Új privát üzeneted érkezett!

Nita
Hát csak nagyon halkan.
Reggel még kezem-lábam remegett. Talán most már lenyugodtam egy kicsit. Még most se tudom teljsen elhinni, de azért holnap is nyomok egy tesztet. :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


akkor csak majd ha már lehet fogok gratulálni de jóóóóó hangosan!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Princzikém!

Tiszta szívemből gratulálok, nagyon örülök a sikerednek. Mit éreztél mikor megláttad? Bömbiztél?
Jujj, de jó, egészen beleborzongok. Puszillak és vigyázz magatokra!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Bikfy
jaj, de nagyon régen nem voltál! Miújság veled?
Amikor megláttam, remegett kezem-lábam és nem tudtam elhinni. Egy full nega tesztre számítottam.
Szokásos pisi, mártogatás egy kis lekelődés, hogy lesz-e belőle valami, de úgy tűnt, hogy semmi, így elkenődve elindultam a lakásban tenni-venni, majd gondoltam, hogy azért még vetek rá egy pillantást és kidobom, mert megint nem sikerült.
Ekkor jött a meglepi, mert úgy tűnt, mintha lenne egy nagyon halovány csíkocska rajta. Gondolhatod.... a szívem úgy kalimpált, hogy azt hittem kiugrik a helyéről :lol:
Megfogtam a tesztet és kirohantam vele a szobába, hogy rendes fénynél is megnézzem, nehogy csak a lámpa fénye csapjon be itt engem. És tényleg.... alig láthatóan, de ott volt a második csík.
Hát kész voltam egész délelőttre :lol: Először azt gondoltam, hogy biztos hibás a teszt, kéne egy másikat csinálni. De már nincs miből, így meg kell várnom a mai napot.
De bebizonyosodott, hogy tényleg van ott vagy vannak ott valakik :)

Hoztam nektek mai tesztképeket is. Szerintem erősödött :roll: :lol:

Kép

Ezt a tesztet tegnap vettem, kíváncsiság kedvéért, de ezen is látszik:
Kép

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike ez olyan szép pozitív mint ahogy én itt ülök!!!!!!!
végre tudok örülni is!!!
nagyon drukkolok neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Köszi :)

Szóval így néz ki az elmúlt 3 nap termése:
Kép

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok lányok! Jó régen voltam, mostanában nincs sok időm.
Először is nagyon örülök Princzike, reméljük kapaszkodik rendesen a kis lurkó, és minden rendben lesz. Nagyon szorítok!
15.-én megszületett Emma, kaptam még egy vágást a hasamra Levié mellé. Már 3 hetes lesz kedden, azóta 5 cm-t nőtt. Szopizik szépen, szerencsére nem hasfájós. Ja, kis pufók lett, elég rövid 49 cm-el született, és hozzá 4050 g-al. Kis golyó.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára naegele78 2009.11.27 21:10-kor.

Kép
Kép
naegele78
 
 


Naegle
GRAUTLÁLOK EMMÁHOZ!
De jó felőled is hallatni :)
Gyönyörűek vagytok és nagyon köszönöm neked. Remélem is, hogy kapaszkodik a kis lurkó! :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Naegele gratula a kis golyó Emmához!!!!!!!!!!!
Barnika meg 17-én született.... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska, akkor beelőztünk két nappal. Ügyesek vagytok ti is, én is gratulálok nektek.

Kép
Kép
naegele78
 
 


köszönjük!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Princzike! Ez aztán pozitív a javából!!! Hatalmas gratula!

Naegele! Gratulálok Emmához! Nagyon szép kis husi baba!

Nita! Akkor kezet foghatunk: Petra is éjszakai ivó. AMit napközben nem iszik, azt éjszaka pótolja... Remélem most már jobb kedved van!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pruci bevetem a mindent leszarok tablettát....így ici picit de jobb!! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Néha bekukk, még ha nem is írok! És mit látok ma?????


Princzike: Hipp-hipp hurrááá!!! Szívből gratulálok nektek!
Még a könnycseppem is kicsordult örömömben. Már épp itt volt az ideje a + tesztnek! Megérdemeltétek nagyon!!! Mikor mész dokihoz?

Naegele: Nektek gratulálok Emmához! Nagyon szép kis babó! És tényleg egy édes húsgombóc!!!

Nita: hmmm apára nem tudok mit írni, de sokszor én is cselédnek érzem magam itthon. És ha arra vársz, hogy észre vegye magát és segítsen magától hát szerintem arra várhatsz. Enyém apa is csak akkor csinál valamit itthon, ha rászólok.

Nyanya: hát nem könnyű most nektek. Sajnálom, hogy kitettek a munkahelyről. :(
Örülök, hogy túl vagy a hsg-n. Nekem Kende annó a hsg után a 2. hónapban fogant! Hátha nektek is! Drukkolok!!!

Pruci: neked is szorítok. Kitartást a munkahelyen! Petrának utólag boldog névnapot!

Bikfy, Nyanya, Pruci: Most rajtatok a világ szeme! Szívből drukkolok nektek!!!!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Viri!

Cuki vagy, köszi, nagyon igyekszünk.

Megmondom őszintén, én is nagyon gondolkodom az átjárhatóságin.

KépKépKép
bikfy
 
 


Viri
Szia :D
Köszönöm :lol:
Dokihoz majd csak 15-én megyek :) Azt olvasgattam a neten, ha jól emlékszem, hogy akkor talán már lesz szívhang is :)
Igaz csak pár milis lesz a babó, de már várom.
Eléggé izgulok, hogy legyen szívhang meg minden :)

Kép

Nos.. ez az én kis sorozatom a mai nappal bezárólag. Bár szerintem az utolsó teszt egy kicsit csalóka a többiekhez képest, mert friss és még szem száradt ki teljesen, de gondolom, hogy azért erősödött a csíkocskám :lol:

Lányok!
Nektek hajrá! Hatalmas babaesőt! Remélem idén azért lesz még vagy 2-3 zebrás minimum :lol:

Bikfy
Mikor akarsz menni HSG-re?

Kép

Kép
princzike
 
 


Virág most már kezd segíteni......ma már etette Barnit.....
:lol:
Princzike lesz szívhang nyugi!!!!!!!!!!csak pozitívan!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: akkor a tiéd apa fejlődőképes. :lol: Enyém csak akkor csinál valamit, ha megkérem. Múltkor Kende fetrengett az előszoba kövén, én meg mondtam neki hogy kelj fel, mert tiszta kosz ott minden. Meg epésen megjegyeztem, hogy ebbe a lakásba csak akkor van felmosva, ha én megcsinálom. Ha jól emlékszem ez szombaton volt. És máig vártam, hátha felmos apa, de nem mosott fel, így ma megtettem. :?

Princzike: 15-én hány hetes is leszel??? Mert nekem annó Kendénél 6 hetesen már volt szívhang, Csaninál meg 7 hetesen. Ha te is leszel legalább 6 hetes akkor van esélyed a szívhangra!!! Drukkolok!

Bikfy: hajrá hsg!!! ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


sajna ilyenek a férfiak!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Princzike! Ez aztán az erős csík!!! Minden rendben lesz, nyugi! Csak ne olvasgass és főleg ne higyj el mindent a neten!

Nita! Az azért jó jel h már csinált vmit a párod! Enyém se a segítőkészség mintaképe, de olykor-olykor muszáj rámordulni :wink:
Juj de édes Barni! Látom dúl a szerelem Máté és közte!

Virág! Veletek mi van? Írjál magatokról!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


most api és köztem is dul !!!!! :) :) :) :)
Máté imádja Barnit........hála az égnek!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
szuper, hogy párod ennyire fejlődik :lol: , no meg , hogy ekkora a testvéri szeretet a gyerkőcök között :)
Nagyon jók a képek, szépek vagytok! :lol: :lol:

Viri
15 én leszek, ha jól számoltam 5 hetes és 5 napos.
Remélem hallok már szívhangot. Az annyira megnyugtató lenne :lol:

Pruci
Értettem :lol:
CSak még egy kicsit "nehéz" elhinni, hogy ennyi idő után sikerült :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Princszike köszönjük!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Princzike! Nyugi, minden rendben lesz! A 6. héten elméletileg már van szívhang. Tudom, h nehéz elhinni h összejött, de miért ne sikerült volna?

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pruci
Tündér vagy :)
A neten én is ezt olvasgattam, hogy elméletileg a 6-ik héten már van szívhang, de mások is mondták, hogy pl náluk nem volt. Majd meglátjuk :) De olyan jó lenne, ha már lehetne hallani :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike asszem én 6+2-őn voltam uhun és már volt szívhang!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Princzike! Én kereken 6 hetes terhesen vtam annó a dokinál és volt szívhang, úhogy nyugi, lesz nálad is!!! Csak nem idegeskedni!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


ok :)
Mondjuk én csak 5+5ön megyek :roll:

Kép

Kép
princzike
 
 


Pruci
Meló? Petra?
Hogy vagytok?

Nita
???? Mizu?

Többiek? Hol vagytok?

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike lehet már akkor is lesz szívhang de ha nem nem kell megijedni!!!!!:)
köszi megvagyunk......törpék épp alszanak.....meg az apjuk is.....nekem is kéne...:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Akkor jó pihit. Szerintem rád fér. :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


na kicsit pihiztem....bár még tudnék....majd este.......
és te hogy érzed magad kismami......? :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jól vagyok :) Eddig semmi negatív élmény :lol: (mint róka koma).
Remélem így is marad :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Mi megvagyunk, dolgozom 1000rel, kezdem élvezni a munkát... Az a baj h közben meg olyan érzésem van h nemsokára beköltözik a kistesó a pocakba, de lehet h csak beképzelem. Petra imádja a bölcsit, nem nagyon akar onnan hazajönni. MÉg a beszoktatás 2. hetében vagyunk. Majd arra leszek kiváncsi, h mi lesz akkor amikor rájön h egyedül ott kell maradnia és nem lesz ott a mama akihez bármikor oda lehet szaladni.

Princzike! Nem akarlak elkeseríteni, de a róka koma állítólag a 8. hét körül jelentkezik először. :lol:

Nita! Pihizzél amennyit csak lehet!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pruci
Ez jó, hogy Petra ilyen jól elvan a bölcsiben. Remélem, hogy mikor te sem leszel ott vele, akkor is ilyen jól fogja bírni.

Lányok!
Kérnék egy kis tanácsot! Most úgy érzem, hogy már nem olyan érzékenyek a melleim, így egy kicsit beparáztam, nehogy baj legyen.
Normális ez? Igaz holnap megyek UH-ra, de most nagyon izgulok. :oops:

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike semmi gond nincs........nem mindíg egyformán vannak meg a tünetek.......
vérzés3görcs ne legyen!!!!!!!!

Pruci örülök hogy élvezed a munkát,gy eltereled a gondolataidat.....és jönni fog tesóka is!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szóval voltam... most képet nem tudok felrakni, csak majd ha haza értem :lol: , de volt pulzálás is :)
Pzsákocska 16,6 -os és 2mm-s a bentlakó :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike gratulaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Princzike!
Gondoltam ma rád, hogy mész dokihoz. Azért is jöttem most, hogy írtál-e már. Nagyon gratulálok én is, vigyázz a zsákocskádra, pihenj sokat. (Én júni 13-án születtem.)
Ma a nagyfiam 6 éves lett. 120 cm. Hihetetlen, hogy megy az idő. Emma is 1 hónapos ma. Mindketten 15-én születtek. :D

Kép
Kép
naegele78
 
 


Nita
:lol: :lol: :lol:

Naegle
Köszi a drukkot :) Ez igen... mennyi júniusi ember :) Én 26-i vagyok :)
Te jó ég... tényleg milyen gyorsan nőnek :D Olyan kár nem?

Kép

Kép
princzike
 
 


Naegele sok boldog szülinapot a nagyfiunak!!!!!!!!
Emmának boldog első hófordulót!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Naegle
Boldog szülinapot a piciknek :lol:

Hoztam képeket:
Kép

itt van még egyszer, de kinagyítva:
Kép

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike!

Gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Princzike! Babó gyönyörű!!!!

Naegele! Boldog szülinapot kisfiadnak! Emmának meg boldog hófordulót!

Nita! Barninak is boldog 1. hófordulót!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Princike gyönyörűűűűűűű a kis manód!!
Pruci köszönjük!!!!!!!!!!!:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Bocsi, egy kicsit eltűntem, de ígérem igyekszek többet jönni.
Azt hiszem most meg sem próbállak benneteket vissza olvasni :)

Ma reggel voltam az első vérvételemen. GRRR.... nem szeretem a vérvételeket. Ráadásul 3 tubussal is levettek.

És nagyon szépen köszönöm mindkettőnk nevében a dicséreteket :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike pedig szokj ura hozzá a vérvételekhez!!!!!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita :( :(
De kemény leszek és valahogy túlélem :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


helyes Princzike..a babáért mindent!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!!

Elég zűrös napjaim voltak, de itt vagyok.

Nem hiszek a szememnek :lol: ! PRINCZIKE :lol: :lol: ÓRIÁSI GRATULA neked :lol: :lol: :lol: Gyönyörű a babókád! Mit éreztél a pozi teszt láttán?

Naegele és Nita! Nagyon szépek a babák. Nita kár, hogy ilyen kicsik a képek.

Bikfy hsg? Dokid mondta, hogy meg kellene csinálni? Jót nem tudok mondani, rosszat meg inkább nem akarok. A lényeg, hogy összeszorított foggal ki lehet bírni.

Nálunk zajlott az élet. Barni volt harmadszorra beteg, mióta elkezdte az ovit (hányós- hasmenős móka), utána én dőltem ágynak lázzal és torokgyuszival. Én kb. 5 évente vagyok lázas, ráadásul a hangszálaimra húzódott a dolog és másfél hétig nem volt hangom. Csak suttogni tudtam. Most már van, de még olyan mint a repedt fazék.

Váratlanul felhívtak a volt munkahelyemről, hogy vissza tudnék e menni 4 órában egyenlőre kisegíteni :lol: Hétfőn kezdtek 9-től. Úgy örülök! Mondanom sem kell, hogy nem találtam semmit azóta sem.

Tegnap voltam nődokinál a hsg óta először. Petekukucsra mentem a 14. napon. Rossz híreket kaptam :cry: Azt mondta nem sok esélyt lát rá, hogy ebben a hónapban összejöjjön bármi is. Merthogy 12 mm-es petéket látott csak és ez sajnos nem elég. Azt mondta megnézhetjük jövő hónapban is és ha akkor sem lesz, akkor vissza kéne mennem a meddőségibe :cry: :cry: A májusi spontán terhesség után elkezdtem reménykedni, de már látom, hogy hiába. Arra nekem nincs időm, hogy megvárjam azt az évi egy hónapot, amikor összejön (és aztán el is megy). Jövőre már 33 éves leszek és eszemben sincs megvárni, míg 35 fölé megyek. Úgyhogy úgy döntöttem, hogy nem várom meg ezt az egy hónapot sem, hanem visszamegyek a meddőségibe.
Most úgy érzem én leszek itt az utolsó, aki bebabásodik... :cry:

Kép
Kép
nyanya77
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: