Új privát üzeneted érkezett!

JudytKép
Olvasgattam az archívumban és most vettem észre, hogy egyszer kérdezted az e.mail címemet: a profilomban lévő cí még kb. másfél hónapig él, utána, majd átírom a privire.

Mea, Babus, Judit, EdinkaKép
Olyna helyesek a gyerkőcök!!!!
Mit szóltak a Mikluláshoz?
Stella

Kép
stella9
 
 


SziasztokKép

Nálunk is járt tegnap a MikulásKép
Hozott Kristófnak egy zenélős, táncolós hóembert.
Ilyet:
Kép

Itt épp a répaorrát nyomogatja megszeppenveKép
Kép

És egy utánfutós kistraktortKép:
Kép


De a legjobban Apuci csörgős csokipapírjai érdekeltékKép

És még egy bónusz kép, amint áll:
Kép

Ilyen helyzetből, ha nyújtom neki az egyik kezem, akkor megfogja és odasétál hozzámKép, napról napra ügyibbKép
És már többé-kevésbé sikerül állásból fenékre huppannia vagy pedig leereszti magát ülésbe. Persze azért még előfordulnak fejre koppanós bukfencekKép

Na most már megyek, vészhelyzet van, most épp az a menő, hogy a számítógépasztal alatti polcra felmászik, és a polc túloldalán fejjel előre akar leesni.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Babus!
Köszi a képet az autósüllésről. Mi is nézegettünk de még nem tudtam választani, meghát Vivi még nagyon messze van a 9 kilótól, még 6 kiló sincs. Kép Nem a hízás bajnoka. Ebben a hónapban is csak 200g-ot hízott.
Kristóf nagyon édi Kép Karácsonyra majd sétálni fog. Remélem a karácsonyfát jó magasra teszitek majd. Kép Vivi is a zörgős papírokat szereti, a rádióújságot mindig ripityára tépi, és az üres zsepkendős zacsi is nagy kedvenc.

Nicol

Kép
nicol
 
 

 
 

Lanyok!
ha az Atti huzza fel magat akkor szerintetek hagyhatjuk igy egy kicsit ulve?
Kép
Apja odatartja a ket mutatoujjat, az Atti elkapja es felhuzza magat Kép

Mikor mulik el a mindent szajba veszek korszak?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit
Kristóf 10 és fél hónaposan is mindent a szájába veszKép

Szerintem ha az Atti felhúzza magát és ti egy kicsit megtartjátok ülésben, attól semmi baja nem lesz.
Csak kitámasztva nem szabad ültetni.


Nicol
Nem tudom mi lesz a karácsonyfával. Mert kis asztalra téve se túl jó, mert feláll és magára húzza, annyira nagyon nem tudjuk kirögzíteni.
Nekünk a cserepes fenyőt ajánlották, az ugye nehéz, így meg se bírja mozdítani, és persze csupa nem törékeny dísszel.


Mostanság egy kicsit kiakaszt a kissrácom. Most már végre nyugodtan alszik éjszaka, de helyette kitalálta, hogy este nem akar elaludni, annyira ordít, ha betesszük az ágyába, hogy sokszor még a vacsit is kihányja.
Tegnap is 8 után került ágyba, reggel pedig már napok óta 6-kor kel.
Nappal persze össz-vissz 1 óránál többet nem alszik.
Ráadásul még tovább fejlesztette anyu-követő képességétKép, az hagyján, hogy mindenhová utánam jön, folyton 1m-es körzetemen belül van, de amint utolér, feláll a lábamba kapaszkodva, pl. fogmosás közben a fürdőszobában, a WC-n ülve(!!!), a számítógépnél ülve, és persze így mindig azt kell lesnem, hogy mikor esik el.
Néha már nagyon kikészít.
Mikor lesz már egy icipicit önálló? Mikor reggelizhetek meg nélküle? Mikor fürödhetek egy nyugodtat?Nem hiszem, hogy nagy kérés, hogy a WC-re egyedül szeretnék menni.
Jó lenne már kinőne ebből.

Megyek is, mert rámol a srác.


Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
hat nalunk az Atti legtobbszor 10-11kozott alszik el, ejszaka kel egy parszor, es 6-7 fent van Kép
Mikortol lehet ultetni oket?


Meg egy kerdes. Ti, hogy szeditek ki fikusz-kukiszt? Jo, tudom ez nem olyan tema, de nekem fontos. Szegenyemnek eddig porszivoztuk, de mar ha bekapcsolom ordit. Muszaj kivenni, mert elzarja az orrocskajat, es nem kap levegot. Termeszetesen nem minden nap. Szerintunk azert sir, mert beszarad neki. Nem merem ugy hagyni.

Ja, es meg egy utolso, ha nem akarom levalasztani, csak ugy szeretnek gyumit adni neki delelott-delutan, akkor jol csinalom, ha elotte megszoptatom, es ugy utana adok neki gyumit?

Fozeleket (eloszor krumplit mondott a doki neni) azt mikor kell adni? Mindig szopi utan?

koszi elore is a valaszokat!

Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit
Hivatalosan akkortól lehet őket ültetni, ha már maguktól is tudnak ülni.
De mi Kristófot a babakocsiban már 7 hónapos korától ültettük, mert fekve nem maradt meg. Pedig ekkor még nem tudott önállóan ülni.


Alvásról pedig. Nem is az a fő baj, hogy későn feküdne, vagy hogy korán kel.
Hanem egyrészt az, hogy én attól függetlenül, hogy ő végigaludja az éjszakát, én ugyanúgy nem tudok aludni. Én 10 és fél hónapja nem aludtam napi 4-5 óránál többet. Mert pocsék alvó vagyok. Este 10-11 között már ágyban vagyok, de nem tudok elaludni. Mire végre elalszom, felébredek, mert Apucim jön az ágyba, ekkor úgy felébredek, hogy virradztok vagy 1 órát, utána elalszom, hajnalban megint felébredek, valahogy visszaalszom, viszont fél 6-kor, amikoris szól Apucim ébresztőórája, végérvényesen felébredek. Pedig rohadt álmos vagyok, szeretnék is aludni, de sosem sikerül, így addig forgolódok álmatlanul, amíg Kristóf fel nem ébred. Ha 8-ig netán elalszik, akkor addig. Mert nekem reggel 2 óra sem elég arra, hogy visszaaludjak.Így persze egész nap nyomott vagyok.
A másik pedig, hogy összehasonlíthatatlanul fárasztóbb egy nap Kristóffal most, mint amilyen akkor volt, amikor még pici volt és megmaradt ott, ahová letettem.
Reggel ha mondjuk 6-kor ébred, beteszem magam mellé az ágyban, de ő már 6:10-kor mászik át rajtam vagy éppen fejjel előre le az ágyról. Ha meg a füöldre teszem le, akkor fel az ágyra. Így pár perccel ébredés után már itt küzdök vele.
Bezzeg míg pici volt, órákig ellustizunk reggel az ágyban. Ó, de jó is volt még akkor.
És nappal is. Míg pici volt, max. a bébihordozóban elüldögélt, vagy ahová letettem, hogy mégha csak egy picit is, de elvolt. Nade most??? Levegőt venni nem lehet tőle, mert folyton a nyomomban van. Iszonyú anyás. Mégha Apuci itthon van, akkor is engem üldöz. Mérhetetlenül idegesítő egy idő után, amikor lépten nyomon a sarkadban vannak és a gatyát is lecibálja rólad, miközben feláll a lábadba kapaszkodva.
Vagy ha épp nincs a nyomodban, akkor valamelyik polcba, gurulós székbe, asztal sarkába kapaszkodva álldogál, mindegy, csak életveszélyes hely legyen, te pedig futol utána, nehogy szétverje a fejét.
Egy másodperc nyugi nincs tőle. És nappal is nagyon keveset alszik, max. 1 órát. A többiben végig pörög, megállás nélkül.
Míg ezt a levelet megírtam, legalább 10-szer szedtem le egy polcról.
Ezerszer nehezebb vele most, mint kicsi korában volt, ezerszer. Majd meglátjátok.
Lehet, hogy ez a hülye idő teszi velem, de annyira kivagyok már.


Ja, szerintem jól csinálod. Először szopi, utána jöhet minden más.
Főzeléket kb. 5 hós korától adhtsz neki.


Babus

Kép
babus2005
 
 


Így csinálja a polcon átmászást:

Kép

Kép


És így esne le fejjel előre, ha nem kapnám el:
Kép


És mindezt 2 percenként újra.
Most már kínomban beültettem a bébikompba. Így legalább nincs életveszélyben. Csak a függöny, amit éppen tép.
És még azt mondja Apucim, hogy milyen jó nekünk itthon, hogy csak lazsálunk, míg ő dolgozik. Na ettől lesz totál végem.


Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok Lányok!
Ezek a gyerkőcök egytől egyik gyönyörűek!
El is felejtettem, milyen jó ide benézni!
Tök jó, hogy folytatódik a csapat közös topikos élete szülés után is!

Pont ezzel kapcsolatban szeretnék tőletek kérdezni valamit. Szóval - nem tudom láttátok-e - a babaprojekt-es topikban a tábla óriási méreteket ölt már. A véleményetekre volnék kíváncsi, hogy mennyire fontos nektek, hogy a gyökereitek ott voltak és ezáltal mai napig benne vagytok a táblában.
Remélem, hogy nem értitek félre, amit kérdezek! Kép Ha azt mondjátok, hogy szívesen maradnátok benne, én örömmel bennt hagyok mindenkit. Csak a mostanában aktív látogatók közül már a legtöbben senkit sem ismernek közületek és viszont. Én is csak néhányótokat ismerem.
Szóval sértődés nélkül várom a reakcióitokat, legyen az bármi. Tudván azt is, hogy nektek köszönhető, hogy ilyen jó kis táblánk van.

Nem hablatyolok tovább, csak fontosnak tartottam, hogy megkérdezzelek Benneteket, mert mikor Tünditől átvettem a táblát, biztosítottam róla, hogy felelősséget vállalok érte és nyugodtan rám bízhatja.

Köszi előre is:
réka
Vendég
 


Réka
Tőlem nyugodtan kivehetsz minketKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Minket is Kép

Babus!
ti porszivozzatok Kristof orrat? Mivel tudnam szegenykenek megkonnyiteni a legzest. Beszarad az a ronda fikus az orra elejeben fent, es 3nap mulva szinte alig kap levegot. Ha elkezdem porszivozni ugy uvolt szegenyem. Mar az orrahzos sem lehet nyulni, nem engedi.

Alvas: en sem tudok elaludni meg olyankor, ha mar alszik. Altalaban akkor kezdem a tanulast. Ejfel korul elalszom, aztan egykorul kelek Attihoz, es utana 3 orankent Kép Van, hogy surubben, de van, hogy kibirja 3ig. Csak ugye bennem van a para ejfelkor, ha elalszom, akkor nemsokara kelhetek, es igy mar nem is tudok elaludni. Jezuskatol alvast kertem egyhuzamban ejszaka Kép Meg tudlak ezen a teren erteni. Atti sosem volt jo alvo. Most nappal azt csinalja, hogy 3szor alszik, de csak 18-20perceket.

Judit

ui: aranyos a Kristof a kepeken, mint mindig

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


SziasztokKép

RékaKép
Én még néha amikor az időm engedi
bele olvasok a "régi" topicba.
Az más hogy nem igazán tudom követni hogy kivel épp mi történik!!!
Én a tábliból tudom meg hogy kinek sikerült a babaKép
Jó láttni magunkat benne de persze átadjuk a helyet a friss kismamáknakKép Kép
Nem lesz harag, ha kiveszel belőle!!!

BabusKép
Viktória is kezd már engem is lefárasztaniKép
Már megprobálkozik a mászással de csak 2-3 lépést sikerül másznia utánna hasra esikKép
Na egész nap ezt próbálgatja.
Hol a kiságyba veri bele a fejét hol meg a padlóba koppan az orraKép
De szerencsére én mindent el tudok még eddig végezni mellette.
Álltalában együtt főzünkKép

JuditKép
Viki sem kedveli az orszívótKép
Ati még mindig felkell éjszaka???
Szerencsére nekem viki 3 hós kora óta végig alszik éjszaka!!!
Kivéve mikor alakul egy-két fogacskaKép Kép
Gyümi-főzelékKép
Én szopi után adtam VikinekKép
Főleg délben a fő étkezésnél!!
Mi sem alszunk napközben össz-vissz
2-3 órát!!
De ezt nem egy huzamban!!!

Nálunk is járt a Miki
teszek fel pár képet róla és arról
hogy a kis csaj hogyan próbál mászniKép
JA a miki karját egyből kitörte
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok Lányok,

Kérnék egy kis segítséget, ha nem gond Kép
Megvan a terheléses vércukor eredményem, amit nem értek.
éhgyomri 3,9
30 perces 5,9
120 perces 6,5

Nem értem. Nem csökkenni kellene a 120. percre??? Meg aztán szerintetek nem túl magas a 6,5?

Kicsit parázok most emiatt, kérlek, segítsetek nekem, ha tudtok!!!


Köszönöm!

Puszi

Unique

KépKép
unique
 
 


Unique
7-ig tökéletes a 120 perces vércukorértékKép
Nekem is 6,8 voltKép
Nyugi, teljesen jók az értékeidKép


Most többre nem futja, bocsi.


Babus

Kép
babus2005
 
 


Nagyon tündéri minenki babájaKép
Sajnos ma sincs idő magyon írni, ne haragudjatok.
Ma lesz 3 hós oltás.
Majd írok, hogy viselte.
Köszönjük a dicséreteketKép

Mea
mea
 
 


SziasztokKép

Most csak rövid leszek, 1-re megyünk a Baba-mama klubbaKép, jön a MikulásKépKíváncsi vagyok, mit szól majd hozzá TörpémKép Majd csinálok fényképeketKép

Judit
Mi csak akkor porszívózzuk az orrát, ha náthás, soha máskor.
Beszáradt fiku ellen szerintem jó megoldás ha cseppentetek bele Sterimart, az csak sima tengervizes orrspray, és az feloldja és jó esetben kitüsszenti.

Még gyorsan teszek fel néhány képet az új konyhai segédemrőlKép

Ez a kép a kedvencemKép, itt jól látszik mind a 4 fogaKép
Kép


És munka közbenKép:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!

edes Kristof amint ramol.
Sterimarunk van itthon. Hogy csinaljam? Fujjak bele neki kozvetlenul? Vagy valahova fujjak ki, es csepegtessek bele.
Jo mulatast. Nagyon erdekel, hogy tetszik majd Kristofnak a Mikulas.

Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Szia Lányok!
Köszönöm a pozitív hozzáállásotokat, ezért teszek fel nektek egy kis meglepetést!
Abban maradtunk "odaát" a másik topikban, hogy időnként felrakjuk a babásokat is és akkor lehet tájékozódni, hogy ki hol tart!

Legyen szép napotok!
réka

Kép
Vendég
 


Megint csak gyorsan:

Judit
Én úgy szoktam, hogy fújok ki egy kiskanálba, aztán onnan felszívom egy cseppentőbe és belecsepegtetem a nózijába.
Elvileg lehet közvetlenül az orrába is fújni, de nekem nincs szívem, még nekem se egy kellemes élmény, nemhogy neki.


Majd még jövökKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


BabusKép
Köszönöm! Kép

KépKép
unique
 
 


DudduKép
Lehetne a táblázatot bővíteni azzal, hogy melyik babó mennyi idős? Engem nagyon érdekelne... Kép Nem szeretnék plusz munkát Neked, csak jó lenne látni... Kép

BabusKép
Most volt egy kis időm nézegetni a képeket, teljesen elolvadok Kristóf Macidtól Kép Látom megtalálta méltó helyét a konyhában Kép Milyen klassz, hogy nem kell játék hozzá, hogy elszórakozzon Kép
Olyan édes!!!

Puszi

Unique

KépKép
unique
 
 


De jó a tábliKép
Nagyon tetszik, kösziKép

Megkapta Lívi a szurit, és eddig még alszik rendesen, remélem éjjel is fogKép
Láza sincs meg borogatom neki de megmrem megint fürcsi előtt.

Babus!Kép
Nagyon édi Kristóf ahogy rámolgatKép
Te bizti kevésbé örülsz ennekKép
Páromnak mutattam, neki is tetszettKép

Puszi Nektek!!!

Mea
mea
 
 


Réka!
Minket is kivehetsz nyugodtam.

Judit!
Én Fluimart szoktam az orrába fújni, szerintem ugyanaz mint a Sterimar. És utána általában kitüsszögi. De ha esetleg soknak találom a cuccost a kis orrába, akkor a spray után már percel, egy kis sodort papirzsepi csücsökkel (Van aki fülpiszkálóval csinálja) kiszedem. A porszívósat mi is csak akkor használom, ha náthás a picur.

Babus!
Nagyon édes a pici, jó sok cuccot kipakol, én már biztosan valahogy lezártam volna a szekrényeket.Kép

Edinka!
Nagyon ügyes a kislány. Kép

Mi holnap megyünk a Gyerekklinikára valamiféle gasztronomiai osztályra. A dokinéni a szerdai vizsgálat után adott egy beutalot. Szerinte nincs semmi baja a kicsinek, de egy kivizsgálás nem árt. Annyira lassan hízik és olyan keveseket eszik Kép Hát nem is tudom mit gondoljak. Remélem tényleg csak ilyen alkat, és nincs semmi gond. A legidegesítőbb, hogy azt sem tudom mit vizsgálnak ott???

Nicol

Kép
nicol
 
 


SziasztokKép


Nicol
Mi volt a dokinál?
Amúgy szerintem is megnyugtatóbb ha megvizsgálják, max. nem találnak semmitKép
A képeslapot pedig kösziKép, még nem volt ezidáig időm megköszönniKép


Rámolással kapcsolatban:
Én nem bánom ha szétpakolja az egész házat se, csak legyen el valamivel. Addig se rajtam lóg. Én magam nyitottam ki neki a konyhaszekrényajtót, így legalább tudtam nyugiban mosogatni.
Azzal, hogy rámol senkinek se árt, max. pakolhatok utána, de ez a legkevesebb.


Megvolt tegnap a Mikulás buli, csak sajna hiába vittem fényképezőgépet és cseréltem is benne előtte aksit, pont a lemerültet tettem beleKép, így egyetlen képet se tudtam csinálni. Más anyukákkal csináltattam, azt várom, hogy küldjék e-mail-ben a képeket, de még csak egyikőjük küldte, így alig van jó Mikulásos kép.
Egyébként a gyerkőcöket nem sűrűn érdekelte a Mikulás, egyedül egy másfél éves kislányt, ő elkezdett bőgni tőleKép
Íme egy kép, Kristófról és a MikulásrólKép:
Kép

A gyerkőcök viszont nagyon jól eljátszottak, na nem egymással, hanem egymás játékaival. Kristóf nagyon önálló volt, amint odaértünk, lelécelt és ment másokhozKép, meg is jegyezték, hogy milyen kis társasági lény és hogy feltalálja magát idegen helyenKép
Ha tudnák, hogy itthon le se lehet vakarni rólamKép
A végén még haza se akart jönni, mi voltunk az utolsók, ott üldöztem az overállalKép
Úgyhogy nagyon bejött nekünk ez a Baba-mama klub, azt hiszem máskor is elmegyünk majdKépRánk fér egy kis társaság, mert itthon a 4 fal között megbolondulokKép

Ma pedig eljött egy volt munkatársam az 5 hónapos kislányával. Hát hogy ez a Kristóf milyen féltékeny volt, sorra elszedett minden játékot a Molli kezéből. Pedig egyébként nem érdekli egyik játéka sem, de amint a Molli megfogta, sorra szedte el tőle és gyűjtötte be maga előtt. Irigy kutyaKép
Íme 2 kép róluk:
Kép

És miközben veszi el tőle a játékokat:
Kép



Babus

Kép
babus2005
 
 


Tegnap elfelejtettem: én is benne lennék egy topictaliban, bár nekünk a december kicsit nyüzsis, inkább jövő év elején valamikor.

Voltunk ma a Klinikán, szerencsére az ottani dokinéni is azt mondta, hogy nincs semmi baja a picurnak, csak ilyen alkat. Csináltak hasi és koponya UH-t neki, és vettek vért is. Az UH negatív, a vérvétel eredménye hétfőn lesz meg.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Sziasztok!

Nicol!
Orulok, hogy minden rendben volt Kép

Amugy rakerdeztem a gyogyszertarban, es hat ok sem ajanlottak a porszivot, hanem a sterimart, de nem csepegtetovel (mert akkor tulfolyik) hanem ugy sprezni kell. Vettem egy kezi kis szivo akarmit, nahat mondanom sem kell, hogy azt osszenyomni, kozben Attit kezzel lefogni keptelenseg. Szegenyem ugy sikit olyankor, de muszaj csinalnom valamit, mert neha ugy beszarad, hogy nem kap levegot.

Tesztek fel egy szuletesi kepet es egy mostanit?

Atti ket naposan:
Kép

es most:
Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


SziasztokKép

NicolKép
Örülök hogy minden rendben van ViviennelKép
Akkor tényleg ilyen alkat!!!!

JuditKép
Igaz milyen sokat változnak a kicsik pár hó alatt?
Lassan már ovisak lesznekKép Kép

Teszek fel pár képet!!!
Ezek nemrég készültek ahogy a kishölgy
a hintaszékből nézzte a tvKép
Kép
Kép
Kép
Most csak ennyi futolagKép
JA nem is mondtam vissza tért Vikim étvágya és már nagyon megy neki a kanalsa kajaKép
CSak borsó ne legyen minden más jöhetKép

Kép

Kép
edinka
 
 


SziasztokKép

Judit, Edina
Édesek a fiúk, lányokKép

Én is csak gyors képfeldobásra ugrok beKép:

További Mikulásos képek:
Kép

Kép

Kép


És még 2 kép, anyávalKép
(Nem ér kinevetniKép, nem vagyok egy fotogén tipusKépA pattanásaimat meg titokban leretusáltamKép):

Kép

Kép


Most mennem kell tápit csinálni, míg a fiúk pancsiznakKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!Kép
Nagyon édes Kristófka és Te is nagyon is csini vagyKépKépKép


Mindenkinek szép vasárnapot!!!Kép

Karácsonyi ajándékokal hogy álltok???Kép

Mea
mea
 
 


Edinka!Kép

Hát a lányod nagyon tündéri és nevetős kiscsajsziKép

Mea
mea
 
 


TÖBBIEK!!!Kép

Fotókat szeretnékKépKépKép

Íme Líviről egy két új:
Kép
KépKép

Mea
mea
 
 


Képzeljétek jól viselte a 3 hós oltást, nem lázasodott be és csak 1 órán át sírt utána este.
Ja és 7040gramm és 67 cm!!!!!Kép
Jó nagy babaKép (és 3940-el született 56cm-rel)

Mea
mea
 
 


Jó reggeltKép

Hát ma reggel tök szarul ébredtemKép
Fáj a derekam +a hasam is de nagyonKép
Szülés óta nekem még mindig nem jött meg!!!
2 hete már hívtam a dokimat gyógyszer ügyben hogy már Vica nem szopizik meddig szedjem a cerezzetét?
Erre azt válaszolta hogy még nyogodtam szedhetem ezt függetlenül attól hogy a már nem szopizik a kicsi!!!
Azt mondta hogy ez is VÉD!!!
Végül is ez a lényegKép

Ti gondolkoztatok már azon hogy mit vesztek a kicsiknek karácsonyra?????
Nem sokára itt vanKép
Várom is meg nem.
Nem tudom hogy fogok készülődeni a kiscsajtól.
Nektek mi lesz a menű?
Én már ezen is filózokKép

NA meg hová tegyük a fátKép
Nagy kérdésKép
Félek hogy Viki magára rántja majd!!!

MeaKép
Lívia nagyon jó hizott, akogy nézem a képpeket jó húsban vanKép
Állt a 3 hós tól nem igazán lázasodnak be a picik.
De a többitől igen legalábbis nekem Viki belázasodott igaz csak hőemelkedése volt!!!

BabusKép
HA megengeded megjegyezném hogy szépen le fogytálKép Kép
Hogy csináltad nekem sem ártana mert még mindig elég sok kiló rajtam vanKép Kép

Többiek merre vagytok????

Kép

Kép
edinka
 
 


Babus!
Edinkanak igaza van, nagyon le vagy fogyva. Mit csinaltal?

Mea!
Livi tenyleg jo husban van Kép Megneztem, Atti 3hosan 6530g volt es 65cm Kép es szuper a frizije!!!!!

Edinka!
En mar regen kitalaltam mi lesz a menu. Korulneztem itt a neten is, de egy baratnom receptjet csinalom vegul. Karaj szeleteket fuzerezem, hirtelen megsutom mind a ket oldalat. Utana egy jenaiba lerakok ugyanannyi fott-fustolt tarja szeletet, ra a husit, ra parolt gombat, az egeszet besamellel nyakonontom es fustolt sajt szeleteket teszek ra, majd az egeszet sutom. Aztan lesz meg kolbasszal toltott karaj. Lesz halaszle (most eloszor csinalok Karacsonykor, a ferjem nagyon imadja)amit a ferjem foz. Suti: Somloi (de az igazi, a maceras) es lesz eredeti Tiramisu. En mar nagyon varom!!!
Ajandek: hat vettunk egy csomo
jatekot a furdeshez,
csorgos jatekot,
textil konyvet (ezeket meg mindig imadja)
muanyag tanyer keszleteket (macisat, halacskasat, marha jol neznek ki)
Szeretnek meg rugos hintat.

Nicol!
ugye nektek van rugos hintatok?

Lanyok!
Atti mostmar jo ideje nem alszik este rendesen. Tegnap furdes utan nem volt hajlando aludni, fent volt kb 11ig. Gondoltuk majd reggelig alszik. De ejfelkor megint kelt, aztan 3kor, aztan 5kor, es utana mar nem is aludt vissza csak egy piciket. En mar tegnap bogtem a faradsagtol, mert minden este ez megy. Szinte csak 4orakat alszom. Mitol van ez. Olyan keservesen sir, ha felkel. Hetvegen voltunk a baratainknal. Szinte vegig fent volt, csak fel orat aludt. Hazafele meg az egy oras utat vegig uvoltotte. Azt hittem majd jo gyorsan bealszik, es este is alszik. Hat egy csudat, alig tudtuk elaltatni, es utana ejfelkor megint kelt, es utana meg egy csomoszor. Hihetetlen, hogy ennek a gyereknek ennyi az alvas igenye. Mit csinaljak? Be fogok igy kattanni. Alva el tudnek aludni.

Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


SziasztokKép

Edina, Judit
KösziKép, úgy örülök, hogy látható a változásKép
Csak az a baj, hogy a hasam még mindig nagy, mintha kismama lennék. Pont a legutóbbi baba-mama tornán kérdezte meg a tornát tartó csaj, hogy látom, kistesója lesz a KristófnakKép, mondanom se kell, egy világ omlott össze bennem.

Eddig amúgy 10 kilót fogytam, 2 és fél hónap alattKépKépKépMost 58kg-nál tartok, pont mint babavárás előtt voltamKép, de a cél min. 55kg, de az 50kg még jobb lenneKép
Szülés után 64kg voltam, aztán szerintem ettől a hülye Cerazettől felszedtem még 4 kg-ot, ezután abba is hagytam a gyógyit, és 68kg-san elhatároztam, ezt így nem mehet tovább, dagi vagyok, holnaptól indul a fogyi.
Ennek a lényege, hogy mindent ehetek, persze csak mértékkel és sokszor keveset és este 6 után már semmit, kivétel a szénhidrátok, amiket száműztem az étrendemből. Szinte semmi tészta, krumli, kenyér helyett Abonettet vagy teljes kiőrlésű barna kenyeret eszek, semmi nasi (kivéve nagy ritkánKép)
Ennyit csinálok csupán. Semmi többet. Mégcsak nem is tornázok, erre nekem se időm, se energiám. Max. Kristóf után rohangálok. Meg cipelem a 10kg-játKép Meg reggel 6-tól este 10-ig egy percre le nem ülök, mert nincs rá időm. Na meg hetente egyszer eljárunk a baba-mama tornára, bár az inkább játék, mint tornaKép

És amire külön büszke vagyok, hogy a tejcsim se csökkent tovább. Fogyókúra előtt is csak reggel és este szopiztunk, nem volt sok, pár korty, de ez még -10kg után is megvan, sőt, mióta a fogzás miatt éjszakánként is szopiztunk, talán még egy korttyal több is lettKép A mai napig szopival altatom be, ha úgy adódikKép Ennek úgy örülökKépHolott már 2 hetes korától nem elég neki a tejcsi és pótlást kapott, mégis, még 10 és fél hónaposan is szopizikKép


Judit
Az alvás nálunk is nagyon gázos manapság.
Este nem akar elaludni, ha elalszik, akkor mint pl. tegnap is, 1 óra múlva felkel, újra eszik, ezután aludt hajnali 1-ig, akkor felkelt, hajnali fél 3-ig olyat "játszottunk", hogy bealtattam, betettem az ágyba, ordítva felállt, kivettem, bealtattam, visszatettem és ismét elölről. Ez ment másfél órán keresztül. Akkor bevágott még 220gr tápszert, ettől kidőlt.
Mindezektől persze én úgy felébredtem, hogy reggel fél 5-ig nem tudtam visszaaludni, mire pedig elaludtam, 6-kor ébredt.
Így egész éjszaka aludtam 3 és fél órát, azt is két részletben.
És még mindig pörög a srác. Ha 20 percet aludni fog egész nap, már örülhetek.
Úgyhogy én is kivagyok.
A múlt héten minden nap ezt csinálta, 6-kor kel, és egész nap ébren van.

Most már csak röviden tudok írni, Kismaci ideköltözött az ölembe.

Szóval:
Ajándékok:
Mi még senkinek nem vettünk semmitKép
kristój játékokat fog kapni, hogy mit, azt még nem tudom.

Karácsonyfa:
Mi cserepes fenyőt szeretnénk venni, az nehéz és nem tudja magára borítani. Meg nem is hullik, így a tüskéit se tudja megenni.


Mennem kell, balhézik a srác.


Babus

Kép
babus2005
 
 


JuditKép
Küldöm az álommanót a kissrácnak! Jobb ötletem nincs!

BabusKép
Nagyon ügyi vagy ezzek a fogyással!!!!
Azért nem semmi testedzés, amit Kristóf ró rád!

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Mennyire édesek a bébik, jó volt nézegetni a sok képet Kép És milyen kis haspók szinte mind Kép

Babus
Gratulálok a -10 kilóhoz, nagoyn ügyes vagy, nem semmi a kitartásod Kép Így tovább! Gondolom sokkal jobban érzed magad a bőrödben Kép

Puszi mindenkinek

Tündi
Vendég
 


Stella, Tündi
KösziKép
Én is büszke vagyok magamraKépKépKép

Stella
Most olvastam a másik topikban, hogy Olivér és Botond lesznek a srácokKép
Nagyon szép nevekKép, főleg az Olivér tetszik nagyonKép

Most csak ennyire futotta, Kristófmaci roppantul nyűgös, ma is ugyanazt csinálta, mint amit leírtam.
Reggel 6 óta délelőtt aludt egy 30 percet, azóta semmit, viszont megállás nélkül nyüzsög, a lakás egyik végéből a másikba, a szoba egyik sarkából a másikba, a másikból az egyikbe, feláll, leül, feláll, leül, felmászik a polcra, felmászna az ágyra, kirámolja a szekrényt, lerámolja a ruhaszárítót.
Közben persze dumál ezerrel, dedede, nenene, bababa, mamama, hej, hé, teteteKép, nagyon murisKép
Elképesztő mennyi energia tombol benne. Még nézni is fárasztó, amit csinál.
Most persze már aludna, de most már késő bánat. 6-kor pancsi, addig most már ki kell húznia, mert ha most alszik, akkor este nem fog.

Megyek is, mert már törik a mécses.


Babus

Kép
babus2005
 
 


HalihóKép

StellaKép
Nekem nagyon tetszik az Olivér névKép
Apa is az, mármint a férjemKép
Most csak gyorsan bekukkantottam mert megyünk vásárolni ajándékokat a családnakKép
Hogy mennyire juttunk nem tudom!!!
Vikit addig átvisszük anyuhoz, most őt fárasza egy kicsitKép Kép

üdv:

Kép

Kép

Kép
edinka
 
 


Mi ez a pangás???
Hahó, hol van mindenki????



Babus, aki megint 1 évvel idősebb lettKép

Kép
babus2005
 
 


BabusKép
Boldog szülinapot!!!!
Reméljük Kristóf is meglep azzal, hogy ma extra jófiú lesz Kép!

JuditKép
Milyen ájszakátok volt?

LányokKép
Mehet pár 22. hetes pocakkép?
Kép
Kép
Stella

Kép
stella9
 
 


BOLDOG SZULINAPOT DRAGA BABUS!!!!!!!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Babus
Boldog szülinapot!
Kép

Stella
Nagyon csini pocid van. Kép

Majcsi

Majcsi
majcsi
 
 


Sziasztok!
Sajnos vissza olvasni nincs időm.Kép
Ma fél évesek a fiúk.Kép
Ákos 8410g 69cm, Attila 8170g 70cm.

Kép

Kép

Ákos:
Kép

Attila:
Kép




Puszi mindenkinek

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


JudytKép
Hát, nem találok szavakat a fiúkra!!!
Ezek a szemek!!!!
Alig hasonlítanak egymásra és olyan édesen komoly, karaktere pofijuk van!
Arcról nem mondanám meg, hogy csak fél évesek!
Stella

Kép
stella9
 
 


Babus
Isten éltessen! Kép

Stella
Kizárt, hogy 3 hét alatt ekkorát nőtt a pocid Kép Hatalmas, nagyon szép Kép

Tündi
Vendég
 


Stella!
Gyonyoru nagy pocakod van!!! De lennek megint pocakos Kép Hogy viseled?
Koszi kerdesed, most nagyon jo fiu volt. Nem tudom mitol fugg, mindent ugyan ugy csinalok, es megis. Most 21.40 aludt reggel 4 ora valameddig, utana visszaaludt 7valameddig, es rahuzott meg egy fel orat mellettem. Ilyen nagyon nagyon ritkan van, hogy mellettem reggel cici nelkul elaludjon. Csak ugy hattal fekudt, es elveztem a szuszogasat. Horkolni is szokott am Kép

Judyt!
Gratula a fel eveseknek! Jartok bebi uszasra? Kerlek mond, hogy nem maradunk le semmirol, ha kesobb kezdjuk, mint 6ho?! Ugy tudom a buvar reflex csakfel eves korig van. Annyira edesek azon a kepen, amin egymasnak dolnek. Nagy oromod van bennuk biztos. Nem szoktak felebreszteni egymast?

Tundi Baratosnem!
Hogy vagy? Mi van Veled?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Stella, Tundi!
27.en delelott mit csinaltok?

Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


JuditKép
Végre egy nyugodtabb éjszaka!
Ebből is látszik, hogy nem rajtad múlik. Persze most jön a kérdés, hogy akkor min múlik?
Ember legyen a talpán, aki megfejti a törpenép viselkedését Kép!

Részemről 27-én húzom az igát Kép, mert nem vagyok teljesen normális.
Stella

Kép
stella9
 
 


SziasztokKép

StellaKép
Ez még csak a 22 hét és már ekkorra a pocid????
qakkor milyen lesz a végéreKép

judytKép
Nagyon sokat nőttek a fiúk:9
És tényleg olyan különbözőekKép
Annyiszor eszembe jut hogy nekem néha vikivel milyen nehéz, de mi lenne ha 2en lennének??
nagyon nehéz gondolom ikres kismamának lenni!!!!

BabusKép
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOTKép

KÉPZELJÉTEKKép Kép Kép Kép
VIkim tud mászni, tegnap rájött hogyan kell és amint leteszem őt a földre azonnal el spurizikKép Kép
Annyira örülök, persze van hátránya isKép
Igaz még a polcon minden a helyén van, de nem tudom hogy meddig!!!
Ja, és annyira kifárad hogy most is alszik pedig nem szokott!!!

Kép

Kép
edinka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: