Új privát üzeneted érkezett!

Képzeljétek,megvan a HSG-időpont:máj.28.!
Felhívtam az István kórházat(oda szólt a beutalóm).Azt mondták,menjek be személyesen időpontért :shock: .Bementem.
A nőgyógyászati vizsgáló ajtaja végig nyitva volt :shock: látni nem lehetett semmit mert elkanyarodik a szoba és függöny is van,de a beszéd persze kihallatszott.Nem semmi :roll: Végre behívtak,miközben az orvossal beszéltem,ott feküdt valaki (felöltözve) a vizsgálóasztalon és hányt.Jó,mi?A nővérek legalább a függönyt behúzták,de én hallgathattam a hányását,ő meg mindent hallhatott az én problémámról.Enyhén balkáni körülmények :evil:
A doki rendes volt amúgy,ő lesz ott a vizsgálatnál.Közölte,hogy amikor felhelyezik a katétert meg valami ballont(ti tudjátok,mi az?),utána át kell sétálnom a másik épületbe a röntgenbe úgy,hogy a cső ki fog lógnia lábam közt(gondolom,nem lesz 1 km hosszú,na de akkor is gáz,nem?)Kérdeztem,nem tolnak-e át egy székben,mert hallottam,hogy van,ahol így csinálják,de azt mondta a doki,nem,simán át fogok tudni sétálni vele,ha nem leszek rosszul :shock:

Na,ez volt a mai kalandom.Mindenesetre iszonyú ciki,hogy ha TB alapon mész valahova és nem fizeted ki a gatyádat is,akkor enyhe mészárszék-hangulata van az egésznek,még olyan dolgokra se figylenek,ami nem pénz kérdés(Ajtóbecsukás).

Bea,nem hülyítésül,csak írom,hogy a mellünk nem azért duzzad,mert meg fog jönni,hanem a magas progeszteron szint miatt,tehát emiatt akár terhes is lehetsz :roll: meglátjuk pár nap múlva,izgulok érted nagyon,te csak légy ilyen "sztoikus". :wink:
Vendég
 


Zsó!Tök jó, hogy már megvan az időpont!Azt hiszem Kissedinél volt így, hogy át kellett sétálgatni meg lógtak ki a csövek.( de nem biztos) Mindenesetre én is ki voltam rajt akadva mikor anno írta.Nekem nem volt ilyen meg 10 perc volt.Kissedi szegény azt hiszem 1 órát szenvedett. :(
Tudom,hogy másra is utalhat,de nekem mindig ilyen mielőtt beteg leszek.Sajna jól szoktam érezni.Persze bármi lehet! :wink:
horváth beáta
 
 


Vayacon,
mi a katonavizsgálat eredményeire 1 hónapot várunk. május közepén fogunk tudni már vmit. a vérvétel eredményei ezek, vagyis a hormon és genetikai vizsgálat.

Zsó,
ez szuper, hogy már van is idöpontod! egy lépéssel megint közelebb vagy a babásodáshoz. mert ugyebár minden újabb lépést azért teszünk és biztos, hogy nem hiába.

Bea,
jó neked, hogy nem izgulsz, nem gondolsz bele a dolgokba. az én melleim sajna nem feszülnek. a gyomrom az tönkre volt 3-4 napig, alig tudtam enni. biztos a hormontablettáktól. a progeszteronra én szedem a bromocryptin, tehát az kordában tarja a szintet, ezért nincs feszülés.
továbbra is drukkolok neked!
tesztet még nem vettem én sem,pedig hát hétfön kellene már használnom az orvos szerint, de én félek, hogy csak /-os lesz.
dina34
 
 

 
 

Bumibogyók, kapaszkodjatok!!! :D Most sikerülni fog! Valahogy ezt érzem :wink:

Zsó,
hát nem semmi élmények... Én olyan hülye vagyok, hogy szerintem fölálltam volna :oops: Persze a lényeg, hogy a doki ügyes legyen. Ez a sétálós megoldás is elég húzós...aki ezt így kitalálta, annak kellene ott sétálgatnia hasonlóan kiszolgáltatott módon. :shock:
Remélem az eredmény tökéletes lesz és gyorsan elfelejtheted a rossz tapasztalatokat!

Inszemes lányok, a drukk megy tovább Neketek! +++++++++

Egyébként a bromót, nem a magas prolaktinra kell szedni? Vagy rosszul emlékszem? :oops:

Lilla,
szuper, hogy ilyen szép a kismamiságod! Gyere gyakrabban és esetleg fotót is dobhatnál a pocakodról :wink:

Vayacon,
minden ok lesz majd meglátod! Ezt a hosszú várakozást én sem értem. Attól, hogy mindenféle egyéb vizsgálatokhoz idő kell, azért számokat mondhattak volna..akár egy óra alatt is.

...nálunk semmi extra. Még mindig pozitív vagyok :D

Most nem jövök pár napig, megyek májuselsejézni a rokonokhoz. Kellemes pihit mindenkinek! :)
tapedli
 
 


Tapedli,
a bromó a magas prolaktinszintre van. jól tdod.nekem a Forgácsban írták fel, mert az értéknek 6 - 30 között kell lennie, nekem pedig 35 volt januárban. szóval már 3.hónapja szedem.
Egyébként neharagudj, de mi az hogy még mindig pozitív vagy? babát vársz?????

Zsó,
délután nem olvastam el a kalandod. hát ez nagyon felháborító, szerintem én nagyon kiakadtam volna. még jó, hogy neked ilyen jó természeted van, és inkább átsétáltál. bár nem tudom, melyik a jobb? lehet, hogy az áttolás helyett inkább sétáltam volna magamtól is...

Bumi és Bumibogyók,
mi újság veletek?



:lol:
dina34
 
 


Dina,
még nem sétáltam át,azt csak 28-án a vizsgálatkor fogok :wink: Mit csináljunk,ha itt ez a szokás?Más is kibírta,én is ki fogom.A lényeg tényleg az eredmény.Az tartja bennem a lelket,hogy már annyi nehéz dolgot el kellett viselnem a rákbetegségem kapcsán...ez is biztos kibírható lesz.A dokin látszott,hogy nem rosszindulatú (Várnai főorvos úr,öregróka :lol: ),csak azt a nyamvadt ajtót csuknák be olyan kultúrálatlan :shock:

Tapedli,
tök jó,hogy ilyen pozitív vagy!Csak így tovább! :wink:
Vendég
 


Dina,
nem bánnám :wink: Szimplán csak arra értettem, hogy minden ok. nemrég elég letört voltam mint a bili füle. De most okés a helyzet :D

Zsó,
túlleszel, az eredmény jó lesz...ahogy előbb is írtam :D Egyébként hol számít egy nyitott ajtó annak, aki szülni készül. Rá se bagózz a körülményekre!
tapedli
 
 


Sziasztok!

Csak tovább pozitívan, Csajok!
Most én is az vagyok, tusom, hogy most sikerül!
Egyébként tegnap este, meg most hajnalban görcsölt a pocim, rögtön be is tudtam annak, hogy most ágyazódnak a kicsik.

Zsó!
elég durván hangzik ez az egész, de ha a sikerért ez kell, hát én is végigcsinálnám!

Bea, Dina!
Drukk!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
a görcsölés, nagyon is lehet a beágyazódás helye! hajrá :lol:

Zsó,
én nem tudtam, hogy már a rákkal megküzdöttél. és szerencsére te gyöztél! hidd el, a babásodást is hamarosan kiharcolod magatoknak! :wink:

Tapedli,
továbbra is csak pozitívan!

Egyébként magamról annyit, hogy a hasamat már csak itt-ott érzem, melleim kissé érzékenyek. ennyi.









:D :?
dina34
 
 


BUMI,
beágyazódás JELE! nem helye
dina34
 
 


Sziasztok Lányok!

Engem ledöntött tegnap a betegség, torokfájás, láz. :( Ennyit az aloe veráról. Bár jól tartottam magam, mert én lettem a családban utoljára beteg, de nem úsztam meg. Éjszaka elég szar volt többször felkeltem de már jobban vagyok, a lázam is lement. Most itthon pihengetek.

Hát tényleg jó lett volna, ha mondanak Api eredményéről valamit, de igazából most nyugodt vagyok, szerintem nem lesz semmi gond vele. Igy simán kivárom ezt az egy hetet. :wink:

Zsó, nekem a kolleganőmnek is ugyanez volt a hsg vizsgálaton. Sajnos itt tart az állami orvoslás. Vagy kibirod a körülményeket vagy fizethetsz magán helyen súlyos pénzeket azért, hogy emberszámba vegyenek.

Bumi, olyan jó hogy ilyen pozitív vagy, szerintem a babók kapaszkodnak azt érzed. :lol:

Dina Bea szerintem nálatok is simán megvan az esély, hogy már babásak vagytok. :wink: megy a drukk ezerrel

Tapi, örülök, hogy neked is jó a hangulatod. Te hol tartasz? mikor derülhet ki, hogy babás vagy-e?
vayacon
 
 


Dina!Drukk neked!Ne félj lesz ami lesz! :wink:

Bumi!Én is azt érzem,hogy sikerülni fog neked! :)

Zsó!Ez a hozzáállás!! :wink: Igy kell.Mindent ki kell birnunk a baba érdekébe.

Vayacon!Kúrálgasd csak magad.Pont ilyen jó időbe kap el. :cry:

Tapedli!Kedved legyen! :)
horváth beáta
 
 


Köszi Bea. Hát elég bosszantó, hogy pont most lettem beteg. Babásodás szempontjából sem túl ideális. Főleg hogy Api is beteg volt előtte. Szerintem ezt a hónapot fújhatjuk, de azért próbálkozunk hátha még is célba talál egy erős pirinyó.
vayacon
 
 


Sziasztok!

Vayacon!
Jobbulást!
Egy kis betegség pont jól jön, mert segíti a babát, mert az immunrendszered mással van elfoglalva.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Köszi Bumi ezt még nem is hallottam igy de jól hangzik :wink:

amúgy már tök jól vagyok, semmim nem fáj, szerencsére gyorsan átment rajtam a betegség.ma már főztem is de azért még nem terhelem túl magam nehogy újra elkapjon

mindenkinek további jó, kellemes hétvégét!
vayacon
 
 


Dina!Na mi ujság teszteltél? :wink:
horváth beáta
 
 


Bea!
nem merek tesztelni. nemis vettem. pedig holnap reggel kellene.
neked inszem után, hány napra szokott eddig megjönni? drukkolok, hogy most ne jöjjön meg!

Vayacon,
jó, hogy már jól érzed magad.

SZIASZTOK
dina34
 
 


BUMI,
mi újság van VELETEK? hasad még fájdogál?
dina34
 
 


Sziasztok csajok!

Jujjj de izgi lenne ha itt nagy hirtelen elkezdene esni a babaeső :lol:

Bumi,
a fájás tuti ágyazódás.....úgy érzem, hogy Neked most sikerül. :D valahogy másképp is veszed az egészet, jól látom? Sokkal könnyedebben és pozitívabban. Csak így tovább!!!

Bea,
Te hogy állsz az előjelekkel? Nem írtál erről, remélem azért mert valamit még nem akarsz elkiabálni :wink:

Dina,
ha félsz a teszttől, akkor ne erőltesd. Mutathat fals eredményt és feleslegesen csalódnál. Persze ha hajt a kíváncsiság én megértem :) Szorítok tovább!!+++++

Vayacon,
én is hallottam már ezt. Egy kisebb betegség néha épp jól jön a babavárás szempontjából. Szóval emiatt ne aggódj! :wink:

Zsó,
hajrá HSG! :D Ide kivételesen negatív eredményért drukk :D

...én a hétvégén voltam ballagáson és azt mondták a rokonok, jól nézek ki. Mármint úgy értve, hogy látszik rajtam, hogy jól vagyok lelkileg. Úgy látszik nemcsak én érzem a pozitív energiát magamban :D

...most tartok a 21. cn-en...1 héten belül kiderül mi újság odabenn :) Egyébként nem reménykedem, nem figyelem magam. Egyszerűen csak próbálom magam jól érezni. Most úgy érzem elengedtem ezt az egész babakérdést. Várom a nyarat, a nyaralást. :wink:
tapedli
 
 


Sziasztok!

Tapedli,a nyaralást én is nagyon várom!Balcsira megyünk KETTESBEN!Ez azért olyan nagy szám,mert tavaly barátokkal voltunk,nagyon jó volt,de utána sajnos mégsem tudtunk kettesben nyaralni egy percet sem a férjem munkája miatt.Idén úgy volt,megint barátokkal megyünk,de ismét bizonytalanná vált,hogy belefér-e mégegy nyaralás,így lemondtuk a barátokat és megyünk kettesben,úgy örülök,tavaly is hiányzott az "elvonulás".
Jó,hogy ilyen pozitív vagy,Tapedli! :wink:

Inszemesek,mi újság?Izgulok!

Ma délután megyek PCT-re.izgulok nagyon,annál is inkább,mert tegnap már nem volt olyan igazán jó minőségű a nyák,nem tudom,mi fog ebből kisülni...szerencsére ezzel a dokival meg lehet beszélni a dolgokat,nem egy szófukar,sőt... :wink: majd jelentkezem az eredménnyel.
Vendég
 


Sziasztok lanyok, olvaslak benneteket csak valahogy az irashoz nem igzan fullott a fogam :( De kovetem mindennyotok sorsat es szoritok mindenkinek :!:
Mmzso

Mindjart itt az a 28. , tudom nem a legkellemesebb a Hsg en is voltam itt nallunk Vajdasagban, hat itt sem volt a legkellemesebb erzes, de igz visszagondolva mar nem tunik olyan veszesenek, es hat ugye gondolhatod a korumenyek itt sem epp a legemberibbek :( :( de mikor megtudod, hogy atjarhato vagy utanna mar minden konnyebb :) :) Majd gondolok rad!

Tapedli

Mennek tolem a drukkok+++++++++++++++

Dina 34

ha ma nem is azert holnap ugye ellosz egy tesztet, engem mar esz a kivancsisag++++++++++++++++++++++++++nagyon pozitivat erzek am!

Vayacon

Az en dokim egyszer mikor aggodalmaskodtam mensi elott a betegsegem miatt, kisebb megfazas volt, magas laz nelkul azt mondta, hogy egy pici betegseg, termeszetesen magas laz nelkul, kifejezetten jot tesz a babazasnak, az immunrendszerfigyelmet eltereli, hogy ne figyeljen a kis lakora!! Nallad is ez kell, hogy legyen, millio ++++++++++++++++++oleles, es drukk!!!!!

bumi,

biztato gorbe!!! Beagyazodas volt az, tuti.

Nallunk egyenlore semmi valtozas, nem tudom mi legyen, menjunk e urologushoz, talaltam egy magant, mar azt hiszem emlitettem, vagy varjunk ki meg 2 honapot es ismeteltessuk meg a spermogrammot, majd utanna menjunk??? Annyira nem tudok most mit kezdeni ezzel!! Es egyre tobbszor fordul meg a fejemben, hogy nekem nem lesz sohase gyerekem :( :( :( :( Annyira tud ez a gondolat fajni, hogy szinte fizikai fajdalmat erzek a mellkasomban :( :( jaj lanyok muszaly valahogy pozitivodnom, mert ez igy nagyo nem lesz jjo!!
hope5
 
 


Sajna most sem sikerült nálunk az inszem. :( De én éreztem már ,mert igencsak ugy érzek mindent mint eddig mielőtt megjött.Ez van.De nem vagyok letörve. :) Dr. Török mondta mehetünk lombikra.Olyan aranyos kedves volt ma is! :wink: Most 4 decapeptylt irt fel azt mondta napi 1-et kell de ha megjönne akkor hagyjam abba aztán telefonáljak.( de azt mondta jó lenne ha pár napig még nem lennék beteg mert akkor kezdenenek hatni az injekciok vagy mi. :oops: ) hát lesz ami lesz.

Dina!Ne félj ennyire,ne parázz rajt!Vedd könnyedebbén!( perzse tudom könnyű ezt mondani! ) Ha negatív sajna ez van de nem tudunk mit csinálni vele!Menni kell előre!!! De azért nagyon remélem neked ++++ lesz!Majd jelezz ám!DRUKK!!!
horváth beáta
 
 


nagyon sajnalom Bea!! :( :( :( :(

De orulok, hogy ilyen pozitivan felemeted a fejed es elore nezel :D :D . Eros vagy!!!
hope5
 
 


Beus, én is sajnálom, jó hogy ilyen pozitív vagy. Szuper, hogy mehetsz lombikra, azért ott ugye sokkal nagyobb az esély. Az már tutira sikerülni fog.

Én azzal vigasztalom magam, ha lombik kell majd nálunk, legalább nagyobb lesz az esély, hogy ikreim lesznek. Mert tudom, hogy ott nagyobb a kockázat, de én mégis nagyon szeretnék. Azért is mert már nem vagyunk olyan fiatalok, főleg Api :oops: és jó lenne ha nem kellene majd még éveket várni a tesóra.

De azért mi most nagyon bízunk a spontánba a műtét után. Csütörtökön megyek Fülöp dokihoz, már alig várom. Jó lenne előretekerni az időt, annyira kíváncsi vagyok már miket fog mondani.

Dina, szorítok, majd gyere az eredménnyel.

Bumi, veled mizu? Megy a drukk Neked is!

Hope megértelek hogy türelmetlen vagy, én is átéltem ezt. De nyugi, az orvosok tudják, mit mondanak, szerintem is jó egy két hónap múlva megismételni a vizsgálatot. Mint ahogy nálunk is így volt, és kiderült hogy jó a párom eredménye. Lehet, hogy nálatok is pozitív lesz a változás.

Zsó, drukkolok a PCT-hez majd írj, mi volt.

Tapedli, jól teszed, hogy élvezed az életet. Titkon azért reménykedj! :wink:

Fleur kismami? Veled mizu? Jelentkezz néha!
vayacon
 
 


Basszus,írtam és elszállt! :evil: Lényeg:

Bea,
tényleg hajrá és fel a fejjel,és jó kezekben vagy!

Vayacon,én is kivi vagyok,mit mond Fülöp,és a férjed eredményére is!

PCT-m nem lett valami jó.Kb.8 "huncutkát" kellett volna látnunk,ehelyett 2-3 csapkodott a farkincájával,különben irtó aranyosak! :wink: Meg a doki is,hogy megmutatta!
Szóval ebből még nem következik semmi,megcsináljuk a HSG-t,zt mondta,ne féljek,fogok tudni közlekedni a ballonkatéterrel.Utána még egy PCT-t csinálunk,aztán meglátjuk...
Vendég
 


Sziasztok!
Nekem a mai tesztem még nega (ET+6). Remélem ez holnapra változik.


Bea!
Sajnálom!

Tapi!
Jól teszed, hogy nem görcsölsz. Drukk!

Zsó!
De nem ölted meg az összeset, ez is jó nem? Egyébként ugye most van péd?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Most,tegnap szúrt is a bal oldalam.A nyák nem volt a legszuperebb(már ami t én észleltem magamon,tudok én ennél jobbat is,csak akkor szombaton vagy vasárnap kellett volna csinálni a vizsgálatot.)

ET+6 az nem korai egy kicsit?Milyen érzékeny a teszt?
Vendég
 


Zsó!
csak azért kérdeztem, mert ugye ha nem pékor csinálják a vizsgálatot, akkor fals eredményt adhat. De akkor nektek okés volt az időpont.

Elvileg ugye 5 napos transzferem volt, szóval ma 11. DPO-n vagyok. Akár mutathatott volna már valamit a teszt. Egyébként 10-es.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!Tuti pozitív lesz majd ne izgulj!!!

Csajok a szurikat reggel/délelött adjam magamnak?Mindig egy helyre szoktátok?Bocs,ha hülyeséget kérdezek! :oops:
horváth beáta
 
 


Bumi jön majd az a pozitív teszt! :wink:

Zsó sajnálom hogy nem lett olyan jó a PCT-d de reméljük lesz ez még jobb is. ne vonj le még ebből negatív következtetéseket
vayacon
 
 


sziasztok csajok.
teszteltem ma dél körül, és csak /-os lett, 10-es teszttel.
van még egy tesztem, holnap szerintetek elhasználjam, vagy tök fölösleges? mert állítólag a reggeli vizelet a tuti. de szerintem nekem már tuti, hogy nem sikerült. :cry:
jajj, most ez olyan rossz. szerintem tök mindegy, hogy inszem vagy lombik, mert hát ugyanazt akajuk...szóval én nem tudom, olyan könnyedén venni a dolgokat.sajnos


Bea,
sajnálom, hogy negatív lett. menzid már megjött? nekem ugyanis már nem fáj a hasam, melleim kissé megnöttek, egyébként semmi.
de ezt lehet, hogy a dufhaston csinálja. a fenébe...
dina34
 
 


Bumi,
a 11.nap talán még korai. szerintem csak az ikerterhességet mutatja ki a teszt ilyen korán.
HAJRÁ!!!!!!!!
dina34
 
 


Dina!
Sajnálom!Ne légy letörve fel a fejjel!Minden hónap 1 új esély!Csináld meg azt a tesztet hátha.... Nem én még nem lettem beteg,de bármikorra várom,elég "nyűgös" vagyok már.
horváth beáta
 
 


Sziasztok!

Bumi, Dina
Sajnálom a nega teszteket. De talán még korai volt.
Mikor kell mennetek vérvételre?

Bea
Sajnálom, hogy nem sikerült az inszem. Viszont szuper, hogy a lombikot egyből kezdhetitek. Mi mindig este adtuk be a decapeptylt 8 órakor. Mindig kb. azonos időben add be. És miért kell abbahagyni, ha megjön a mensid? Biztos jól emlékszel? Pont az a lényege, hogy nem szabad abbahagyni. És miért csak 4-et írt fel? Nekünk egyből 14-et, ami végig elég is volt. De csináld úgy, ahogy mondták. A lényeg, hogy mindig egyidőben add be.

Zsó
Hát, szerintem elég kellemetlen lesz azzal az izével járkálni. Nekem szerencsére egy asztalon csinálták, csak egy kicsit följebbtoltak a röntgenhez. Egy ismerősömnek is úgy csinálták, ahogy neked, és közben ki is csúszott neki, meg elzsibbadtak a lábai, no de nem akarlak rémisztgetni. Lehet, hogy nálad tök egyszerűen megy. Minden ember másképp reagál.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!
Nem tudom miért csak 4-et irt fel és miért kell abbahagyni!2-szer is megkérdeztem.Szerintem majd ha beteg leszek utána kell majd mennem szerintem ahogy irtad 20-23.nap körül és szerintem akkor ir fel megint nem? :oops: Nem tudom erre a pár napra minek írt fel addig!Azt mondta ha megjön szóljak oda telón hogy beteg lettem.
Ti hogy vagytok?Marcika? :) Új fotód nincs?

Dina?Na mi a helyzet? :)
horváth beáta
 
 


Bea,
holnap reggel majd tesztelek.

szép napot mindenkinek!
dina34
 
 


Sziasztok!
A 10-es aconos tesztem még mindig nega. tegnap délután csináltam egy 20-as coraxot, és azon sejteni lehet, hogy hol kéne majd lennie a csíknak. Ma meg csináltam egy 25-ös gyógyszertárit, és azon is mintha lenne valami.
Lehet, hogy csak szellem csík, mert abban profi vagyok.

Kép

Kép

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi, a felsőn mintha én is látnék valamit. nagyon szorítok. vérvétel mikor lesz?
vayacon
 
 


Bumi,én nem látom,de az nem jelent semmit,vakegér vagyok :oops: tegnap is alig láttam a huncutkákat a mikroszkópban...
Korán van még,pár nap múlva biztos jobb lesz a helyzet!Nagyon izgulsz,ugye?

Vayacon,férjed eredménye mikor lesz?

Én próbálom azzal vigasztalni magam,hogy
1.,kicsit későn lett ez a PCT,nem volt már jó a nyákom,már vaséárnap se.
2.,14 órát sehol nem írnak
3.,Török doki Tapolcán és Forgács doki a Forgácsból is pontatlan,korszerűtlen vizsgálatnak tartja.

Legközelebb tuti csak akkor megyek,ha faintos lesz a nyák!
Vendég
 


Bumi én nem látok semmit rajtuk, sajna talán az első sejteti hol kéne legyen de még korai nem? Normális esetben is ritkán lehet látni a 10-esen DPO12-n. Ne aggódj annál rosszabb, nem lehet a sor ismét kegyetlen veled, légy pozitív pihen sokat. Én nem értek hozzá de ezeknek a "babáknak" is be kell ágyazódniuk :oops: :oops: :oops: mert a tegnapi kisebb hőleesésed erre is utalhat. Nem lehet az is, hogy neked a lombik miatt később mutatja a teszt mivel bizonyos fejlődés nem a pocakodban történt. Na ezek csak találgatások én nagyon kismiska vagyok és nem olvastam utána a lombiknak csak tippelek, próbálom tartani benned a lelket.


Dina te se add még fel!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Bumi,

a felsö teszt mintha.... :)
DRUKK
dina34
 
 


Bumi,

besötétítettem a két fotódat a tesztekről és szerintem is látszanak a csíkok!!!!! :lol:

Csatolom őket... Kép Kép

T
tapedli
 
 


Szerintem látszanak! :D
tapedli
 
 


Na én meg jól nekikeseredtem a világnak, mert ma voltam allergológián (mert egy ideje rekedt a hangom), elküldött a füll-orr gégész. Aztán megtudtam, hogy nem csak a parlagfűre, de a fűfélékre is 5 keresztes az allergiám :twisted:
tapedli
 
 


Tapedli,
most hallottam,hogy ha rendszeresen fogyasztasz kecsketejet,az jó hatással lehet az allergiára.Esetleg próbáld ki,ha be tudsz szerezni pl.piacon :roll:

Bumi,
Tapedli sötétített fotóján én is látom.Iszonyúan drukkolok neked!
Vendég
 


Bumi,

egyébként én tényleg úgy "érzem", hogy Neked most sikerült.

...leírom hétvégén mi történt. Utána talán majd hiszel a megérzéseimben :D Kerestem a régi dobozokban és véletlenül a kezembe akadt egy nagyon régi füzet. Ebbe rajzolgattam a kórházba, amikor 9 évesen kivették a mandulám. Na ugye, ez nem most volt már :D tele van a füzet királylányokkal és egy hosszú leírással a műtétről. Aztán ahogy lapozgattam, egyszercsak megtaláltam egy oldalpárt....A bal oldalra egy női, jobbra egy férfi arcot rajzoltam. És itt jött a döbbenet! A férfi mellé ugyanis azt írtam "Gábor" ...így hívják a férjem. A női arc pedig egy csillagszemű szőke hosszú hajú nő, amihez azt írtam "Anita" A legjobb barátnőm így hívják és pont ilyen csillag szeme és szőke haja van...
A párom 16 évesen ismertem meg, a barátnőm a gimi óta ismerem. Próbáltam törni a fejem, de 9 évesen se Anita nevű, se Gábor nevű ismerősöm nem volt. Nagyon misztikusnak érzem ezt az egészet és egyben hátborzongatónak :lol: Hosszú percekig döbbenten ültem a füzet előtt...honna jöhetett ez anno :?:
tapedli
 
 


Zsó, a kecsketejről én is hallottam ezt. Alapvetően homeopátiával kezelem az allegiám, ami mellé a tej is biztosan nem árt. Láttam nemrég valahol kiírva, hogy kapható kecsketej, csak nagyon nem jut eszembe hol... :roll:
tapedli
 
 


Bumi!Lehet tényleg korai még!Most hány napos is vagy? :oops: A következő majd biztos tutin kimutatja! :) Nyagyon szorítok érted!!!!++++++++

Dina?Na mi lett a teszt?Remélem most már pozitív lett! :)

Tapedli!Nagyon rossz tud lenni az allergia nálunk a tesóm+az unokatesóm fia is az! :( De gyógyszerrel tünetmentessé tehető.

Vayacon!Mikor lesz katonaeredmény?

Zsó!Menned kell mégegyszer majd PCT-re?
horváth beáta
 
 


Mindenkinek szoritok lanyok. ugy latom most van miert!!!! Pici turelem csak par nap, es meglatjatok ott ul a pocitokban a babo.

Tapedli, nem semmi ez amit leirtal errol a ket rajzrol!! tudom ciki, de en hiszem, hogy azok az emberek akik erzekenyek ilyen dolgokra gyerekkorukban sok sok mindent megelnek, majd elfelejtenek. Lehet te is, es megorokitetted :D :D :D :oops:

Nallunk semmi extra, stand by allapot, eldontottuk ebben a honapban nem megyunk dokihoz, hanem egy kicsit leengedunk, csavargunk es megprobalunk ezekkel a gondolatainkkal megbekelni. Az azoosperia 1 honap mulva is itt lesz ezen mar nem mulik semmi, de a lelkunknek nagyon kell egy kis kikapcsolodas.

Puszi, Hope
hope5
 
 


Hope,
jól teszitek,élvezzétek a szabad napokat! :wink:

Bea,
a dokim javasolta,hogy még egyszer csináljunk PCT-t.De!Csak hétfőn és szerdán du.rendel,és én csak akkor megyek el,ha úgy alakul a ciklus,hogy igazi klassz tojásfehérjenyákom lesz,különben nincs értelme.Amúgy se vagyok benne biztos,hogy értelme van,sokmindent nem tudunk meg belőle.HSG-n kiderül,ott van-e baj,és ha a férjemmel elunjuk a próbálkozást,elmegyünk meddőségi központba,újra megcsináltatjuk a hormon-és kiskatonavizsgálatokat és belevágunk az inszembe.Most így látom a haditervet :wink:

Bumi,Dina,
mi újság?
Vayacon?Többiek?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: