Új privát üzeneted érkezett!

Boni!

Te nem akarsz tesztelni? Csak halkan kérdezem :wink: Csak mert olvastam a másikon, hogy még nem jött meg...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi! meghallottam? holnap megkapom az occsó tesztemet, és majd azzal :wink: 1-2 mnap már nem számít
Vendég
 


Sziasztok!

Hogy vagytok lányok? :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 

 
 

Szai! KÖSzike jól! mindjártmegjönérzésem avn :lol:
Vendég
 


boni: Nagyon szórakozik veled ez a mensi :wink:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Sziasztok!

Ma kaptam az utolsó szurit, és holnap már megyek is UH-ra.
Mindenkinek millió drukk!!!

Évi!

Tudsz nekem segíteni képet felrakni? Hogy kell lekicsinyíteni a képet? Köszike!
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


nemone: hagyadik napon is vagy? Neked is nagyon mennek a drukkok, gyere és mesélj, hogy mi volt az uh-n. :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Nemone!

Küldd át mélen, szívesen lekicsinyítem neked! Drukk a holnapi uh-hoz!

Anyo!

Millió drukk a hsg-hez! Ügyes leszel!

Boni!

Jó hírekkel gyere holnap :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szilva!

Ma a 9. napon vagyok, de már tegnap este picit éreztem a feszülést, szúrkálást a hasamban. Holnap feltétlen jelentkezem UH után...

Évi!

Küldöm a képet, és mégegyszer köszönöm a segítséget!
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Sehol senki? Nekem úgy fáj a fejem, mint az állat :( Amíg a gyerek alszik asszem én is eldőlök, mint rohadt nád. Csupa jó hírre szeretnék jönni délután :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Anyoooka!
Gondolok ma rád,de tudom,hogy minden oké lesz!Várunk a hírekkel!

Vicuska!
Ma van az uh! :) Reméljük pötty azóta beágyazódott! :wink:

Évi!
Pihenj csak,én is azt teszem...

Vonalzóm... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

már túl vagyok rajta,ennyi volt.

Kép
kicsimálna
 
 


évi: pihenj csak :D

málna: nagyon szép a tickered, de a jelzés az nem igazán. Már meg is jött? :shock: Eltudtam azért olvasni az apróbetűs részt, nagyon sajnálom :cry:

vicuska: mi a helyzet???

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Málna kicsim

FÁJ MÁR?????????????????????????? és ugyanúgy jön ahogy szokott???????

és mi az hogy nem lesz több??? :?
Vendég
 


Szilvi!

Sztem is szép ticker,hasonlót akartam 40 hetesbe feltenni,de...

Mami!
Egyelőre még csak light-os,nekem sajnos mindig ilyen az 1. nap,sőt,sokszor a 2. is. De iszonyúan fáj a hasam,szokásos tünetek.De miért 25 napra????
Legalább a reményt hagyta volna meg nekem hétfőig...

Kép
kicsimálna
 
 


Nem lesz több inszem,most már jöhet a lombik.Az is kap egy esélyt... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
kicsimálna
 
 


Évi,
Jó pihenést! Nekem is fáj a fejem...lehet, hogy éhes vagyok? Na, mindjárt ebédelek és kiderül, hogy azért vagy sem...

Málna,

Nagyon sajnálom! :cry:
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


málna: miért nem lesz több inszem? Tudod, hogy nem szabad feladni. Pihensz egy hónapot, utána megint meg lehetne próbálni.

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szilvi!

Nekem 100e ft-ba van az inszem.Ezt már nem nagyon akarom kockáztatni,sajnos nem élünk ilyen jól. A lombik sem biztos,tudom,de abban több a bizodalmam.Igaz,az közel 300e ft...
De a párom is azon az állásponton van,hogy lombik legyen,hétfőn vérvétel helyett ezt meg is beszéljük a dokival.
Viszont az is bosszant,hogy 15000 egység Choragon mellett úgy látszik még mindig sárgatest-elégtelenségem van,mert akkor szokott így pecsételve érkezni piri.

Kép
kicsimálna
 
 


Sziasztok!

Évi: nem titok, Szmatona a dokim, csak egy picit úgy érzem, hogy ő sem bízik az inszemben a korom miatt, igazából nem is bíztatott semmivel, csak nekem jobb így, mert a februári lombik még nagyon messze van. :( Legalább addig is történik valami, bár pont tegnap arra gondoltam, hogy lehet ez még rosszabb lelkileg, mármint a csalódás újra és újra.

Kicsimálna, nagyon sajnálom, ha ez vigasztal, nekem is 25 napra jött meg, igaz, hogy a 12. napon volt az inszemem, talán ezért. Mikor lesz lombikod?

Kérdésem lenne: mennyire normális, hogy változott a mensim? Nem akarok gusztustalan lenni, de alvadtabb és kevesebb a vérzésem. Az is eszembe jutott, hogy esetleg nem repedt meg a tüszőm, kevesebb volt a sárgatest, emiatt talán?

Réka
réka66
 
 


Málna drága

lemaradtam valamiről? miértr ilyne drága a lombi neked?????

réka

érdekes mert nekem meg több és darabos ha már gusztustalankodunk :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Málna!

Nemááááááááá, ezt nem hiszem el :cry: :cry: :cry: Annyira sajnálom :( Azért várd meg mit mond a doki a folytatásról, rendben? :(

Réka!

Nem tudom, mitől változhatott a mensi. Nekem akkor kevesebb, ha nem volt peteérésem, de hát neked volt, úgyhogy nemtom :roll: Na ez okos mondat lett :oops:

Nemone!

Klassz lett az avatarod :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szerintem azért lehet olyan darabos és fájdalmas a mensi, mert azért eléggé meg lett vastagítva a nyálkahártya a stimu alatt.

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Mamikám,drága!

Azért ilyen drága,mert ez magán meddőségi,itt mindennek igen komoly ára van.A lombik 220e-től indul,határ a csillagos ég!Nekem azért 300e,mert 220e maga a beavatkozás,és kb. 100e a gyogyik költsége.

Évi!

A doki a múltkor sem zárkózott el a lombik elől,de azt mondta,hogy legalább egy esélyt adjunk az inszemnek.Adtunk...

Kép
kicsimálna
 
 


Málna!

Hát ez tényleg húzós ár :evil: Nem próbáljátok meg máshol a lombikot, hátha olcsóbban jön ki? Bár gondolom ragaszkodsz a dokidhoz.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Igen,Évi,egyrészt ragaszkodom hozzá,másrészt meg már annyi helyen voltunk,új helyre már nem mennénk.Először jártunk kb. fél évet a Dévaiba.De ott minden a pénzrőll szólt,velünk vajhmi keveset foglalkoztak,a fél év alatt például csak vérvételre kellett járni,semmi gyogyi,semmi inszem.
Utána jött a SOTE I. Itt is kb. 6-8 hónapig bírtuk.Igaz,itt legalább nem a pénzre hajtottak.Itt ennyi idő alatt is szinte végig vérvétel.Kezdtük a 3.,21.23.,25. napival,majd napi hormonszint-vizsgálat,aztán újból az első variáció.Közben itt sem történt semmi.Leszámítva,hogy a páromat megvizsgálták.Majd közölték,hogy akkor asszem 2-3 hónap múlva meglesz az első inszem,de közben feltesznek a lombik-várólistára,mert az meg közel 8 hónapos.Addig komolyan azt sem tudtam,hogy ők lombikoznak,mert hogy ezt senki nem mondta,csak inszemeztek folyamatosan.

Végül egy ismerős ajánlására kerültünk ide a Nyírőbe.Itt ugyan mindenért busásan fizetni kell,mert itt a tb nem támogat semmit,de cserébe mindig maximálisan rád figyelnek,ha lombikot akarsz,az lesz,ha nem sikerül,pihizel és akár újra inszemezhetsz,vagy lombikozhatsz,amíg a pénztárcád bírja.
Szeretek ide járni,na! :):):):):):):)

Kép
kicsimálna
 
 


Sziasztok!

Visszavonom az előbbi kérdésemet, mert felerősödött rendesen, úgy tűnik csak az eleje volt ilyen más és nehézkes.
Azért megnyugodtam, hogy jól működöm...

Málna, a Nyírőbe kihez jársz? Teljesen magán lett? Mert a Kaáliban 4-500 ezer között van a lombik, plusz a gyogyók. Akkor a Nyírő nem is olyan drága ( pl. akinek kimerült az 5 lehetősége, amit az állam támogat, annak jobb )

Réka
réka66
 
 


Réka!

A Kaáliban nem tb-alapon van a lombik?Szóval nemcsak a gyogyikat kell megvennetek?

Én Fülöp István dr úrhoz járok! Imádom!!!! :D

Kép
kicsimálna
 
 


VICA!!!!!!!!!!!

Ezt nem ér csinálni!!

Gyere gyorsan a jó hírekkel! Annyit gondoltam ma rád!!

Kép
kicsimálna
 
 


Málna,

Bocs, félreérthető volt, TB alapon van a lombik, ezért van 6 hónapos várólista. De ha valaki fizeti, akkor kezdhet azonnal is.

Réka
réka66
 
 


Értem.Köszönöm!

Anyoooka!

Téged is nagyon várlak már a hírekkel! tudom,ha ennyi hírt akarok,nézzek Híradót!

Kép
kicsimálna
 
 


Én megelőlegezem Vicuskának a terhességet,abból amit a fehérvári topikban olvastam! :):):):)

Ugye Vicuska igazam van????

Kép
kicsimálna
 
 


TUDTAM,TUDTAM,TUDTAM!!!

SZÍVBŐL GRATULÁLOK VICUSKA!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ennyire örülök neked!!!

Kép
kicsimálna
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kicsimálna!köszönöm :wink:
nagyon-nagyon sajnálom hogy nem sikerült neked. :(
nekem is kb.100.000 az inszem :shock: DE NE ADD FEL KÉRLEK! :lol:

Réka!
neked is :(

csajok,ennyi rossz hir után alig merem leirni,de van egy kis PETEZSÁKOM a méhemben :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P
2 mm-es.
a teszt negativ volt ma reggel is,szóval mondjon le!!!!
a hőm szépeséges,36,7 :lol: összes terhességi tünetet produkálom,de most már talán nem is véletlenül :lol:
de még mondta a doki,hogy ne éljük bele nagyon magunkat :shock: 1 hét mulva kontroll!!!

Többieknek millió drukk!!!
Vendég
 


Vicuska, nagyon örülök neked! Szuper! Rád vártam amai táblával :wink:

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Hoppá, nem tudom hogy került Szezsohoz Málna képe :( Bocsi!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Vicuska! Hát ez igen szupi hír! ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
(Azt nem mondta, hogy kell nem beleélni magatokat?) :twisted:

Kép
bettike
Eger
 
 


Ó vicuskaaaaaaaa

nagyszeűűűűűűűűűűűűűűűűű

visszadtad a hitemet az inszemben köszönööööömmmm :lol:

Élje éljen....


Képzeljétek nekem szurkál a hasam és tojcsifehi van egynappal az elmulás után...létezik hogy igy megkavartak a cuccok....én rendes középidős peteérős vagyok :lol: na mindegy megkezdjük ma este apával a spontán hónap örömeit ezen ne múéjon :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttem!

Málna, annyira sajnálom! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
((((((((((((((((((((Málna))))))))))))))))))))

Vicuska, nagyon-nagyon-nagyon nagy gratulancia a petezsákodhoz! Teszt tényleg monnyon le... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ne haragudjatok, hogy nem tudok mindenkit lereagálni, de anyuéknál vagyok. majd este próbálok még jöni!

És a lényeg: mindkét oldalon könnyen átjárható vagyok! :lol: :lol: Tényleg nem volt olyan vészes a dolog mint amennyire féltem tőle! :) ÉS doki bácsi orvosi utasításba adta, hogy holnap "rántsam magamra az uramat" :lol: :lol: Rajtam nem fog múlni... :oops:

Este jövök még, addig is pusszantás mindenkinek!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Köszönöm jányok!!! :P :P

nektek is sikerülni fog!!!!! :lol: :lol:

Mami!!!!!Neked külön szorítok!!!! :lol: :lol: azért a tojcsis spontánt se hagyjátok ki!!! :wink:
Vendég
 


Hát egyre jobb hírek! :wink:

Most már semmi sem akadályoz meg minket, hogy 3-as babásodás álljon fent! :wink:

Anyooo! Az orvosi utasítás a 13 cn miatt van, vagy az átjárhatóság miatt? :roll:

Kép
bettike
Eger
 
 


Anyooka!

hipp-hipp hurrá!!!gratula a szép petevezetőkhöz és hajrá apával holnap :lol: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

VICUSKA: gratulálok! Annyira örülök, ilyen jó példával jársz előttünk az inszemekhez :lol:

Anyoka: neked is gratula az átjárhatósághoz :D

Csajok, szerintem nekem szép lassan meg fog jönni...Tegnap este mensis görcsök, rózsaszínezés, majd kevés vérzés volt :( Nem is értem mi történt, mert túl korán van még ehhez...Ma reggel is véres maszatolás (bocs.. :oops: )
Szerintetek bevegyem az Utrot, amíg így bizonytalankodik a szervezetem? Nem fogja vissza a mensit, ha az meg akar jönni?

Többieknek puszi, lassan mennem kell dolgozni...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok,jó reggelt!

Anyoooka!
Gratula az átjárhatósághoz! Akkor megvan a mai program! :wink:
És köszönöm az ölelést! :)

Mamika!
Nektek látom már a tegnap este is 18-as karikás volt! :oops:
Kiváncsi vagyok,nekem erre a hónapra hatnak-e még a gyogyik és talán én is spontánozhatok apával.

Bettike!
Legyen igazad! :D :D

Kép
kicsimálna
 
 


Szia szezso!

Ha neked is megjön,akkor te leszel már a 3.,akinek nagyon korán jön meg a gyogyik mellett.Én ezt nem értem.

Ne csak a teszt,pirinénje is monnyon le!!!!! :P :P

Kép
kicsimálna
 
 


Kicsimálna: neked inszem után hányadik nap jött meg? ( Nem is sajnáltalak még...) Nekem ma van a 9. nap...
Tényleg fura...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

N ma reggel teszteltem egy negatívat, biztos ami biztos alapon. mert 1 hete csak nagyon minimális barna maszat volt csak reggelente, tegnap már volt piros is de még az is elenyésző . most már várom hogy rendesen megjöjjön, és akkor elkezdem a clostyt.

Málna sajnálom!

Vicus tesóm is így volt neki sem mutatta ki a teszt pedig ő később végezet el, mert rendesen megjött Neki így még csak enm is gyanakodott terhességre.++++++++++++++++

Szezsó már írtam másikban hogy szedd tovább.majd ha doki azt monjódja akkor hagyd abba.....+++


anyooka gartulálokhogy átjárható vagy!

ölelés mindenkinek!

és bízzatok az inszemben! :lol:
Vendég
 


szezso!

Inszem után 10 nappal... amúgy a 25. cn-en... :cry: :cry:

Kép
kicsimálna
 
 


Madárfüttyösszépjóreggelt! :lol: :lol:

Hát lányok, nekem is az a tanácsom, hogy sohasem szabad feladni.
POZITIV lett ma reggel a tesztem. :D

vicuska: annyira, de annyira örülök a hírnek :D Petezsák ott van és ez a lényeg! :wink:

anyoooka: gratulálok, hogy átjárható vagy!

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szilva! Gratulálok!!! Nagyon örülök Neked is!!!!!! :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szilvi!

SZÍVBŐL GRATULÁLOK!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ez annyira szuper!!!! Júj,nagyon örülök ám neked!!!!

Kép
kicsimálna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: