Új privát üzeneted érkezett!


Sziasztok!!! Aranyosak vagytok, hogy hiányoltatok ( nem is hiányoztam olyan sokat :wink: csak pár napot :lol: ).

Judy: Imádni való a csöpi!!! Sztem is lánynak kell lennie, mert kuki már rég látszott volna 8) Ügyesek :wink: Te is nagyon csini vagy, egyáltalán nem vagy NAGY :!: Én is +10kgval indultam a terhességnek ( mindkettőnek), egyenlőre most még mindig csak + 500gr van rajtam. Azért vigyázok esténként nem nasizok, könnyűt vacsizok, tartalékolom magamat, mert még majd leszek kívánós :oops:

Chris: Nincs hányinger a nyaralás óta. De nagy étvágyam sincs, szóval nem zabálok ( még :oops: )

Jaimee: Minden szuper, most újra megnyugodtál :D Kislány... De jó 8) Csütörtökön valószínűleg megjön az AFP eredmény és pénteken akkor mi is megyünk a 18 heti UH-ra. Már nagyon várom :roll:

Heni: Nekem még nem viszket, de Zolcsival nagy pocakkal nagyon. A hátam is, mert ott is húzódott a bőr. Most a cicim viszket, de nagyon. Néha széttépném :lol:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Jamiee:

Örülök, hogy nálatok is minden oké!

Heni!
Legközelebb pénteken jön a védőnő cukrot mérni, aztán meg majd szeptember 11-én megyek dokihoz uh-ra, vizsgálatra. Meg majd október 1-én a 36 hetes uh-ra! Egyelőre többet nem tudok!
Voltam vérvételen is, holnap megyek az eredményért!
Vendég
 


Chrissy: nálad a védőnő mér cukrot?? Ez rutin? Nekem sosem mérte....Holnap megyek védőnőhöz, már rettentően várom, mert hallhatom a Kicsi szívecskéjét! Ezen kívül megméri a hasamat és elbeszélgetünk, ennyi történik... Most csak vérképet néztek, vagy valami specko vérvétel volt?? Bocs, ha hülyeségeket kérdezek, de érdekel, hogy nekem mik fognak következni... Tényleg, van már nevetek??

Olik/Jaimee: én egy kicsit megijedtem a poci viszketéstől, mert teljes erőbedobással indult, egyik napról a másikra...Ráadásul rettetnő érzékeny a bőröm és jó piros lesz, ami miatt jókat tudok parázni....

Jaimee: miért napoltátok el a babakocsi témát? Apa mondta?

Képzeljétek: sikerült úgy megbeszélni a munka dolgot, hogy ha bírom a szeptembert, akkor végigcsinálom, ha nem, akkor bármelyik pillanatban befejezhetem...Szerencsére elintéztem a dolgaimat, mindenféle stratégiát kidolgoztam, ha esetleg kicsit gyengébb napok miatt nem lenne kedvem dolgozni...Ez a változás most teljesen feldob... Ami még jó hír, hogy holnap jönnek a festők felmérni a terepet és ha minden jól megy, akkor jövőhéten valamikor kezdődhetnek az átalakítások... :lol:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 

 
 

Sziasztok!

Jaimee! Gratulálok a jó eredményhez. És hogy még mindig kislány!!!!! :lol: Super! Nem szabad sem sírni, sem idegeskedni!
Miért napoltátok el a babakocsi foglalást?

Judy! De jó, hogy nem láttatok fütyit! Szerintem már kéne lenni, mert sima ultrahangon nekem 16. héten már én is láttam annyira feltűnő volt.

Heni! Köszi minden rendben, itthon vagyok a kisfiammal utolsó héten, mert jövő héten indul az ovi. Kihasználunk minden időt kettesben, hol állatkertbe megyünk, hol strandra, vidámparkba. Ilyen nyarunk kettesben már nem lesz több és nagyon élvezzük. Szabadságom szépen el is fogyott, de nem baj, mert ha fáradt leszek kiíratom magam. Azért esténként mindent olvasok amikor elaludt. Jó, hogy ilyen szépen alakul a kelengye! Nekem amúgy nem viszket, de nő a pocak rendesen.

Jó éjt!

Kép
barbi5
 
 


Jó reggelt!

Mindig meglepődöm, hogy máshol a védőnő egyáltalán csinál valamit...Nálunk adminisztrál a terhesgondozáson, de meg sem szólal és felkeresheted a fogadóóráján, ha akarod, ami persze munkaidőben van. Amúgy semmi.

Barbi: Á, minden nap mást gondolok a babakocsi témában. Ma éppen azt, hogy meg kellene venni, mit kínlódunk...Legalább lesz miben gyönyörködni otthon.

Tegnap megkaptam az első babaholmikat, babatörölközőt, babaplédet, fürdető pelenkákat...Kicsit tanácstalanul, de nagy örömmel nézegettem otthon őket.... Asszem nem esett még mindig le, hogy gyerekünk lesz...Tudom, furcsán hangzik, de így van... :shock: :shock: :D

Heni: Melót illetően...hát te tudod, ha ténylet jól bírod, miért ne? Akkor kb. a 33. hétig dolgozol? Azért pihenj sokat, ha meglesz a baba nem sok részünk lesz benne. :D :D

Bőrtéma: Nekem pirosnak nem piros a pocakbőr és ha este bekenem babaolajjal, másnap semmi baja. De kenegetni tényleg köll.

Nektek nem dagad a lábatok? Nekem azt hiszem, elkezdődött valami. A lábfejem püffed.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma megyünk végre dokihoz. Annyira izgulok. Már nagyon vártam ezt a napot. Remélem megmutatja a kicsikénket! Apa is jön velem. Ő is nagyon szeretné már látni. Remélem beengedi a doki.
Én szinte csak a hátamon tudok feküdni. Az oldalamon csak nagyon keveset, mert annyira fáj a cicim, és az oldalamon nyomom.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Chris: Hát persze hogy beengedi. Apa nálunk a 12. héttől jár velem, ha jól rémlik, de azóta kitartóan. Már hiányozna is, ha nem lenne ott. :D Nálunk még a kórházi Uh-ra is bemehet apa, az már orvos függő, hogy lát e vmit a monitoron vagy nem...kap e magyarázatot.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Chris,

Nagy-nagy drukk mára, most már szívhangnak is lennie kell. Mit beszélek, szívhang is lesz. Minden rendben lesz. Amugy szerintem a legtöbb doki beengedi az apukákat is. :lol: :lol:

Ma voltam az AFP-ellenanyag-vércsoport beutalókért, majd szeptember 13-án kell mennem, de azon aggódok, hogy akkor már elvileg 17+1 hetes leszek. Nem lesz az tul késő????? Mit gondoltok???? :roll: :roll:

Jaimee,

Sajna a lábdagadás természetes dolog a terhesség alatt, bár jobb ha nincs. Szerintem beszélj a védőnővel, mit lehet ilyenkor tenni. Biztos van valami tanácsa.
Én sajna nem tudok mit mondani, mert nekem egyik gyerekkel sem dagadt semmim, és most sem, eddig. kopp-kopp.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Nem késő. Sőt. Nekem külön mondták, hogy figyeljek oda, hogy BETÖLTSEM a 17 hetet. Végül 17+5 naposan vették le. És 2 napra volt eredmény telefonon.

Láddabadás: Az elveket már tudom, sószegény kaja+felpolcolt láb. :wink: Azt mondják, a lábdagadás a fiatal kismamák gondja, hát fiatal sem vagyok és végülis dagadhatna jobban is..... :roll: :roll: :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Köszi Jaimee, akkor megnyugodtam. Azt hittem pont a 16. héten kell menni.

Szerintem tartsd be amit kell, ha meg nem annyira dagad, nem lesz gond.

Lányok, Niki hova tűnt???? Mi van vele????? Tud valaki valamit róla????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Niki: jelentkezzzzzzzzzzzzz, hallod? Lassan mobilszámot kellene cserélnünk, hogy ha valaki eltűnik, ne veszítsük el a nyomát.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Most jöttem meg a védőnőtől... Szerencsére mindent rendben talált és gyönyörűen kalapál a Picim szívecskéje...Legközelebb a 32. hét után kell mennem hozzá..

Jaimee: nála meg az a baj, hogy túl sokat beszél...

Most rohanok, még jövök!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni!

Nevünk még nincs, majd a szülőszobán megbeszéljük apával!
Teljes vérkép, vizelet volt, meg vércsoport és ellenanyag.
Nekem a rendelőbe szokott cukrot mérni, de most eljön, mert idén még nem volt, csak tavaly szülés előtt. Viszont nekem még sosem nézett szívhangot! És idén még pocakot sem mért! Ha megyek hozzá, nekem vérnyomást, súlyt mér, vizeletet néz, megnézi a leleteimet, uh-s papírokat, beírkálja a kiskönyvbe, azt hiszem ennyi. Meg ad beutalót, ha kell.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Megjöttünk a dokitól. Van egy dobogó szívű 10mm-es Pocaklakónk! :lol: Minden a legnagyobb rendben, méhszáj zárt. 4 hét múlva kell mennem újra, addig pedig a védőnőhöz a kiskönyvemért. 7 hetesek vagyunk, mivel hosszú a ciklusom. Át is javítottam a vonalzómat. Dokibácsi nagyon rendes volt. Beengedte Apát, és magyarázta, hogy hol kell néznünk a szívét, a kezét, lábát. Nagyon jó volt! :lol: De nehéz lesz kibírni azt a 4 hetet! :wink: Ja! És majd elfelejtettem! Kaptam képet! Máris mutatom!
Kép

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Christell

Gratulálok a picurkátokhoz!!!! Boldog babavárást!!!!


Sz.Niki

Mi van veletek? Hol vagytok? Légyszi jelentkezz!!!!
Vendég
 


Chris! Gratulálok a babához! Hát igen egyre nehezebb kivárni ezeket a 4 heteket!

Kép
barbi5
 
 


Chris: Gratulálok! :D :D :D Csatlakozom Barbihoz. :D :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jó reggelt,

Chris,

Gratulálok a pici dobogó szívecskéhez. Látod mondtam, hogy minden rendben lesz. :lol: :lol:

Heni,

Neked is jár a gratula, hogy a kicsikéd szívecskéje rendben dolgozik. :lol: :lol:

Niki,

Légyszi jelentkezz.....

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Ditke, Barbi, Jaimme, Judy!

Köszi a gratulációkat! :lol: Hogy vagytok?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sziasztok Csajok!

Ne haragudjatok, nem volt időm írni. :roll:
De meg vagyunk jól vagyunk, minden rendben.
Csak mostmár el kellett kezdenünk lakást nézegetni, és minden időmet erre fordítottam.
Pénteken megyünk ultrahangra, lesz megint súlybecslés, meg 4D is.
Ha megmutatja rendesen a pofiját, rakok fel képet.
Ma még jelentkezem kicsit később puszi mindenkinek!!!
Ja és tényleg ne haragudjatok!!!!

Írja meg min denki kinek milyen vizsgálata lesz és mikor, felrakom a táblát.
Vendég
 


Szia Niki! A lényeg, hogy jól vagytok! :D :wink:

Nekem 09.05 terheléses cukor, 09.11 terhesgondozó, 09.24 privi doki és elvileg október 5- utolsó munkanap!!!!!!!!!!!! De ennyi úgysem fér el a tábliban. :lol: Ja, és beírhatod, hogy lány, majd ha kinő a fütyije, átírjuk. :wink:

Chris: Én megvagyok, mindig van valami nyűgöm, de imádom, amikor rugdos a Picur ..... és egyre nagyobbakat rug. :shock: :D Gyakran meglep az erejével, dehát már több, mint fél kiló, szóval van benne némi szufla. :D De jó neked, hogy elmúlt a hányingered, nekem még mindig van émelygés napi szinten, bár hála Istennek, sokkal szelidebbek, mint korábban.

Heni: Tök jó, hogy ilyen védőnőd van. Egyébként én még egyáltalán nem hallottam Picur szívverését. Klassz lehet.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok Kismamik!

Annyira édi kis babfotóitok vannak!

Judy! Nagyon szép kismami vagy! És egyáltalán nem kövér!!!!

Jaimee! Téged is megkuksiztalak az iwiwen nagyon szépen gömbölyödsz!!!! Frisebb kép mikor lesz???

Millió puszi mindenkinek!!!!
Vendég
 


Niki,

De jó, hogy jelentkeztél, már mindenfélére gondoltam.
Örülök, hogy minden ok, drukk a pénteki uh-hoz. :lol: :lol:

AFP szeptember 10. uh szeptember 26.

Krisztinka,

Köszi a dícséretet, jól esett. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 



Sziasztok!!!

Chris: Gyönyörű a Picurkád :D nagyon gratulálok hozzá!!!

Judy: Nálunk az AFP-t 16-18 hétig mérik. Én 16+4 voltam, amikor levették ( ma tudtam meg, hogy minden ok, pontosan csak este látom majd a leletet, de a védőnőm telefonon azt mondta, hogy klassz!!! :D )

Holnap reggel megyünk Apucival UH-RA :lol: :lol: :lol: VÉGRE!!! Majd megírom, hogy mi van :roll:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Szia Olik,

Gratulálok az AFP eredményhez. Ugy döntöttem végülis, hogy 16+5 hetesen megyek, az szeptember 10, szeptember 13-ára írta a doki, szerintem az a 3 nap nem oszt nem szoroz. Én tudom pontosan, hogy mennyi idős a baba, tudom mikor fogant.

Majd gyere a hírekkel és a képpel. Drukkolok nektek. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Niki, tök jó, hogy rendben vagy már én is aggódtam.

Nekem szept. 7-én uh a többit még nem tudom.

Kép
barbi5
 
 


Judy: Ha tényleg tudod mikor fogant, akkor nem számít az a 3 nap.

Olik: De izgi! Kíváncsi vagyok, mit mutat magából a Pici! :D

Krisz: Egyelőre nem lesz új fotó, majd egy pár hét múlva, szeptember végén frissítek. :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Olik!
Köszi! :lol:

Hétfőn megyek 9-re a védőnénihez! Megkapom a kiskönyvemet! :lol:

Jaimee!
Nekem is van enyhe émelygésem esténkén. De azon kívül szerencsére semmi komolyabb. :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Jó reggelt Kismamik!

Christell: nagy gratula a Pocaklakó első sztárfotójához!!! Ez nem is volt kérdéses, hogy minden rendben....

Niki: de jó, hogy ismét írtál!! Szépen telnek a napok, húúú mindjárt szülni fogsz :lol: Várom nagyon a képeket!! Találtál valamit egyébként? Nekem köv. vizsgálat: szeptember 05. uh kontroll, szeptemer 06. nőgyógyász kontroll....

Olik: AFP -hez gratulálok!! :D

Jaimee: még mindig émelyegsz?? Vonalzód marad így, vagy lassan csak Emese lesz rajta? :D Nekem október 1 lesz az utolsó napom és utána hatalmas bulit fogunk tartani, mert 3-án lesz a férjem 30 éves....Viszont előtte szept. 25-én lesz a 3. házassági évfordulónk...

Lehet, hogy egy kicsit akadozni fog a jelentkezésem, de hétvégén már nagy pakolásban leszünk és hétfőtől kezdődik a festés, javítgatás, tapétázás...Közben rendeltem egy kispolcot is, szóval az első igazi megnyilvánulások (vásárlás terén) a jövőhéten fognak jelentkezni..Már annyira kíváncsi vagyok, mert idáig szinte mindent csak katalógusban láttam...Még fel sem fogtam, hogy mennyi minden fog velünk mostanság történni... :lol:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jaimee:Nagyon nagyon boldog névnapot kívánok nektek!!!! :wink:
Kép
Vendég
 


Jaimee: tényleg!! Nórinak mennyire igaza van :oops: Nagyon boldog névnapot kívánok én is! Terveztek valamit apával? Kellemes ünneplést!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jó reggelt!!

Hogy van mindenki? Judy, nálatok biztos nagy készülődés van a sulikezdés miatt. Niki: lakásprojekt hogy áll?

Heni: Igen, még mindig émelygek, de már beletörődtem, hogy ez így lesz végig. Viszont minden relatív, a korábbiakhoz képest ez már semmi. :D Hétvégén mi is festünk, lakkozunk, csinosítunk, illetve inkább Apak, én rászánom magam a téli-nyári ruhatár cseréjére a gardróbban. Itt az ősz!

Ahogy telnek a hetek, egyre inkább érzem az ösztönt, hogy készülni kellene. Persze még mire, hiszen van bő 3,5 hónap, de valahogy már nem tehénkedem otthon a kanapén, hanem folyton azt sasolom, mit kellene elpakolni, elrendezni, rendszerezni, kipucolni, lecserélni, beszerezni, megjavítani, hogy minden kész legyen, mire jön a baba. Olyan, mintha valami fontos vendég jönne. Bennetek is van ilyesmi? Apa azt mondja, építeném a vackomat. :lol: :lol: :lol:

Lassan már én sem tudok ellenállni a rugdalózóknak és ruhácskáknak, kíváncsi leszek, mikor "török meg" és veszem meg az első darabot. :D Nagyjából összeállítottam a babakelengye listáját, nem mertem melléjük összeget, árat is írni....jobb így. Ami kell, úgyis kell.

A vonalzó marad így, mert még az Emese sem 100%, még mindig ott figyel az Enikő is...Nem egyszerű.

A pocakom elérte azt a méretet, hogy kezd kifordulni a köldököm. :shock: :shock: Tegnap este fel voltam fújódva, hatalmasra nőtt a hasam. Reggelre leengedett. :D :D

Heni, már 3 éves házasok vagytok? Aszta....Gratulálok hozzá! :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Heni: 80 nap van hátra!!! Az már semmi!! :wink:

Nóri: De aranyos vagy, köszönöm szépen! :D Heni, neked is!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jó reggelt,

Csak Jaimee-bek szeretnék boldog névnapot kívánni, aztán később jövök, de most nagyon sok a meló.

BOLDOG NÉVNAPOT

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jaimeee... SOK BOLDOG NÉVNAPOT!!! :) Kép
Vendég
 


Helló csajok, a másik topikba raktam fel egy nagyon jó kis összeállítást, olvassátok el, én nagyon sokat röhögtem rajta! :lol:
Vendég
 


Jaimee

Nagyon sok boldog névnapot kívánok!!!!
Vendég
 



Sziasztok!!!

Először is Jaimee:

Kép
NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK NEKED!!


Megvolt az UH!!! ÉÉÉÉÉÉÉÉÉSSSSSSSSSSSSSSSSSSS.........
Puncis :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Persze 100% csak akkor mondható, ha már a karomban lesz, de kuki sehol, csak lapos 3 vonalat láttuk :lol: :lol: :lol:
Képet most nem kértem, mert pofika nem látszott oldalról, csak telibe, ami kevésbé látható. Majd 24 hetesen lesz 4D és akkor lesz új kép.
A vonalzóim sztrájkolnak, ideje lecserélni??? :lol:

Ja és minden a legnagyobb rendben!!!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik: Gratulálok a puncihoz!!! :D :D Na, alakul a nemek aránya, úgy látom. Judynak is lánya lesz, úgyhogy már majdnem egyenlítünk. :D :D Nagyon csini a vonalzód! :wink:

Judy, , Ditke, Olik, Pötty: Köszönöm a köszöntőket! :D Sok mindent nem tervezünk, Apátol kaptam ajándékot, köztük egy gyönyörű orchideát, amire már régen vágytam. :D :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Olik

Gratulálok a kis puncishoz!!!!! :D
A nevén gondolkoztatok már?
Vendég
 


Heni!
Köszi! Nagyon örülünk, hogy minden rendben. Nem is lehetett ez másként! :lol: (Így utólag már én is ezt mondom!)

Jaimee!
Boldog névnapot kívánunk Neked! :wink: Sajnálom ezt az émelygést. Nem lehet valami jó hónapokon keresztül elviselni.

Olik!
Gratulálok a kis puncishoz! :lol: Lányok! Nekem is hagyjatok belőle! Nekünk is 3 vonalacska kell, semmi dudor! :wink: Nálunk Apa is azt mondta, hogy ő is nagyon szeretné, ha puncis lenne. Nekünk még potom 10 hetet kell várnunk, hogy megtudjuk? Örülök, hogy minden rendben van veletek. Akkor most nagy az öröm ugye? Apa is kislányt akart?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sziasztok Kismamik!

Jaimee Drága! [color=orange]NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT NÉVNAPOD ALKALMÁBÓL!!!!![/color]

Kép

Olik! Gartula a kis nunishoz!!!! DE jóóóóóóóóóóóó!

Pusszantó
Vendég
 



Jaimee: Köszike :D Én meg egy bonsai fát kaptam ( sztem így kell írni...) Már rég óta vágytam rá.

Ditke: Köszike :D Tündike lesz a neve. A vonalzómba még nem írtam be, majd a 4D után :wink:

Chris: Köszike :D Apa nagyon boldog és büszke, mert ügyes volt :wink: :lol: Én bőgtem, alig láttam ki a szememből, bár Zolcsival is ezt csináltam :lol:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Christell és Krisz: Köszi! :D :D :D
Hát nem egy leányálom, de ahogy már sokszor írtam, meg lehet szokni, együtt lehet vele élni, nem olyan borzasztó, mint eleinte volt.

Olik: Tünde!! Az nagyon szép. Vörösmarty-s. :D :D

:lol: :lol: Az jó, ha tudsz sírni. :D Én meg meredek az UH-ra gülü szemekkel, hülyén, és fel sem fogom, hogy mit/kit látok a monitoron. Olyan hihetetlen. Mondjuk most legutóbb majdnem meghatódtam amikor a doki azt mondta, hogy több, mint fél kiló a súlya, és valamiért ez megérintett. :shock: :D Mindig azzal vagyok elfoglalva, hogy minden oké legyen, így talán elkerül a meghatottság és az örömkönny. Mert amint feltápászkodom az UH.-s ágyról, már vetkőzhetem is, és mászhatok fel egy másik asztalra, amit úúúúúúúútálok.
:lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 



Jaimee: én amúgy nagyon hamar meghatódom, mindig, olyanokon is tudok pityeregni, amin később csodálkozok. De most nagyon feszült voltam, izgultam, hogy minden rendben legyen, szinte reszkettem. Aztán meg kijött rajtam :lol:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Jaimee!
Kép Kép

babszika
 
 


Babszi: Köszi! :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Jaimee Boldog névnapot!!!

Olik gratula a puncishoz!

Christell neked is gratula a 10mm -es csöppséghez!

Bencénél nekem a 33. hétig lányt mondtak és akkor tudtuk meg , hogy fiú.

Egyre erősebb a hányingerem reménykedem, hogy 10.-én már szívhang is lesz.

KépKépKép
bambika
 
 


Húú, régen köszöntem be, pedig itt mindig olyan jó híreket olvas az ember! Lányok, kitartás, minden jót Nektek, és vigyázzatok magatokra, csak így tovább!

Jaimeemami, Téged külön is köszöntelek, boldog névnapot, a következőt már nem kettesben ünneplitek, tessék kihasználni! :wink: :D
Vendég
 


Sziasztok!

Újra itt :lol:

BARBI: Gratulálok a 2.fiúcskához! Nevet találtatok már?
BAMBIKA: Hányadi hétnél tartasz? Mikor mész legközelebb dokihoz?
CHRISSY: Üdvözöllek köztünk. Ti választottatok már nevet a kisfiatoknak?
CHRISTELL: Nekem még nem volt alkalmam gratulálni Neked a pocaklakóhoz! Örülök, hogy Te is kismami lettél :lol: Nagyon édes az UH kép a kis manóról :wink:
HENI: Nagyon szép szobabútort választottatok! Pocakfotót mikor kapunk megint? Nálatok eldőlt már a pici neve? Mik jöttek szóba?
JAIMEE: Mégegyszer boldog névnapot! :) Megnéztelek én is az iwiw-en, látom, Te is szépen gömbölyödsz :wink: Sokat ficánkol a kis Emese/Enikő?
JUDY: Nagyon édik a képek Rólatok. Csini kismami vagy! Úgy látom, teljesül az álmod, és megtudhatod, hogy milyen egy kislány anyukájának lenni :)
NIKI: Neked már nem sok van hátra. NST-k mutatnak már esetleg valamit?
OLIK: Gratula a kis nunishoz!!!!Nagyon jók a nyaralásos képek! Kistesó sokat ficánkol?

RÓLUNK: Pocaklakó szépen növöget. A 18.hét óta érzem a mocorgását. Sokat rugdós, sokkal aktívabb, mint Peti volt. Eddig 4kg-ot híztam, viszont a pocakom hirtelen lett nagy, félidőig szinte alig látszott.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.08.23 13:09-kor.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: