Új privát üzeneted érkezett!

Athiz

Köszi jól vagyok :) nem törtem le, illetve de, pár napig tartott de már helyre raktam magamban a dolgokat. Bejelentkeztem a Kaáliba is. Igaz csak szept. 29-re kaptunk időpontot de nem baj. Most clostizok, hátha :) már be is szedtem az adagot.

Boni

nagyon édes a gyermek :)

Többiek?
kokusz
 
 


Robcsi ha kedvet kaptál akkor hajrá hajrá!

Kókusz örülök, hogy nem nagyon törtél le.. nagyon nagyon drukkolok!

az én pici fiam egy tünemény, nem bírok betelni vele, apája sem...egyszerűen hihetetlen, hogy itt van és a miénk! :oops: :lol:
Vendég
 


Athiz, nem még nem, kisruhák eltéve, de először fel kéne építeni a házikót, mert itt már nagyon szűkösen vagyunk így is.

Boni, élvezz is ki minden percet mert olyan hamar nőnek :wink: :lol:

Kép
Kép
robcsi03
 
 

 
 

Hú, Adrienn babának boldog szülinapot utólag! :) Kép
athiz
 
 


Robcsi Adriennek utólag is Boldog Születésnapot!!!!!

az éjszakánk nem volt valami nyugis, pici fiam megérezte a frontot... :cry: én már lógó fejjel szoptattam :oops: ő meg evett és evett sírt és sírt
Vendég
 


Sziasztok!

Bekukk :)!

Azt hittem,laza lesz a nyár,erre annyi dolog van :(.... jövő héten meg már meló.Ráadásul a csajomat csak szoktatni tudom vinni az oviba,nem hagyhatom még ott....Így nagymama megy vele szokni,én meg dolgozok :?....

Na de sebaj,új év,új remények :D!

Apa holnap megy vissza szabiról, 3 hetet velünk volt.Voltunk a gyerkőcökkel Gunarason strandolni,aztán gyerekek nélkül Pécs mellett pár napot,aztán 1 hét a horvátoknál,szuper volt.Képeket majd teszek fel,amint lesz egy kis időm....


Boni

Zsigi baba olyan édes!!!!! :) Szuper,hogy semmi gond vele,így szép az élet :D!A szüléstörténet,ha jól láttam,fent van,de még nem tudtam elolvasni,de ami késik... :wink: A frontok meg már csak ilyenek... :( a szelet is ennyire nem bírják általában :?....
Aztán mesélj,hogy telnek a napok ? :)


Kokusz

Sajnálom,hogy így alakult és csodálom az erődet.... Kálinak már tutira be kell jönni :wink:!!!!!!

Robcsi

Régen láttalak :wink:!
Adriennek BOLDOG SZÜLINAPOT utólag is!!!!Hihetetlen,hogy mekkora már :roll:!
Hajrá egy kukisért :wink:!

Tontica

Örülök,hogy épségben hazaértetek...repülővel mentetek ,ugye?
Naná,hogy legjobb otthon :):)!Én 3 hét után is ezt mondom!!!!Rate megtanult magyarul? :D

Athiz

Pusza,látom,tartod a frontot :)!

Pusztok,majd jövök!

anyapoc
 
 


Anyapoc: a szoktatas kemeny lesz foleg nelkuled! :? Nalunk az elso honap erre ment el amikor Rate bolcsibe ment. Kocsival jottunk haza, kemeny volt eppen ezert ebben az evben mar tuti nem megyunk, jovore pedig majd meglatjuk. Rate perfekt beszel magyarul, nagyon ugyes, majd egyszer folveszem videora hogy valt at egyik nyelvrol a masikra. Ja es fordit is ha kedve van.

VILLONEK BOLDOG SZULINAPOT!!! :D :D :D
Kerunk kepeket es videokat! :wink: Naggyon nagy lanyod van mar a fiadrol meg ne is beszeljunk!
BULCSUNAK IS NAGYON BOLDOG SZULINAPOT!!! :D :D :D Holnap lesz, ugye?

Jol viselkednek, Rate meg van bolondulva, hihtetlenul hisztis, akaratos, ugral, bohockodik, piszkalja a babakat, nagyon unatkozik, varom mar a sulit nagyon!

Boni: kitartas a frontokhoz!!!

Volt egy "baratnom" itt akinek szuletett egy kisfia es allandoan odavolt hogy ilyen faradt meg olyan faradt meg a kisfiu egesz nap sir meg hogy ejjel is orakat kell fol-ala jarkalni Vele, haaaaaaaat, en a kettovel nem szenvedtem annyit mint O azzal az eggyel. Megneveltem Oket! :lol: Meghogy fel-ala cipekedes gyerekkel a vallunkon meg ringatas meg simi-simi stb. be az agyba azt alvas mindenkinek! :lol:
(a frontokrol jutott eszembe) :lol:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Anyapoc, hát nem semmi ez a ovis dolog. :roll: Képeket várom

Tonti, nagyon szépek a babáid, és hogy milyen nagyok, Jesszus! :shock:
athiz
 
 


Jaj, a szülinapi köszöntés meg lemaradt.

Anyapoc, nagyon boldog szülinapot mindkét csemetédnek!

Kép
athiz
 
 


Hello Csajok!

Köszi a köszöntést a csemeték nevében is :)!
Szuper volt szülinap is,bár tény, hogy végigrohantuk a napot,annyi dolgunk volt :?...de minden jó,ha vége jó :).

Tontica

Húúúúú,kocsival mentetek haza :shock:!Na az nem lehetett semmi :roll:.....Őszinte elismerésem :).
Én is várom,hogy kezdődjön az ovi,mert a fiam kicsit elkanászodott...imád visszabeszélni,nekem meg már elegem van :twisted: !
Magától a beszoktatástól amúgy nem tartok,mert ugye Villő eddig bölcsis volt,na meg egy csoportban lesznek....csak marhára nem jött jól ez az egy hetes bemászkálás :?....
Ezek szt jól csináltad a picurokkal :D!Hát bizony marhára a fejére tudnak nőni az embernek :?...Az én fiam is ilyen cipeltetős volt....Na de Villőnél már rutinosak voltunk :D!Te meg két babánál meg sem engedhetted magadnak....
Majd csinálok videókat is :).
Ratera meg nagyon kiváncsi vagyok :)!
Tényleg,milyen nagyok már az ikrek!!!!!

Athiz

Ti sem panaszkodhattok,mekkorák már a fiúk!!!!! :)
Ovi még mindig nincs tervben?


Akkor pár kép :)


Majdnem a legmagasabban :)
Kép

Apával:

Kép

Imádjuk egymást :):
Kép

Az éjszakai élet....

Kép

És a szülinap :):

Kép


pusztok!

anyapoc
 
 


Anyapoc utólag is BOldog szülinapot a csemetéknek! Bulcsúval egy napon van a szülinapunk :lol: csak én kicsit idősebb vagyok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Anyapoc, miért volt 4 torta?? :o

Boniko, Isten Éltessen téged is! :) Kép
athiz
 
 


Anyapoc: gyonyoruek vagytok!!! :D Hogy Te milyen csinos vagy!!! Gyerekek meg nagyon szepek, szerintem en kicsi leanykam is ilyen lesz mint a Tied! Mar nagyon varom! :D Ahol olelkeznek ott annnnnnnnyira edesek!!! :D
En kicsi fiam tegnap azt mondta ram hogy bena buta mami. :cry:
Mondjal mar valamit hogy neveljem meg? :D
Es hogyan vegyem ra hogy rajzoljon, festegessen, megmaradjon a kicsi seggen? :wink:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Múltkor akartam írni,de elszállt és nem volt kedvem újra nekiveselkedni :?....

Elkezdődött az új tanév,kaptam elsős osztályt :).Egyenlőre aranyosak,amíg ki nem nyílik a csipájuk :D!Van köztük egy 2 m-s fiú!!!!!!

GYerkőcök megkezdték az ovit,Villő simán vette az akadályt :).Már első héten(amikor sajna még nem lehetett),ott akart maradni.De hétfőtől ő is igazi nagy ovis és nagyon ügyi :).


Boni

tudtam ám én,pont látta,,hogy neked is aznap van szülinap :).Szl neked is boldogot :D!Jó az a nap :wink:!


Tonti

Elkezdődött a suli? :)
Hát nehéz nektek ez az időszak és Rate-nak is tuti,mert az egykeségből belecsöppent két testvérrel az igazi rivalizálásba
És extra nem sok jutott a mamiból neki :).De majd elnövi :).Annak örülj,h a babákat szereti :).Bulcsú egyik csoporttársa rendszeresen fojtogatja a 22 hónapos tesóját....
Rajzolás-festés: hát nekünk is későn jött,Bulcsú is 5 múlt,mikor elkezdett rajzolgatni...egészen leköti már.De akkor inkább olyan játékot keress,amit szeret...Nekünk bejön pl most a részeire szedhető és összerakható (csavarhúzóval,csavarokkal stb) markoló.Azzal órákig elvan...Mondjuk amúgy is elvan :).
De lehet,jobban jársz,ha kicsapod őket a játszótérre :).
Ja,és köszi a bókokat :D!

Athiz

Két tortát rendeltünk mi,meg anyu is sütött kedvenceket nekik...így lett 4 :).


Pusz!

anyapoc
 
 


Hello!

Anyapoc: nem lehet konnyu az elsosokkel, nem is tudom hogy tartjak Oket rendben a tanitok! Hogy lehet hogy 2 m-es fiu vagy koztuk? :shock:
Nagyon orulok hogy Villo ugyesen vette az akadalyt es nem sirt, ugyes lany ez! :D Szerintem nagyon jot tesz a gyerekeknek a bolcsi, legszivesebben en is beadnam a piciket 4 oraba de 2 gyerekre bolcsit fizetni. :(

Sajnos nem vagyok valami jol, egyfolytaban hanyingerem van, faj a gyomrom, hasmenes, sokszor mar a kaja gondoltatatol is rosszul vagyok. :cry: Szedules mar jobb, kaptam ra gyogyszert. Vettek vert, jovo het penteken kell visszamennem az eredmenyert.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Hallali!

Tonti, mi a csuda bajod lehet? Remélem, semmi komoly! Gyógyulj meg, mert aztán ezzel a 3 gyönyörű kismanóval bírni kell ám a tempót! :wink:

Anyapoc, nagyon ügyes a kis-nagylánykád, akárcsak a bátyókája! :)

Kíváncsi leszek, amikor jövőre Szilinek is mennie kell, hogy fogja viselni.
Ma éppen Balcsin van az anyósomékkal, vmi Afrika Parkot néztek meg Keszthelyen, már telcsin beszéltünk, mesélte, milyen állatok vannak.
Endi is imádnivaló, de egy kisördög, mindig csak a rosszat csinálja, de akkor is cukimuki.

Pusz
athiz
 
 


Athiz az B.edericsen van :wink: és nagyon ari a gyerekek imádják

http://afrika-muzeum.internettudakozo.hu/

Tonti jobbulást!

mi a meleget nehezen bírjuk :cry: de szerencsére mindjárt vége!
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon szépek és aranyosak a gyerkőcök!
( Lehet, hogy már nem is emlékeztek rám.. )

Kevesen vannak már ezen a topic-on az 1-1,5 évvel ezelőtthöz képest?

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Sziasztok!

Látom,azért van itt élet :wink:!

Tényleg baromi meleg volt ez a hétvége,nem nagyon volt kedvem kimozdulni sehova....Max játszótér, az árnyékban :D!

Tonti

Jobbulást,remélem semmi komoly...Szt a stressz is nagy esélyes.Ha fáradt az ember,tényleg enni sincs kedve és olyan testi tüneteket produkál,hogy ihaj.... Csak kellene egy bébiszitter pár órára hetente.... :roll:
Rate mikor megy iskolába?

Athiz

:)
El is hiszem,hogy Szili élvezi az Afrika parkot,nagyon tuti!!!Az ovival szoktak menni néhány évente a gyerkőcök.Idén asszem ausztriai mesepark lesz..... Remélem,tudok menni vele :).
Tényleg,jövőre Szili már óvodaköteles lesz.... :roll: Biztosan nagyon fog neki tetszeni :).


Boni

Kitartás,majd most jönnek a szeles idők :wink:...na jó,ez nem jó vicc.... :roll:

Zsóka

Persze,hogy emlékszünk... :)
És igen,kevesen vagyunk....mert pl -többek között- Te is eltűntél :D:D:D:D!Szl tessék visszajönni és mesélni,mi történt az elmúlt egy évben :).

Na megyek,mert soha nem lesznek készen a tanmenetek :?....

Pusztok!!!!

anyapoc
 
 


Hello-Bello!

Athizom: nem tudom mi bajom van, szerintem valami bakterium vagy eloskodo vagy akarmicsoda lakozik a beleimben. :evil: Elhiszem hogy imadod Endiket, annyira edes!!! :D En is imadom Alexemet pedig egesz nap az O nyafogasat hallani. :lol: Te most a 3. babara gyursz? :wink: Csak a vonalzod miatt.

Boni: kitartas, lesz ez meg igy se! Nyugi, gyorsan elmulik ez az idoszak!!!

Zsazsoka szivem: hat hogy lehetne Titeket elfelejteni!!! Kerunk kepeket a kis tronorokosrol! Hogy vagytok, meselj!

Anyapoc: Jo lenne bebiszitter de most masra kell a love. Kicsereljuk a haloszobaba a butorokat es plazmatevet veszunk. :D Allat lesz majd megmutizom. Jovore meg keresunk egy telket.
Tenyleg, Ti is csaladi hazat akartok, nem? Osszejon?

Rakok par videot:
Alexem mar igy jar: :D (Annanak meg nem megy)
http://s202.photobucket.com/albums/aa19 ... en2264.flv
Rate Thomasozik:
http://s202.photobucket.com/albums/aa19 ... en2260.flv
Gyerkocok veszekszenek (eleg gyakran)
http://s202.photobucket.com/albums/aa19 ... en2237.flv
Verseny:
http://s202.photobucket.com/albums/aa19 ... en2230.flv

Azt hiszem kicsit akadozik, sajnalom. :(

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tonti édesek a gyerkőcök :lol:

Anyapoc viccelődj csak

:lol: eik eső, reggeli séta kilőve :cry:
Vendég
 


Aranyosak vagytok! :D

Korábban azt hittem, hogy az otthon babázó anyukáknak rengeteg a szabadidejük. Ma már ezt utólag nagyon-nagyon cáfolom.
Le akartam tenni egy nyelvvizsgát. Még a nyelvkönyvet előkeresni sem volt időm eddig.

Zsombi júniusban volt egy éves. Egy igazi boldog baba.
Sokat nevet, mindig puszit ad és olyan kis bújós. :D

Próbálok infot gyűjteni arról, hogy 1,5 évesen korai lenne-e a bölcsi... Tanácstalan vagyok...

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Zsazsoka: csak annyit hogy Monserrate 1 eves volt amikor elkedte a bolcsit, nagyon jol viselte mivel meg kicsi volt es nem annyira felos, szerintem konyebb igy mint 3 eves koraba az ovit elkezdeni mert akkor mar nehezebben szokja meg az anyuka hianyat. Nagyon valogasd meg a bolcsit es foleg a dadat, ez a fontos!!!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Tontica

Remélem,már jobban vagy :)!
Ja,kérem,akinek plazmatv kell egy kis kikapcsolódás helyett :wink:!
AZért tuti,hogy egyre jobb lesz az ikrekkel is,pláne,ha végre megérted őket :D!Szuper,telek,meg minden :)!
De,mi továbbra is szeretnék családi házat,csak itt Vp-ben elég necces.Kevés a telek,sok a lebontandó,de nagyon drága mindkettő.Szl most kivárunk,pláne,amíg Apa nincs itthon,aztán majd csak jön egy jó ajánlat :).Addig is jó itt..... :)
Megnéztem a videokat,csúcsszuperek!!!!!!Ahogy hallom,Rate egészen jól beszél már magyarul :).A gyerkőcök tapadtak a képernyőre,annyira tetszett nekik a sok video :D!


Boni

Ok,viccelődök én,de azért nem a Te károdra :).Azért csak sétáltatok ma,mert du-ra szuper idő lett :).Mizusj felétek?Alvás,cici? :)
Láttam,lett második neve Zsiginek :)....Biztonság kedvéért...? :roll:

Zsóka

Na igen,azért a gyereknevelés nem egy gyaloggalopp :D!Csak a pasik szeretik azt hinni... :? Úgy nagy általánosságban....
Vissza akarsz menni dolgozni?már hogy mert a bölcsit kérdezed....
Szt sem vészes a másfél éves kor,de gyerekfüggő is.Enyimgyerekek már akkor,de 2 évesen tutira érettek voltak a közösségre.Szt jól veszik az akadályt.És osztom Tontica véleményét,hogy fontos a dadus,na meg a Te hozzáállásod is... :)
Pláne,hogy tényleg könnyebb a leválás kisebb korban,mint sokszor az ovinál...bár ez is nagyon gyereke válogatja.... :roll:


Na de a többiek??????

Pusz

anyapoc
 
 


Anyapoc nem, nem azért, csaldi hagyományból adtuk nagypapák, dédpap után.. a második név az fix volt eddig is :lol: :lol: :lol: :lol:

de áérdekes amióta megvan ez a kis husigombóc, azóta senki nem fikázza a nevét..egyedül párom nagyanyja nem mondja ki a nevet áélandóan bbaánka, fiadnak hívja :twisted: toll a fülibe
Vendég
 


Hello!

Boni: ne foglalkozz a parod nagyanyjaval, majd megszokja. Nekem is nehez volt megszokni a sajat fiam, Monserrate nevet. :lol:

Anyapoc: szoval tetszettek a gyerkoceidnek a videok?! Jaj de jo, aranyosak! Te is rakhatnal!

Tegnap tartottuk Apa es Rate szulinapjat, szuper volt. :D Rate nagyon orult az ajandekoknak.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Tonti


Hát boldogságos szülinapot a nagyoknak!!!!!!
Látod,ezeken az újfajta vonalzókon nem tudom követni :(... :? Béna vagyok :?... :oops:

Gyönyörűek vagytok a képeken,kifejezetten jól áll neked az a szemüveg :):) (irigy is vagyok kicsit,mindig szerettem volna szemüveges lenni...persze ami késik....)
Gyerkőcök édesek,látszik,Rate hogy örült a tortának :).A pici torta volt apáé? :D


Boni

Jaaa,értem :)! Ez így is van,amikor már megvan a picur,akkor rájön mindenki,hogy más név nem is illett volna hozzá :lol:!
Nekem anyósom is ezt mondta :wink:...elsőre el volt csodálkozva,hogy honnan szedtük ezt a nevet a fiúnknak,aztán mondta,hogy már el sem tudná képzelni,hogy másként híjják :D!Villőnél meg már meg sem lepődtek :).
Nagymama meg bizti régimódi,akkoriban talán amúgy sem nagyon nevezték nevén a gyereket...más világ volt :?....Aztán majd megszokja,amikor a dédunoka mondja,hogy engem nem fiadnak hívnak :D!

Az én mostani osztályomban van Henrik, Christopher, Ingrid...és más hasonló érdekességek :).Szl mire Zsigi felnő,már nem is lesz olyan vészesen furi a neve :wink:!

anyapoc
 
 


Hali!

Bocsi, most csak röviden, mert nincs sok időm.

Tonti, én is boldog szülcsinapot kívánok a "nagyfiúknak". :wink: :lol: Kép
És nemsokára a picúroknak is lesz, igaz?
Mi is reggel néztük a videokat a fiúkkal, nagyon tetszettek nekik (meg nekem is) a babák, mind a három.

A vonalzóm, amit kivettem már, inkább csak azt mutatja, hogy ciklusmegfigyelésen vagyok önmagam által, mert oly kusza, hogy már magam sem értem, mi van. Első ciklusom a szülés óta 39 naposra sikeredett, a kövi 32 naposra, és a kövi mostanival pedig a 37. napnál tartok, 13. DPO (a többin ilyenkorra hő le, piri megjön), mensi sehol, 1 hete görcsölgetek, hőm fenn, teszt nega, úhogy nem tudom, mit szarakodik velem. :roll: Bocs a panaszért! :oops:
athiz
 
 


Tonti Boldog Születésnapot a nagyfiúknak! :lol:

zsazsóka enm teszel fel képet pici fiadról?

többiek is visszakukucskálhatnának!
Vendég
 


Athiz: na, lement a hod ma? En most el nem tudnam kepzelni hogy meg egyet szuljek, annyira lekotnek a mar meglevo gyerekeim. :lol: Endi jar mar? Te is rakhatnal kepeket meg videokat! Mond valamit? Enyemek csak mamamamaznak meg papapaznak meg teteteteznek.

Anyapoc: szemuveg?! Jol all?! Ah, pont most intezem a kontakencset. :lol: Nagyon zavaro amikor mindig hordani kell. Igen, a pici torta volt Apae, kapott tolem egy szep orat, Rate meg Thomasos jatekokat.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Hali!

Tonti, nem ment le, de holnapra gondolom eldől, mi van/lesz. :o http://www.fertilityfriend.com/home/13e7d0
Endi már szalad, motorozik, stb. Néha mond vmit, de ált. a mutogatást és dünnyögésszerűt választja kommunikációnak.
Ha lesz időm, teszek fel képet.

Én is szívesen látnék képeket a babákról, mindegyiket szívesen nézegetem, és a gyerkőceim is! :)

Anyapoc, van egy óvónő ismerősünk, és egy hely üresedés, felkínálta a lehetőséget, hogy felveszi oda Szilit, úgyhogy lehet, hogy oviba megy. Csak az a gáz, hogy igen messze van tőlünk.

Mindenkit ölelek
athiz
 
 


Teszek majd képet... hamarosan.

Tontica!
Nagyon édesek a gyerekek! Hogy telik az idő....

Anyapoc!
Én is mindíg szemüveget szerettem volna. A szemem viszont túl jó.

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Ki hallott mar olyanrol hogy valaki szemuveges akar lenni :lol: Uljetek egesz nap a szamitogep elott garantaltan elromlik a Ti szemetek is! En masfel evet dolgoztam gepelve azota van szemuvegem. :(

Zsazso: kivancsian varom a kepeket!!!

Athiz: lehet nem is akkro volt pe-d. Nem? Endike mikor kezdett el jarni?

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tonti, lehet.
Olyan cukik vagytok! Szilinek is ilyen járássegítője volt, és pont uolyan a játszószőnyegünk, mint nektek. :D Na meg Thomasos cuccok is vannak nekünk is bőven. :lol:
athiz
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is,csak mindig olyan hamar este van :?...és egyenlőre fáradt vagyok estére :D!

Az második ovis hetünk is rendben telt eddig,Villő mintha mindig is ovis lett volna :D!Ma már kirándulni is mentek,igaz nem messze,csak Veszprémfajszra egy szupi játszótérre...hazafelé meg cipelni kellett a tökmagot,mert kinyúlott :D!

Nagyfiam meg szuperül teljesített az iskolaérettségi vizsgálaton, minden feladat hibátlan lett...már csak a szófogadsát kell gyakorlunk ,hogy jövő szeptemberre minden okés legyen a sulira :).

Boni

Te is eláraszthatsz ám minket Zsigis képekkel :D!

Tonti

Szupik a képek,Villővel megcsodáltuk a srácokat :D!
Ja,és igen....hát vannak ilyen lükék,mint mi Zsazsóval,hogy szemüveget szeretnének :D!Tudod,akinek egyenes a haja,az göndört szeretne stb.... :) De azért direkt nem rontom el,eljön annak majd az ideje :?..... Pedig tényleg jól áll neked a szemüveg :).

Athiz

No,szóval ovis lehet Szili??? Azért az nem rossz :).Mennyire van messze?Apa nem tudja vinni reggel?Korán indul? Szt tuti élvezné :).

Zsazsó

Hát látod,nekem is túl jó a szemem :D:D:D:D!De majd tuti eljön a mi időnk is :wink:!Jöhetnek a képek :).
No,bölcsivel mi lesz?Mik a terveitek?


Na megyek estét varázsolni :)!

anyapoc
 
 


Anyapoc, hát mégsem tuti, hogy megy oviba, mert én naív azt gondoltam, el tudja intézni az ismerős csajszi, hogy felvegyék, de kiderült, nekem kell, de majd meglátom, sikerül-e. :roll:

És akkor itt van pár video rólunk, de mivel csak a telcsimmel vettem fel, nem túl éles, és azt sem tudtam, hogyan kell elfordítani a képet, így oldalnézetből láthatjátok :lol: :

http://babanet.hu/album/video.php?video=46608

http://babanet.hu/album/video.php?video=46609

http://babanet.hu/album/video.php?video=46610

Pusz
athiz
 
 


Hello - bello!

Anyapoc: gratula a nagyfiadnak!!! :D Szoval O most kezdte a sulit? Hogy tetszik Neki? Mint tanar mondj nekem valamit mit tehetek, hogy tehetem a legtobbet a gyerekeimert hogy jo tanulok legyenek? Vagy ez genetika? Ha a szulok nem voltak jo tanulok a gyerekek sem lesznek hiaba probalunk meg mindent? :roll: En nagyon lusta voltam de anyam se foglalkozott sokat velunk. :(

Athiz: nagggggggggyon jok a videok. Annyira edesek! Milyen ugyesen megy Endi! Mikor kezdett el jarni? Hany honapos most? Tok jol elvannak egyutt, szoktak veszekedni? Remelem sikerul felvetetni az oviba! Mindenkeppen probald meg!

Zsazso: fotok?

Voltam dokinal, megvan a vervizsgalat eredmenye. Pajzsmirigy problemam van es valoszinu tulmukodes.
Ezt olvastam a neten:
Tunetek:
fogyas, hasmenes, izzadas, enyhe kezremeges, meleg rosszul turese, idegesseg, turelmetlenseg, szorongas

Ezek szerint nem vagyok idegbeteg "csak" beteg. :lol: :cry:
Mostanaban sokszor borult nalam a bili.

"A jellemzo tuneteket az alapayagcsere felgyorsulasa okozza. A vernyomas is megemelkedhet, a pulzus szaporava, esetleg szabalytalanna vallhat, szivdobogas es szorongaserzes johet letre." BINGO! Nemreg voltam EKG-n a heves szivdobogasom miatt.
"Ezen kivul a vercukorszint is megemelkedhet, amit alacsony koleszterinszint es veherversejtszam kiser de akar verszegenyseg is kialakulhat. BINGO! Alacsony a koleszterinszintem es verszegeny vagyok.

Csak decemberre kaptam idopotot a szakemberhez addig nem tudom mi van. Ez a spanyol egeszsegugy!!! :evil: :evil:

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Tonti

Köszi :).Amúgy nem most ment suliba,azért is van a felmérés.Most megnézik őket,akik jövőre elvileg mehetnek,hogy milyen állapotban vannak :D!Szl agyilag érett,bár még van mit tennünk a fegyelem terén :roll:..... De jövőre mesélek,hogy megy a suli :wink:!

Tanulás: Benne volt a leírásodban a kulcsmondat, a figyelem!!!!A legfontosabb,amit tenni tudsz velük, hogy folyamatosan ellenőrzöd, figyelsz rájuk..Akkor bármi gond is van,időben tudsz lépni.Amit fontosnak tartok még,hogy mindig nagyon figyelj arra,amit a tanító nénik-bácsim jeleznek (mert asszem nálatok már csak ilyenek vannak,ugyi?Óvónéni,ilyesmi már nincs....).Szl ők időben fognak szólni,hogy ha gond van.vagy mire kell figyelni és ha odafigyelsz ezekre,ráhasaltok a témára,akkor sokat lehet fejleszteni.
Az egyik alapkészség,az értő olvasás elsajátítása lesz a legfontosabb!!!Erre nagyon figyelj oda,mert ha ez nem megy,hiába akar tanulni a gyerkőc,nem tud,mert nem érti,mit olvas.És inkább mássz rá, kérdezd ki,még ha utálja is,mint hogy blicceljen.Nagyon ott kell lenni,nem szabad szabadjára engedni.És rengeteget gyakorolni mindenben!!!!
Hát röviden ennyi :D!Hosszan meg minek :wink:!

Örülök,hogy megvan a bajod oka.Így ,hogy leírtad,már nekem is egyértelmű,de eszembe nem jutott volna :roll:...Gondolom kapsz majd gyógyszert,aztán lehet,hogy magától visszaáll a dolog...
Amúgy tuti,mert jól lehet vele fogyni :lol:!Na de viccen kívül,elég durván magas lehet már a tiroxinod,ha ilyen tüneteket produkáltál :roll:...
Viszont lehet,hogy meg kéne azért sürgetni a dolgot,nehogy aztán nagyon rosszul legyél,mert december még messze van :(....

Athiz

Megnéztem én a videókat,nagyon édik a fiúk :):).És jó volt hallani a hangod :D!
Endi tényleg nagyon ügyes már,ahgy jön-megy,motorozik :).
Ovival van vmi újság?


Nálunk meg volt az első nagy szülinapi parti :).Meghívtam egy csomó gyereket,aztán nagy közös játszás volt :Ö.Volt 9 gyerek és 3 felnőtt,plussz Apa is befutott,na meg én :).Az alattunk lakó örülhetett :lol:!
Rendeltem két kicsi csokitortát,el is fogyott majdnem mind :).Voltak szendvics-falatkák,egy kis sós nasi,meg persze üdítő...Volt akit csak hoztak-vittek(mondtam,hogy nem muszáj maradni,mehetnek a dolgukra),de azért voltunk többen felnőttek,szerencsére,így nem egyedül kellett levezényelnem a dolgot,mert nem tudtam,Apa mikor ér haza (hazaugrott Pestről estére ,hajnalban ment vissza....).
Szl jól sikerült :).

Az első képen jobb oldalt,kék kockás szoknyában a kislány Bulcsú szerelme :).Illetve Bulcsú az ő szerelme,Bulcsú meg "engedi",ahogy ő szokott fogalmazni :).Simán megy a szájrapuszi :D!Olyan édik.Anyuka meséli,hogy a kislány mondogatja otthon,hogy neki aztán szép menyasszonyi ruhát vegyenek majd,ha összeházasodnak ...meg ilyenek :lol:!Azért nem semmi az ovis szerelem :wink:!

Képek jönnek :):

Ünnepelt 1:

Kép

Ünnepelt 2:

Kép

Tortaevés:

Kép

Pusztok!

anyapoc
 
 


csütörtök reggel annyira koránm indultunk, fiam is nyügi volt, hogy elköszönni sem volt időm.bocsi... a hazautat (2éls fél óra) jól bírta ZSigi, alcizott, az utolsó 10 percben ébredt fel, de elnézelődött.
Aztán a pénteki nap kifárasztotta mert elvittük bemutatni dédmamáknak, és es6tére a ftriss levegő és a sok futlkosás miatt kicist kikészült..fél hétkor már követelte a fürcsit.

az első két éjjel anyukáméknáél volt jólé elvolt. szombaton megint sok emberrel találkozott így éjjel 2 óránként fennt volt..de egyébként ügyi volt. AZ utazóágy sem volt neki őprobléma, sőt a légzésfigyelő is kafán működött benne, apa megoldotta :lol:

VAsárnap már mi felnőttelk akartunk visszamenekülni, ZSigmond megszokta a jó friss levegőt...aztán visszafelé is jól bírta az utat és amikpor hazaértünk evett és anya hasán aludt egy óriásit.. éjjel pedig nagyon jól aluidt szintén

bocs az off-ért..


hű mekkora buli volt szóval Búlcsú engedi, hogy szeressék :lol:

Tonti vigyázz magadra!

Athiz Tonti édesek a lurkók!
Vendég
 


Hello LÁnyok!

Sehol senki? :(

Boni

Szl jó volt a "nyaralás" :).Ügyes volt Zsigi :).Csak így tovább... :)
Na igen,az egy fontos dolog ám az oviban,hogy a szerelem ne egyoldalú legyen :).Mert bizony járt úgy az én nagyfiam,hogy szerelmes volt,de a kislány nem akarta,hogy szeresse :) :wink:!




Apa jelenleg itthon,mert elesett a hajón és úgy beütötte a kezét,hogy izomzúzódása van.Így semmit nem tud nagyon csinálni,pláne,mert balkezes és azt a kezét ütötte be :?....
Na de így van 3 gyerekem :D!

Pusztok!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy tetszettek a videók. Tényleg nagyon ügyes már Endikénk, de hogy milyen kisördög, azt le sem tudnám írni.
Ma Tatán voltunk kicsit kiruccanni, már nagyon rámfért, iszonyú régen nem voltam sehol.
Anyapoc, apa biztosan jó kezekben van nálad, jobbulást neki!
Arik a képek!

Tonti, a pajzsmirigybigyódra próbálj homeopátiás gyógyszert szedni, majd utánanek, mit kéne!

Boni, puszi nektek!

Zsazsó, várjuk a képeket továbbra is...


Bocsi, most megint csak ennyi! Majd meghalok, annyira fáj a derekam, sehogy nem jó, se ülve, se állva, se fekve, és dunsztom sincs, mi baj lehet, gondolom a súlyom is betesz (meg Endié is) neki.

Puszkány
athiz
 
 


Athiz

Jobbulást :).És ne cipelgesd azt a gyereket... :wink:!

anyapoc
 
 


athiz jobbulást!

békámmal :lol: Kép

édes Kép

baleset :oops: :lol: Kép
Vendég
 


Boni

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hát, még vannak emlékeim ilyenekről... :roll:
Bár most is tudnak produkálni :?.....

anyapoc
 
 


Ja,és alvós kép olyan ééééédes :)!Imádom ezt a békét,ami ilyenkor rajtuk van :)!

anyapoc
 
 


Köszi csajok, megpróbálom nem emelgetni Banditámat, de nem megy, mert bár elég jól megy, pont ez a hátrány is, sokszor elszalad, amikor oda kéne jönnie. :lol: Márpedig akkor szaladok utána, és felkapom, mi mást tehetnék. Vagy pl. elesik, akkor fel kell emelnem, nincs mese, törpi még. A derekam hol jobb, hol iszonyú, de az a legszarabb, hogy nem is csak az fáj, hanem átsugárzik a petefészkeimbe. Valószínűleg el kéne másznom a nőgyogyihoz, hogy átnézzen, mert vmi medencegyuszira gyanakszom. :roll:

Boni, na ja, micsoda fotó. :lol: Hát bizony nálunk még most is előfordulnak ilyen balesetek, mert ugyi ezek a pelusok sem fogják fel teljesen a kaksit. :P :lol: Azért volt már olyan, hogy hiába a klassz és vastag popsitörlő, akadt eset, hogy már csak a fürdetés maradt tisztító megoldásnak. :D

Puszkány mindenkinek
athiz
 
 


FIAm kapott Thomasos melegítőt a HŐmérős topikban Surmitól, előtte meg unokaöccseitől egy világítós Thomasos párnát!

Kép
Vendég
 


Húúúúú,de király BOni :D:D:D:D!

Csak aztán hozzá ne szokjon :wink:!

Micsoda kis pasi :)!!!!

anyapoc
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: