Új privát üzeneted érkezett!

Aha, akkor már nagyon jól kitaláltátok :lol:

i.kata
 
 


Kata!
Asszem az, nem vagyok tisztában a márkákkal!
Nekem kengurum biztos lesz, mert ha már ilyen sokat vártam rá akkor nem szívesen fogom elengedni magamtól. Egyszer talán már említettem is nektek, hogy tuti magamhoz kötöm, és nem engedem jó darabig. Szegényke, előre sajnálom, meg fogom folytani a szeretetemmel. Amúgy is hajlamos vagyok az ilyesmire! :lol:
Viki!
Hócipellő? Az kell, ilyen változatos időjárásban! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita!

Múltkor voltunk babalátogatóba a barátainknál. Nekik 3 hónapos a kisfúk. Mondtam a kölöknek, hogy olyan szép szeme van, hogy a csajok majd házhoz járnak. Erre az anyja tök természetesen: na ide aztán fel nem hozol senki!

Nagyon jót nevettem ezen. :D
20150601134430
 
 

 
 

Viki!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
aranyos

dita75
 
 


Viki: jó, h jöttél, már nem bírtam a lányokkal! hát nehéz dolgod van itt velünk! de legalább mire megérkezik Lackó , jól belerázódsz a nevelésbe. :wink:
klassz, h minden ok volt.

szerintem az én párom sincs tisztában , h mi mennyibe kerül, de még ráér azeken aggódni később. :lol: max a gyerek tanuljon meg minél korábban járni, nem cipeljük majd a seggecskéjét méregdrága babakocsiban!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke,
csak gyorsan terhesedjünk meg mindannyian, mert aztán ha a Viki elmegy szülési szabira a topicból, akkor mi lesz velünk?

i.kata
 
 


Kata: oké!!!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok Lányok, mindenkinek további szép Kép , és nagyon jó hétvégét!

Ja, amúgy elmúlt a fejfájásom, éhes voltam :?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone,
Szép hétvégét!

i.kata
 
 


Nemone: örülök , h elmúlt a fejfájás!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Kata!

Sajnálom a párod eredményét. Egészséges férfiaknál is szokott a spermiumok száma, mozgékonysága a normál érték alá süllyedni. Szóval ne kenődj el! A vitaminok, és egyéb homeós szerek biztos nem ártanak (bár a mi tapasztalatunk az, hogy sokat nem is számít :( ).
Viszont ha volt lázas az elmúlt 2 hónapban, akkor az taccsra vághatta az anyagot.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Nemoné!
Szép hétvégét!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Egyébként bocsi, még nem is köszöntem! :oops:

SZIASZTOK!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
majd meglátjuk mit mond a doki. Sikerült felhívnia és már szerdára kapott is időpontot. Ennek most nagyon megörültem :lol:

i.kata
 
 


Kata!

Volt korábban is gond a spermaképpel?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Öszinte leszek: egy kicsit irígylem azt, akinél a párjánál nincs gond. Mert én így eelőször azon izgulok, hogy a hormonjaim jók legfyenek, aztán azon, hogy szépen nőjenek a tüszők, de ne legyen túlstimu, az inszemkor meg azért, hogy egyáltalán megcsinálják-e, elég lesz e hozzá apa anyaga.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Pedig lehet jobban mennének a dolgok, ha nem idegeskedné halálra magát az ember.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Nálatok is rosszak apa eredményei?
Nálunk sajnos eddig még sosem volt a legjobb aza eredmény. Amikor még csak mintát kellett adnia, az volt a legjobb. Az első inszemnél nagyon gyenge volt, a 2-nál már majdnem elérte az átlagosat, de ez most megint nagyon gyenge.
Remélem kap rá valami gyógyszert, mert a vitaminokat már november óta szedi, de mégsem jók az eredményei szegényemnek.

i.kata
 
 


Majd az andrológus megmondja. Nálunk herevisszérrel műteni kellett, de attól sem javult a spermakép. A gyógyszerektől sem, amiket kapott. Mi ezért jöttünk inszemre. De az andrológus rögtön lombikra küldött volna, pedig azért annyira nem rossz az erdemény.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


páromnál is volt ilyen visszérműtét, és ő azt mondja, h azóta fickósabb. előtte nem tudom milyenek voltak az eredményei, de most nagyon jók szerencsére.

ez is látjátok milyen érdekes, andrológus azt mondja, h lombik, a nőgyógyász meg még inszemezik egy darabig. ezek is jól összedolgoznak! ua , mint az endokrinológus és a nőgyógyász! miért nincsenek olyan dokik, akik nem csak a saját részterületüket vizsgálja, hanem nézi az összes részletet egészben? :twisted:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nálunk mi döntöttünk az inszem mellett, és akkor kerestük fel a meddőségit. Korábban csak sima nőgyógyászhoz mentem kivizsgálásra, és mivel ő velem mindent rendben talált, elküldte apjukot egy andrológushoz, egy spermiogramra. Na ki is derült, hogy itt a bibi.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Kérnék egy önként jelentkezőt táblafelelősnek :( Én szeretnék kicsit háttérbe vonulni. Az ir híre eléggé padlóra tett, pedig sejtettem, hogy gáz lesz vele. Nem lépek le végleg, de kicsit jegelem a babatémát. Most minimum fél év gyógyszerszedés és diéta+mozgás kell, hogy egyáltalán próbálkozni kezdhessünk, addig nem is szeretnék a témára gondolni. Nem elég, hogy amíg nem sikerül beállítani a pajzsmirigyemet, addig nem leszek terhes, erre jön ez a sz@r inzulineredmény, ami szintén meddőséget okoz. Jól be vagyok biztosítva terhesség ellen :cry:

Szóval vállalja valaki a táblát? Mert akkor annak átküldöm mélben a használati utasítással együtt! És persze azért olvasni foglak benneteket, mert gratulálni azért szeretnék a sokasodó zebráknak!

Puszik!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kép
Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi: ne már! légyszi! ki mondta, h 1/2 év gyógyszerszedés, voltál is endokrinológusnál? mi volt , mit mondott, felírta a metformint?
most olyan lelkiismeretfurdalásom van! :oops: :cry:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Évi,
Nagyon sajnálom! Ezeket mind az ir miatt mondták neked? Milyen dokinál voltál az eredményeiddel?

Amúgy én szívesen átvállalom a táblát.

i.kata
 
 


Czinki,
miért van lelkiismeretfurdalásod?

i.kata
 
 


Csütörtökön már többet tudok majd, jól kikérdezem a dokit.
Kata, akkor küldöm a táblát. Sajnálom nagyon a rossz eredményeket!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Nagyon-nagyon sajnálom! Extra buksisimi megy neked.
Azért kukkants be néha, mert nagyon hiányzol nekünk akkor is ha csak 1-1 nap nem vagyol! Puszi és fel a fejjel. A kis harisnyás pippid azért kárpótol téged valamennyire, aztán pár hónap múlva pedig remélhetőleg lehet örülni majd a tesóbabának. Egy sikerélménnyel már gazdagabb vagy, a másikkal egy kicsit jobban meg kell küzdeni.... Vigyázz magadra!

dita75
 
 


a háborúban is a rossz hírt hozónak vágták le a fejét! :cry:
igaz, ha én nem jövök így ir, úgy ir, és nem ültetem el mindenkienk a fülébe, akkor ..., de lehet, h lenyakaztok :cry:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


hova mész csüt-ön? a régi pajzsmirigyes endokr dokidhoz? v új helyre?

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke!

Ne hülyéskedj már, nem tőled kaptam el :twisted: Már azelőtt eldöntöttem, hogy megnézetem, hogy beszéltünk volna róla. Legalább kiderült... Csütörtökön a Kaális dokimhoz megyek, és abban reménykedek, hogy ha ő nem is ír fel gyógyszert, de esetleg ad javaslatot a háziorvosnak, és akkor az felírhatja. Ha nem, akkor marad a méregdrága Mens :roll: Na, ennyit a nyomoromról :(

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Czinki!
Az csak jó, ha felvilágosítjuk egymást! Hisz tök feleslegesen pazaroljuk a támogatott inszemeket, ha gond van.

Évi!
Sajnálom az eredményt, meg hogy elkettyentél. Remélem hamar talpra állsz!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Évi,
ígérem, megpróbálom olyan precízen csinálni a táblát, amennyire csak tudom.
Fel a fejjel, még nem is beszéltél a dokival.

i.kata
 
 


Évi,
csak annyi, hogy a melléklet feltöltésnél feltöltöm az excelt?

i.kata
 
 


Ok, Évi már rájöttem.

i.kata
 
 


Közben már küldtem egy kisebb regényt a méledre :twisted:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kipróbálom, ok?
Kép

i.kata
 
 


Kata!

Ügyes vagy!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Köszi Évi, nézem, de még nem kaptam meg. De nagyjából rájöttem, hogy kell. Le a kalappal előtted, azért macerás lehetett ezt mindig frissíteni :roll:
De nagyon szívesen csinálom :lol:
Majd néha változtathatok rajta? Csak egy kis vérfrissítés, bár most is nagyon tetszik!!! :lol:

i.kata
 
 


Évi: hsg-t is csináltok?

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Kata!

Innentől te vagy a főnök, úgy alakítod, ahogy neked tetszik :)

Czinke!

Nem, azon már túl vagyok. Kettőn is :) Ez valami régebbi bejegyzés lehet, bár asszem a legfrisseb verziót küldtem el Katának.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Várjatok, akkor javítgatok rajta.

i.kata
 
 


Évi: sajnálom a dolgot, de legalább kiderült. remélem jól fogsz reagálni a gyógyszerre! azért csüt mindenképp jelentkezz, és természetesen azért nézz be hozzánk minél gyakrabban!!

pusza, megyek haza!
mindenkinek jó hétvégét, jó huncutkodást!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Kép

i.kata
 
 


Ha valaki nincs rajta, de szeretne felkerülni, az szóljon!!!
Jó pénzért megoldható :wink:
Na jó, csak vicceltem :lol:

i.kata
 
 


Én a legfelső szekcióba szeretnék felkerülni! :lol: :lol: :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Akkor mindent bele, Bumi!

i.kata
 
 


Évi Drága!
Sajnálom a döntést, remélem hamar felülértékeled majd! Vmint, hogy csütörtökön jó híreket kapsz majd.

A meddősgis dokik azért mondják az inszemet, mert az óccsóbb, mint a lombik, a kórházi támogatás miatt.

Némóka!
Jó hétvégét!
Nekem a hirtelen jött jóidőtől fáj a buksim.

Kata!
Ügyesen kezeled a táblát! ;)
20150601134430
 
 


Sziasztok ismét!

MOst értünk haza, de kb 10 percen belül el is kell mennünk. Apa meglepetés partyra hivatalos, én pedig a legjobb barátnőmmel megyek vendéglőbe vacsizni. AMit majdnem el is felejtettem.

Rengeteget írtatok, de az nagyon jó!

Kata,

grat a laptetőhöz, inszem napján jár neked :wink:
És szép a táblázat is, köszönjük, hogy átvállaltad Évitől.

Évi,

nagyon-nagyon sajnálom, hogy magad alá kerültél.
De addig ne keseredj el, amíg szakorvos nem mondja, hogy gáz van.
Nagyon fogok neked szorítani csütörtökön, és nagyon várunk vissza.

Czinke,

nehogy furdaljon a lelkiismeret, lehet, hogy majd sokan neked köszönhetjük, hogy végre kiderül, hogy hol is van a bibi és ezárltal gyorsan megterhesedünk!
És köszi a pótmamaságot, kell az embernek, hogy helyrerázzák.

Viki,

tényleg drágák a babakocsik. Én addig nem mutatom apának amíg nincs baba, mert még letörne, hogy milyen drága dolog egy babát "fenntartani".
És gyógyuljon meg a fejecskéd!

Nemone,

örülök, hogy a fejfájásod csak az éhségtől volt.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
milyen volt Szegeden? Érdemes volt kocsikázni? :wink:

i.kata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: