Új privát üzeneted érkezett!

Viráganya!
Neked nem mostanában közeledik a ciklus vége?Vagy rosszul emlékszem?
Mariann
Mariann
 


Drága Lara, ugye, hogy megmondtam? Tudtam, hogy termékenyek vagytok, és hogy egybol újra össze fog jönni. Több ilyen esetet ismerek, többek között ugye pl Kata a szülés elott topicból. Szerintem te is végig tudtad, csak nem akartad elkiabálni. Szóval gratulálok!!!

Kedves Adri, szerintem neked is gratulálni lehet - amikor én a mensi kimaradása utáni 4. napon megcsináltam a tesztet, nekem is halványka volt a 2. vonal. De ott volt, elhittem és következo teszten már szinte vastagabb volt mint a kontroll csík.

Kedves többiek, nektek is sok sikert!

Cili2
Cili2
 


Sziasztok!Boldog eredményekben gazdag Valentin napot!
Olyan jó olvasgatni a lelkesedéseteket,én most éppen bele fáradtam ebbe a 7hónap próbálkozásba ami nem is volt annyi mert levett belőle"egy kis gombás fertőzés,petefészek ciszta ,nuku pete" elötte 3évig semmi probléma ,most mikor babát szeretnénk minden jön!Csúcs!A dokim októbertől még fél évet adott utána kell jelentkeznem.
Szerintetek egy pár napos elutazás a kritikus időben segíthet?Ezt tervezzük márciusra.Tünde
Névtelen
 

 
 

Drága Lara!
Már régen nem jelentkeztem be, de a híredért érdemes voltKép.Gratulálok!!!

Mamacica!
Igazán nem akarlak rosszra csábítani, csak egy-két infót adnék át. Elöször is: nekem a rubeola oltáskor 1 hónap várakozási idöt mondtak, de mivel korábban egy doki 2 hónapot említett, ezért én a biztonság kedvéért a két hónap mellett döntöttem. (A harmadikban már össze is hoztuk a babátKép). Azóta már hallottam, hogy eddig még egyetlen olyan eset sem történt (sem Magyarországon, sem a világon), ahol akár a terhességre való ráoltásból is fejlödési rendellenesség lett volna! A Családtervezési Központban véletlenül hallottam, hogy ott 6 olyan eset volt, hogy utolag derult ki, hogy már terhes volt a mama, amikor beoltották, de a babák tökéletesen egészségesen születtek. Ezeket csak azért mondom el, hogy e miatt annyira ne aggódj, még ha most teherbe esnél, akkor is szerintem ezek alapján biztos, hogy semmi, de semmi baja nem lenne a babának. A rubeola oltás nagyon gyengitett virussal van. A lényeg az, hogy elkapni már nem fogod.Kép
Szile
 


Sziasztok! 3 napja nem jártam erre, de hogy mik történtek!? Alig győztem végigolvasni! Lara! Szívből gratulálok!!!
Szonja! Neked meddig kellett szedni a cl-t?Úgy értem hány hónapban?Igaz, hogy 3 hó után pihentetni kell a szervezetet?
Üdv: Netti
Netti
 


Sziasztok!
Lara, még nem merek a másik topicban írni neked, de a férjemmel mi is ezt számolgattuk, hogy ha van "Kismacink", akkor hol is tart most...
Én eddigi infóim szerint arra jutottam, hogy az orvosi számítás szerint írják a fejlodéskor a heteket.
Ugyanis ma du. teszteltem, és lett egy halvány csíkom! Nem akarom, hogy korai legyen az öröm, de vannak más bíztató jelek is. Tegnap este hánytam, és ma egész nap elég hányingeres-furcsán éreztem-érzem magam. Ha kivételesen bírnék várni, hétfo reggelre tervezem az újabb tesztet.
Neked mik voltak a bíztató jelek?
Katus! Mamacicának írt szavaid bennem ébresztettek kis lelkiismeretfurdalást, hogy talán én nem tettem meg mindent, amit lehetett volna, hiszen nem oltattam magam, és még nem voltam rubeolás.
Szile, arról nem tudsz véletlenül adatot, hogy mekkora a reális esélye a terhesség alatti rubeola-fertozésnek? Azzal bíztatom magam, ha az eltelt 26,5 év alatt nem kaptam el, miért éppen most?!
Adri! Remélem, hamarosan Lara nyomdokaiba lépünk....
Niki! Január toppos napjait mi vidéken töltöttük szüleimnél. Eleinte kicsit feszélyezett, majd az ottani akciók a "fiatalkori" tiltott-lopott szerelmi órákra emlékeztettek... Csak bátran, nem fog összedölni a ház!
Mónika
Mónika
 


Kedves Szile!

Köszönöm bíztató soraid. Nem tudom, hogyan döntsek.
Olvastam az MMR oltásról amit kapni fogok és a szakirodalom is 3 hónapot javasol. Valóban fura volt, hogy ugyan 3 hónap várakozást javasol, mégis azt írja, hogy ha az oltás idején terhes volt a mama akkor nem ok az abortuszra. Akkor ez most hogy van??? Minden esetre meg fogom kérdezni a dokit is aki beadja.
Próbáltam írni a rendelőbe is a dokiknak kétszer is, de nem kaptam választ. Érdekes.

Ha esetleg még valakinek van tapasztalata a rubeola oltásról az ÍRJON!!

Kellemes napot mindenkinek!

Mamacica
Mamacica
 


Mónika!

A házidokim szerint a terhességi rubeola fertőzés esélye 1000 terhességre 1. És persze vannak rizikós állások, helyek.
Tőlem azt kérdezte, sokat vagyok-e gyerekek között és amikor megtudta, hogy szinte egyeltalán nem, akkor nagyon le akart beszélni az oltásról.
Ennek ellnére beadatom, mert csak akkor leszek nyugodt, hogy megtettem mindent azért, hogy egészséges babám legyen. Persze megkérdeztem még vagy 4-5 dokit, azok mindd javasolták az oltást.

Puszi
Mamacica
Mamacica
 


Mónika!

Szerintem elég kicsi az esélyed a rubeolára, ugyanis nincsenek már rubeola járványok, sok év óta oltják ellene a gyerekeket. Sajnos pontos évet nem tudok, de az 1993-ban született fiam már kapta, és az évekkel elõbb nyomtatott kiskönyvben is nyomtatva volt, szóval már jópár évvel elõtte is lehetett. Azaz szerintem legalább a 10 év alatti korosztály már oltva volt, a többiek meg ha akartak már túl estek rajta, szóval most már elég kevés lehet a rubeolás megbetegedés, kicsi az esélyed, hogy találkozz vele!
Ildi
Pethes Ildikó
 


Szia Szonja!

A barnás folyáshoz nekem eddig egyszer volt "szerencsém". Egyik hónapban a menstruáció helyett volt barnás folyásom, 4-5 napig. Emellett ráadásul a hõmérsékletem sem ment fel, gyanítottam, hogy nem volt tüszõrepedésem.Elmentem a dokihoz, és õ is azt mondta, hogy ebben a hónapban valamiért kimaradt. Ekkor írta fel a Closty-t. Azt viszont örömmel olvasom, hogy ennek a gyógyszer a beszedése után a köv. 4 hónapban szoktak teherbe esni a nõk. Ezek szerint van még két hónapom:-))
Na szijasztok, legyetek jók!
Beja
Beja
 


Sziasztok!
Mariann! Nekem sem szokott minden mensi elott jelentkezni, de amikor jelentkezik akkor több mint 2 napig tart. Sot, ált. akkor kezdodik ez a folyás amikor már meg kellenne jönni a mensimnek, és emiatt késik az egész. Azt reméltem, hogy másnak is van ilyen...
Netti! Nekem azt mondta a dokim, hogy addig szedjem a Closty-t amig teherbe nem esek... Tulajdonképpen már 3 hónapja szedem, de az elso hónapban védekeznünk kellett, mert akkor még nem tudta a doki, hogy hogy reagálok a Clostyra... Még van 3 dobozzal otthon, a dokim szerint mire elfogy babás leszek...Hát, nem is tudom.
Képzeljétek, tegnap este kiváncsiságból megmértem a hom. és csak 36,8 volt, gondoltam akkor biztos nem soká megjön, mert ugye a reggeli hom ált. 4-5 tizeddel alacsonyabb szokott lenni...Viszont ma reggel 37,0 volt a hom! Ez persze nálam nem jelent semmi jót, mert volt már olyan, hogy reggel 37,0 volt a hom és du. megjött... De azért érdekes, hogy reggel magasabb a hom mint reggel.
Bocsánat a hosszúságért, de kinek mondjam el ha nem nektek?! Ugye nem haragszotok?
Szonja
Szonja
 


Na, ezt jól leirtam! Helyesen: "érdekes, hogy reggel magasabb a hom mint este"
Szonja
 


Kedves Mónika!

Már 3 hónapos terhes elmúltam, mikor elöször hallottam a rubeola-dologról, és akkor már mindegy volt, hogy védett vagyok-e vagy sem, elöre én sem gondoltam rá! Fogalmam sincs, hogy voltam-e rubeolás gyermekkoromban, anyukám sem emlékszik rá.
Most az 5. hónapban vagyok, a baba az orvos és az UH szerint makkegészséges, most ebben a pillanatban is majd' kirúgja a hasam falát! Kép
Rengeteg kismama van (a többség), aki nem tesz olyan gondos elökészületeket a babatervezésnél, mint az itt jelenlévök nagy része, és mégis egészséges gyermekeik születnek.
Ha még a baba fogantatása elött hallottam volna a rubeola esetleges hatásairól, nem kockáztattam volna meg az 1000 az 1-hez arányú veszélyt. De utólag viszont már cseppet sem aggódtam emiatt, hisz fölösleges.
Szóval csak azt akarom mondani, hogy nehogy lelkifurdallásod legyen, ha már a pocidban van a baba! Kép

Puszi: Katus
Katus
 


Szonja!

Má mé haragudnánk? Én is csak itt a csajszikkal tudom megosztani a babavárás maceráit, és azért vagyunk,hogy egymást segítsük. A lányok nélkül, a biztatásuk nélkül nem is tudom, hol lennék már. Összetarto kis csapatka vagyunk, és figyelünk egymásra. De ez így van rendjén.

Mónika, Adri!

TUTI, Kép hogy Kép nektek Kép is Kép összejött Kép a Kép pocakmarci Kép !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Annyira örülök a sikereteknek, ugyanazt a sok jot és boldogságot kivánom Nektek, mint amivel Larát elhalmoztuk. Úgy lennék a helyetekben !!

Puszmag,

Niki
Niki
 


Mónika!!!!

Én buta a legeslegfontosabbat elfelejtettem megírni:

Szívböl gratulálok a halvány csíkocskához!!!
Ez lehetett a legszebb Valentin-napi ajándékotok egymásnak, még ha haloványocska volt is! Kép
A hányást, hányinger pedig jó lesz, ha megszokod, 3 hónap hosszú idö, és elöbb nem nagyon fog elmúlni ;))
A szagokra nem vagy érzékeny?

Puszi: Katus
Katus
 


Mónika!
Én is szivbol gratulálok a halvány csikodhoz! Ami azt illeti elég termékeny ez a hét: Lara, Adri, Mónika... Még valaki?
Pusz: Szonja
Szonja
 


Sziasztok Lanyok!

Olyan jo ,hogy mindenkinek szep lassan osszejon a babuci,vigyazzatok magatokra mindenkinek szivbol orulok.

Ma nagyon pesszimista vagyok,mar nem hiszem hogy valaha osszejon ez nekem ,mondtam reggel apanak is,hogy nem kell ugy elsietni a nagyobb auto beszerzeset,talan mar nem leszek terhes tobbe!Holnapra biztos elmulik de ma egy nagy MINUSZ vagyok!

Puszz Krisztina
kriszti
 


Kriszti!

Fel a fejjel! Jó, vannak rossz napjaink, de akkor is bízni kell!
Keress szép dolgokat. Napocska, szerető férj, jó kis Babanet.

Próbáld hinni, hogy szép az élet.

Egyébként én sem hiszem most, ugyanúgy rossz passzban vagyok, mint te.

Azért hajrá.

Mamacica
Mamacica
 


Krisztina!

Fel a fejjel, ne csüggedj. megbeszéltük, hogy tavaszra mindenkinek összejön.

Mónika!
Halvány csíkos társam. Mikorra tervezed a következő tesztelést. Én már megvettem, vasárnap reggel lesz a napja.

Szerintetek utána mikor érdemes UH-ra menni, hogy kimutasson valamit?

Pussz,
Adri
Adri
 


Mamacica!

Edes vagy,a Babanet-et imadom ha ez nem lenne sokkal nehezebb lenne,meg dolgozni sincs kedvem,pedig szeretem csinalni a munkamat.
Az elt szep nekem a suliban ulnek a gyerkoceim nem panaszkodhatok,probalok egy kis csokit szerezni a szomszed irodakban hatha az segit.

Mikor is lesz pontoszan az eskuvotok?

Kriszti
kriszti
 


Kriszti!

A csokiszerzés az jó! :-) Sikerült?

Az esküvő márc.17.-én lesz. Ha lesz. Most szomorú vagyok és haragszom a páromra, tegnap nem elég, hogy semmit nem kaptam Valentin napra, de még este telefonált, hogy későn jön haza. Mondtam neki, hogy akkor feletjse el az esküvőt. Erre hazarohant.

Bocs az off-topicért.
Kriszta, írj magánba, ha van kedved. (edo@technoid.hu)

Mamacica
Mamacica
 


Sziasztok!
Adri, Mónika mindkettötöknek gratulálok a második csíkhoz!
Ez már a tavasz és a jó idõ jótékony hatása, és remélem, hogy még csak most kezdödött és hamarosan mi is követünk titeket.
Nekem hétfön jött meg, szóval majd jövö héten kétnaponta akció. Sajnos nem nagyon bízom a sikerben, mert mint utóbb kiderült az én párom is járt szaunázni kondi után (hetente egyszer, háromszor 10 percet), és bár már ebben a hónapban kihagyta, nem valószínû, hogy a kisfickók bírnák az iramot! Már 7 hónapja próbálkozunk, és csak most jöttünk rá, hogy bár nem tudtunk róla, szinte kizártuk a megtermékenyülés lehetõségét. Tegnap olvastam, hogy régen az orvostanhallgatók is a forró fürdõt használták a nem kívánt terhesség elkerülésére.
Most egy kicsit magam alatt vagyok, de azért reménykedem, hogy eddig csak a szauna miatt nem jött össze, és talán hamarosan nekünk is sikerül!
Mindenkinek szép napot és bõséges gyermek áldást!!

Orsi
Orsi
 


szia Orsi!

szep napot neked is,elso babatok lesz?

Kriszti
kriszti
 


SZija lányok!

Cili2! Megvallom én is nagyon bíztam benne és kicsit Kata példája lebegett/lebeg elõttem. Eddig szinte ugyanaz volt a sztorink és remélem eztán is hasonló lesz. Gondolok arra, hogy az õ manókája már 5 hónapos.

Szile! Köszönöm! Ti hány hetesek vagytok?
Netti! KépKép

Mónika! Halvány vonal + hányás, hányinger? És te még kételkecc? Gratulálok! Kép
Nálam milyen bíztató jelek voltak? Ahogy (asszem) Ancsi is írta magáról én is lázasnak érzetem/érzem magam, de ezt a hõmérõ is igazolja reggel-este. Néha pici hányinger, cicifájás ezerrel. Ja és a legfontosabb: annyit eszek azóta, hogy már a férjem is, a kollégáim is megszóltak, hogy csak kajával a kezemben látnak mindig. De most micsináljak? éhes vagyok :-((((((((((
Persze mindenkinél más tünetek jelentkeznek, van akinél az összes, valaki abszolút tünetmentes. 7fõn tesztelsz újra? Nagyon szorítok! Szerintem már szinte biztosra veheted a dolgot!

Szonja! Nekem is valamikor alacsonyabb este a hõm. Pl. tegnap este 36,9 , reggel: 37,2 volt.

Adri! Én spec. a 6-7. héten tervezem a doki meglátoagását + UH-t. Akkor már biztos látni lehet a babát. Én a múltkor(i terhességemkor) 5 hetesen mentem el és nem láttak semmit még az UH-n, mondták is, hogy még nagyon fiatal lehet a terhesség és jöjjek vissza egy hét múlva. Inkább ezt most nem kockáztatom meg. Bár valakinél már az 5 hetes terhesség is láccik, de biztos ami biztos (6. hét után).

SZijasztok, Lara
Lara
 


Kedves Mindenki

Mostmar jobb,olyan jo veletek dumcsizni mar reggel a kocsiban alig varom,hogy benezzek ide es halljak feloletek tok jo,hogy vagytok!

Adri!koszonom szepen igazan kedves vagy!hetfon reggel azonnal irj a fejlemenyekrol,vigyazz magatokra Pusz

Krisztina
kriszti
 


Szijasztok!

Lara, Adri, Mónika! Elõször is gratulálok Nektek:-)))) Szeretném megkérdezni, hogy hány hónapos próbálkozás után jött össze nektek a kis poronty és (bár ezt nem illik megkérdezni) kb. mennyi idõsek vagytok? Volt-e vmi problémátok, ami miatt nem jött össze rögtön? Köszi elõre is! Cupp mindenkinek!
Beja
Beja
 


Drága Mamacica!

A férfiaknak egy bizonyos része egyszerüen ki nem állhatha az ilyen Valentin napi meg hasonló hajcihöt. Az én férjem is ilyen! Kép Én sem kaptam virágot, se semmit, de nem is csodálkoztam rajta, mert már ismerem... Persze azért jól esett volna, de ö a virágot pénzkidobásnak tartja, mert úgyis elhervad! Kép Jó kis felfogás mi? Én meg elmagyaráztam már neki, hogy a nök talán éppen azért örülnek neki annyira mert "felesleges", nincs semmi haszna "csak" gyönyörködhetünk benne! :-)
A Valentin napi felhajtást az amerikai fogyasztói társadalmi stílusra való hozzásegítésnek tartja az én drágám (vásároljatok! Költsétek a pénz szív alakú felesleges csicsamicsákra, giccses hülyeségekre! Lényeg, hogy fogyasztókká váljatok!) Kép Kép A nök romantikusabbak...

Ne vedd komolyan, hogy letojja a Valentin napot a kedvesed, ez még nem azt jelenti, hogy nem szeret! Csak nem tartja igazi ünnepnek, és ez érthetö. A mi gyermekeinknek már természetes lesz ez a nap, nekünk még "új".

Pussz: Katus
Katus
 


Sziasztok!
Eloszöris:Kriszti,Mamacica mi ez a mínusz?Szó sem lehet róla.Fel a fejjel.
Bálint napra én sem kaptam semmit(bár egy kóbor SMS-nek örültem volnaKép).Osztom Katus véleményét.
Elkezdtem szedni a Clostyt.2 naponta kell 2 szemet bevenni.Az ezzel,mint csodaszerrel kapcsolatos reményeim már szertefoszlottak,mivel nem csak ez az egy oka lehet a teherbeesés elmaradásának.
Ezzel kapcsolatban,képzeljétek el,nekem is csak néhány napja esett le,hogy a férjem járt az utóbbi idoben szaunázni.Nem túl sokszor,kb.hetente,kéthetente 1x.Az viszont csak tegnap esett le,hogy ilyenkor viszont hosszasan ücsörög a termálvízben is.
Én meg szedem a Clostyt.
Sziasztok.
Mariann
Mariann
 


Szia,Mariann

de jo,hogy jelentkeztel hianyoztal.Erdekes nekem 5 napig napi 2 Closti-t kellett szednem de mar tobb fele verziot hallottam,vajon van jelentossege???Talan ha a vizben ucsorges helyett nagyokat setalnatok az jot tenne!

Lanyok akiknek nem hozott semmit Valentin!
Talan ez a Balint nap meg nem olyan elterjedt dolog nalunk ne busuljatok biztos vagyok benne,hogy a terhesseg alatt a tenyerukon fognak hordozni a ferjeitek.

Pusszzz

krisztina
kriszti
 


Szia Beja!

Én októberben hagytam abba fogamzásgátlót (Minulet). Egy darabig próbáltunk úgy védekezni, hogy a ciklus közepét kihagytuk, megadva ezzel a szükséges 2-3 hónapot míg a gyógyszer kiürül a szervezetemböl. Bár azt mondják nem lesz baj akkor sem, ha rögtön utána becsúszik a babuci.

Szóval december óta élesben megy és borzasztó szomorú voltam, amikor januárban megjött. Akkor találtam rá erre az oldalra. És lám azóta összejött. Mindenkinek aki babát szeretne azt fogom tanácsolni, hogy látogasson el ide, mert akkor elöbb utóbb biztosan sikerül. Fontos a többiek biztatása és az, hogy mindent meg lehet beszélni.

Magunkról annyit, hogy mind a keeten 32 évesek vagyunk, tavaly volt az esküvönk. Ja és a férjem imád a forró fürdöben ücsörögni - erröl meg ennyit.

Persze még azért nagyon aggódom, hogy megmaradjon a picúr. Hiszen csak kb. 2 hetes. Félek, mert van 2 macskánk akik állandóan körülöttünk vannak. Mivel 4 éve megvannak remélem védett vagyok toxoplazma fertözéssel szemben. Bár dr. Spock egy levelét olvasva, most már ebben sem vagyok egészen biztos.

Adri
Adri
 


Szia Kriszti!
Igen az elsõ babánk lesz, és hónapról hónapra egyre nehezebb elviselni a kudarcot. A környezetemben sorra születnek a kisbabák, csak hozzánk nem jön a gólya. Na de elég az önsajnálatból. Megpróbálom egy kicsit lefoglalni magam, hátha úgy hamarabb sikerül, ha nem ezen rágódom folyton. De hát olyan nehéz másra gondolni, amikor mindenhol kisbabákat és kismamákat lát az ember lánya! Ez a hozzászólás már csak ilyen bánatosra sikerült, de mióta megjött elég levert vagyok. Talán a jövõ héten már jobb lesz, addig is titeket olvasgatlak és megpróbálom összeszedni magam. Most sikerülnie kell!!!
Errõl jut eszembe, nem tudna valaki segíteni, hogy hol lehet málnalevél teát beszerezni? Itt már körbe jártam az összes gyógyszertárat, és sehol semmi!
Köszi!

Orsi
Orsi
 


Szija Adri!

Köszönöm soraidat:-))) Köszi hogy válaszoltál! Még egyszer gratulálok!!! A macsekokkal kapcsolatos aggodalmadról csak annyit, hogy ezzel kapcsolatban nagyon megoszlanak a vélemények. Olvastam én is errõl a problémáról, hogy a toxoplazma fertõzés gondot okozhat... Viszont van egy ismerõsöm, akiknél most született meg a pici fiú, és anno, mikor teherbe esett a lány, megkérdezték az õ dokijukat errõl, és a doki azt mondta, hogy nem kell ilyennel törödni, nem lesz semmi baj..... és nem is lett.... De hát ebben úgy látszik eléggé eltérõek a vélemények....
Ez az oldal nagyon szuper, komolyan mondom, engem is teljesen feldobnak a jó hírek :-), nem vagyok már annyira elkeseredett!:-) Már úgy vagyok vele, hogy nincs semmi baj, úgyis össze fog jönni. Úgy érzem, nõ az önbizalmam és az optimizmusom. Férjemnek is meséltem tegnap az oldalról, láttam rajta, hogy õt is érdekli, mit olvastam Rólatok, és láttam, hogy megnyugtatta, hogy hozzánk hasonló helyzetû párok is élnek a Föld hátán:-)! Még egyszer köszi mindenkinek, hogy írt, sokat segítetek! :-)
Cupp mindenkinek.
Beja
Beja
 


Kedves Orsi!

NE add fel,jovo honapban pont utanam lesz kb peteeresed addig majd tartjuk egymasban a lelekt.Szerintem a malnalevelet nem gyogyszertarban kene keresni hanem gyogynovenyboltban.Mit jelent az itt,azaz hol jartad korbe a gyogyszertarakat?

Lanyok!

En itt a Deli kornyeken megnezem ,MA a malnalevelet,ha kapok megdumcsizzuk kinek hogyan tudnam eljuttatni!Tan meg talalkozhatnank is.

Sut a nap,kek az eg!Mi kellhet meg?

Kriszti
kriszti
 


Sziasztok! Orsi! Én a málnalevelet a nagyi kertjéből szedtem még az ősszel, de még mindig nem tudom, milyen időközönként igyam. Én jelenleg a 10. napon járok, s mostantól kezdenénk a 2 napos akciót, de tegnap a Valentin-buli olyan jól sikerült, hogy át csúszott a kezdés a 9. napra, úgyhogy a mai helyett holnap lesz a folytatás.( egyébként az én férjem is csak hosszas unszolásra vette ki a részét ebből a "hülyeségből", én pedig hidegtállal fogadtam, s az eredmény sem maradt el!(akció!)
Kriszti! Nekünk is az első baba lenne, s úgy unom már,hogy mindenki terhes lesz körülöttem, még az is, aki nem akar!A legjobban szerintem az idő múlása zavar.Régebben, amíg nem akartuk, azt hittem, védekezés nélkül azonnal besikerül, most meg problémát okoz megvalósítani.
Szonja!Bennem is ez a topic tartja a lelket, úgyhogy te is öntsd ki a szíved, ha az megnyugtat!!!
Sok pussz: Netti
Netti
 


Szia Lányok!

Írjatok a toxoplazmáról is! Ne kíméljetek.
Most megyek, beadatom a rubeola vádőoltást utána jöhet a közvetkező.
Macskáktól lehet kapni? Akkor tuti védett vagyok. A cicámmal aludtam, állandóan az ülemben ült és "puszilgatott". Októberben meghalt, azóta nem macskázok, de addig 10 évig macskáztam. Remélem védett vagyok.

Puszi
Mamacica
Mamacica
 


Szijasztok!

Beja! Tavaly októberben volt az elsõ próbálkozás. Ciklus végén(novemberben)teszt:pozitiv. Aztán november végén 6 hetesen vége szakadt a terhességnek. Oka:????? E szomorú esemény után 44 napra jött meg :-((( Aztán januárban újabb próba. Mostani teszt: megint pozitiv. Taktika: kétnaponta akció, mindig este, utána reggelig fekve maradni. Akció után kispárna a fenék alá.
Egyékbént én 25 vagyok, férjem 30 és tavaly volt az esküvõnk.

Adri! A macskák miatt ne aggódj, gondolom nem most kerültek hozzátok. Valószínû már rég átestél a toxoplazma fertõzésen.

Egyébként nekem is sokat segített ez az oldal. Igy sokkal könnyebb átélni a várakozás napjait, heteit. Itt legalább rájön az ember, hogy a problémái, gondjai nem egyediek.

Szijasztok, Lara
Lara
 


Niki, akkor most kiöntöm egy kicsit a lelkem! Igazságszerint próbálom tartani magam, és a rosszban is a jót keresem (tegnap például mondtam a férjemnek, hogy a mensinek is van pozitiv oldala: szép formás lett a cicim az elmúlt 4 napban, mire o boszen helyeselt...), de tele vagyok kétségekkel pl. ha a barna folyás azt jelenti, hogy nem volt peteérésem, akkor miért ment fel a hom, és miért lett pozitiv az ovulációs tesztem? Már harmadik napja rágódom emiatt a folyás miatt. Furcsa, de már azt kivánom bárcsak megjönne, szörnyu ez a bizonytalanság. Ha megjön azt hiszem visszamegyek a dokimhoz, és jól kipanaszkodom magam.
Köszönöm, hogy vagytok nekem! Sziasztok!
Szonja
Szonja
 


Szija Lara!

Köszi soraidat:-) Neked abszolut hamar összejött... az elsõ terhességed megszakadása nagyon rossz lehetett :-(, de nagyon boldog lehetsz, hogy ilyen hamar ismét sikerült! A taktikát köszi, jómagam is ugyanigy cselekszem, kétnaponta akció, kispárna /sõt, néha akrobatika, azaz gyertyaállás :-)/, pihi reggelig... így megy ez már augusztus óta... úgy látszik, valahol a gólya sorompót kaphatott :-)
Na cupp mindenkinek!
Beja
Beja
 


Sziasztok!
Mr.Spock éppen mostanában-ma vagy tegnap-írt a macskákról,meg a toxoplazmáról.
Kriszti!
Gyanús lett nekem ez dolog a gyógyszer szedésével kapcsolatban,és megkérdeztem az orvosomat.Nekem is napi kettot kell szedni,utána meg egy szuri a fenékbe.Neked is volt ez is?Ez mi?Fogalmam sincs errol.
Sziasztok.
Mariann
Mariann
 


Adri, nekem az ultrahang az általam számított megtermékenyüléstol számított 6. héten már kimutatta a bébit (embryot), dobogott a szívecskéje és a testecskéjét is láttam egy folt formájában. Olyan jó érzés volt, hogy ott az sztalon fekve feltört belolem a nevetés (megkönnyebbülés, öröm) és alig tudtam visszafolytani.
Mónika, gartulálok!

(Ja, és nekem sem küldött/hozott semmit a Valentin.)

Cili2
Cili2
 


Hi, most látom csak, hogyan sikerült az elobb leírnom a "visszafojtani"-t. Remélem, még megelozhetem névtelen nyelvorünk figyelmeztetését. Hja, elobb kellene átolvasnom, csak aztán küldenem. Bocs a kitéroért.
C.
Cili2
 


Kriszti!
A clostylbegitet én is 5 napig szedtem, naponta 2* mikor megjött.POntosabban : Az első 2 hónapban 5 napig napi 2*1, majd a 3.hónapban 5 napig napi 2*2. Nekünk 3 hónap alatt sikerült.

Milyen szuriról beszéltek?

LAra!Szívből garulálok a babához, nyugi, minden rendben lesz, gyönyörű babó lesz és egészséges!

És mindenkinek, aki ketten van, gratulálok!

Rita
ritasol
 


Sziasztok!
Mindenkinek köszönöm a gratulációt, remélem, nem korai. Katus: a szagokra egyébként is elég érzékeny vagyok, úgyhogy ebben nincs változás. A hányinger, hányás egyébként is elo szokott idonként fordulni nálam; igaz, nem ennyire.
Mamacica, Pethes Ildikó, Katus: Köszi, megnyugtattatok egy kicsit a rubeola-dologgal kapcsolatban.
Adri! Én is megcsinálnám már vasárnap a tesztet, de a férjem a hétfot tuzte ki, mivel a teszt öt nappal késobbi idopontot javasol. Azt állítja, hogy így is kaptam fél nap kedvezményt, de én még próbálom puhítani...
Beja! Én 26,5 éves vagyok, a férjem 30, most március elején lesz az elso házassági évfordulónk. A tablettát már esküvo után abbahagytam, de volt áprilisban egy balesetem, ami miatt halasztani kellett a baba-programot.
Augusztustól próbálkoztunk, nem mindig kétnaponta, hanem amikor jólesett, a ciklus közepe utáni napokra jobban figyelve, mivel 32 napos a ciklusom. Ebben a hónapban a 9. naptól kezdtük a kétnaponta akciózást esténként, és reggelig ágyba maradva, mosakodni sem keltem fel. A 18. napon voltam nogyógyásznál, aki azt mondta, hogy hátrahajló a méhem, és a "hátulról" pozíciókat ajánlotta. Abban egyeztünk meg, hogy a következo mensi után felkeresem, és elkezdi a meddoségi vizsgálatokat. Javaslatára a 21. napig naponta szeretkeztünk a fenti info birtokában. Remélem, most már tényleg másfajta vizsgálatokra kerül sor...és nem az üres pocakommal beszélgetek.
Lara! Mintha csak magam hallanám, szinte elkeseredek, amikor éppen nem érzem egy kicsit rosszul magam. De igyekszem nem túlaggódni.
Mónika
Mónika
 


Sziasztok!
Olyan jó veletek kezdeni a napot, és még a nap is kisütött! Azt hiszem ma hamarabb megyek haza a munkából, kár az ilyen szép napot a munkahelyen tölteni!

Kriszti!
Én Komlón lakom, Pécsen dolgozom és csak azért kezdtem a gyógyszertárakkal, mert ott kaptam a fagyöngy teát is (nem mertem kipróbálni, annyi rosszat olvastam róla). Szerencsére a páromat is ráállítottam a dologra és õ megrendeltette egy gyógynövényboltban, ha minden igaz jövö héten már lesz. Ha a csomagoláson nem lesz használati útmutató, talán az eladó tudja hogy kell, ajánlott használni. Addig megpróbálok keresni róla az interneten valamit.
Nekem 25-e körül lesz peteérésem (már nem hõmérõzöm, de a "tojásfehérje" 13-14 napon szokott jelentkezni) és mivel úgy is le kell mennünk pénzteken Egerbe, próbálom rábeszélni az uramat, hogy maradjunk pár napot. Remélem sikerül. Ránk férne már egy kis pihenés!

Jó hétvégét mindekinek!

Orsi
Orsi
 


Jo reggelt!

Orsi!
Eger fanfasztikus hely,altalaban ott vagyunk a hazassagievfordulonkon,ha valahol hat ott lesz IHLET!Mindent Bele!

Mariann,Ritasol!

Mi ez a szuri?En azt beszeltem a dokibacsival,hogy 3 honap Closti,ha ez sem hoz eredmenyt johet a szuri,de egyutt szoba sem jott.Ti kaptatk szurit is a Closti-val egyutt?

Orsi!Nyugi,ha babanetezel sokkal konnyebb lesz a varakozas,en azota vagyok egy kicsit nyugisabb!25.-e korul gondolok rad,igerem.

Lanyok!

25. napon vagyok a hom meg mindig nem ment feljebb,ez nagyon rossz???Aki teheti siessen haza a szerelmehez,gyonyoru ido lesz.

Monika!Biztosan babas vagy ugyhogy mar nem kell izgulnod,gratulalok,vigyazz magatokra.

Puszi Krisztina
kriszti
 


Na Csajok!

A helyzet az, hogy végre lefoglaloztunk egy házat Érdparkvárosban. Ha nem jön közbe semmi, (el ne kiabáljam) és sikerül megvenni, akkor ígérem Nektek, ültetek málnabokrokat, és jöhettek hozzánk málnát, meg málnalevelet szüretelni. Akkor legalább nem a patikáknak nyomjuk a pénzt, hanem mindenki friss, egészséges málnaleveleket szedegethet kosárszámra. Nem viccelek, komolyan jöhettek.

Szonja!

A barna folyás nem mindíg azt jelenti, hogy nincs peteérésed. A barátnöm első terhességénél amikorra várta a mensit, és nem jött meg, barna folyása volt 3 napig. És terhes volt! Biztos hallottál arról is, hogy van aki a terhessége első honapjait végig menstruálja, utána marad csak el. Amíg doki nem látott, addig ne stresszeld magad ilyenekkel, ez nem jelent feltétlenül rosszat. Ha meg megjön, akkor se aggódj, én is nagyon régóta próbálom összehozni a gyerköcöt, de addig nem adom fel, amíg be nem költözik a pocimba. Neked mikor is kéne megjönnie?

Pussz, yo hétvégét mindenkinek. (Én az anyósnál fogok hervadozni, együttérzö gondolatokat és pozitív energiákat sugározzatok nekem, hogy kitartásomat megörizzem.

Köszi, sétáljatok, tekeregjetek nagyokat a hétvégén, mi ma a második jegyesoktatásra megyünk Béla bácsihoz, a katolikus paphoz. Aranyos kis bácsika, tökre birom.


Üdv,

Niki
Niki
 


Lányok,

mondjátok már meg, hogy hol található ez a Dr Spock rendelője.

Bocs a tudatlanságomért.

Mamacica
Mamacica
 


Szia Mamacica!

Internetto-Torzsasztal,en probaltam mar bejutni de kaptam egy olyan jelszot,amit nemfogad el tehat vagy en vagyok nagyon bena vagy nemtom!
pusz Kriszti
kriszti
 


Sziasztok lányok!
Köszönöm mindenkinek a bíztatást!!!- ha hiszitek, ha nem, bizony nagy erore van most szükségem. Nehéz ide bejönnöm, pedig ezt a topicot a sajátomnak tudom be, hiszen én indítottam.

GRATULÁLOK MINDEN KISMAMÁNAK!!Kép)

Nagy a bánatom, de hisz ezt Ti úgyis tudjátok. Nehéz feldolgozni egy olyan hírt, hogy hónapokon keresztül reménykedtek életed párjával, aztán kiderül az esküvotök elött 4 hónappal, hogy csak mesterséges úton lehet gyermeketek, és még az sem biztos, hogy az tole lesz, hanem donortól.
Ihatom én a fagyöngy teát... Nehéz ezt mindkettonknek feldolgozni, de tudom, nem adom, nem adjuk fel.
Mert az élet él és élni akar.
A nagyon szomorú lány:
Cili
Cili
 


Sziasztok!

Gratulalok minden ket csikosnak! A halvany nasodik csik is csik! Megneztem az en elso poyitiv tesztem, es azon is halvany volt, de ra 6 napra mar nagyon lathato! Ugyhogy biztos van ott valaki a pocakban! Mindenesetre vigyazzatok magatokra!

Moni
Moni
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: