Új privát üzeneted érkezett!

Remélem mindannyian minnél hamarabb babásak leszünk. Mert mindenkinek nehéz ez a várakozás.

Kép
csucsu05
 
 



Nekem a ma reggeli tesztem is teljesen nega, még halvány sejtelem sincs. :cry:

Marad az október. Ha az sem jön össze, akkor májusig védekezünk...

Kép
zmimi
 
 

 
 

Sziasztok!

Csucsu! Melyik honlap adja ki, hogy most hány hetes lehetek? Mert csak olyanokat találtam, ami kiszámolja, hogy mikor kell megszületnie. Én arra saccolok, úgy 5 hetes lehetek?!

A jóstesztet én a 29. napon csináltam és akkor a du-ni hcg-m - lett!

NE KESEREDJETEK EL!!!! Zmimi főleg te! Szerintem túl korán csináltad!
ritt
 
 


Ritt: beütötem a google keresőbe, hogy szüléskalkulátor. Jót is nevettem mert azt írtam be elüöszőr, hogy szülészkalkulátor és csodálkoztam miért nem adja ki. Aztán néztem és majdnem leestem a székről. Szédült tyúk módjára írtam be a keresőbe csak. nem tudom hányadik volt mindjárt kikeresem.

Kép
csucsu05
 
 


Na megtaláltam. Nehezen én is. Szóval a google keresőbe beírtam: szülés kalkulátor (külön) ha egybe írtam valóban nincs ilyen. Illetve ott csak az van mikor fog megszületni a babó. Szóval ha beírtad külön akkor a sok közül az a miénk ami: SZÜLÉSI KALKULÁTOROK/BABASZOBA.HU

Én ha most terhes vagyok akkor a terhességem 9% tettem meg és a 4hétben vagyok.
Kiváncsi vagyok te hol tartasz. Írd majd meg.

Kép
csucsu05
 
 


JA és nem mertem terhes tesztet csinálni. Pedig tegnap megvettem. Ma reggel még az első pit is félre tettem. De beszari voltam és nem mertem megcsinálni. LH tesztet akartam venni de csak olyan volt a mi 3600Ft volt. Na annyiért nem akarok jóstesztet csinálni.,
Azonban ma reggel óta hányingerem van. Na de ki tudja lehet csak pszichésen generáltam magamnak.
Mikor csináljak terhestesztet??? Már nem bírok magammal csak nagyon nehezen tudom vissza tartani magam.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!
Úgy emlékszem te azt írtad, hogy okt.10-én kéne nem megjönnie.
Ha hozzám viszonyítasz, hogy mikór is csináld meg a tesztet akkor szerintem már nyugodtan, mert kb.én is ennyivel előtte csináltam meg. Persze tudom nem vagyunk egyformák, sőt biztos!
De én bátorítalak, csináld csak meg !

Kép

Edina
edied78
 
 


Látod Ritt is megcsinálta az unszolásomra legalábbis azt hiszem, hogy én is közrejátszottam benne! Tehát aki mer az nyer!
Ha meg negatív akkor sincs minden veszve mert még később lehet pozitív is...... Nosza csináld meg!!!!! Várjuk a fejleményeket.

Kép

Edina
edied78
 
 


Edit: megcsináltam és csak 1csik lett. De bevallom nem az első pisiből. Viszont nincs veszve semmi mert ma reggel óta hányingerem van. Már azt hittem talán az elevittől van de nem mert arra rá van irva, hogy hányingerre is jó. Szóval reggel óta nyelnem kell a levegőt olyan nyomás van rajtam. Ha a babó miatt van akkor megbocsájtok neki :)
A párom szerint lehet , hogy a 26-dik napon a teszt nem is mutatná ki. Persze ez mindenknél változó. Mindeg ynem vagyok elkeseredve remélem ez a hányinger azért már a babótól van. Legalábbis olyan jó lenne :))))

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu! Tényleg ne keseredj el, szerintem még lehet babó! Hőd? Nyákod? Nem figyeled őket véletlenül? Írd mweg milyenek!

Addigis :wink:
ritt
 
 


Ritt: Sajna nem figyeltem. Az igazság az, hogy úgy voltam vele ha szeretjük egymást 2naponta abból csak jó sülhet ki.

Kép
csucsu05
 
 


És most? Most milyen a nyákod?
ritt
 
 


Csucsu!
Nincs veszve semmi!!! Remélem ezt tudod.
x-ben kezem lábam.

Kép

Edina
edied78
 
 


Csajok!
Velem nem tudom mi van. Igaz megjött a mensim rendes időben. 2-án. nekem aznap amelyik nap megjön aznap a cicifájdalmo abba szokott maradni! Viszont most még azóta is tart, és a hasam is olyan furcsán feszül! :shock: És tegnap hányingerem is volt kétszer!!

d.dodó
 
 


Dodó! Tesztet csináltál különben?
ritt
 
 


Ritt!
Nem, mert most nics rá pénz! :( Van kemény 80 koronám már 15-éig....mert a számlán ami van azt rajta kell hagyni "vésztartaléknak". Túl sokat kellett most adósságtörlesztés címén hazautalni!! 15-e előtt nem tudok tesztet venni.....80 koronából ki sem jön!

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Csucsu! Mennek a drukkok!

Dodó, most nézem csak, h Svéd földön vagy! Az tök jó! Melyik részén? Mióta élsz kint?

Ha teszted nincs, próbálj meg ébredési hőt figyelni!

Kép
zmimi
 
 


Megjöttem .
Elmentünk bicajozni két órát tekertünk. Hányingerem még mindig van. Egész nap volt.
Csak nyelem a levegőt olyan rossz.
Nyákot még nem néztem Ritt. Milyennek kell lenni?

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

holnap reggel nézz egy tesztet első pisiből!

Kép
zmimi
 
 


Zmimi: Nincs itthon teszt :( Szóval marad a várakozás.

Kép
csucsu05
 
 


zmimi!
Igen, Svédországban élek, élünk a párommal. Itt talált munkát. Lényegében ugyanazt dolgozza mint otthon, csak 4-szer annyi fizuért.....bár a megélhetés is kicsit drágább itt. de igy legalább tudjuk az otthoni adósságokat és lakáshitelt fizetni. Délsvédországban, trollhättenben lakunk. Április 30-a óta.

d.dodó
 
 


Csucsu!

Száraznak vagy krémesnek! Úgy tudom! Ha vizes akkor jön a mensi! Ezt olvastam Leo oldalán, azért nézd meg te is!
ritt
 
 


Szia Lányok!

Csucsu! Helyzet?

Nekem még nem jött piri, de mára esedékes.

Kép
zmimi
 
 


Sziasztok!

Én még itt új vagyok,de sokat olvastam tőletek és drukkolok mindenkinek,hogy sikerüljön!!
Mi a párommal még csak 2 hónapja próbálkozunk,ugy is mondhatnám....új vagyok a témában :)
Tanácsot szeretnék kérni,hogy ti mit javasoltok?Mikor csináljak tesztet?
Nekem 32 napos a ciklusom és ma vagyok a 27. napon.Tudom hogy igazság szerint még lenne egy pár napom,de én olyan kiváncsi vagyok :)
Köszönöm
lyndee
 
 


[/img]Kép
lyndee
 
 


Lyndee,

látod van, akinek már az aktuális mensi előtt 2-3 nappal kimutatta. Megpróbálni meg lehet!

De van akinek csak az aktuális mensi napján látszik! Ja, és ha korán csinálod, akkor feltétlenül reggeli vizeletből!

Mesélj még vmit magatokról!

Amúgy én olyan hülye vagyok, még még mindig reménykedtem, és csináltam egy tesztet már megint...

Persze negatív. Szóval mostmár jöjjön meg, h új hó kezdődjön! Nem bírom ezt a várakozást!
--------------------------------------------------------------------------------

Kép
zmimi
 
 


Ja, és vannak akik LH-tesztet használnak "jós"-ként,

azt is reggeli pisiből,

de az csak akkor ér vmit, ha nem egyet csinálsz, hanem egymást követő napokon, és összehasonlítod, h erősödik e a vonal?

Azt már a peteérést követő 9. naptól el lehet kezdeni. (már ha tudod, h mikor érett...)

Kép
zmimi
 
 


Egy pár nappal ezelőtt teljesen éreztem a tüneteket:hasfájás,émelygés,fokozott nyáltermelés..)
De tegnap és ma semmi,lehet csak beképzeltem?
Párom szerint csak beképzelem a tüneteket,mert annyira szeretném :(
Egyébként normális lehetett pár nappal ezelőtt a mensis hasfájáshoz hasonló fájás?
lyndee
 
 


Nem is gondoltam hogy ennyire nehéz ez a várakozás!



Kép
lyndee
 
 


Én is mindent éreztem, amit az előző terhességeimnél, aztán ugye...

De ez nem azt jelenti, h neked nem valós! Sőt, abszolut lehet tünete a dolognak.

A mensis hasfájás is belefér a képbe: beágyzódás, majd később a méh növekedése, okozhat ilyet!

Kép
zmimi
 
 


Hát, igen, és sem bírom a várakozást... az élet semelyik területén... itt meg pláne.

De hát, nem lehet mit tenni.

Hődet mérted? Hány éves vayg?

Kép
zmimi
 
 


Neked még egy napod van a mensiig,te érzel valamit?
Tesztet csináltál?


Kép
lyndee
 
 


Én 25 vagyok :D

Hát az a baj hogy nem tudom minden nap egyforma időben mérni,na meg meg is vagyok kicsit fázva.
De tegnap 37.1 ma pedig 36.7, ha csökken az nem jó igaz?


Kép
lyndee
 
 


Nekem nincs egy nap a mensiig, ma lenne aktuális.

Hát, az nem túl jó, h leesett a hő, de ha nem méred rendszeresen, akkor nem nagyon lehet ebből sem következtetni.

Kép
zmimi
 
 


Ha ma lenne és még nincs az csak jó!!! :wink:
Szorítok neked!

Kép
lyndee
 
 


DE MA IS NEGA LETT A TESZT!

Kép
zmimi
 
 


Még az sztem nem 100%!
Holnap reggel én is csinálok egyet...hátha :wink:
Csak ha nega akkor egy kicsit elszomorodik az ember :(


Kép
lyndee
 
 


a " kicsit elszomorodik" az egy enyhe kifejezés... mint a bili füle úgy le vagyok törve.

Kép
zmimi
 
 


Lecseréltem a 2 nyulat a vonalzómon.

Hátha ez az energikusabb szökellő-nyúl rásegít a dologra!!! :lol:

Kép
zmimi
 
 


Végül is,nekem ez még csak a második hónap ,hogy próbálkozunk.
Még nem adom fel a reményt,hiszen túl korai lenne...de nem bánnám ha a gólya még idén bekopogtatna hozzánk.
Karácsonykor már kismama akarok lenni :D

Kép
lyndee
 
 


Szerintem addigra már rég az leszel! :wink:

Take it easy! (én mondom, mi? :oops: )

CSUCSU! Mi van már veled????

Kép
zmimi
 
 


Zmimi: Sehol sincs piri. De mivel nincs itthon tesztem várok. A lányom délutáni alvásból ha felkell elsétálunk a gyógyszertárba és reggel tesztelek akkor.

Kép
csucsu05
 
 


Akkor drukkolunk!!!
Reggel egy szép zebrás tesztet szeretnénk látni,aztán következne Zmimi, és 5 nap mulva pedig én :wink:

Kezd meg a sort és mi követünk!
Jó is lenne...

Kép
lyndee
 
 


Az jó, ha piri nincs! De 10-én lenne aktuális nem?

Édi vagy, azt hittem, h azt várod, h vki bekopogtasson egy teszttel (ami lehetőleg +)... :lol:

Nagyon helyes, irány a gyógyszertár!

Mi van a ház-eladásotokkal?

Kép
zmimi
 
 


Sziaasztok!Ez borzalmas! reggelente nem tudok ide feljönni, minden más forum megnyilik csak a babanet nem!

Szerintem lh jósteszteljetek! Mikor az nekem poz lett és du csináltam egy hcg-t úgy le voltam törve, hogy neg lett és másnap erösebb lh után vettem megint, akkor 2 hcg-t és az egyiket du a másikat másnap reggel gomdoltam megcsinálni és akkor már a du-ni is poz volt!
Tehát nem feladni!De nem is nagyon görcsölni, csak okosan, ha neg akkor új hónap, új lehetőség! Így felfogni!
ritt
 
 


Ritt!

És neked ez még a mensi előtt volt?Mert nekem még 5 napom van a mensiig és nem tudom csináljak e tesztet.Szerinted?
Várjak még pár napot?
Igaz nekem elég hosszu a ciklusom,32 nap,de ma vagyok a 27-en.


Kép
lyndee
 
 


Szerintem holnap elkezdheted, vagy holnap után, ha erősödik az csak jót jelent!Holnap leszel 28.napon tutira holnap már elkezdheted és ha mutat akkor holnap után erősebb és akkor vagy ugyan abból a pisiből vagy másnap reggeliből egy hcg-t, mert a du-ni nekem halvány lett, de látszott. Ha vissza mész itt a forumon csütörtökig, akkor megnézheted, mert fent van! Vagy ha megnézed a babatervezok.otthona.net honlapot ott a aktuális hőgörbéknél a személyesnél ott a Ritt görbéi és ott az lh jóst is megnézheted az is fent van!
ritt
 
 


csajok!
nem tudom mi van velem! Ma egész nap éhes vagyok.....és annyi nyálam van, alig bírom nyelni! :shock:

d.dodó
 
 


Lyndee!
Üdv a csapatban, látom te is várod, hogy mikor is tesztelhetsz.
Ritt is írta és szerintem is tesztelhetsz.lásd az én esetemet nekem már 5 nappal előtte kimutatta. A tesztemet megnézheted az előző oldalon van Monyo83 rakta fel mert nekem nem sikerült.
Egy szó mint száz én szurkolok neked!!!
Csucsu!
Ez nagyon izgi várjuk a holnapot!!! Szoritok neked is!!!!!

Kép

Edina
edied78
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: