Új privát üzeneted érkezett!

Andi... küldök neked sok erőt! :(

Babancs, mi van azzal, amit mondtam? :shock: Örültem Kavicséknak, "régi motorosok"... remélem nem volt félreérthető!

Anita, lehet, hogy tényleg csak a Duphaston dolgozik benned, szépen kimensized magad és jól leszel. :wink:

Babancs, jut eszembe... egy barátnőm másoddiplomaként megszerezte a jogit, most készül szintén szakvizsgázni. Annak idején annak reményében kezdte el a jogot, hogy majd hú de jól fog tudni elhelyezkedni, presztízsdiploma stb. Ehhez képest elment ügyvédi irodába, mind a kettőben szinte feleannyit kapott kézhez, mint az én Phd ösztöndíjam.... :shock: , halálra dolgoztatták és szétcincálták az idegeit. Most átmenekült az Apehba, volt protekció is, na most itt unatkozik, egy alacsony-közepes fizuért. Hát nem tudom... :shock: De ugyanez áll a közgazdászokra is, én pályakezdőként elemző közgazdászként kevesebbet kaptam kézhez, mint a tanítónő anyám!
Vendég
 


Norka,

bekukkantottam a nlc-ra, a pcos topicba, és ott olvastam egy bizonyos Sipi (Sipos ? ) dokiról. Esetleg róla hallottál már ? Metformin párti ? Elérhetőség ...??? Jól jönne egy augusztusban is dolgozó doki, aki fogadna..... hátha Te hallottál már róla.... köszi.....
zsizsik
 
 


Zsiszik, 1 ujjam van, szóval NEM, bár metformin párti de nem írja fel! nem vállalja, csak együttműködik, különben is ő nőgyógyász

helyedben elkezdeném a metformint és kérnék időpontot szept-re a diabos dokinőtől, mert ő tényleg profi ebben!
Vendég
 

 
 

Zsizsik drága! :)

Kezd el. Én is csak ezt tudom ismételni. És fogadd meg Norka tanácsát, ami a dokit illeti. :) Hasson már az a gyógyi. :)

Norka!
Akkor te most úgy gépelsz mint a villám... lecsapsz ide-oda! :lol:

Hát csajok tiszta gyanta a kezem. Ragadok a billentyűzethez. Mindenemet leszedem. A bőröm is jön :shock:
Tengerre megyünk. Nem lehet úgy kinézni, mint fákon ugráló korunkban. :lol:
Haladok.... már csak a bikini vonal maradt. Hűl a gyanta!

Ezt nevezem helyzetjelentésnek.
Ma este elvitetem magam moziba, csak nem tudjuk mit játszanak és hánytól. Nem jön be ez a hülye hmpx oldal.
Vendég
 


Kavicska,
a port.hu-n nagyjából minden mozi minden műsorát meg tudod nézni! Jó szórakozást! :)
Vendég
 


Én meg azt tervezem, hogy holnap kikocsikázok a deabetológushoz, majd beugrok egy filmre (egyedül :D ) a moziba,
aztán bevásárolok kajából, majd hazamegyek vidékre édesanyámékhoz.

Kép
babancs
 
 


mi van ha nem szedem be a tíz napi duphastont csak mondjuk öt napit vagy hetet? akkor is megjön tőle a mensim? vagy muszáj mostmár kivárnom a tiz napot?
krumplis pogácsa
 
 


Szerintem ha abbahagyod, rá 2 napra megjön, de biztos megvan a jelnetősége, hogy 10et szedjél..pl. hogy kellően megvastagodjon a méh nyálkahártyája..de ez csak tipp, még nem szedtem soha Duphastont. Mindenesetre hallgass az orvosra!

Kép
babancs
 
 


Sziasztok!

Kavics!

Még ne add fel! :!:

Csillagfény!

Vékony vagy? Mert a sovány nők állítólag hamarabb megérzik a mocorgást!!!
Szerintem éppen emiatt nem tudsz aludni! A Háború és békét én is tudom ajánlani (az az egyetlen könyv, amit nem tudtam kiolvasni, pedig többször nekifutottam!!!!)!!!! :lol:

Gabika!

Azért még mielőtt kilépsz és aláírsz vmi számodra hátrányosat, menj be a Munkaügyi Kp.-ba v. a Családvédelmisekhez és kérdezz rá, h. mit tehetnél!
Ha meg balhézni kell, küldd apát, ne te idegesítsd fel magad!!!!!!!!
De én is úgy tudom, h. táppénz alatt nem mondhat fel!!! A sógornőm is így csinálta, mikor ki akarták rúgni a terhessége miatt!!!!!!!!!

Babancs!

Kérdezd meg a dokid, h. milyen mellékhatásokra számíthatsz és, h. javasolja-e a szakvizsgának való nekifutást!
A hülye főnöknek meg mondd el, h. végre megtalálták a betegséged okát és, h. emiatt voltál hisztis egész eddig!!!!!

Norka!

Borzasztó érzés lehet nézni, ahogy megszúrják!!!! Nem hiszem, h. kisbabát lehetne fogyóztatni! :shock:
Anyóst rázd le, ha zavar!!!!!! :twisted:
Én is egy ujjal gépelek (nem tudok többel), de már egész gyorsan megy!!!!!! :D
Asszem Mütyűrke befordult, mert eléggé feszít alul és mintha felül lennének a praclik, meg már nem nyomja a májamat! :D
Az, h. időnként mensiszerű kellemetlen érzésem van (nem görcs! nem periodikus! csak szólóban jelentkezik, de 3-5 percig tart és nagyon kellemetlen!!! :( ) az már jóslófájás????? :?:

Kandika!

Fogadd őszinte részvétemet! :cry: :cry: :cry: Várunk minél előbb vissza!!!!!!

Pogi!

Keress rá a neten a cukorgyantára! Van vhol egy angol nyelvű oldal a házi elkészítéséről! Az garantáltan csak cukor és citrom!!!! Az arab nők az intim részek szőrtelenítésére használják! :wink:
Nem hiszem, h. allergizálna!!!!!
rambóka
 
 


Kijött egy afta a számban!!! Hát nincs még elég bajom??!!! Én ezt nemértem azt hittem afta a vitaminhiánytól jön ki, én meg már kér hete mást se csinálok csak kétpofára zabálom a zöldségeket! Hétlözbe ebádre meg vacsira is gyönyörű görögsalátát csinálok magamnak 5-féle zöldségből!!! eszek c vitamint, multivitamint, hétvégén csak halat meg pároltzöldséget, hát mit tehetnék még hogy ne jöjjön ki!!!! Két hónapja olyan aftám volt, hogy begyulladt tőle az összes nyirokcsomóm!
krumplis pogácsa
 
 


rambóka hanyadik héten vagy? a jóslófájás nem csak az uccsó hetekben van?
krumplis pogácsa
 
 


Csók ífjak!

Megvolt a szörti, túléltem. Voltunk moziban is. :)
És még nem bírunk lefeküdni, nem vagyunk álmosak. :)

Áfonya!
Köszike a web tippet. Megtaláltam. Ezután hagyom a fenébe a hmplx. Sosem jön be!
És mikor tesztelsz????? :wink:

Anita!
Te most teljesen egészséges életet élsz. :) Tetszik ez nekem. :) Én du becsókóltam egy vajas lekváros zsömlét. :lol: Nattyon fincsi volt. Aztán megettünk egy óriás popcornt, lenyomtunk 1 liter Colat Kép :lol:

Babancs!
Egyedül mozi is jó !!!! De egy szerelmes film alatt jó odabújni az ember párjához :wink: Na persze egy jó kis horrorra nem tudom elcipelni. :shock: Ő ezt a műfajt nem szereti.

Rambóka!
De jó, hogy jelentkezel. :) Már nagyon hiányoltalak. :D
Hö? Jóslófájás??? Hát azt én nem tudom milyen :shock: Majd itt megmondják neked a tuttifrankót.
Mütyűrke már helyezkedik. Majd időnként jól megfejeli a félig teli hólyagod, már csöppen is... :oops: :lol:
De viszont már olyan nagy, hogy képtelen a gyomorszájad rugdosni :shock: Vagy mégis????

...vagyok...
Vendég
 


Mit néztetek meg Kavicska?

Ha egészséges életet élek akkor az afta mitől van?
krumplis pogácsa
 
 


Anita!

Olvasd ezt el.

http://www.informed.hu/betegsegek/beteg ... _hid=35047

De ha bármilyen szakmai tudásra lenne szükséged a probléma megoldásához, jön Rambóka és megmondja! :)
Vendég
 


Köszi a linket :-)

Mi számít gyakorinak? a két három havi afta az gyakori? hát nem értem mert mosmá gyakorlatilag alig eszem kenyeret, a vasam jó, minennap megiszok két liter kamillateát, tele vagyok vitaminnal! hát a macska se érti! Majd kérek tanácsot Rambókától.
Illetve ez a tanácskérés Rambóka! Mi a véleményed?
krumplis pogácsa
 
 


Pogi,
2 liter kamillatea? :shock: Hogy bírod meginni? Beee :?
Kavics,
kedden. Ma meg is vettem a tesztet. És hosszában félbevágom (majd ha felbontom) ahogy Csakegytől tanultam :D Ez az elmúlt 10 év legnagyobb ötlete :D
Mit nézetetek a moziban?
Vendég
 


Jó reggelt!

Csak beköszönökök, holnap jövök pussz!

(nemtom mi lesz a diabetológusnál, mert nem kell éhgyomorra mennem...lehet csak dumcsizunk)..

Ja és már több az energiám, hála a pajzsmirigygyógyszernek!!

Kép
babancs
 
 


Jó reggelt ,kellemes napot lányok!

5.30 kor ébredtem :shock: mértem hőt 36.77 (7-kor szoktam mérni) reménykedve teszteltem: ---------- kicsit :cry: ,
sebaj egyszer eljön az én időm is :) csak nem szabad feladni,látni kell a láthatatlant :)

Kavics ,hogy vagy???

Babancs autózol?? jó utat!

Pogi néha nekem is szokott lenni aftám :(
(én februárban szedtem Norcolutot 5napig,talán 3*2 :? nemtom,de szedd úgy ahogy a dokid mondta!)

pusszancs
Vendég
 


Kincs :)
Ne máá :cry: ,de tudod ,,míg nincs vérzés addig bármi lehet!
:wink:Kiváncsi leszek a holnapi hődre!

Csajok
Nem soká indulunk az Uh-ra :) ,para van ezerrel :? ,kicsit azért gondoljatok már rám,,jó?? :oops:
Ténnleg ez még hüvelyi lesz v- már sima?????

Babancs,Kavicska
Külön -külön mondtátok ,a palacsintát,és a nutellát :arrow: a kettőt összekombináltam és majd megörülök érte! :lol:

És szeretném megköszönni a sok tanácsot, és hsz.-t a melómmal kapcsolatban!!! :)
Vendég
 


Ella! mennek a drukkok!!!! :!: :idea: :!: :idea:

Kincs! :( :( Még ne add fel! csak a piroska mondja ki végleges nemet!! addig van remény!

Babancs! sok sikert a dokinál, vigyázz az autóval, és jó hireket hozzál, sok sok további energiát

Áfonyaa! minennap lefőzök két liter azt elszopogatom ugy egész nap :-) nagyon szeretem :-) izesítés nélkül persze :-) Igy biztosan tudom hogy minimum 2liter folyadékot megiszok. De nem mindig kamillát szoktam, van amikor gyömbérteát vagy zöldteát, vagy másféle gyógynövényt.
krumplis pogácsa
 
 


Ella, nekem azt mondta a doki, hogy hasi UH-val próbálkoznak, de ha valamiért nem látszik rendesen, akkor hüvelyire váltanak. Nekem egyébként hasi volt és minden látszott szépen.
Annyira jó lesz, úgy irigyellek! :D :D
espero
 
 


Sziasztok!

Na szabin vagyok végre!!!!!!!!!
8-ig aludtam!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Most nem látok ki a szemeimen, annyira bedagadtak! :shock:
De azért a reggelimmel eltalálok a számig remélem!!!!! :lol:

Pogi!

A Kavics által felrakott anyag még engem is meglepett!!!!
Sajnos az a helyzet, h. halvány lila gőzünk nincs h. mitől alakulnak ki afták (van vmi teória, h. nyálkahártya ellenes antitestek képződnek és a nyálkahártya sérülése esetén ezek miatt alakul ki fekély, de hogy mi váltja ki, azt a fene tudja!!!!!!). Kezelése egyszerű: gyógyítással 1 hét, gyógyítás nélkül 7 nap!!!! :lol: :evil:
Mi általában chlórhexidint szoktunk javasolni rá, de az csípheti (én inkább a mebucain tablettát javasolnám, az el is zsibbasztja! ).
Cefetül tud fájni!
Egyébként gyanítják, h. hormonális változások is állhatnak a hátterében!
Úgyhogy nem sokat tudsz tenni ellene!
Ja! Még vmi: véletlenül nem Blendameddel mosol fogat???? Mert az cafatokban hozza le a nyálkahártyát az emberek többségénél!!!!!! (Pedig a citromos tök finom!!! :( )

Gabi!

Én is mindig ideges vagyok UH előtt!!!! Úgyhogy gondolok rád!!!! :wink:
Szerintem ez már hasi lesz!!!!!
Kérdezz meg mindent!!!!! :D És kérjél képet!!!!!

Kiskincs!

Kitartás! Ha addig nem jön meg, két nap múlva tesztelj újra!!!!!
rambóka
 
 


Vettem rambóka, ezek szerint csak ecsetelgessem. Nem blendameddel mosok fogat hanem elmexel. Ezt a fogdokim irta fel, mert azt mondta van két fogam aminek zománca vagy milye kicsit meg van gyengülve, de nem akarja betömni mert nem lyukas és felirta ezt a fogkrémet. Én egyébkén phlogosollal szoktam ecsetelni, az is jól elzsibbasztja. Annyira jó, hogy mindenkitől azt kérek aki errefelé jön magyarországról.
krumplis pogácsa
 
 


Sziasztok!
Andikám,majd felhívlak..Majd..Nem zavarlak most.De ha olvasod,akkor tudd, együttérzek veled,azt hiszem mindannyian átérezzük,akik 1-2 Édes-kedves Nagyszülőt elveszítettünk már,hogy mennyire tud fájni..Én 2 éve veszítettem el Nagyapát, 96 éves volt..Úristen,de kikészültem!Hetekig vele álmodtam..Régi szép együtt töltött nyarakról..Áldott jó ember volt!Szóval,gyászold el Nagyanyódat,s érezd ezek után úgy,hogy veled van, a szívedben.Sokszor erőt ad ám,ha rá gondolsz majd nehéz időkben!
Ha szükséged van rám hívj bármikor,éjjel-nappal,rendben??

Kavicska,örülök,hogy itthon vagy picit.Tök szép helyen voltatok!Remélem, feltöltődtél!
Én megvagyok,köszi, szedem a gyógyit,úgy érzem pl.az arcomon már kezd látszani jótékony hatása..Bár nemtom mensit mikor hoz...Jövő héten megyek Nőgyogyihoz,meg stb.stb...majd pü-ben megírom, nem offolok.Má alig várom a szeptemberi jól ki-és megérdemelt szabimat,mert annyit kell melózzak(tudod, eü...)
Pogi,nálunk az aphtát vagy lápisszal (AgNo3) vagy Vagothyllal ecsetelik, ill. A vitamint is felírnak néha kúraszerűen...Előjöhet pl. attól is,hogy gyakran eszel "szúrós" dolgokat,pl.:(száraz)kenyér, mogyoródarab,stb-stb.ami felsérti a nykhártyádat. ( és a nykh.-ád meg a nemrég leírt problémák miatt lehet sérülékenyebb)
Szép napot mindenkinek,aki nyaral kellemes pihit.
pusz:Szilvi 8)
szyszqo
 
 


Sziasztok!
Jó reggelt!

Tegnap a "Szakíts ha bírsz!" című vidám, könnyen emészthető filmet néztük.

Rambóka drága!
Tegnap este amikor levettem a melltartóm, azt hittem elbőgöm :? magam, úgy fájtak a cickóim. Bimbó érzékenységről már nem is beszélek. :!:
Kivárom a végét. :) Mondtam, hogy a spontán mensinek is örülnék. 8)
Tovább nem részletezem :wink:

Áfonya!
Ezt a képet a te kedvedért teszem fel:
Kép
rengeteget ettünk belőle Kép

Kedd az még nagyon messze van. Kifúrja az oldalamat a kiváncsiság. :) Ikrek :lol: Lészülj Áfonya, lelkileg is, fizikailag is :lol:

Babancs!
Egy jó beszélgetés önmagában is aranyat ér :)
Mostanság olyan sokat jársz dokikhoz. De úgy tűnik végre egyenesbe jössz. Mi a neve a gyógyszerednek???
Örülök, hogy már jöbban érzed magad. A szipirtyó főnöknőd meg fog lepődni, amikor visszamész boldogan, kipihenten. Legközelebbi kiakadása a pozitív tesztedkor lesz :lol: :lol: (szegény főnökök, úgy sajnálom őket :lol: :lol: :lol: )

Kincsecske!
Hogyvan? Amíg nem jön meg.....
Sajnálom a negatív tesztet :( De összejön meglátod!!!!
Én ma reggel nem mértem hőt. Nem akarom most magam ezzel kínozni, de el is felejtettem :oops: De első dolgom egy fxen tartó melltartó felvétele volt. :? Úúúúgy fájnak.

Szyszqo!
Merre csavarogsz???

...vagyok...

Kavics
(91 cn.)
Vendég
 


Espero,Rambóka
Köszike!Képet biztos nem tudok kérni,,nem az orvosomhoz megyek,hanem sztk-s uh-ra,,,utána hivom fel az orvosom,,,szeretnék már eljutni hozzá magánba,mert itt se a szivhangot nem hangositják ki, semmi,még nem is láttam,felém nincs monitor! :cry: 10000ft lenne egy kép,,ami sztem nagyon sok,,ezért majd a magánba fizetek inkább!

Anita
afta miatt :cry:

Na mentem!
Sziasztok!
Vendég
 


Szia Szyszqo!
Na hát ezt nevezem.... :) Telepátiának vagy minek :lol: :lol:

Gabika!
Annyira szurkolok. Ma tali lesz. Kérj képet. :)

Most megyek mosni, tegnap este 10kor megkíméltem a szomszédokat.

Rambóka!
Két jégkocka a szemecskéidre.(csak nehogy kifagyjanak :lol: :lol: ) és már jól is vagy!
Vendég
 


Kavics,
nagyon aranyos vagy de Áfonya az egyik macskánk neve, innen a nick :lol: Talán életemben nem ettem még áfonyát :D A másik macskánk Sweety, az azért mégsem akartam lenni...
Vendég
 


Sziasztok!

Csak bekukkantok, jól eludtam, nemrég értem be. És Veletek kezdem a napot! Azért ezt értékeljétek! :D

Ranbóka nem vagyok se kövér, se sovány.
A védőnő 64.5-öt mért a terhesség elején, tegnap 66-ot. Az otthoni mérlegen, inkább 68-69 vagyok, és 162-3 centi.
Érdekes, hogy egy draabig mozgolódik, aztán nagyon sok szünet, aztán megint érzem. Ez tuti az. Mondjuk lehet, hogy nem érzem mindig, vagy sokat alszik :-) Ha alszik egyáltalán????

Ha az apja dumál hozzá, akkor mindig mocorog. :D Érdekes. Jó fej gyerkőc. :)

Nja, sziasztok, majd jövök még később!
csillagfény
 
 


kavics te a 91. ciklusnapon vagy ?!!!???!!! Most olvasom még a márciusikat és ott a 71-en voltál! nem fáj a pocid? én má kinyúlok annyira fáj!!! bár a cicim az nem szerencsére! De már menni is alig birok, csak takaróba bugyolálva üldögélek a fotelban olvasgatok és csendben sirdogálok. Meg ez az afta most! brrr.. :shock: :? :roll: :cry:
krumplis pogácsa
 
 


babancs, próbáltam Neked írni püt, átment?
csillagfény
 
 


Anita!
Ja, 91 cn. :roll:
Ez a második ilyen maratoni ciklusom. A multkor 80 nap volt, vérzésmeghozó gyógyszerrel hoztuk meg. Üres volt a szervezetem, mint egy hordó. Kongtam! :lol:

Ez a ciklusom kb így néz ki.

Norcoluttal lett meghozva.
3. naptó-7napig Closty.
15 cnig nem volt UHval PÉ.
Hőmérőztem egészen az 50ik napig.
A Closty ideje alatt magasabb volt a hőm. Aztán visszamászott 36,5-36,4-36,6 köré. Aztán időnként fennebb ment, cikk-cakkosan. SZóval PÉ nem volt.
Aztán az 51-cntól nem mérem a hőmet.
A 78-ik ciklusnap estéjétől tart ez az őrületes cickó fájás, tart kegyetlenül.
90. napon (tegnap) teszteltem először ebben a ciklusban, negatívat.
MA is barnázok. Nagyon kis mennyésigű cucc, de barna. Szerintem havi lesz.
Vagy terhes vagyok :lol:

kb ennyit erről a ciklusról.
Vendég
 


Kavics, írtam pü-t, délig itthon vagyok.Szilvi
szyszqo
 
 


kavics, most nem hozatod meg norcluttal?
krumplis pogácsa
 
 


Kavits!

Nem kocogsz be az dokidhoz egy terhességi tesztre????? Azok érzékenyebbek mint a boltiak! Pláne a vérvételes módszer!!!
Még mielőtt a Norcolut egyáltalán eszedbe jutna!!!!!!!!
rambóka
 
 


Rambóka!
Kész csőd vagyok.
SZóval a szexuális étvággyal szerencsére nincs gond, sőt, jót tesz a szabi!
De olyan iszonyú hasi görcseim lettek, hogy abba kellett hagyni :oops: :shock:
Fetrengtem(volna, mert mozdultokra éreztem, hogy megőrülök) az ágyban, mint egy szerencsétlen, már a könnyeim potyogtak. Szegény párom azt sem tudta, hogy mit csináljon velem. Azt mondta, hogy most azonnal bevisz a nőgyógyászatra UHra. Aztán behozott egy Contramalt. Bevettem. Kb fél órára rá kezdett csökkeni a fájdalom. Mostmár csak enyhén görcsölök, itt ülök a gép előtt.
Húha, szóval én nem tudom milyenek a tolófájdalmak, de én teljesen bepánkoltam. Azt mondtam, hogy még ezt is nehéz volt elviselni.

Kérdem én. Mindenkitől aki tudja.
Létezik e, hogy szex közben levegő jut a méhbe, majd méhkürt és hasűrbe és ez okozzon ilyen jellegű alhasi görcsöt??? Vagy ez baromság (nekünk ilyet nem tanítottak, de lehet, hogy mégis van ilyen??? :shock:

Nem akarok Norcolutot.
Menjek be holnap a nőgyógyászatra? De úgysem tudom meg az eredményt. Ma már késő. 10ig veszik le a véreket. Esetleg holnap csináljak megint tesztet????

Én csak azért izgulok, hogyha mégis terhes lennék, nem pótlom a progit és már most barnázgatok. Igaz minimális, éppen csak megszínezi a betétet.

Lehet holnap veszek egy extra érzékeny tesztet és szedek duphastont. Legalább 10 napig, aztán a szabi után meglátjuk..(most Gabrielt csináltam-nem írja az érzékenységét).

Tiszta nevetséges ez az egész. Szerintem nem vagyok terhes. De ha csak 1% esély van rá, nem szeretném elszúrni!
Vendég
 


Párom elment biztosítást kötni. Én rátelepedtem a netre.

Úgy jól laktam csipőspaprikával :shock:
A párom a fetrengésem csillapodása után ágyba hozta az ebédet. Megkértem hozzon csipős paprikát szeletelje fel kecses papírvékony szeletekre. Hát vágott nekem böcsületes fél centis :shock: paraszt karikákat. A töltött káposzta mellé. Aztán gyorsan kimenekült a szobából, nehogy a számból felcsapó láng leperzselje a fejét :shock: . Hát megettem az egészet. :? Szerintem ez kétszer fog csípni Kép Ajjajj! :lol:

Látom monologizálok.

Hahhóóóóó!!! Van erre valaki?????

Rejóka!
Te merre vagy, nagy szükségem lenne rád, mert attól tartok, mire visszajövünk nyaralásból a gumifám bemondja az unalmast!
Remélem nincs semmi baj veled! Vagy elmentél valahova, csak nem emlékszem??? Ilyen hülye lennék?? :shock:
Vendég
 


aranykavics írta:Kérdem én. Mindenkitől aki tudja.
Létezik e, hogy szex közben levegő jut a méhbe, majd méhkürt és hasűrbe és ez okozzon ilyen jellegű alhasi görcsöt??? Vagy ez baromság (nekünk ilyet nem tanítottak, de lehet, hogy mégis van ilyen??? :shock:


khm... van.
A Daninak mesélte nemrég egy belgyógyász barátja hogy bejött egy nő az ügyeletre, akinek nagyon fáj a hasa és énmtom hogy de kiderült hogy levegő van a hasüregében, és rögtön bepánikoltak és mindenfelé elirányitották hogy melyik bele lehet kijukadva, aztán ez a barát gondolt egy merészet, és megkérdezte hogy nem voltak-e együtt és ha igen akkor mit csináltak, és kiderült hogy a pasi ...khmm hogy is mondjam... szóval orálisan belefujt egy nagyot :oops: :oops: :oops:
Eygébként nekem sincs baj a libidómmal, de nekem is nagyon begörcsöl közbe, főleg orgazmus után tud nagyon fájni ugyhogy mostanában elvonási tünetei vannak van az enyémkémnek. Kb az 54-55. napja van ez egyébként.
krumplis pogácsa
 
 


Anita!

Ez megnyugtató. Köszönöm a válaszod!

Jó hogy nem száltam el, mint egy lufi :shock:

Contramal csodákra képes! Még fáj, de jelentősen jobban vagyok.
Vendég
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, hogy hülyeségeket kérdezek, de annyira tudatlan vagyok dolgokban. PCOS-em van, de igazán semmit nem tudok róla. egy biztos, hogy kaptam clostilt és utána choragon szurit is. Utána uh volt, és vérfétl , de a doki szerint nem stimulált semmit sé megnövelte a gyógyszer adagját. Nem is erre vonatkozik a kérdésem, hanem arra, hogy mennyire esélyes, hogy pocakos legyek ezzel? mert azt mondta, hogyha nem segyt, valami műtét is lesz, amivel könnyebb lesz a peték útja. mint mondtam, nem értek hozzá, azért írok ennyi hülyeséget le. A ásik, hogy azt sem tudom, mikor "kell" házaséletet élni a szuri után közvetlenül, hogy jó legyen feltéve, hogy stimulálja a dolgaimat, amit most nem tettt meg az első hónap után. az a gond, hogy nem ismerem a szuri hatásait, és nem igazán tudom, mikor mit kell tenni és mennyi ideig, hánszor kell házaséletet élni. Örömmel fogadnék egy-két jótanácsot is az üggyel kapcsoaltban, mert kétségbe vagyok esves, próbálom titkolni, de nehéz. Köszönöm
Vendég
 


Kavits!

Nem szeretnélek megijeszteni, mert lehet, h. hülyeség, meg nekem ilyenem még nem volt, de nem lehet, h. van egy nagy cisztád és az okozza???? Vagy - Isten ne adja!!!!- méhenkívüli?????
Inkább menj el UH-ra, nehogy baj legyen!!!!!
Vagy írj Norkának emilt, hátha tud segíteni, ő mégiscsak tapasztaltabb!!!!!!!!!!!
rambóka
 
 


Szia, Lafead

Mióta derült ki hogy PCOS-ed van? és milyen tüneteid voltak? mióta akartok babát?
A többiek lehet hogy tudnak válaszolni a kérdéseidre, de az az igazság, hogy nem sok lány akad itten aki a PCOS-nek a te általad felvázolt kezelési módját követné, egy kissé kimlétesebb módszer hívei, amivel sorra jönnek a babócák, ugyhogy ha van kedved egy kicsit nézz utána a betegségednek mielőtt tovább engeded a hormonkezelést, a műtétet meg semmiképp se!!! Vannak itt akik átestek ilyen stimulálásokon mint te, ők fognak válaszolni, én az enyhébb változattal kezdtem eleve, ugyhogy nem értek hozzá.
itt van néhány link ahol tudsz olvasni a PCOS-ről olvasd el, és kérdezz nyugodtan.

http://www.csaladinet.hu/hirek/babavaro ... erul/7570/

http://www.csaladinet.hu/hirek/babavaro ... erul/7571/

http://www.informed.hu/betegsegek/beteg ... _hid=74581
krumplis pogácsa
 
 


kavics! igaza van Rambókának, azért mert halottunk már ilyen levegős estrő, egyáltalán nem biztos hogy neked is az van!!! Én is mindenképp bemennék a helyedbe, egy UH-val mindent tisztázni lehetne!
krumplis pogácsa
 
 


Sziasztok lányok!

Pár napig pihentem :) , sajnos otthon nincs netem. Velem minden redben, nem vérzek egyáltalán, és csak estére puffad fel a hasam, de már nem görcsöl.
Voltam pajzsmirgy rendelésen, vért vettek hogy megnézzék az értéket. A doktornő azt javasolta, hogy még ne csináljunk hüvelyi uh-t mert nem tesz jót, várjunk vele 1-2 hetet. Most vagyok a peteeéréstől számított 4.héten, hétfőn mennék uh-ra és nőgyógyihoz. Most nem igazán tudom, hogy mit tegyek! Szerintetek?

Kincs :) ! Sajnálom, de még kérlek ne add fel :D . Mennek a drukkok ezerrel, 100 Ft-os gyógyszer hajrá, remélem nálad is hat minél előbb. Szóval++++++++++++++++++++++++++++++++

Kavics :D ! Szia! Örülök, hogy megjöttél, egyszerre nyaralunk :) , neked is mennek a drukkok, szerinem olyan terhes tüneteid vannak, nálam is a cicifájás volt már 3. dpo-tól.

Andika :cry: nagyon sajnálom, részvétem :cry:

Rambóka :) Neked itt nagy izgalmamban elfelejtettem megköszönni hogy a progit segítettél megszerezni+ adagolás meg egyéb jótanácsok, szóval még egyszer köszönöm. Szerintem ettől rendeződtem :)

Puszi
nóra1
 
 


Köszi a gyors válaszodat. Szóval erről úgy már 6-7 éve hallotta, de az akkori nőgyógyász nem reagált semmit, mindenféle gyogyit felírt és azt mondta, majd elmúlik, biztos az egyetem miatt ideges vagyok és azért nem mensizek. Oké. Mivel nem tudtam mi van, gondoltam orvos, tudja, miről beszél, nem is érdekelt, majd ha diplomázok jobb lesz. Hát nem lett jobb, feljöttem Pestre lakni és kerestem itt egy dokit. erre elmondta, mi újság és kellett volna kezelin, és nem érti, miéert nem reagált az előző doki semmit cirkusz jött. Hát ezután kezdtük el a kivizsgálást. Hormonszint rossz, peteérés nincs, és csak hízok és hízok szinte már a gondolattól is. Nem mensizek csak néha, amikor kedve van, volt uh meg mindenféle vérvétel, hol hetente, hol havonta, és még nam adott gyógyszert meg semmit, csak hátha spontán címmel jó lesz, de hát nem lett jó, nem is védekezünk már 2 éve a férjemmel. Most ott tartunk, hogy 1 hónapja kezdtük el a gyógyszert, szurit. Ennyi.
Vendég
 


értem. Hát igen, ezen sokan átestünk hogy kiderült régóta tudnia kellett volna az előző dokiknak, de meg kell mondjam, az hogy a dokid rájött hogy mi a bajod az egy jópont, de abból hogy utána még spontán próbálkoztatott most meg hormonokkal kezel mutatja hogy nem egy nagy májer! Mindenképp olvasd el a linkeket! Az a gond ugyanis ezzel a stimulálással, hogy ez csak egy tüneti kezelés, ami vagy sikerül vagy nem, és ha öszejön is vele a baba, akkor is nagy az esélye a vetélésnek. Viszont egy egyszerű hormonnélküli gyógyszeres kezeléssel gyógyitani lehet a baj gyökerét, a PCOS okozóját kvázi, és akkor lehet csak spontán baba! Teljesen szükségtelen és felesleges ez a szuri kúra, jobban árt mint használ, és ráadásul az esetek nagy részében hatástalannak is bizonyul.
Amikor jöttek a kivizsgálások, csináltak neked terheléses vércukor vagy netán inzulin vizsgálatot?
Mindenképp olvasd el a linkeket, mert annál jobbna nem tudom én sem elmagyarázni a PCOS bajának okozóját.
krumplis pogácsa
 
 


ha egyszer tudta a dokid hogy nincs peteérésed akkor mireföl próbálkoztatott spontán??? ezt nem értem :-(
Mit jelent az hogy rosszak voltak a hormonjaid?
Mit jelent hogy hizol hizol? mármint ez mennyit jelent és mióta?
krumplis pogácsa
 
 


Lafead!
Jó helyre kerültél. :)

Megkérhetlek, hogy írd be a hormon eredményeidet??? Amivel felállították ezt a diagnózist (mértékegységeket is).
Ebben a topikban az összes PCOS csajszi Metformint szed (kivétel Rejo-aki diane elhagyása után lett babás).
Hallottál már erről a gyógyszerről??? Mondta neked a doki????
Cukor terhelés vizsgálatod volt? Esetleg inzulin?
Itt van ez a net elérhetőség, itt is sok infot megtalálsz.
De kérdezz bármit, válaszolunk.

Ne riasszon meg az, hogy úgy tűnik összeszokott csapat vagyunk. Hát igen, összeszoktunk. Sem az összezörrenések, sem a fejmosások. Pár hszás és máris benfentes(nem is tudom jól írtam e :lol: ) leszel. :)

http://www.lombikbaba.com/
index.php?option=com_content&task=category&sectionid=23&id=52&Itemid=77

Nem lep meg, hogy a hormon nem hozott eredményt, az esetek tetemes százalékában nincs eredménye a PCOSben, vagy ha van is nagyon nehezen esik teherbe a nő.
De hogy neked is lesz babád! Az egészen biztos!

Teloevagyunk kismamákkal. Akik mind úgy kezdték, hogy azt sem tudták mi az a PCOS. Lassan már minden hónapban van egy pozítiv teszt. Júniusban 3 volt :)

pusszancs!

Mingyá felhívom a nőgyógyászt! Mert ha szabin van, akkor én máshoz nem megyek.
Vendég
 


ja és Lafead! műtétet semmi esetre se!!!!! Borzalmas következményei lehetnek!!! Itt tudnának némelyek mesélni róla!! A PCOS-oknak nem ezek a megfelelő módszerek, mert hiába erőszakolnak ki egy szegény peteérést, ha közben a szervezet egésze azellen dolgozik hogy megmaradjon a baba. Az egésznek a hátterében Inzulinrezisztencia áll, amit elsődlegesen kell kezelni, és ha az rendbejön, akkor automatikusan rendbejönnek a ciszták, lesz peteérés normális mensi, nincs több hízás, és ami nekem a kedvencem, hogy nincs szőrike az állon meg seholse! és akkor már semmi akadálya a babának! Ugyanis nem a PCOS-től hízol, hanem az inzulin rezisztencia okozza a cisztákat hizást és a többit amit felsoroltam. Beleborzongtam, ahogy a műtétet emlegetted! :shock:
krumplis pogácsa
 
 


Anita!
Te vagy ennek a topiknak az új szócsöve!!!
Gratula!
Szerencsére mindig van egy harcrakész, tettrekész ífjonc, aki apait anyait belead! :)

Most annyira el vagyok foglalva magammal, hogy már saját magam idegeire megyek :roll: Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: