Új privát üzeneted érkezett!

Vernike! Nem próbáltad pohárból adni neki? Igaz macerás, meg lassú, de hátha azt elfogadja.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Szia!!!!!!!!!!
Máté már egész jól van!!!!!!!!már játszik és dalolászik is!!!!!!!éééééééésssssss 2 napja nincs láza már!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Pruci a poharat még nem próbáltuk,de ha más nem marad akkor az lesz talán még a megoldás.Nagyon reméltem,ha a cumisüveget nem is,de a csőrös poharat majd elfogadja,nem is erőltetném igazából,de ha meg autóval utazunk,mégiscsak könnyebb lenne mint a poharas megoldás.Hétfőn kezdem majd a hozzátáplálást majd kipróbálunk mégegyszer mindent!!!
Rakok fel pár képet,ezek nem régen készültek.
Nitácska,Máté elkapta ezt az infut???De az már jó,ha jobban van!!!! Kép Kép Kép

Vernike

Kép
vernike25
 
 

 
 

istenem de gyönyörű baba Zétike!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát ez az...pillanatok alatt le tud venni a lábamról....már most elrontottam....de ez van....ez legyen mondjuk a legnagyobb baja!!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Vernike
szerintem szuper etetőszéket vettetek :)

Nyanya
De jó! Síelés... én gyerekkoromban csináltam ilyet utoljára. Most már nem igen merném kipróbálni :roll: :lol:

Hát egy csöppet eltűntem. Az elmúlt 2-3 hetem nem volt egészen felhőtlen.
Idő közben műtöttek epekővel, ami azt jelenti, hogy endoszkópos megoldással 2 db 5-6 mm-es követ vettek ki belőlem. A többit majd szülés és szoptatás után. Akkor lesz a nagy műtét. Remélem kihúzom addig... Ha nem, akkor a második trimeszter második felében kell, hogy megműtsenek.. :x
Ma megjött a cukorterhelésem is és elég szar lett.
0 perces : 4,08
120 perces: 10,55 :shock: :shock: :shock:
Még IR előtt sem volt ilyen :shock: :shock:
Remélem csak az epés diéta miatt lett ilyen penetránsan szar eredményem. Bár az asszisztens néni szerint nem... de akkor hogy lehet, hogy 2 hétig nem szedtem a gyógyszert és így elszállt a cukrom? Szerintem bunda van a dolgoban. Most szigorítanak a diétámon... várom, hogy mit mond az endokrinológus által javasolt diétára a diatetikus....
Na de nem nyaggatok senkit ilyen rossz hírekkel. Remélem a babának nem árt, hogy most ilyen szar a cukrom....

Kép

Kép
princzike
 
 


Verni ha Zétike még szabad....jelentkezem menyasszonynak!!!!!! :D :D :D :D
Princzike hihetetlen hogy már a 14.héten is túl vagy!!!!!!!! :D :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Princzike ezek nem valami jó hírek,de mindenképp műteni kellett az epédet így terhesen??Én vagy 6-szor 7-szer is bennt voltam a 32.hétig epegörccsel,de mivel az epehólyagom nem volt begyulladva nem műtöttek meg.Egyszer gondolkodtak rajta 2 napig (addig kaját se kaptam :shock: ),mert romlott a máj funkcióm is ,de aztán nem műtöttek meg.Most én is a szopiztatás végét várom a műtétre...nagyon rossz volt?Meddig voltál benn?Nekem is 2 kövem van kb.ekkorák mint a tiéd,de már 6 éve megvannak és se a terhességem előtt se azóta nem volt vele gondom,de mégegy terhességbe nem mennék bele így....rengeteget hánytam vele meg görcsöltem....
Nitácska TIÉD lehet Zéti,bár a dédi a szembeszomszédja dédunokájának már odabeszélte..... :) :)
Jaj lányok 2 napja a kisfiam "megtanult"bújni,odateszi a kisfejés a mellkasomhoz és szó szerint bújik...olyan hihetetlen érzés,tegnap még a könnyeim is kifolytak érte....ez van,bele vagyok szerelmesedve :oops: :oops:
JA!!!És imádja az etetőszékét!!! Kép

Vernike

Kép
vernike25
 
 


A cukor miatt meg ne izgulj szerintem,nem olyan magas,meg a diéta majd rendbe teszi,több kismamával is beszéltem,mind azt mondta ha betartod a diétát nincs gond,persze azt senki se kérdezi,hogy az epe-diétét meg a szén-hidrát diétát,hogy rakd össze!!!!Az én cukrom is határértéken volt (na meg a dokim túl is lihegte egy kicsit),nem kellett diétáznom de ne egyek sok kenyeret,meg pékárut meg tésztát...na az epének meg pont ezek lettek volna jók....Szóval nehéz nagyon,de vigyázz magadra!!!Kitartás!!!!Mit vártok???Fiút?Kislányt?!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Naegele!Mi újság veletek???Jelentkezz kérlek!!Eszik már a picurkád??

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Sziasztok!
Köszi, hogy gondolsz rám, nagyon jól esik. Béreltem egy mérleget. Próbálom ált. 2 óránként etetni, éjjel is felhúzom az órát max. 3 óránként, pedig nagyon sajnálom felkelteni. Felhagytam a cumisüveggel, mert minél többet erőltettem, annál többet bukott. Úgyhogy most erősen tejserkentés. 5780 g volt a kórházban, most 5890 g. 50-90 ml között eszik egy alkalommal, de még mindig van, hogy csak addig szívja, amíg nagyon jön. Az elvárt 900 ml helyett csak 500-at eszik, de én ennek is nagyon örülök. Tegnap is csak egyszer bukott.
Nagyon mérges voltam, elmentem a gyógyszertárba homeopátiás bogyóért, kaptam is, 3 napig szedtem, volt egy kis időm, körülnéztem a neten, mire kiderült, hogy az 5 CH-s a serkentő, a 15-ös már apasztó. Naná, hogy az utóbbit kaptam. Legszívesebben ráborítanám az asztalt.
Tegnap a doktornő javasolta a More Milk Plust, hát, nagyon drága volt, úgyhogy csodát várok tőle.
Csöppöm ma 3 hónapos. Nem akarom elkiabálni, de talán kifelé megyünk a bajból. Holnap kapja a védőoltást, félek, ha leveri, akkor megint nem fog enni. Vernike nálatok volt láz?

Princzike kitartás!

Kép
Kép
naegele78
 
 


Szia.Naegele,ezek azért már jobb hírek,legalább eszik valamit.Mi nem voltunk betegek hála Istennek,nekem csak úgy kitalálta a kisfiam,hogy nem eszik cumisüvegből.... :x
Ma apa borított ki rendesen,délelőtt fodrászhoz mentem,vittük a prücsköt is,mert 20 km-re Pápára szoktam bejárni,és tudtam,hogy éhes lehet a manó.Na mindegy apáék elmentek 1 órát vásásrolni,aztán meg nézhettem a blond képét,hogy 1,5 óra alatt végeztem és,hát neki addig a Zéténnyel kellett lennie...meg a stb.Hát úgy kiakadtam!!Az ember lány fél évente nem kaphat 1,5 órát magának....még bőgtem is,persze akkor meg hízeleg.....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Vernike
Igazság szerint nem volt altatós műtét, csak endoszkóppal kivették az epevezetékben rekedt 2 bazi követ. Sajnos azt muszáj volt. Már napok óta kínlódtam vele, mire rájöttek, hogy valóban ez a baj. :roll:
De ha nem muszáj, akkor nem műtenek csak szülés és szopiztatás után.
A diatetikus néni és az endodoki megszavazta nekem a szigorú diétát... hát ez van. Valahogy majd igyekszem....
Remélem csak az epediéta miatt szálltak el ennyire az értékek, mivel 2 hétig nem tudtam csinálni a normálisat az IR-re.
Majd jan 8-án kell visszamennem kontrollra. Akkor úgy is próbareggelivel... hehe
Jó az etetőszék. Látszik is, hogy a gyerkőc oda van érte :)

Naegle
Szerintem nincs azzal semmi gond, ha nem eszik meg Emma pont annyit, amennyi könyvek szerint elő van írva. A lényeg, hogy hízik és nem fogy! :lol:
Gratulálok a 3-ik hónaphoz!

Nita
Nekem is hihetetlen. Most valahogy rohannak a hetek. Eddig csak vánszorogtak. Lehet azért, mert eddig nem mondtam senkinek, hogy babát várunk. Most meg...., mintha száguldana az idő... :shock:

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!
Voltunk ma tanácsadáson, 22 dekát hízott a picikém, és még 2 centit nőtt is. Most 5990 g. Nagyon örültem neki. Jó ez a kapszula, sok tejci van, eddig 50-60 ml-t evett, most 80-90-et.
A nagy bánatomban el is felejtettem, hogy Luca napján ismertem meg a férjemet, röpke 14 éve. Ráadásul pont péntekre esett. Félidőben házasodtunk. Kép

Kép
Kép
naegele78
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!
tegnap apitól meg kaptam álmaim telefonját!!!!!!!!!!!!!!!!
ja és voltunk méreckedni.Barni már 5340 gramm és 60 cm:)....az oltást nem kaphatta meg mert még beteg:(
Vernike akkor jó anyósom leszel......... :) :) gyönyörű Zétike a székbe!!
Naegele gratula a 3.hónaphoz!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Naegele ezek csodás hírek,meg lehet kérdezni,hogy mennyibe került az a kapszula?Lehet én is beszerzem,bár ha elkezdünk már mást is enni,akkor lehet,hogy nem is kell...Gratula a 3 hónaphoz!!!
Nitácska!Igyekszem majd jó anyós lenni :D elrettentő példám már van!!!!
Irigyellek a tel.miatt,meg,hogy egyáltalán kaptál ajándékot,én már évek óta semmit :cry: :cry: kezdek hozzá szokni :cry: :cry:
Lányok,milyen a baba fogínye mielőtt kibújik a fogacskája?Zéti nagon nyügi és rágja állandóan a kezét,ha bekenem neki akkor pár órára jobb,de még nem érzem neki....honnan fogom tudni,hogy pár nap alatt már kibújik neki???
Jaj,már csak egy hét karig,jó is nem is....félek is örülök is...de remélem minden oké lesz...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Én se kapnék ajándékot de n bizony rágom a fülét...........
a fogat majd látni fogod mielőtt ki bujik....de igazából minden babánál más.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én rághatom neki akár hetekig is.....eredmény nélkül,max.dillós lesz tőle..... :x :cry:

Vernike

Kép
vernike25
 
 


egyáltalán nem vesz még csokit se?
mond el neki hogy bánt hogy néha néha ne lep meg valamivel.......én el mondtam......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Barnika ma 3.hónapos!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Boldog 3.hónapot Nitácska.....Barni is most született....
mondtam már neki többször is,hogy olyan jól esne valami amit csak Ő vesz,és én nem tudok róla és meglepi....de ő nem mer,mert nem tetszik vagy nem lesz jó....csokit nagy ritkán,de azt is csak akkor ha összeveszünk valamin...
Ma adtam Zétinek alma levet...na azt a képet látni kellett volna....de megette azért... :D

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Sziasztok!
Vernike egy cipőben járunk. Én is pont annyi mindent kapok, mint te. A múltkor két hétig rágtam a fülét, ha a tescoba megy hozzon pilóta kekszet. Talán a negyedik alkalommal hozott.
A kapszulát én 6600 ért vettem, 60 db-os. De megvettem az első boltban, ahol lehetett kapni, utána láttam, hogy igazából 5200-tól már lehet kapni máshol. Akkor nem értem rá mászkálni. Hihetetlen, hogy két Herbária között mennyi különbség van.
Nita boldog hófordulót nektek is. Nem lázasodott be Emma az oltástól. Gondolom ti is kapjátok hamarosan.
Milyen telcsit kaptál? Én egy nokia 5800 szeretnék. Lassan tönkremegy a telefonom, a külső kijelző már bekrepált. Majd lejjebb adom az igényeimet, és akkor kapok másikat. Gondolom.

Kép
Kép
naegele78
 
 


Naegele!Nem tudom,hogy örüljek-e vagy szomorkodjak,hogy neked is ilyen "kedves" férjed van.Igazából meg is értem meg nem is.A mi házunk még vagy 5 évig nyeli minden fillérünket +18,5 évig még a hitel...szóval nem sok mindenre marad egyébként se pénzünk,de nem igazán értem abból a szempontból,hogy én 2 hónapig mindíg egy picit félretettem neki egy könyvre karácsonyra,és meglepem vele...neki miért nem jut eszébe...nekem nem kellene sok esküszöm,hisz igényeim lassan a egyenlőek a nullával,csak maga a gesztus vagy valami....ááá nem is búsulok rajta,csak tudom,hogy ezt a karácsonyt is ez fogja befelhőzni,mint a szülinapokat,meg névnapokat...
:cry: :(
Bár hozzáteszem idén azért vettem neki teljes titokba a könyvet,hogy karácsonykor egy picit koppanjon....tudom ronda dolog,és nem erről kellene szólnia a karácsonynak,de talán egy kicsit ráébred,hogy magán kívül más is van a világon....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


A hitel sajnos ismerős, nekünk "csak" 14 év van vissza, 6 éve már fizetjük.
Az én férjecském casio órát kapott karácsonyra, potom 18-ért, mert Tankcsapda koncerten összetört az órája. Ez kimerítette az ajándékozásra szánt keretet.

Kép
Kép
naegele78
 
 


Sziasztok.Azt szeretném megkérdezni,hogy Ti milyen márkájú bébiételt szoktatok vásárolni?Amit tudok magam csinálgatok majd neki,de pl.most eheti az őszilevet,de miből csináljak így december közepén???Szóval nektek melyik márkájú vált be legjobban?Nekem a védőnő a kecskemétit ajánlotta,de csak azért mert ha már van magar,akkor vegyünk magyart...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


NAEGELE samsung corbyt kaptam:)))
köszönjük a köszöntéseket:)
Vernike asszem a kecskeméti a jó mert az tartósítőszer mentes vagy mi.....
a kisebbik fiam most hányt le......és a képembe röhög!!!!!!!!!!!!!...hát nem imádni való?!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ezt a hányás-nevetős történetet én is ismerem...na meg a teleteszem a pelust minden büdivel és jót mosolygok rajta is nagyon jó buli!!!! :D :D

Vernike

Kép
vernike25
 
 


azt is szokta Barni...jól befosik..de úgy hogy a ruhája is olyan...mondom neki te kis szaros..és olyan édesen a képembe nevet.....ugy meg szorongatnám olyankor...... :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Boldog 3-ik hónapot :)
Szépen gyarapodtok.

Naegle
Ez igen. Homeopátiás bogyó? VAgy én keverek valamit?
Szépen nőttök ti is :)
A hitel miatt irigyellek.... idézőjelben ... nekünk még vagy 18,5 év van hátra... :(

Vernike
Azt hiszem hitel ügyileg totál 1 cipőben járunk :roll:

Kép

Kép
princzike
 
 


A fene ezekbe a hitelekbe...minenkinek ennyi van.....??? :twisted: :twisted: De mit tudsz csinálni....a lottó nem jön be,bankot meg mégse robbanthatok!!! :)
A férjecském az imént jelentette be,hogy a szokásos évenkénti szülinapi pincebuliját idén is meg kívánja tartani kb.10000-be lesz neki.....erre persze tellik,de ajándékot venni a másiknak arra nem....hát k.... be!!! :evil: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil:

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Vernike bocs hogy ezt mondom de TÉNYLEG KAPJA BE!!!!!!!!!!!!!!!! :x
ha neked ne tud néha valami apróságot venni akkor bulizni se bulizzon!!!!!! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Vernike szerintem mindegyik bébikaja jó. Az elején még egyet eszik két nap alatt, aztán már egy sem elég egy napra. Én bevallom, mi mindig azt vettük, ami olcsóbb vagy akciós volt. Hipp vagy Kecskeméti szerintem tök mindegy.
Igazad van, kapja be!

Megdőlt a 24 órás kajabeviteli rekordunk, 610 ml volt, és csak 3x kakilt! Szerintem nem is kell neki 900. Így is gyarapszik. Este 6050 g volt. Kép

Kép
Kép
naegele78
 
 


Sziasztok!

Így előre is mindenkinek nagyon boldog és békés ünnepeket kívánok. Azt hiszem már nem jövök karácsonyig.

Vernike tündéri a kisfiad :lol: :lol: Nagyon tetszik :lol:

Princzike drukkolok neked, hogy minden okés legyen a szülésig.
A síelést boldogan felcserélném egy a pocakomban szépen növögető babácskára, de ez sajnos annál is inkább lehetetlen, mert tegnap este megjött... :cry:
Most nagyon magam alatt vagyok, biztos a karácsony miatt is. Tavaj is akkor érintett nehezebben a dolog.
Na de nem rontom itt tovább a hangulatot, elvégre ez a topik már inkább babás topikká vált, ami teljesen étrhető is, hiszen már szinte mindenki megszült vagy már babás mióta itt először összejöttünk annó.

Mégegyszer kívánok mindenkinek boldog karácsonyt és örömökben valamint sikerekben gazdag boldog új évet.

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Nyanya neked is nagyon boldog karácsonyt és sikerekben gazdag boldog új évet kívánunk!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!
Nanya,ne lépj le kérlek,csak azért mert jobbára csak babások maradtunk itt.Szeretném,ha maradnál,ha csak nem idő hiányba vagy más okból nem jönnél.....azért Boldog karit neked!!!Barni készül már a karira???
Naegele,látod milyen ügyi már a kislányod???Nagyon nődögél,és ha neki ez elég akkor nem is kell tömni.Tudják Ők nagyon jól,hogy mi kell nekik :)
Azt szerettem volna még a bébiétellel kapcsolatban kérdezni,hogy ha megkezdek egy üveget az meddig jó?Mert először tényleg csak pár falatot adhatok neki,utánna ki kell dobni már??(na még mi mindent nem tudok.... :oops: )

Vernike

Kép
vernike25
 
 


És a bébiételt milyen melegen kell adni?Mibe kell megmelegíteni?? :oops: :oops: :oops: Tényleg nem tudok semmit...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Verni a felbontott babakaját általában asszem max 1 vagy 2 napig adhatod oda......de rá kell legyen írva.....bele teheted meleg vízbe de én mikróztam is....de kavard jól meg mikrózás után hogy egyformán meleg legyen.......vagy vannak ezek a hülye bébiétel melegítők.én speciel hülyeségnek és pénz kidobásnak tartom......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó lesz nekünk a melegvíz meg a mikró is...... :) Köszönöm a segítséget Nitácska....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Vernike szivesen:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Emma kapja papától karácsonyra:

Kép

Kép
Kép
naegele78
 
 


JAaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjj de gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű.....miért nincs nekem kislányom????Zétinek nem lehetne ilyen :P :P :P ???

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Sziasztok kislányok!

Nagyon régen írtam, de szinte minden nap olvaslak titeket.
Bocsánat érte :oops:
Vernike, Nita nagyon szép fiaitok vannak.
Naegele gyönyörű ez a kis fülbevaló, biztos tetszeni fog Emmának is.
Princzike pocaksimi. Eszméletlen hogy már 15 hetes vagy.
Nyanya nagy ölelés neked.
Rólam: Szeretnék dicsekedni egy kicsit. az eddigi 40 helyett megjött 28 napra pontosan. Magam is meglepődtem rajta. HÁt ha ez a vitaminok hatása akkor imádom azt aki kitalálta. Remélem lesz más hatása is :wink:
Nem biztos hogy írok addig, így mindenkinek kívánok Békés Boldog Karácsonyt!!!!

Kép
kissedi
 
 


Naegele gyönyörű fülbevalók!!!!!!!!!!!!!!!!!jol állna az én fülembe is..... :)
Kissedi ez már szép siker.......bíztatásként:először nekem is a menzim rendeződött és utána jött Barnika!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kissedi,de jó,hogy jöttél és milyen jó hírekkel....kitartás,jön az új év és ki tudja mit hoz... :P :P (kit hoz)

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Remélem Nita követlek!! :wink:
VÁrom kit hoz az új év.
Csak emlékeztetőül, ilyet szeretnék, de gondolom ezt kitaláltátok! Kép

Kép
kissedi
 
 


"Két karodban gyermek vagyok, hallgatag. Két karomban gyermek vagy te, hallgatlak. Két karoddal átölelsz te, ha félek. Két karommal átölellek s nem félek."

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Kissedi annyira drukkolok neked!!!!!!!!sikerülni fog bízzál magadba!!!!!!!!!!!
az első babarucit én adom majd ajándékba a kis manódnak!!!!!!!!!! :wink:

Vernike ez olyan szép!!!!!! :cry: :cry: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bízom NIta, és köszi előre is a rucit. Szólok ha postázhatod! :lol:
Vernike nagyon szép az idézet, még meg is hatódtam rajta. :oops:

Kép
kissedi
 
 


Kissedi remélem mihamarabb szólsz!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!Egy kicsit aggódom,ezért gondoltam Titeket kérdezlek először.Ma utánna olvastam a csecsemők mozgásfejlődésének,és azt írták,hogy 4 hónapos korban hátról-hasra kell fordulnia már a babáknak,na a Zétény ezt még egyáltalán soha nem tette,de viszint a hátról-hasra fordulást 7 hónapos korra teszi,amit a Zétény már 5 hónapos kora előtt megcsinált.....így nem tudom kell-e aggódnom,de a 4 hónapot alapnak vette a leírás,sőt a hiányával orvoshoz kell fordulniuk szerintük.Most ebből mi az igaz????Segítsetek kérlek nekem....

Vernike

Kép
vernike25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: