Új privát üzeneted érkezett!

igen csupa csupa 9-es!!!!!!!!!!
kedvenc számommá fogadom!!!!!!!!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Ma voltam tanácsadáson, és nagyon el vagyok keseredve. Azt mondta a doki, (a sajátom szabin van, új volt) hogy UH-on nem lát a babának gyomortelődést, és nagy valószínűsége van akkor a nyelőcső szűkületnek. Pláne, hogy az AFP-m se túl fényes. Csak lestem, mert eddig mindig azt mondták, hogy rendben az AFP. Hazajöttem megnéztem a 3D-s leletet, azon a telődés norm, remélem nem csak a sablonban maradt benne, hanem a doki meg is nézte. Bár nem mondta. Legközelebb megint 4 hét múlva megyek, mondjam a dokimnak, hogy nézzen rá, hogy mi a helyzet. Addig? Remélem csak az a helyzet, hogy ma még nem ivott a baba. Amúgy szépen fejlődik, pont töltöm ma a 30 hetet, és a mért kor az 31 és fél hét. Másfél héttel nagyobb. Ja, és megfordult, már nem faros. A doki jól leszúrt, hogy 13 kilónál tartok, és még van vissza 10 hét, diétázzak, de ez érdekel most a legkevésbé. Levivel is 16-ot szedtem fel, de le is ment, most is havonta 2-öt szedek fel, úgyhogy nem érdekel.

Kép
Kép
naegele78
 
 


Naegle
Kit érdekel ilyenkor a diéta! Szerintem nem szedtél fel túl sokat. Remélem csak elnézett valamit és minden rendben van nálatok!

Képzeljétek ma megjött! Én olyan boldog vagyok! :lol: :oops: Most biztos dilisnek néztek... :roll:

Kép

Kép
princzike
 
 

 
 

Sziasztok!!!!!!!!
nekem akrobata fiam van!!!!!!!!!!!!!
megint átfordult medencevégűbe!!!!!!!!!:):):):)

méretei:

BPD: 76 mm
TH: 75.1mm
FL: 57.1mm

jó szívműködés
ép gerinc telődő gyomor és hólyag
mellső falon fundusban tapadó lepény
átlagos mennyiségű magzatvíz!!!!!!!!

és medence végű fekvés!!!!

naegele szerintem menj el a saját dokidhoz!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok, hol vagytok? Mindenki nyaral?

Kép
Kép
naegele78
 
 


én itt vagyok......én holnap megyek 1 napra nyaralni......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én is vagyogatok, csak nálam anyós szindróma van megint és rohadtul nincs kedvem semmihez...
A tanfollyamnak vége, levizsgáztam. A költözést meg már alig várom. Ezekl az utolsó napok-hetek már nagyon rosszak...

Nita! Jó nyaralást!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pruci gratula a vizsgához. Mi is megyünk a Balatonra 2 hétre hétfőn, anyósom és apósom is jön. Együtt érzek veled.

Kép
Kép
naegele78
 
 


Nem nagyon tűntem el én sem, csak egy rakat dolgom volt a héten és sajna a jövő hét is hasonló képpen fog telni szerintem.

Nita
Szupi eredmények. Gondolom akkor a kúszás- mászással sem lesz több bajotok :)

Pruci
Gratulálok a sikeres vizsgához!

Lányok, ti meg már mindjárt szültök! :)

Többiek hol vagytok? Kérünk helyzetjelentést!!! Tessék jönni!
Encike? Gabóó? Edi? és még sorohatnám....

Én jövő hét pénteken megyek vérvételre, aztán rákövetkező héten kedden meg a dokival megvitatjuk az eredményeket! Kíváncsi leszek nagyon. Remélem csupa jó hírrel fog fogadi és augusztusban inszemezhetek.
Most is egy csomó ember szül a környezetemben, csak én vagyok így lemaradva :cry:

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!
megjöttem!!!!!!!!!!!
nagyon de nagyon jól éreztem magam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
de sajna csúnyán leégtem elől-hátúl mindenhol ......annak ellenére hogy a tiltott időbe nem tartózkodtam a napon és be is voltam kenve!!!!!!!!!!
most szenvedek kicsit...no meg még nagyon fáradt vagyok......tegnap éjfélre értem haza mert annyit késtek a vonatok!!!!!!!!!
plusz huzatot kapott a jobb szemem a vonaton....igaz ez a az én hibám mert nem tudok a seggemen űlni hanem az ablakba lógok..........:)

Barnika nagyon élvezte a vizet....ugy rugdosott ahogy a hullámok lökdösték a hasam......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Akkor most elmondhatod, hogy egész kalocsai barna lettél :lol:

Nálunk tegnap délután olyan vihar volt, hogy csak na. Azt hittem a fejem fölött fognak repkedni a kicsavart fák!
Most kell egy kicsit rendzkedni a kertben, mert az egyik telekszomszédból egy rakat akácfaágat hozott át a nagy szél.

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike!

Ne tojj be, én is le vagyok maradva. :cry: Sajna akkor se lesz jobb, ha Dunának megyek. Ez van.

Nita!

Vigyázz nagyon magatokra!!!

KépKépKép
bikfy
 
 


Naegele!

Bár nem írtad, én már nem bírom kivárni, mi van Emma gyomortelítődésével? (Bocs, ha bánt a kérdésem, de izgulok értetek. ) :oops:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy
Még csak az kéne, hogy Dunának menj. :shock:
Most egyébként hogy állsz? Dokker mit mondott?
Szerintem a legutolsó görbéd nagyon-nagyon jó volt. Volt eredmény? Le vagyok szerintem maradva.... :oops:

Kép

Kép
princzike
 
 


lányok én nagyon élveztem a vihart.....fotóztam is...... :lol: :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:twisted: :twisted: amit írtam elszállttt!!!!!!!!!!!!!
sziasztok! én is itt vagyok, megjöttünk Hajdúszoboszlóról. Nagyon jó volt, csak hamar eltelt az 5 nap. :cry:
Visszaolvasok és jövök!

Kép
kissedi
 
 


Szia Kissedi!!!!!!!!!!
örülök hogy újra itt vagy!!!!!!!!mesélj!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Edi
Szia te csavargó :lol: Gyere mesélj és hozz sok-sok fényképet :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Lányok, holnap jövök és mesélek. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


várunk.... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


hello lányok!
megint elszállt amit írtam, már az agyamra megy :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
nos.a lényeg, hogy 6 napja késik. tegnap reggeli tesztem negatív. nyaralás alatt kellett volna megjönnie, múlthétvégén. erre semmi. ettem minden nap egy fél citromot, meg a gyógyvízben is voltam. szerintetek ez ennyire eltolhatja?? vagy a sok szexnek ez az eredménye, :oops: :roll: hogy összehoztuk Szoboszlón, és még korai volt a teszt?Jajj!!!! szerintetek mikor teszteljek újat? Semmi jele, hogy meg akarna jönni.
bocs,az élménybesz.elmaradása miatt, legközelebb leírom mivolt. jó éjt.

Kép
kissedi
 
 


Kissedi lehet hogy így eltolja a sok citrom!!!!

szerintem várj még pár napot és ha még mindíg semmi akkor tesztelj egy 10-es erősségűvel!!!!!drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kissedi!

A gyógyvíz miatt én is jártam már így. De szorítok, hogy inkább baba legyen. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok.Totálelmaradtam tőletek,július 8-án meglett Zétény fiunk,3 óra alatt,igaz előtte 30 óráig 5 perces fájásaim voltak,kicsit ki voltam mire szülni kellett,de megment simán.3090 g-mal és 49 cm-rel,szopizik jól vagyunk,3 cm hosszú hajunk sötét hajunk és hatalmas kék szemünk van....sajna az uh igaz volt,a jobb oldali veséje egyáltalán nem fejlődött ki,de amellékvese megvan és az is nagyon jó a hormonok miatt.Most rohanok szokás szerint a picurhoz,nagyon jó baba éjjel egyszer vagyunk fenn...:)
puszi mindenkinek,sietek képpel és részletekkel....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Vernike!!!!
Gratulálok :lol: :lol: :lol:
Jaj de jóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!
Ügyes csaj vagy!! 30 órán át 5 perces fájások :shock:
Örülök, hogy minden rendben és hogy megvan a mellékvese :lol:
Várjuk a fotókat :lol: :lol: !!

Puszi

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Sziasztok!!!
ma én összepakolom a korházi cuccom mert reggel rózsaszines folyás távozott.....nem nyákdugó volt ez 100%......
dokim csak holnap lesz......most pihizek semmit se csinálok..........de parázok mert a gyerekkel egyedűl vagyok itthon....api már dolgozik.........autónk nincs ha esetleg menni kéne........

Vernike gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vernike!

Tiszta szívből gratulálok!


Nita!

Sokat gondoltam Rád az éjszaka. Mondd, hogy minden rendben!

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!!!!!!!
jelentem én is jól vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!

viszont nehogy minden oké legyen kis Mátémnak fitymaszűkülete van... tegnap este óta a kukija csúnyán be van dagadva.ma elvittük urológára......ott kaptunk beutalót abba a hülye Heim Pál kórházba......szerintem holnap reggel valahogy elvisszük és 1 napot ott kell maradni...műtik.........de viszont holnap nekem is dokihoz kell mennem szóval nagyon necces a dolog!!!!!!!!
addig kamillázzuk neki!!!!!!!
csajok én jobban félek szerintem mint most ő..........bár ahogy meglátja a dokikat elkezd konyulni a szája...pedig ő nem szokott sírni......de hogy én nem fogom kibirni sírás nélkül az tuti!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vernike! Hatalmas gratula és még nagyobb puszi nektek!
Nita remélem még kibírja egy ideig odabenn Barnika.Szegény Máté. :cry:
Nekem tegnap megjött.Reggel annyi volt.... :oops: (bocs)Most egy kicsit hullámvölgyben vagyok, de innen csak felfelé van!!!!
Képzeljétek kaptam egy óvónői állást!!!! Már a jelenlegi helyemen csak 10 napot dolgozom! Most betanítás van. Kicsit fárasztó.De már látom a fényt az alagút végén, és végre azt fogom csinálni amiért tanultam,és amit szeretnék.

Kép
kissedi
 
 


Vernika
GRATULÁLOK!!!!
Gyere majd sok-sok fényképpel. Nagyon ügyes voltál :)

Edi
Franc Piribe :twisted:

Nita
Szegény kis Máté. Bár azt mondják, hogy nem olyan vészes.... kolléganőm kisfiának volt ilyen. Felvágják. Akkor persze nem kellemes, de 1-2 nap és már emlékezni sem fog rá. A kis kukisa is így volt vele. Persze pisinél azért még csípett még pár napig, de aznap délután már elég szépen eljátszott és szinte meg sem látszott rajta, hogy doki bácsinál volt :)
Te is vigyázz magatokra! Majd lefordultam a székről mikor olvastam. Doki mit mondott?

Én meg tegnap voltam dokinál és zöld utat kaptam inszemre :lol:
Hajrá augusztus....

Kép

Kép
princzike
 
 


JA!
Majd elflejtettem... azt is mondta, hogy örül neki, hogy elmászott egy kicsit a ciklusom, jobban mondva volt kilengés, mivel ez azt jelenti, hogy biztos volt PÉ-m (nem csak áll ciklus) és számára ez arra utal, hogy kétszer volt peteérés.
Egy kicsit megilyedtam, hogy megint milyen vad dolgokat produkálok, de megnyugtatott, hogy ez nem baj, mivel ezt úgy hívják, hogy ikrek. :shock: :lol:

Már alig várom, hogy megjöjjön, aztán turbózhassak és jól terhes is maradjak.
Valamelyik este ráadásul azt álmodtam, hogy a doki azt mondta nekem, hogy ikrekkel vagyok terhes. :shock: Azt hiszem agyamra ment az örömködés :)

Kép

Kép
princzike
 
 


És nem tudjátok hogy ez ha reggel bemegyünk akkor este haza is engednek e?
holnap megyek dokihoz.....akkor tudok mondani valamit.....
de hála azóta nem volt semmi.....kop.........kop......kop!

kissedi gratula az új munkádhoz!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Szerintem nem fognak ott tartani benneteket. Igazából csak felvágják neki vagy ilyesmi :roll: :?
Nem egy "nagy" történet. OK, tudom én könnyen beszélek.....
De ezek a kis porontyok olyan gyorsan regenerálódnak :shock:
Már csak a mandulaműtétemből kiindulva is.... amíg én másnap majd meg akartam halni, hogy reggeliznem kell, addig már a kicsi gyerekek, szinte vajas kenyeret majszoltak reggelire... :shock:

Kép

Kép
princzike
 
 


Tényleg!
Nincs meg valakinek a következő könyve kölcsönbe? Vagy ha vki bescanneli és elküldi vagy felrakja nekem egy tárhelyre, az is jó:
A horgolás bibliája.

Sajnos már nem lehet kapni és idén még után sem nyomják :(

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzikém!

Hajrá-hajrá, sokat gondolok rád. Ügyes legyél nagyon, jó hónap az az augusztus.

Nitám!

Örülök, hogy már minden rendben. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!!!!!!!!
mint anya kudarcot vallottam!!!!!!!!!! Máténak napi 3x kell betadinozni a kukiját.....megpróbáltam de nem megy.........annyira fáj most neki....

már én is sírtam vele együtt.........milyen már hogy nem tudom ellátni a saját gyerekem????????

másik:

én is voltam dokinál.....sajna elkezdett kinyilni a méhszájam.....2100-as...szigorú fekvés fenyegető koraszülés!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Szegény kis Máté. :(
Te meg vigyázz magatokra és tessék feküdni! Meg tudod valahogy oldani?

Kép

Kép
princzike
 
 


elég nehezn megy a pihi..sajna nincs segítségem.api dolgozik.... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szegény Nita! Haközelebb laknánk egymáshoz én segítenék.. :wink: Pihizz amennyit tudsz. Szorítok,hogy minden rendbe jöjjön. Nehogy gondold hogy kudarcot vallottál!!!!! Én sem igazán tudnám csinálni.
Princike hajrá!! nagyon szorítok nektek!
KÉpzeljétek én is azt álmodtam a múltkor hogy gyerekem volt. Olyan jóvolt, csak felkelni nem :cry:

Kép
kissedi
 
 


kissedi az álmok előbb utóbb valóra válnak!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Vernike! Hatalmas gratula!!!

Nita! Vigyázz magadra nagyon! Azért próbálj meg mindent lightesen csinálni! Ilyen butaságot meg ne is gondolj h kudarcot vallottál! Senki sem úgy született h minden megy neki. Nekem se menne...

Princzike! Hajrá, mindent bele!!! Nekem sajnos nincs meg ez a könyv...

Edi! Tök jó h végre találtál a szakmádnak megfelelő munkát! Olyan jók az ilyen álmok, de sajna mindig felébredünk belőle. De lassan az álmok valóra válnak ám!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pruci veled miujság?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Edi
Az álmok egyszer valóra válnak :lol: Kívánom, hogy minél előbb :)

Pruci
Mi újság veletek?

Nita
Azért veled vagyok és próbálj pihenni.

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Velünk semmi jó, éldegélünk. Babaprojekt elhalasztva decemberre, persze csak ha a párom is jön velünk Pestre és nem anyósékat választja. Persze folyamatosan megy h milyen rosszul csinálom, m otthon kéne maradni a gyerekkel még 1 évet..., de sajnos senki nem ad havi 50000et ami így kiesik. Szóval, szeptembertől munka, aztán decembertől jöhet a tesó, de csak különböző feltételekkel...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


pruci drukk hogy minden sikerűljön!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Vernike!
Nagyon gratulálok a csöppséghez!!! :wink:


Pruci!
Nem tudtok erről (költözésről) beszélni apival? Mit mond? Vagy nem olyan otthon a hangulat?

Nita!
Helyzet? Anyósocskád jól van?

Kissedi!
Akkor, ha azt álmodtad és ez jó érzéssel töltött el, akkor lesz is babód hamarosan. Nagyon szorítok.


Princzikém!
Nálatok mi a helyzet? Van már előrelépés? Úgy megérdemelnéd te is a babát. Nagyon szorítok.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy nem tudom hogy van anyós...remélem döglődik!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

31+5.hetes Barni lak: Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitám!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


És Barni lak is gyönyörű. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Barni lakot köszönjük!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pruci
Hajrá baba decemberben! Remélem addig minden megoldódik a költözés körül is :) Szórítok nektek! Megérdemelné Petra a kistesót! Na meg te is :)

Nita
Ez aztán igen! Micsoda Barni-lak! :)

Bikfy
Ha minden igaz, akkor még pár nap és Piri ellátogat hozzám. Akkor kezdődik majd a 3-ik napon a stimu, aztán repesztés és hajrá srácok! Remélem most terhes is maradok, legalább ikrekkel.
Egyszer nemrég azt is álmodtam :lol:
Nálad mi a helyzet?

Kép

Kép
princzike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: