Új privát üzeneted érkezett!

Gyöngyi!
Simán lehet a hormonjaid maitt!
Én most vettem észre, h rám meg a hiszti pont termékeny időszakban jön rám és apával tuti összeveszünk ekkor.... szóval, így nehéz összehozni a bébit... :?
Jól teszed, h ilyen jó dolgokkal foglalod le magad!!!! Meglásd, most + teszted lesz!!!!! :wink:

Na várj!
Gyertyáztál? Valait figyelmen kívül hagytam?? Ne haragudj, de nem emlékszem, h írtál erről.... :oops:

babszika
 
 


Szia babszika....
nos a gyertyázás nem valami ezoterikus mágiás dolgok, ez a szimpla lábakat a magasba...na nem 180 fokosan tökéletesen, hanem falra fel....szóval hasson a gravitáció...a babanet oldalon az egyik alapkérdés is ezzel kapcsolatos...szóval segítsünk a focicsapatnak...bár az anatómia ( a hüvely és még helyzete épp ehhez adott) is segít...de a 10 g se semmi.....már mindenre gondoltam múltkor, mi lehetet a hibatika....na most aztán mindet beleadtunk.....nevetnem kell az egészen.....hidd el első vagy második baba...ki vagyok ám rendesen akadva, hogy eu ennyire komplikált, ami másnak ( nagy %-ban azoknak akik nem karják) becsúszik azt én ( és társ párjaink) rásegítéssel is csak többszöri herce hurca után hozzuk össze...

Jól be is vásároltam, muskántliból és vettem A4-s papírkereteket az összes dipit bizit kirakom a falra.....plusz bejelentkeztem egy lakás megtekintésére...szóval ezt a hetet itthon nyugiban akarom eltölteni...most kajáltam egy adag uborkafőzit...de ez a fránya gyomorfeszültség nem akar elhagyni...amúgy én a menzesz előtti napokon vagyok nagyon durván kiakadva.....és még egyszer hangsúlyozom...csak egyetlen egy tesztem van itthon, nem lehet elszórakozni sem elsietni.....ez a hónap nagyon gyorsan elsuhant( uracskám jelenlétében)...amúgy aszem a kedvem feldobott....pláne hogy a családi kasszát egy kissé megkúrtítottam... rögtön fizu után....akkor mindenkinek szép napot( itt Kanizsán szuper idő van) :lol:

pussz
gyongyi1971
gyongyi1971
 
 


Sziasztok!

Úgy olvasom nektek sem megy parancsszóra...hát igen, én azt figyeltem meg, hogy amióta ránk jött ez a gyerek téma valahogy megváltozott a dolog kicsit. Túl "muszáj"-os...mi nem veszünk össze, csak hirtelen elmúlik az ihlet (nálam)

A mi babánk nem tudom mire vár...van szobája már. Talán az nem tetszik neki, hogy jelenleg oda dobálok be minden kacatot :lol:
Ha ezen múlik, holnap festek szép felhőket, meg madarakat, meg napocskát a falra és veszek neki másik függönyt is...de ha akar egy ideig alhat a mi szobánkba is, sőt szívesen kimegyünk onnan, ha azt szeretné. Mindegy, csak jöjjön.

A férjem lassan már azt is elvállalja, hogy tisztába teszi, pedig a legelején nagyon tiltakozott.

Gyöngyi!
Mit jelent az, hogy sokat gyertyáztál?

B
bözskete
 
 

 
 

Sziasztok!

Remélem az ünnepek jól teltek, mindenki üde és friss a locsolás után :D

Drága bátyám nem kímélt és szódásüveget használt :D

Gyöngyi,

a hangulat együtt változik a ciklussal, attól függően épp a ciklus mely szakaszában vagy, olyan a hangulatod, első felében optimista, reménykedő, jókedvű, feldobott stb, aztán a termékeny napok elmúltával szépen magába fordul a nő, kétségbe esik, zaklatott, türelmetlen ésatöbbi...ezt éled át minden hónapban, ha hormonokat szedsz akkor feltúrbózva....én egyszer elsírtam magam a nyugdíjigazgatóságon, mert nem jól töltöttem ki az űrlapot...és totál kiakadtam, mikor a nő elküldött, ott bőgtem....ja épp clostit szedtem akkor is :D
most én is éppen a kiborulós időszakomat élem, mert már a 39. napon vagyok és egy kis barnázáson kívül semmi se történik, és én annyira tudom utálni ezt...nagyon kiakasztó tud lenni az, hogy sose tudom mikor fog megjönni... :evil:

na pusszikák
Dana

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok!
Gyöngyi! Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön!
Ria! Biztosan nagyon szép lesz a házatok! :wink: Sok erőt, és kitartást kívánok a felépítéshez!
Bözskete! Sztem ezzel mindenki így van. Én pl. most arra "törekszem", hogy 2 naponta mindig legyen valami. Csak ez olyan rutinszerű egy idő után. De mindig megpróbálom, valahogyan feldobni.... De a görcs akkor is megvan. Csak titkon remélem, a Férjem nem sejt ebből semmit.
Dana! Jó lehetett a locsolás! Így biztos nem fogsz elhervadni! :D

Csajok! Holnap ugye Uh. Picit érzem, hogy szurkál a hasam két oldalt, de sztem Pé nekem a 15-16. napon szokott lenni. Holnap a 12. nap lesz. Vajon akkor látja, hogy a petécskéim nőnek, vagy nőni fognak még? Nem lesz korai az Uh? Vajon le tudja abból szűrni, hogy ha még nincs, akkor pár nap múlva lesz -e Pé? Sok a kérdés tudom, de félek ám! :oops:
vikike0429
 
 


Szia Vikike!

Ne izgulj tényleg...ha szurkál, az jó, akkor növöget ott valami, vagy akár több is...nem korai a 12, nap, főleg hogy most több clostit szedsz...nem pont tüszőrepi napján kell menni, mert akkor esetleg le is maradnátok a lényegről...előtte kell 1-2 nappal ránézni, látszani fog, hogy beindult a növekedés, esetleg majd behív később, hogy azt megnézze, megreped(tek)-e a tüsző(k)...nyugiiii

Ja és egy népi bölcsesség még: azt mondják, új ház, új gyerek :D

puszika
Dana

Kép
danaaia
 
 


Dana de aktiv vagy ma...aszem így 3 gyerkőc után is rádtalál a meglepi...semmire nem lehet ráhúzni, hogy az első gyereknél így volt és akkor most ez lesz....ez az egész szépsége....amúgy closti szedés alatt hőhullémoztam rosszul voltan homályosan láttam...szóval nőnek lenni sem leányálom :lol:

Le szerettem volna cserélni a Zozó képét, de valami pöcök vana dolgoban már lekicsinyitettem a képet de nem akarja a net.

Viki nyugi...nem vagy kezdő ez minimum a második ciklus clostival...szóval emlékeim szerint múltkor a bal oldalam, szurkált és ott volt a petécske ebben a ciklusomban jobb oldalom most pedig az az oldalam szurkált..a rutinszerű szexről sajnos nekem is hasonóak a tapasztalataim....de a tusszőrepi nap utáni napon ) amikor aztán mindent bele) azt hittem lehalok, mint aki vizsgára megy és azt sem tudja mi vár rá...röhejes volt az egész ....plusz gyomorideg.... :lol: sőt apa előtte 4 vag y5 napig diétán volt ( szex ügyben) szóval ha most se akkor nagyon ideges leszek és és és ...nem tudom mit csinálok :twisted:

Bözskete agyertyázás az a bizonyos lábakat a magasba derekat betámaszt...aztán hadd szóljon...vagyis folyjon a csapat bele a cuki anyaméh mélyébe...amolyan sebességfokozó...bár aszem az MTV1 Testimesék című műsorában hallottam....imádom a műsort ...szóval a legesleggyorsabb spermium akár 45 perc alatt is elérheti a petesejtet....na ehhez én a gravitásió hatásával is segítettem, nem álltam fel eksön után hanem inkább gyertyáztam....nálam nincs olyan hogy ebben abban hiszek...de mindent el kelle követnem a cél érdekében.....
gyongyi1971
 
 


Sziasztok!
Köszi Csajok a bíztatást! Mindjárt indulok........

Gyöngyi! Nagyon szorítok neked!!!!!!!! :wink:
vikike0429
 
 


Viki!
Szurkolok neked!!!!!
Cserébe én is kérlek, olyan 11 óra után!!!! :wink:

Gyöngyi!
Tegnap vagy 20 percig gyertyáztam én is.... rábeszéltél.... anélkül, h megtetted volna :lol: :lol:

babszika
 
 


Sziasztok!

Én is képet cseréltem Zsiginek :)

jó gyertyázást Ria :D
én mondjuk nem tornáztam ennyit, csak kicsit felpolcoltam a popsim, egy kispárnával...:D

pusszantás
jön a fiam :D

Dana

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok!
Hát semmi jó......... :cry: Vannak többen is a petécskéim, de nagyon kicsik. 15,5 mm. 20 körülinek kellene lennie a doki szerint. Hétfőn megnézi reggel mégegyszer, hátha, mert ugye ez a 12. nap volt ma. Lehet, hogy még nőnek. De nem sok az esélye. Ha nem, akkor jövő hónapban 3X1 Closti, meg addigra a hormonvizsgálat eredménye is meglesz.
Dana! Nagyon édes a kisfiad!
Ria! Drukkolok ezerrel!
vikike0429
 
 


Sziasztok!

Viki...nyugi elég ha én ramatyul vagyok ( hányás fejfájás) valami front...de már éledezek....arra gondoltam a closti felnyomta az agyalapi mirigyemet(ilyen értelemben semmi köze hozzá) csak annyira feszült a koponyám, gyógyszert pedig semmi esetre sem veszek be.....amúgy őszinte legyek a legtöbbetekzeh képest nekem ez csak a második mesterkélt ciklusom....de elegem van...addig tök jó volt, amíg durván 1,5-2 évig csak voltunk...aztán nem is gondolkoztam a dolgon ...miért nem jön össze...most meg ajjajajjaj

Dana édi a srácotok úgytűnika fiúcskák szépen legényesednek..a gyertyázás nálam is lábat fel a falra nagypárna alám vagy mögém....nem kimondottan tornáztam én sem....

Babszika én egy filmet néztem végig így ráadásul fejjel hátrafelé...szóval nem is emlékszem miről szólt a film....

Dana érdemes a legutóbbi ciklushoz tartanom magam....vagy egy két napot pluszban kellene várni???? a choragon injekció leírásában azt javallják, hogy akit evvel ( és egyéb mesterseges dolgokkal) kezelnek azoknak a peteéréstől a 10-12 napi terhességi tesztelés nem is biztos hogy érdemes, inkáb pár napot ráhúzni....azért legbelül készülök ám...de miután iutthon vagyok...teljesen elhagyott a szokásos pániktünet együttesem.....
bár a menzesz jeleit figyelem, néha mintha...de manapság ( az előző ciklusból levonva a tapasztalatokat) csak az idő a megmondatója mi is lesz.....
gyongyi1971
 
 


Babszika mi is az a dpo???
üdv
gyöngyi
gyongyi1971
 
 


Sziasztok!

Viki, ne keseredj el, nem olyan kicsi az a 15,5 és még nőhet szerintem...egyél sok joghurtot, mandulát igyál napi 1,5-2 l vizet és semmi-de semmiképpen ne add át magad az elkeseredésnek!!!! 20 körülinek a tüszirepi idején kell lennie nem most!!!! És mikor beadja a tüszirepit még attól is nő az alatt a 36 óra alatt...nem ilyen fekete-fehér a női test hogy ennyi és ennyi mm és akkor nem lesz semmi...jah, férfi a dokid honnan is tudhatná... :wink:
szurk a hétfőhöz és addig jelképesen is simizd a petefészkedet és biztasd is egy kicsit!!! ha akkor sem lesz elég nagy, akkor se kell elkenődni, hanem örülni kell, hogy "na mostmár ezt is tudod", és a dokid is és lehet kezelni a dolgot célzottabban!

Gyöngyi!
nehéz megállni, hogy ne izgulj, ugye? Tényleg tartsd magad a magad szabta rendhez, emlékszel a ciklus elejére? elhatároztad, hogy miképpen is fogod "elviselni" ezt a ciklust...ki tudod várni azt a pár plusz napot, tudom. Fölöslegesen bosszantanád magad, és csak menne a pénz a tesztekre!!! Eljön az ideje a jó hírnek, nem kell sürgetni...és ne keresd a mensi jeleit se,semmilyen jelet ne keress. ha jelezni akar a test megtalál az keresés nélkül is.

És egyet kell értenem veled, az idő mindent megold és mindenre választ hoz. Csak ahhoz is sok idő kell mire ezt az ember megtanulja és elfogadja és tud haladni az idővel, élni az idejével, a neki szabott ritmusban, nem gyorsabban nem lassabban, pont úgy.

Máskor is volt már ilyen hányós-fejfájásod? Sajnálom, remélem tényleg jobban vagy már. Nekem is sokat fáj a fejem mostanában.
Egy egész filmet felpolcolva fordítva...??? Jaj Gyöngyi...tényleg beleadsz mindent :wink: én max fél órát tartottam magam úgy...talán el is aludtam közben. :lol:

Köszi a bókokat, átadom Zsiginek, hogy első virtuális hódításai itt sorakoznak :lol: hát ha ránézek a kis huncutra engem is mindig elcsábít és nem tudok haragudni rá...

Ria,
veled mi újság? Írj még ma, légyszíííí

puszika
Dana

Kép
danaaia
 
 


Jaj Dana vártam már hogy írj...szerintem a privimet nem olvastad....tényleg kibőgtem magamból, még jó hogy nem volt itthona férjecském....
:cry:
gyongyi1971
 
 


Gyöngyi,
olvastam válaszoltam, remélem megkaptad :roll:
puszi
Dana

Kép
danaaia
 
 


Sziasztok!
Dana! Köszi, simogatom majd. Beszéltem a 3-as ikres ismerősömmel. Olyan jó volt! 6 inszem, és 1 lombik volt neki, tehát mindent tud erről....Vigasztalt, jól esett. Többször fel fogom majd hívni!
Ria! Neked megvolt a szuri?
Gyöngyi! Miért sírtál? Mi nem tudhatjuk?
vikike0429
 
 


Szia Viki...dehogy nem csak az egész regényt nem akartam leírnia lényeg elpotyáztam egy tetsztet gondolhatod ha nem örömömben sírtam akkor miért is...mert egy emeletes barom vagyok...aki nem bír ki 3 napot vag y4-et....na megoldottam no teszt legközelebb no kídértés...

de kiírtam magamból pláne kibígtem... amúgyis néha érdemes leereszteni...aszema mai migrénes fejfájás is besegített...hányással és még du is tartott...gyogyi nélkül pedig nem marad el...azt nem állt szándékomban beszedni...szóval ennyi tömören ...jól lefikaztam magam magamban..gyenge alak vagyok...de Dana megerősített...na haadjunk este van mi a teendőm így itthon egyedül totál unalmas magányos és olyan kihalt az ÉLETEM, mert az ÉLETEIM nincsenek itthon...jó éjt mindenkinek
gyongyi1971
 
 


Sziasztok!

Vagyok. . . élek....
sajna, én sem szolgálhatok a legjobb hírekkel....

végre, a 3x1 clostinak köszönhetően most 4 tüszőcském van.
16-18mm-esek.
ez önmagában szuper hír!!!! végre, vannak elegen :wink:

a rossz hír, h a mnyh-ám egyszerűen fos.... :cry:
a doki szerint is csak csodababánk lehet ebben a hónapban.... :cry:

Gyöngyi!
a dpo - a peteérés utáni nap
a ferty meghülyült és túl koránra betett egy peteérést nekem és most így is írja ki a vonalzómra.... szerinte már a 4. napon vagyok peteérés után.....

babszika
 
 


Sziasztok!
Gyöngyi! Sajnálom! És köszönöm, hogy megosztottad velünk. Sajnos mi mindannyian tudjuk, milyen negatívat tesztelni. Én nagyon drukkolok neked, hogy pár nap múlva + legyen!!!!(Buksisimi)

Ria! Fenébe! Akkor úgy néz ki, ez a ciklus sem lesz a mienk. A következőben is együtt startolunk, és akkor az lesz a nyerő. Ok?Vagy most lesz mind a kettőnknek csodababája! Mit tanácsolt a doki a következő hónapra? Marad a Closti?
Én sem bízom benne, hogy hétfőre megnőnek a tüszőim.... :cry:
Ma péntek 13. van! Vigyázzatok magatokra! Nem vagyok babonás,de mégis.........
Puszi nektek!
vikike0429
 
 


Sziasztok!

Viki!
Igen, megpróbálkozunk még egy hónap clostival, mert elég jól reagál a szervezetem (nem vagyok "túllőve" sem). Azt mondta, próbáljuk ki a 4x1-et.
Szerinte annak már jónak kell lennie.... és sztem is! :wink:

Azért nagyon örülnék, ha lenne egy csodababánk....

Viki!
Hétfőig még nagyon sok idő van! Addig lazán megnőnek!!!!

Gyöngyi!
Tegnap bunkó voltam (csak a magam bajával foglalkoztam).... csak tegnap éjjel tudatosul bennem, h mi történt veled.... ne haragudj, h csak most reagálok.... :oops: Ne keseredj, mert a b.nőmnek 3 negatív tesztje volt, majd elment a dokihoz és már szívhangja is volt abébinek!!!!! Szóval, sztem bizakodj még!!!

babszika
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy eddig nem jelentkeztem....
Vikike, végre válaszolok. Én 27 éves leszek 1 hónap múlva.
A tünetek :( úgy 1-2 hete kezdődtek... Sajnos szinte minden van, ami a terhességgel együtt jár, de elviselem, mert tudom megéri.
Étvágyam szerencsére alig van, és többet alszok, mint eddig bármikor.

Gyöngyi - kövesd is a példám :) ...és a többiek is.

Az tényleg nem jó, ha időre kell csinálni, mi is voltunk vele, de Apa sem bírta elviselni Pl. hogy ma nem lehet, majd holnap után.... fekve maradni, lábak a falra...stb. Vettem tesztet is, ami a nyálból kimutatja, hogy mikor van peteérés, de az sem segített sokat.
Én a télen szép lassan bebeszéltem, hogy nem kell (görcsösen) a gyerek, még ne jöjjön.... Úgy látszik hatott, elhitte a testem, hogy lemondtam róla. Márciusban mi akkor csináltuk, amikor jól esett... és valamelyik nap pont időben :)

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Gyöngyi - sajnálom a negatív teszetet :cry:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Jó reggelt!!!!!!!!!!

Merre bújkáltok?????
Tessék jönni csevegni.... :wink:

babszika
 
 


Sziasztok!
Ria! De jó a tockered! Hol tudsz te ilyeneket csinálni? Olyan oldal nincs, ahol nem kell hozzá angol? :oops:

Megyek főzni.........
Mindenkinek szép napot!
vikike0429
 
 


Viki!

Biztos van, csak ahhoz meg én nem értek.

De ha gondolod, ebben szívesen segítek, mert nem nagy ördöngősség. :)

babszika
 
 


Viki!
Írtam neked privit!!!!

babszika
 
 


Hi csajszik...bocsi de az uracskámmal bíbelődtem tegnap óta.....kettecskén...hajhhh

Szóval most látom Babszika te már a 3. clostis hónapot taposod.....nagyon vidám vagy gartulálok


Babszi nem tudom miért lettél volna bunkó....nekem nem jött le.... és nem is vagyok sértődős...

Kia...hát ha nem lenne az az UHanggal kísért tüsszőrepis stb...akkor könnyebben nem figyelnék a témára...folyton azon morfondírozom, a következő ciklusnál elkezdem a hőmet mérni...de nem hiszek benne 100%-ban...pláne rákontrázna és még inkább a dolgaimat kontrolálnám...szóval biztos igazad van...az első gyerkőcnél nem emlkészem semmio aggódásra...igaz ő fél év munkájának eredménye...de van aki már a 2. hónapután ideges miért nem sikerül....

kellemes hétvégét...mi elindulunk a hétvégi körútakra

puszi

Legyetek ROSSZAK :oops:

gyöngyi-ÉK
gyongyi1971
 
 


Próba..........
vikike0429
 
 


Sziasztok!
Ria! Megkaptam, egy tündér vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!
Úgy örülök! :wink:
Remélem,nem sokára a babás tickeredet is "lemásolhatom"!

Kép
vikike0429
 
 


ügyik vagyok!
:lol: :lol: :lol: :o
gyongyi1971
 
 


De jóóóóóó lett Viki!!!! :wink:
Akkor nagyon ügyin írtam le! (most büszke vagyok magamra)

Nagyon remélem, h így lesz ahogy mondod és végre elérkezik a várva várt pillanat: eljön hozzánk is egy zebra és itt ragad 2 csík :wink:

Köszi Gyöngyi a gratulációt.
Valójában nem érdemlem meg, mert amiket itt olvastok, az valójábana pozitív kondicionálás! Próbálom elhitetni magammal, h talán sikerülhet nekünk is egy bébike... és miért ne most?!
Szóval, legbelül tele vagyok félelmekkel és aggodalommal.
Olyannyira nem vagyok "jól", h most aludtam egy kicsit (apa elment délutánra dolgozni). Én közben mit álmodom: apa vkivel összeszűrte a levet... vagyis "csak" flörtölget egy csajjal, mert ő hajt rá és hagyta magát, belement a játékba.... Én meg rájöttem és rákérdeztem.
Ez mind amiatt van, mert már teljesen elbizonytalanodtam... úgy értem, h nagyon félek attól, h apa ezt így megunja és keres vki mást, akinek azonnal összejön....

babszika
 
 


Babszikám te őrült vagy...ne már az álmaidra alapozd a házasságotokat és gyermekválallásotokat...én is sok pocsék álomra emlékszem, de eddig egy sem vált valóra....íg yutólag nézve....viszont a nagy HÍR megint paradicsipmot szüretelek az annnnnyát neki.....de legalább az utolsó napok észveszejtő pánikérzése elhagyott...de az uram azért ismételgeti ne stresszelj már...úgy döntöttem, nem is fogom mondani a 3. ciklusnál mi hogy van...holnap elmegy a hírős fővárosba melózni nem is jön vissza a jövő hétvégére....a 15. nap pedig ugyan szombat, de aznap be kellene adni a szurit...na szóval arról lehet hogy tudni fog...de nem fogom betartani a szóneteket előtte és csak másnap este...letojcsizom az egészet...mindent felborítok aztán lássuk......ennyi de ez a fránya derék fájás vagy görcs is elhagyhatna már a fenébe :oops:
végülis közel egy napot nyertem mert már csak 31 napos lett a ciklusom...valahogy rá kellene vennem magam, hogy ne akarjak gyereket aztán lehet hogy Kia módszere be is jönne.....na mindegy ahogy ti szoktátok írni, új hónap új ciklus új remények
puszi
Gyöngyi
gyongyi1971
 
 


Sajnálom Pirit Gyöngyi!!!!!!!!!!!!!!!
Sztem az egy jó ötlet, h könnyedebben fogod fel a köv. hónapot! Én is emondó vagyok. Már nem görcsölök annyi mindenen....

Kicsit jobban vagyok, és most éppen reménykedem... Ma megittam már 2 üveg ásványvizet és remélem, h növöget a mnyh-ám!

babszika
 
 


Sziasztok!
Gyöngyi! Sajnálom!!!!!!!!!!Mit mond a doki? Kapsz valamilyen bogyót, vagy "csak" tüszőrepi szuri lesz ebben a ciklusban? Biztos, jó, hogy megpróbálsz nem görcsölni. Drukkolok, hogy sikerüljön!!!

Ria! Hányszor, de hányszor jutott már ez eszembe, hogy én vagyok a "defektes" , és Apa már rég Apa lehetne, ha nem velem hozza össze a sors. De el kell hesegetni ezeket a gondolatokat, mert az ember begolyózik. :shock:

Ma megyünk fel Pestre a Construmára, megnézzük, milyen akciók vannak. Téglát, cserepet, ilyesmit. Elvileg a kőműves 2 hét múlva jön falazni. Kíváncsi leszek....
Megyek berakok egy mosást, sütök gofrit, aztán induunk. Gyönyörű idő van! Legyen mindenkinek szép napja.

Holnap Uh. Nem hiszem, hogy nőttek a petécskéim, mert semmit nem éreztem..........Majd kiderül.

Kép
vikike0429
 
 


Nem ugrik magától a ticker??Ma már a 15. nap van. Mindennap meg kell csinálni? :oops:
vikike0429
 
 


Viki!
Én is csak késő este jöttem rá, h be kell állítani az időt, hiszen ez nem magyar oldal és az időzóna miatt szaraxik....

Van egy olyan, h "settings" legfölül a kilépés mellett.arra katt.
az oldal legalján lesz egy "regional options" és arra katt.

Time Zone-hoz - Europa-Budapest (én ezt választottam)
Postal code - ir. szám
Country - Hungary

Bocsi, elfelejtettem szólni.... nekem is sokáig tartott, míg rájöttem. :?

babszika
 
 


A Construmán mi is gondolkodtunk.... de nem is tudom. talán majd, ha hazajön apa a munkából.... megbeszéljük

babszika
 
 


Köszönöm!!!!!!!!!!! :D

Férjed mivel foglalkozik?

Kép
vikike0429
 
 


Az én férjemre gondolsz????

Csak mert nekem nincs olyanom Kép

Egyenlőre....

Egyébként oszt. vezető a Tescoban.

babszika
 
 


Nektek még nem is volt lelkierőm mesélni....
Szerdán összedőlni látszott az építkezés-projektünk....
Kiderült, h a szomszédok körbe építettek minket engedély nélküli épületekkel és emiatt jóval kisebb házra van lehetőség.... egész pontosan hasznos alapterület max. 50nm lehet....

Én kifakadtam és mondtam, h ezért nem fogok építkezni, akkor inkább veszünk egy lakást. Már el is kezdtem nézni őket és találtam is elég jókat (71nm 12,4M) és megbeszéltem a Bálinttal, h beszéljen a tervezővel, h ez így nem kell.

Erre mit ad Isten?? Biztosan beijedt a tervező... kérte, h este menjünk át hozzá és beszéljük meg.... átmentünk és már volt neki egy terve... kezdetleges, de teljesen érthető.

Igaz, h 50nm alapterületű lesz, de kiderült, h 2 szintesre tervezte meg. Mondtam neki, h ez szép és jó, de max. 15m-nk van, amit erre tudnánk áldozni.
Kérte, h hallgassuk meg.... Elmutogatta, h mi micsoda és csajok!.....
egyszerűen hihetetlenül egyszerű (amilyet mi akartunk) és nagyon tetszik!!! Azt mondta a végén, h amennyiben ezt a kivitelező nem csinálja meg 12M-ból, akkor ne is foglalkozzunk vele, keressünk újat!!!

Én annyira megörültem. Ott volt apósom is, aki azt mondta, h tényleg nagyon jó és mivel szinte csak a 4 főfal van, ezrét gyors is lesz és olcsó is.
Lent lesz az amerikai konyhás nappalink, egy kis szoba, egy wc kézmosóval és a lépcső, ja és a kamra. Fent lesz 2 háló, egy gardrób és egy nagy fürdő wc-vel.
A tetőn is spórol nekünk a tervező, mert fent nem lesz födém, hanem vmi nagyon jópofa gerendás megoldás és lapított tető, amin tetőablakok lesznek, h fény jöjjön be még föntről is a szobákba.... ezt így nem is lehet jól elmondani.... :roll:

A lényeg, h lassan csak megoldódik ez is..... bocs, h hosszú voltam....

babszika
 
 


Hi

Babszika...aszem ez az építkezés sokat segíthet a babaprojecteteken...totál eltereli a figyelmedet...remélem...nekem is kellene egy ilyen...vagy bármi felújítás...de az is majd augusztusban lesz esedékes.....így addig vegetálok elfoglaltság terén....nagyon erős hasideg van most bennem....nehéz a páromat elengedni most közel 10 napra...az 5-t is alig bírom ki...de pont itthon lesz, amikor kell majd......de én nem s akarok hinni benne, ez a görcsös akarás kiagaszt...kedden megyek a dokihoz..egy két dolgot meg fogok kérdezni...normális e a hóvégi pánik....??
üdv
gyöngyi
gyongyi1971
 
 


Gyöngyi!
Nagyon remélem, h így lesz és eltereli a gondolataimat.... Örülnék neki, mert tudom, h sajna most sem fog összejönni... (de azért megteszek mindent most is, hátha).

Neked sem lehet könnyű dolgod.... sokat vagy apa nélkül.... :?

babszika
 
 


Gyöngyi!
Te vettél fel msn-re???

babszika
 
 


Sziasztok!
Gyöngyi! Mi már építkezünk, és mégis görcsölök a babán. Nekem valami más elterelő hadművelet kellene. Minden elismerésem a tiéd, hogy kibírod a 10 napot! Borzalmas lehet! Kitartás!
Ria! Ja, nem tudtam, bocsi. Akkor a Párod. De rá gondoltam. Csak azért kérdeztem, mert írtad, hogy vasárnap is dolgozik. Persze ne add fel, lehet, hogy csodababád lesz.
Mint nekem..........most indulok Uh-ra.

Kép
vikike0429
 
 


Megint nem jó. Ez a 16. nap.
vikike0429
 
 


Sziasztok!

Hát, kezd elszállni a lehetősége a csodababámnak....
A hőm egy hulladék.... tudom, nem szabad 100%-ban hinni neki, de....

babszika
 
 


Nekem is rossz a vonalzóm.... 18. nap

babszika
 
 


sziasztok.

ujra csatlaokoznek hozzatok.ma elkezdema stimus honapot.3*1 et fogok szedni.jovo heten megyek Uh-ra.

gyongyi sajnalom hogy nem sikerult.

babszika tok jo ez a terv.nagyon teccik az elkepzeles,szupi hazatok lesz.menyire vekony a nyalkahartyad?

vikike.nem roszak ezek az ertekek,noni fog az a tuszo ne agodj.

Kép
monyo83
 
 


Szia Gabi!

Sajna mikor ott voltam, elfelejtettem megkérdezni a pontos méretét, annyira elszomorodtam.....
De a hőm sem túl jó, szóval tuti nem lesz most sem babám.
Erősen gondolkodom a HSG-n, mert kezdek becsavarodni!

Most én is 3x1-et szedtem. És csak azt szeretném tanácsolni, h igyál meg 3-4 liter vizet minden nap, mert nagyon elvékonyodik a mnyh.!!!!!!!! De komolyan! Nekem sem nagyon ment, de muszáj!!!!

babszika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: