Új privát üzeneted érkezett!

horcika!

Én ebben a topikban olvastam, hogy kislánynak kedvez, ha közvetlen az együttlét előtt 1-2 percig joghurtos tampont felhelyezel (a 12. oldalon van a hozzászólás). De olvastam máshol, hogy az intimmosakodók és az ecetes öblités is jót tesz.

fix.b
Vendég
 


fix.b! Nekem is márciusre jelöl kislányt azt még nem néztem meg ,hogy nem -e esnek egybe a piros és zöld napok.A savasítást én is olvastam valahol egy próbát mindenképp megér.Nekem annyira nem sürgős a kistesó kivárom a lányos napokat.A lányos napok + savasítas meg már több mint fél siker.Mindenképpen figyelemmel kísérem a fejleményeket nálatok is.Hajrá a kislányért! pindurandusz
pindurandusz
 
 


pindurandusz!

Köszi, beleadunk majd mindent!! ;)

fix.b
Vendég
 

 
 

Szia Fix.b!
Na végre összejött ,itt vannak a képek a fiúkról.
Elég vegyes van ami már 1 éve készült.

[/url]http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=22583

Henus
henus
 
 


Lemaradt a végéről az url

[/url]http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=22583[url]
henus
 
 


henus
 
 


Henus!

Nagyon aranyosak a fiúk! Úgy látom Bence a huncutabb, Szabi már kicsit komolyabb fiú! Vagy nem jól gondolom? Rólatok nincs kép, de gondolom egyikőjük tiszta anyukája, másik tiszta apukája. Kis szöszi és barna.. :) Pont ezt írtam, hogy ha a második gyerkőc is kisfúcska lesz, akkor remélem, ő már rám fog hasonlíatni :)

fix.b
Vendég
 


Henus!

Nagyon helyesek a fiúk, de egy kicsi lány "elkelne" közéjük! :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Henus!

Ezeket most raktam fel!

http://babaszoba.hu/services/albums?alid=23302

fix.b
Vendég
 


Fix.b!
Elég későn raktam fel és fáradt voltam de harmadszorra csak sikerült.Igen jól gondolod a Szabi(nagyobb) tiszta apja, a Benus rám hasonlít szőke és olyan eleven mint én voltam állítolag kicsinek.A furcsa,hogy szőke kék szemű vagyok a férjem barna szemű és hajú és mindkét fiúnak barna szeme van(9 hónapos korukig kék volt)De természetre is külőnböznek a Szabcsi igényli,hogy egész nap foglalkozzunk vele mig a Benus elvan akármilyen dologgal.

Ditke74!
Én is ezzel érvelek apának eddig nem nagy sikerrel.
Ő azt mondja 3 év múlva gondolkozik rajta de fiatalabbak már nem leszünk csak.....
Henus
henus
 
 


Fix.b!
Elfelejtettem írni nagyon jók a képek Peti már kész nagyfiú rajtuk.
Olyan arik ebben a korban!
Henus
henus
 
 


Henus!

Nálunk meg az a furcsa, hogy apa barna hajú, zöld szemű, én eredetileg barna hajú, barna szemű, és Peti szőke hajú kék szemű lett!! :lol:

fix.b
Vendég
 


Sziasztok!

Én új vagyok a csapatban. Sajnos még a könyvet sem sikerült beszereznem így csak a neten összeszedett információim vannak. Amit meg kell mondjak elég kusza.
Ismer valaki olyan személyt aki elkészíti számomra ezt a bizonyos Jónás naptárt? Ha igen írjatok.
Köszi mindenkinek!
Bikka
bikka
 
 


bikka!

Én szívesen megcsinálom Neked! Add meg a születési időd, óra perc, hely!

fix.b
Vendég
 


Sziasztok!

Régóta olvasom a forumot 3 fiam van és nagyon szeretnénk egy kislányt.
megcsináltam az astro.com-on a naptáramat és a kiváncsiság kedvéért elmentem a pánszkay dokihoz is.
Nem akarlak lehangolni benneteket, de nekem egy hónap sem stimmel. Általában 8 nap elcsúszás van, de a doki januárra fiút ír, az astro lányt, februárra a doki lányt az astro fiút.:((((( segítsetek! Ti mit tennétek?
mina29
 
 


mina29!

Feltennéd a 2 táblázatot ide?! Kíváncsi vagyok rá! Nem lehet 8 nap eltérés, hisz az biztos, hogy a Jónás módszer és a Pánszky féle is a születésnapos szerinti holdállást nézi, és az egy hónapban csak egy nap lehet (csak egyetlen egy nap áll úgy a hold). Vagy add meg a születési dátumodat, majd én kiszámolom az astro.com-mal és azt hasonlítsd össze a Pánszky félével! Csak mert én is megcsináltam valakinek, aki elment a Pánszkyhoz is, és neki fedte egymást a két táblázat!

fix.b
Vendég
 


mina29!
Én is elképzelhetetlennek tartom,hogy ennyire ne stimmeljen a két táblázat.Mint írtam én is felfedeztem egy-két nap csuszást 3 hónapnál is de a nemek stimmelnek.Mivel ismerősöm a Jónás nem hinném,hogy rossz táblázatot csinált volna pont nekem.I gy feltételezhető,hogy a tiéddel nem stimmel valami.De ez az én véleményem lehet ettől még igazad.
Henus
henus
 
 


sziasztok!

Megpróbálom feltenni a táblázatot, de fel kell telepítsem a sannert elötte. Elkeserítő az egész. holnap felhívom a Pánszkyt mert valami nem stimmel.

adataim: 1973.07.08 16.40perc Kaposvár
mina29
 
 


Ha valaki össze tudna hozni a Jónás dokival nagyon megköszönném! Biztosra szeretnék menni ennyi pasi után.

Előre is köszi nektek!
mina29
 
 


mina29!

Én a 2007-es évre ccináltam meg Neked, nem tudom, hogy a Pánszky doki melyik időszakra!

Itt van a táblázat!

1170605487.61.doc

fix.b
Vendég
 


lefotóztam, remélem jól látszik.

mi a véleményetek? Kép
mina29
 
 


köszi fix.b!

nekem is ugyanez jött ki. szóval nem értem:((((
mina29
 
 


mina29!

A papír aljára jobb alsó sarokba mi van írva?
Később átnézem, és majd jövök, ha rájöttem valamire..

fix.b
Vendég
 


az, hogy 2008 január 6,7,8,9 lány
koszi előre is!
mina29
 
 


fix.b! Nagyon jók a képek a kis csibészról.Bár szerintem hasonlít rád.De végül is egy a lényeg,hogy egészséges az már csak ráadás ,hogy ilyen helyes kis pofija van.Erről a Pánszky dokiról még sok jót nem olvastam.A fényképe alapján nem valami szimpatikus.Te voltál nála?A neten meg lehet rendelni jónás doki könyvét?
pindurandusz
 
 


pindurandusz!

Köszi, ha úgy látod, hogy hasonlít rám a kisfiam, ezt igen kevesen mondták eddig :) Én nem voltam a Pánszkynál és nem is megyek hozzá. A Jónás könyvet a www.agykontroll.hu oldalon lehet megrendelni, a kiadványaink, felnőtt könyvek között van, 950Ft, de postaköltséggel együtt 1750 Ft körül van, ezt itt írta olyan, aki már rendelt onnan.

mina29!

De a többi hónap 2007-re vonatkozik csak a január nem?

fix.b
Vendég
 


Fix.b!

Ahogy a múlkor irtad /menzesz+Jónás/szerintem kb. egyszerre kell "akcióba" lépnünk. Drukkolok neked is!!!

Eljött a mi IDŐNK! :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


ő egy évet néz meg és mivel én 2007 január 30.-án voltam nála egy év 2008 január 30.-ig tart
mi a véleményed?- melyik lehet a helyes? teljesen kétségbe vagyok esve:(((
mina29
 
 


ditke74!

Te tudod, hogy kb. mikor lesz peteérésed? Én úgy számolom, nekem Valentin nap környékén! :)

mina29!

Megnéztem a születési dátumod alapján, hogy mikor születtél, és úgy nézem, hogy 1 nappal az első negyed után, (azaz telihold előtt 7 nappal). Így az astro.com-.os táblázat jó! Viszont a Pánszky szerintem elnézett valamit, mert ő a az újhold utáni első napokat vette Neked Jónás napnak, ezt megnéztem mind a 12 hónapra. Mindenképp hívd fel, és kérdezd meg, hogy a születési dátumod alapján szerinte hogy állt a hold, amikor születtél (ne említsd az astro.com-ot, mert úgyis azt mondja, hogy az nem jó). És abból ki fog derülni, hogy elnézett e valamit, vagy sem. Lehet, én tudok valamit rosszul. Többieknek mi a véleményük?

fix.b
Vendég
 


Szia mina29!
Szerintem az első két honapnál fel vannak cserélve a nemek mert a többi stimmel.A napok valoban teljesen eltérőek már amennyire kisilabizáltam a képről amit küldtél.Szerintem a Pánszki félével nem stimmel valami,mert én több naptárt is láttam amit a Jónás küldött általam az ismerősőmnek és sogornőmnek és a nemek mindig 1 fiú 1 lány vagy nincs jelőlés (bizonytalan a neme a babának).De ellentmond az a tény,hogy a Pánszki féle naptárnak egyeznie kell a Jónáséval mert Magyarországon Ő az egyetlen hivatalos képviselője e módszernek.Nekem amit küldőtt tájékoztatot a módszerről minden le van írva,hogy csak ők ketten képviselik,mint (tőrvényesen elismert) szakemberek e módszert.Azt írja rengetegen visszaélnek az Ő nevével és sokan támadják e módszert.Ennyit tudtam segíteni.

Henus
henus
 
 


Henus!

Tudsz nekem abban segíteni, hogy az adataim eljussanak Jónás doktorhoz és ö kiszámoljaÍ? Természetesen fizetem az ő és a te költségeidet is.
Nagyon fontos lenne.
Előre is köszi!
mina29
 
 


Mina29!
Megprobálok segíteni az adatokat elküldöd nekem postán vagy
emailbe én meg tovább küldöm az anyosom által.Elötte még megbeszélem velük és szolok neked a továbbiakról.
Henus
henus
 
 


Nagyon köszönöm !

Az adataim itt vannak ezen az oldalon, de ha nem találod leírom szívesen.

A pánszky doki szerint 14.-töl kellene akciózni, kérlek ha tudod írd meg, hogy jónás doktor mit mond, lehet-e romantikus valentinnap?
Azért elszomorító, hogy magyarországon az egyetlen ember nem jól csinálja meg nagy pénzért a táblázatom:((( Henus nagyon számítok rád, benned van minden bizodalmam.
mina29
 
 


Fix.b!

Én a Jónás napra gondoltam! :wink:
Sima pé kb. 8-a :roll:
Vendég
 


ditke74!

A Jónás nap most nekünk nem jó, mert fiút ír. Amúgy február 3-4-5-6 lenne :)

fix.b
Vendég
 


Sziasztok!

Képzeljétek felhívtam Pánszky dokit és nagyon rendes volt.
Valóban tévedett, vagy rossz volt a gépe, de most kiszámolta és lediktálta mégegyszer. De egy valami nem tiszta nekem: hogy is van az, hogy az előző gyerek neme dönti el a következőt?
mina29
 
 


mina29!

És az egyezik a astro.com-mal?

fix.b
Vendég
 


Mona29!
Örülök én is ilyen megoldásra gondoltam,hogy elküldöm a Pánszki féle naptárat Jónásnak,hogy nézze át.Csak ez időbe lett volna 2 hét ráadásul már fizettél tehát biztos nem kért volna Ő is pénzt nem olyan.Tényleg igy már eggyezik a két naptár?Egyébként mekkorák a fiaid?
Henus :lol:
henus
 
 


fix.b!

ez igen, de tudok egy stabilabb, jobb lapot, mert itt a rizikófaktort is írja és pontosan a termékenységed óráját is, ha érdekel, szívesen megadom a linket.
mina29
 
 


Mina29

Szerintem mindannyiunkat érdekel ez a link, örülnék ha megosztanád velünk. :lol:
Vendég
 


mina29!

Engem érdekel a link, bár a termékenység óráját én is ki tudom magamnak számolni, de egyszerűbb, ha a gép számolja. :lol: Hol található? Megírod?

fix.b
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Jó látni, hogy ennyien hiszünk e módszerben rejlő lehetőségben. Én a magam részéről nagyon bízom benne. Bár nekem nem a neme fontos a babának én csak szeretnék egy babát.

Üdv mindenkinek: Bikka
bikka
 
 


Sziasztok! Engem is nagyon érdekelne az a link.Remélem hamar felkerül. pindurandusz[/b][/i][/u][/quote]
pindurandusz
 
 


mina29!
Bocs most néztem,hogy véletlenül monának írtalak előbb,de
remélem nem ezért nem válaszoltál.
Henus
henus
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem volt áram nálunk, igy net sem.

A link a következő: http://www.lunarium.co.uk/jonas.php

sok sikert!
mina29
 
 


Aki tud angolul érdemes végigolvasni mert érdekes!
Nagyon kell figyelni a rizikófaktorra!

Ja és ha valakinek az első fogantatásnál pi fia van és most kislányért küzd, de a kisfia után meghatározott nem az kisfiú, akkor ez a legjobb fogamzásgátló sajnos. Hú nem biztos, hogy érthető voltam. ha fiú után fiú jön a holdállás szerint az első fogantatásakor és most kislányt szeretnél, egyszerűen nem leszel a lányos napokon terhes. sajnos.................
mina29
 
 


Sziasztok,


nem értem teljesen, hogy hogy befolyásolja az első gyermek a második nemét..... Elmondanád, mina?????Jól értem: ha én fiús napon leszek terhes, fiam is lesz, és a kövi hónapban is fiús hónap lesz, akkor én hiába akarok másodjára lányt, akkor se leszek terhes????? Bocsi, de egyátalán nem értem.... :(
Ha én egy lányt, és egy fiút szeretnék, olyan hónapban kell próbálkozni, amikor az egyik hó fiú hónap, a kövi meg lány?????
Én még azt se értem, amit írtál, hogy ...." akkor ez a legjobb fogamzásgátló". Miért??? Akkor még terhes lehet az ember, csak nem a "kívánt" nemű poronty születik, nem? Vagy totál félreértem?

Magyarázd el légyszi.

A honlapot megnézem majd én is.

Köszi
pocócska
 
 


fix.b!


hogy kell kiszámolni a termékenység óráját????? Hát, már végképp összezavarodtam..... Ha vannak a termékenységi napok, a pirosak, akkor mi a termékenységi óra???
Ne haragudj, de nem értem....... Mondd el légyszi.

Köszi
pocócska
 
 


mina29!

Köszi a linket. Érdekes, hogy nekem most januárra O volt az RF, és a megfelelő időpontban léptünk akcióba, mégse jött össze :(
Azt hol írja, hogy mi a meghatározott nem a másodiknál? Nem látom az oldalon!

fix.b
Vendég
 


pocócska!

Ez az oldal, amit írt mina29, kiszámolja a születési óra perced alapján pontosan a termékenység pillanatát. Tehát megadja azt a pillanatot, amikor hajszál pontosan ugyanúgy állt a hold, mint amikor születtél! Érted már így? Én úgy számoltam ki magamnak, hogy visszanéztem egy holdnaptárat arra az évre vonatkozóan, amikor születtem, abban benne volt óra pecre, hogy mikor van pl. telihold stb, és abból számoltam ki. A Jónás táblázatban csak a napok vannak megadva, és van ahol pl. két nap közé esik. A fent megadott linknél az óra percet is megadja. Ennek végülis annyi a jelentősége, hogy tudd, hogy mikorra kell odaérniük a spermiumoknak. Ha esetleg lomhábbak, mint az átlag, akkor tudj vele kalkulálni! :lol:

fix.b
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: