Új privát üzeneted érkezett!

b@sszus!
nem igaz, hogy nem bírom elcsípin a laptetőt???

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Julcsi

ok, már küldöm is Neked :!: :lol: egyébként vártam már, hogy jelentkezzen valami igazi terhességi tünet is :!: :roll: :lol:

szívből megy a drukkom++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

várlak reggel a jó hírrel :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

 
 

de sikerült :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


zsu!
várom ;)

még azt sem bánnám, ha végighánynám az első trimesztert... csak legyen mit végighányni :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok Lányok!

Akkor dobok még pár képet a fotózásról. Többen mondtátok, hogy érdekel titeket. Remélem nem untatok vele senkit.
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Bocsi, hogy sokáig nem jöttem, de eléggé befordult voltam/vagyok mostanában. Nem depi vagy ilyesmi, csak inkább befelé figyelek egy kicsit. Lehet ez már a szülésre való felkészülésem része. Nem tudom. Ezért kérlek ne haragudjatok rám, ha ritkán jövök. Egyre jobban kezdek vizesedni, meg a gyomorsav kegyetlenül kínoz, különösen éjszaka. Van, hogy arra ébredek, hogy visszafolyik a számba, és nem kapok levegőt. Elég borzalmas. A bébi is egyre nehezebb. nem is tudom, hogy akiknek 4 kilós babájuk lesz, hogy bírják. A csípő fájás is kegyetlen. Valamint éjszaka nem tudok már aludni, ha egyszer kimentem pisilni. Max. reggel visszaalszom, de akkor meg délig, és elmegy a nap. Szóval nyűglődök. Tegnap a fogam is bedurrant, holnap 9-re vár a fogász. Ettől is parázok! Utána meg irány a CTG. Szerencsére sikerült elérni a 37. hetet. Legalább ennyivel is előrébb vagyunk.

Zsu

Nagy gratula a babszemhez. Vigyázz rá nagyon. Hányingerre gyömbéres üdítőt próbáld meg.

Juli Csip

Hát nem tudom mi van a ciklusaitokkal, de elég gyanús ez a magas hő.

Juli

Holnap nagy drukk a teszthez, meg az uh-hoz. 11-re megyek CTG-re.

Csip

Szerintem lassan be kéne iktatnod egy látogatást a nődokinál. Azért ez így nem természetes. Nehogy valami gond legyen!

Onlány

Szép fotó! Többet is láthatnánk? Hogy vagy? Remélem pihizel!

Tünde

Nagyon édes pocid van.

Kirus

Örülök, hogy hazaértél a babóval. Szüléstörténetet kérünk. Kinél szültél?

Többieknek is szép napot!

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Joli!
köszi a drukkot :)
ha időm engedi, átmegyek... délre vár a Laci, úgyhogy igyekezni foigok szabaddá tenni magam... hiszen úgysem valószínű, hogy fogok tudni bármire is koncentrálni :oops:

neked meg akkor most már hajrá!!! bármikor nyugodtan jöhet a csajszi :)

amúgy csodaszép kismami vagy :D
már múltkor akartam kérdezni, hogy a kép a sugó-parton készült-e... de most már látom :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli

Köszi a dicséretet! :oops: Igen. A Sugó parton készültek. Remélem tudunk talizni, ha csak pár percre is.

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Sziasztok...láttom engem nem is hiányoltok, hogy mi van velem... :cry: :cry: :cry: :cry:

Juli: Drukkolok a holnaphoz...akkor reggel teszt???Ma mennyi volt a hőd reggel????

Zsu: Na akkor holnapra tessék kivasalni azt a nadrágot :wink:

Joli: Gyönyörűek a képek!!!!!!!!!!!!Igen, ha nem jönn meg vissza megyek az orvoshoz :?

Ancsa: Hogy vagy???

Onlány: Pihi megy???

Kírus: Zabálni való a kislegény és Kírusos kép tünemény :lol:

Suzytündér: Hogy vagytok???
csip-csip18
 
 


Nálam a helyzet változatlan :? Reggeli hőm:37.2...
Ma mitha egy kicsit kaja undorom lenne...Meg hányinger...aztán lehet már képzelődöm...vagy csupán elegem van a sonkából és káposztából??!?Mindenestre még várok, majd pár nap múlva ismét egy teszt...ha semmi akkor jövőhéten bejelentkezzem a dokihoz...
Ezek vannak :? :shock: :cry:
csip-csip18
 
 


csip!
37,0... és igen, reggel teszt...

kajaundor? hányinger? mikor lesz a pár nap múlva?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


b@sszus, csajok!
úgy görcsölök, hogy ülni alig tudok :?
most valahogy hazavánszorgom... és imádkozom, hogy ebből holnapig még nem legyen vérzés...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


sziasztok!

Joli gyönyörűek vagytok! :lol: :lol: :lol:

Juli sajnálom a görcsöt! :( drukkolok, hogy ne rosszat jelentsen!

Csip a hőd magasnak számít valóban, de sajnos mivel eddig nem érted, ezért semmilyen következtetést nem lehet levonni belőle! hányadik napon vagy a ciklusban? bár ez sem jelent semmit, mert gyógyszer után sokszor ki-ki maradhat egy-egy vérzés... :(

Zsu ha nem baj, én örülök nagyon a tüneteidnek!!! még akkor is, ha ez most kicsit gonosz dolog tőlem!
:wink: :wink: :wink: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Tünde:ma ez a 48 napom... :oops: :oops: :oops:
Február 18 volt meg utoljára...és megnézztem múlt hónapban pontossan Február 4-én(még be is írtam ide nektek), hogy a hőm 36.4 volt!!!Írta is valaki azt hiszem Suzy, hogy az nagyon alacsony...És rá 14 napra azaz 2 hétre megjött...Ahoz képest 5 napja most baromi magas...Értse meg ezt valaki???? :shock: :? :oops:
csip-csip18
 
 


tök jó :? a hasgörcs egy része vándor-görcs lett :shock: és délután átköltözött a fejembe :evil: még a bokámba is leszállhatna egy kevés, és akkor már végképp nyomorultnak érezném magam...

félóránként rohangálok a klozettre, mert egyfolytában megvan az az érzés, hogy most jött meg :shock:

csip!
a hődet nem fogjuk már megérteni. valóban magas, amit mérsz, de fene tudja, mennyi lenne az alap... de nem kívánom, hogy egy új ciklusban tudd majd mérni rendesen ;)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Julcsi
Nagyon szorítok érted+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Joli
Nagyon szépek vagytok, fantasztikus képek :!: :wink:

Tündi
Dehogy is baj, Én is örülök neki nagyon :!: :wink:

Susy
Hogy vagytok :?: Kristóf :?:

Ancsi
Várlak nagyon, drukk++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok lányok!

Juli
Teszteltél?

Kitti
Tényleg érdekes a hőd, de nem tudok rá mit mondani.

Joli
Szépek vagytok nagyon!!!

Kírus
Nagyon szépek a gyerekek, és Nimród máris mennyit változott. :) Tudsz valamennyit szoptatni?

Mi tegnap még vásároltunk, amit kellett, meg amit nem kellett azt is, így hétvégén össze készítem a kórházi cuccot.
Éjjel azt álmodtam ,hogy távozott a nyákdugó, most meg jól fáj a derekam, én olyan nyafogós lettem, pedig még messze a vége.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Jó reggelt...

Hát azt hittem már mire jövök láttom a Julcsi zebrás tesztjét...hát hol vagy te lány???teszt???Hőd ma???

Elkezdödött melo... :? Nincs sok kedvem hozzá... :oops: Szarul is aludtam...Fáj a derekam...nem tudtam sehogy semm aludni...Elég korán fel is kelltem...
Ráadásul egész este szomjas voltam...íaztán reggel hőm ismét 37.2....Nem nagyon akar változzni...Hát nem tudom mit tegyek...egyenlőre még várok...Aztán lehet Hétfőn vagy ha már nagyon nem bírom akkor Pénteken felhívom az orvost...de úgy döntöttem nem a kórházba megyek hozzá, hanem a magán rendelésére most már!!!Meg gondolom ott kevesebb is vannak, talán elöbb kapok időpontot is... :?
Szép Napot!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Zsu
Voltunk dokinál tegnap, azt mondta picit piros a torka, nincs teendő, de már hőemelkedése sincs.
én meg szenvedek... :)

Te hogy vagy? Hányinger?

Ma megyek dokihoz 16- ra!

Kép
Kép
susytunder
 
 


Susy
az jó, ha már nincs hőemelkedése :!: :wink: jaj, de rossz lehet, de kitartás :!: :roll:

köszi, jól vagyok, van hányinger, reggel és tegnap már délután is volt :!: :wink: nagyon finnyás lettem, nekem előtte nem volt bajom a kajával, de most :shock: :lol: örülök minden változásnak és új dolgoknak :!: :wink: tegnap olvastam, hogy a hányinger, kaja undor az 5. 6. hét környékén jelentkeznek, aki az elmaradt menzikor ilyet tapasztal az csak beképzeli, hát nem tudom hogy van ez, de nálam most jött el ennek az ideje :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Susy
Várlak majd a hírekkel délután, de gondolom, hogy minden a legnagyobb rendben odabent :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu
Este lesz mire ide érek, de majd írok sms- t. :wink:
Nem biztos, hogy minden rendben lesz, sajna vacakol a vérnyomásom, nagyon sokat vagyok érthetetlenül rosszul és iszonyúan keményedik a hasam. :? Kicsit tartok a mai doki látogatástól.

Örülök, hogy ilyen mindenféle finomságokat tapasztalsz, én is így voltam, finnyásság után nekem jött a napi 1 üveg cékla evés. :)
Kíváncsi vagyok, nálad mi jelentkezik majd. :)

JULI?

Kép
Kép
susytunder
 
 


Susy
Várom az sms-t nagyon és drukk, hogy ne legyen semmi baj :!: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


sziasztok!

Zsu nekem a 7. héten jelentkezett a hányinger és a 10. héten múlt el... viszont nem jött helyette semmi kívánósság... annyi, hogy sokkal jobban élvezem az étkezést, az ízeket!!! ezt általában ki is fejezem apró nyögésekkel és sóhajokkal, mint aki hetek óta nem evett... persze ennek nem vagyok tudatában, csak akkor veszem magam észre, ha már hangosan nevetnek rajtam... :oops: :lol:

susytunder drukkolok a délutánhoz!

Juli :?: :?: :?:

Csip nem hiszem, hogy a dokid bármit mondana erre a jelenségre, maximum azt, amit az előző ciklusban... türelem...sex... :)
kivéve ha csináltok egy tesztet nála és az pozi lesz.... :)

Ancsa hogy vagy?

Onlány, Ediii, Iner... merre vagytok?

Kép
gtunde75
 
 


Tünde: De a teszt az negatív volt Hétfőn...
Most akkor várjak, hogy megjöjjön???És ne is menjek orvoshoz???
Gondoltam amúgy, hogy lehet, hogy ő is ezt mondaná, de azért már lassan 2 hónapja 50 napja nem menstruálok :oops: Csak csinálna valamit???Azért is gondoltam,, hogy magán rendelésére mennék el...De mondom majd talán a jövőhéten-kérnék időpontot...Akkor meg már a 55 nap körül járnék... :shock: :?
csip-csip18
 
 


Csip én úgy tudom, hogy egy évet szoktak várni gyógyszer abbahagyása után, hogy rendeződjön a ciklus, addig nem kapsz semmi kemikáliát, ami ilyen esetben meghozza neked piri anyót...
nekem ősszel a doki fél évet mondott a koromra való tekintettel...
és csak fél év után kezdett volna vizsgálgatni... addig nem...

amit javasolni szoktak ilyenkor, ha rendszertelen a ciklus :arrow: barátcserje kapszula... az rendezi a ciklust és természetes gyógymód... de ez is csak 3-4 hónap alatt fejti ki a hatását...
szerintem kipróbálhatnád... a mensi első napjától kezd szedni!
http://gyogynovenyek.szeretni.hu/?i=gyo ... aratcserje

Kép
gtunde75
 
 


csip, az, hogy 50 napja nem menstruálsz nem egyedi eset... hallottam olyanról, akinek fél év alatt 1X volt meg...

Kép
gtunde75
 
 


Julcsi
Merre vagy :?: voltál uh-on délben :?: már aggódok :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Kitti
Én is azt akartam neked javasolni, amit Tünde, szerintem érdemes lenne kipróbálni. Másrészt vannak teák is, amik segíthetnek!

Egyébként Magyarországon az 1 év teljesen normálisnak számít, ha nem jön össze a baba, és te még hol vagy attól. Megértelek, nehogy félre érts, csak a dokik sem nagyon csinálnak ilyenkor semmit.

Zsu
Igen, aggaszt engem is Juli eltünése, főleg, hogy tegnap este itt is görcsölt ott is görcsölt... :roll:
De reméljük csak az ideje nem engedi.

Kristóf alszik, megyek veszek egy jó meleg zuhanyt, aztán jön após én meg indulok a dokihoz.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok Topik Társak :D

Megyek gyorsan visszaolvasok, de előtte a hírek rólunk:

Gombócka nagyon jól van, láttam a szívhangját, annyira fantasztikus volt, hogy nem is tudom leírni.....Ő a legszebb kis pötty amit valaha monitoron láttam :D 8,4 mm-es, 6 hetes és 6 naposnak írta ki a gép, tehát 3 nappal fiatalabbnak, mint az inszem szerint, így a szülés várható ideje november 25-e :wink: Megkaptam a terhes kiskönyvemet, vettek vért, mértek vérnyomást, súlyt ilyesmiket :wink: Ja és mától a következő Uh-ig, ami 2 hét múlva lesz, itthon vagyok betegállományban, hahaha, mennem is kell ma leadni a papíromat a munkahelyemen, ahol még nem tudnak semmit és majd jól meglepődnek :D :D :D

És akkor a sztárfotó:
Kép

KépKép
gyancsi
 
 


Csajok Én nem arra értettem, hogy kezdjen velem valamit, hogy legyen már gyerekem...hanem arra, hogy akkor legalább nézzen meg uh-n, hogy most megjönn-e a piri vagy semm?!?!?ennyit...mert Én megvárom ugyis nem sokára itt van Augusztus...Ezen nem múlik...Csak tudnám, hogy most mi van???Egyaltalán, hogy van-e peteérésem vagy volt???Mitől magas a hőm???Ennyit már csak mondana vagy csinálna...vagy akár adna gyógyszert amivel megjönne...vagy az nem jó???
Ilyenekre gondoltam....
Vagy nem jó??????? :oops: :oops: :oops: :oops:
csip-csip18
 
 


Ancsa: Gyönyörűűűűűűűűűű a pötty :D :D :D :D :D
csip-csip18
 
 


hahó!
vagyok, csak rengeteg volt a meló :?

teszt nincs (gyáva juli :oops: ), uh-n voltam, de semmit nem látott az orvos. ha nincs mensi, akkor egy hét múlva újra uh...
viszont mindenem majd kiszakad, úgy görcsölök :evil:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Ancsa
Csodaszép a pöttyöcskéd, növeszd szép nagyra!!! :)
Te hogy érzed magad, valami rosszullét, vagy ilyesmi?

Kitti
LH teszten még nem gondolkodtál? Bár ahoz most az kellene, hogy megjöjjön neked. De utána segíthet, mert tudod mikor van peteérésed.

Na tényleg megyek zuhanyozni.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Juli- Na még is sikerült azt a laptetűt elcsípni :D Remélem a görcs mára már elhagyott :D Mi volt ma a dokinál???????

Joli- Nagyon tetszenek a képek :shock: Iszonyú jók és művésziek, tetszik a hangulatuk!Mennyiért lehet egy ilyen sorozatot csináltatni??

Csip- Csajeeeeem!!!Hát mi van a ciklusoddal???Kissé megbolondult :wink: Bár mondom nekem is gyógyszer abba hagyása után kellett majdnem egy év mire nagyjából helyre állt :wink: Tesztet nem csináltál ma??

Susytunder- Majd te is rakhatnál fel képeket a babaszobáról, annyira imádom őket nézegetni :D Drukk a mai dokihoz++++

Zsu- Ezek a tünetek akármilyenek is, nagyon édesek :wink:

Gtündi- Éhség az nekem is van, állandóan ennék :D Már fel is szedtem fél kg-t, így most kicsit visszafogom magam :wink:

Kirus- Nagyon szépek vagytok :D

Ediii, Onlány-??

Csajok én jelentem nagyon jól vagyok, nagyon enyhe tünetekkel, pici hasszurka esetleg görcs, de egyébként semmi, nagyon jól vagyok :D Anyu sem volt rosszul, így lehet én sem leszek, bízok benne :D Most mennem kell a munkahelyemre leadni a beteg papírt, de most már majd több időm lesz jönni :D

Puszi mindenkinek!!

KépKép
gyancsi
 
 


zsu!
tüneteidet irigylem :) továbbra is :)

csip!
ha a teszt negatív, akkor 2 ciklusnyi időt nyugodtan kivárhatsz... továbbra is azt mondom, hogy csak a 2. kimaradt mensinél kezd el az orvos érdemben foglalkozni az emberrel (mert azért 2havonta illik vérezni ;)).
teljesen egészségeseknél is előfordul, hogy minden ok nélkül kimarad a mensi... ráadásul még csak most hagytad abba a gyógyszert, és ez még simán bezavarhat... még úgy 6-12 hónapig :?

ancsi!
csodaszép kis pötty! :o

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli: és az hány napnak számít a 2 mensi kimaradás???56 nap az már 2 mensi...Én meg már az 50 napnál vagyok....Ha egy átlagban nézzem akkor 34 napra jönn ki :oops: :? Akkor az meg 68 nap...
Szóval még várok, de jövöhéten mikor már majd, hogy az 55 napnál vagyok...Akkor semm keressem fel szerinted????????
Szerinted mikor keressem meg akko?Még mennyit várjak???

Mindenestre holnap lehet próbálok még egy tesztet :oops:
ja és Suzytündér:most megfogadtam, hogy hőt vezetek Tünde (rábeszélt) megprobálom valahogy sunyiban.... :oops: :oops: :oops:
csip-csip18
 
 


csip!
jövő héten már mehetsz dokihoz :)
nekem mindig azt mondta a dokim, hogy 2 hónap... de én 45. cn környékén mentem általában, mert elmagyaráztam neki :idea: ha 10 napig szedem a norcolutot, utána 3-4 napra megjön, akkor éppen megvan a 2 hónap :lol:

miért kell sunyiban vezetni a hőt :?: :o

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


[quote="csip-csip18"]C írta:csip-csip18sajok Én nem arra értettem, hogy kezdjen velem valamit, hogy legyen már gyerekem...hanem arra, hogy akkor legalább nézzen meg uh-n, hogy most megjönn-e a piri vagy semm?!?!?ennyit...mert Én megvárom ugyis nem sokára itt van Augusztus...Ezen nem múlik...Csak tudnám, hogy most mi van???Egyaltalán, hogy van-e peteérésem vagy volt???Mitől magas a hőm???Ennyit már csak mondana vagy csinálna...vagy akár adna gyógyszert amivel megjönne...vagy az nem jó???
Ilyenekre gondoltam....
Vagy nem jó??????? :oops: :oops: :oops: :oops:


értjük mi, hogy mire gondolsz!!! de pont azt magyarázzuk, hogy egyenlőre nem fog gyógyszert adni, hogy megjöjjön!

"Csak tudnám, hogy most mi van???Egyaltalán, hogy van-e peteérésem vagy volt???Mitől magas a hőm???Ennyit már csak mondana vagy csinálna...vagy akár adna gyógyszert amivel megjönne...vagy az nem jó???" :arrow: ha ez ilyen egyszerű lenne, nem küzdenének ilyen sokan évekig a babáért...

de a legjobb, ha elmész a dokidhoz, és akkor ő el fogja magyarázni, hogy mi ilyen esetben a teendő, meddig kell várni, mi van, ha pl augusztusig egyáltalán nem jön meg? egyáltalán mire számíthatsz? ő milyen természetes dolgokat ajánl a ciklusod rendezéséhez... stb...

egy csomó dolog attól függ, hogy milyen a TE orvosod hozáállása és milyen protokollt alkalmaz ilyenkor...

Kép
gtunde75
 
 


Értem :oops: :oops: :oops: Jó van naaaaa :oops: :oops: :oops:
Kicsit lehet érthetettlen vagyok néha :oops: :oops: :oops: :oops:

Juli:Azrt, mert api nem szerti...szerinte ez már rágörsölés...számára...
mindenestre még remnykedem hátha van valami...
Itt a görbém :D

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 98400_.png
csip-csip18
 
 


Csip találtam neked egy orvos válaszol rovatot, ahol az első kérdező problémája ugyanaz, mint a Tied! olvasd el az orvos válaszát!
http://www.babanet.hu/rendelo.php?group=1586

Kép
gtunde75
 
 


Jaj nem ez az :D


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 98400_.png


Hátha még van esély azzal az 1 nappal :D 27-re gondolok :D
csip-csip18
 
 


csip!
nem rágörcsölés!
mondd azt, hogy azért méred, hogy tudd, mikor jön meg a mensid (és ez még igaz is :)) mert így hogy nem lehet kiszámítani, nem szeretnéd, ha pl munka közben érne meglepetésként :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Tünde:Akkor ez azt jelenti, hogy nekem nincs is peteérésem???Mert ezt olvastam ott (40 nap feletti ciklus nem jelent peteérést)...
De valahol meg az van, hogy lehet peterés...Valóban nálam is ez van...csak náal fordítva...Mert nekem emelkedig vagyis kitolódik a ciklus napjaim...Akkor nekem is Clostylbegy lenne a helyes????
no mind1...nm foglalkozzom ezzel, lesz ami lesz...vagy megjönn vagy semm...vasárnapig adok időt magamnak!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


csip!
ebből a görbéből az ég egy adta világon semmi nem látszik. pé-t pedig kizárólag a hüvelyváladékra alapozni sztem nem lehet :?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli: Ezt telejesen igaz is!!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:
De nem görcsölök, mondom...láttod, mert nem megyek orvoshoz, még...De azért persze örülnék, ha tudnám, ma jönn e meg, mert igen itt a melohelyen nem valami jó....nem az érdekel, hogy terhes vagyok-e(JÓ PERSZE AZ IS), hanem az, hogy mikor jönn meg!!!!Fel kell készüljek rá...
csip-csip18
 
 


csip!
mivel napok óta e körüli a hőd, így azt nyugodtan lehet mondani, hogy amíg így marad, nem fog megjönni ;) innen vagy felfelé megy (na de hova :?: :lol: ) pé-kor, vagy lefelé és megjön.
ennyi... csak hát ehhez minden nap mérni kell :!:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Hát igen azért mértem meg most 4-5 napja...
Mennyit kell esnie ahoz, hogy megjöjjön, most akkor???Aznap esik le???vagy, hogy van ez???
csip-csip18
 
 


csip!
nekem ha reggel leesik, akkor délután/este meg is szokott jönni. hááát... legalább 3-4 tized szerintem... hiszen annál kevesebb simán belefér abba az ingadozásba, hogy az embernek görbéje van és nem egyenese ;)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?