Új privát üzeneted érkezett!

Vicuska!
Nem tűntem el, csak vizsgák ezerrel :x és őszintén szólva nincs is mit írjak, csak azzal is stresszelem magam, ha állandóan itt lógok. Így csak néha nézek be. De azért szorítok nagyon midenkinek. :P

Amúgy semmi különös, azt sem tudom hányadik napon vagyok, de még pé előtt. Most kicsit hanyagolva van a baba téma, nem is tudom hogy csinálnám a sulit, ha még baby is lenne. Persze egy hónap és vége a vizsgáknak, akkor biztos megint rákattanok a témára.
Veled mizújs?

Mpfan!
Úgy örülök, hog sikerült!!! :lol:

Pandácska!
Nagyon kiváncsi vagyok hányan vannak a Drágáid! :shock: :lol:

A többieknek is mennek a drukkok!!!! :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi

Millió drukk a vizsgákhoz!!!Igazad van lehet,hogy nem foglalkozol vele.Annyi minden más szépség van az életben,süt a npa,itt a nyár :lol: :lol: :lol:

Azért remélem még hallunk rólad,pusszantás
Vendég
 


Sziasztok!
Ma kiváltottam a szurit és 8200ft volt már az ára!!Mit szóltok?Vki nem tudna nekem ide feltenni egy Gynevac-dobozról képet?Nagyon érdekelne,mert ez nekem elég egyszerűnek és furának tűnik,amit én kaptam.

Köszönöm nektek!!
kicsimálna
 
 

 
 

Kicsimálna, képet ugyan nem tudok feltenni neked, de totoál egyszerű fehér dobozban vannak a kis ampullák, szóval biztosan hivatalos és eredeti Gynevacot kaptál. Bár jó drága volt, nem mondom. Nekem ha jól emlékszem 1 doboz ára kb. 5000 Ft volt anno.
Vendég
 


Köszönöm,athiz!
Ez túl egyszerű fehér doboz,simán kékkel ráírva,hogy GYNEVAC.nem tudom,nem győzött meg,pedig patikában,sztk-s patikában váltottam.
És az nem baj,hogy nem fáj a szuri helye?

Köszönöm válaszod!!
kicsimálna
 
 


Ne viccelj, örülj neki, hogy nem fáj a helye. :lol:
Hidd el, nem hamisítványt vettél, pontosan ilyen az eredeti, nekem is furi volt, de az a lényeg, ami benne van, nem a külső számít, tudod. Sok szerencsét hozzá!
Vendég
 


Kicsimálna, a barátnőm is ennyiért vette múlthéten. :cry:
katica_75
 
 


Az ár hagyján,ha jó,de hogy mindenki szerint hú,de fájni fog,erre meg sem éreztem.Lehet,be sem adta??

Most kapok majd 5szurit,aztán két hónap múlva emlékeztetőt.

Sziasztok:Málna
kicsimálna
 
 


Málna, nekem az első szinte semmilyen sem volt, a következő, amit már a másik oldalamba kaptam, na az volt húzós. Utána megint szinte nem is éreztem a szurikat, szóval semmi pánik. :wink:
Vendég
 


Vicuska!
Persze, hogy hallasz még rólam, azért nem tűnök el. :lol:

Képzeljétek én két dobozzal kaptam alig több, mint 9000.- Ft-ért. Pedig azt hittem egy lesz annyi.
És az enyém is sima fehér doboz kék felirattal.
Nekünk fájt az első szuri helye 1-2 napig, most majd a másik oldalra adatom. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Akkor te még a régi áron kaptad!Egy bnőm is így járt még alig két hete.De mondom,az ára nem érdekel!!
A lényeg,hogy hasson.Csak én kapom,párom nem,mert azt mondta a doki,hogy szuper az eredménye,velem sincs baj,én is csak úgy kapom a szurit,szóval kár őt is szurkálni.

Hetente egy szuri lesz.Kiváncsi vagyok,hogy lesz-e hatása.
kicsimálna
 
 


Kicsimalna, orulok, hogy vegul is be tudtad szerezni. Nem a kulso szamit, hanem a tartalom.

Kitartast, minden Gynevac-os csajnak! Anyak leszunk!

Marietta, hova tuntel. En jeloltelek be az iwiw-en.

Athiz, mikor szulsz?

Kép
katavirag
 
 


Katavirág, remélem, hamarosan, mert már minden bajom van. Egyébként júni 30-ra vagyok kiírva, de tegnap az UH-on azt mondta a doki, hogy ha jönnek a fájások, szülhetek. A babám most kb. 3 kg.
Vendég
 


Helló Lányok!

Vagyok vagyok csak tegnap egy kicsit kiborultam!!!

Kicsimálna!
Én is annyiért vettem a szurit. Mondta is az aszisztens nő hogy a gyógyszertárak között is nagy különbség van árban. Olyan 5és 9 ezr között lehet megvenni!!!!
A szuri miatt pedig ne aggódj hogy nem fájt,és is tökre felkészültem hogy hű de fog fájni mert azt olvastam hát nekem az 5-ből egyik se fájt!!!!!!!!!!!!! Sok sikert hozzá.

Én jövő héten telefonálok a profnak és akkor kapok időpontot és indul a megtermékenyítés!!!!!!!!!!!
csipcsab
 
 


Szia Maietta, na, megtalaltalak az iwiw-en, remelem, nem haragszol.

Csak nem inszemire mentek? Drukkolok. Szamolj be areszletekrol.

En ma a 18 napon vagyok es nem nagyon erzek semmit, de majd csak... :D


Kép
Jo hetveget mindenkinek! Kedves Athiz, kitartas!
katavirag
 
 


Kicsimálna!

Nálunk is mindent rendben találtak velem is és a férjemmel is, de biztos, ami biztos mindketten megkapjuk, mert lehetnek olyan fertőzések is, amiket nem tudnak a drága dokik kimutatni.

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófikukac!
Pont ezt mondta a párom,hogy a ping-pong effektus miatt jobb lenne,ha ő is kapná!Úgyhogy mikor megyek szuratni a 2-at,akkor iratok neki is.
kicsimálna
 
 


Helló Lányok!
Bocs hogy bepof.. de én ma váltottam ki a Gynevac-ot nem akarok vészjósló lenni de a 4. patikában kaptam csak...remélem nem lesz hiánycikk megint hónapokig??!! :shock:
katica_75
 
 


Nem lesz,azt írta a Lázár dr-nő!
Ha nincs a patikában,megrendelik neked és másnap ott van!De nem lesz hiánycikk szerencsére!
kicsimálna
 
 


Kicsimálna!
Mi is pont ezért kapjuk mindketten. :lol: Nekünk amúgy anyósom adja be, mert egészségügyis és egyszerűbb hozzá, mint a dokihoz rohangálni.

Katica!
Mikor én bementem érte a patikába azt mondta a pasi, hogy 2 hete várják. Elkérte a számom, hogy hív, ha megjött. Még aznap délután hívott is! :lol: Igaz ez egy vidéki patika, Pesten b iztos több helyen van.

KépKép
zsófikukac
 
 


Ok.Akkor tényleg minden rendben lesz mostmár vele! :lol: :lol:
katica_75
 
 


Lányok!

Adjatok tanácsot.Mindig szerdánként kapom a szurit,most is délután megyek majd munka után.Nem szeretném ebben a nagy melegben magammal vinni az egész dobozt,csak azt az egyet,amit kapnom kell.Miben vigyem,hogy ne legyen semmi baja?

Köszi nektek a segítséget!
kicsimálna
 
 


Kicsimálna, ha még olvasod, a legjobb egy pici doboz lenne, ha van otthon, kávés, cappuccinos, vagy akár egy gyufásdoboz, ha belefér nagyjából. Ha ilyen nincs, akkor a legjobb szerintem, ha fémfóliába teszed, és jó vastagon becsomagolod, és a táskád legaljára vagy leghátra teszed, talán ott lesz a legnagyobb biztonságban.
Vendég
 


Köszönöm,athiz!
Csak szerdán megyek délután,csak olyan bután fogalmaztam.Rendben,akkor vhogy így oldom meg.Remélem dokibácsi sem tér ki a hitéből,hogy egy jól becsomagolt szurit kap a kezébe!
kicsimálna
 
 


Málna, szerintem ha emiatt aggódsz, hogy mit szól majd dokibá, esetleg csomagold ki az ampullát, mielőtt bemész hozzá. Bár nemhinném, hogy emiatt neheztelne a doki. :wink:
Vendég
 


Nem,nem idegeskedem én!Csak ez egy igen mufurc ember,a kákán is a csomót keresi.Nekem mindegy,hogy amúgy mit gondol,adja be és viszlát!
kicsimálna
 
 


Na ez a beszéd. :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap megkaptuk a második szurit. a beadásnál fájt, de utána egyáltalá nem. Szegény férjem panaszkodik, hogy neki nagyon fáj. Persze pasi, elosztom kettővel. :lol: :lol: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


"67 esetben peteérést is kiváltottunk gyógyszeresen"
ezt írta a gynevac honlapja...szóval ezek szerint
lehet, hogy miután beadják, utánna peteérést okoz??
vagy ez nagy hülyeség?? nem tudom, csak kérdezem...
pusza, e
esztiilil
 
 


Esztiilil!

Nem a gynevaccal váltották ki a peteérést, hiszen semmiféle hormonális anyagot vagy hasonlót nem tartalmaz. Azt írják le, hogy aki kapta a kúrát, közben meddőségi kezelést alkalmaztak, pl. gyógyszeresen peteérést váltottak ki, akinek nem volt (ill. mesterségesen hoztak létre), vagy kezelték a férfit, amennyiben nem volt elégséges a spermaképe a megtermékenyítéshez.
Szóval ilyenekre gondoltak a leírással.
Mert ugye a Gynevacot akkor is erőteljesen javasolják beadatni, amikor valaki még spontán próbálkozik babásodni, meg annak is, aki már valamilyen meddőségi kezelésben részesül, inszemináció, lombik, stb.

A Gynevac nem tartalmaz hormonokat, ezt mégegyszer hangsúlyozom, és nem is csodaszer, bár ha a hatásosságát nézzük, annak is felcsaphatna. :D

Zsófi, de azért csak túlélte a párod! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Athiz, mikorra vagy kiirva?

En a 22 napon jarok es kicsit elkenodom azon a tenyen, hogy nem erzek semmit. Legalabbis semmi olyat, ami terhessegre utalna.
Pedig nagyon bizom ebben a cikluban, a Gynevac miatt is, meg amiatt is, mert Clostyt szedtem es a 14 napon kimondottan fajt a hasam, foleg a bal oldalon lent.

No de majd csak!

Athiz, te mar 2x estel teherbe. Es mindenki, aki anya es hallja. Van olyan, hogy az ember nem erez semmit, nem duzzad a melle, csak elmarad a mensije?

Kép

Zsofi, nekunk is fajt a szuri, sot, eleg szarul voltunk utana. En arra gondolta, talan ez is azt sugallja, hogy hat! :lol:

Mpfan, hogy vagytok a kis borsovall?
katavirag
 
 


Kata, júni 30-ra. :?

Persze, hogy nem feltétel az, hogy érezz valamit. Sőt, van olyan, hogy semmi lényegeset nem észlelsz, mégis babás vagy. Alkati kérdés is, meg egyátalán. Mivel én annyira szerettem volna babát, és olyan típus is vagyok, sokszor a szervezetem úgy reagált, mintha... aztán kiderült, mégsem. De valahogy ráéreztem az elsőnél is, meg most a másodiknál is, hogy valami mégis más, pedig tünetek alapján pont olyan volt, mielőtt mensizni kezdek.

Szóval nem biztos semmi sem. Ha elmarad a mensid, rá egy napra tesztelj, és elválik, mi is a helyzet, az némileg biztosabb, mint a megérzések. Ja, és ne legyél elkenődve!!!
Vendég
 


Hu Athiz, akkor mar alig van 2-3 heted! Gondolom, mar alig varod, hogy megszulessen. Bocs, most jovok ra, hogy mar kerdeztem. Ugy csinalom, ahogy irtad. Hetfon 18-an esedekes a mensi, tehat kedden kiderul az igazsag.Kép
Mi lehet a tobbiekkel?
katavirag
 
 


Okés, akkor kitartást és mensinélküliséget kívánok hétfőig mindenképpen, aztán meg egy óriási + tesztet!!!

Én már a legszívesebben üvöltenék, hogy szedjék már ki ezt a gyereket belőlem, minden bajom van, és nyűglődöm! Majd te is megtudod! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Nem semmi, milyen q***a drága lett a Gynevac...na de tuti, hogy megéri!!

Mi nov-decemberben kaptunk 5-5 szurit a férjemmel a (2.vetélésem után), aztán január-februárban még 1x.
Mivel közben újra kapható lett, most havonta 1-1 emlékeztetőt beadatok magamnak a barátnőmmel...

nem tudom, hogy ennek köszönhető-e, vagy az Utrogestannak, esetleg a homeopátiás szereknek amit kaptam "magzatmegtartónak", de most a 11. hetet taposom, és a hétfői Uh szerint minden rendben a picivel ( az előző kettő 8-9 hetesen halt el)

úgyhogy használjátok bátran a csodaszert :)

nekem eddig talán 3 alkalommal fájt (csípett ) beadáskor 8az egyik nagyon rossz volt) pedig már sokat kaptam...tehát ha nem fáj, ne aggódjatok, örüljetek!! :)

Athiz!

mintha most lett volna, hogy írtad: 8 hetes vagy...most meg mindjárt szülsz :) ...remélem, nekem is ilyen gyorsan eltelik majd :)

elhiszem, hogy már nagyon rossz, de már nem kell sokat várnod...és az olyan jó érzés, hogy tudod: már teljesen kefejlődött, bármikor jöhet!! SZURKOLOK :)

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


kefejlődött=kifejlődött :)

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Szia Sheila!

Gratulálok a picurkádhoz!!!!

Lenne egy kérdésem, milyen homepathiás készitményt kaptál ami segiti a magzat megtapadását ill. megtartását?
Vendég
 


Sziasztok!
A mai popindöfés elmarad!Holnap reggel lesz a doki csak!Végülis így is a 8. napon kapom,szóval semmi gáz!
Remélem ez is olyan észrevétlen marad!
kicsimálna
 
 


Sziasztok!

Jelentkezem én is!

Jövő hét kedden déli 12-re megyek a profhoz. Gondolom ez most még csak egy konzultáció lesz! Nagyon izgulok már. Gondolom a vizsgálatok után indul az inszem!!! Remélem mostmár nagyon közel jutok a babánkhoz!!!!!

Majd még jövök!!!

További szép napot Nektek!!!!!!!!!!!!
csipcsab
 
 


Csipcsab

Nagyon drukkolok hogy minél hamarabb bebabásodj!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Ditke!

Köszi :)

kalium-carbonicum és euspongia officinalis,

ezekből kellett szednem 5-5 golyót a 6.héttől a 9.hétig naponta, aztán 1 hétig kétnaponta, majd 3 naponta, végül heti 1x.

így kell "leállnom" róla, fokozatosan.

Mindenkinek sikeres babásodást!!!

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok4

Megkaptam a 2. szurit,de ez sem fáj cseppet sem.Pedig már direkt néztem,hogy tényleg megkapom-e.De igen,tű tövig bent volt.Igy is hat ez,vagy érezni kellene vmit???
kicsimálna
 
 


Sziasztok lányok!

Én jövő hétfőn kapom a 3. gynevac szurimat. Az első kettőnél én sem éreztem egyáltalán semmit, úgyhogy Kicsimálna remélem azért így is hat!! :lol: :wink:

Millió drukk mindenkinek! :wink: Mi most tartunk a 8. próbálkozós hónapnál. :roll:

Fenci
fenci
 
 


Athiz!
Túlélte a férjem szerencsére! :lol: Tudod milyenek a pasik, jobban tudnak hisztizni, mint mi! :wink: :lol: :wink:
Neked már tényleg nem sok van hátra, szorítok, hogy minden rendben legyen a szülésnél!

Katavirág!
Én már egy csomószor produkáltam a létező összes tünetet mégsem voltam babás. Aztán lassan megnyugodtam, elfogadtam, hogy nekünk többet kell várnunk a mi kis Manócskánkra, de az a lényeg, hogy jönni fog, ezt érzem biztosra. És persze azóta nincsenek tüneteim! :wink:

Gyorsan telik az idő, a hétvégén már a 3. szurit fogjuk kapni.

Mindenkinek mennek a drukkok, hogy hassanak a szurik!

KépKép
zsófikukac
 
 


Szia ATHIZ!

Már az is csoda volt, hogy ahogy beírtam a hőmérős topicba, abban
a pillanatban megjelent az üzid priviben.
Nagyon hálás vagyok neked.
Mrnnyi ídő alatt jött össze a baba :?:
Én 8 hónapja probálkozom.
surmi
kockasfulunyul
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam NST-n, és már volt kemény 1 db fájásom. :lol: Szülésznőm ma elutazik, de nagyon kedves volt, és felhívott nekem egy másik szülésznőt, ha netán rámjönne a szülés, őt zargathatom. :)

Lányok, azért, mert nem fáj a szuri, vagy nem érzed, hogy beadták, attól még hatásos, inkább örüljetek neki! Az utsó azthiszem hármat talán már én sem éreztem, és mégis meglett a hatása. És itt nemcsak a babára célzok, hanem pl. elmúlt az addig hiába kezelgetett méhszájsebem is többek között. Tehát semmi izgalom, a hatás várhatóan nem marad el!

Kukac, szívből örülök, hogy nem halt bele a szuriba a férjed, bár általában nem szoktak. :lol: Az én férjecském sajna nem szúratta magát, gondolom hasonló okokból, bár tegnap szó nélkül volt vérvételen, tehát nem hinném, hogy félne a tűktől, csak gondolom nem kellemes. Na de nekünk sem. Úgyhogy a lényeg, hogy büszke lehetsz a párodra, és ezt fejezd is ki valahogyan, mondd el neki szóban, ha dícsérik őket, attól nagyon boldogok. :wink:

Surmi, pedig már lelkiismeretfurdalásom volt, hogy biztosan jól tettem-e, hogy megírtam neked, de ezekszerint igen. Szerintem kezdd el a dokid által javasolt kúrákat, ez nem olyan hosszú idő, viszont hátha használ. Ha gondolod, eközben elmehetsz vérvételes hormonvizsgálatra is, a férjed meg spermavizsire, ezzel még nem teszel rosszat, viszont haladtok közben is (már ha nem voltatok ilyeneken), aztán meglátjátok, hogyan tovább, ha ezek után sem jön a baba. Én a 8. hőmérőzős hónapban, a gynevacos szurikúra befejezése utáni 8. héten lettem babás, tehát kitartás neked is, és kezdj bele bátran. Ártani semmiképpen nem árthat, pláne, ha ilyen különleges dokid van, aki ezt felírja, és hisz benne! :wink: :D

További drukkjaim mindenki felé, pusz
Vendég
 


figyeljetek, az lenne a kérdésem, hogy a gynevac megváltoztathatja a peteérés kimutatását...mármint szoktam
csinálni ilyen ovulációs tesztet és mielőtt lementem beadatni
akkor két csík volt, mondjuk a másik kicsit halványabb, de azért karakteresebb, aztán a szuri után du. is csináltam, meg most napközben is, de ezeken meg semmi, még csak halvány se, nulla.. .lehet h a gynevactól????
jajjj, pusza, bocs a hülye kérdésekért!
eszti
esztiilil
 
 


még egy kérdés, hogy ha hormonvizsgálatra megyek, akkor előtte lehet, szabad együttlenni, vagy az összezavarja a vizsgálandó hormonösszetételt, szóval lehet, hogy pár napot előtte várni kell?
esztiilil
 
 


Eszti, a Gynevacnak semmi köze az ovulációdhoz, tehát vagy a teszt volt rossz, vagy már esetleg megtörtént a tüszőkilökődés, és azért nem mutatnak már semmit a tesztek. Egyébként én egy nap csak mindig egyet csináltam anno. Ha mellette hőmérőznél, akkor pláne megtudnád, hogy volt/van/lesz peteérésed, mint így.

A szexnek szerintem sok köze van a hormonokhoz, gondolj csak pl. a hormonális bőrproblémákra, mint a pattanás, stb, ha túl keveset szeretkezel mondjuk, de ezeket nem veszik figyelembe a hormonvizsgálatoknál, meg nyugodtan tartsátok azt a szintet, amilyen időközönként együtt szoktatok lenni (2 naponta ideális), mert akkor lesz hiteles a vizsgálat eredménye is. Ez persze az én véleményem! Tehát bátran szeretkezzetek, ebből gond nem lehet, az tuti! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Marietta ,irtam privit!

Sheila, te is remenyt adsz a Gynevacban!

Eszti, a Gynevac egyaltalan nem valtoztat meg semmit, sem a sex. Mindent csak termeszetesen!

Kedves Athiz, kitartas! Mindjart jon a kis manocska! Es olyan boldogok lesztek!
Te a Gynevac utani 8 heten estel teherbe. En ma jarok a ciklus 25 napjan (semmit nem erzek :( ) es az utolso injekcio ota 7 het telt el.

Jovoheten jelentkezem! Puszko
katavirag
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: