írni. :(

Szóval valaki kérdezte, hogy milyen műtét. Egészségügyi kaparás. Mivel elvetéltem kérdéses volt kell e műtétileg befejezni. Hál istennek nem. És a doki azt mondta élesben is próbálkozhatunk. Szerinte most a következő mensiig nem jön ösze de utána már várható. Na majd meglátjuk. Azért érdekes lenne ha babás lennék a doki is nevetett mert úgye a vetélés az nem a mensi és a terhességet a menishez viszonyitják. Na de bevállalnám ezt a gondot. :)

F.márti: Én is ilyen időben vasaltam egész nap :(

Kép
csucsu05
 
 


http://tade-biohaz.uw.hu/web/home.html
Itt lehet olvasni a gyertyáról, ha valakit érdekel.

Kép
Kép
nati80
 
 


Most elkezdett zuborogni a hasikám odalenn. Korog, vagy valami hasonló. Most tisztulok biztos. :?
Most mindenki elment olvasni?

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati! Hogyhogy nem lesz? Csonka? Ha egy petefészked van az veszi át a melót kettő helyett minden hónapban :shock: :shock: Vagy ez valami más?? Corax-ra gondolsz ugye?? :) Én is azt használom! :) szétpattintom a kazettát, kiveszem a tesztet és egy nagyon éles ollóval kettévágom, és voalá, 10 darab tesztem van egy hóra :) ( sajnos nagyon zihált a ziklusom, lehet nem is elég a 10 :) )
Köszi az infót a gyertyáról!!!


Pusz
Nyuszi


Ja! Jól gondoltam. 27 napra tette a pé-met most a ciklus.hu, a luteális fázisom a normál 14 nap, így most megjött a 41-en. hm..........
Na! Akkor üdvözlöm az első ciklusnapomat!!! :) ....és szaladok haza bevenni az Agnucastont! :) (első hónap, kiváncsi leszek mit csinál).

Tényleg puszi!!!!
nyuszifülû
 
 


Nyuszi
Csak a 20-30%-a maradt meg az egyik petefészkemnek. Szerintem nem veszi át a másik. A csonka oldalra 28 napos a jobbra 33 körüli a cilkusom.
Még nem próbáltam a tesztet, de köszi az ötletet. Gondolom hosszában kell kettévágni, ugye? nem azt írja egyébként, hogy nem szabad kicsomagolva hagyni? vagy ha reggel kettévágom másnap még felhasználható?

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati!
Ez tök jó ötlet. Hogy nekem eddig nem jutott eszembe.... :shock:
magdolnam
 
 


Mágnes
most olvasom csak, hogy mész az orvoshoz. Sok jót kívánok! Gondolunk rád. Mikor végeztél jelentkezz!

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdolnam
Mi a jó ötlet? A teszt kettévágása? Mert az nyusz mondta.

Kép
Kép
nati80
 
 


Jaj bocs :oops: akkor neki köszi :lol: , igen arra gondoltam egyébként!
magdolnam
 
 


Bocsi Nyuszi a kicsi n miatt. :oops:

Kép
Kép
nati80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?