Új privát üzeneted érkezett!

@scolo: Koszi szepen az infot! Remelem ez a kb osszesen 15 perc nem kavar be. :(

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@scolo:
lehet nagyon hülye kérdés lesz(ha igen előre is bocsi), szóval van olyan h valakinek nagyon erős az immunrendszere és amiatt nem esik teherbe?
bunny88
 
 


Egyáltalán nem hülye kérdés!
Elméletileg lehetséges. Gyakorlatban még nem találkoztam vele.
Pár teszt kell, és megállapítható, még persze egy jó immunológus aki kooperal a nődokival. :)

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 

 
 

Köszi a választ :) csak azért kérdeztem, mert pár napja beszélgettünk egy ismerőssel és mondja h kb 2 hetente meg van fázva, én akkor gondolkodtam h én mióta haza költöztem Angliából
bunny88
 
 


2 éve egyszer sem voltam beteg, pedig emberekkel dolgozok,meg hát a családban is mindenki többször volt már náthás, és egyszer sem.szóval erről jutott eszembe, hogy lehet e "túl erős" az immunrendszerem.
bunny88
 
 


Bunny, nagyon is lehetseges, de ehhez kell Immunologiai vizsgalat: Nk olosejt funkcio, csak maganuton vegzik el, ill 3x veteles utan OEPre, gyozd kivarni, kb 30.000 Huf korul van, 1 het mire lesz eredmeny.
Ennek van egy bovitett valtozata ahol az apaval egyutt nezik a vert, amit alloimmun vizsgalatnak hivnak, ez a parnak 106 ezer HUF, 5-6 het az eredmeny. Itt azt nezik hogy a ket ember egymassal osszeegyeztetheto e, ez is okozhat veteleseket ill, ha nem sikerul a terhesseg azt is. Ezt is csak ugy vegzik OEPre ha 3x ill afeletti vetelesnel.

Az NK olosejt fokozott aktivitasa kialakulhat esetleges mutetsorozat utan, vagy mas, hosszan szedett gyogyszerkura miatt ( nem fogigatlo), esetleg hosszan fennallo kronikus gyulladas miatt ( pl mandulagyulladas)

Ettol fuggetlenul, meg igy is sikerulhet termeszetes uton a baba! ( ha emelkedett az NK funkcio) Immumologust kell keresni.
reginand1pont0
 
 


@reginand1pont0:
Köszi a választ :) hát jó drágán csinálják ezt a vizsgálatot. hál istennek nem volt vetélés, és igazából ez a 4. próbálkozó ciklus, úgyhogy még az elején járunk. csak picit fura így vissza gondolva,hogy amíg kint éltem átlag 1-2 havonta meg voltam fázva meg sok gyul. csökkentőt kellett szednem, amióta itthon élek 1x sem.ezért fordult meg a fejemben
bunny88
 
 


Hello lányok hogy telik a hètvège?
Èn rengeteget pihenek olyan jo. Ès keresem a tüneteket de nem igazán jönnek pròbálok örülni neki persze nem könnyü - decemberben pontosan (5+6) ezen a napon voltunk orvosnal es rá 3 napra pedig jött a baj. De igyekszem nem gondolni rá ès hinni hogy ezuttal minden rendben lesz.

Dpo-n járok/nem várthoz közelgök, ki mikor tesztel?

Caroline felfedezted az ovulaciod, megvolt? Ugy rèmlik kb èpp ott jársz.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:
Ne idegeskedj azzal csak ártasz :( Minden rendben. Anyudék hogy fogadták, hogy nem mentetek? Mit mondtatok nekik?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@littlebiscuit:
Mèg várom az ovut, mèg nem volt meg.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Ja! 12. Cn.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Kiscsillag, hát szomoruan persze.. munkahelyi gondot hoztam fel a hétföi napra, hogy nem kaptam szabit.. szörnyü kamuzni de nem akartam igy közölni a dolgot..

Caroline akkor csak ügyesen
:-) szoritok hogy szèp szabályos ovulácio legyen ès aztán egy pèldás fogantatás :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@caroline4: Lh tesztelsz, vagy cervix valadekot nezel? Szerintem 13-14 korul biztosan szep ovud lesz :) bar lehet h littlebiscuit taktikaja lesz a tuti, hogy engedd el magad es legyetek minden este egyutt ha tudtok most 3 -4 napig ;) Lehet en is hanyagolom majd a homerozest es a tesztelest mert tenyleg bele lehet kattanni es behuzom en is magam ha egy pillanatra nem figyelek ;)
dpo

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Sziasztok!

Nálunk is pihenős a hétvége,épp most ebédeltünk :-D

Ma nem tudtam releváns hőt mèrni mert 3 órát aludtam.
Pontosabban mèrtem,de elég alacsony volt,nem igazán bízom így meg benne.

Sajnos teljesen fel van borulva az alvásom,az ejszakás hét miatt.
Tegnap aludtam este 8-tól éjfélig,aztan fenntvoltam reggel hétig,aztán aludtam fél 11ig...
Csináltam ovutesztet is,de nagyon halvány a csíkom,lehet megvolt az ovu.

15.cn

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!

Kellemes hétvégét lányok!

Nálunk izgalmas volt a hétvége. Tegnap összeültünk a szüleinkkel, hogy az esküvőt szervezzük és a végén bejelentettük, hogy jön a baba. Mit ne mondjak vegyes érzések lettek. A párom szülei lazán fogadták, mert nekik van már unokájuk, de az én szüleim egy kissé kiakadtak. El is sírtam magam, hogy azért lehetett volna szebben is reagálni.Rögtön azzal jöttek hogy akkor halasszuk el az eskövőt egy évvel stb stb. De szerencsére marad minden a régiben.

Ti hogy vagytok? Kinek hogy telt eddig a hétvégéje?

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@ritus922:
Szegény, biztos vagyok benne a szüleid őrültek a hírnek. Engem mikor esküvő elött voltunk semmivel sem lehetett volna eltántorítani az eseménytől. Lehet csak az idegeskedéstől féltenek téged meg a babát.
Caroline Lh tesztelés vagy csak hőmérőzől? Élvezzétek egymást ( ahogy szokták mondani).
Kiért is kell most izgulni (mind ovu megléte, mind nem várt ne jöjjön) ?
Most nekem is pihenősen telik a hétvége. Olyan aluszékony vagyok hogy minden napszakban simán aludnék. Nekem a kifejezett tünetem hogy mell fájdalmam, duzzadás van. Néha rám jön a hányinger ( de nem feltétlen reggel) és bizonyos szagokat sem vidékek jól nem tudom ez normális vajon?
További jó hétvégét kívánok!

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


@ritus922: Sajnalom, h a szuleid igy reagaltak, de en is probalok johiszemu lenni es feltetelezem, h csak nem tudtak kezelni a johirt, h nagyszulok lesznek :) De ami biztos, hogy ne logatsd az orrod hiszen ez a dupla orom igen ritka, hogy eskuvo is es baba is kozel egyidoben jonnek az ember eleteben ;) Ne engedd hogy az oromodet bearnyekoljak negativ gondolatok ;) Amugy meg nem ertem h mi az ok okozati viszony a baba es az eskuvo elhalasztasa kozott :( Azt megszabad kerdezni, hogy a szuleid a kedveseddel milyen viszonyt apolnak? Remelem h hamar feldolgozzak ezt a sok jo hirt es kitudjak fejezni feled az oromuket <3

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Mi megint usziban vagyunk. :( A partrol szenvedek es irom ossze a jovoheti teendoimet :( A ferjem uszik csak. :( Mi is punnyadtunk delelott, a hetvegi mosas, takaritas, rendrakas utan.

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


ritus:
Biztos csak kell egy kis idő, míg feldolgozzák a hírt! :) A lényeg,hogy neked legyen ez az időszak nagyon boldog és stresszmentes! :)

latkafr:
Engem most főleg a munkahelyi dolgok foglalkoztatnak. Te érzel esetleg valamit? Nekem 2 napja fáj a mellem, már nem tudok hason aludni, de ez lehet mensi tünet is :)

Littlebiscuit:
Csak nyugi! Próbáld meg valamivel elterelni a gondolataidat ésbiztos nehéz, de élvezni ezt a szép napot! :)

9.dpo
kolibri25
 
 


pontosabban 10. dpo, csak elszámoltam :D
kolibri25
 
 


Lányok, ki hányadikán tervez tesztelni? Melyik napokat lehet várnunk nagyon? :) :)
Little, minden szép és jó lesz, a mostani csíkocska nagyon erős, baba meg kapaszkodik :) Te csak lazíts!

Ritus, túl vagytok rajta, ne rágódj, szerintem csak meglepődtek. :) minden rendben lesz és Te még sugárzóbb leszel, mint amúgy lennél :)

Gorzi, mikorra kaptál időpontot a dokinál?


Hogy vannak a régen hallott Lányok?

Tud valamelyikőtök esetleg jó applikációt napirend tervezéshez? Latkafr írtad, hogy jövő heti todo listát írsz, én is így szoktam indítani a hetet, de mindig elkezdem papíron, aztán rajövök, hogy telón a legjobb, az mindig kéznél van. De nem találtam hozzá igazán jó appot még. Van ötlet?

Élvezzétek a tavaszt, itt most 17 fok, még barnultunk is :)
bikbok
 
 


@kolibri25: Amit erzek, vagy tapasztalok azt probalom egybol megosztani veletek, hogy tokeletesitsuk a "tuneteket" es igy tisztabb legyen a varazsgombunk ;) Annyi van nalam, h a tegnapi termal viz nem esett jol es 10-15 perc utan mar kint is voltam a medencebol. Utana kicsit megpuffadtnak ereztem a mehem korul az alhasam. A cicim nekem nem feszul egyaltaln, de nalad ez igen csak jo jel ;) Tobb pisiingerem van, es talan tobbszor is megyek mosdoba is ;) Oszinten, mi nagyon szeretnenk hinni, hogy pozit tesztelunk nehany nap mulva ;) Remelem nek okozok csalodast se nektek se a szivem szerelmenek ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Latkafr, kolibri annyira deukkolok nektek!
Bikbok köszi a megnyugtatò szavakat!

Ritus szerintem nem szamitottak rá ès nem tudták hova tenni. Illetve tudják hogy babát várni meg esküvöt lebonyolitani nem könnyü egyszerre ès biztos òvnak is nehogy tùl sok legyen. Hanyadik hèten vagy most? Mikor mèsz legközelebb dokihoz?
Èn kinèztem magamnak aprilis 21-et akkor 7+3 leszek (kèsöbbi peteèrès miatt - 3 nap). Jövöhèten ellátogatunk hogy kell-e idöpont. Tökjò mert ez a doktornö itt csak fèlidözik mert egy kis lakòpark gyakorlatilag ahol vagyunk igy kevès betege van eddig idöpont se kellett.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@latkafr:


Igazából én se értem hogy mi a kettő közötti összefüggés. Apukám még ma is mondta hogy nagyon gondoljuk át ő elhalasztaná. De jövőre már ott lesz a baba és hát úgy nehezebb lesz. Szerencsére a szüleim jól kijönnek a párommal nincs semmi gondjuk vele.


@littlebiscuit:


Nem tudom pontosan hogy hanyadik hétben vagyok. Ha azt nézzük hogy április 1.én mondta a doki hogy kb 5 hetes akkor ma vagyok 6+3 és kedden megyek fél 5-re akkor már biztosra fogom tudni hogy mennyi idős is a baba.






Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


Ritus akkor nagyon közel járunk egymashoz :) december eleji bèbik hajrá :-)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:
Az utolsó mensi szerint nov 21én kellene megszületnie de lehet december lesz belőle :) ha még is december akkor csatlakozok majd a decemberi babacsoportba :)

Lilypie First Birthday tickers
ritus922
 
 


@littlebiscuit:


Ápr.21.-e egy jó időpont. Akkor megy a férjem spermavizsgálatra. Tudom, a te vizsgálatod sokkal izgibb, de remélem aznap mindketten jó híreket kapunk! :)
kolibri25
 
 


Ritus a hosszu ciklusod miatt valamivel tuti elörèbb lesz bar ezt sose tudni igy elöre ..
Kolibri akkor jol kinèztem az idöpontot! Dehat ki tudja lehet a vizsgalat neki már nem is fog kelleni mert közben kopogtat a gòlya.
Lányok èn egy igazi parakismami leszek aza vagyok. Ma parszor ereztem enyhe nyomò görcsöcskèket meghatarozhatatlan honnan de kb a mèhem bal oldalan - vagy a petevezetèk táján. Na akkor nekialltam kiolvasni a mèhen kivüli szakirodalmat a neten mert aggodtam hogy csak egy oldalon èrzem. Most megjelent ugyanez (bar tènyleg állati enyhe valami) a jobb oldalon is igy megnyugodtam biztos normális :roll: :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Kolibri, Little szoritok a vizsgálatokhoz, bár nem lesz szükség rá, hiszen minden renben lesz :)

Bibok, én az AnyDo-t használom :) http://www.any.do/anydo/

Ritus, akkor valószínű tényleg, annyi van, hogy nem akartak túlterhelni egy esküvő szervezéssel, és szerették volna, ha a babavárásnál, a babóra tudnál koncentrálni?! Nem tudom. Az a baj, hogy nincs viszonyítási alapom. Mi kintról szerveztünk kb mindent meg emailben. A ceremónia elött kb másfél - két héttel jöttünk haza és akkor fixáltunk mindent le. Volt polgári szertartás, köszönő ajcsikkal, állófogadással, tortával; utána fozózás; majd egy páros fotózás a duna parton a templomi ceremónia helyszínén, utána meg nálunk volt egy kb 40 fős hidegtálas kis fogadás.  Ami tippem van neked és minden menyasszonynak :) Hogy a tanud ha lehet mindig legyen veled :) Nyilván a bavonulások alkalmával ő már a helyén van és ő is vár téged, de valaki jó, ha veled van kint a bevonulások elött, aki elrendezi a ruhádat, hajadat, sminkedet :) Én kicsit póruljártam a templominál :) A duna parti fotózáson a hajamat kicsit megviselte a szél :) és én voltm olyan naív, hogy mondtam a tanumnak, hogy menjen nyugodtan és majd a veremónián találkozunk :) Háát, a ruhámat a férjem segített eligazgatni a bevonuláshoz, mert hosszabb uszályom volt és én nem tudtam eligazgatni, mert akkor a bolerom esett le :) Szóval nem éreztem olyan igazi királynónek magam, akkor, inkább egy kis csapzott madárkának :) Szóval ez az egyik tippem, a másik, hogy a tanudnál nem rossz ha van egy mikroszálas TISZTA törlőkendő és egy univerzális kárpittisztító és 2-4 db extra hullámcsatt :)

Mi most értünk haza, készülünk a holnapra :) Ma nem volt ez a nagy pisi inger és nem is kellett gyakrabban mosdóba mennem, mint korábban. Teszteléssel kapcs nem tudom, mi legyen. Ma reggel teszteltem egy negatívat egy 25-ös teszttel, mert nem bírtam magammal :) szomorkodni nem szomorkodom, mert ilyenkor még simán  megnyugtathatom magam azzal, hogy "még túl korán teszteltem" Mi azt terveztük, hogy 16 -17 körül szeretnénk tesztelni, ha nem jön meg a nem várt :) Little, te hányadik dpo-n teszteltél? 

Kellemes estét Mindenkinek és pozitiv teszteket a kövi hétre is :) :D :X

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@littlebiscuit:Hagyd abba a szakirodalom olvasast és az ondiagnosztizálást!!!!! <3 <3 <3 Szépen cseréld le ezeket a könyveket most "boldog, nyugodt babaváros" cuki babakék és babarózsaszín könyvekre :) Tényleg ne stresszeld magad, chill :) Jó zene, vagy egy jó film, egy arcpakolás vagy egy uj körömlakk :) Kapcsold ki a paramami gombot <3


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Latkafr köszi a tanácsokat igyekszem :-D
Èn 21/22 dpon teszteltem vègül nem tudom 100% bizonyossággal melyik nap volt az ovulacio. De gyakorlatilag egy hèt kèsèst vártam ki.. te hanyadik dpon vagy? Csak az èn mániám ez a korán nem tesztelünk de szerintem a legaltalanosabb hogy a nemvártkor lehet tesztelni. Azt viszont szerintem èrdemes kivárni.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:
Ha el akarod magad foglalni kezd el a Barátnőim a terhességről könyvet ( neten fent van) nagyon szórakoztató :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@littlebiscuit: Fura dolog ez a teszteleses tema. En ugy lennek vele, hogy csak akkor tesztelnek ha kesik, tehat a + 1 es +3 nap kozott. Tovabb folosleges varni ;) mert ugye ket opcio van ;) mert vagy megjon, akkor meg folosleges a teszt ;) vagy pedig nem jon meg, mert ahogy te is mar reg terhes voltal mikor eros pozit teszteltel ;).

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


9.dpo ;)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


Igen a Barátnőim a terhességrőlt en is ajánlottam már párszor :-D
Szerintem a legjobb könyv ebben a témában,pedig olvastam már párat.

Én egyetértek azzal hogyha jól megtapad a baba,akkor nem fog elmenni egy kis sétától.
De azért tényleg nem árt az óvatosság,csak egy idő után nagyon nyomasztó,mindig figyelni, hogy jajj mi van ha összejött én meg borozok/tornázok/stb...

Megvolt a tegnapi összebújás,remélem összejön a mai is :lol:

Én majd szerintem ápr. 28-29.körül tesztelek,mert az előző ciklusom is hosszabb volt picit.
Viszont a barátcserjét mindig elfelejtem, vagy a reggelit vagy az estit...
Pedig pont most kéne!

15.cn

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@littlebiscuit:
Nálunk pont amikor kiderült másnap mentünk Prágába busszal, plusz ott is városnézés egyebek. A lényeg ha erős a baba nem lesz gond. Csak pozitívan :)
Többieknek is sok sok pozitív energia :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@bikbok:
Én 22.-én kaptam időpontott.
Little: tényleg ne ellemezd magad, különben ilyen kisebb görcsök nálam is vannak. Tudod csak kapaszkodik a baba :-).

Úgy látom az a hét csütörtök,péntek izgalmas lesz!! :-)
Nagyon szorítok a tesztelőknek!!!

Kép
gorzi
Keszthely
 
 


Haat Lanyok, nekem nagyon visszaesett a hom a 10. dpon. Az elso ciklusban a 10. dpo utan esett vissza csak egy-egy tizeddel, a masodikban pedig csak a 13.dpo utankezdett esni ilyen lepcsozetesen. Ez nemtul biztato :( Lehet a beagyazodasnal bekavartam az uszassal es a wellnessekkel. Nuh majd meglatjuk ;) Azert nem adjuk fel :)


(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@latkafr:


10. dpo-n még nem fog megjönni, nyugi, az hogy most esett, semmi de semmi jelentősége nincs. Egyáltalán nincs. Nem kell minden nap ugyanazat a hőt mérned a luteális fázisban. A hossza a lényeg, nem pedig az, hogy mennyire magas.

Amúgy kérdeztétek milyen a mostani ciklusom:

barátcserje mentes
gyógytea mentes

szedek: e-vitamint naponta, femibiont két naponta. 

nézem a cervix nyákot, vezetem a hőgörbémet és ovutesztelek is. 

Tegnap is elég jól látható volt a második csík, de nem volt még túl erős. Azért ma reggel megcsináltam még egyet, de az sem volt még pozi. A telefonos appom azt írja, ma van ovum. De szerintem majd inkább holnap lesz. Picit esett a hőm is tegnaphoz képest. Bízom abban, hogy holnap már pozi lesz az ovutesztem. 

13. cn



Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

Megint valami hiba csúszott a számításba nálam,mert bár le volt esve a hőm,és tegnapi hülye alvástól nem tudtam mérni,a mai sincs a coverline felett.Azért majdnem 6 óra alvásnak elégnek kéne lennie...
Ezekszerint mégse volt ovu igaz?

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/a ... 32800_.png

16.cn

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


@latkafr:


Szerintem sem sok a 10. dpo-n a 2 tizedes csökkenés. Tegnap nekem is esett egy tizedet, ma újra visszament. A lényeg, hogy a cover line fölött maradjon! :) A végéreberakom a hőgörbém...

Caroline:
Akkor mindent bele csábítás terén! ;) Reméljük bejön neked ez a mentes hónap! :)

Képzeljétek a hétvégén kicsit kiruccantunk, és láttam 3 gólyát. Úgyhogy az az érzésem ebben a hónapban 3 pozi tesztesünk is lesz itt a fórumban! :D

11. dpo

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/4 ... 32800_.png


kolibri25
 
 


Jó reggelt lányok!

Latfakr,
Semmi ok aggodalomra. Látod én még pecsételtem is, szinte tuti hogy le is esett valamelyest a hőm, a menzeszem próbálkozott aztán mégis más vége lett.
Valahogy most minden olyan más. Mintha a szervezetem nem reagálna olyan 'súlyosan' a terhességre, hormonokra. Emlékszem a multkori eseteknél olyan hirtelen rámjöttek nagyon erősen tünetek, a mellem ugy elkezdett feszülni egyik napról a másikra, ugyanez a pisilési ingerrel. Most olyan kis nyugis. Remélem jót jelent..

Caroline, szerintem akkor ma mindneképp bujjatok össze, mert aztán lehet hogy hajnalban jön az ovu... :) szurkolok :)

Krystin, simán lehet hogy most van ovud, a leesés és emelkedés ezt bizonyithatja.. de látom voltak együttlétek jó időben :)

Jajj lányok, hogy lehet nem utálni a hétfőt? Lehet hogy már a munkámat utálom inkább és ezáltal a hétfőt? Nem tudom, de úgy szeretnék motiváltabb, inspiráltabb lenni de valahogy nem megy ..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


Köszönöm a bíztatást!
Igen,most szerencsére jól jött ki a lépés,remélem eredménye is lesz.

Hát én amúgy szeretem a munkám,de most én is a hátam közepére se kívánom a melót
Tünetekkel kapcsolatban:Érdekes mert az egyik kolléganőmnek,meg a sógornőmnek se volt semmi baja terhesség alatt.A kolléganőmnek néha(nagyon néha!) egy kis émelygés,sógornőmnek semmi.
Én ráadásul egyik kislány a másik kisfiú lett 

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Krystin,
igen, nem feltétlenül kell mindenkinek ölelni a wckagylót :D persze korán van még kijelenteni hogy ez a dolog elkerül majd meglátjuk :D Mondjuk én alapból nem vagyok ez a felfordul a gyomrom tipus..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Little örülj neki,én pont olyan vagyok :-D
Ha fáj a fejem,ha nem tetszett az étel amit ettem igazán és mév sorolhatnám :roll:

Lilypie First Birthday tickers
krystin
Budapest XXI. kerület
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!


Igaz, hogy csütörtök, péntekre nem várom, de majd csak 19-20 környékén tervezek tesztelni. Meglátjuk mi lesz... Vannak jelek tünetek, de kétkedve fogadom őket.
Beteszem a görbémet, kérnék véleményeket.





Krystin
Az nem lehet, hogy megvolt az ovud, és csak lassabban emelkedik a hőd?

Little
Légy pozitív! :)
Megtapadt a baba, és a nagy séták, és lépcsőzések ellenére is ragaszkodik, kapaszkodik! Nincs tüneted, lehet annak is az oka, hogy őt a te szervezeted elfogadja, ami jó. :)

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Third Birthday tickers
scolo
 
 


@scolo: wow ez egy szépséges görbe. Miket érzel?

Littleb, szerintem sem gond, hogy nincsenek tünetek, ha vannak, sem garancia semmire, így ahogy írták is a Lányok, meg Te is, élvezd hogy béke van odabent és ezt tartsd is meg :) Reméljük Te leszel a magazin Kismama akinek csak a haja meg a bőre lesz szebb és ennyit, meg a pocakot változtat a terhesség :)

Latkafr, szerintem a wellnessel nem okoztál gondot, azt érezted volna nagyon, ha bántja a benti folyamatokat, de nem görcsöltél, nincs semmi gond. Csak kicsit rocky a luteális. Legyen szépen cover fölött 18 napig, tudod, Te írtad nemrég :) drukkolunk!!

Nálam minden okés, remélem még egy nap a mensi max aztán kész. Szerintem a hőmérőzést elutazásig folytatom, elvileg az ovu meglesz előtte, így tesztelem is, de amúgy tényleg mentes hónapot csinálok, meg ovutól nem erre fókuszálok :)
bikbok
 
 


@scolo: allitom, h ha tesztelnek szerdan pozi lenne :)

(ღ˘⌣˘ღ)
latkafr
Isère
 
 


@krystin:
De! Szerintem megvolt az ovud. Nem törvènyszerű a coverline főlè emelkedès az első dpon főleg ha ekkora a leesès előtte. A lènyeg h fölfele tart. Lehet csak holnapra èri el a magasabb szintet. Ha viszont holnap csökken, akkor nem volt meg az ovu. De hidd el nekem holnap a cover li e fölött lesz.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 


Èn is láttam gólyát a ciklusom elejèn a faluban ahol felnőttem.

Lilypie Pregnancy tickers
caroline4
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?