Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Csajok! :)

Látom jól vagytok, megvagytok. Szép minden gyerek.

Ide nem igen fogok írni, csak gondoltam beköszönök, hogy élek meg ilyesmi. Meg azért követem kb. kivel mi van.

Puszi nektek.

Junko
junko
 
 


Szia Junko :)

Én láttalak ám már :) :)!

Örülök,h megint vagy,ha nem is olyan aktívan :wink:!

Sok sikert a továbbiakhoz :!:

anyapoc
 
 


Helló!

Én is elolvastam a Száni topicban Junko bejelentkezését, figyelemmel követem a sorsokat, már amennyire tudom. Sajna időből igen kevés van erre, de próbálkozom.

Képzeljétek, tegnap a férjecskémmel szeretkeztünk, de nem ez az érdekes, hanem reggel megnéztem PG53-mal, hogy van-e peteérésem (tudjátok, az a minimikroszkóp, amire rányálazunk), erre párom látja, majd megkérdezi, hogy most azt nézem, hogy a tegnapi dolognak van-e eredménye? Márminthogy sikerült-e teherbe esnem. :shock: :lol:
Kész vicc, de annyira aranyos volt, fogalma sincs ezekről a dolgokról, mondtam neki, hogy még ha teherbe is esnék, azt másnapra semmiféle kütyü nem mondaná meg, mert legalább 1 hét kell ahhoz, hogy beágyazódjon a csemete. :lol:
Mondjuk nem értem ezt a hozzáállását, hiszen megbeszéltük, hogy nem tervezünk babát egyenlőre, igaz, abban is megállapodtunk, hogy nem fakadunk sírva, ha mégis jön.

Na bocsi, csak gondoltam, ezt a cuki dolgot megosztom veletek, ha már úgyis keveset jövök.

Puszilok mindenkit, és írjatok, mert olvasok ám. :wink:
athiz
 
 

 
 

Tontica

Nagyon boldog 1. születésnapot a Annának és Alexnak utólag.... :oops:


Kép

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Anyapoc: koszonjuk!!! :D

Athiz: akkor drukk Nektek! :D :wink:

Junko: Azert leirhatnad mi van Veled. Tortenik valami erdemleges baba ugyben?

Hat nem most kezdtek el sirna a gyerkocok :roll: :evil: eddig aludtak. Meg mindig nem akarnak menni es szerintem meg par honapig tuti nem is fognak. :roll: Mennem kell. :cry:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Látom,nagy a pangás :(....

Tontica

Nyugi,lehet,hogy hamarabb elindulnak a törpék,mint gondolnád :D!Teljesen jó még a mászás ebben a korban...és biztonságosabb :).Utána mehetnél kettő nyomában,hogy mikor esnek el/le... :roll:
Persze,tudom,ilyenkor mindig már várja az ember a következő fejlődési fokot... :)
Rate és az ovi? :)
Láttam, a másik topikban aggódtál a súlya miatt...De amint olvastam, a többieknél sem jobb a helyzet...az enyimgyerek is kb ennyi volt ennyi idősen :).Most is "csak" 18,5 kg :).
A babszobán amúgy tudsz görbét csinálni hosszra is,súlyra is.... :)


Athiz

Apa :). Elég,ha tudja,mit kell csinálni :wink:!

anyapoc
 
 


Szi Anyapoc, jönnék én gyakrababn csak egyedül uncsi lenne beszélgetni... :wink: nemsokára megint kirakhatod a jégcsapégőket

Athiz ez ari volt férjedtől..enyim is kb ennyit ért hozzá

TOnti hajrá kilók lefaragása!

MI jól vagyunk, Zsiga szépen gyarapodik, nóziját kell szívnom napi 3 szor remélem most már elmúlik ez a takony, bár szerintem télen ezzel eljátszunk..
Vendég
 


Szia Boni!

Ha,így folytatódik, akkor nem jégcsapégőket teszek ki, hanem pálmafákat :lol:!

Majd én beszélgetek veled :D!

Nektek jobbulást,bizony így az elején jól lehet szórakozni :?.... De az orrszívásnál hatékonyabb eszköz úgysincs :)....homeozol neki?

Hány kiló már a nagylegény? :) Mesélhetnél,hogy telik egy napotok :).Olyan régen voltunk már kicsik :D..... Hadd nosztalgiázzak :wink:!
Amúgy pont ma éjjel jutott eszembe Villő születése,annyira jó érzés volt újra gondolatban átélni :)!

Puszi!

anyapoc
 
 


Anyapoc :lol:

ma lesz este a mázsálás, múlt héten HÉtfőn 5490g volt és a 62 cm elhagyásra került...

AMúgy jó baba kb 6.30 7 körül ébred, eszik, visszaalszikl még 1,5 órára utána kb 9.30 10 körül eszik, aztán ahogy kedve tartja nem mindig húzza ki 3 óráig.. de nem bánom..napközbeni alvás sétáláskor 2*1 óra egyébként csak fél óra kb.. este 19kor fürcsi aztán kb 20-3.30ig alvás....

szóval nem panaszkodhatom

eddig egyszer voltam kénytelen közöttünk letenni, 23-2ig aludt el, aztán evés és vissza ágyikóba

homeóst még nem próbáltam mire gondolsz?
Vendég
 


Boni

Húúú,micsoda méretek :)!Nem semmi a kis oroszlán :D!
Akkor lehet lecserélni a ruhatárat :wink:!

Azért egészen jó kis napirendetek van :). Tényleg nem panaszkodhatsz,mert egészen sokat tudsz egyben aludni :).Aztán lesz ez még jobb is :wink:.....
Nekem sem voltak hajlandók normálisan aludni otthon,Villő is csak úgy,ha beöltöztettem és a nyitott ablak alá tettem :D.... Bulcsúval meg sétálni kellett :?... hóban -fagyban :(....

A homeopátia jól alkalmazható már náluk is, én is adtam Villőnek már ezt-azt,amikor kicsi volt.Persze ehhez tudni kell, hogy milyen váladék jön az orrából, milyen gyakran, hogy van-e egyéb tünete( ettől függően lehet szert választani)...De ha egyébként is akarod majd alkalmazni, akkor szt érdemes már most felkészülni a télre és pl. az oscillococcinumot adni neki megelőzésnek.
Nekünk sokat segített a homeopátia mindenben, ilyenkor télen az echinaceát adom nekik kúraszerűen, amikor meg látom, hogy kezdődik valami,akkor emelem az adagot és két nap alatt lecseng. Olyan hatékony nálunk, hogy jó, ha fél évenként lát a doktornéni :D...Most is csak a státuszvizsgálat miatt mentünk....

Szt érdemes ilyesmivel kezdeni, és ha nem javul ,akkor még mindig lehet az orvos tanácsát kérni.Nem tudom, hogy a dokitok mennyire vevő erre egyébként?

anyapoc
 
 


Anyapoc hehe én is teszem ki ZSigit erkélyajtóba levegőzni..

egy csomószor járunk úgy, hogy felöltöztetem, aztán amikor a sapi rákerül és beleteszem mózesba beájul..na mondom akkor nem sétálunk..erkélyajtó kinyit és gyerek szellőzik... persze ezt csak 2. szellőztetélésnél csinálom..napi egy séta minimum megvan...ha Apa itthon van többnyire igen) akkor meg biztos séta van..

majd rákérdezek doktornéninél..az ajtaja elött ott van a homeopátiás tábla..reméelm azé, mert támogatja..

én nagyon a híve vagyok..most is apa vírusát csak úgy tudtam kiűzni,hogy a Gripp HEel-t vettem..na az bejött.

Kicsi fiamnál is inkább homeopátia felé halanék

most csütörtökön megyünk a 2.hónapos oltásra, ajánlottak egy homeopátiás kúpot ..ha utána alkalmazom, nem lázasodik be... te ismered?

meg kaptam egy CD-t még a gyógyszerárban homeopátiásat..elő kellene ásnom, mert a festésnél elkevertm...
http://www.pirulapatika.hu/240040393/be ... _vegbelkup

ZSiginek most fehér szinű sürübb..általában éjjel van több, most napközben többet szivom.
Vendég
 


ja és mai mérés eredménye 5700g :shock: a héten 300got szedett fel, pedig kevesebbet evett, mint eddig...hmmm eddig 150-200 g volt a heti hízás..bár azt olvastam 150-300között normális... :lol: :lol:
Vendég
 


Boni

A kúp,a mit kérdezel, a Viburcol(ja, közben látom,hogy azt linkelted be :)). Szt nagyon jó, mi használtuk fogzásnál, általános nyűgösségnél is :).Szt érdemes belőle mindig tartani otthon, mert sosem tudhatja az ember lánya... :lol:
Mondjuk én oltás után a Germicid C-ből adtam felet mindegyiknek,mert az kissé nyugtatós,de ezt nem minden orvos javasolja.Illetve hallottam már olyat,aki kifejezetten ajánlotta, mások viszont nem is említik....
Nekünk az első oltás után egyik gyereknek sem lett baj (ez a 2 hónapos, a csecsemőinfluenza), pedig állítólag erre érzékenyebbek.Viszont az első DIPERTE után mindkettő nyüglődött.Így Villőnél már automatikusan azonnal adtam a lázcsillapító-nyugtatót....

Ha már "csak" fehéres az orrfolyás, akkor tapasztalataim szt nincs nagy baj, csak a kicsiknél nehezen jön ki....Gondolom,sós orrcseppet alkalmaztok előtte és nap közben is többször, hogy a nyák híguljon. (egyébként szt ilyenkor azért fehéres, mert ahogy a porszívó szívja, tele megy levegőbuborékkal....legalább is én így vettem észre anno...)

Azt tudom, hogy nálunk mindig van itthon Aconitum, mert amint jön a betegség, esetleg lázzal, akkor elkezdem adni intenzíven, kb 2 óránként és hamar túljutunk rajta :).Szt érdemes azt is otthon tartani....

Nekem is bejön a homeopátia és tuti a ti dokitoknak sem véletlen van az ajtaján tábla :wink:!Kérdezz majd rá nála is!!!! Nekünk mindig azonnal homeos dolgokat ír fel a dokinéni,ha elmegyünk egyáltalán hozzá...amúgy meg mindig helybenhagyja a kezelésemet :D!

Szl szép súlya lett Zsigi-bébinek :D!Hát lehet,hogy nem eszik már annyit,de az anyatej összetétele változik időről időre és így később már a kevesebb is táplálóbb :).Szl simán lehet,hogy mindent hasznosít :).Bulcsú volt ilyen, hogy másfél kilókat hízott egy hónap alatt :D!Bezzeg Villő,ő szigorúan a minimumot :?...már akkor vigyázott az alakjára :lol:!
Jók is a séták,szt a kismamának is kell,én imádtam.Nálunk is amint beöltöztettem őket,azonnal beájultak :).

NEm kell félned,hogy Zsigi elfogy :D!

anyapoc
 
 


Anyapoc :lol: na attól enm félek

köszönöm a tippeket! felirogattam őket, megyek majd gyógyszertárba, meg a másikat is nővéremnek, mert az ő fiai is mindig hamar megbetegednek hátha ezzel most átvészelik...

:lol:

mostanában nagyon sok a nyála a drágámnak, meg egyfolytában az öklét nyomja le a saját torkán :lol: tudom hogy nem az éhségtől, mert akkor olyan hangosan cuppog hozzá, hogy e fél háztömb hallja..

és a védőnéni azt mondja ettől köhög vrmint az összegyűlt nyálat köhögoi fel..TE tapasztaltál ilyent? mert ma 17től van betegrendelés, feleslegesen nem cipelném le megint.. csütörtökön mennék a csúsztatott oltásra
Vendég
 


Jol elbeszelgettek! :lol:

En homeopatiahoz nem ertek igy nem tudok mit hozza szolni. Zsigi jo borben van!!! :shock: :D

Athiz: osszejott a baba? Bar akkor gondolom szoltal volna mar.

Pindurkaim nonek es fejlodnek, sokmindent megertenek, pl. kerdezem hogy a cica es automatikusan mennek szeretgetni a plusscicat. :lol: Menni nem akarnak, tapsolnak, jatszanak velem csip-csip csokat, zenelnek a szilofonnal meg mindennel, multkor Anna meg a sipot is megfujta hogy megszolalt. :lol: Jatszanak egymassal, osszerohognek, veszekedni is szoktak a jatekokon. Alex sokat ordittozik, igazi ferfi, idegbeteg. :lol: Mindketto mamas, allandoan rammasznak. :D Imadom!!!
Annanak levagattuk a fru-frujat mert belelogott a szemebe.

Rate tanulja a betuket szorgalmasan, suliba O a futokiraly, multkor is O nyerte a versenyt tornaoran. :D Sajna itthon allandoan szamitogepezni akar, jobban jatszik mint en, hogy lehet egy 4 eves gyerekben ekkora esz es kitartas es logika es es es hogy tudja ilyen ugyesen iranyitani az egeret! Hihetetlen! Viszont nagyon ugyesen lehet manipulalni ha azt mondom Neki: ha osszepakolod a szobadat jatszhatsz a szamitogeppel egy perc alatt megcsinalja. :lol: :roll:
Meg mindig nem tudom mivel teszek jobbat, ha hagyom jatszani a geppel vagy ha nem hagyom de akkor meg unatkozik. :? Probalom beszabajozni hogy fel orakat jatszon es probalom lekotni massal is de nem erdekli sem a rajzolas, sem a festes, gyurmazas, semmi, ezek a dolgok untatjak. :roll:

Na, sok voltam!

Puszi! :D

Rate ir:
http://s202.photobucket.com/albums/aa19 ... en2747.flv

Alex dobol:
http://s202.photobucket.com/albums/aa19 ... en2766.flv

Itt pedig levagott fru-frus Anna:
Kép
Es telefonalos Anna:
Kép
Tizoraizas:
Kép
Segitunk anyunak a ruhakat rendezni: :lol:
Kép
Pozolos Anna:
Kép
Meno manok:
Kép

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Ja, Anyapoc palmairol jut eszembe itt is meg van hulyulve az ido, rovidgatyaba es rovidujjuba kell jarni meg mindig. Milyen oktober az ilyen! :?
A gazdag orszagok vezetoi majd osszetorik magukat hogy megoldjak a penzugyi valsagot de a globalis felmelegedesrol valahogy megfeledkeztek pedig mit kezdunk a sok penzzel ha kozben megsulunk. Lehet par ev mulva a sarkkorokre kell majd emigralnunk? Bar lehet addigra mar sarkkorok sem lesznek! :roll:
Ja, a mehek pedig eltunnek, ez valos, tenyleg kevesebb a meh, a mez, a mehesz. (a mez ara megy fol, ez nekunk most pont jo :lol: ) De komolyan mi lesz velunk mehek nelkul? :shock: Ki fogja peporozni a novenyeket? :cry:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


bocsi, BEPOROZNI nem peporozni

KépKép
KépKép
tontica
 
 


na látom elszállt amit egy órája irtam :twisted:

Tonti édesek gyerekek

Mézet sajnálnám, méheket is csak emiatt mert egyébként allergiás vagyok rá

Anyapoc betankoltam a gyógyszertárban!

:lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Tonti, nagyon szépek vagytok!

Nos az a helyzet, hogy pénteken este elutaztunk anyuékhoz, és tegnap este jöttünk haza, csak férjecském maradt itthon, mert a padlásteret szigetelték, ami nagy zajjal és kosszal járt, ezért mentük el. Ezalatt az idő alatt sajna nem pihentem ki magamat, mert egyrészt a szokatlan helyen nehéz volt aludni, meg u.úgy foglalkozni kellett a gyerkőcökkel, stb, szóval nem pihizni voltam.
Közben sajnos a dédimama meghalt, úgyhogy nincs itthon vidám hangulat, valószínűleg szombaton lesz a temetése.

Baba nem lett, viszont tök váratlanul beállított a mensim a 29. napon, 9. DPO-n :shock: . Mindegy, biztosan jobb így, csak elég furi. Lehet, hogy most akar visszaállni a ciklusom 29 naposra, mint régen? Mostanában 39 naposak voltak kb.

Na bocsi, most ennyit tudtam írni, majd még jelentkezem, ha tudok.

Puszi
athiz
 
 


Helllo Csajok!

Látom,jót tett Bonival történt eszmecserénk,mert felélénkültünk kicsit :D...

Athiz

Sajnálom a dédit és részvétem :(... 29 napos ciklus viszont szuper,nekem sosem volt olyan :).... most is,mint mindig, 32-35 napos :).....de a PÉ-t kezdem unni, mert szétázok :?....


Boni

Bocsi,nem tudtam időben válaszolni,mert reggel Pestre kellett mennem, nemrég értem haza a gyerekekkel :)....
Voltál a dokinál végül?
A nyálfolyás normális,és később sem a fogzást fogja jelezni :).Nekik még nincs meg az a reflexük, hogyan kell a nyálat lenyelni,ezért folyik ki a szájukból...persze a rutinos anyukák(mint én is),azt hiszik,hogy a gyerek fogzik és még sajnálják is,hogy hónapokon keresztül jön a foga :D!Aztán a fenét :D!
Nálunk ilyen nyálnyelés nem volt,de nem is hinném,ha le is nyeli,akkor az a tüdejére menne :D!Ugyanis a köhögés olyan reflex,ha a légutakban mélyen van vmi,onnan távozik vmi köhögéssel,nem a gyomorból :D...ha meg a nyálát nyeli tüdőre,akkor szó szt fulladozik...szl szt baromság.Inkább az lehet a baj,hogy sűrű ez a visszamaradt nyák,tapadós,és nem oldódik neki.Nem tudom,hogy nekik lehet-e már ambroxolt adni szirupban,kérdezd meg a dokinénit,az is növényi alapú és elfolyósítja a nyákot.De szt ha sűrűn orrcseppezel a sóoldattal,akkor hígul neki és könnyebben feljön...
Az ökölevés meg jó játék :)....Ha éhes,akkor ordít úgyis,meg cuppog,ahogy írtad...

A nagyfiúknak (mekkorák is?) nyugodtan mehet az echinacea, kúra szerűen...na meg azt nem szabad elfelejteni, hogy ha már betegek,akkor vitaminkészítményt még véletlenül sem szabad adni,mert csak a bacikat tápláljuk vele :?... ezt egy immunológus írta a neten,vhol olvastam.....

Mennyit hagytál a gyógyszertárban? :lol:



Tonti

Édik a gyerkőcök :):):)!A linkeket még nem néztem meg,de nem hagyom ki :D!
Rate ügyes a futással, de a számítógépezés így elég gáz...már ha mást nem akar a drága :(... én sem vagyok ellene,nálunk is szoktak,de minden nap.Igaz,nem is egy fél órát olyankor,de van,hogy hetekig semmit.Igazából nem is az aggasztana,hogy mennyit szg-ezik, hanem hogy semmi más nem érdekli....pedig azért a színezés, a gyurmázás stb ebben a korban nagy élmény...Lehet,hogy sok konfliktus lesz még belőle,de szt ne hagyd magad és légy kitartó más játékokkal.... :roll: Persze,tudom,3 gyerek mellett ez baromi nehéz,de sajnos hamar megbosszulja magát :(....
Nem tudom,mi bajod az ikrekkel,hiszen mennek,csak kapaszkodva,nem???????Legalább is a képeken ez látszik!!!!Tök ügyik így is!!!

A globális felmelegedéssel a szívemből szóltál!!!!Sajnos még mindig nagyon gáz a helyzet és még mindig nem kap akkora figyelmet,mint kellene...mondjuk most nagy gáz a recesszió is,de utána bizony sürgősen meg kell oldani ezt a problémát is...
És még az sem biztos,hogy Ti megsültök, mert lehet,hogy elönt Benneteket a tenger :?...vagy éppen egy idő után hidegebb lesz,mert a Golf áramlat megszűnik :(....vagy ti nem tengerparton vagytok? :roll:
Na szl elég gáz a helyzet...túl sokan vagyunk...túl kevés a kaja...ás kevés a Föld :(.... ennyi embernek 3X több Föld kéne a számítások szt.....

Na nem hergelem magam tovább :D!
Meg a gyerekeket is le kell fektetni :D!

Pusztok!!!!

anyapoc
 
 


Szl Tonti, nem minden nap szg-eznek nálunk a gyerekek.... :lol:

Megnéztem a videokat,nagyon jók :):)....
Ahogy dobol Alex az asztalon :lol:!

Nem semmi ez a suli-előkészítő nálatok :shock:!

anyapoc
 
 


Athiz részvétem nagyi miatt! ciklus hurrá, maradjon így! :lol:

Anyapoc fiúk 4és 10 évesek ..5000ft felett

most meg tép az ideg mert este a kakiban találtam olyan fehér hosszukás cuccot kb 2 cmesek, 3-4 darab.. áááááááááááááá
megfogtam és szét tudtam nyomni.. de nem nyálkás..

nővérem szerint valószinű a hurut távozik így.. de csak tippelt, mert ugye nem látta...
:cry:
úgyhogy holnap megint hívom dokinénit(ma nem hívtam, mert másik fórumon azt írták hogy nekik is a nyálat köhögi fel a baba,azt hittem normális. :cry: :roll: :cry:

megbolondulok az aggodalomba

szúúúúúúszááááááááááááááááááá
Vendég
 


Tonti zenész a lelkéből! :wink: :wink:

RAte ügyike..már az előkészítőben írnak? :roll:
Vendég
 


Boni

Fehér, hosszúkás???? :shock: Egyformák,vagy szálasak? lehet a hurut,amit lenyel,kijön hátul,olyan nekünk is volt....
A köhögésnél nemtom,mert ugye kérdés,hogy csak néha csinál ilyet és tényleg akkor,amikor sok a nyál,vagy pl akkor is,amikor alszik? Nálunk ilyen tényleg nem volt,de inkább hallgasson rá a dokinéni,ennyit megér...de aggódni nem kell(na persze egy ANYA dolga ez :)),azt mindig elmondom, a kölkök gumiból vannak,visszapattannak mindenről!!!! :D
Tényleg, a köhögés hurutos, vagy olyan félrenyelős?

Nagyobbik fiúnak alapból mehet a 15 csepp, a kicsinek 10.... amikor eksön van,akkor 5-tel lehet emelni...lehetőleg vmi édeskés néhány korty üccsibe (rostos lé vagy ilyesmi), mert kicsit furi íze van anélkül.nekem simán megisszák....
Ha nem betegek,akkor 2 hét csepp, 2 hét szünet.ha közben jön vmi betegség,az első gyanús jelre emelt cseppszámmal mehet naponta egyszer.Nem kell megijedni,hogy van alkoholtartalma,anyummal kiszámoltattam (vegyész), ebben a 10-15 cseppben minimális van...Aszongya,ennyi egy erjedtebb gyümiben is lehet :).

Jó kis píííz vót akkor a cuccos :?.....na de érdemes körülnézni,mert pl én pont a tetűírtóval jártam úgy,hogy a két patika között majdnem 500 ft különbség volt uannál a szernél!!!!!Nem tudom,hogy a homósban vannak-e nagy különbségek :roll:... De a lényeg,hogy sikerrel jártál.... :) látod,már most be lehet szerezni a kiskanalat a legénynek :D!

anyapoc
 
 


Athiz: nagyon sajnalom a dedit!!! :cry:
Szerintem nem akkor volt pe-d amikor azt hitted mert hogy 9 napra ra megjon szerintem lehetetlen, nem? :shock:
Rakhatnal kepet a fiukrol!!!

Boni: mit aggodsz ennyire! Nyugi! Lesz meg az a kisfiu beteg ezerszer es el is fog esni kismillioszor stb. nyugi! Hu, hogy Te mennyit fogsz aggodni mig a kicsid nagy nem lesz! :lol: :lol: :lol: Menjetek holnap dokihoz es adjon gyogyikat, nem lesz semmi baj! :wink: :D

Anyapoc: igen, igazad van, tudom en hogy nincs ez igy rendben, le is fogom allitani. A szamitogep elkerul innen szem elol a nappalibol es bekerul a haloszobankba. Es probalom majd elterelni a figyelmet mas, erdekes jatekokkal!
Igen, mennek kapaszkodva de azert ez nem jaras! :roll: :lol: Tudom, tudom hogy turelem rozsat terem de megis ... :lol:
Elont minket a tenger? Kosziiiiiiiii! Most megnyugtattal! Amugy 32 kilometerre van ide a tenger, talan nem er el idaig. :shock: :(
Jo kilatasok! A tul sok emberrol a foldon kicsit mi is tehetunk, Te 2-vel, en 3-an nepesitettem a foldet. :lol: Eddig ... :lol: :lol: :lol:

Na, jo ejszakat!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Anyapoc

a köhögés inkább kuc kuc szerü tehát kb 2 db és éjjel is néha kucv kuc van..nem tudom miylen a hurutos köhögés..olyan fújtós?

nem folyadékot kaptam ah echinacea homeosbogyót vettem..mert a másikat akkor javasolták amikor már elöjött a betegség..illetve az oscillococcinumot.

azé volt több, mert majdnem mindenből duplán vettem...

a kakiban olyan kb mint amikor a tojásfehérjét beleengeded a rántottlevesbe :lol: :lol:

Tonti alapból annyira nem aggódom túl magam, csak ez olyan hülén néz ki, ismeretlen, meg hát az újdonság erejével hat ez az egész :lol:majd belejövök ..meg ne mond hogy te nem aggódtál? :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Boniko: persze, elso gyerekkel en is sokat aggodtam, de most mar inkabb nem betegseg miatt (hala Istennek csak sima megfazasok vannak mostanaban) hanem hogy hogyan fejlodnek, minden rendben van-e Veluk es megteszek-e mindent Ertuk. Pedig mi is voltunk am nagyon betegek, Rate bronhitiszes volt allandoan es Annaval is voltunk korhazban 4 napot meg amikor 2 honapos volt. Elmult, meggyogyultak, minden ok! Ilyen nyalkas cuccra a kakiban en is emlekszem meg amikor kicsik voltak es nagyon taknyosak.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Megjöttünk dokinénitől, tüdeje tiszta, torka nem piros, kaptunk másik orrcseppet.széklete a hurut most ürül ki a szervezetből..megkönnyebbültem
Vendég
 


Sziasztok!

Tonti

A kapaszkodva járás bizony járás!!!Ha igazinak tekinted,ha nem :D!Nem a türelemről szól, hanem az okos gyerekeid végigjárnak minden lépcsőfokot, amit kell :D!Mert ők TUDJÁK,amit kell :wink:!
Rate biztosan fog nyüglődni a gép miatt,lesz pár kellemetlen hetetek,de ha kitartó vagy,akkor szépen a feledésbe merül...nálunk is van néha emiatt nyügi,amikor fél 9-kor jut eszébe a lányomnak este,hogy ő Noddyzni akar a neten :)....de nem és kész :D!

Sok gyerek: hát szt nem a mi 2-3 gyerekünk a sok, hanem a kínai, indiai :D!Az átlag 2-3 gyerek még éppen hogy csak fenntartja a populációt....

A 32 km nem nagy távolság a tengertől :D!Úgy számítják, hogy ha az északi sarki jégtakaró elolvad, akkor egész Hollandia víz alá kerül...de még New York, Florida stb...Szl lehet,ti sem menekültök.... :roll:


Boni

A hurutos köhögés olyan,amikor (ha magadon is tapasztaltad) köhögsz és lent úgy szurtyog, néha felköhögsz vmit. Szl nem száraz a köhögés....
Ha csak néha van, akkor szt lehet a nyála, ami picit félremegy, még tanulni kell lenyelni :).
Jó a homeos echinacea is,csak azt adagolni nehezebb, mert uyge szabályai vannak (nem ehet -ihat előtte-utána, hogyan tartsa a homeos bogyót otthon, nem lehet erős ízű-szagú cuccokat mellette tartani, használni-->fogkrém stb).Azért gondoltam ezt,ez a Rossmannban is kapható, a felső polcon van ,lila dobozban.meg a dr. Teissnek is van.Nagy gyerekeknek ezt szt könnyebb adagolni....De ez is jó!!!! :)

A hurutos cucc miatt lehetnek iylen fehér szálak, ha meg esetleg majd zöld lesz a takony (bocs :D), ha nagyon megfáztok, akkor olyan zöldes nyálkás is lehet majd.Szl no para,ami lemegy,az vhol kijön.De azért nyugodtan mutizd meg a dokinéninek,vagy hívd fel és mondd el neki!

anyapoc
 
 


Köszönjük a részvétet, kedvesek vagytok! Már csak egy dédike van, ő Erken él, csak ünnepekkor jön látogatni, Szili nagyon szereti. Sajna az utóbbi időben eléggé összeesett ő is, azért remélem, még sokáig fog élni. Én sosem ismerhettem a dédijeimet, sőt, a nagyszülőket is alig, csak az anyukám anyukája élt addig, amíg nagyobb lettem, rá jól emlékszem, a többiekre szinte sehogy. :( Nagyon szerettem ezt a dédikét, nagyon kedves kis vékonyka öregasszony volt, sokban neki köszönhetem, hogy a férjemmel végülis összeházasodhattunk.

Boni, örülök, hogy megnyugodtál, én még mindig be tudom paráztatni magamat a gyerkőckéim miatt, bár igyekszem ezt titkolni. :lol:

Anyapoc, amit a PÉ-dről írtál, nem értem. Hogyhogy szétázol? :shock: :lol:

Tonti, tutira akkor volt PÉ-m, jó sok LH tesztet ellőttem, hogy tutkó legyen, meg hát a többi jel is arra utalt, csak valószínűleg azért jött meg hamarabb, mert előző nap bestresszeltem, éjjel bőgtem és remegtem a depitől, hát gondolom az betett nekem. Bár nem értem, mert akkor az anyatejnek is el kellett volna apadnia, nem? De szerencsére az nem apadt el. Lehet, az anyai érzéseim csak erősebbek voltak a sírámomnál. :roll:

Szilike is egy időben állandóan rá volt kattanva a szgépre, egyszerűen le sem lehetett szedni onnan, folyton a játék... aztán egyszercsak vagy megúnta, meg én sem engedtem oda sokszor, végül leszokott. Pedig a nagyanyjáéknál is játszhatna a földszinten, de most már nem függő. :P

Cupákosmókus mindenkinek

u.i.: már annyiszor belegondoltam, hogy globális felmelegedés, elfogy a vízkészlet, a levegőszennyezettség hatalmas, az ózonlyukról már nem is beszélve, de mivel sajnos nem sok mindent tehetek kis szürke egér ezek ellen, megpróbálom elhessinteni e gondolatokat, melyek igen sötétek, és elfogadni, hogy ezekkel kell együtt élni. :cry: De azért rémes, hogy azon agyalok, hogy szüljek-e még ilyen világba 3. babát, mert nem szeretném látni, hogy pl. szomjaznak a gyermekeim. :roll:
athiz
 
 


Ja, még Tonti, akartam írni, hogy olyan ügyik a picúrkáid, ne siettesd őket és az időt, hidd el, pár hónap múlva úgy elszaladnak előled, hogy nem tudod majd utolérni őket. A 3 gyerek 3 felé fog rohanni. :lol: :wink:
athiz
 
 


Athiz

Szt mindenki tud tenni a globális felmelegedés ellen.Még a szürke egerek is :).... Pl az áramot, a vizet nem pazarlod, vagy éppen a fogyasztási szokásaidat gondolod át....A mostani fogyasztói társadalom a környezet legnagyobb ellensége.Rengeteg felesleges dolgot vásárolunk, amit meg kell termelni és el kell szállítani...ami természetesen környezetszennyező....Na meg a sok így keletkező hulladék, amit ha már szelektíven próbálsz gyűjteni,máris tettél valamit a nyersanyag utánpótlásért, ami szintén a globális felmelegedés egyik kiindulópontja.Szl ne gondold, hogy nem tehetsz semmit.Ha átgondolod az életedet, környezetkímélő dolgokat használsz, újrahasznosított termékeket veszel,amikor csak lehet,akkor máris sokat tettél .És leginkább ne hessegesd el a gondolataidat, hanem tanulmányozd a témát és ennek szellemében neveld a gyermekeidet :).Így máris sokat tettél értük, mert nem rossz szokásokat sajátítanak el, hanem már számukra már természetessé válik mindaz,amit nekünk még tanulni kell....

Nem is tudtam, hogy gyúrtok a harmadikra :shock:... Mintha egyszer írtad volna, hogy anyagilag nem álltok úgy...nem? :roll: Vagy rosszul emlékszek?

PÉ:olyankor a nyák rengeteg, dől belőlem...és simán átázik a bugyim,ha nincs tisztasági betét...szl elég kellemetlen tud lenni.... :?


Pusz

anyapoc
 
 


Anya' köszike, akkor ezt elküldöm nővérem fiainak, magunknak meg veszek olyantot... :lol:

PÉ nyák ismerős :roll: :roll:

Mi szeretnénk kistesót, mihamarabb belevágunk az eddigi statisztika alapján 2 év múlva meg is fogan... :lol:

Tonti hogyan fogsz 3 felé szaladni? :lol:

Jó hogy megint itt vagytok! :wink:
Vendég
 


ja Anya' eldobható pelusról vélemény? ha már a környezetszennyeződésről beszlünk
Vendég
 


Boni

Echinaceat magatoknak ne vegyél még (ha erről írtad, hogy azt veszel),mert abban alkohol van....Nektek még nem jó, majd ha olyan másfél lesz.Addig mehet a homeos echinacea.A nagyoknak meg már meg sem kottyan az a mini alkohol :wink:!
Most nézem, hogy írtál doki után,szuper,hogy minden OK :).Akkor már kakaügyben is kiokosodtál :lol:!
Pelus: érdekes ez a dolog ilyen szempontból, mert sokan pont a környezetszennyezésre hivatkozva veszik pl. a monapelt és társait,ami mosható betétes.Igen ám,de az is csak akkor lesz környezetkímélő, ha nem átlag mosóporral mosod, hanem olyannal, ami ugye mondjuk semmiféle felületaktív anyagot nem tartalmaz, foszfátot stb... hát nemtom, hogy a környezetkímélő mosószerek (mosódió, mosószóda) mennyire fertőtlenítenek,na meg lehet,hogy az szemetet nem termel, de vizet fogyaszt és szennyvíz is lesz bőven...

Én amondó vagyok, hogy azért mindent nem KELL feláldozni,de ésszerűen kell tenni...

Én a DM ökopelenkáját használtam ,nagyon jó minőségű és szt jó áron is van(olcsóbb,mint a nagy márkák,de uazt a minőséget produkálja,mint általában a DM-s termékek.)

http://www.dm-drogeriemarkt.hu/content/ ... Alana.html

Szl ez az,de én még régi köntösben vettem, asszem zöld volt teljesen a csomagolás.... :)
Szl most már minden téren meg lehet találni a jó utat :).Szt Érdemes kipróbálni,mert csalódni nem fogsz....

Egyébként én nem mondom,hogy mindenben képes vagyok környezetkímélő módon élni,de ahol tudok,megteszem....És ha mindenki csak ennyire figyelne a környezetre,már sokkal előrébb lennénk.De ehhez óriási szemléletváltásra van szükség és leginkább azt kell elfelejteni,amit sokan ilyenkor mondanak: ugyan már a Józsi se tesz semmit a szomszédból,akkor én minek tegyek...én kicsi vagyok ehhez...nekem már mindegy...Ezektől a falnak megyek... :?


A kedvenc mondatom,amit már biztosan hallottatok: " a Földet nem őseinktől örököltük,hanem unokáinktól kaptuk kölcsön" :)...így vigyázzunk rá :).

Na befejeztem az okítást :D!Lőjetek le,ha sok vagyok :lol:!

anyapoc
 
 


Ja,és hajrá tesó :D!
De ne feledd, azért már más a tested szülés után, nehogy meglepetés érjen :wink:!

anyapoc
 
 


anyapoc írta:(olcsóbb,mint a nagy márkák,de uazt a minőséget produkálja,mint általában a DM-s termékek.)



Na ez félreérthető, szl azt akartam írni, hogy a minőségében is uolyan jó,mint a nagy márkák :D! És általában ez minden DM-s termékre igaz.... A Liberohoz hasonlít egyébként :).

anyapoc
 
 


Anyapoc: teljesen igazad van, mindenkinek valtoztatni kellene de tudod hogy a tomegnek iranyitasra van szuksege kulonben senki nem tesz semmit, hierrarchia van es ez igy a jo, a termeszetes. Szoval szerintem ott font az okosoknak akik iranyitanak kellene megmondani hogy mit hogyan es hogy MINDENKINEK! De nem mernek es nem is akarnak lepni mert gyavak es mert nem lenne kifizetodo. Miert nem uvegben aruljak az uditoket amit ujra lehetne hasznositani? Miert kell ennyi csomagolas, szatyor, eldobhato dolog? Kotelezni kell a nagy cegek nagyokos tulajdonosait hogy valtoztassanak! Ott kellene kezdeni!!!

Boni: nana, a masodik baba tenyleg hip-hop jon, nezd meg Csakegyet milyen nehezen esett teherbe a kislanyaval aztan nem is tudom azota megszuletett-e mar a masodik vagy meg varja de a lenyeg hogy gyorsan jott. :lol: Rate mar nem olyan butuska, majd O fog az egyik kicsi utan szaladni en meg a masik utan. :lol: Amugy van itt egy harmasikerpar, olyan 3 eves koruliek es a nagypapajuk egyedul szokta Oket vinni a jatszoterre, nem mennek messzire egymastol.

Athiz: miert voltal depis? Valami baj van?

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Ezt muszaly megmutiznom:
Kép
Ok kapaszkodtak igy ossze, nem en allitottam be!

Ja, Anyapoc, en ezert is szedek fogigatlot mert nincs pe. igy nem is faj es a menzi is csak 2-3 nap es keveske.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica

Sok ország megteszi felsőbb szinten ezeket a lépéseket.Csak sajnos nem mindegyik és legfőképpen nem azok,akik a leginkább terhelik a Földet.Így pl a széndioxid kibocsátás csökkentéséről szóló Kyotói egyezményt csak az USA és Kína nem írta alá anno (mert ha az egyik nem,akkor a másik sem,egymásra mutogattak).Pedig ők a legnagyobb kibocsátók.Asszem pár évvel később végül kénytelenek voltak ők is vállalni valamennyi csökkentést, de pl USA nem akart olyan technológiákat bevezetni,amik esetleg a gazdasági növekedést kicsit visszavetik.Erre tessék,tőlük indult a recesszió jelenleg...

A környezettudatosságot parancsolni nem lehet,ezt oktatni,nevelni,tanítani kell.Ennek az életünk részévé kell válnia.Vannak dolgok,amiket egy kormány meghatározhat,kötelezhet (pl az autógyárak által előállított autók Co2 kibocsátását, olyan motorok bevezetését,ami kisebb kibocsátást tesz lehetővé, vagy a gyárak károsanyag kibocsátását a különböző normákkal),de pl nem kötelezhetnek és állhatnak mindenki mellé,hogy szelektíven gyűjtse a szemetet,mert különben irgumburgum...Adhatnak ki javaslatokat, próbálhatják reklámozni,de kötelezővé a környezettudatosságot nem tehetik.

És bizony sok helyen úgy működik,amit Te is elvárnál.Németországban pl.már csak üveges,visszaváltható üdítők vannak :).Pár év alatt rájöttek, hogy az eldobható nagyon gáz.
És bár van csomagolóanyag,szatyor,de dívik a szelektív gyűjtés és senkire nem néznek furán,ha ezt teszi.nem bogaras tőle.Ráadásul minden sarkon szinte van szelektív gyűjtő és az emberek tudják használni.Így már nem ciki a sok hulladék sem (mert ugye az nem szemét :)).Emellett a legtöbb,magára vmit is adó cég már újrahasznosítható csomagolóanyagot használ, illetve olyat,ami újrahasznosított anyagból készül.

Egyszerűen csak kicsit kellene megerőltetnünk magunkat és bizony szólni a szomszédnak is és elmondani,hogy mit tehet mindannyiónkért és mi lesz a jövő.

A felsőbb vezetések, maga az Eu is sokat tesz ezért,amit állami,illetve közösségi szinten szabályozható.De az emberi agyakba beférkőzni, egy több generáción át tartó agymosást eltüntetni így nem lehet.Ezt az egyes embereknek kell felismerni, és magukban tudatosítani,mit tehetnek és tegyék is meg!
Így pl bosszantó a fogyasztói társadalom mellékterméke, a rengeteg reklámújság,ami napi szinten érkezik.Miért?Hogy vásároljunk.Ha nem lenne vásárlási igény,ez a hulladék sem érkezne.És hiába írja ki vki,hogy nem kér,tojnak rá,bedobják...többet is egyből :?.... Mit lehet tenni?szelektíven gyűjtjük,hogy legalább utána jó helyre kerüljön....

Na bocs az eszmefuttatásért,már megint tanítok :D!


Amúgy Csakegynek szt csak azért sikerült az első baba nehezen,mert ugye PCO-s és azt ki kellett deríteni, a gyógyszert beállítani.Utána már megy minden a maga útján szinte.... :roll:



Ollyan édik a lurkók azon a képen :):):).Enyimek is szoktak ilyet csinálni,annyira szeretik egymást :).

Én fogigátlót nem akarok szedni egyrészt a hormontartalom miatt,másrészt a mellékhatások miatt.
Amúgy nekem a PÉ nem fáj,csak annyira taknyolok :D, hogy idegesít :,...de komolyan,ez csak a szülések óta van így :shock: ......

Amúgy meg,amióta járok edzeni,nem fáj szinte a hasam mensinél :D :D :D !!!!!!

Na hallod,azért az a 3-as ikerpár sem lehet semmi :shock: ... minden elismerésem a nagypapának :D!

anyapoc
 
 


PAcsirtásat!

csak feléledtünk..

Anyapoc oké akkor majd késöbb kap alkoholt!

:lol:

PElus: Dmes cuccokról hallottam, hogy jók, kipróbáltam a popsikendőt, és nem is vékony, nincs tele illóanyaggal és jó áron is van.. pelust akkor veszek kipróbálom.

Eddig a HUggies-t használtuk, meg vagyok vele elégedve. egyszer vettem gazdaságos 2.osztályú pelust 100dbposat, de több mosószer fogyott, így nem ezen spórolok, hanem a telefonszámlán :lol:

eddig azt hittem a HUggies olcsóbb, mint a Pampers, Libero de felvilágosítottak, hoyg nem.mondjuk most a TEscoban akciós és több van benne ezért tartok ki mellette.. :lol:

Tonti megzabálom őket..egyébként érdekes hogy nálatok is a lány hasonlít az anyjára, apája apára..Általában azt szokták mondani ez fordítva van. NÁlunk Zsigmond király kiköpött apája (anyós előkereste apája ennyi idős képét, ahol hason fekszik és tarja akis fejét.. )de egyvalamit tőlem fog örökölni legalábbis most úgy néz ki, a szeme színét.. eddig azt hittem barna lesz mint apának, de jobban megnézve zöld lesz, mint Nekem csak a közepén lesz kis barna.. legalábbis drukkolok érte!

pici "tojásaid" nagyon tüneményesek!

Athiz ne legyél szomorú . bár tudom ezt ilyenkor könnyű írni.. én is sokat gondolok APósomra meg apósomra(utóbbi párom nagybátyja akit apjaként szeretünk,vele többet voltunk) mert igazából pocakosan nem engedhettem meg magamnak, hoyg igazából megsirassam őklet.. de rettenetesen hiányoznak.. jó lenne ha látnák felnőni ZSIgmondot, de valamiért ez nem adatott meg , bár reméelm fenntről büszkék az unokájukra!

tényleg ti is akartok még egy babót? lányra hajtotok?

gyorsan teherbeesés.. bár úgy lenne..

:lol:

Képzeljétek Pici fiam este 20tól reggel 4.40ig durmolt!
apa reakciója: VAN egy felnőtt fiúnk ! :lol:

Nekem mondjuk rémálmom volt apukámmal kiabáltam veszekedtem egész éjjel , plusz párom is elhagyott..

inkább kelletem volna fel szoptatni.. :lol:

MA megyünk oltásra!

Anya' a VIburcol kúpot utána kell adnom neki? vagy csak akkor ha nyügi?

ja az idézetet ismerem Velence tábla alá ki van téve ahogy az autópályáról lehajtunk .és mivel após2 höz sokat jártunk így rendszeresen olvastam)
Vendég
 


Hali, csak gyorsvonatként!

Boni, nálunk is több, mint fele idő alatt jött ketteske! Javaslom, hogy mindenképpen várd meg, amíg abbahagyja a szopizást, aztán mindent bele, jöhet a kistesó! :wink:

Anyapoc, tudom én, amiket írtál, amennyi tőlem telik, megteszem a környezetért, hidd el, sajnos a legtöbben tojnak nagy ívben, és csak a csodát várják. De én nagyon kis pont vagyok a Földön, szóval... na ennyit erről.
Érdekes az a sok PÉ körüli lé nálad, :lol: dehát nincs más hátra, mint használni a jó öreg tiszt.betétet. :)

Tonti, tüncikék a picúrok összeölelkezve, az én rosszcsontjaim is amikor ölelik egymást, meg pusszantyúznak, olvadok rendesen. :P

Tegnap hajvágás volt nálunk a picúroknak, nagyon helyes kispasik lettek. Ma meg sajna jön a dokibácsi Endit szurizni, juj, de fogom sajnálni szegénykét, de ez van...

Mellesleg nem gyúrunk újabb kistesóra, de nem teljeskörű a védekezésünk, így tulajdonképpen bármikor becsúszhat, ha akar. Az más kérdés, hogy hogy lesz azután, de nagyon remélem, hogy minden oks lesz.

Depizni nem dédimama miatt depiztem (akkor még élt), hanem egy baromság miatt, úgy jött össze több minden, picit kiborultam. De élek, és még nem adtam fel. :lol:

Pusza
athiz
 
 


Jaj, most látom, Boni nálatok is ma lesz szuri! Sok sikert! :wink:
athiz
 
 


Boni: bizony, Anna kikopott anyja csak egy javitott kiadasban! :lol: Sokkal gyonyorubb, okosabb, jobb es egyszeruen tokeletes, imadom!!! :D :lol: Tisztara odavagyok Erte, gondorodik folfele a hajacskaja hatul, hat teljesen elolvadok es olyan kis vekonyka, pihe-puha, igazi no! :D Multkor boldogan mondtam apjuknak hogy: megyek a LANYOMMAL a fodraszhoz!!! :D :D :D Mindig erre vagytam! :D Persze a fiukert is odavagyok, buszken gondolok arra hogy majd lesz ket jokepu, eros fiam aki majd segit nekem (jo esetben) oregkoromra! :D
Szulj meg sokat, csodallatos ha az embernek testvere van es latni Oket ahogy jatszanak, szeretik egymast minden faradalmat, szenvedest meger!!! Alexnek is olyan a szeme, belul barna, kivul zold. Micsoda helyes pasik lesznek a topikfiaink!!! :wink:

Anyapoc: Nalunk alig-alig van szelektiv hulladekgyujto, akkor en kisember mit tudok tenni? Kocsival vigyuk ki a szemetet? :roll: Spanyol agyban nagyon messze van ausztriatol! :oops: Amerika ... na, inkabb ne is beszeljunk roluk! :evil: Mindenkin es mindenen uralkodni akarnak, a vilag urainak erzik magukat, a filmekben is a vilag vege mindig ott kezdodik es az ufo-k is mindig amerikat akarjak leigazni. :lol: :lol: :lol:
Visszavettem Rate szamitogepezeset, nem tetszett Neki, eldugtam a jatekait igy nem talalja meg oket nelkulem. :lol:
Ja, azt uzeni Neked apjuk hogy telek helyett hajot veszunk, akkor nem kell innen elmennunk ha elont minket a tenger. :lol: :lol: :lol:

Athiz: dobj kepet a fiukrol!!! Ne depizz, ne szomorkodj, ne veszekedj, menj el moziba es setalj sokat es szerelmeskedj sokat!!! :D

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tonti, hehe, majd igyekszem. A mozit már nagyon szeretném, csakhát sosem jutok el. :roll: Néha a férjem olyan... már mióta könyörgök neki, hogy menjünk el, de mindig csak mondja, hogy jó, de sosem megyünk.

Majd ha lesz időm, elmesélem, mi volt a bánatom forrása, de most szokás szerint mennem kell. :twisted:

Tonti, én is úgy szeretnék érezni, ahogyan te, ahogy a kislányodról meséltél. Úgy szeretnék én is ilyet. :cry:

Pusz
athiz
 
 


Athoiz értem.. amig van két pici gyönyörűséged, gondod nem lehet! :lol:

Tonti egy kislány nekem is minden álmom.. hogy csajos dolgokat is csinálhassunk! :lol: de ha csak Zsigmondot szánta nekem az ég akkor is boldog vagyok mert Anya lehetek!
Vendég
 


tontica írta: Persze a fiukert is odavagyok, buszken gondolok arra hogy majd lesz ket jokepu, eros fiam aki majd segit nekem (jo esetben) oregkoromra. :D


Athiz: ezt is en irtam. Ne szomorkodj!!! En uram is ilyen es tudod mit csinalok, tojok ra es elmegyek a moziba a baratnommal! :lol:

Lanyok, akarok rendelni Ratenak egy szuper kiskabatot de nem tudom mekkorat vegyek 102-est vagy 114-est? A 114-es nagyon nagy? Hany evesnek valo?
Megyunk beszelni a pappal a keresztelo ugyeben! :D

KépKép
KépKép
tontica
 
 


megjöttünk oltásról, pici fiam méltóan viselkedett nevéhez, urasághoz méltóan tűrte.. most alszik a szobájában! amit nem nagyon szokott napközben.. nem is tudom mit kezdek a szabadidőmmel :roll: :ro
Vendég
 


Azért annyira nem vagyok bús ám! Iszonyú boldog vagyok, hogy van a két gyönyörűséges mazsolácskám, imádom őket, ők a mindenem, szóval nehogy félreértsetek!!! Csak amikor látok vhol egy kislányt pl. rózsaszínű kisruhában, kis fodros kalapban, akkor egy pindurit sajog a szívem, de ha nem lesz több gyermekem, akkor ez van, akkor is a két gyermekem adta boldogságot senki sem veheti már el tőlem, és ez óriási dolog, Isten ajándéka!

Tonti, az én 4 évesemnek kb. 116-os cucc kell, de annyira más mindenhol a számozás, hogy erre már nem mernék mérget venni. :lol: Nincs mérettáblázat?

Sajnos nincsenek barátaim, akikkel moziba mehetnék, nekem csak a család van. :roll:
athiz
 
 


Boni: hurra oltas!!! Biztos kifaradt a kis zsivany Zsigi. :lol:

Athiz: rozsaszin, fodros ruhas kislanyok lattan nekem is sajgott a szivem mindig, most masoknak sajog a szivuk az ikreim lattan. :lol: Vegul megrendeltem a 114-est, egy nadragot, egy kiskabatot es 3 hosszu ujju polot :D Keress egy barinot!!!

Babaim ma csak fel orat voltak hajlandoak aludni du. es most itt nyugoskodnek nekem de mar mennem kell Rateert a suliba. :evil: Majd alszanak a babakocsiban! Alexem mondja hogy nenenene (nem) es razza a fejet, olyan edes. :lol:Eldontottem hogy megnovesztem a hajat, kell nekem egy hosszuhaju fiucska is. :lol: Nagyon meno lesz!!!

KépKép
KépKép
tontica
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: