Új privát üzeneted érkezett!

@molyocska:
Èrdekel bizony. Köszönöm.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok, nekem megjött most délután 18:00 felé, így akkor ezt most már nem a mai napra, hanem a kövire iktatom az applikációmba :) Örülök, nagyon, hogy a múltkor felvilágosítottak a klinikán, hogy ha délután három után jön meg a menszesz, akkor azt a kövi napra, ha délután három óra előtt jön meg, akkor azt aznapra kellENE rögzíteni, így lesz pontos a ciklusnapok száma :) 

Caroline, minden okés lesz :) Ne aggódj és próbálj nem kattogni :) <3


Szép estét Lányok!

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr:


sajna :( ez nekem is új infó, köszönjük hogy megírtad. 

Hány napra jött meg? 

Nekem egész határozottan kivehetően görcsölget a hasam, méhem. Nem a petefészek, hanem a méhem görcsöl mensisen. Úgyhogy gondolom most van az ovum. Gondolom... 

Próbálok nem kattogni. Ma még együtt leszünk szerintem és hátha holnap már fönt lesz a hőm jó magasan. Majd jelentkezem, hogy mi lett. 

Görcsöl.... érzem.. nem beképzelem. 

17. cn

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 

 
 

nem találom a neten, hogy mennyi idő alatt jut el a sperma a petesejthez. 
Valaki tudja?


Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 



Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@caroline4:
En ugy tudom atlag 50 perc kell a spermiumnak es kb 2 ora kell a petesejtnek a teljes uthoz ;)
A mensim most a 29. cn on jott meg 18:00 fele, de akkor nekem a holnap lesz az elso official ciklusnapon ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Caroline: Nem csináltam másnap, el is felejtettem. Nem tudtunk együtt lenni ott pont mert férjem focizni volt nekem meg görcsölt hasam így kedvem sem volt
Nem minden áron akartam az úgy nem ment. Akkor volt pont az ovu valószínűleg, amúgy ott nekem is a 16. cn -en volt meg viszont az sikeres volt :) Szurkolok, hogy 2 hét múlva Hcg tesztel gyere.
Littlebiscuit: mit mondott doki, mikor mehetsz?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@caroline4:
Én úgy emlékszem hogy 10 óra alatt jut el, s a petesejt ha nem tévedek 12 órát életképes.
Ha tévedek bocsi!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Helyzetjelentés...
Nem jött meg, de a kedvesemmel nagyon összekaptunk, talán szét is megyünk, így ...

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@scolo:


atyaég scolo, mi történt??
Latka sajnálom, hogy megjött, de úgy érzem nem vagy kétségbe esve és szép ciklusod volt nagyon. Szóval hajrá a 2017-ben érkező babáknak :)
Caroline, nyugi, minden a helyén lehet. Ha sokat aggódsz, az tényleg siker gátló lehet, a testedben stressz hormonok szabadulnak fel és az nem a nyugis megtermékenyülést támogatja. Nyugi, ovu oké, együtt is voltatok, minden ok.
Gorzi, örülök, hogy megvagy, várjuk a híreket majd 22-én :)
Meg persze little tőled is. :)
bikbok
 
 


Scolo fel a fejjel!
Nálunk is folyton titánok csatája megy,mindketten rendkívül erős akaratúak vagyunk.
Néha én is azt érzem hogy kilátastalan a helyzet,de a vita után csak leülünk és találunk megoldást!
És a babaproject se tesz sajnos túl jót,a férfiak nehezen bírják ennek a nyomását.Egy ideig igen de aztán kiborul a bili.

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@bikbok:
Na Jó eltúloztam. Bocsi csajok. Úgy látszódhatott, hogy közben ideges vagyok. De nem vagyok. Csak olykor rám tör hogy mindent szeretnèk tudni, ami velem, bennem zajlik.


Scolo! Írd meg szèpen h mi a baj. Majd mi eldöntjük h pici dolog vagy nagy.
De tuti pici. Harmadim gyermekemmel voltam terhes (hányingeres időszakban), amikor annyit hisztiztem, h totál mèlypontra kerültünk. Aztán összeszedtem magam, ès azóta (3 èves a pici), minden tökèletes.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@scolo:
Ès tesztelsz reggel?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@caroline4:


na jól van, örülök hogy nem vagy ideges, csak lelkes :) az meg szuper! innentől drukkolunk Neked megint, tudod :)
bikbok
 
 


Bikbok! Köszi :)

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

Scolo remèlem,minden ok. Írj,ha lesz időd!

Tegnap este megvolt az ovum, mert ma reggelre felment a hőm 36,8-ra. De jó. Most nem tökölt mint múlt ciklusban. Szupi kis görcsök kísèrtèk, ès az együttlèt során is fájdogált a mèlyebb behatolás.

18. Cn

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Lányok!!! Ma reggel az esélytelenek nyugalmával csináltam egy 10es érzékenységű hcg tesztet. Este mondta a kedvesem, hogy alig várja, hogy én is tölthessek fel pozitív tesztet ide a fórumba. Alig hiszek a szememnek, remeg is a kezem, de van egy halovány második csík, így a 11. dpo-n. Tényleg halvány, először azt hittem rosszul látok, de egyből megjelent, nem száradási csík.



Jó szem kell hozzá, hogy lehessen látni, azért raktam fehér papírra. Látjátok ti is? Páromnak még nem mondok semmit, amíg nem vagyok teljesen biztos benne, és nem marad ki a menstruációm.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:
Haaaat a 11.dpo-n iszonyatosan jooooo ez biztosan erosodni fog ;)
Ha tudsz kezdj el szedni omega 3 at is az " okos babaert" plusz mehpempot, akar kapszulaban is, ami segit a megtapadasban annak erosodeseben es a babo fejlodesrben is. Istenkem iszonyatosan orulok!!! Annyira biztam benne, hogy most hozzad is jon a golya <3 Nagy gratula!!! De ne emelj semmit probalj pihenni ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Plusz kerlek ha van, akkor toltsd fel a gorbed nekem ;) Ha nincs akkor beavatsz, hogy ti mit hogy csinaltatok a ciklusban? ;) Koszonom !

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr: Köszi a tippet, el is megyek a patikába. Femibion 800at szedem. Reménykedem, hogy erősödik, még nem veszem készpénznek. Jól jött ez a pihenés most a héten az biztos. 

Munkahelyemen már elrendeztem, hogy nem emelek jövő héten a nyakam miatt, de a főnöknek szólni is fogok ha biztos a dolog.
Ma este felmegyünk a hegyre bográcsozni, de amúgy sem akartam inni, csak eszem valami finomat és ücsörgök a tűznél.
Nem is tudom miért teszteltem, hirtelen gondoltam egyet, hog hátha. Mivel holnap nem itthon ébrerek. Mjad hétfő reggel csinálok még egyet, meglátjuk erősödik e. Még én is csak nagyon halkan örülök.


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@latkafr: Én nem hőmérőzöm sajnos :) A termékeny időszak előtt tartottunk pár nap szünetet, és mikor megjelent a nyák, akkor aztán minden este együtt voltunk (egymás után 4 nap)  és utána már nem keltem fel, max 2 óra múlva. Semmi mást nem tettünk. 


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:
:) Szupi :) Mi pont most beszeltuk, hogy akkor ezt es a kovetkezo ciklust kihagyjuk, es akkor marciusi babora keszulunk majd. A gravidat szedem majd szepen, a a cickafark teat nem terveztem inni a pihenos idoszakban. Szerintetek? Olvasni foglak titeket, ha tudok akkor kommentelek is majd ;) es szoritok is majd Nektek nagyon! ;)
Szep hetveget Mindenkinek!!!

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Sziasztok!
Latkafr: Sok sikert. Nem szabad feladni. :D
Molyocska: Csak halkan gratulálok. Nagyon örülök, hogy összejött. Nembszaba emelgetni meg pihenj dokat. Vitamin ilyenek.
Caroline: Szurkolok. Várom a híreket.

Én most ott tartok, hogy 4 nap van a nem vártig. Kicsit émelygek, meg fáradt vagyok. 3 napja mindig van egy kis szurkálás a méhem meg kicsit a derekam is hasogat. Szerintetek? A mensi előtt 4 nappal negatív a teszt. Ilyenkor még van remény?

Köszi
Jó hétvégét!
many0317
Budapest IV. kerület
 
 


@many0317: Persze, hogy van remény! Testvéremnek a nemvárt után 4 nappal lett halvány pozitív. Mindenkinek más a szervezete. Én is csak nagyon halkan örülök még. 


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@many0317: Haha, én pont nem vagyok az a feladós típus :) Mi eleve tavaszi/nyári babót szeretnénk. Egyenlőre nem hajt minket a tatár :) Decemberben megcsináltunk egy preventiv vizsgálatsorozatot, ahol visszaigazolást kaptunk, hogy minden ideális a babóvállaláshoz :) Január/Február/Március hóban kezdtünk komolyabban foglalkozni a témával, és hála a fórumnak kiokosodtunk, hogy mit hogy érdemes majd csinálni. :) Most jön az igazi tavasz, felpörögnek majd az teendők nálunk is és nem hiszem, hogy lesz kapacitásom a görbémet vezetni, ugyan abban az időben pláne ;) plusz a szervezetnek is kell idő a regeneralódásra :) Szerintem majd a júniusi ciklustól lesz nálunk újra aktuális a tudatosabb babavárás :) Nektek sok sok szerencsét, érőt és kitartást az egészséges és gyors babásodáshoz! :)
1 cn


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr:


akkor végül a harmadik napi vizsgálatot megcsináltatod azért vagy már azt sem?
Nekünk most ez a ciklus marad ki és sztem a következő, szintén az események felpörgése miatt. De lelkileg is jól jön nekem egy kis szünet.
Molyocsk, szuper kis teszt, mennek a drukkok, hogy erősödjön!!
Little hogy telt az este?
Scolo jól vagy??
bikbok
 
 


Mojmocska gratulàlok a pzitiv teszthez :)
Ma csinàltam meg egy tesztet ès nagyon sokat erösödött, de mèg mindig nem teljesen sötèt. De màr nem kell hunyorogni hozzà. :)
Tegnap reggel 2 szer is hànytam ès egèsz nap hànyungerem volt. Ma szintèn ugyan az a helyzet. Nagyon nehezen viselem ès nem tudok enni semmit sem.
Scolo mi a helyzet? Jol vagy?
hazsuba
 
 


@molyocska: Gratulálok!

Nekem nincsenek túl jó megérzéseim,semmit nem éreztem eddig se nyilallást se görcsöt.
Ráadásul most volt az elsö reggel hogy hőt tudtam mérni a héten,és hát nem lett túl fényes.
Tegnap csináltam egy ovutesztet is,érdekes lett,majdnem pozi.
Most vagy nemsoká megjön(ami picit korai de ez van) vagy lesz ovum...

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/a ... 64800_.png

Amúgy is kivehetetlen a dolog a betegséges kihagyás miatt...
Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz ebből,de szerintem terhesség tuti nem.


Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


hazsuba
 
 


Molyocska de örülök Neked!!!!!
Hazsuba neked is, itt már azèrt jobban látszik!
Nektek mèg decemberi lesz a bèbi ugye??
Latkafr azèrt azt mondom ezek lesznek a legesèlyesebb honapok amikor semmi hömèrözes meg ovuláciò feltárò hadmüvelet... :-) igy ha nem ragaszkodtok a marciusi babához csak egyszerüen ne vèdekezzetek! Èpp tegnap irtam Caroline kèrdèse kapcsán mennyire jol làtszott a tüszörepedèsen a januári ciklusomban hogy nem volt tèt meg izgalom.. de te ès Kolibri vagytok nekem a fòrum kèt optimizmus dijasai :-)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Caroline örülök hogy fent a hö 8-) szerintem tökèletesen idözitett alkalmaitok voltak minden esèly negvan..

Bikbok köszönöm kèrdèsed most nem volt durva felfujodàs se más. Egy pici èmelygès van amikor èhes vagyok. Mellfeszülès jön megy - már most nem is aggodom èrte hogyha eltünik..
Kezdek kicsit megnyugodni persze ez is hullàmzó de igyekszem :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit: Igen, az utolsó menstruáció alapján december 23. Még nem mertem mondani senkinek, csak Nektek!


@hazsuba: Te hányadik dpo-n jársz épp? :) Látszik a csík, annyira tényleg nem kell hunyorogni. Hányas erősségű?


 


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@bikbok:Igen, a 3. cn-i vizsgálatot azért megcsináltatom, hiszen babától függetlenül szeretnék 100%-ig biztos lenni abban, hogy tényleg minden okés :) Megírom mindenképp majd, hogy mi volt :)


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Csajok, csak egy észrevétel, hátha valakinek jól jön. Ez a második hónapom, hogy kényszerítem magam és napi 3 liter folyadékot viszek be (levessel együtt) és a második olyan hónapom is egyben amikor tökéletes tojcsis nyákom van. Ma kezdődött délután, 8.cn.
Szóval nekem ez, a ligetszépével kombinálva nagyon bejött.
bikbok
 
 


Molyocska! Szívből gratulálok. Csak jók az időzítèsek. Remèlem nálunk is jók lesznek.

Voltunk az állatkertben, egyszer megemeltem a kislányom, h jobban lásson, erre jól beleszúrt a baloldalon. Gyorsan le is tettem. Tènyleg ne emelgessünk.

Amúgy tök ó volt. Èlveztük.

Scolo! Mi a helyzet?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


@molyocska:
Nagyon gratula!!
Hazsuba: neked is gratula!! Milyen erősségű a teszt?
Caroline: az emelgetés tényleg felejtős!!
Nekem is azonnal elkezd fájni a bal oldalán ha a babának nem tetszik a helyzet! ( befeküdtem a kádba és 10 perc múlva már jöttem is ki)

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


Sajnálom scolot, lehet olyan nagy abaj, h nincs kedve vagy ideje jönni mesèlni. Bárhogy is van, mi itt leyzünk ha jön.

Pocakosok hogy vagytok?

Nekem a mellbimbóm tegnap este az ovum óta èrzèkeny. De mèg èrzèkenyebb ma. Nem szokott, csak teltebbre vált ovu után ès mirigyesebb szokott lenni. Ès maga a mell rèsz szokott nyomásra fájni, de most a mellbimbóm. Ez mitől függ h melyik rèsze fáj?
Egyáltalán milyen hormon az aminek hatására így reagál a mell?

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Sziasztok lányok!

Mosolyka halk gratula! :)

A segítségeteket, tanácsotokat szeretném kérni.
Röviden leírom az esetemet:
csütörtök: nincs hőleesés, délután ájulásközeli állapot, megjött.(tankönyvi 28 napos ciklus, 14 napos luteális fázissal) Gondoltam, biztos így jelez a testem. Egy újabb premens tünet... Este hánytam, gondoltam máskor is voltmár ilyen első nap, lefeküdtem aludni.
Péntek: normális mensis nap, normális vérzéssel, fáradtan. Kicsit alacsonyabb hő, de cover line fölötti.
Szombat: egy két pötyi vér reggel, azóta semmi. Mensis fájdalom eltűnt, helyette folyamatos hányinger, 2x hányás...Hő megint feljebb ment 3 tizedet...

Szerintetk most mi van? Végre normális ciklusom van, időben megjön, erre másfél nap múlva elmúlik és itt a hányás...
Úgyhogy Litleb most nem igazán vagyok optimista... :S

Bocsi lányok a kiakadásért, csak most elég rosszul vagyok :S
kolibri25
 
 


Kolibri, teszteljük, szerintem van esély a pozra... van ilyen.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


Nem olvastam el csak Kolibrit most.
Kedvesek vagytok köszönöm, hogy gondoltok rám.
Nem kellett tesztelnem mert megjött. Mivel múlt hónapban össze 36 óra volt a mensesem, így most ennek is örülök, bár az a 1-2 nap kesest kicsit nehezen viseli a szervezetem. Nem vagyok jol, :( ha kicsit jobban leszek, vissza olvasók, és írok megint litaniat. :)
Ma reggel leültünk beszélgetni, nagyon őszintén ez vissza billentette a kapcsoatomat.

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


Sziasztok, en is bejelentkeznek roviden. Mindig kb. csak havonta kb egyszer irok, de olvasni olvasok. 6 ora az idoeltolodas es igy mindig lemaradok a jo temakrol :)

@molyocska: szuper a teszt! Voltak tuneteid? Kivancsi vagyok, ird le kerlek, ha lesz egy kis idod!


@kolibri25: Eleg fura, hogy meg fent van a hod, szerintem is tesztelned kellene!


@scolo: Remelem, minden rendben!


 


Kepzeljetek, en a heten vegre eljutottam az orvoshoz, es a 7-10 napos barnazasomra azt mondta az orvos h NORMALIS....ne aggodjak, mert valoszinu januarban korai vetelesem volt, es az en szervezetem valahogy nem tisztult ki hamar. Azert jol meglepodtem, nem erre szamitottam.... Persze orulok, hogy elvileg nincs semmi komoly baj.
Viszont, ami meg erdekes, hogy az elozo ciklusban kezdtem el szedni a baratcserjet es ebben a honapban a 10. dpo-n vagyok es meg nincs semmi barnazas! Nem tudom, hogy ettol e, de most nagyon orulok!

Szep napot mindenkinek!


Lilypie Pregnancy tickers
fanni8809
 
 


Köszönöm mindenkinek y! Holnap csinálok még egy tesztet reggel. Kíváncsi leszek.

Semmi furcsa nincs eddig. Peteérést és a beágyazódást sem éreztem. Néha nyilal egyet de nem menzesz szerűen. Remélem erősödik a csík!

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@kolibri25:
Én is azt mondom ha tudsz tesztelj, lehet itt még valami!!! Sok nöről hallottam aki vérzet majd kiderült hogy terhes mert a vérzéskor csak a méh nyálkahártyájának egy része vált le. Ha negatív akkor szerintem doki! Nem lehet hogy a menzes előtt volt pár nappal az ovud?
Molyocska: nagyon szorkulok hogy erősödjön az a csík!!

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


Érdekesség, hogy tüsszentésnél fáj a méhem környékén. Ilyen még nem volt.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Elfelejtettem mondani, hogy tegnap este elmondtam a páromnak mi a helyzet. Megkocogtatta a pocim, és kérdezte hogy van e benn valaki. Ez szokása pár hónapja. Én meg mondtam neki, hogy ugy néz ki van :) Nem bírtam ki. Örült nagyon és a hegyibulit is megúsztam. A bográcsozás után hazahozott pihenni. Reménykedik, hogy minden rendben lesz. Hétfőn együtt tesztelünk. :)

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska:
úgy örülök neked, gratula!!! és boldog szülinapot utólag!
Ne haragudjatok hogy nem nagyon írok mostanában de el vagyok havazva, pár nap késéssel olvaslak titeket :)
nekem is megjött csütörtök este tankönyvi 28 napos lett :)
bunny88
 
 


@kolibri25:
szerintem is tesztelj
bunny88
 
 


Szaisztok!

Teszteltem és negatív. De megint normálisan van mensi, úgyhogy megnyugodtam, hogy minden rendben! :D Nem tudom mi lehetett ez a másfél nap szünet...

A hányás az még sajna van, szerintem valami vírus lehet...
kolibri25
 
 


Sziasztok lányok! Olvasgatlak már egy ideje titeket és most arra gondoltam megkérdezem a véleményeteket. Röviden a sztorim:34 éves vagyok. Jan. Végén volt spontàn vetélésem 7 hetesen. 4 hónap próbálkozàs után estem akkod teherbe teáztam meg aviváztam. Azután 35 meg 25 napra jött meg elég durván meg fájdalmasan. Most pontosan jött meg. Na és a kérdésem a baràtcserjére vonatkozik. A múlt ciklusban szinte végig fájt a mellem szerintem a stressz is nagyban befolyásolja ezt. Úgy tudom hogy jó erre a bcserje viszont összezavarhatja a ciklust. Szóval nem tudom hogy szedjem vagy sem?
gaboooo
Kecskemét
 
 


@gaboooo:


szia, üdv itt, jó, hogy írtál. Én kb egy évig gondolkoztam a barátcserjen, aztán elkezdtem szedni. Most jár le a kúra. És nekem nagyon szépen helyre tette a ciklusomat egy méhen kívüli után. Szép ovu, jókor és rendes hossz, semmi fájdalom. Én ajánlani tudom.
Amúgy rendben vagy, hormonjaid stb?
bikbok
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?