Új privát üzeneted érkezett!

Szia @gabooo, usdv. en is hasonlo helyzetben vagyok, nekem is volt egy nagyon korai vetelesem ami teljesen osszezavta az addig normalis ciklusomat. Egy honapja kezdtem a baratcserjet, nekem segitett hatarozottan, azota ez az elso normalis ciklusom. Tartottam tole, de mivel ugy voltam vele, hogy valami most sincs rendben, annyit artani nem arthat. Szoval megegy pozitiv velemenyt a baratcserje mellett

Lilypie Pregnancy tickers
fanni8809
 
 


Üdv!

A barátcserjéről én is csak jót tudok mondani,ellenben a tea összezavarta a ciklusomat.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Meg egy szavazat baratcserje mellett!En egy honapig szedtem,napi 2 szemet!Hiszem,hogy ennek is betudhatom a sikert ;-)

mimkosz
Budapest
 
 

 
 

@bikbok:
Szia! :) nem voltam kivizsgáláson úh. Nem tudom. Olvastam olyat hogy a stressz emeli a prolaktin szintet és attól fájhat a mell nemcsak mensi előtt és nehezìti a teherbeesést. Nekem meg elég gàzos a hangulat a melóhelyen mostansàg. Tudom nem kéne stresszelni csak nem tudom hogy. Amúgy most elég szépen meg időben jött meg.
gaboooo
Kecskemét
 
 


Ja és az fontos szerintetek hogy mensi melyik napjàn kezdem?
gaboooo
Kecskemét
 
 


Én a ciklus 6.napján kezdtem mert akkor vettem.
De amúgy az első naptól kéne elvileg.
Nem stresszelni meg szinte lehetetlen,maximum az ember kicsit lazábban vesz pár dolgot. :-)

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Hàt ez az.:)dolgoznom kell ezen a lazulàson. az az érdekes ha ideges vagyok egyből befeszül a cicim. Tök fura.
gaboooo
Kecskemét
 
 


Gabo! Èn mèg adnèk egy esèlyt a ciklusomnak helyedben. Hisz azt írod szèpen visszaállt. Ha nem jön össze mèg mindig van Lehetöséged kipróbálni.

Szedtem règen a 3. Babámnál. Előrèbb jött tőle a peteèrèsem. Teherbe is estem .

Most is szedtem 3 hónapig ( missed ab után)de mèg semmi,viszont a 27,28 napos ciklusaim most 31 naposak lettek. Ami nem baj règen is voltak ilyen hosszabbak. De ezek szerint nem mindig ugyanazt lehet elèrni vele. Az előző ciklusaim sikertelenek oltak, remèlem most sikerült. Missed ab után több idő kell h visszaálljanak a dolgok. Ritusnak is volt fèlèv mire utána sikerült. Szóval gondold meg, mert lehet nèlküle mèg gyorsabban teherbeesel. Főleg h már estèl. Első körben az evitamint ajánlom a folsav mellett, mert olyan nyákot csinál ami segít h lètrejöjjön a randi. Azzal nem kavarod meg a ciklusod. Ciklus első felèben kell szedni.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Na lányok, éjjel semmit nem aludtunk párommal. Hajnali 2kor már nem bírtam és kimentem tesztelni. Egyik a sima vaterás 10es (zöld), a másik x-epil 25ös teszt (kék), és íme:



Teljesen látható szabad szemmel és azonnal megjelent. Utána csak feküdtünk és puszilgatott. Hajnali 5 felé aludtam el kicsikét, de hulla vagyok. Ma megyek délutánra már dolgozni, de beszélnem is kell a főnökömmel. Mivel a sógórnő jelöltem munkatársam, így muszáj otthon is elmondanom. Úgyhogy vasárnap a nagyon szűk család megtudja (szülők, testvérek), jövő héten meg már lehet nem dolgozom. 

És a 13. DPO

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:


Azta betyár!!! Ez aztán egyértelmű, de szuper! Olyan aranyosak vagytok ahogy izgultatok. Kívánok neked szép problémamentes terhességet és egy csodálatos, egészséges babát! 


Nekem felment a hőm 37,1-re és be is húzta a ciklus.hu az ovumat, de nem akkor, hanem egy nappal később volt, legalábbis minden jel arra utalt. Ma reggel meg pici nyúlós nyákom volt, tojcsis, de kevés. Ezért bejelöltem, remélem jó jel, mert anno volt ilyen a kislányommal is. Ja és a 2. dpo-n volt kis visszaesés, csodálkoztam is, ezért megmértem mérés után mégegyszer, de akkor meg mégkevesebb volt a hőm, emiatt az eredeti 36,65-öt írtam be. 

A második napi visszaesés utalhat babára, vagy annak is visszaesik, akinek nincs baba? 

Milyen? 

íme:

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Caroline4 Szia! Köszönöm a hozzászólásodat, valami ilyesmi járt a fejemben de te jól megfogalmaztad. Lehet várok még egy ciklust hogy magától mire jut a szervezetem.
Molyocska Gratulálok, de nagy boldogság ez!
gaboooo
Kecskemét
 
 


@caroline4:


lányok aggódok, mi van ha csak próbálkozott a szervezetem mikor felment 36,8-ra?  és az igazi ovu mégis tegnap volt? mert akkor nagyon lemaradtunk róla. Jaaaj, ne már. Mit gondoltok?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@molyocska: szépséges hétfőt :) gratulálok!! jól teszed, inkább mondd el ha kell és vigyázz magatokra!

bikbok
 
 


@caroline4: én nem nagyon vagyok szakértő ebben, de sok helyen olvastam, hogy ovu után 2 nappal visszaeshet a hő, van hogy a cover line alá. És nem jelent rosszat.

bikbok
 
 


molyocska, ez szuper!!! 13 dpon ez egy erős pozitivnak számit!! örülök! még decemberi lesz vajon?
Ez édes hogy nem is aludtatok szinte :)
Mi még húzzuk a bejelentéseket, ha nem is 12. hétig de ahhoz közel persze nekünk van para a múlt miatt..
Lehet kijönnek szüleim meglátogatni mindket pünkösdkor akkor az tökéletes lenne, 11. hét együtt az egész család.. munkahelyen is akkortájt mondom el elvégre úgyse megyek táppénzre.
Barátokkal kicsit nehéz a hétvége tiszta susmus volt :D ilyenek hogy elmentünk vacsizini egy párral és a fiuk sörözni akartak mi viszont nem iszunk sört csak bort. Volt 3,75-ös kis üveg bor mondtam hogy rendeljünk olyat én nagyon keveset fogok inni, de a csaj nem tágitott hogy ugyan az kevés, rendeljünk rendes üveggel, hiába mondtam neki hogy tényleg alig fogok inni. Aztán ajánlgatta hogy milyen köretet rendeljek, valami gorgonzolás krumplis csoda, de penészes sajtokat nem ajánlott enni terhesség alatt és hát mondtam , hogy hmm gorgonzola azt most nem kivánom - erre ő, de imádtad a gorgonzolát nem ? Jáááj :D
Tegnap pedig 2 másik párral ebéd - a pálinkás poharat csak felemeltem a számhoz majd bökdöstem páromat hogy igya meg :D nagyon vicces volt.
De a java még hátra a szülinapom ünneplése vasárnap. Na ott hogy fogok nem inni azt nem tudom..

Caroline, gondolj az ovu tesztre is! Szerintem előbb megvolt nem tegnap, szóval ne aggódj!
Az a leesés 2 dpo tájt sokaknak van - habár én a te görbéden nem mondanám ezt leesésnek hanem inkább fokozatos emelkedésnek. Amivel semmi gond nincs. Emlékszel egyszer irtam a fertilityfiend oldalon a bemutatógörbén is 3 nap mire magasra emelkedik a behúzott ovu után a hő.. Szóval ne aggódj, most nincs más dolgod mint türelmesen várni egy kicsit :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit: Ismerős! :) Hétvégén a hegyen én voltam a sofőr, de mindenáron rám alarták tukmálni az energiaitalt. Meg aztán az esküvői meghívások, ott is mindent hárítani. Ráadásul tesóm is babát szeretne, egyszerre haladtunk, de neki megjött ma reggel. Állandóan kérdezi én hogy vagyok és nem tudom hogyan hárítsak vagy mondjam el neki. Nagyon vágyik rá ő is. Vasárnap tervezem elmondani anyuéknak, a munkatársaknak pedig valószínűleg utána hétfőn.



Még fel se fogtam igazán. Kattog a fejecském. És igen, ha minden igaz decemberi baba lesz, karácsony környékén érkezik. Naptár szerint ma vagyok 4hét+3nap. Orvoshoz majd csak május 4-én megyek, akkor leszek 6 hét+6 nap. Ha jól számolok :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Molyocska, na az olyan párokkal akik pedig szintén próbálkoznak, a legnehezebb... Pláne ha ilyen közeli hozzátartozó képzelem..
A tegnapi ebéden, akiknél voltunk, a csaj még mondta is hogy jövő héten kell hogy megjöjjön neki és nagyon reménykedik. Szerencsére engem nem kérdezett, -  mert épp hónap elején beszéltünk, amikor pecsételtem és mondtam neki hogy hát passz nálam nincs baba.. Nehéz téma ez mert persze lehet örülni más sikerének boldogságának, de ha közben a saját csak késik ... Persze ami késik nem múlik. Én komolyan abban reménykedem hogy sikerül nekik is végre most, igy a nagy bejelentést egymásnak párhúzamosan tesszük majd kb. És a te tesódéknak is, igy majd lehet csinálni a páros babapocis fotókat az olyan bájos :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit: Remélem hamarosan sikerül neki. A másik tesónk decemberbe jelentette be, hogy babát vár és a húgomnak mondta el először, de nem tudta róla, hogy már ők is próbálkoznak. Ezért nehéz. Mindenképpen el fogom mondani neki, jó a kapcsolatunk csak még várok pár napot. A cégénél is van egy munkatársam, akinek már volt 3 sikertelen lombikja, abból egy nemrég. Kicsit nehéz lesz, remélem simán fog menni. Nagyon izgatott vagyok.

Köszönöm mindenkinek a szép szavakat! 


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Kellemes napot Mindenkinek!

Molyocska, gratulálok.

Carolin,nyugi hallgass szerintem a megérzéseire. 2.dpo-s hő leeses előfordul és én úgy tudom semmit nem jelent.

Velem semmi extra, talán lassan beáll a szervezetem.
A baratcserjen én is gondolkozom... nem tudom belevagjak-e.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@littlebiscuit:


köszi, de türelem az nem sok van

Muti már a te görédedet, végül mely napokon voltatok együtt a hőd megemelkedéséhez képest. Előtte, utána, aznap is?  Léééci!

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Ime a görbedarabom :-D az am reggeli együttlet a pm esti..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 



Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@molyocska:
Hatalmas gratula!!!!! :-D
bunny88
 
 


@littlebiscuit: amióta pozi lett a teszt, ugyanúgy vagytok együtt a pároddal vagy óvatosabban vagy ritkábban?

bikbok
 
 


@molyocska:


Gratulálok a pozitív tetszthez. :) Vigyázz magatokra. :) Én május 2.án megyek a köv ultrahangra elvileg akkor kb 10 hetes lesz már a pocaklakó. :)


@caroline4:


Nyugi nekem is leesett a hőm ovu után egy kicsivel. :) Annyi hogy nekem a ciklus.hu-n a behúzott ovu után 4 nappal bár inkább egy nappal később lehetett az ovum mert akkor éreztem hogy a bal petefészkem majd leszakad. Ha meg egy nappal később akkor ovu után 3 nappal esett lesz és lám baba lett belőle. :)

Itt a görbém
http://ciklus.hu/images/diagramok/0f494 ... 37600_.png


@gaboooo:


Én azt mondom hogy várj. Nekem a missed ab után kellett egy fél év hogy helyreálljon a ciklusom, de amikor újra próbálkoztunk akkor megint felborult és akkor kellett majd 2 ciklus még hogy normális legyen minden.



Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Bikbok,
Ez érdekes, mert gondolom a tudat meg aggodalom miatt kevesebb indittatásom van az együttlétekhez. Aztán viszont amikor együtt vagyunk, nagyon jó, meglepően jó.
Persze összegészében kevesebbet vagyunk együtt. Az első alkalmak a nem várt körül még óvatosak voltak de azóta már kedünk visszabátorodni :) :) 


Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@bikbok:


Nekem a doki az előzményeim miatt azt mondta hogy a 12. hétig ne legyünk együtt. Mit ne mondjak elég nehéz szegény párom már a küszöböt rágja és nekem se egyszerű, de a cél lebeg a szemünk előtt.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


hát igen, gondolom, hogy nem egyszerű. Mert az elején az ember izgul és vár, aztán mindig azt olvasom hogy második trimeszter szuper ilyen szempontból, aztán harmadik megint zűrős, nagy has, mindjárt szülünk stb.. Volt ismerősöm aki pozi teszttől szülésig nem mert együtt lenni a párjával, ez viszont elég extrém szerintem
bikbok
 
 


@bikbok:


Igen nem egyszerű azt biztos. De azért azt nem szeretném hogy 9 hónapig semmi, mert az rámehet a kapcsolatra. Így is ez is hosszú idő nem még az. :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


na igen, szegény pasik nem birják :D
A legnagyobb böjt a szülés előtt és után szerintem egy 6-6 hét legalább.. :( nameg aztán az ujszülött bébi mellett kialvatlanul ki tudja mennyi libidó van :D :D

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@molyocska:


gratulálok! :)

szandra0408
 
 


@ritus922:@littlebiscuit:


Óvatosan azért az együttláéttel. Sokan azt mondják, hogy visszatér a libidó a 2. trimeszterben, hááát nem tudom, mi jó ha heti1szer együtt vagyun k azóta. Egyszerűen kedvem sincs hozzá. :(


@molyocska:


Gratulálok :) Látod most nem volt tünet mégis babó van :)



Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201: Igen, érdekes, hogy tényleg semmi fura tünet nincsen. Icipicit most már mintha labilis lenne a gyomrom, de nem vészes. Visznt annyira fel vagyok dobva, hogy nehezen alszom el :)


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Sziasztok. Szükségem lenne pár tasak inofolicra, nincs esetleg valakinek kimaradva?
11hkm

Kép
szakerto
 
 


Molyocska: Nagyon gratulálok!! Nagyon édesek vagytok ahogy nem tudtatok aludni a tudattól.
Littlebiscuit: Na nekünk nincs ilyen ön fegyelmünk!! A mi barátaink mind tuják már, a szűlök viszont nem. Pont tegnap firtattam anyum hogy az unoka így-úgy..... Mikor jön már stb.... Nagyon rossz volt halgatni mint egy kuka.
A barátokkal érdekesmod mind tud róla mert minddel találkoztunk (pedig ennyire sűrűn nem szoktunk össze járni, de lehet megérzték :-D ). Mondjuk nem én voltam a pletykás hanem férjem először utána meg már mindegy volt ( ha már az egyikkel közültük akkor már mindenkivel). :-D
Szűlöknek ha minden rendben lesz pénteken a viszgálaton akkor utána telefonon mondjuk el a jó hírt. A munkatársaknak viszont csak a haza utazásunk után fogjuk szerintem elmondani az a 10-11.hétben lesz. (nem szeretném kísérteni a sorsot)

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


Gratulálok csajok!
Nekem elvileg péntek-vasárnap körül kell megjönnie,de már most elkezdtem görcsölni.
Be is raktam gyorsan egy betétet de semmi.
Emiatt még reménykedhetnék is de a hőm alacsony.
Bár így elég értelmezhetetlen,hogy egy hét kimaradt.

23.cn

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@kiscsillag201:


Nyugi mi most a 12. hétig le vagyunk tiltva a házaséletről utána se fogjuk túlzásba vinni. Örülni fogok szerintem én is meg a párom is ha heti egy össze fog jönni. Ugye a 3. trimeszterben meg már szerintem a nő önbecsülésén is egy kis csorba esik hogy úgy érzi akkor mint egy bálna. :) De ez majd úgy is alakulni fog amikor ott leszünk.

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922:


Na akkor mit szóljak Én? Már most akkora a hasam, és szerencsémre eddig csak 3kg híztam azt is oda.... Szegény uramat sajnálom :(


Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:


Wow kb így nézek ki én is minden este a felfújódástól. Én is a páromat sajnálom hogy szegény rágja a küszöböt de mindig azt mondjuk a célért megérí még ez a kis szenvedés is :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@kiscsillag201: JUUUJJJJ milyen aranyos pocid van!!!!!!!! (Tudom ezt a mondatot megfogom bánni még, de úgy várom mikor már nekem is hasonló lesz!!!!! :-D )


Kép
gorzi
Keszthely
 
 


haha a pocak kérdés, érdekes.. én szeretném ha hamar látszódna, ellenben nem szeretnék a végére óóóriásit. Ez a kettő már most igy konfliktusban van :D :D

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Kiscsillag! De szèp kismamapocid van. Ès a kismamafelsőd is nagyon tetszik. Hol lehet ilyet kapni? Èn is akarok ilyet majd.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Sziasztok csajok! @molyocska: Nagy gratula nektek! :) Segítséget szeretnék kérni, ma voltam az endokrinológusnál, ahogy tanácsoltátok. Hasi uh-ra kell mennem a mellékvese megítélésére, és vérvételre is adott beutalót, én nem értek hozzá nem tudom hogy mik ezek a vizsgálatok, szerintetek mindent megtudunk ebből amit tudni kell.... ezeket írta a beutalóra: GLU,KNS,CRES,CHOL,HDL,LDL,TG,HUSS,TBIL,GOT,GPT,GGT,ALP,ION,CA,P,FSH,LH,PRL,TSH3UL,KORTR,TESZ,DHEA-S
Köszi a választ.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cseniko 2016.04.18 17:58-kor.

Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@caroline4:
Köszi, de ez sima vásáros felső csak laza denevérujju szabással :D szerintem kínaiban simán kapni :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@cseniko:CA, P, INZ, FSH, LH, PRL, TSH3UL, KORTR, TESZ, DHEA-S


Lilypie First Birthday tickers
cseniko
 
 


@cseniko:


Klinikai kémiai paraméterek, és különböző hormonok...
Részleteiben is érdekel? Mindent "kikódoljak"? Itt?

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


Sziasztok, holnap megyek a 3. cn-i hormontukorre, igaz a mar a 4. hivatalos ciklusnapomon vagyok, de elvileg az 5.-ig jok vagyunk. Holnap nezetem a kotelezoket (FSH, LH, Ösztradiol, Prolaktin, Progesteron, Tesztoszteron, TSH,), illetve vannak extrak opcionalisan (DHEA-S, FT3, FT4, aTPO, AMH) Mivel nem vagyok sokaig itthon igy ezekbol javasoltok meg esetleg preventiv jelleggel megcsinaltatni?
Koszonom szepen!
4cn

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 



(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Elobbit, plusz infonak raktam fel ;) Eleg klasszul le van irva minden ;)
Ezt pedig mindenkinek ajanlom barmilyen labor ertelmezesehez ;)
http://www.webbeteg.hu/keresok/labor/0,147

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr: az AMH és as aTPO nagyon jó ötlet. Én D vitamint tényleg rakatnék bele, konkrétan meg tudja akadályozni a teherbeesést, beágyazódást.
Majd írd meg az eredményt is, drukkolunk, de biztos olyan szép lesz mint a 21.napi! :)

bikbok
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?