Új privát üzeneted érkezett!

Princzike az utóbbi 2 hétbe lett ekkora..... :shock: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Itt az elveszett bárány!
Gyerköcök elveszik az összes időm, igy alig van időm netezni is.

Jol vagyunk, csajok imádják a tesot, szopcsizunk és ezen kivül még semmit nem kap. 15.-én 4 honapos a picim.

Mindenkit puszilok!

Kép

Kép

Kép

Kép
encike 2
 
 


szia Encike!!!!!!!!!!!!!!!!
gyönyörűek a csajok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
és hogy nőnek?!!!!! :shock: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Pedig még most szültem mindegyiket, és tényleg, mint a gomba!!!
encike 2
 
 


hamar mennek a napok.........olyan édesek mikor picikék még!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, csak dolgozom ezerrel.

Encike nagyon örülök, hogy jelentkeztél :lol:
Gyönyörűek a lányaid :lol: :lol: Gratulálok! Petrának nagyon jó kis combocskája van :lol: :lol:

Jaj, én is úgy szeretnék egy kislányt Barnus mellé.....
17-én megyek a dokinénimhez vissza kontrollra. Pont kifogtam a két hét szabiját. Mindegy, úgysem tudunk még próbálkozni, úgyhogy ráér 17-én menni. Akkor majd megbeszéljük, hogy hogyan tovább. Attól tartok azt fogja mondani, hogy a szeptembert még hagyjuk ki. Pedig én akkor már szeretnék ráállni a dologra.

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Nyanya most majd kivizsgálnak?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Laptetű! :lol: Csak nem babás vagy? :roll: :lol:

Encike
Szuper, hogy jöttél! Nagyon édik a lányok! És tényleg milyen nagyok már ahhoz képest, mikor utoljára képet tettél :shock:
Gyere azért többször, ha tudsz :)

Nyanya
Már várom a 17-ét, hogy mit mond neked doki néni!

Nekem péntek este valami már csepegett, de igazára csak szombatra jött meg. Szóval indult a következő ciklus.
Ti is szombattól számolnátok?

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike!

Én igazából csak szombattól számolnám. Én is ugyanígy voltam, csak én már kb. 4 napja foltozgattam. De csak szombatra jött meg.

KépKépKép
bikfy
 
 


princzike szerintem lehet!! :) hamarosan kiderűl.. :) :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Oké, ha tudok jövök többet.

7végén a dédinél voltunk, mert segitettünk kipakolnai a lakást, mert holnap megy afestő.

Jol vagyunk, igaz a csajoknak folyik az orruk, jol kezdődik, majd a suli, ovi!!!
encike 2
 
 


Sziaasztok!

Encike! De jó h jöttél! Gyönyörűek a lányok! Petra meg nagyon nagy lett! Milyen gyorsan telik az idő...

Nita! Akkor nem kéne egy tesztet csinálni? :D :D :D

Princzike! Az első vércsepp megjelenésétől kell számolni, de én is szmbattól számolnám ha pénteken csak este volt vmi.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok.Van gyorsan 2 percem rakok fel nektek képeket,remélem sikerül.....igyekszem jönni a részletekkel majd...
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 0.2835.jpg[/img] Mikor 5 perces voltam... Kép Kép [/img]

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Na az 5 perces kép pont lemaradt,felteszem újra....a 2.képen 3 napos,még a kórházba készült,a 3.képen már 3 hetes...
Kép

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Vernike
Még egyszer gratulálok! Nagyon édes Zétény! :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Vernike gyönyörű fiad van!!!!!!!!!!!!!!!!4
gratulálok ismét!!!!!!!!!!!

pruci pont most csináltam.............2 csíkos!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vernike! Gyönyörű szép a kicsi fiad!!!!!!! Gondolom dúl a szerelem!

Nita! Jaj de jó, jaj de jó! :lol:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


:) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Reggel Lányok!

Tegnap meg volt az első Merional hasba szurim. Most már csak 4-et kell kibírnom.... :roll: Aztán tüszőkukucs, majd repesztés és hajrá! :lol:
Utána már csak várnom kell a gólyát! :)

Nálunk ma nagyon kaki idő van :( Bár mondjuk most még annyira nem bánom, mert dolgozok, de holnaptól már otthon vagyok.
Szerintem ez tuti Murphy, mivel akár hányszor eltervezem, hogy most rákészülök és úgy hagyok magamnak időt, hogy vagy füvet nyírjak, vagy kerítést fessek, mindig elkezd esni az eső... :twisted:
Na mindegy.

Kép

Kép
princzike
 
 


Lányok!

Micsoda gyönyörű bébik! Mindenkinek gratulálok.


Princzike!
Tudod, mi vagy a szememben? Egy HŐS!!! Ügyes vagy nagyon. Hajrá szurik, hajrá babásodás!!

KépKépKép
bikfy
 
 


Princike én most örülök ennek a kaki időnek! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bikfy
Köszönöm! De azért te is nagy vagy! Amiket végig csináltál és még fogsz! A Met-hez meg kitartást! :)

Nita
El is hiszem, hogy ebben a kellemes hűsben azért babásan sokkal jobb az ember közérzete... meg minden :)

Huppi!! Én meg mától szabin vagyok egész aug. végéig :)
Így vár rám a szobafestés, kerttúrás, kertipartyk.... Szóval... nem fogok untakozni.

Kép

Kép
princzike
 
 


kellemes kikapcsolódást!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!

Vernike hatalmas gratula Zétény babához!! Nagyon kis édes :lol: A második képen olyan, mint egy kis porcelán baba :lol:

Princzike magadnak adod be a Merionalt, vagy a párod csinálja? Drukkolok nektek nagyon. Ti nem meddőségiben csináljátok ugye?

Én meg voltam tegnap a doki néninél. Hááát, csajok... Azt mondta októberben kezdjük újra, pedig én már úgy szerettem volna szeptemberben nekivágni a dolognak :( Ráadásul azt is mondta, hogy mindenképpen meg kéne csináltatni a HSG-t, mert lehet, hogy májusban összejött egy terhesség, de nem lehetett sehol sem látni, nem tudtuk hogy hol volt. Azt sikerült elérnem, hogy ezt akkor szeptemberben csináljuk meg. Azt mondta náluk a SOTE II.-esen meg lehetne csinálni, tud segíteni. Csakhogy ezt mensi után kell és az nekem kb. pont szeptember első hetére esik, amikor Barnust kell beszoktatnom az oviba. Ez meg egy egész napos program ugye. De nem szeretném októberig elhúzni ezt a vizsgálatot. Szóval nem tudom, hogy lesz... Ja, és folsavat kell szednem. Meg úgy döntöttem újra elkezdem szedni a barátcserje kapszulát a progi szintem emelése miatt. Hát ennyi.

Kép
Kép
nyanya77
 
 


nyanya mindent bele nektek is!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyanya!

Hát ezek végülis jó hírek. Nem? Te szedted már máskor is a barátcserje kapszulát? Én most vettem egy dobozzal, de nem mertem elkezdeni. Tapasztaltál valamilyen mellékhatást?

Nita!
Te hogy vagy? Nemsokára te is babázhatsz.

Én holnap megyek meddőségis dokihoz, kíváncsi vagyok, mit mond, szorítsatok nagyon!

KépKépKép
bikfy
 
 


bikfy köszi jól csak nehéz a melegbe meglenni :x
és drukk holnapra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++++++ :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bikfy én már szedtem ezt a barátcserje kapszulát, úgy ajánlotta valaki. Nem szedtem sokáig, talán két hónapig, de semmi mellékhatást nem tapasztaltam. Nem is nagyon lehet tőle szerintem, mert csak növényi anyagokból áll. Szerintem nyugodtan szedd be. Illetve annyit tapasztaltam - lehet semmi köze sem volt hozzá, csak én gondoltam úgy - hogy a mensimet szabályozta. Előtte 23-35 nap között jött meg össze-vissza, viszont miután elkezdtem szedni beállt ilyen 27-28 napra.
Megkérdezhetem hová mész meddőségi dokihoz? Én még mindig nem tudom, hogy visszatérek e. Persze ez függ majd a HSG eredményétől is.

Kép
Kép
nyanya77
 
 


sziasztok!!!!!!!!!!

itt a topicba kinek menjen az sms ha megérkezik Barnika? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csajok! Hol vagytok???

Mi a héten "költöztünk" haza, és már végrte Pesten vagyunk! Mostantól anyós ritka vendég lesz nálunk és mi is nála... Juhé!

NYanya! Ez a barátcserje kapszula mire is jó? Már olvastam róla, de elfelejtettem :oops:

Bikfy! Mi volt a meddőségiben?

Princzike! Hogy telik a szabi?

Nita! Nekem jöhet az sms! Juj de izgi h már ennyire közel az idő!!! A számom elküldöm priviben.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci számod elmentve!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép
tegnapi poci fotó!!!!!!!!!

Kép
Barni teljes rezidenciája!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! De jó kis pocid van! Nem is olyan nagy! Nagyon klassz Barni szobája! Jujj de izgi már, én is akarok babát!!! Érzel már valamit? Vagy még semmi híre h kibújna?

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


hála nem olyan nagy hasam de cipelni már nehéz........
még semmi jele hogy kijönne.......kevesebbet mocorog......de ha igen az viszont már fájdalmas........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hol van mindenki?

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


én itt vagyok!!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita! Hogy vagy? Már csak 4 hét van hátra :shock: Pedig nemrég még itt izgultunk h vajon mikor lesz pozi teszt... Tök jó! Most irigykedek ám egy kicsit :D

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


köszi jól......Barni feszít,fészkelődik.....most épp fáj a gyomrom.....hirtelen ettem.....
és te hogy vagy? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én vagyok, tegnap elkezdtem dolgozni, Petra anyuékkal :cry: Nagyon nehéz ez az elválás, majd megszakad a szívem reggelente... Mi lesz majd amikor bölcsibe megy októbertől? bele se merek gondolni. Az egyik koleganőm már most kiakasztott: elment nyugdíjba, megörököltem a termét, erre bejött h segít berendezni, ami azt jelentette h mindent felpakolt oda ahol ő megszokta, s amit én máshova tettem, azokat visszapakolta, amit kiraktam h szemét (üres dobozok), visszapakolta a szekrénybe... Holnap kezdhetem az egészet előről. Nekem nem kell a sok vacka... De ezek után csak jól indul majd a tanév :lol:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pruci "csak" az első pár hét lesz nehéz.... :(
de nemsokára ujból otthon leszel a pocaklakóval!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


úgy legyen! Már decemberről előrehoztam novemberre... Aztán meglátjuk mi lesz...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


siker lesz!!!!!!!!! mi más??!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hol van mindenki? Kiírtottam a topikot???

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


lehet csak mi 2-en vagyunk?!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nagyon úgy néz ki. :( Miért tűnt el mindenki??? :(

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


lehet dolgoznak vagy nem tudom.....de néha jöhetnének...... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bocsi lányok , hogy eltűntem 2 hétre! Szabin voltam és elég sok meló volt, amit családilag oldottunk meg.


Két hete meg volt az inszem. Ma reggel kellett tesztelnem. Meg is csináltam, de sajnos egy hatalmas 1 db csíkom lett. Akár hogy is néztem, sajnos nincsen mellette másik. Crying or Very sad Most eléggé a szőnyeg alatt vagyok lelkileg és hangulatilag is.
Eléggé bíztam most ebben a ciklusban, hogy sikerülni fog. Azt kell, hogy mondjam, szerintem pár nappal ezelőttig voltak is talán jelek, mivel eléggé érzékenyek voltak a melleim, ami tegnap vagy tegnap előtt el is múlt. Tegnap délután meg mensisen kezdett fájdogálni a hasam egy hangyányit. Sad Ennek ellenére semmi. Azt hiszem ma még szedem a bogyót és ha holnap reggel is nega lesz, akkor hagyom az egészet és megvárom pirit.

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike még lehet 2 csíkos a teszt!!!!!!!!!!!
drukkolok+++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Hát nem is tudom....
Ma még beszedem a bogyókat, aztán holnap csinálok megint egy tesztet, aztán szép lassan/gyorsan el is hagyom, hogy Piri megérkezhessen.
Most elég szürkén látok mindent. Meg kell, hogy mondjam :(

Bár a mai teszten semmi jele nem volt a dolognak, hogy lenne némi esély arra, hogy bezebrásodjak.

Kép

Kép
princzike
 
 


szerintem pénteken tesztelj!!!!!!!!
csak 1 jó tanács!!!!!!!!!! :wink:

meg látom 3 napod van a tesztig...........nagyon korán teszteltél!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: