Új privát üzeneted érkezett!

Nyanya!!!!!!!

Akkorát vágok beléd, jujj!!!!! :lol: :lol: :lol:

Pici csillagom, hogy lennél már te az utolsó babásodó? :lol: Az nagyon úgy tűnik, hogy én leszek. Bár picit el is keserít a dolog, sosem gondoltam volna. Gondolj arra, hogy neked azért legalább 1x sikerült. Na én még ilyen eredményt sem tudok produkálni, úgyhogy ne keseredj el! Eljön majd a mi időnk is. Mondjuk azért a meddőségi központot én is felkeresném a helyedben. Én is voltam már, de mivel műtétet ígértek, én úgy gondoltam, abba még nem megyek bele, tavasszal viszont én is megindulok a nagy úton. Tovább nem vagyok hajlandó várni. Ha addig sincs bébi, akkor nagyobb a baj. Én mostanában már nem megyek a dokimhoz, mert az oda járkálás nagyon kiborított. Most kell egy kis erőgyűjtés. Azért a petevezeték átjárhatóságin nagyon gondolkodom. Azt mondják a rtg-s fájhat, de én uh-sat szeretnék. Ez fájdalommentes. Itt ami fáj az az egész móka ára. Kórházfüggő, de olyan 20-30 E Ft-ot elkérnek érte. De ezen nem fog múlni. Ha kell, kifizetem.

KépKépKép
bikfy
 
 


Jé, egy laptetű! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nyanya nem verseny hogy ki mikor babásodik!!!!!!!!
ezt a szülésznőm mondta!!!!!!
a lényeg hogy sikerüljön és egészségesen meg is szülessen!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Nita!

Mondja ezt egy olyan, akinek már van 2 gyermeke. :cry:
Ne haragudj, nem akarlak megbántani, de annak akinek nem sikerül a baba, ez vajmi sovány vigasz.
Gondolj egykori önmagadra. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy pont ezért mondtam.....sokat szenvedtem.átérzem amit érzel most........
ne haragudj ha megbántottalak...nem volt szándékom...csak probálok segíteni.....ti is sokat segítettetek!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska!

Dehogy bántottál meg, szó sincs róla. Csak tudod, annak idején, mikor valaki ilyennel vígasztalgatott bennünket, mennyit ért.

KépKépKép
bikfy
 
 


igen tudom!!!!!!!!!!!!!
örülök hogy nem haragszol!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyanya
Szia :lol: :lol: :lol:
Ne keseredj el! Igen is lesz babád!!!! És nem verseny. Régen én is így éreztem, de aztán felhagytam vele. A lényeg, hogy saját magaddal és a céloddal legyél kibékülve. Persze, sosem volt jó érzés, hogy más "pik-pak" teherbe esik, aminek persze örültem, de bosszantott, hogy én miért nem. De te is túléled és nagyon helyesen, mint ahogy írtad elindulsz az úton és hamarosan te is a kezedben foghatod a kistesót.
És örülök a jó hírnek, hogy legalább 4 órában vissza tudsz menni dolgozni :) ez szuper.
Hogy mit éreztem, mikor megláttam a tesztet? Az első gondolatom az volt, hogy rossz a teszt. :roll: :lol: De egész délelőtt kezem-lábam remegett. Alig tudtam elhinni. Persze utána még vagy egy hétig nyomtam a teszteket. :lol:

Bikfy
Laptetűű :lol: :lol: :lol:
Szerintem jó ötlet elmenni HSG-re. Azt viszont furcsállom, hogy ennyit kérnek a KÓRHÁZban a vizsgálatért :shock:
Én úgy tudom a kórházakban ingyenes. Nekem is az volt. Kivéve az a része, hogy a magándokim jött be és ő csinálta a vizsgálatot. Így neki fizettem, de egyébként semmit.
Viszont azt képzeljétek el, hogy a sógornőmet magán úton 50.000 Ft-tal akarták levenni egy HSG-re. :shock: Azt hittem eldobom magam.

Nita
Hogy vagy? Hogy bírod? :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike köszi jól vagyok.....szépen gyorsan telnek a napok...Barnika már 6.hetes :shock: :shock:
néha már rám mosolyog..beszélget is...... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
irígy-irígy :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


nemsokára rád is mosolyog a fiad/lányod..... :lol: :lol: :lol: :lol:


Kép
Máténál nagy a rend?!! :) :roll:
Kép
Barni :wink:
Kép
így alszik Barnus :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitám!

Igazán büszke lehetsz rájuk, mert gyönyörűségesek.

Csak azt a balfék anyósodat sajnálom. :twisted:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nita
Gyönyörűek a nagyfiúk! :lol:
Máté látom szép rendet tart magánál :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Bikfy azt én is sajnálom.....ha nem lenne sokkal jobb életünk lehetne.....
Princzike köszi neked is!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Nem, nem. Ha lenne, de úgy viselkedne mint egy nagymama. Nem is tudja, miről marad le. Minden elvesztegetett percért kár. Ezek a pillanatok sosem jönnek vissza többet. És ő 2 marékkal szórja szét a kincseit. De a bosszúszomjtól nem is lát. Nem téged kellene szeressen. Az le van szarva, te felnőtt vagy, megvagy az ő szeretete nélkül is, de a gyerekek sok mindenről maradnak le miatta.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy annyira de annyira igaz amit most írtál!!!!!
ő baja.leszarom!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok.Tudom ezer éve nem jelentkeztem,de most lett csak internetünk itthol,ezután már igyekszem gyakrabban jönni hozzátok.Nem tudom,hogy vissza tudlak-e benneteket majd olvasni,ha lesz időtök írjatok pár sort magatokról,mi történt veletek...Nitácska neked nagy gratuláció,kisfiad gyönyörű.....mintha most hoztad volna a pozitív tesztet....
Mi is növögetünk,Zétény nagyon jó kisfiú csak szopizik.Vasárnap lesz 4 hónapos, 6 kg 90 dkg és 68 cm volt hétfőn.A veséjével nincsen gond,akartak egy izotópos vizsgálatot csináli nála,de még a tűt se tudták bekötni neki..... :twisted: :evil: De majd írok még,próbálok egy képet feltenni róla nektek.
Puszilok mindenkit Kép

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Szia Vernike!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gyönyörű a kisfiad!!!!!azok a hatalmas szemek!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm Nitácska,büszkék is vagyunk rá nagyon.Ti hogy vagytok?Szopiztok?Barnika is nagyon szép baba,jó alvó?Mi az elején sokat kínlódtunk a nappali alvással,amit a 30-35 fokba nem is csodáltam,de most már semmi gondunk.Az éjjelt végigalussza 8 hetes kora óta,és nappal is alszik még 3-szor 2-2,5 órát.
A többiek jönnek még?Vagy nem nagyon megy már a topic?

Vernike

Kép
vernike25
 
 


köszi mi is meg vagyunk:)))....sajn mi már nem szopizunk..2 hetes koráig volt tejem:(((((......szemét anyós nagyba közrejátszott hogy elapadt...:(((.....hála égnek jó alvó...elején éjjel 2x kelt...utána 1x.....most meg már ugy van hogy este 10-kor eszik utoljára utána 4-5 között kel de van hogy fél 6-kor.....nappal még 3x-4x alszik....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska anyós dolgot meg tudom érteni,sajna mi is így kezdtük,nem vagyunk rossz viszonyba,de én nagyon nem szeretem,20 évre elrendezte a sorsunkat rendesen.Néha már bőgni tudnék,hogy mennyire nem marad pénzünk...na de nem síránkozok.Nekem sikerült letojnom nagy ívbe azt hiszem,így maradt a tejci,igaz csak szinte egy cicivel,mert a másikat alig akarta-akarja elfogadni...
Nekünk Zétény nagy éjszakai alvó,bár mikor 3 hónapos volt betett 1-2-szer egy éjjeli evést még.De tegnap pl.fél 8-tól reggel fél 6-ig aludt....Már lassan kialakul a napirendünk nekünk is,próbálom is már tartani de nem mindíg jön össze....
Egy óra alatt visszaolvastam pár oldalt,majd még este ha letettem a manót reagálok.Apa délutános lassan telnek ezek a hosszú esték.Most megyek,megsütöttem életem első lángosát....romeltakarítás lesz a konyhába...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Tapasztalt anyukák!Etetőszék és gyerekülés ügyben tudnátok segíteni nekem?Jön a kari,Zéténynek pénzt :oops: kértünk ezekre,van valakinek valami tuti tippje?Jó márkája vagy hely ahol olcsóbban lehet vásárolni.Egyenlőre még újban gondolkodunk....
Előre is köszönöm a segítséget...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Vernike etetőszéket én nagyon és nyugott szívvel de ezt ajánlom:
Kép
ezek olyan 6-7 ezer ft körül mozognak....de nagyon megéri!!!!
nekünk ilyen van már 3 éve Máténak.......semmi baja..most kis szék és asztalként funkcionál neki...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita! Nagyon szép kis pasijaid vannak! Igazán büszke léehetsz a családodra! A "drága" mama meg is érdemli h mindenki letojja nagy ívben, egy ilyen családot kihagyni...

Vernike! A te fiad is gyönyörű!!! Etetőszék: én is azt tudom ajánlani amit Nita, meg nálunk az Ikeás vált be: http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/40140046

Princzike! Hogy vagytok?

Nyanya! Annyira azt érzem h nemsokára te is babás leszel. Remélem bejön.

Néha olyan érzésem van h nincs peteérésem és Petra egyke lesz, máskor meg az az érzésem h pár hónapon belül beköltözik egy kis manó a pocakomba. Vagy ez normális dolog lehet?
Na mindegy, a hónap végefelé megyek dokihoz rákszűrésre és megkérem h vizsgáljon már ki rendesen...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pruci teljesen normális érzések kavarognak benned...velem ugyan ezek voltak Barnika előtt:))

tegnap sikeresen megnyertem egy licitálást:...őt kapja Barni....Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hú Nitácska,ez nagyon klassz sportkocsi,tavaszra szánod neki?Meg lehet kérdezni mennyiért nyerted?Az etetőszékes segítséget köszönöm,mindkettő nagyon,talán a műanyagot könnyebb tisztán tartani,vagy nincs ilyen gond a tiétekkel Nitácska?Barninak milyen babakocsija van?Nekünk bergon,de nem olyan jó....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


ezt a kocsit 23.000-ért licitáltam..nekünk is bergon van...én szeretem...ne is akarnám eladi de nem lehet annyi babakocsim...api nem engedi.....ezt kocsit mostanra is szánom......téliesíthető..pici babának is jó...

az etetőszék:a miéket is könnyen tudod tisztítani..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Nita akkor nagyon jó áron vetted....Ügyi vagy.A bergonnal szerintem alapból nincs gond,csak mi az új fajta bolygókerekeset vettük,és a kerekek szivacskerekek,ráznak egy kicsit meg nehéz vele a patkán és a mi földútjainkon nem volt olyan jó választás,de viszont iszonyú könnyű irányítani,ahhoz képest,hogy nem kicsi kocsi.
MA voltunk a brendonba....hát lányok,nem a mi pénztárcánk,de ott találtam neki téli kocsicipőt,az mondjuk nem volt olyan drága....de a többi....a szívem szakadt meg a szép dolgokért de hát....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


én is azért vettem a bergont mert nálunk is még föld út van.....a brendon az a milliomosoknak való....sajna....én már be se egyek oda.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ott csak a szívét fájdítja az ember....bár én erre csak azt szoktam mondani,hogy én is felnőttem 2000 ft-os csörgő nélkül is...Nálunk van itt egy bácsi,kijár lomtalanításra,be szoktunk néha nézni,múltkor 1500 ft-ért vettem egy szinte vadi új, biciglire való gyerekülést.....tökéletes lesz neki az is!!
A többiek nem szoktak már jönni Nitácska?

Vernike

Kép
vernike25
 
 


de szoktak jönni csak elég ritkán :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

7 hetes nagyfiú:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jaj de édes a kisfiad...és,hogy tartja már a fejét!!!!A Zétény csak nemrég kezdte,bár elég kicsin tartotta már ő is,de csak pár mp-ig....
Kár,hogy a többiek ritkán jönnek már csak,későn tértem vissza....
MA 4 HÓNAPOS a kisfiam!!!!Olyan gyorsan megy az idő.....na megint apával van....hallom,hogy sikogat neki... :P :D

Vernike

Kép
vernike25
 
 


gratula a 4.hónaphoz!!!!!

Barni szinte az első naptól így tartja a fejét:))))))
a többiek nem tudom hol vannak...szerintem dolgoznak és azért jönnek ritkábban....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!
Eszméletlen régen voltam.Magam sem tudom mikor. Augusztusban betojt a gépünk és mostanra sikerült venni egyet.
Rólam:baba még mindig nem jelentkezik. Most Nutrilite vitaminkúrán vagyunk. Remélem lesz hatása. Bocs de még csak az utolsó hozzászólásokat olvastam el, de igyekszem pótolni a lemaradást.
Nagyon szép babák!!!!!Gratulálok és jó egészséget nektek.

Remélem hamar visszaolvasok és képben leszek.
Üdv mindenkinek!

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Nita! Még mindig nagyon szép a 7 hetes nagyfiú!

Vernike! Zéténynek nagyon boldog 4. hófordulót!!!
Náléam az van amit Nita írt. Elkezdtem dolgozni és kevesebb idő jut a géphez. Jönnék én gyakrabban, csak a munka + gyerek elég fárasztó tud lenni. De azért megpróbálok jönni többet...

Edi! De jó h jöttél! Remélem ez a vitamin segíteni fog és minél hamarabb!

A Brendonról ne is beszéljetek! Az outletébe érdemes elmenni, ott néha ki lehet fogni baromi jó dolgokat elég olcsón. Hiába, nekem jó a tavalyi modell is a dolgokból...
www.babyoutlet.hu

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok! Én is hozok pár képet, Emma szépen növöget, 5400 g. Csak szopizik, cumit sem fogadja el. Vasárnap lesz 2 hónapos. Este 10-től reggel 5-6-ig alszunk. Ezt nagyon csípem.
Barnika is jövő héten kedden lesz 2 hónapos, ha jól emlékszem 2 nappal fiatalabb. Milyen hamar megy az idő. Sokszor csak azt veszem észre, megint este, megint este...
Princzike hogy vagy? Róka koma kerülget? Amúgy mit szeretnél? A nevén gondolkodtatok már?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára naegele78 2009.11.27 21:09-kor.

Kép
Kép
naegele78
 
 


Kissedi sziaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!de jó hogy újra itt vagy!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))))))))))))))))))
Pruci kszönjük:))))))))
Naegele gyönyörű a kis Emma:)))))))
Barni is este 10-től reggel fél-ig alszik:))))))))
sokba hasonlítanak a gyerkőceink:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,én is vagyok és látom gyűlik vissza egy kicsit a csapat...
kisfiam 2 napja nagyon raplis,sokat felsír,alig alszik,nincs el sehogy...lehet a kis fogai indultak meg alulról,régóta nyálzik már és rágja az ujját,meg ő egyébként is ujjszopós,a cumi nálunk se jött be,mondjuk nem is nagyon erőltettem.
Úgy megy az iső....egy éve és egy hete tudtuk meg,hogy jön a manó...most meg már olyan nagy fiú.....most is mondja a magáét,olyan édi.eeeiiiiiiiűűűűűűgűűűűűgggűgűgűűg....
Neagele...Emma nagyon szép kislány,majd beszerezzük a Zéténynek....vagy Barninak.... :D :D :P
Na most megyek,api háborog a gépért...

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Vernike vegyél dentinox N gélt..nagyon jó fogzásra.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok!
Köszi a kedves fogadtatást. Jó már újra olvasni titeket.
Vernike, Nita nagyon macsó kis pasijaitok vannak!!!
Naegele! nagyon szép a kislányod! azok a szép fekete szemek, nagyon cuki.
Jövőre nekünk is lesz!!!!Igaz Bikfy?

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Naegele! Nagoyn szép Emma! Nagyon formás kis csajszi!

Vernike! Dentinox gél tényleg nagyon jó, meg sokan esküsznek a chamomila homeós bogyóra meg a viburcol kúpra...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok.Egy gyors kérdés,hátha jár erre valaki....a kisfiam simán lenyalja ezt a dentinox gélt....nem lesz baja tőle?Bár a védőnő azt mondta nem gond..... :(

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Szia Vernike! Levi is mindig lenyalta, ízlett neki is. Biztosan nem árt nekik, bízok abban, hogy különben nem árulnák. Hogy mennyire hat az meg egy másik kérdés, nem igazán láttam változást, ha fáj az íny, amikor felreped, hogy kibújjon a fogacska akkor úgyis sír, de hát az ember megpróbál mindent. Jó hideg hüttőrágót adj neki, nálunk mindig volt csere a hűtőben. Talán a dentinox és a rágóka együtt jobb.

Kép
Kép
naegele78
 
 


Szia Naegele!Köszönöm a tanácsodat,Zétény még messze van ám az igazi fájdalomtól szerintem,még csak alulról indulhattak meg neki éppen,de ha bekenem neki,utánna mindíg nyugodtabb azért...meg gondolom ez a vacak időjárás is zavarja,nálunk ma egész nap ömlik az eső.... :twisted: A rágókára még igazán nem "jött rá" mire való,egyenlőre csak fogdossa meg nézegeti,de remélem mire igazán kell addigra rájön mire való,addigra szerzek még neki egy párat.

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Vernike had nyalja le...kicsit édes azért ízlik neki......... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok nagyon szépek a babákok! Nem győzök gyöngyörködni :lol:

Vernike
Jó rólad is újra hallani!

Viszont hoztam ma nektek meglepit :)
CRL = 25 mm
ritmusos szívcsőpulzációval
A kép tegnap készült a 9+2-n
Kép

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike szívből gratulálok neked a picúrhoz,nagyon szép babó.Jól vagy?Nincs róka-koma?
Rájöttem kisfiam egy időjós :P 2 napja nyüsszög,most mág itt ez az állat szél....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Princzike juppijjjjjjjjjééééééééééééééééééé!!!!!.....gyönyörű formás a babád!!!!!!!!!szívből gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm lányok :lol:

Hát elég nagy öröm most már ilyen képeket nézegetni róla.
Igazából mellfeszülésen kÍvül más tünetem nincs. Hál isten.
Csak talán annyi, hogy est 9-10 körül bezuhanok hullán az ágyba, utána meg már hajnali 2-3 órakor kivet az ágy magából, vagy azért kelek fel mert pisilni kell (pedig lefekvés előtt ezt az apróságot elintéztem).
De azért ezt ki lehet bírni :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: