Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Most jöttem a pm. vizsgálatról..vettek vért. Az endokrinológus szerint strumma..11-re megyek vissza nyaki UH-ra.
A doki szerint a pm. rendellenes műk-nek nincs köze a PCO-hoz..hát én vitatkoztam vele. Szerdán derül ki, hogy túlműködik-e, de a doki szerint minden tünet (remegés, szapora pulzus, hasmenés, fogyás, látásromlás) erre utal.
babancs
 
 


Napsugaras Jó Reggelt! :-) Hogy van mindenki?

Babancs, én ugy tudom hogy a pm is okoz PCOS-es tüneteket, de könnyen összekeverhető, és akinél fennáll a gyanú hogy inkább a túlműködésről van szó, akkor azt kell előbb kezelni, és ha utána még mindig vannak PCOS-re utaló jelek, akkor kell rátérni annak a kezelésére. De nem vagyok ebben biztos, majd a többiek kijavítanak. De mintha igy olvastam volna a ciprusi doktor cikkében.
krumplis pogácsa
 
 


Jó reggelt,

sajnos az otthoni gépünk totál feladta a küzdelmet, csak most tudok olvasni és írni. :cry:

Felicia, sajnos nem jött pü!! Pedig nagyon vártam ! Láttam hogy írtad hogy elküldted, de nem érkezett meg. Adok egy email cimet, légyszives ide küldd el a doki elérhetőségét, előre is nagyon köszi !
susanna.uhrin@hubertus.com

A hétvégén áthozta apukám a merckformint, most szemezek vele, nem merem egyedül elkezdeni..... olyan durva mellékhatásokat ír az ismertetője, veseproblémák, meg ilyenek, nekem meg kicsit gyengébb a vesém a kelleténél..... próbálok valakit keresni, aki segít felügyelni a szedését.

Nem válaszoltatok, hogy szerintetek ha elmegyek egy normál diabetológushoz, aki talán még életébn nem hallott a pcos-ról, de meglátja az inzulin eredményeimet, szerintetek adna gyógyszert ? (az inzulin alapban 16 volt, 120 perces: 33 ) Tehát ez alapan IR-t jelent ?

Sajna majna most el kell menjek, csak holnap du leszek, mert vidéki tárgyalások lesznek zsinórban egész nap......

Szép napot nektek !!
zsizsik
 
 

 
 

Sziasztok, mindenkinek szép jó reggelt, szép hetet!

Nagyon klassz volt a hétvégénk, a szüleim családi házában.
A fertőzésem majdnem elmúlt, egy kis canesten még segít. Olvastam a nete, hogy Ács szerint az mehet.
Éjjel iszonyúan rázott a hideg, kb 3 órán keresztül, aztán elmúlt. Érthetetlen.
babancs, érdekes vagy. Nekem is elmúltak az édességrohamaim a metformin után. Bezzeg most állandóan édességet ennék, de azért próbálom magam visszafogni, és max fekete mogyorós csokit enni.
Én egyébként nem is annyir a cukrot, a kakaót kívánom, meg a csokis dolgokat. Akár cukor nélkül is. Biztos van benne valami.... Vas?????

Szia Backa, üdv nálunk!
csillagfény
 
 


Zsizsik, nekem az inzulinom ilyen volt: 0 perces 8,9 és 120 perces: 32. Erre megkaptam a metformint, 1500 mg-t/nap.

Úgyhogy ez bizony IR, már mondtuk...

Mellékhatások pedig vannak, hiszen sokszor ettől zajos ez a topik... (fosás, émelygés) :roll: és terhesség...

Te figyelj, már többen kérdezték, de mostmár előkerítem annak a csepeli doktornőnek a címét, akihez Napszemcsi elment, ő a Szent Imre kh-ban volt diabetológus és metforminoz és állítólag nagyon jó fej és Petrányi előadását is hallgatta tavasszal.

Babancs, jó, hogy sínen vagy... mensi? Hőd magas még?
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm a drukkokat és a gratulációkat :D , képtelenség végigolvasni az egy heti termést, szépen írogattatok :) .

Okr Kriszti :D ! Szeretném megköszönni, hogy tájékoztattad a csajokat, és nagyon sokat segítettél nekem

Leírom mi történt velem, sok bennem a bizonytalanság...

A tesztig tudjátok, utána elkezdett görcsölni a hasam és rózsaszínes véres folyásom volt, de csak egyszer egy nagyobb adag. Utána sehol semmi csak a görcsök. Hazarohantunk ügyeletre, ahol egy végtelenül bunkó orvost fogtam ki. Érzékeltette, hogy szívességet tesz és minha olyan feje lett volna, hogy ilyen pitiáner dolog miatt minek jöttem. Na mindegy, azért adott Magnerot nevű tablettát a görcsökre. A Progiból 3*1-et szedek. Pihengettem hétvégén és tegnap megint volt egy ilyen folyás szerű pirosas rózsaszínes dolog, de olyan sok, hogy nem tudta felszívni az eü betét. Aztán megint semmi. Én ezt nem értem mitől van, főleg ha progit szedek és pihentem is. Na mindegy, ma felhívom az összes dokit, pajzsmirigyest és nődokit is. Sajnos már átéltem egy vetélést és most azért izgulok, nehogy megint ez legyen.

Ne haragudjatok, hogy külön külön nem reagálok, de rengeteg melóm van egy hét lemaradást kell behoznom :? .

Ígérem még ma du. bekukkantok :D
nóra1
 
 


Az izotópdiagnosztikát nem csinálták meg, hátha terhes vagyok..
nem hinném, mivel 36,8 már napok óta a hőm..
Szóval nemtom mi lesz...eléggé el vagyok keseredve a megnagyobbodott pajzsmirigyem miatt.
babancs
 
 


Norka,

nagyon köszi előre is !!! Tényleg nem tudom, per pillanat kihez fordulhatnék, aki nem hajt el mint Ács, ezért ácsingózom nálatok valami név és telcsi szám után..... egyedül nem merem elkezdeni, meg a férjem is balhézik velem emiatt, úgyhogy inkább kivárok egy dokit, aki hajlandó velem foglalkozni.

Ha megtalálod ennek a doki nőnek az elérhetőségét, légyszi küldd el, előre is nagyon köszi !
zsizsik
 
 


Kép [/img]
babancs
 
 


Mensi sehol..a hőgörbét nézve az elejéhez képest valami változott..
babancs
 
 


Nóra1, nagyon szurkolunk neked, hogy minden rendben menjen. Nem tudsz kivenni szabit, hogy többet pihenhess??? Vagy jobb, hogy a munka kicsit eltereli a figyelmedet?
A doki meg is vizsgált, vagy csak felírta a Magnerot-ot?

Csillafény, nem lehet, hogy az uszodában kaptad a fertőzést? Hová jársz egyébként?

Annyit írtatok a hétvégén, hogy nem is tudom, mire akartam még reagálni......

Babancs, mi volt az UH-n?
espero
 
 


Nóra, szerintem irasd ki magad egy hétre, és pihenj. Nem ér annyit az egész. ha beteg lennél, akkor is helyettesítene vki.

Nem hiszem, mert előtte egy hétig nem voltam usziban. Most utoljára a 18. kerületi malév usziban voltunk, és egy ideig ketten voltunk a medencében, aztán még kb 3-an jöttek, de mindenkinek volt szabad sávja. Előtte fürden voltunk, egyébként meg a bvscbe vogok járni, csak ki kell figyelni, mikor nincsenek sokan.

Valami sport muszáj, nem akarok visszfejlődni, a terhességhez, a szüléshez, meg a gyerekhez is rengeteg energia kell. Elhízni, meg elhájasodni se szeretnék, és egyébként is jól esik valami kis mozgás.
csillagfény
 
 


Sziasztok...amíg puskaporos volt a hangulat inkább nem írtam :D

Zsizsik, emil ment, remélem most megkapod, és remélem dokiügyben is kapsz infot- ha Ács ilylen lesz, rám is rámférne...meg amúgy is 2 hete nem tudom elérni a diabetológust akit ajánlott :(

Nórinak nagyon szorítok... de próbálj meg otthon maradni, így bemenni dolgozni...hát...merész...
felícia
 
 


Espertó :D !

A doki megvizsgált, és úgy írta fel a magnerot-ot, sokkal jobban vagyok tőle.

Felícia, Csillag, Espertó :P
Az a helyzet, hogy magánvállalkozó vagyok :D (telefonos ügyfélszolgálatot üzemeltetünk) és a társaim most vannak szabin :( , szar helyzet :? , muszály ezt-azt megcsinálnom. Viszont előnye, hogy leléphetek amint készen vagyok, így rajtam múlik mennyit idő alatt végzek. Igyekszem egy körül minden nap lelépni és utána irány az ágy. Persz itt bent is felrakott lábakkal :D , és a legnagyobb kényeleben vagyok.
Amúgy Espertónak igaza van, jó ha egy kicsit elterelődnek a gondolataim :P .

Ma reggel kerítettem nődokit, jövő hét hétfőn megyek hüvelyi ultrangra és akkor meg is vizsgál, addig progi, pihi, pm gyógyszer és vitaminok. PM rendelésre is megyek szerdán, ott meg vért veszenk, hogy menny a TSH szintem ( ezt főleg Kincsnek írom).
nóra1
 
 


Sziasztok!

Gondolkodom egy kismama övön...
Nektek van ilyen? Tapasztalatok? Azzal a nyár-ősz talán kihúzható.

A diabetológus ra én is kíváncsi lennék. Ugye neki nem magánrendelője van?
csillagfény
 
 


mi az a kismama öv?

lányok, ha valakinek 55-60 napos ciklusai vannak de kimondottan más tünete nincs, és nem volt még UH-ja, és már van egy babája, aki viszont tuti a menses előtti napon fogant, mert máskor nem voltak együtt, igy egybe nézve felvetheti a PCOS gyanúját? mi egyéb lehet még amiért a gyerek előtt és a szoptatás óta is ilyen nagyon hosszú ciklusai vannak? ez nem én vagyok, hanem egy barátnőmnek a az én pcos-em kapcsán szöget ütött a fejébe a gondolat, hogy mi van ha...?
krumplis pogácsa
 
 


Ma eléggé tré napom volt...

Az UH nem jött össze..8kor hazaküldtek, hogy elromlott a gép..11-re visszahívtak..a város másik végébe. Visszamentem és közölték nem tudják megcsinálni mert még rossz a gép. Amúgy is most eléggé ingerült vagyok..megmondtam a magamét a nőnek. Akkor legalább egy telefonszámot adtak volna..
Jó, utána elmentem az Ofotértba..a kontaktlencse már rég ott figyelgetett..de elfelejtettek felhívni. Na nem akartak megint megvizsgálni..kivertem a balhét, hogy a múltkor egy hozzá nem értő nő meg sem vizsgált, a szemüvegem alapján rendelt cilinderes kontaktlencsét. Na akkor nagy nehezen előkerült a doktornő, és elnézést kért az "asszisztensnője" nevében is..most gondoljátok el. Az ember elmegy orvosi! vizsgálatra és odadobják egy asszisztenshez..a szememről van szó, nem 1 kg kenyér vásárlásáról.
Holnap megint mehetek vissza: nyaki UH, endokrinológus, szemész..

Bocs a sok offért.
babancs
 
 


Anita, a kismamaöv egy derékra húzható gumis szösz, ami eltakarja, ha alatta nyitott cpzárral veszed fel a ruháidat, illetve télen melegíti a derekadat. Praktikusnak hangzik, 2500 HUF, egy darabig talán megúszom a kismamaruhákat. Van valakinek esetleg ilyen?
csillagfény
 
 


Sziasztok!
Babancs! Írtam neked privit, de nem tudom, hogy elment-e?! Nekem nem jelzett vissza semmit. Még rém amatőr vagyok itt! Sajnálom, hogy ez a mai nem a Te napod! Amúgy szerintem igazad volt, hogy a pm összefügghet a pco-val. Nekem is folyton ellenőrzik.
Lehet, hogy csak az én parám, de szerintem a dokik nagy része (legalábbis akikkel én találkoztam) elég nagy homályban van pco-ügyben.
backa
 
 


Backa!

Nem jött semmi.
Beírtad a felhasználónevemet és a témát is?
babancs
 
 


Szép napot!

Nóra szia!! Kívánom ,hogy minden a legnagyobb rendben legyen és csodás 9hónapot :wink:
a pm eredményedet megírod?

Babancs :( szebb estét :)

Kandi, holnap??? izgi :wink:

Pá....
Vendég
 


Sejtettem! A témát is ki kellett volna tölteni? Írtam annyit! Elmentettem, mert ismerem magam! Az elmentett fiókból át tudom küldeni?
backa
 
 


Sejtettem! A témát is ki kellett volna tölteni? Írtam annyit! Azt hittem elmentettem,de még azt sem! Na, mindjárt nekilátok újra!
backa
 
 


Babancs!most oké?
backa
 
 



Backa!

Megjött a pü.!

Köszi
babancs
 
 


Rambóka!
Most olvasom a márciusi eseményeket, és épp azt mondod, hogy nem találkoztál még felnőtt emberrel rajtad kívül akinek 35-ös lenne a lába. Nos, akkor itt vagyok én. És nemcsak hogy kicsi, de pampuska is, ezért csinos cipőt a lehetetlenséggel határos találnom, mert kb egy óra után cafatosra töri a lábamat! :-(
krumplis pogácsa
 
 


És hány cm vagy Anita?
babancs
 
 


Sziasztok!

Babancs!

Na végre legalább elindult vmi!
Hiperthyreosis is okozhat anovulációt és meddőséget!!!!! Sőt a cukoranyagcserébe is beleszól és csökkent glukóztoleranciát (ez az inzulinrezisztencia UTÁNI ! lépcsőfok!!!) is okozhat!
Ezért mondom mindig, h. nem a PCOS endokrin tüneteit kell keresni (mert sajnos ezek nincsenek meg mindig, annak ellenére, h. a beteg a Rotterdami kritériumoknak megfelel), hanem az egyéb kiváltó okokat kell kizárni (pl. pajzsmirigy, mellékvese), és ha semmi más ok nem marad, akkor metformin!!!!!!
DE lehet, h. neked elég lesz a pajzsmirigytúlműködésedet rendbetenni a babásodáshoz, nem beszéklve arról, h. a "pánikbetegséged" és az egyéb tüneteid is el fognak múlni!!! :wink:
DE: A pajzsmirigyproblémákban otthonos endokrinológust sem egyszerű találni!!!!!!! Úgyhogy újra csak ugyanazt tudom mondani: Ne hagyd lerázni magad!!!!
Keress hiperthyreosisos topicokat és készülj fel a betegségedből!
Ha akarod átküldök egy cikket, de félek, h. túl sok benne a laikus számára érthetetlen kifejezés (ha lesz energiám majd kimazsolázom, de nem igérem biztosra!).

Pogi!

Mindenki mondta, h. idő kell ahhoz, h. egy cipő betörjön és utána már nem fog törni! Hát én nem szoktam odáig eljutni!!!!! :lol: Megy a szekrény aljára!!!! Párom mindig ba..ogat, h. cipőgyűjtő vagyok! :lol:
De ha egyszer mindenhol tör, satuszerűen szorít, kész spanyolcsizma, akkor én nem fogom tönkretenni vele a lábam!! Sajnos a boltban még vhogy nem törnek, csak miután kifizettem és hazavittem!!!!! :evil: :evil: :evil: Pedig félórákat szoktam bennük mászkálni a boltban az eladó legnagyobb örömére! :twisted:

Jajj! Nézem a National Geographicon a tarajos sülöket és az jut eszembe, h. milyen szívás lehet egy farfekvéses sülcsemete!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mindez főleg azért jut eszembe, mert hajnal 3 és 5 között Mütyűrke azon dolgozott, h. farfekvésből fejfekvésbe küzdje magát! :( :( :(
Én már minden pozitúrában próbáltam aludni (Káma Szunya! :lol: ), de ő csak tekerte és feszítette magát körbe! Az Alien ehhez képest kutyafüle!!!!!! :twisted: Végül feladtam és átmentem a nappaliba olvasni meg enni, hátha megnyugszik, de 2 órán keresztül küzdött és csak utána adta fel! :cry:
Én meg reggel, mint a mosott sz.r!!!! :(
rambóka
 
 


Most nézem a Táblicskut.
Többen is tesztközeli állapotba jutottak, izgalmas napok következnek!!!!!!!! :D :D :D
De a babások sem fognak unatkozni (ki UH-ra, ki magzatmozgásokra vár!!!!). :D :D :D

Utóbbival kapcsolatban: Ha olyasmit érzel, mintha egy gázbuborék mozogna a beledben, na az már AZ!!!!!!!!!!!!! :!: És ahogy a hetek múlnak egyre egyértelműbb lesz a dolog!!!!! :lol:
rambóka
 
 


165 cm-es vagyok 35-ös lábamhoz, és attól tartok széltébe is vagyok 165, meg még a 35-őt is hozzácsapnám :-)

Rambóka dettó ugyanez! temérdek cipőm van, néhány kedvencemet azért néha felerőltetem, de egy orai járkálás után magamban zokogok mig haza nem érek és utána napokig ápolom magam! Azt ami meg mégis jó, hosszú évekig nem vagyok hajlandó lecserélni! Hát nem mondom esküvői topánt találni... de egy héttel az esküvő előtt és egy idegroham után találtam megfelelő színűt méretűt és szélességüt. azóta se volt rajtam.
krumplis pogácsa
 
 


jóó ez a tarajos sül :-)
én épp egy ismeretterjesztő filmet néztem arról a két srácról akik megalkották a Google keresőt! Hihetetlen a srácok még harmincévesek sincsenek hat éve alapították a cégüket és valami 12,2 milliárd dollár az egy évi jövedelmük fejenként!! és az a szerverpark! akkora mint egész Saumur! És egy garázsvállalkozásként indult csak hat éve a Stanford egyetemen! elképesztő milyen okosak!
krumplis pogácsa
 
 


Krumplis Pogi!

Hű ez nagyon kemény lehet!! Szó szerint a talpad egy kiadós gyaloglás után. Amikor 60 kg voltam, tele volt bőrkeményedéssel a talpam, ha magassarkúba kényszerültem.
Magassarkú szandálban meg röhelyesen nézek ki..a 36os nagy, 35ös vagy van, vagy nincs, ha van olasz és jó drága..ha beledagad a lábam meg kicsi.
Megértelek..gondolom te sem magassarkúban szaladgálsz.
babancs
 
 


Sziasztok
Csak gyors bekukk..lemaradtam....mától megint dolgozok,a főnök köcsög :twisted: ,,,ez van!!!
Majd próbálok jönni,,de már nincs erőm olvasni!!!
Tesztelőknek mennek a drukkok!!
Puszi
Vendég
 


Csakegy!

Ide már nem is jössz a jóhírrel?????
rambóka
 
 


Babancs!

Küldj egy emilt priviben, mert ide nem fog beférni!
Csökkent glükóztolerancia:

"Csökkent glucose-tolerancia esetén a vénás plasmában mért éhomi érték ugyan 7,8 mmol/L alatt van, de 2 órára nem tér vissza a normálisra, hanem 7,8–11,1 mmol/L között helyezkedik el.
Diabéteszben ezzel szemben az éhomi érték eléri vagy meghaladja a 7,8 mmol/L-t 2 órára pedig értéke 11,1 mmol/L vagy ennél nagyobb lesz.
A glucose-intolerancia az insulinhiány, a hyperglycaemisáló hormonok túlsúlya, vagy az insulin-resistentia következményeként jön létre."
rambóka
 
 


Kép
krumplis pogácsa
 
 



Sziasztok!

Kellemes szép napot Mindenkinek!

Kandi :cry: de ez méd csak a 12dpo? hőmérőzöl? mit éreztél pé -kor?
Vendég
 


Sziasztok!

Andika, es a hod, fent van??? Ha igen, akkor ez azert meg nem lefutott jatszma!!!

7kincs, ha jol latom Te is tesztkozelben vagy...varjuk a hireket!!! :D

Alice
alice27
 
 


Sziasztok!
Talán emlékeztek még rám. 2-3 hónapja jelentkeztem be újra.
PCO és egyéb nyalánkságokra mercformint szedtem (szedek).

Júniusban volt egy stimulált hónap, ami alul lett gyógyszerezve, nem lett belőle inszem.
Júliusban sikerült a stimu, igaz 2 napot csúszott, úgy lett csak jó. 20-án megvolt az inszem, most vasárnap meg zebrás lettem!

Azért írom, hogy pco-val is van remény!!!
Csak most kicsit félek, nem szeretnék több angyalkát, elég angyalkánk van már, sőt, túl sok is.

Tehát, pco-val is sikerülhet!!!!!!!! :D :D :D
Remélem, nem fájdítom senkinek a szívét.
Gyors és sikeres babásodást mindenkinek!

Üdv:
Gitta
gitta
 
 


Sziasztok!

Csak bekukkantok!

Nagyon örülök a kisbabámnak! Ma elmegyek egy babaoltba körülnézni.
Kismamik! Ti sportoltok bvalamit? Torna, jóga, ilyesmi? Hol?
csillagfény
 
 


Jó reggelt!

Akik kérdezték a csepeli diabetológus dr.nő elérhetőségét, azoknak:

Csepeli Eü.szolgálat. 1212 Bp,Áruház tér 8.
Telefon:427-5118,mobil0630/309-6271
H,K,Sz,P: 8-14-ig rendel
Csüt:12-18-ig
Dr Wudi Krisztina.

Háziorvosi beutaló kell ide, 2-3 hét a várakozás, de megéri.

Kincsecske, görbét kérek, hogyan változott mára?

Kandi! Figyu, ne hagyd abba a Duphastont, mert mi van, ha mégis készül bent valami, pláne, ha tünet is van? Azzal csak ártasz, nem igaz? Viszont ez meg egy ördögi kör, mert ha meg mégse lett volna pé, akkor meg így sose fogsz mensizni, ha progit szedsz folyamatosan. Szóval szerintem nem maradt más út, mint egy gyors UH, hogy mi is van ott bent! Nem tudhatod, egy - teszt nem mond semmit... jobb a bizonyosság! És tényleg, megnézhetnéd a hődet!

Csillagfény, én kismamatornára jártam a Camponába meg mellette úsztam (privi uszoda) és kis súlyzózás meg cardio is volt, de régebben aktívan sportoltam és ennyi kellett.... még ha lesz is EDA, akkor is menj el kismamatornára vagy főképpen jógára, megtanulni a légzéstechnikát és relaxálást, mert én ezeknek köszönhetem, hogy tudtam szépen szülni!

Ne tudjátok meg, hogy kibaszik velem a gyerek!!! :evil: Már a második éjszakánk olyan, hogy alig alszunk és 2.5 óránként szopizik, persze gondolom keveset, mert hamar újra ébred! Olyan hulla vagyok, hogy le kell fújnom a mára tervezett botanikus kert látogatást az öcsémmel!!! Persze Bogi most az igazak álmát alussza!!! :evil:

pusz Norka
Vendég
 


Csillagfény,
én most készülök valami terhestorna dvd-t venni, de még nem döntöttem el, hogy melyik legyen. Esetleg ha valakinek van tippje, akkor szívesen látom!
Amit a múltkor küldtem sote-s előkészítő tanfolyam, utána mindig van kismama torna is, ott majd tornázhatunk együtt szeptembertől. :D :D
A bvsc uszodáról nekem csak rossz tapasztalatom van, kétszer is szereztem ott jó kis fertőzést. Pedig előtt évekig jártam Szombathelyen úszni, meg a Kondorosiba is, és sohasem volt probléma. Szóval vigyázz magadra!
Ja, és még szöget ütött az a gondolat a fejembe, hogy szombaton te is fertőzésgyanúval mentél uszodába, ez szerintem egy kicsit felelőtlenség, mert így másokat is megfertőzhetsz.
A kismamaövön én is gondolkozom, bár szerencsére még majdnem minden ruhám rámjön, csak van amelyik már kényelmetlen ülőhelyzetben, ezeket már száműztem a ruhatárból.

Norka, sajnálom, hogy Bogi baba így kiszúrt veletek, lehet hogy egsszerűen csak nem volt kedve a botanikus kerthez, nem? :lol:
Ő még nem tud másképp tiltakozni.

Gitta, gratulálok, remélem veled is minden okés lesz!

Kandi, 7kincs
, ez olyan izgi, szorítunk nektek is!

Rambóka, azóta is a Káma Szunyán röhögök! Na, majd nem röhögök 20 hét múlva! :wink:

Espero
espero
 
 


Sajna nincsenek jó híreim..megvan a pm. vizsgálat eredménye..pajzsmirigy-túlműködés, basedow-kór..a teherbeesés valószínűsége jelenleg az endokrinológus szerint egyenlő a 0-val.
Gyógyszert kell szednem..folyamatos kontroll..
Mind2 szememre cilinder kell..ez is pár hónapja alakult ki.
Nagyon rosszul vagyok, még a gyógyszerért sem tudok elmenni :(

Bocsi a panaszkodásért.
babancs
 
 


Kincs :D !
Hogy áll a hőd ma reggel? Nagyon izgi a görbéd megnéztem a hőmérősön. Nem érzel valamit? Mell feszülés? Nagyon drukkorlok++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!

Kandi :) !
Lehet ez még pozitív, nekem a 13 dpo negatív volt a 16 dpo lett csak pozitív. Neked is mennek a drukkok!

Amúgy jól vagyok :D , nincs vérzés, nincs görcs :D
nóra1
 
 


Nóra grat!

Úgy örülök!
babancs
 
 


Szió lányok!

Nóra! Grat. Szuppika hogy minden rendben :)

Andi! Ez még csak a 12DPO? Akkor még semmi sincs veszve :) Drukkolok
:wink:

Ugye, minden kis dolognak örülni kell?? :o Hát nekem van is minek örülnöm. A ciklusom még egy nappal rövidebb lett, teljesen spontán 28. napon megjött :lol: :lol: :lol: :lol: (Babás most nem is lehetnék, hisz óvszert kellett használnunk...az meg ugye nem segit :D )

Andi!
Volna egy kérésem. Babonás lettem, vagy mi. Ezért szeretném ha kivennél a táblázatból. KÖSZIKE

Kincs?
Náad mi a helyzet?

Tessék zebrásodni!!!

Gitta! Neked is gratula :)

Norka! Puszi boginak....egyszer csak rájön, hogy éjjel jobb aludni :)

Pás

( Holnap utazom Prágába :) Ugy várom :) )

Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Norka, a kismamajóga jó ötlet. Én is szeretnék menni! Holnap megyek a védőnőhöz, megkérdezem, hol van a közelünkben.

Espero, nem tudom. Valóban rizikós, de én most nem usziban kaptam fertőzést, hanem valószínű egy wcben....
És már 95%ban el is múlt, mire mentem. De ha te is jársz, akkor látod milyen emberek járnak. Idősek, olyan bőrbetegségekkel, hogy rossz ránézni, meg minden ilyen. Sőt, lefogadom, hogy van olyan, aki még bele is pisil a vízbe. Legalábbis a Balcsiba biztos, mert én akárhányszor megyek wcre, alig vannak, és tele van a strand... Szóval másra nem tudok gondolni. Pfuj....
Na mindegy, azért csak van vízforgató, meg klór. Ha kevesen voltak, én még sose kaptam, csak ha sokan.

A Rubint Réka a legerősebb. nekem egy ismerősöm át fogja írni. Én sajnos továbbírni nem tudom, mert nincs ilyen kütyüm, de ha Te meg tudod oldani, egy napra szívesen kölcsönadom.
Azt megpróbálom legalább minden másnap csinálni.

Mondjuk ha már EDA, akkor nekem az a sétáló variáció szimpibb. A sote 2-n van ilyen, nem tudjátok?

Szept 2- babaörze a BNV területén. Én megyek!!!!!!!!!!! Ki tudja, talán még kismamacuccok is lesznek.
csillagfény
 
 


Sziasztok!!!!

Köszönöm az érdeklődéseteket :oops: :)
Sietek sajna így csak a görbém dobom :D

Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: