Új privát üzeneted érkezett!

Nem tudom, hogy van-e értelme, de ki tudja. Sok víz lefolyik még reggelig :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Istenem laptető!
Talán tényleg van remény! :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike! De jó h jöttél! Ne keseredj el! Szerintem is korán teszteltél! Nagyon drukkolok h jelenjen meg a 2. csíkocska is!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 

 
 

Princczike ezt jelnek is veheted!!!!!!!!! :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nos.... teszteltem és megint nega :( Ma már a 15-ik napomon voltam PÉ-hez képest :( Szóval ennyi :(

Majd a köv. hónapban. :)

Kép

Kép
princzike
 
 


sziasztok!!!!!!
ma hajnalba begörcsölt a bal vesém......be kellett menni a korházba.......azt tudtam hogy vese homokom van.......de ma az urológián csináltak uh-t és már sajna vese kövem van......gyógyszert nem kaphattam Barni miatt.....

voltam ctg-n is......3-5 percenként vannak fájásaim......már elég rendesen érzem őket........szóval bármikor mehetek szűlni.......Szülésznőm szerint max 1-2 hetem van vissza......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Princzike! Hajrá a következő hónap!!!

Nita! Jujj de izgi! Hajrá Barnus érkezése!!! Vesekő meg :twisted:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pruci köszi!!!!
mizus veletek?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Princzike! Akkor hajrá következő hónap!!! De már tuti h nem lehet most pozitív a a fránya teszt?

Nita! Megvagyunk, a héten elkezdtem dolgozni, és egy csöppet kimerültem. Nagyon elszoktam a munkától, nagyon furcsa, de nagyon jó. Párom tegnap meg ma rázendített h akkor ő most szeretne kistesót... Mondtam h majd ha előbb felköltözik utánunk, de legkorábban decemberben... Nem tudom mi lesz... Majd a jó Isten eldönti h mikor jön az a babóca :wink:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


az tök jó hogy ő is így szeretne kistesót!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Nagyon izgi :) Lassan meglesz a kistesó :)
A vesekő meg mondjon le!

Pruci
Tuti nem lesz pozi. Abba is hagytam a duphastont és hát 3-ik nap meg is jött, ahogy szokott utána. :(
Most a 4-ik napon vagyok, majd a vonalzómon is igazítok egy kicsit :)
Most megint szurik vannak. Igaz azt egy kicsit nehezen viselem :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Pinczike most aztán SIKERŰLNI fog!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép
mai pocikép-........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szisztok!

Ne haragudjatok, hogy ilyen sokáig nem jöttem, de zajlott nálunk az élet...

Nita nagyon drukkolok neked. Mindjárt meglesz Barnus :lol: De jó! A vesekő miatt viszont nagyon sajnállak :( Te szegény.

Princzike sajnálom a nega tesztet. Ne csüggedj!

Pruci örülök, hogy végre itt vagytok Pesten. Tök jó, hogy tetszik a munka. Petra akkor októberben kezdi a bölcsit?

Velem semmi sincs rendben. Azt hiszem ez nem az én évem csajok :( Aug. 28-án felmondtak nekem a munkahelyemen két havi munka után :cry: :cry: Létszámleépítés az ok, rajtam kívül még négy embert küldtek el. Nagyon ki vagyok borulva, ez a lehető legrosszabbkor jött. Most aztán fogalmam sincs róla, hogy hova fognak felvenni egy 3 éves gyerekkel, akit épp most szoktatok oviba. Gondolhatjátok hányszor lesz beteg... Okt. 31-ig tart a két hónap felmondási időm, amit szerencsére nem kell letöltenem. Novemberre el tudok menni egy hónapra táppénzre, de utána irány a munkaügyi kp., ha addig nincs valami. De ha most kapok is munkát valahol, ott nem fogok tudni csak úgy betegállományba menni, ha Barnus beteg és a nagyszülőkre sem fogom tudni bízni, mert ők nyáron kivették a szabikat, mikor visszamentem dolgozni. Úgyhogy szerintem novembernél előbb nem is érdemes kezdenem az új helyen. Januártól lenne a legjobb, de az már nagyon sok idő. Egyébként meg két havi munka után egyáltalán nem tetszik az itthonlét. Jó volt társaságban lenni és eljárni itthonról, valami mással foglalkozni.
Az lenne a legjobb, ha teherbe esnék minél előbb. Nemsokára jön piri, gondolom nem jött össze ebben a hónapban. A vetélés óta most volt az első éles hónapunk. De sajna pont nem jókor voltunk együtt. Gondolom :roll: Ráadásul a hsg-t sem úszom meg, ha most megjön meg kell csináltatni a dokim szerint.
Viszont öröm az ürömben, hogy apa eredményei nagyon jók lettek, nála aztán nincs gond.

Bocsi, hogy ilyen hosszú lett, de csak úgy dőlt belőlem.

Puszi

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Sziasztok!

Princzike! Na majd most! Drukk h sikerüljön!!!!!

Nita! Nagyon helyes a pocid! Gondolom már nagyon izgulsz :wink:

Nyanya! De jó h jöttél! A munkahelyeden jó nagy taplók! Hogy lehet egy kisgyerekes anyát elküldeni??? Milyen tanár is vagy?
Nyugi, minden rendben lesz! Ha egy kicsit nyugis lesz minden akkor sikerül a baba is!!! Fel a fejjel!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!!!!!
velem minden ok volt a ctg-n........a multkori elég erős jósloknak ma nyoma se volt.........Barni viszont nagyon virgonc volt..........
szülésznőm szerint vihar előtti csend van.........
ja és kika szobába hinta székbe volt a ctg.....ki se akartam szállni ...........imádkozok hogy üres legyen a szoba mikor én szülök....a kád miatt is....ha lesz ott valaki ki kergetem az tuti!!!!!!!!

Nyanya nagyon drukkolok hogy sikerűljön akkor a tesó!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Szép nagy poci :) Hány görögdinnyét ettél aznap :lol:

Nyanya
Jó, hogy jöttél. Szerintem minden megoldódik, ne aggódj.
Szuper jó, hírek viszont, hogy a párod leletei ilyen jók lettek :)
Akkor hajrá HSG :) Nem olyan vészes egyébként :)

Nos... nekem most lesz pénteken a köv. inszem. Remélem most már tényleg terhes leszek. Különben irgum-burgum :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Most olvastam, hogy Nita babája tegnap este 21 óra 23 perckor megszületett.

Tiszta szívből gratulálok Nekik, és hosszú, boldog életet kívánok.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Nita! Jaj de jóóóóóóó! Gratulálok és nagyon sok boldogságot kívánok nektek :lol: :lol: Remélem mindketten jól vagytok. Várjuk a fotókat.
Puszi

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Sziasztok!

Most olvastam a nagy hírt!

Nita! Gratulálunk és sok- sok egészséget kívánunk az immáron 4 tagú családnak!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Nita

GRATULÁLOK!
Gyere majd hírekkel és képekkel :)

Rólam annyit csak, hogy pénteken voltam inszemen és megtörtént a beavatkozás, most már csak szűk két hetet kell kibírnom, hogy teszteljek.
A biztonság kedvéért 2010 februárjára kaptam időpontot lombikra is, amit már ugye decemberben el kell kezdeni.....

Miért van az az érzésem, hogy már megint nem sikerült?
:cry:

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike! ne legyél ennyire pesszimista! Igenis h sikerül! Nagyon drukkolok h már most ott legyen a babó! 2010 februárjában meg már akkora pocakod lesz, h csak na!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ma délelőtt hazajöhettünk!!!!!!!!!!!!!!
szüléstörténetet még meg fogalmazom ha lesz időm...... :)
De szülésznőmnek hatalmas köszönet!!!!!!!!!!!!Ilyen szülésznő nincs több a földön!!!!!
Nagyon nagyon hálás vagyok neki!!!!!!!
minden úgy történt és annyi idő alatt hogy ő azt mondta!!!!!!!

Barni most alszik.......eddig nagyon jó baba!!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitám!

Isten hozott Benneteket itthon!

Várjuk a képeket és a történetet. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


amint lesz időm hozom ám....... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anyós látta már a picit? Mit mondott? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nitácska!
Nagyon-nagyon gratulálok Barni születéséhez!!!! Sok boldogságot és minden szépet és jót kívánunk nektek!!!!


A többiekre is nagyon sokat gondolok, néha bekukkantok olvasgatni, de írni nem sok erőm főleg időm. De még mindig szorítok itt mindenkinek!!!

Puszika: Viri

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


bikfy ennyit mondott anyós:"megszült a ringyó"!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Azta de kedves anyós :shock: :shock: :shock: Lehet h elküldeném a pi...ba, h akkor innentől kezdve felejtse el ennek a ringyónak a gyerekeit és a férjét is... :twisted: :twisted: :twisted:

Képzeljétek el! A suliban az egyik 7.-es (!) kiscsajról kiderült h terhes a 20 éves pasijától, aki minden áron gyereket akart tőle. Nem tudni h mennyi idős, egy jó hónapot késett neki és utána nem tudom mennyi idővel csinált csak tesztet, és már látszik a hasa.... De ma már úgy állítootta be h őt berántotta vki egy kapu alá és megerőszakolták... Az ilyen eszetlen kis libáknak rögtön összejön, más meg évekig próbálkozik és semmi. Legszívesebben pofán vágnám az ilyen felelőtleneket, na meg persze a szüleit is...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Nita!

Az én gyerekemet soha meg nem foghatná, de még rá sem nézzen az ilyen senkiházi. Csak sajnálni tudom, hogy a gyűlöleténél nem lát tovább. :cry:

Pruci!

Nekem még a nyári szünet előtt mondta az egyik "lányom", hogy hiába ivott, majd fetrengett a hányásában, nem ment el a gyereke, pedig még a pasija is jól megverte, mikor kiderült a gyerek. Így hát elment a 3. abortuszára. És az ilyen negyedszerre is terhes lesz. Nem árt neki semmi. De már nem is gondolkodom az élet igazságtalanságain. Valahol írta valaki, hogy mindegy, nekünk ezt kell elfogadni, mert ezt dobta a gép. Hát ez van...........

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! És mindehhez hány éves az a lány? Hogy lehetnek ennyire felelőtlenek a mai fiatalok?
Ennél sem ez lesz az első. Ha most el is veteti, akkor fél éven belül tuti újra megismétlődik... Ráadásul a 20 éves bátyjával egy ágyban alszanak, és a fiú haverjai fel szoktak menni és akkor ők is ott szoktak aludni. Tavaly volt az ofője családlátogatáson és amikor ez kiderült, mondták h ez így nem igazán jó, a szülői válasz: de hát mi baj lehetne, ez egy gyerekkori barátság... :shock:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


14 éves, 7. osztályos. :cry:

KépKépKép
bikfy
 
 


Az nem semmi :shock: :shock: :shock:
És legalább az kisebbségi? A miénk nem az, de tök hülye. Mond neki vmit az ember és röhög rajta. Nem fog fel semmit. Ezt sem.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pruci el is felejt minket.a Máté csak gyökérnek hívja mint ahogy mi is apival!!!!!!!

14 évesen terhes????????
agyon is verném!!!!!!!!!úristen!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát nem nagyon sűrűn jutok mostanában géphez, de azért igyekszem.

Pruci
próbálok nem nega lenni :) De még teszt ügyileg sem :)
Nem semmi a történet. Ha ilyen történne a gyerekemmel, a lehetséges apának nem hogy a nyakát, de még lejjebb is kitekerném a helyéről, hogy mással se tudja később se csinálni.

Nita
Az ilyen anyós inkább menjen..... tudja ő hová!!!

Bikfy
Sajnos azt kell mondjam, hogy bezzeg ezeknek elsőre és hatodjára is sikerül akár hányszor megy el abortuszra :(!!!!

Kép

Kép
princzike
 
 


princzike sajna nem megy... :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Akkor küldöm a jegyet.
Annyi a bibije, hogy csak az odafelé útra van meg.. :lol: :roll:
de gondolom ez nem lesz nagyon nagy baj.... :wink:

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzi!

Csak egy jegyed van, vagy mehet vele kísérő is? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Princzi dehogy baj!!!!!sőőőőőőt!!!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bikfy
Talán akad még egy elfekvőben :)
Igaz néha anyósnak tartogatom, mivel időnként vannak nagyon hülye dolgai, de ha valakinek jobban szüksége van rá, akkor szívesen át HTK-zom :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Nita sokat gondolok rátok :lol: Olyan jóóóó nekeeeeed...
Várom a képeket Barnabásról :lol:
Anyósod iránt mélységes sajnálatot érzek csak. Az ilyen primitív ember megérdemli, hogy így élje az életét, hogy ne tudja élvezni az unokáit. Csak magának köszönheti.

Princzike neked meg teljes szívemből kívánom, hogy összejöjjön az a baba, nagyon megérdemled már. Ne gondolj még arra, hogy nem sikerült! Majd ha nega a teszt. Addig ne!

Bikfy veled mizu?

Nekem tegnap megvolt a hsg. Hát nem volt egy élmény! A katéter felrakása nem volt olyan vészes, de mikor belémnyomták a kontrasztanyagot...! Mintha szét akart volna robbanni az egész belső részem. Szerencsére nem tartott sokáig, így kibírtam összeszorított foggal. Egyébként meg átjárhatóak hál'Istennek, bár sejtettem, hogy nem lesz gond. De sajna ennek a ciklusnak ennyi, mert pont középidőben vagyok és a dokim azt mondta most egy pár napig még ne szexeljünk. Következő lépés, hogy köv. ciklus 12. napján megyek hozzá, és akkor megkuksizzuk a petéimet, hogy mennyire érnek, meg viszem az összes leletemet. A meddőségibe nem vágyom még vissza. Úgy döntöttem, hogy adok egy pár hónap esélyt a doki nénimnek, mert nagyon rendes.

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Nyanya hamarosan te is babázol ujra!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyanya
De jó! :) Ezek azért szuper hírek szerintem, hogy minden ok odabent és átjárható vagy :)
Éljen !!! :lol: Hajrá köv hónap.
Az viszont furi, hogy a doki azt mondta, ne sexeljetek. Nálunk simán, sőt még bíztatott is minket, mert hogy ilyenkor nagyobb az esélye. :roll: :wink: a bebabásodásnak.
No mindegy... nem akarok belekontárkodni. Doki néni tudja, hogy mit csinál.
És nyugi, szerintem köv. hónapban tuti ott lesz a baba. :) Ígérem :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Szép napot mindenkinek!

Senki sincs? Mindenki nagyon elfoglalt!

Hol vagytok kismamik? Már szinte senki sem akar ide írni?
Igaz már lejárt a határidő, de azért még érdekelne, hogy kivel mi van?

Bikfy?
Te is nagyon el vagy tűnve! De másik topicról is :(

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Princzike! Én vagyok, de mivel sokszor senki nincs, így nem tudok miről írni. Pedig én is kiváncsi vagyok ám a többiekre.
Jut eszembe: nekem is szükségem lenne egy ilyen jegyre. Ha esetleg van még, csak szólj, vevő vagyok rá!:D

Nyanya! Az jó h nincs semmi baj nálad! Mindent bele a következő hónapban!!! :wink: :lol:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


sziasztok......
ma össze vesztem apival.........elegem van.......rajta kívűl senki segítségem sincs......éjjel etetem a kicsit....felkel Máté hogy szomjas kérem apit adjon neki inni mert most én nem tudok......erre a válasza:adjak neki én.....reggel jól be is szóltam neki....délelőtt sírtam megint..fáradt vagyok....de főzzek,mossak,takarítsak,gyerekkel foglalkozzak.........nem tudom meddig birom ezt.........
ő meg azzal jön,hogy akkor menjek én el dolgozni..majd ő itthon lesz....kezdem érezni hogy előbb-utóbb össze fogok omlani.....vagy kimerülök......
bocs a sok panaszkodásért.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! Nyugodtan öntsd ki a szíved! Nem baj! Ha máshogy nem is tudunk segíteni, legalább "meghallgatunk". Csak kitartás! Mi lenne ha Máténak készítenél oda este lefekvéskor inni? De próbálj bveszélni a pároddal h TE miben szeretnéd kérni a segítségét. Hidd el, előbb-utóbb segíteni fog! Lehet ám h éjjel fel se fogta h mit kértél.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Szép jó reggelt lányok!
Hoztam nektek meglepit!
Remélem a tegnap esti depis hangulatot egy kicsit feldobom, bár még mindig nem tértem magamhoz és nem is nagyon akarom elhinni:
Kép

Ez meg egy kicsit feljavítva. Tettem rá egy kis kontrasztot, mert szabad szemmel is eléggé nem nagyon látható, talán így:
Kép

Szerintem ma elmegyek és veszek egy másik fajta tesztet is és azzal is megnézem holnap reggel :roll: :oops:

Kép

Kép
princzike
 
 


Nita
Szerintem minden férfi egy önző dög ilyenkor. Persze tisztelet a kivételnek. Biztos vagyok benne, hogy úgy gondolják, hogy az ember ilyenkor otthon csak here-verézik, és milyen könnyű neki. Szerintem ilyenkor megérdemelnék, hogy legalább egy hétre helyet cserélnétek. Akkor majd megtudja, hogy se éjjeled, se nappalod nincsen és még annyit sem tudsz pihenni, mint amennyit ő tud. :evil:
De azért beszélni kellene vele, hogy olykor-olykor amikor neked sincs 100 kezed, segíthetne. Legalább egy pohár vizet vihetne a gyereknek.... :roll:

Kép

Kép
princzike
 
 


Pruci szerintem felfogta hogy mit kértem....2x is válaszolt......
szoktam oda készíteni inni....de hamar megisza....sokat iszik Máté éjjel!

Princzike akkor még ne gratuláljak??????? :) :) :) :)
én már nem merek kérni tőle semmit....majd ha kifáradok teljesen csak észreveszi és segít.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: