Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Zsu: Hidd el előbb utóbb sikerülni fog mert sikerülnie kell és és kész!!
Hatalamas ölelés Neked.
ANnyi embernek sikerül miért ne sikerülne nekünk is itt a topicban.

Bridget: Estére jó szórakozást. Jajj azért csak kiváncsi vagyok milyen lesz ez a szülinapi családi party:)

Nócika: BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT NEKED:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok csajok!

Annyira édesek vagytok komolyan mondom! Olyan kis megható, hogy gondoltatok rám! De tényleg! Nem gyözöm megköszönni a köszöntést! Millio csók nektek érte és ezer meg egy ölelés!

Csucsu! Pont ma hozta a postás a könyvet szal megkaptam! Pont akkor ment el a kéményseprő szal Ő hozta meg a szerencsét! Hétfön én is igyekszem postára adni neked amit már igen rég megigértem! Nem kell azt vissza küldeni, mert van belöle kettő! :D

Brid! Én nem ugy megyek oda dokihoz, hogy kinéztem kihez akarok menni! Szal egyszerüen csak megyek és aki ott lesz ahoz megyek! Sajnálom, hogy te nem emlékszel annak a nevére pedig azért ó lett volna, hogy tudjam, ha netán Őt fogom ki, hogy hányadán is állok vele! De majd miután tul vagyok rajta akkor majd elmondom neked!
A sztár foto meg már csinálnám! Lehet lemegyek a tesomhoz és ott megprobálok képet felrakni, de most max csak a potlásokat tudom, mert sajna még nincs hétfő pedig már nagyon tülkön ülök, hogy tudjam minden okés e odabenn!
De mért ne lenne?? Nem???
És aztán kérünk az estétekről élménybeszámolot és, hogy mi finit ettetek!

Zsuzsu! Azért azt sajnálom, hogy azt a 6 alkalmat végig kell csinálni! Ezt nem lehet valahogy megyorsitani?? Mert azért az még hadján, hogy a 10 hónap az rengeteg, de még ez igy is kinlodás szerintem! De én reménykedem benne, hogy nem kell odáig eljussatok! Lehet spontán besikerál! :D :wink:

Amugy a szülinapi tortámat én magam készitem! Én ugy megkivántam a rakott palacsintát, hogy csak na! És ráadásul z ugy is néz ki mint egy torta ugyhogy idén az lesz! Töltöm mákkal, dióval, kakaóval túróval és eperdzsemmel! Most igy a sorolásnál a galviaturáról tötölgetem a nyálam!

Brid! A verseny az a jövöhéten lesz!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!
Jajj de sokat írtatok mióta nem voltam! De jó, legalább van mit olvasni.

Bridget
emlékszem, hogy ti is jó sok ajándékot kaptatok az apóséktól. És igen, így is kell csinálni.
Milyen volt a vacsi? Mert már ha jól nézem túl vagytok rajta. Gyere majd és mesélj! :)És milyen jó ötelet a fénykép! Eze olyan jó ajándék!
Nagyon ügyes vagy, hogy kötsz. Az nem annyira nehéz, de jól lefoglalja az embert.
Kitty nem jelentkezett, de mindenképp fogok írni, ha ír, vagy beszélükn bármilyen formában.
Hétvégén vagy én, vagy apa dolgozik. Ma ő van benn, holnap én. Ma eddgi főztem, ja meg persze 10-ig aludtam. :) Terveztem egy kis ablakpucolást, de nincs kedvem hozzá. Majd megyek szabira egy-két hét múlva, és megcsinálom akkor. Ma úgy döntöttem pihizek, és délután elkészítem holnapra a kaját. Pizzát fogok sütni.

Csucsu
Milyen szenyóság, hgoy végig kell járni egy olyan utat, ami nem biztos, hogy sikerrel jár. Menjen a fenébe a törvény. Mert úgy tudom az szabályozza. De azért van akinek sikerült.
Sikerült valahol kiíratni a clostyt?

Kati
ez a topik tényleg azért jó,mert van benne valami plusz. Ez a kialakult barátság. A többi tényleg olyan személytelen. Persze tisztelet a kivételnek, mert lehet, hogy mashol is alakult ki barátság. SZóval a miénk egy nagyon jó kis csapat, ez már biztos. Én nagyon örülök, hogy megismertelek benneteket.
A kisfiad meg aranyos volt. Kár, hogy nem szólt bele. De azért hallottam a háttérben a hangját. :)

Nócika Szívem!
Remélem nagyon jól tellik a szülinapod!
Apa felköszöntött? Mesélj!
Milyen tortát sütöttél?

Zsu
Drágám! Sajnos nem érek rám,mert megyek tesómékhoz. Nme is jövök haza, csak kedden. HÉtfőn munk aután megyek reggel. De lesz még rá lehetőség!
Szívem! most próbálj meg valami mással foglalkozni. Tudom én, hogy nem könnyű, de állj fel, és nézz előre. Előbb-utóbb sikerülnie kell!
Vendég
 

 
 

En is itt vgyok 8) Most ertunk haza :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csak gyors jelentes aztan kesobb vgy holnap irok mindenkinek mert mar itt naon keso van ejfel :shock:

Szal mentunk az etterembe jokat dumaltunk es diszno husit ettem apa valami hurka szeruseget...erdekes modon az embor es a batyja se nagy dumas sot...szinte egesz ejszaka alig lehetett hallani a hangjukat :shock: :roll: De a szulok dumaltak es en is meg a batyjanak a felesege is :D En marha jol ereztem magam :P :wink: Aztan jott a torta merthat kiderult a lanynak is szulinapja van de mi nem tudtuk :shock: meg jo,hogy vettem neki is ajit :roll: :shock: Na szoval torta duma 2uveg bor egy uveg pezsi na persze en egy kis bort ittam csak 8) :lol: Aztan odaadtam az ajikat...apukaja szerintem bekonnyezett :) Aztan jott a lany hala az egnek,hogy vettem valamit :? Aztan anyukajanak meg vettunk ma egy gyertyat lila az a kedvenc szine es valami hiper szuper lehet mert 8000ft volt vgyis kicsit tobb :twisted: meg vettunk arckremet neki 8) Apujanak pulcsit :wink: Szal aztan megtalalta a fotokat..hat ketten vgyunk sok kepen de mondtam neki sajnos ahol o is rajta van ott en is....de tuti orult neki :) Aztan meg mondta az apuja,hogy legkozelebb menjunk es nezzuk meg a cicat es a kutyust azaz fogadnak a hazukban :shock: 8) Mondom en mar akartam menni de Teruo sosem vitt :twisted: :lol:

Aztan kimentunk az etterem ele es azt hittem mindenki megy a sajat utjan...erre parom kerdi hazavisszuk a szuleit :?: En meg :shock: aztan :o mondom nana :wink: Ugyhogy az egesz family beult a kocsiba 6-an 8) es hazavittuk elobb a batyaekat aztan az anyjaekat :wink: en ugy meglepodtem mert ugye meg talalkozni se akar veluk sokat...az anyukajaek Yokohama-ban laknak azaz Tokyo melletti varosban ami azert 20perc kocsival :idea: Es es ahaaa meg be is mentunk a hazba :shock: megneztem a hazat a kutyussal taliztam meg a cicajukkal 8) es amig wc-n voltam megkerdezte anyos apat,hogy egyutt lakunk-e :?: :shock: es tudjatok multkor meg apa aszonta ne mondjam,hogy egyutt lakunk :roll: :? hat o most mondta hogy igen egyutt :D :D Ott voltunk egy kicsit aztan megindultunk haza :P Marha jo volt kicsit csaladi hangulatban lenni :D es ez a sok valtozas apaval kapcsolatban...csak amulok es bamulok 8) :wink:

Szal megyek apa melle aztan vgy meg ma kesobb de szerintem inkabb holnap irok mindenkinek szemelyre szoloan!!!Pusszancs mindenkinek es orulok,hogy mindenki itt van 8) :D

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg drága!
Úgy örülök neki, hogy ilyen jól sikerült ez a vacsora..... ahogy a szavaidból kiveszem, kedvelhetnek a párod szülei Téged :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ez annyira jó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Szép álmokat nektek :wink: :oops: 8)
Szép álmokat és ne sokat aludjatok :wink:

Pendikém!
Akkor majd beszélünk, ha már otthon leszel. Sokkal jobban vagyok, apa drága nagyon biztat, hogy várjunk hétfőig, hátha történik velünk is egy kisebb csoda.... nagyon édes :shock: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hoztam pár képet. A Balcsinál készültek:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ezek pedit itthon:
Kép
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Nocika! Nagyon boldog szülinapot kívánok!!!!!

Most mennem kell, majd jelentkezem!
(újabb tejkő a láthatáron, egyik tejcsatornám mindig eldugul. Ha jön tej belőle akkor meg felfele spriccel, szerintem ez lehet a gond és nem tudja rendesen a Lilla kiszívni. Ki kell varázsolnom onnan, nem könnyű.)

Puszi: Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Hajrá tejcsi :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kati: Kitartást hozzá. Tényleg meg kell harcolni érte.

Bridget: Szuper volt olvasni, hogy még a szülői házban is voltál már. :) Na meg, hogy a párod bevallotta együtt laktok.Gondolom mostmár a szülei is elvárják majd az esküvőt ám. Úgy képzelem el, hogy ők nagyon nem szeretik csak az együtt élést.
Tehát jól telt a nap és ez a lényeg. :) Nagyon örülök neki.


Pendi: Clostit irt fel két receptet is. Pedig egy kellet volna. A másiknak gynevacnak kellet volna lenni de elirhatta. Szegény nem is csodálom egy csomóan vártak rá.


Nócika: Azért durva, hogy hétfőn adtam fel és szombaton ért csak oda. Pest megyéből pest megyébe 6nap alatt ért oda. szerintem ennyi idő alatt Japánba is ki ért volna.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!
Na így én is jártam, mint te.... én Bromocriptint kértem tőle és Closty-t kaptam.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridget
Nagyon jól sikerült a buli. És meghívtak a házukba? De jó! És még az is kiderült, hogy együtt laktok!??? Na nem semmi egy este volt. Nagyon örülök, hogy ennyire jó volt az estéd. :) :)

Zsu
örülök, hogy jobban vagy! Annak is örülök, hogy apa melletted áll.
De szépek a képek. De ami otthon készült, az egyenesen gyönyörű. Először azt hittem, valamilyen festett kép, de ez gyönyörű!

Kati
A tejkőről még nem nagyon hallottam eddig. Mi ez? És hogyan lehet kikerülni, illetve, ha már megvan a baj, orvosolni.

Csucsu
A doki ennyire kapós? Hát akkor nem csoda, hogy elírt dolgokat. Kitaláltad már, hogy honnan lesz recept?
Vendég
 


Pendi: Még nem tudom honnan szerzek egy injekciónk még van. Azt majd szerda környékén adjuk be. aztán 10napunk még van a következőig.

Hú most nézem már 6nap eltelt a fogyiból.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok csajok!

A mai vacsi kicsit másra sikerült mint az eddig mekszokott! Ma vacsira gyrost csináltunk anyummal! És én meg rakott palacsintát csináltam, mert azt kivántam meg mindenféle torta helyett! De annyit ettünk, hogy ugy döntöttünk marad holnap ebédre a torta felvágása, mert azért vacsira sok lenne a gyros is meg a torta is!
Apuék levágták az összes kacsát asszem 4-et és holnap kacsahusleves lesz meg kacsa sült lesz rizsel kápival! Imádom, csak az zavar, hogy láttam öket felnöni! Én jobb szeretem a boltban megvenni husit! :lol: :lol: :lol: Desszert meg a torta!

Brid! Nagyon örülök, hogy jól sikerült az estétek! Pláne, hogy apa már nem titkolta az eggyütéléseteket! Monodm éN!!! Lesz ebből még több is! Csak türelem rózsát terem!

Zsuzsu! Fantasztikusak ezek a képek! Teljesen el vagyok ragadtatva! Komolyan mondom! Bárcsak mi nekünk is lenne egy ilyen fantasztikus balatoni nyaralonk! :lol: :lol: :lol: :lol: De tudom, hogy lesz nem is olyan sokára! Hamar eltelik az a 16 év ami még hátra van a házhitelből! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pendi! Apa igen felköszöntött, de még tegnap! Voltunk a Lidlben és mondtam neki, hogy én hogy imádom a játszintot meg a nárciszt és pont most volt frissen akciozva! Erre mondta, hogy vegyem meg amelyiket csak szeretném, mert Ő nem nagyon szeret ajándék után kutatni, hanem én válasszak azt azt kapom! Igy Én választottam egy rózsaszin játszintot meg nárciszt! És az nekem elég! Megbeszéltük nincs ajándékozás inkább minden pénzt eltezsünk és majd a kicsinek vásárolunk belöle! Ugyhogy most sporolás ezerrel! Ma is felköszöntött egy forro csokkal! Ez a legszebb ajándék!! A nagyikámtól meg tulipán hagymákat kaptam ami már zöldel! Végül is én most valahogy ezeknek örülök a legjobban! Anyuktól is desszertet kaptam meg egy szép uj kromozott evőeszköz száritot mert azt kértem!

Kati! Neked is köszönöm a köszöntést! Ölelés érte!
Hogy lehet, hogy a tejcsi lefelé spriccel?? Én ezt nem értem! Van erre valami gyogymod?? Vagy mindig csak fejni tudsz?? Remélem nem gond, ha megkérdezem neked melyik a jobb a kézi vagy az elektromos fejés?? Én is elkezdtem ezen gondolkodni, hogy valyon milyet vagyek majd! Merthát ugye ezekre is gondolnom kell lassan!

Csucsu! Hát ien elég durva, de valahogy örülök, hogy egyáltalán nem keveredett el a postán!! Mert sajna az is előfordulhatott volna! :shock: :o

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Egy paraszt vett egy Mercedes-t a Daimler-Chrysler-től. Sokat mérgelődött az extrákért fizetendő felár miatt. Nem sokkal később a Daimler-Chrysler egyik vezetőségi tagja vett ettől a paraszttól egy tehenet a hétvégi birtokára. A következő számlát kapta:
Számla:
- 1 tehén - alapmodell - Alapár 2.400,-- EUR
- 1 tehen - kétszinű (fekete/fehér) - Felár 150,-- EUR
- Marhabőr huzat: 100,-- EUR
- Tejtartó nyári és téli üzemre: 50,-- EUR
- 4 lefejtő szelep: 12,50 EUR/db, 50,-- EUR
- 2 lökháritó, szaru: 17,50 EUR/db, 35,-- EUR
- Trágyázó berendezés (Bio): 60,-- EUR
- Paták (párosujjú, négyévszakos): 100,-- EUR
- Kétkörös fékrendszer (első és hátsó): 400,-- EUR
- Légycsapó, félautomata: 30,-- EUR
- Többhangú hangjelző: 135,-- EUR
- Becsukható halogénszemek: 150,-- EUR
- Vegyes üzemű tápanyaglebontó: 1.250,-- EUR
Teljes tehen a kivánt kivitelben: 4.910,-- EUR

***

Öreg Pityák kórházi látogatásra megy. A szokott busszal utazik, de nem
tudja, hol kell majd leszállnia. Az ismerős sofőr megnyugtatja:
- Semmi gond, Pityák bácsi, majd szólok, ha odaértünk.
A busz el is ér a megállóhoz, a sofőr beleszól a hangosbemondóba:
- Öreg Pityák, leszállás!
Mire a busz végéből három öreg nő:
- Kötyönjük tyépen!

***

Egy öregember üldögél egy padon. Odaül mellé egy menő punk csávó a szivárvány színeiben játszó hajjal. Az öreg csak bámul rá. Végül a punk nem bírja tovább és megkérdezi:
- Mi van tata, még soha nem csinált semmi vadat életében?
Mire az öreg:
- Dehogynem fiam, egyszer berúgtam és meg*****m egy papagájt. Pont azon gondolkodtam, nem vagy-e a fiam.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Gyerekek en nem tom melyikotok szereti a Depeche Mode-ot de itt egy jo szamuk amit en ma hallottam eletemben eloszor :shock: :arrow:
IDE KATT

Na aztan mostmar irom a mondandom nektek 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Annyit hiabztam,hogy most jottem javitani :oops:

Zsu
Nana,hogy biztal ebben az inszemben...ami nem is baj...hisz pozitivan kell mindenhez hozzaallni.A csalodasrol nem te tehetsz :roll: En pont errol beszeltem...ha alapbol jok mindketto eredmenyei akkor normal uton is ossze kene jojjon :? Szerintem olyankor vgy nem termekenyul meg a pete es az a baj vgy nem tud megtapadni :roll: legalabbis nalam ezeket feltetelezem mert mas gond nem lehet es ezeken az inszem sem segitene :roll: 9-en kell csak tesztelni :!: Addig meg no para...bar tudom milyen az mikor erzed,hogy nem sikerult :roll: Azert en meg hetfoig izgulok erted 8) AZtan ha akkor is semmi hivod a dokid,hogy kov inszem :!: Paminak a masik topikbol mar 3inszem utan rabolintottak a lombikra es latod most babas :wink: Csak erelyesen kell fellepni majd :twisted: :lol: A kepek ngyon szepek ilyet en meg nem is lattam :shock: elkuldhetned emailben es akkor kitennem hatso kepnek 8) Amit toletek csinaltal az eszmeletlen szep :!: :shock: Nem aludtunk sokat...mar reggel 8kor fent voltunk :shock:

Noci
Mondom a doki nevere nem emlexem talan valami attila de ebben sem vgyok bizti :roll: :oops: Annyi a bizti,hogy a magan rendeloje a XI.kerben van 8) DE a bajcsiban akarsz majd szulni nem? :roll: Na de addig meg kitudakolom mi volt a doki neve mert ahoz nem engedlek :twisted: :roll: Fotokat minden mennyisegben ngyon varjuk 8) Mar holnap mesz es nana,hogy minden rendben van egy igazi csoda lesz latni :wink: Azt hittem a verseny tegnap volt azert neztem hogy hogy itt vagy :) :oops: Gyrost hogy csinaltatok?Ti is feltuztetek? :shock: kacsahusleves :twisted: en is en is :roll:

Pendi
Igen jo sok ajit kaptunk persze ilyen minden felet de akkor is...mint egy ajandekkosar de az jo nagy volt :shock: :lol: (kave,tea,tusfurdok,sutik,csoki,vodka,pezsi es meg naon sok mindent :) ) Hat gondolom o mar nem adott anyujanak fotot 10eve tuti...szal amit anyuja szokott csinalni a talalkozasokkor ami etteremben van az van neki...dehat azert megis mas most adtam a Thaifoldi kepekbol meg a karacsonyi kepekbol is 8) 10-ig nem csak te alszol :oops: :lol: :oops: bar ma fent voltunk mar 8orakor :shock: Mara meg jo munkat 8) Esik meg nalatok? :roll: Pizza milyen lett? 8) Mit szoktal ratenni?A tesztajat te csinalod? :shock: Leirhatnad a receptesbe :wink: 1 het utan,hogy erzed milyen a dieta? :roll:

Kata
Tejkoooo? :shock: Na ilyet se halllottam meg :oops: Orulok,hogy te is azert be be jelentkezgetsz :wink: 8) Kuldok varazsenerdzsit kivararolni a tejet :lol:
Kép

Csucsu
Hat nem tom mit varnak el de az bizti,hogy valakik nem elnek csak ugy egyutt ha nem komoly a dolog 8) Hat annyi ido alatt ugy ahogy mondod ide is ideert volna a konyv :twisted: eszmeletlen 6nap :?: :!: :shock: Nalatok mi volt a menu hetvegen :?:



Vegszokent mindenkinek
Koszi csajok tenyleg jol ereztem magam es voltam a szuloi haznal ami nagy szo,hogy elvitt 8) Es igen mar az sem titok,hogy egyutt elunk :wink: Haladunk...koszi neketek es remelem mindenkinek ilyen jo lesz a hetvegeje amilyen az enyem volt :) Jah es meg egy dolok orulok,hogy mindenki ujult erovel es tripla enerdzsivel jott vissza meg aznap mikor lelepett :lol: :lol: :lol: :wink:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Mi ma már megjártuk a lidl-t meg voltunk a dohány nagykerben, mert apukámnak ma van ugye a szülinapja és hát mit vegyünk neki ami hasznos?? Hát jó cigit vettünk neki tudom, hogy az nem épp egészséges, de most mit vettem volna neki?? Pulcsit?? Amiből tele a padlás?? Na inkább kapott azt azt jól van! Vettünk a lidl-ben 1-2 dolgot meg le volt akciozva a nárcisz na minjá vettem két cseréppel amiben összesen 7 szél volt! Szépen tavasszal kiültetem és lesz szép vircsikém! Imádom őket szagizni meg csak egyszerüen gyönyörködni benne! Mosnom kéne ma minjá fogok is mert olyan szép idő van, hogy vétek lenne kihagyni! Meg gyorsan le huzom az ágynemüt!

Brid! Oké meg probálom majd elkerülni, de nehogy szülésnél pont Ő legyen az ügyeletes doki és akkor kész, mert akkor hozzá kerülök!
A gyrost mi ugy nem tüzzük fel, mert nincs mire szal szépen fel van szecskázva a husi be kell pácolni gyros füszerrel álllni kell hagyni egy kis ideig majd serpenyőben szépen megpiritani! Vettünk pitát meg zöldség féléket és onnan már mindenki a maga izlésének megfelelöen késziti el ahogy tudja!
A kacsahusi leves meg minjá kész! :lol: :lol: :lol: apcikám csinálja!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na csak vissza kellett jönnöm, mert elfelejtettem ujságolni, hogy gy néz ki meg van a lányka év is! Gáspár Gina Titanilla, a fiu meg változatlan Gáspár Erchard Richárd
Vélemények???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika: nekem a lány nevetek jobban bejön. A fiú névben nekem túl sok az R és D betű igy nem olyan lágy. Mert ha fiatok lesz nehéz lesz neki megtanulni kimondani a nevét:)
És a lány névnél a Gáspár Titanilla jobban cseng . Bár nekem a GIna is tetszik.
De azt a nevet kell adnotok amit ti szeretnétek.
Anno Szabinát mikor vártam úgy volt: Várady Szonja lesz. Anyós elkezdett kiabálni, hogy mit képzelünk egy magyar névhez nem adhatunk orosz nevet. Mondtam neki én hivatalosan Szűcs Tamara vagyok . A szűcs is egy régi magyar név. És mégis orosz nevet adtak. Kinek mi tetszik.
Több hétig dühöngött igy lett Szabina a lányunk.
Egy biztos ha lányom lesz márcsak azért is Szonja lesz:)
De tény hogy Szabit most Szonjaként nem tudnám elképzelni.
ANnyira illik rá a neve.


Bridget: Nálunk a kaja kacsa aprólékból leves lesz:) és mellé leveles tésztából lasagne. Most fogom kinyújtani a tésztát.
Aztán már csak sütni kell majd.

Kép
csucsu05
 
 


J a és ma reggel haj száll pontosan 30napra megjött!! :( Na de tudtam ezt hisz a doki érezte volna ha babás vagyok.

Kép
csucsu05
 
 


Hellóka!

Még mindig alszik a lánykám, igaz jól megtömtem tejjel mert majd szétrobbant a mellem már. Igaz 11 és éjfél fele alszik el de utána csak szopi és alvás váltakozik (némi orrfúlyással és peluscserével fűszerezve)

Hát én se tudtam mi az a tejkő. Azt hittem egy kis betúrósodott tejcsomó, de most kiderült, hogy kikristályosodott tej. És tenni ellene nem igen lehet.

A Leventével kétszer eldugult ugyanez a tejcsatorna, először nem tudtam mit csináljak. Fél napon át ültem a kádban melegvizet folyattam rá és fejtem. Aztán végső elkeseredésemben már a mellbimbómat vizsgálgattam, akkor vettem észre egy kis fehérséget, ami elzárta. Azt sikerült kinyomnom mint egy pattanást és utána magától spriccelt ki a tej akkor nyomás volt már benne. De a Leventével csak kétszer volt.

A Lillánál már ez volt az ötödik. Az első kettőt hamar megoldottam, mert könnyen kijött. Harmadszorra estétől éjjel kettőig szenvedtem, hát akkor már azt hittem mehetek felvágatni a mellem, mert az istennek nem jött ki. Aztán egyszercsak zutty, sikerült jól megnyomnom több oldalról és kilőtt a dugó a szemöldökömről szedtem le. Nagyon apró kis fehérség mégis elzárja az utat. (50 ml tejet fejtem le csak abból a csatornából úgy fel volt tellve).
Tegnap szerencsére hamar kijött. Mindig ellenőrzöm jön e rajta tej, és ha nem, akkor már bűvölöm is ki nehogy nagyon megtelljen.

Bridget! Tényleg nagy szó hogy elvitt anyósékohoz és bevallotta, hogy együtt éltek. Ez biztos nagy szó és csak eljut már oda, hogy komolyabbá fűzze a dolgokat. Kitartás!

Még annyit akartam neked irni, hogy a lombiknak is kétféle eljárása van. Amikor a két sejtet összeeresztik és ugye a katona "megtámadja" a petét és bejut. De előfordul olyan, hogy egyes nők petesejtjét körülvevő burok (zona pellucida a neve) olyan kemény, hogy nem tud behatolni a kiskatona. Na ekkor van az, hogy injekcióstűvel átbökik a sejtfalat és bejuttatnak egy spermát. Ha eljutsz a leszivásig, és megtermékenyítik akkor kiderül ez is. Hátha ez a baj!!!! Ezért lehet, hogy nem sikerül spontán, hiába van terminált együttlét és rendes peteérés.

Nocika! Nekem nincs túltermelésem, tehát amit termel a mellem, azt meg is eszi. Akinek mindig túltermel a melle, azt kell lefejni. (illetve ha szaporítani akarsz vagy eltenni a hűtőbe tartaléknak akkor kell fejni)
Ráérsz majd akkor venni, ha muszáj, mert sokan megveszik aztán nem kell. Meg nem is olcsó. Én kézit próbáltam, kölcsönbe kaptam, de csak akkor jó, ha nagyon tele a mell és könnyíteni akarok rajta. Ha pl. szaporítani akarok akkor a kézzel fejés a jó az ad neki megfelelő stimulációt. De majd ha odajutsz, akkor jobban tudok majd segíteni!!!!!
Feleslegesen ne költs ilyen dolgokra, (gondolom nektek is meg kell gondolni mire költetek) tényleg járd körbe kérjél sok helyen tanácsot akármiben vagy bizonytalan. Sok olyan cucc van a piacon, amit aztán nem is fogsz használni, hiába vetted meg.

Nekem a Titanilla jobban tetszik, jobban illik a vezetéknévhez. A fiúnévben túl sok az r betű, szegény lehet hogy öt éves korában se fogja kimondani az r betűt, (még az enyém se mondja, 4 évesen) De ha ez a név tetszik, akkor tartsd meg!!!!! Olyan rossz, mikor lehurrogják azt a nevet, amit már megszerettél! Ne engedd! Inkább ne is mond el senkinek, vagy mondj mást, vagy többfélét, hogy még nem döntöttétek el.
Szerintem a névválasztás nagyon személyes dolog.

Csucsu! Remélem segít a Ginevac. Néha olyan az ember meg se nézi mit irt ki a doki, csak otthon veszi észre. Pedig ők is tévedhetnek. Sajnálom, hogy ekkora volt a nyomás és nem azt a nevet adtad amit szerettél volna. Szerintem két ember döntése, a nagyszülők meg szeressék a gyereket, és szólítsák kisunokámnak ha nem tetszik nekik a név. (két embernek is nehéz eldönteni és megegyeznie a névben)
Tényleg gondolj arra, hogy már van egy lányod, és vele vagytok egy szép család (nagyon szép család, nézem ám az iwiw-en a képeket) A kistesó meg csak bekopogtat egyszer...

Kuzsanna! Nem tudom miért volt az pl. hogy a Levente az első hormonkezelésre összejött, (elég szar hormoneredményeim voltak akkor), a kistesót kétszer próbáltuk ugyanilyen módszerrel (szinte tökéletes hormonjaim voltak szülés után) mégsem jött össze. A doki akkor azt mondta, hogy ha hatodszorra jönne össze, inkább az lenne a "normális" mint előszörre. Szóval hajrá következő inszem! (tudom, annak anyagi feltételei is vannak)

Melaszka! Novemberi topikot olvasom ám csak nem szoktam írni! Úgy nől a fiad hogy csak na!

Pendi! Nálatok mi a következő lépés?

Na megyek, megnézem mi a helyzet a Lillával, mert még mindig nem kelt fel és már fél egy van. Ja egy kis helyzetjelentés: 6,85 kg, kedden lesz három hónapos (hétfőn 13. hetes) Majd lemérem a centiket aztán meglátjuk mennyit nőtt. Szerencsére a betegség nem viselte meg annyira, csak két nap volt nagyon szar. De még mindig köhög és taknyos. ELEGEM VAN A BETEGSÉGEKBŐL! (ráadásul apja most lett náthás)

Ja még a hidegháborúról kérdeztetek! Beszólt idegességében a Lillának, két nyekkenés után, hogy már megint mi bajod van erre rágtam be. Aztán ő folytatta, nem szólt hozzám, aztán kibékültünk. Már nagyon hiányzott, aztán felhívtam a munkahelyén, pont meeting volt, de nem mondta. Megkérdeztem mit kér vacsira. Aztán aznap már beszéltünk, másnap egyedül voltunk, Levente oviban. Aztán jó röhögtünk, elmondtuk egymásnak hogy mennyire hiányzott, hogy nem beszélgettünk, és kibékülésünk örömére hosszú hónapok után együtt voltunk végre. (gyerek közben gügyögött meg sirdogált, de muszály valamikor házaséletet élni)
Na utána elég szar volt, mert a varrás azért még érezhető. De csak elmúlik.

Na most jó sokat irtam! Ugye????????????

Puszi: Kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Nócikám!
Nekem is jobban teszik a Titanilla :wink: 8)

KAta!
NEm semmi ez a tejkő.... -jgy néztem, amikor olvastam róla: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: hogy ilyenek is vannak?????
Szépen növöget Lilla baba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
És LEvente meg olyan nagy fiú már :P :P :P :P :P :P

Bridg!
Nem semmi, hogy párod bevallotta, hogy együtt éltek.... gondolom, milyen nagy haladás ez nála :idea: :idea: :idea: :idea:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Kati! Köszönöm, hogy azt mondod, hogy ne költsek feleslegesen, mert totál igazad van nekem is azért meg kell gondoljam, hogy mire is költök! Hát igen most nálunk is elég jól beköszönt ez a rohadt válság! De remélem hamar tul leszünk rajta! Amugy én igen majd biztos szeretnék eltenni hütöbe tejcsit amennyit csak lehet, mert jó lesz az akkor mikor már nem lesz és jó lesz neki abbol kajcsit csinálni!
A Titike név valoban nagyon tetszik nekem öszintén még jobban is mint a Gina! De apácskának meg az tetszik szal igy hgy mind a kettönknek igaza legyen igy igy döntöttünk! És majd ha nagy lesz akkor eldöntheti magának neki melyik tetszik és melyiket akarja használni!
Örülök, hogy vége a hidegháborunak! és nincs is jobb mint egy édes együtlét! Én már lassan azt sem tudom milyen az aki éjjel nappal csak a sexet kivántam! Valahogy nem megy az együtlét! Együtt vagyunk, de nem élvezem igazából! Kivánom-kivánom, de nem olyan mint ezelött! De remélem elmulik ez is! Apa azt mondja semmi gond megérti, de tudom, hogy neki is jobb ha együtt vagyunk mert azért neki kell ez! Most milyen már ha magának kell segiteni a dolgon?? :lol: Na jó! Remélem még azért nem jutott el erre a pontra! :o :shock:
Örülök, hogy sokat írtál! Gyere amilyen sürün csak tudsz és írj jó sokat!

Csucsu! Épp ebédnél ecsetelgettük anyusékkal, hogy mikor a tesom született a nagyapám állitolag még fízetett is volna anyunak csakhogy anyakönyvezetsse át a a tesomat! Ágostonról bármire! De anyu nemet mondott! És tudod mit?? Én is nemet mondtam volna neki! Nekünk ez tetszett és kész! Szal most azt mondod, hogy a Szabinát el se tudod képzelni Szonjának, pedig hidd el ha annak idején nem változtatsz és marad Szonja akkor most azt nem tudnád elképzelni milyen lene Szabinának!
Én mondtam anyuéknak, hogy engem doszte rohadtul nem fog érdekelni kinek tetszik és kinek nem, hogy mi milyen nevet adunk majd a gyerköcnek! Az lesz amit mi megálmodunk és punk tum! Nem lehet minket eltántoritani és kész! :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szia Zsuzsu! mi ujsi?? Hogy vagytok?? Itt vagy még??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika: igazad van ebben de képzeld el ha nemet mondunk mi lett volna. Igy sem beszélnek velünk már másfél éve sőt nem is látták a fiúkat és a kis Szabinát.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu! Nekem fogalmam sincs, hogy valyon mi is állhat a háttérben amiért nem tartjátok a kapcsolatot, de ugy gondolom legalábbis én, hogy ez nem csak a ti hibátok! Én ugy gondolom, hogy kettön áll a vásár! De akárhogy is van és alakukt eddig az élet az anyának igen is engedni kell és menni a gyereke után! Szoval lehet, ha akkor marad a Szonja akkor most is beszéltek és ez a téma fel sem merül! És ezt nem lehetne tisztázni ezt a félreértést?? Csak, hogy apa vissza kapja a szüleit a kis Szabina a nagyszüleit és te meg kapj egy jó anyos és apospajtást??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Szép estét mindenkinek!
ndom én, hogy nem vagyok egy zseni! Ezt én mindig is tudtam! Akartam nektek felrakni képet a babakocsoró amit megveszünk mert megkaptam mélbe egy csomo képet róla! De nem jött össze! Már mostanra sikerült is elfelejteni amit karikor tanultam Penditől! Na asszem, ha addig jól csináltam lementettem egy mappába na onnan nem tudtam már megtalálni a kis vircsikét amivel lehet kicsinyiteni! Itt ugye ugy kell kezdeni, hogy kép majd melléklet feltöltése?? Na valahogy én hülye marha nem birom összerakni, hogy akkor most mit hogy merre?? Ha netán ezt elolvasod Pendi drágám és ha le tudnád nekem írni, hogy hogy is van ez, mert a te lökött ismid nem tudta megjegyezni pedig már egyedül is tettem fel képet! MKost meg már sikeresen elfelejtettem! Ennyit az én kasa tyukeszemről! :oops: :oops: :o :o :twisted: :twisted: :evil: :evil: :lol: :wink: :roll: :idea: :idea: :idea: :idea:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!
Vagyok én is. Délután pakolásztunk apával, meg vasaltam. Most már pihenek.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szaraxik a bnet mar del ota igy jol elrepult az iromany megint :twisted: :twisted: :twisted: Rovid leszek

Noci
A viragokat en is szeretem 8) Nekem tulipok nonek mostansag mar 10centis zoldje van :wink: Nevek hat en nem tom... :roll: a Titanilla kicsit nekem olyan titanik hangzasu :? :roll: A fiuban meg sok nekem a ch :roll: De azt ne felejtsetek el,hogy otthon szabalyokhoz van kotve,hogy lehet regisztraltatni a neveket :!: Pl a az Erchard szerintem csak Erhard-kent jegyezheto :roll: De persze tod ahany ember annyi izles...en meg sem szolalok inkabb mert a mi gyerekunknek lehet kacifantosabb neve lesz :oops: :oops: :lol: De jelen pillanat pl a Lilien tetszik :)

Csucsu
Nalatok is kacsa volt :twisted: na majd 2het mulva es is kacsat eszem 8) Lazanjat meg jo lenne tudni hogy kell...bar en nem vgyok nagy olaszos tesztas :roll: embor viszont szereti :wink: A piri meg monnyon le :twisted:

Kata
Fuu na most jah jo sokat irtal este mar else tudtam olvasni :lol: :lol: Igen nagy szo,hogy elvitt a csaladi hazba :) Orultem is neki ngyon :P :wink: Tudom,hogy lesz itt minden es tudod kitarto is vgyok :twisted: Nem adok en olyan konnyen fel dolgokat 8) A lombiknal meg tom van az ICSI-vel kezelt amikor ok teszik ossze :roll: hat majd kiderul mi lesz szerintem eloszor sima osszeeresztes lesz...aztan ha rossz eredmeny jon ki masnem meg1szer megcsinaljuk hisz en legalabb 15petit akarok fagyasztani vgy 20-at :roll: :oops: Bar nem hinnem,hogy eddig az osszes barimnak a spermija nem tudta volna attorni es pont a vetelesem ota 14eve? :roll: :?

Zsu
Teszteltel?Ma van a tesztnapod 8) Gyere es meselj akkor is ha nega csak gyere es mond el :wink:

Jah es hoztam meg nektek valamit...

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Egész délután nem tudtam feljönni ide és jó alaposan kidühöngeni magam!!! Mert ki merem állitani, hogy a faxom ki van, de totálisan a magyar egészségüggyel az élen!
Nos! Ugye ma apa azért kért szabit már két hete, hogy ma találkozhasson z ő kis drágájával az uhun! Nos reggel kelek korá!!, hogy menjünk a háziorvoshoz a papirért onnan irány a melohely leadni a táppénzes papirt és innen indult a mai napom a leejtön! Nos direkt 10-re mentem a dokihoz, hogy ne századik sorszámot kapjam a terhesgondozáson mikor is 11-től 13-ig van rendelés! Nos a 3.-ig lettem végül is ennek örültem, de korai volt az örömöm! 11-kor a doki még a nögyogyászaton rendel fél 12 és még mindig majd 12 után valamivel megkezdte a ctg-sek behivását ami már attol feldühitett, hogy a déli időpontosokat hívta be és nem azt akinek 10-30-ra volt időpontja! Na, de most jón a hab! Bejutunk apával boldogan megyünk, hogy láthatjuk a mi kis kicsikénket! Köszönünk a doki hellyel kinál és kérdi, hogy mit akarunk mi itt! Mondom, hogy jöttünk a 12 heti uhura! Na akkor közli, hogy ez nem igy megy, hanem ahol szülni fogog oda kell menni uhura, mert itt nincs gép! Mondom ezt én nem tudtam eddig itt voltam 2x uhun! Na nem baj ír beutalot, de közöljem a korházban, hogy az én kérésemre vagyok itt és nem Ő akarta, hogy ide jöjjek! Na ez fasza! Már innetől csak pislogtam én is meg apa is! Közölte, hogy jó lenne, ha ezentúl ott keresnék magamnak dokit aki totál végig kisér és akinél szülni fogok! erre én: Mondom én nem akarok fogadott dokit csak azt, hogy valaki végig kisérje a terhességem! Ő: Hát ő maxa kötelező laborokat tudja végig csinálni a többit oldjam meg máshol! Adott papirt, hogy megjelentem és finoman kidobott! Köpni nyelni nem birtam! Majdnem elsirtam magam! Azt se kérdezte, hogy jól vagyok e vagy, hogy menjek a kurva anyámba! Na bocsi e trágár szavakért, de azt hiszem itt már kicsit finom vagyok! Nos mikor kiléptem a rendelöböl majdnem bögök erre egy kismami kérdi minden rendben?? Mondom fogalmam sincs, mert ez a doki nem volt hajlandó meg vizsgálni és hogy egy jó ideje pedig hozzá járok! és az tuti, hogy többet oda se teszem a lábám! De azt kimerem jelenteni, ha bármi baja lesz az én gyermekemnek akkor jobb ha ugy elbujik, hogy meg ne találjam! Mert tuti megölöm, ha 5 évembe is kerül akkor is! Ilyet még nem pipáltam! Azért mert tölem nem látott egy lyukas garast sem??? Vagy nem vagyok szimpi neki?? Vagy mi a baj velem?? Én mindig kifogom az ilyen getymos nödokikat!
Utána felhívtam a szülésznőt és mebeszéltük, hogy holnap bent a korházban Ő majd segit nekem! Nagyon kis rendes volt! Elmeséltem neki, hogy mi volt, hogy volt és azt mondta erre nem talál szavakat! Mondom énsem! Na de holnap megyek és segit!
Aztán bementünk apával egy nagy CBA-ba ahol a bolt közepén egy jó nagy síroroham jött rám és csak annyit kérdeztem, hogy mi a baj velem???? Mit csinálok rosszul?? Ennyire unszimpatikus vagyok mindenkinek?? Akasszam fel magam?? Nekem elegem van! Ezek után azt garantálom, hogy egy doki sem fog tölem pénzt látni az ziher!!!! Besokaltam kész elegem van! Lehet a végén inkább maradok az itthonszülésnél! Itt nem baszogat senki! Kiborultam teljesen és kész!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Egy kis meglepi:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Mit latnak szemeim :shock: Zsuuuuu :D
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Na ugye kerem szepen tessek csak jonni es meselni 8) Micsoda csini vonalzi :)

Noci
Pont foled tettem be az ellenszert erre az esetre
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Köszi drágaságom 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Míg itthon leszel, meg is lesz az uhu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu
Es meg akkor leakartal lepni :twisted: Te leszel a mi elo legendank,hogy az inszem igenis mukodik :lol: Muti a mait iiiiiis 8)

Csucsukam
Hajra hatha te leszel a kov inszemes majd a nyaron 8)

Pendi
Dokkerhoz mikor mentek apacska ugyeben? :roll:

Nooooci
Megnyugodtal :wink:

Kata
Tejszikla elmult :lol: vgy rog vgy mi a fene :roll:

Melaszka
Nalatok nincs tejko problema? 8)

Kitty
Azert ha olvasol mi varunk am vissza akar 1 vgy 2ev mulva is :wink:

Szoszke
Te egy nyitott akta vgy meg mindig szamunkra :( :roll:

Csajok vettem hiperszuper lh teszteket 8) Tegnap is meg ma is majd kidurrantak mar a p.feszkeim ugy feszitettek :shock: Hiper sz. lh tesztem meg olyan,hogy 3csikot tud produkalni :shock: Azaz elkezd eloszor csak 1 csik lesz aztan ahogy kozeledunk a pe fele 2 csik majd 3 es aztan megint csokkenes eszlelheto...szal amikor 3csikos na akkor van pe 8) Igy nez ki:

Kép

De ide kattintva ralehet zummolni es megsasolni kozelebbrol 8)

http://www.e-welcia.com/img_server/co_i ... check1.jpg

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Woow Bridg!
Hogy nálatok mik nincsenek :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Háromcsíkos?????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Igen es igy nem kell eldonteni,hogy most mikor eros es mikor halvany mert igy jelzi 8) Szal a 2csik is jelezhet pe-t nem csak a 3 de az a lenyeg mikor a legtobb csik van akkor van pe...es ra 36orara van a kilokodes vgy hogy mondjak :roll: de neked erre nincs szukseged maaaar :lol: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Zsu: Mikor megpillantottam a vonalzódat hát a könnyem is kicsordult :)
Fantasztikus hír ez!!!
Gratulálok :)

Kép
csucsu05
 
 


Nócika: Nem tudom leirni ami történt az Anyósékkal. Ez egyhosszú folyamat.Kettőn áll a vásár ez igaz. De van amikor az egyik nem tehet semmit.
Szörnyű ahogy Anyósék viselkednek a fiúkkal az unokájukkal ezt nem tudom elmagyarázni. Mert engem nem kell szeretni bár 3évig imádtak. Bonyolult dolog. És nem lehet ezen segiteni . Ez a helyzet igy marad már.
Hidd el ez egy patt helyzet.

Kép
csucsu05
 
 


SZia Csucsu 8)

Epp most ecseteltem Csucsunak,hogy meg 1eve se nyitottam a topikot es mar 3man babasok lettek 8) (Szoszke,Noci,Zsu)
Szal a kov 10honap a mienk csajok :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Az iskolában egyik kisfiú mondja a másiknak:
- Azt hallottam, hogy minden felnőttnek van legalább egy sötét titka, amit
évek óta rejteget. Ezért aztán könnyű rájuk ijeszteni, elég csak annyit
mondani, hogy "Mindent tudok rólad!"
A másik kisfiú hazamegy és így szól az anyjához:
- Anyu, mindent tudok rólad!
Az anyuka elvörösödik, és ad egy 20-ast a gyereknek:
- Jól van, kicsim, de apunak egy szót se róla!
A gyerek megörül a 20-asnak, így este aztán az apján is kipróbálja a
módszert:
- Apu, mindent tudok rólad!
Az apja félrevonja:
- Jól van, kisfiam, itt egy ötvenes, csak ne szólj róla anyádnak!
A gyerek még jobban örül.
Másnap éppen indul az iskolába, ahogy kilép az ajtón, szembejön vele a
postás. Ismét előkerül a bevált trükk:
- Postás bácsi, mindent tudok rólad!
A postás eldobja a biciklijét:
- Fiam, gyere, adj egy puszit az apádnak!

***

Kisfiával vásárol a plázában az anyuka, amikor megakad a szeme egy szexis
fehérneműn.
Elgondolkodva mondja a gyereknek:
- Vajon tetszene ez apádnak?
Mire a gyerek elkerekedett szemekkel:
- Ugyan már! Apa sosem venne fel egy ilyet!

***

A nászéjszakán az asszonyka vallomást tesz a férjének:
- Tudod, Pista, nekem már előtted is volt dolgom férfival.
- Nem probléma. Nekem is.

***

Egy házaspár 10 üvöltő gyerekkel áll a repülőtéri vámvizsgálat előtt.
A vámtiszt megkérdi a családfőt:
- Van önöknél lőfegyver, szúró-vágó eszköz vagy kábítószer?
A családfő kicsit idegesen:
- Higgye el uram, ha lenne, már rég használtam volna.

***

Az orvos fia is orvos akar lenni.
Tanácsot kér az apjától, milyen szakot válasszon.
- Menj bőrgyógyásznak!
Először is: a bőrgyógyászt sosem hívják beteghez éjszaka.
Másodszor: bőrbetegségben nem hal meg senki.
Harmadszor: ki sem gyógyul belőle!

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Legyen igazad a babával kapcsolatban :)

Kép
csucsu05
 
 


Íme a mostani:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csucsu
Ok :wink:

Zsu
Latom lovoldozol 8) :lol: En is en is :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsu
Apacska mit szolt meselj maaaaaa 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Zsuuuuu!
Naaaaaaaa????EEEz igen!!!
Látod, látod, hogy nem kell feldni! :D
Aztaamindenit!
Nagyon halk gratula!!!Én bíztam benne, amikor a tüneteidet írtad :wink:

Bridg! :)
Nálam még nincs tejkő, remélem, nem is lesz.A Tejeimet fagyasztom le sorban, már tele a fagyasztó!Olyan sok tejem van :)
Tök jó, hogy jól sikerült a szülőlátogatás :) Most taliztatok először?
Vendég
 


Bridg!
Ap még nem mer örülni, majd ha láttuk két hét múlva Tökmagot.... én meg a legszívesebben világgá kürtölném :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!
Az szupi ám, hogy 4 hetesen ilyen erős a tesztcsík! :wink:
Lehet, ketten is vannak!Inszemnél nem kizárt :wink: :)
Nagyon örülök az örömödnek!!! :)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?