Új privát üzeneted érkezett!

Princzike és Nitacska
Kép
Vendég
 


Kép
Princzike sok szeretettel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam Mens Mentisben cukor terhelésen. Nem mondom, hogy minden nap ezt csinálnám, de kibírható volt. :wink:

Lányok!

Boldog szülinapot Nektek! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Boldog szülinapot kívánok én is. Puszi

Kép
Kép
naegele78
 
 


köszönöm lányok!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita, Princzike! Nagyon boldog szülinapot mindkettőtöknek!!!

Nálunk semmi küólönös, éldegélünk, még nem tudom h Zoli mit fog dönteni a költözéssel kapcsolatban, de július végén mi Petrával tuti költözünk. Holnaptól megyek tanfolyamra, már most a végét várom... :oops: :oops: :oops:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pruci köszönöm!!!!!!
milyen tanfolyamra mész? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
NEKED is nagyon boldog szülinapot így utólag :)

Köszönöm lányok!


Pruci
Milyen tanfolyam?

Kép

Kép
princzike
 
 


neked is Princzike!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, neked mondott olyant a védőnőd, hogy kell 3 hónapnál nem régebbi házassági anyakönyvi kivonat másolata az önkormányzattól a baba születésére?

Kép
Kép
naegele78
 
 


igen az kell különben a te nevedre kerűl a baba!!!!!!!!!
anno Máténál szó szerint az utsó pillanatba kaptunk észbe........
most juliusba megcsináltatjuk az apaságit!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Módszertani tanfolyam: írás-olvasás tanítása diszlexiás gyerekeknek. Eddig tök érdekes volt, csak ne lenne az a fránya vizsga...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!!!!!!
megjöttem!!!!!!!!!
voltam védőnőnél.........
másfél kilót híztam.....111cm a haskörfogatom...........
de sajna a vérnyomásom/hála anyósnak/ az egekbe..........158/80 és 104 a pulzusom.....
igy most napi 2x vérnyomást kell mérnem!!!!!!!

Pruci tényleg jó volna ha nem lennének vizsgák!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pruci
Jól hangzik. Bár én is szívesen kihagynám a vizsgákat :)

Nita
Te lány! Vigyázzál ám magadra. Ezennel felírom neked receptre a leszarom tablettát!!! Tuti segít. :)
Mikor költöztök?

Kép

Kép
princzike
 
 


princzike várom ám azokat a tablettákat!!!!!!!!!
sajna nem tudunk költözni........ha csak nem vesz nekünk valaki egy házat...... :( :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Jó régen jártam erre! Mentségemre szolgáljon, hogy hétfő óta dolgozom :) Egész jól érzem magam néha. A régiek örültek nekem, az újak nagyon rendesek és szimpik. Furcsa és érdekes, hogy most 3 év otthonlét után teljesen mást csinálok. Tényleg jó a felnőtt társaság is. Csak hát Barnabás nagyon hiányzik. Hiányoznak a nyugis sétáink, a játszóterezés stb....Most két hétig anyukámmal van otthon, akivel imádják egymást.
jövő hétfőn kell menjek az utolsó hcg hormon vv-re. Tudjátok múlt héten már csak 140 volt az érték. A vérzésem is abba maradt hál' istennek. Szerintetek lehet már újra próbálkoznunk, vagy megvárjuk a jövő heti vv eredményét.
Itt a munkahelyemen van két csaj is a régiek közül, aki most babás a másodikkal. Az egyiknek annyi idős a kislánya, mint Barnus. Úgy összeszorult a szívem, ahogy néztem a kis kerekedő pociját :( Legszívesebben elkiáltottam volna magam, hogy én is akarok még egy babát és épp most vetéltem el :cry: Egyébként semmi bajom a csajjal, nagyon aranyos :) Emmának hívják a kislányát. Egyre jobban tetszik nekem ez a név. Na jó, ettől még elég messze vagyok, hogy neveken gondolkozzak :(

Nita te meg ne hergeld magad anyóson!! Tessék csak bevenni azt a Princzike ajánlotta "leszarom tablettát"!

Nita és Princzike! Utólag is boldog szülinapot kívánok én is. :lol:

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Nyanya köszööm a felköszöntést!!!!!!!!!
jogos ahogy érzed magad a pocakos koleginák között.....én is ezt éreztem anno míg nem volt Barnika..........
de hiszem és tudom hogy neked is sikerűlni fog!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok lányok!
Bocs,hogy nem voltam,de el vagyok mostanában.
Lenne egy kérdésem.Én idétlen, lefoglaltam a nyaralást 16-20-ig. és most számolom, hogy 16.-a a 28. napom. :twisted: nem tudtok valami módszer hogy előre hozzam, vagy eltoljam pirit.
Állítólag lehet valami gyógyszert is íratni a dokival.
Köszi

Kép
kissedi
 
 


Nyanya
Köszönöm a köszöntést! :lol:
Elhiszem, hogy elég vegyesek az érzéseid, ha kismami a kolléganő. Azt hiszem én is így éreznék!

Edi
Ebben sajna nem tudok tanácsot adni :(
Bikfy féle AVIVA? Esteleg?

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!
Nyanya, szerintem ebben a hónapban még ne próbálkozzatok, hogy pihenjen a méhed. Elvileg fél évet szoktak mondani vetélés vagy megszakítás után, de azért szerintem az sok, annyit nem kell. Bár a dokid biztos megmondja, hogy hogy legyen. Kitartás! Az érzést én is ismerem, akkor még szülőszobán dolgoztam, sorba szültek az asszonyok, ölelték a babájukat. Nekem meg ki kellett menni bőgni.
Az Emma névért én nagyon oda vagyok, még kislány koromban a tesz-vesz városban láttam, a nyuszit hívták úgy. Szerencsére a férjemnek is tetszik. A Leventét ő választotta.
Kissedi, ezek az eltoló, vagy előrehozó gyógyszerek felborítják a hormonokat. Szerintem a legegyszerűbb a fogamzásgátló, ebben a hónapban beszedsz egy levéllel, és nem jön meg, nyaralás után meg abbahagyod, akkor megjön. Ezek az újak nagyon kevés hormont tartalmaznak, ártani biztos nem fog. Ha már muszáj szedni valamit, szerintem ez a kisebbik rossz.
Vettem ruhát a tesz-veszen. Az elsőt. 10 db 0-3 hó rugi, bady, nagyon szépek a képen, 1800 volt + 600 posta. Alig várom, hogy megjöjjön.

Kép
Kép
naegele78
 
 


Naegle
Az igen :) Szerintem tök jó áron vetted :)
Ahogy elnézem lassan már szülni mész :) Nem dobsz pár képet :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Képzeljétek!
Voltam hétfőn SZTK-ban, nőgyógyászaton. Mondom a dokinak, hogy vizsgálatot szeretnék, hogy nincs-e méhszájsebem, vagy esetleg Chlamydiát is nézhetnénk. Gondoltam tuti ami biztos, legalább egy inszem előtt megnyugszik a lelkem.
Na mi volt erre a válasza???
Volt rákszűrésen? Naná, hogy voltam. Mi ez a hülye kérdés. Persze nem csinálja meg, mert voltam és akkor biztos nincs méhszájsebem. :shock:
Majd a Chlamydiara azt mondta, hogy minek akarom megcsináltatni? Elmesélem a kis sztorimat nagy vonalakban, hogy már mióta és hogyan kűzdünk egy babáért és hát volt már inszemem is, de semmi. Erre... gondolhatjátok mi volt a válasz.
Ha már úgyis letettem a voksomat egy meddőségi centrum mellett, akkor csináltassam meg ott. :shock: Különben is, akár hány nőnek csinálták meg eddig, mindnek negatív lelete lett. És jól elzavart!
Felháborító. :evil: Miért nem lehet megcsináltatni sztk-s alapon? Miért fáj ez neki? Úgy gondolja, hogy az embernek mindig van annyi pénze, hogy vagyonokat költsön orvosokra? Vagy derogál neki, hogy nem az ő számláját duzzasztom?

Kép

Kép
princzike
 
 


Hello Csajok!

Köszi a hozzászólásokat.
Naegele Sajna most már nem tudom a fogigátlót elkezdeni, mert nemsokára középidőben leszek,sztem már így lemaradtam. Nem gond, majd nem lesz annyi pancsi, meg szex :oops: bár apa reménykedik hogy csúszik egy pár napot... :wink: mondjuk én jobban örülnék ha hamarabb jönne,és így letudnám.
sztem jó a tesz-vesz. Én isfenn vagyok. vettem már pár dolgot,de főleg eladásra megyek.
Princzike ez a doki :shock: :twisted:

Kép
kissedi
 
 


Edi
Remélem, hogy tényleg csúszni fog egy kicsit piri :) nálatok :)
Hova mentek pihizni?

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!
nagyon nagy élmény volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 1 órát bent voltam!!!!!!!!!!!!!!Köszönöm neked Pancsika!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Még mindíg fiú!!!!bár eblém hozták a frászt,....nagyon szégyenlős..........folyamatosan takarta az arcát.....
megprobálom még 1x elküldeni élesebben a képet!!!!!


Szóval a méretek!!!!!!!!!

Egy élő magzat fejvégű fekvésben!!!!! /vissza fordult a drágám/:)
Placenta a fundusban tapad.
Magzatvíz átlagos mennyiségű.
Köldökzsinórban 3 ér.

Négyüregű szív,jó ritmusú szívműködés.
Koponya,gerinc épnek tűnik.Rekesz ép.Gyomor és hólyagtelődés látható.
Mindkét vese ábrázolódott,üregrendszeri tágulat nem látszik.
Hiánytalan végtagok,élénk magzatmozgás.

BPD: 70MM
OFD: 90MM
HC: 255MM
TAD: 74MM
AC: 223MM
FL: 50MM
EFW: 1018GRAMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

méretei alapján 27+2.hetes!!!!!!!!!!!!!!!

szóval tökéletes gyerek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Gondoltam bekukkantok hozzátok egy kicsit, mert most épp nincs sok munkám.

Naegele köszi a hozzászólást. Azt hiszem hétfőig már mindenképpen várok, aznap reggel megyek vv-re és este úgyis beszélek a dokival. Akkor majd rákérdezek a dologra.

Nita gratulálok :D

Edi drukkolok, hogy elkerüljön piri a nyaralás alatt. Hová mentek? Egyszer én is csináltam, hogy eltoltam egy kicsit a mensit nyaralás miatt. Fogi gátlóval csináltam. Egyszerűen csak tovább szedtem egy kicsit és amíg szedtem nem jött meg. De látom erről már lecsúsztál. Nem is baj. Ha babát akartok, akkor felesleges ilyen hormonokat szedned még ha rövid időre is.

Princzike hihetetlen a dokid :evil: Az eszem megáll ezeken! Na ezért nem járok én sztk-ba. Szórakozzanak mással.

Képzeljétek be kell valljam, hogy jól érzem magam a munkahelyemen. :oops: Jó a hangulat és a munkába sem kell beleszakadnom. Jól esik minden reggel szépen felöltözni és sminkelni. A korán kelést még szoknom kell. Meg Barnus nagyon hiányzik. De minden du. repülünk egymás karjába és össze-vissza puszilgatjuk egymást :lol: Nem is veszem ki az ebédidőmet, mert így hamarabb leléphetek. Ami még rossz, hogy hazafelé a csúcsforgalomban nagyon lassan haladok a busszal és olyankor már mindig Barnin jár az eszem. Tegnap lerobbant a busz és a következő nem állt meg, így fél órával később értem haza.

Kép
Kép
nyanya77
 
 


ime az én kis sós zsákom:

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Szuper hírek ! Csini kis fügyised :)
Ügyik vagytok nagyon :)
Hogy bírod ez a rohadt meleget és az egyik pillanatról a másikra vihart?

Nyanya
Jó hogy jöttél. Örülök, hogy jól érzed magad a melóhelyen :) A napközbeni hosszabb távolléteket meg csak megszokjátok egyszer. :roll: (bár gondolom milyen rossz)

Kép

Kép
princzike
 
 


Képzeljétek!
Vettem ma Stevia szirupot maganak, hogy kipróbáljam. Eddig csak csupa jót hallottam róla. Kb 300 szor édesebb, mint a cukor és nem van CH taralma. Kicsit más állítólag az íze, de egy próbát megér. És jó vérnyomásra, hasnyálmirigyre, stb. Ha jól emlékszem még külsőleg is lehet használni :shock: Na ezen nagyon meglepődtem.

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike a meleget nagyon nehezen....megy a ventilátor szinte egész nap......a hirtelen vihart észre se veszem........de viszont imádom.........ha dörög,villámlik feketedik az ég.....tudom......tudom hülye vagyok.... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Nita nagyon cuki a babód!Örülök, hogy minden rendben.
Nyanya gondolom milyen rossz lehet,de majd könyebb lesz idővel. Örülök hogy jól érzed magad a melóhelyen, az sokat számít, hogymilyen a környezet. Még az idő is máshogy telik.
Ma nagyon kidöglöttem, alig élek.Api persze ma kezdett dolgozni, én meg hétvégén leszek itthon. :twisted:
Hajdúszoboszlóra megyünk. 5 nap -4 éj. Már alig várom. :wink:

Kép
kissedi
 
 


Kissedi jól pihenjétek ki magatokat!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Nita, nagyon édi a babád, jó, hogy mégis elmentetek.
Kissedi, biztos tuti lesz a nyaralás, mi majd 20.án megyünk a balcsira 2 hétre, hát már én is számolom a napokat. Sajna ott nincs net, lesz mit visszaolvasnom.
Nyanya, örülök, hogy végül is tetszik a meló. Kicsit kimozdul az ember. Jó, hogy a Barnus is jól viseli.
Princzike, nem hallottam még erről a szirupról, ez valami homeopátiás édesítő?
Végeztünk a festéssel. Na meg a takarítással. 3 nap alatt. Konyha, előszoba, gázcsövek. Szép lett, de elfáradtam. A belső bokám délutánra mindig eltűnik, teljesen be van dagadva. Levi olyan ügyesen segített, szivaccsal súrolta le a festéket az ajtófélfáról, annyira élvezte.

Kép
Kép
naegele78
 
 


Sziasztok!!!!!!
most értem haza Mátéval!!!!!!!!!
senkinek se kívánom amin most átmegyek!!!!!!!!!!!!!!!
egész nap tiszta ideg vagyok/voltam...........sírhatnékom van......nagyon hiányzik a párom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
annyit el tudtak érni hogy 40 fokról 38-ra levitték a lázát!!!!!!!!!!!

nagyon rossz egyedűl lenni......anyuék segítenek amit tudnak de hát ők is dolgoznak....Barnus is érzi hogy ideges vagyok.nagyon nyom a feje lent!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Sajnálom. Jól értem, hogy Máté beteg? És hol a párod? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikkfy nem Máté a beteg hanem a párom......tüdőgyulladással és 4.napja tartó 40 fokos lázával ma bevitte a mentő a korházba........ :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, nagyon sajnálom, remélem minél előbb meggyógyul a férjed. Kitartás!

Kép
Kép
naegele78
 
 


sziasztok!

most reggel hívott api......este még mindíg 39 fokos láza volt.....a hűtőfürdő se segített......így szárazjegelték 1 órán keresztűl......akkor kicsit lejjebb ment a láza majd éjjel ki ízzadta a többit és most reggel már "csak" 37 fokos hőemelkedése van.....:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, reméljük, már gyógyulgat. A 37 jobban hangzik, mint a 40 fok. Múltkor beszéltünk a házassági kivonat másolatáról, ma voltam benn az önkormányzatban, és azt mondták, hogy elsejével nem kérik a másolatot, elég az eredeti. Valami törvény változott. Legalább ennyivel kevesebb.

Kép
Kép
naegele78
 
 


Lányok, van valakinek tapasztalata az aventos kézi mellszívóval?
Bikfy, mikor telik már le a 3 hét?
Főcukrászunk mostanában eltünt, Gabóó nyaraltok?

Kép
Kép
naegele78
 
 


Sziasztok!

Nita jobbulást férjednek. De azért ne idegeld magad nagyon, mert látod Barnus nem örül neki.

Naegele én aventos mellszívót használtam és nekem nagyon bejött. Minden szoptatás után használtam, hogy termelődjön a tejem és nagyon könnyű volt vele bánni. Én csak ajánlani tudom. Azért is jó, mert rá lehet csavarozni az aventes cumisüvegre is meg az aventes etetőpohárra is. Én nagyon sokat használtam.

Gabóó tényleg eltűnt mostanában! Gabóó merre vagy??

Kép
Kép
nyanya77
 
 


sziasztok!!!!!
megjöttem!!!!!
api már egész jól van...a kedve a régi.humorizál és már csajokat nézeget......::):):):)
de kicsit emelkedett a láza......37.5-re.......de nem mondták hogy gáz.....holnap ha minden igaz kiderűl mikor jöhet haza!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyanya, azt olvastam egy forumon, hogy ha rendszeresen használta az aventos mellszívót nagyon koptak az alkatrészei. Te ezt hogy láttad? Meg hogy soknak volt ínhüvely gyulladása tőle. Van, akinek a csuklóját tette tönkre. Meg hogy kattog nagyon. Főleg a kopás miatt kérdezem, mert a tesz veszen nézegettem, de ott is 5-10-ig árulják + posta, hogy érdemes-e megvenni. Nem láttam még közelről ilyen mellszívót, azért kérdezem. Meg a szívóerejéből tud-e veszteni egy idő után? Nagyon tetszik, csak nem tudom, merjek-e használtat venni? Köszi

Kép
Kép
naegele78
 
 


Sziasztok!

Naegele én semmi képpen nem vennék ilyesmit használtan. Jó le lehet sterilizálni, de azért az mégsem ua. Mit lehet tudni ki használta előtted. Az mondjuk más, ha rokontól v barátnőtől kapnád kölcsön és ismernéd az illetőt. De ez csak az én véleményem. Hát nem tudom, nekem nem kattogott. Tény, hogy ha már nagyon sokszor használtad, utána már nem lehet olyan szép csilli-villire elsterilizálni de az attól még teljesen jó, tiszta és steril. Ha egyszerre nagyon sokat fejsz elfáradhat a kezed, de azért az ínhüvély gyuszitól messze voltam. Ha nem láttál ilyet érdemes megnézni egy bababoltban. A szívóerejéből sem tud veszíteni, ez a te kezedtől függ, hogy mennyire pumpálsz vele. Nem tudom ki írt ilyeneket neked, de érdekes. Egy gyereket teljesen jól kiszolgált és ha minden jól megy a másodikat is ki fogja, mert eltettem. Várja, hogy újra használják... Nekem egy barátnőm ajánlotta, neki már volt két gyereke és őt kérdeztem meg, hogy milyet vegyek. Én nem bántam meg, de nem akarlak rábeszélni. Sztem menj el és nézz meg egyet közelebbről.

Nita mi van pároddal? Mikor mehet haza?

Én tegnap beszéltem a nőgyógyászommal. A hétfői hcg-t csak ma este fogom megtudni, de egy kicsit elkeseredtem, mert azt mondta mindenképp ki kell hagynunk 3 hónapot :( Viszont annyira megnyugodtam, mert azt mondta a köv. mensi elmúlta után menjek el hozzá egy kontrollra, és akkor majd megbeszéljük, hogy mit lehet tenni az ügy érdekében. Komolyan mondom, az első doki az elmúlt egy évben, aki tényleg úgy áll hozzá a dologhoz, ahogy én szeretném. Azt is mondta, hogy ilyenkor könnyebben össze szokott jönni.

Kép
Kép
nyanya77
 
 


Naegle
Ez egy természetes édesítő, a Stevia növényből nyerik :)

Nita
Örülök, hogy párod most már jobban van.

Most viszont az én kedven nagyon rossz! Teljesen kivagyok. Néha már azt kívánom, hogy hagyom a fenébe az egészet. Lehet az érzés most csak azért van, mert nem 29 napra fog megjönni. Ma már ha végre megjönne, akkor 30 napra. Az sem lenne rossz, de hát semmi jelét nem érzem még. :shock: Eddig mindig 29 nap volt. Nem értem most mi van? Asszem kezdek egy kicsit beparázni.

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!!!!!
HAZAJÖTTÜNK!!!!!!!!

APi már jól van de sajna olyan súllyos fertőzése volt/van hogy nekem is meg Máténak is dokihoz kell mennünk!!!!
Mátét megpróbálom anyuékhoz lepasszolni...én meg veszek maszkot....én nemmegyek sehova....nem bírom már távól tőle!!!!!!!!!!!
úgy néz ki egész júliusba itthon lesz!!!!!!
sokat kell mozognia levegőn lennie....társaságot viszont kerűlni kell míg meg nem jön a tenyésztés eredménye....ami juli.20-án várható!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita
Neki is bakteriális tüdőgyuszija volt? Kolléganőm párjának télen az volt és elég kísértetiesen hasonlít a történet az ővékére.
Viszont örülök, hogy ennyire jobban vagytok. Azért kevésbé, hogy Máté is elkapta...

Kép

Kép
princzike
 
 


Én egy kicsit ideges vagyok most.
Mindig 29 napra szokott megjönni vagy max 30, de most még mindig nem jött meg. Nem tudom mi a fene van, de biztos, hogy nem terhesség. Most már minden féle hülyeségen jár az agyam, hogy cisztásodom vagy mit tudom én... :roll: :(

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike Máté nem kapta el....ezt megelőztük....elvittük anyuékhoz míg megjön a vérvétele apinak....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bocsesz, akkor egy kicsit félreértettem. Remélem így is marad :) és se Máté, se te nem kapod el :)
Most nézem csak, hogy milyen szép kilecesekkel teli dátumot kaptál babaérkezésre :) Tecc.

Kép

Kép
princzike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: