Új privát üzeneted érkezett!

sz.niki!

Nővérem gyerkőcei Dominik és Dorina. Rakok fel ide képet róluk :lol:


Kép

Barátnőm pedig májusban fog szülni, neki a kislányát Larának fogják hívni. Szép nevek szerintem :D
Vendég
 


Húúú, nagyon aranyos gyerekek!! Gratulálok!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 



Jaimee:
Ugye nem baj, hogy leírtam a gondolataimat. Ne haragudj, ha esetleg megbántottalak. Én csak el akartam mesélni, hogy nálam van egy ilyen HELYZET. Teljesen igazad van neked , meg a barátnőmnek is - csak akkor lehet megérteni, ha átmegy ezen az ember. Ezért is inkább nem bolygatom vele ezt a témát.
( Hülyén hangzik) lelkiismeret fordulásom lesz hamar, mert már van babám :(


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 

 
 

Olik: Örülök, hogy leírtad a gondolataidat. Miért bántottál volna meg? Egyáltalán nem bántottál meg. Én kérek elnézést, ha kicsit nyersen fogalmazok, munkahelyről írok, nem nagyon van alkalmam elmélkedni sokáig a válaszokon, csiszolgatni őket, sajnos.

Ne legyen lelkiismeret furdalásod, mert Zoli baba van neked, távol álljon tőlem, hogy ilyet beszéljek beléd!!! Csak azt akartam mondani, hogy megértem a barátnőd fájdalmát, a másik barátnődet pedig tisztelem az erejéért és a tartásáért. Ennyi.

Remélem, bebabásodom hamarosan és nem rinyálok ennyit!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Betty!
Nagyon aranyosak a nővéred gyerekei. Hány évesek? Ikrek?

Lányok!
Ne aggódjatok! Mindenkinek lesz babája. Ahol nagyon vágynak rá, oda hoz a gólya, mert tudja, hogy jó helyük lesz. :wink:

Nem tudja véletlenül valaki, hogy a Word-ben hol lehet beállítani az elválasztást? Vagy az nincs autómatikusan? Nekem kell elválasztani a sor végén a szavakat?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


christell!

Köszi, szerintem is édesek. Nem ikrek, Domi 3 volt novemberben, Dorcsi 5 lesz áprilisban.

Az elválasztást be kell állítani, hogy automatikus legyen.
Így ---> Eszközök menü Nyelv pontjában kattints az Elválasztás parancsra. Jelöld be az Automatikus elválasztás jelölőnégyzetet.
Az Elválasztási zóna mezőben add meg annak a sávnak a szélességét, melyet a sor utolsó szava és a jobb oldali margó között ki szeretnél hagyni.
Vendég
 


Christell: Én csak gépelek, mint egy őrült, közben stresszelek, hogy ki szúrja ki a kollegák közül a Babanetet (rózsaszín-kék háttér. Háááát... elég gyanús. Kollegina benne is van a korban. :D) Kár, hogy a céges rendszer nem ilyen alapszínű. De majd indítványozom.

Szóval én nem választgatok, automatice megy szerintem.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Most jöttem rá, milyen hülyeségek írtam!!!!!!!!!!!!!!!! Nem lehet itt üzenetet törölni????? :oops: :oops: :oops: :oops:
jaimee
 
 


Betty!

Köszönöm a segítséget... Megmentetted az estémet.... Egész délután és este ezt keresgéltem volna... :cry: Nagyon köszönöm...

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sziasztok!

Helyzet: még nem jött meg! 2 napja fáj a fejem. A hőm az kicsit lement ma (37 -ről 36,8-ra) Mellem duzzadt. Ez van!
Csajok még pár napot várok a teszttel (szombat reggelig), mert nem akarok feleslegesen csalódni. Sokat hallani, hogy az elmaradt menses időpontja körül is még negatív lehet a teszt, mert a HCG koncentráció nem olyan magas még, de egy héttel később pedig már pozitív.
Fixb. még csak kb. 2 napot késik!
Kamilla! Nem sértődtem meg! Inkább igazad van: pszichésen is késhet valakinek!! (bár én még azért nem vagyok depis,mert csak dec. óta próbálkozunk)

Puszi Mindenkinek! Majd még jövök később!
rgabi
 
 


Sziasztok Lányok!

Betty! NAgyon szépek a gyerekek! Köszi mégegyszer az elemzést!Hát én már nagyon izgulok, hogy mit hoznak a következő napok tesztelést :lol: vagy Mikit :evil: ????

Rgabi! Nagyon szurkolok neked! Nagyon-nagyon kívánom, hogy ne jöjjön meg, most érted is izgulok, nemcsak magam miatt!!! :roll: :roll: :roll:

Jaimee! Én is pont a másik eset voltam, hogy nekem véletlenül összejött Manó és a barátnőm aki már nagyon szeretett volna babát neki nem sikerült, de szerencsére Manó szerencsét hozott neki, mert amikor Manó született a barátnőmnek is megfogant a kisfia.
Sajnos kegyetlen az élet, aki nagyon szeretne annak sokat kell küzdeni egy babáért!

Nagyon remélem, hogy hamarosan Neked is sikerül és boldog kismamiként köszönthetünk!!!

Christell! Jó munkát a dolidhoz!!!

Szép estét mindenkinek!
Vendég
 



Jaimee :)

RGabi:
Drukk!!!!!!!

Betty:
Nagyon édesek a picurkák!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Christell!

Szívesen, ha bármi más kérdésed van, nyugodtan írd meg, hátha tudok segíteni..;)


rgabi!


Jól teszed ha vársz, 4-5 nap késés után viszont nyugodtan csinálhatsz tesztet. Amit fent írtam, a LILY terhességi teszt, az szerintem nagyon jó, nagyon érzékeny, így tutira kimutatja, ha van valami. Legalábbis nekem jó tapasztalatom van. Nem tudom, más milyet használt már.


krisztinka79, olik22, jaimee!


Köszi :)


krisztinka79!

Hány napja is késik?
Vendég
 


Krisztinka! Köszi a drukkot, én is gondolok rád!! Szorítok nagyon! Lehet, hogy együtt tesztelünk?? :wink:
Fix.b! Én eddig Corax -ot próbáltam, de lehet hogy beszerzek egy Lily-t is. (Nem árt 2 különböző márka)
Ja! És folyton pisilni járok! (de ez nálam megint nem olyan nagy újdonság) Hát majd kiderül nemsokára!
rgabi
 
 


Sziasztok!!!

sz.niki,

azt hiszem Te kérdezted az esküvőt.
A tervezett időpont előtt legkorábban 6 hónappal lehet bejelentkezni. De max. 1 hónappal előtte mindenképpen be kell jelentkezni, mert van egy ilyen 1 hónapos türelmi idő.
Változó, hogy mennyíre van időpont, attól függ hol akarjátok tartani. Pesten eléggé tele van a májustól augusztus végéig tartó időszakban.
Nekünk tavaly júliusban (Bp-en) volt az esküvőnk, és mi előtt 6 hónappal jelentkeztünk be. Egy héttel később mikor a zenét mentünk kiválasztani, akkor már nem volt hely.
Nagyon sürgős esetben (pl. ha jön a baba), akkor nem kell kivárni a 30 napot, de azért úgy tudom fizetni kell.

Fix.b:

tök jó, hogy ilyen hasonló a ciklusunk. Milyen jó lenne, egyszerre lenne kisbabánk is. :D
Majd kíváncsi leszek hogy alakul a hónap vége. De jó lenne tesztelni....

Nagyon aranyosak a kicsik a képen!

Mindenkinek jó babásodást!!!

Ninike

Kép

Kép
ninike
 
 


Eddig a 42 nap volt a leghosszabb ciklusom.
Úgy hogy nagyon kíváncsi vagyok már mi a heylyzet, de tegnap este úgy begörcsölt a hasam, de olyan furán és olyan volt, mintha remegett volna a hasam. Soha nem csinált még ilyet. Nemm tudom mi volt.
Vendég
 


Én is Corax tesztet használtam eddig.

Lh tesztben is , de az soha nem mutatott nekem pé-t.
Vendég
 


Sziasztok!
Két napig nemvolt netünk...

Mercure,
Én kértem ezt a szurit nem a doki mondta!
Vendég
 


Rgabi, Krisztinka79!
Nagyon drukkolunk értetek!

Betty!
Nagyon köszönöm! Aranyos vagy, hogy felajánlod a segítségedet Lehet, hogy még szükség lesz rá.

Sajnos én holnap és holnapután suliban leszek. Szombat este, mejd győzöm végigolvasni mit írtatok, de majd igyekszem követni az eseményeket.

Lányok, ha teszteltek, írjátok meg az eredményt! Sajnos azt is csak szombat este tudom megnézni, de nagyon izgulok értetek!

Szép estét mindenkinek, és jó hétvégét!

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Christell!
Mindent bele! Kb. így éltem én is meg. Már mindenkinek minden szuper volt, csomószor konzultált, én meg csak voltam. Persze a fejemben már megvolt, meg a szakirodalmakat átrágtam, de aztán egy hétvége alatt megírtam. Reggeltől estig csak írtam, írtam Kép

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Sziaaa Pandácska!
Már én is aggódtam, hogy merre vagy! Hogy vagy? Mi újság?

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Lányok, én is szurkolok mindenkinek, remélem összejön a babóca!!!!!


lányok, mióta szedem a vitaminokat fél óránként járok pisilni. Szerintetek van köze a kettőnek egymáshoz? Felfázva tuti nem vagyok... :wink:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Kamilla,
Ari vagy :D Jól vagyok kicsit fáradtan. Te hogy vagy?
Kép
Vendég
 


sikerült beszúrni az elsőmozgó képemet..rám mostanában ez a hőmérőzés jellemző...
gyablonka
 
 


Kép
Vendég
 


Upsz nem ezt akartam szóval
Kép
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Hát jó sokat írtatok a hétvége óta. Csak olvasok meg olvasok, de mire a végére értem csak azt tudom, hogy egy csomó olyan dologgal találom magam szemben amik bennem is megfogalmazódnak, lejátszódnak, illetve mind ez mult időben is igazak. Viszont legalább az az érzés csökken bennem, hogy biztos én élek meg rosszul dolgokat, látom mások is átmennek ezeken a problémákon.

Egyébként rólam annyit, hogy úgy néz ki a Jónás módszer nem jött össze elsőre és a Valentin nap sem hozta meg a babócát. A hasam már jelez igazán görcsölget. :cry: :cry: :cry:
Na mindegy ez van már igazán megszokhattam volna.

Jaimee!

Pozitív gondolkodás és ha másként nem megy mesterséges jókedv!

Hozzászólásaid alapján mintha csak magamat olvasgatnám.

Mindenkinek vidám napot holnapra!

Üdv: Bikka

Ui: Hétvégén megint benézek!
bikka
 
 


Lányok!
Kép
Ez van :( Bár ennyire még nem kritikus a helyzet, még megyek dolgozni, de nagyon fáj a torkom, köhögök, tök nyügis vagyok :(
Akkor most, ha influenza és esetleg gyógyszer kell, akkor lőttek mindennek!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Gyablonka!
Ügyes vagy :) Nekem az első képem nem is mozgott :)

Sziasztok!
Vigyázzatok magatokra!

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Szép jó reggel mindenkinek!!!!!!

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Jó reggelt Lányok!

Tegnap annyira sok feladatom volt, hogy csak most tudtalak visszaolvasni Titeket!

Jaimee: ez abszolut nem irígység, inkább egy fájdalom, hogy nekünk még nincs babánk. Biztos vagyok benne, ha már egy csöppség szuszogna a kiságyban, akkor nem lennénk annyira stresszesek mondjuk a kistesó miatt... Ezek az érzések teljesen természetesek és nem kell megmagyarázni senkinek...Sajnos én is ezt érzem...A hétvégi látogatáshoz sok erőt kívánok!

Bikka: ha esetleg nem most jött össze a baba, akkor a gyönyörű március rendelkezésetekre áll!

Fix.b: nagyon szuper a kép! Édesek a gyerkőcök és tényleg szép nevük van!

Rgabi: tuti biztos babó van :D

Kamilla cs: sajnálom a megfázást! Nekem is kapar kicsit a torkom és C vitaminozok nagyon!! Mondogasd magadnak, hogy nincs semmi bajod!

Gyablonka: nem hiszem, hogy köze lenne a vitaminnak a pisiléshez! Bár sosem lehet tudni!

Pandácska: szép a kép!

Christell: jó tanulást!

Puszi mindenkinek és nagyon szép hétvégét!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Napsugaras jó reggelt mindenkinek!!!

Ez nagyon optimista, mert akkora köd van, hogy az orromig sem látni. :) De legalább péntek van, a hét egyik legszebb napja. :lol:

Heni: Hol vagy? Vagy már áztok valahol a jó meleg vízben?

Bikka: Hát igen. A poz. gondolkodás az ami nem megy. Azért erőltetem. Jelenleg mondjuk a munkahelyemen is az idegeimen táncolnak, de tele van a gatyám a HSG miatt is. Konkrétan nem miatta, hogy jaaj, fájni fog, hanem az eredmény miatt. Tegnap is azzal virrasztottam még 11 után is, hogy elképzeltem a kül. változatokat, amiket a doki mondhat. Pl.: Minden rendben! Átjárható, ami átjárható lehet! :D Vagy: Hát sajnos teljesen "bedugult" itt minden, viszont nagyon jó a lombik program ... (itt és itt) Hát majd elválik 03.01-én.

Kamilla: Jobbulást!!!! Sok folyadék, C vitamin, kivi, ilyenek...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Heni: Ja, közben előkerültél. :D Egyetértek mindennel.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jó reggelt Csajszik!

Fix.b:
Nagyon aranyosak a nővéred gyerekei.
Nekem különösen a csajos tetszik, nem tudom miért valamiért nagyon lánypárti vagyok.
Persze a kisfiú is nagyon édes!
Kíváncsi vagyok, hogy nekem kislányom lesz- e, vagy kisfiam???
De szerintem tuti kiscsaj lesz.
Apuciból meg belőlem hát.... nem tudnék fiút elképzelni :D
Kész csoda lesz ha mégis kisfiú lesz.


Rgabi:
Na, hogy döntöttél?
Szombat reggel csinálsz tesztet???
Az már holnap van, tényleg... :shock:
Drukkolok majd nagyon.
Képzelem milyen nyugtalan lehetsz most. :D
Nemrég én is ebben a cipőben jártam.
Engem is a csajok vettek rá a tesztre, én még várni akartam...
Jobb is lett volna, mert halványka volt az a csík, utána meg várni megint 3 napot...
Pocsék volt.
De drukkolok, hogy neked jó erős két csík legyen!!!
:D
Vendég
 


Sz.Niki: Érdekes, én is mindig lányt szerettem volna. Aztán amikor megismertem egyetlenemet...no azóta folyamatosan fiúban gondolkodom. Fura, nem? Hát majd elválik. :D Egyelőre még nincs baba.

Gyablonka: Nekem egy ciklus után kicsit elegem lett a hőmérőből, úgyhogy most már csak ovu környékén és utána mérem. :)
Ez kb. nálam a 16.18. naptól van (ha nem a 22.től) úgyhogy még ráérek.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Kép
Vendég
 


Jaimee:
Én régen szerettem volna fiút, aztán barátnőmnek lett egy kislánya akivel 1.5 évig én voltam minden nap, és azóta megbolondúltam.
Imádom a kislányokat.
Olyan édesek.
Persze a kisfiúk is azok, és ha kisfiam lesz, akkor majd biztos már a kisfiúkat fogom jobban szeretni...
Ki tudja.
De messze van még az a 4.-5. hónap mire megtudom... :(
Remélem nemsokára te is babás leszel.
Mindent bele, hogy mihamarabb legyen nektek is egy ilyen kis csöppségetek!!



Kép
Vendég
 


Niki: Én babysitterkedtem sokáig, "neveltem" öt hetes korától egy tündéri kiscsajt. Biztos azért voltam "lánybolond". De akkor még nem ismertem az uram. :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Kép

Én amikor terhes voltam biztos voltam benne, hogy kislány van a pocimban, aztán a 18. héten kiderült, hogy kisfiú. Kérdezte a dokibácsi jó lesz-e? Én meg mondtam nem adjuk vissza!!!! :lol: :lol: :lol:
Higgyétek el, hogy a kisfiú is irtó aranyos tud lenni! Megmutatom jó?


Kép

Kép

Kép

Kép

Egyébként szerintem sokkal fontosabb, hogy egészséges legyen, mint az, hogy milyen nemű lesz a baba. Persze én is nagyon szeretném, ha a kistesó lány lenne, de ha az is fiú lesz őt is nagyom szeretni fogom. És már nagyon várom!!! :roll: :roll:

Rgabi! Nálad mi a helyzet?? Ugye nincs mensi??!!!

Valaki hőmérőzik még rajtam kívül és esetleg vezet görbét.
Én vezetem és ilyen most a görbém:

Kép


Szép Napot Mindenkinek!!!!
Vendég
 


Jaimee: holnap reggel megyünk és a férjem még semmit sem tud :lol: :lol: :lol: Olyan izgalmas, már összepakoltam a cuccokat!
Annyira szeretnélek megnyugatatni, mert tudom, hogy 100%-ban átjárhatók a petevezetékek!! De én is majréztam rendesen! Ráadásul nekem csak 1 db van :(

Szerintem lelkileg a kislányom elvesztése miatt vagyok labilis...Ezek a napok tavaly szörnyűek voltak. Mondjuk sosem fogom elfelejteni, de azért már könnyebb egy fokkal...Talán ezért is inkább kislányt szeretnék megint, de természetesen az az első, hogy egészséges legyen...A többi nem érdekel... Persze a férjem gyerekkori képeit nézegetve, megőrülök a kisfiúkért is :D

Krisztinka: nagyon édesek a képek!!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Krisztinka: Juj, de gyönyörű ez a Gergő baba!!!!! Micsoda szempillák. :D Hidd el, én bevállalnék 3 fiút vagy 3 lányt is, a neme tök mindegy, csak eg. legyen. A tudatalattimban van valahogy fiú. Egyébként lényegtelen.

Tök jó a hőd egyébként!!!! Csak így tovább!! Én hőmérőzök majd a jövő hét végétől, ha oda jutok. Most még mindegy.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Krisztinka: Juj, de gyönyörű ez a Gergő baba!!!!! Micsoda szempillák. :D Hidd el, én bevállalnék 3 fiút vagy 3 lányt is, a neme tök mindegy, csak eg. legyen. A tudatalattimban van valahogy fiú. Egyébként lényegtelen.

Tök jó a hőd egyébként!!!! Csak így tovább!! Én hőmérőzök majd a jövő hét végétől, ha oda jutok. Most még mindegy.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Szerintem nagyrészt olyan nemű lesz, "amilyet" a tudatalattid diktál...Én az első pillanattól kezdve éreztem, hogy kislány...Apával úgyis hívtuk: "Hercegnő"

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni: Hú, tényleg nagyon izgi!!!! Kár, hogy én ilyen meglepit nem tudok tervezni. :cry: A munkája miatt sokszor dolgozik hétvégén is, így túl nagy a kockázat, hogy nem tudunk elmenni. Pedig annyira jó ötlet.

A dokim is azt mondta, hogy átjárható leszek, a múltkor már arról beszélt, hogy majd figyeljük kb. mikor van ovu, aminek ugye nem nagy értelme lenne, ha nem vagyok átjárható. Dehát ő szakmai okokból is kötelezően optimista. Nem mondhatja azt, hogy oké, 03.01: HSG, egyben kértem Önnek időpontot az XY meddőségi kp-ba.... :D

Most tök jó kedvem van. Munkahelyi zaklatásokat leráztam, itt a hétvége!

Egyébként Heni le a kalappal előtted. Ha én átmentem volna azon, amin te, valószínűleg egy gumiszobában senyvednék. De biztos, hogy pszichiáter gyakran látna. Légy büszke az erődre!!!
Nagyon-nagyon-nagyon jó pihit a hétvégére. Vagy ezt már írtam? Mindegy, nem árt.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Krisztinka tényleg gyönyörűszép a fiad, gratulálok hozzá! Jó minta mindanyiunknak :-)
Mivel nekem is fiam van én most inkább lányt szeretnék, viszont miután más lesz a papa, így ő fiút szeretne... de ahogy látom nem is az a tény, hogy a férfiak 90 %a fiút szeretne, hanem azért mert fél, hogy a lány leveszi mindig a lábáról és mi lesz akkor a kemény férfiból :lol:

Heni, meglepi lesz? azt hittem tud róla a férjed

Kép
mercure
 
 


Jaimee: az ember valahogy túléli...Olyan mint a haláleset...Nagyon nagyon nagyon fáj, nem tudod, hogy élsz vagy esetleg Te is meghaltál, ordítanál, zokognál...Na nálam ez volt hónapokon keresztül..Ha nem lenne a férjem és csodálatos szülim, bátyám, anyós, após, akkor biztosan gumiszobában kötöttem volna ki...Így maradt a fájdalom kibeszélése és a tengernyi könny...

Vidámabb témák! Azon gondolkoztam, hogy mennyire jó felnőttnek lenni...Külön háztartást vezetni, fizetést kapni, amiből lehet szép dolgokat venni és nem kell esetlen apuéktól kunyizni, nem kell tanulni :D Pihent agyú vagyok, mi?

Mercure: teljes meglepi :D :D

Egyékbként az én férjem is rengeteget dolgozik hétvégén, na meg teljesen ellentétesen, mint én hétköznap..Szóval a hosszú, boldog kapcsolat titka, hogy alig találkozunk :D :shock:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Csheni,
Nálam ez pont fordítva megy a hosszú boldog kapcsolat titka ha sokat együtt vagyunk :D
Vendég
 


Heni-Pandácska: Ha tartósan keveset vagyunk együtt, minden bajom van. Aztán egy idő után ráébredek, hogy csak "hiányom" van, attól vagyok morcos. Hogy mi a titok, nem tudom...

Tényleg jó felnőttnek lenni, főleg egy rossz emlékű kamaszkor után. :-))

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Pandácska nálunk is a sok együttlét van előnyben.

Jaj Lányok köszi a bókokat a kisfiama. Aranyosak vagytok!


Annyira kívánom mindenkinek, hogy hamar bebabásodjon és boldog kismami legyen! Főleg azoknak akik olyan sokat küzdenek érte!!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: