Új privát üzeneted érkezett!

pedi nem jött még meg viszont krémes fehér folyás az van! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Azóta nem jött meg? Mit mondott a doki mit lát? mikor fog megjönni?
Most akkor hányadik napon vagy?

Kép
csucsu05
 
 


azota nem jöt meg.a dokim nem látot mert szabin van csak uh-ot néztek azt mondták lehet nem volt pé-m és ezért nem jött meg 8 mm-es volt akkor a nykh-a!
most az 54. napon vagyok!
:roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Nita: Fúra. Hisz nekem is sokszor nem volt PÉ-m. Ez előfordul sőt gyakran van. De akkor is megjön csak max akkor nem olyan erősen van meg.
54.nap! Na ez nem semmi. Majdnem mint másnak két ciklus.

Kép
csucsu05
 
 


hát igen kezdek félni hogy mégis van valami ami nem stimmel!
a szülésznőm szerint "csak" hormonprobléma! :roll: :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hú, Nitácska, nem semmi ez az 54 nap :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
És mikor lesz a dokid, hogy tudjatok hormont nézni??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


szerintem 25-én ő is ot lesz a szülésznőmmel együtt! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mindjárt itt van hétfő..... hajrá hormonvizsgálat!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

A mai napnap is vége, végre! :?

Nita!

Reméljük a legjobbakat, de ez tényleg nagyon furcsa!

Én leszek holnap is!

Puszi!

Pihenjetek! :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


remélem én is hogy csak egy kis hormonprobléma és ha ezen segítenek utána jöhet a babó! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Tutira nemlesz ott semmi komoly probléma!!!!!

Pedi!
Jó munkát holnapra!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsuzska reméljük is!
többiek merre vannak valyon? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Jelentem én itthon voltam egész nap betegen! Ledöntött az allergia, de nem ám akármilyen módon...

Lányok, higgyetek benne, hogy el fog jönni az a nap, amikor babásak leszünk! Próbáljatok meg nem görcsölni a dolgon (tudom-bagoly mondja verébnek, de meg kell próbálni)

Kép
anda81
 
 


anda jol mondod "bagoly mondja verébnek" :lol: :lol: :lol: :lol:
milyen allergiád van? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anda!
Képzeld, én két hete tüsszögök-hapcizom és nózit fújok..... szintén algériás vagyok.... parlagfű monnyon le :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

És októbert kibérelném,mert nálunk akkor fog sikerülni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én ma már nem leszek......menünk vásárolni, aztán Érdre és délután elvileg kerti partyznánk, bogrács+medanszié, dehát ebben a szélviharban :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Orrdugulás terén a helyzet javult, bár nem sokkal jobb. Viszont legalább ha nyelek nem dugul be a fülem (milyen apróságok tudnak örömet szerezni az embernek nem? ... :D )

Nita:
Gyakorlatilag mindenre allergiás vagyok, de ez akkor jön ki a legjobban amikor elkezdődik a parlagfű szezon. Azaz mostantól októberig, ahogy Zsuzska írta.

Zsu:
Igazad van! Allergia és piri monnyon le :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Én kibékülök az októberrel, ha akkor tuti összejön! :D :) :D :) :D :) :D :)

Kép
anda81
 
 


Nita: Azért félni nem kell hisz Máté ott van tehát nagy gond nbem lehet.
25.-e meg mindjárt itt van és mehetsz dokihoz.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu én is ezel nyugtatom magam!eddig nem féltem de most hogy ilyen közel van 25-e kezdek parázni! :roll: :D

anda zavarjuk el jó messzire az allergiákat! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita:
Huss allergia huss! :D

Kép
anda81
 
 


nekem most az iszonyatos fejfájásom üzze el valaki!!!!!! :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Bocs, hogy csak így belekotyogok, de már egy ideje olvasgatlak benneteket. 2 fiam van, (8,6), szeretnénk harmadikat, de nem sikerül. Kb. 1 éve próbálkozunk. Clostyt szedek, cickafarkat iszom, ma elkezdtem futni, hátha...

nitacska: mielőtt a gyerekeim megszülettek, nekem minden ciklusom 56!!! nap volt. A dokim azt mondta, nem jól működik a petefészkem. Volt hormonvizsgálat, magas prolaktin, arra gyógyszer, stb. Végül mindkét gyerek closty-val sikeredett.

Volna egy kérdésem:ha az ember minden tőle telhetőt megtesz, hogy baba legyen (lsd fent felsoroltak), akkor hogyan kell(ene) azt csinálni, hogy közben nem parázok rajta, sőt, nem is gondolok rá??
Nekem nem megy:(( pedig már van két egészséges gyerekem,mégis úgy szeretnék egy harmadikat, mintha az elsőért küzdenék...jó, mi?

Bocs még egyszer, hogy belebeszéltem, jó éjt mindenkinek.
tary
tary
 
 


szia tary örülök,hogy jöttél gyere sűrűbben! :lol: :lol: :lol:
Ez azért bíztató hogy a hormonvizsgálat után és egy kis gyógyszeres kezeléssel sikerűlt két szép gyerek!!!!!!!!!!! :lol:
remélem nekem is sikerűl a kistesó! :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tary: Szia. Gratula akét gyerköchöz. Ha viszont kettő összejött akkor a 3 is össze fog. És igazad van nem lehet nem agyalni izgulni a babáért hisz azt szeretnénk. Te miért szeded a clostyt? Hogy legyen PÉ-d?

Kép
csucsu05
 
 


Szia Tary!
Üdv itt néked :!: :!: :!: :!: :!: :!:
És gratula a két gyerkőchöz :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Az meg tiszta hülyeség, hogy nem parázunk..... mindig parázni fogunk szerintem.... és nem lehet nem gondolni rá.... szerintem :roll: :roll: :roll: :roll:

Nitacska!
Drukk holnapra!!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kéozeljétek, tegnap voltunk éjszakai fürdőzésen Cegléden barátokkal.... marha jó volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsuzska köszi a holnapi drukkot!
lesz vérvétel és uh is!meg a szülésznőm beszélt a dokimmal hogy mi legyen a továbbiakban de ezt majd csak holnap mondja el! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hali!

Tary:
Üdv közöttünk!:D Én is gratulálok a két gyermekhez :!: :!: :!: Egy kérdésem lehet feléd? Olvastam, hogy mindkét gyermek closty segítségével fogant. Mennyi idő telt el, mire összejöttek a lurkók?

Arra, hogy ne gondolj rá nincs orvosság. Legfeljebb annyi, hogy minden tőled telhetőt megteszel azért is, hogy ne görcsölj azon, hogy legyen babád. Van két gyönyörű, egészséges gyermeked, jönni fog a harmadik is :!: Én nagyon drukkolok neked is! :D

Nita:
Mennek a drukkok holnapra, aztán gyere ám beszámolni,hogy mit mondtak!

Zsu:
Éjszakai fürdőzés mi? Kis romantika, gyertyafény, hazaút.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
anda81
 
 


mért van az hogy eddig nem izgultam most meg igen? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Ki tudja. De nem kell izgulni. Mert ha van valami akkor most kiderül. Ha nincs akkor meg várni kell csak a kistesóra.

Kép
csucsu05
 
 


megprobálok nem izgulni csak legyek már tul rajta :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitám:
Ne izgulj! Minden OK lesz! Nagyon drukkolok! :D

Kép
anda81
 
 


köszi hogy nyugtatsz!kicsit jobb!
igazábol már egy izgalom van bennem hogy végre nekiindulunk a dolognak! :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hajrá Nita!!!! :D :lol: :D :lol: :D :lol:

Kép
anda81
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
többiek merre vagytok?????????????????????????? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Holnap nagyon várunk ám a hírekkel, hogy mi volt a dokinál.... én is nagyon kíváncsi leszek,hogyan tovább nálatok :?: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsuzska sietek haza és megírom! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


okes, okes, okes

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


többiek vajon hol vannak,nyaralnak még? :roll: :idea:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Köszönöm a kedves fogadtatást:)

Csucsu: igen, azért, hogy legyen PÉ-m. 19-20. nap körül szoktam érezni, hogy marhára fáj, olyankor szoktam tesztelni, (ovu), és pozitív. Ebből gondolom, hogy van PÉ-m, de most éppen azon parázok, hogy biztos nem nő meg eléggé, vagy idő előtt elhal, ki tudja...Mindig be tudok magamnak mindenfélét beszélni.

Andi: mindkettőnél 3 hónapig szedtem, a harmadik után még egyszer megjött, és utána terhes is voltam:)) De ez most nem jön így össze, ezért iszom kiegészítésként a cickát, (azt mondták az jó), meg elkezdtem futni, mert van rajtam bőven felesleg:)

Egy ideig szedtem E-vitamint, na, az helyre tette rendesen a ciklusomat. Mint az óramű...csak arra is azt mondták, hogy kúraszerűen kell szedni, majd szünetet kell tartani

tary
tary
 
 


tary minden rendben van és jönni fog a 3.babó is! :lol:
drukolok neked is! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!

Nita!
Mára egy kalappal neked!!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Halihóóóó!!!! :lol: :lol:

Szép reggelt mindenkinek!

Az elveszett bárányka újra köztetek. :lol: :lol: :lol: :lol:
Most visszaolvasok, hogy képben legyek mi történt veletek. :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Szia Móniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Aztán kérjük a képeket és a beszámolót is!!!!!4

Pedi!
Hogy állsz piroskával :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Nita!
Én is nagyon drukkolok és izgatottan várlak a "fejleményekkel"!!!

Zsuzska!
Jó lehetett az éjszakai fürdőzés?! :wink:

Móni!
Mostmár nagyon várunk!
pedi
Kalocsa
 
 


Jaj!

Picit lemaradtam!

Móni!
De jó, hogy itt vagy!

Zsuzska!
Piroska múlóban, remélem, holnap már nem "kell foglalkoznom vele".
pedi
Kalocsa
 
 


Pedi!

De jóóóóóóóóóó!!!!
Hajrá új hónap :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na, itten vagyok! :lol:

Samukát a mosógépet munkába állítottam. Szegénykém estig dolgozhat is. :lol: :lol:

Edit, Csucsu! Hajrá új hónap!
Nita! Drukk hegyek.
Zsuzska! Mindjárt ciklus vége....
Anda! Jó pihit, és huss allergia.

Most röviden annyit, hogy nagyon jó volt a pihi csak hamar vége lett. :cry:
Beszámolót majd írok. Most el kell mennem a t- mobilba, mert a férjem telója felmondta a szolgálatot. :evil: Még jó hogy garanciális.

Próbálok sietni vissza hozzátok!
Ui.: Hiányoztatok ám.. :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni!

Üdv itthon. Ki tudtad pihizni magad? Hát igen, a nyaralás mindig hamar elmegy..
Most hányadik napon is vagy? Hogy álltok a projekttel??

Pedi! Ebben a hónapban sikerülnie kell!!

Mostanában annyi kismama van.. Ezek a nyári hónapok bezsongatnak mindkeit úgy látszik.. Remélem az ősz is ilyen lesz.. :wink:
szilvia80
 
 


Szia Szilvi!

Azért én is remélem, hogy közülünk is minél előbb mindenki kismama lesz.
De én most teljesen "lelankadtam". Abbahagytam az Elevitet, úgy gondolom felesleges fél éven keresztül szednem, majd, ha úton a bébi, újra elkezdem. Nem mérem a hőmet sem. Valahogy az egész témától elment a kedvem. A múlt hónap annyira úgy tűnt, mintha "befészkelte" magát vki a pocimba, nagyon sok jel mutatott erre. Aztán lehet, hogy úgy is volt, csak valami "nem volt jó" neki és amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan távozott is. Nem tudom, de nagyon lelombozódtam.
Most eldöntöttem, hogy magammal fogok foglalkozni. Elkezdek újra tornázni, mert a zsírpárnáim szaporodóban vannak. :(
Aztán, ha jönni akar a kis jövevény, akkor nagyon fogjuk várni.
pedi
Kalocsa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?