Új privát üzeneted érkezett!

Nóra írt,hogy elmult a rózsaszín.Délutánra hazaérnek,és akkor elmegy az ügyeletre,mert a görcsök még megvannak.

Babancs
A DPO -t jól tudod,az ov. utáni napok száma! :D

Csillagfény
Vmi laktobaci készítményt próbálj meg sztem.Azok nem ártanak,és talán segít ! :)

Espero
A rákszűrés után nekem volt időnkét egy kis pecsét.Megpiszkálják a méhnyak hámját,onnan a vérzés.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr, köszi!
Milyen laktobaci készítmények vannak?
csillagfény
 
 


Sziasztok,

nagyon-nagyon szépen köszönöm mindenkinek a hozzászólást, a tanácsokat, komolyan mondom, ti tudtatok igazán megnyugtatni, a családom némiképp értetlenül áll a kiborulásom előtt, egyedül a férjem érzi át, mivel ő látta a heroikus küzdelmemet a súlyommal és a diéta-torna összeállítással..... Ő is azt mondta, hogy azonnal keressünk egy másik orvost, de szigorúan megtiltotta, hogy magamtól elkezdjem szedni a gyógyszert.....
Még nem tudom, mit csináljak, lehet, hogy ezt nem merem bevállalni tényleg orvos nélkül, de mindenesetre hallgatok rátok, és máris keresek orvost.

Csakegy, köszi, megpróbálom elérni a dokit, hátha még szeptemberre beférek hozzá.

Norka, amit írsz, alátámasztja azt, amit mi is kikövetkeztettünk a férjemmel: valószinűleg nem vállalja be többet a metformin felírását, és itt jön be, amit Felicia és Anita titkárnő ( :wink: ) írt: nem engedheti meg magának a blamázst, hogy ő, mint félig illegális metformin felíró, kénytelen legyen elküldeni engem, inkább még vizsgálgat, vérvétel, menjek vissza, majd meglátjuk van-e pé, alkalmanként 5 perc és 7 ezer ft.(ja egyáltalán nem vizsgált meg, csak beszélgetünk mindig) Na mindegy, én megértem őt, csak miért nem korrekt és mondja, hogy menjek el diabetológushoz, ő nem tud segíteni. És a legszebb a dologban, hogy mikor megkérdeztem, hogy menjek-e tovább akkor endokrinológusi vonalon, kicsit kiakadva azt mondta: minek, hiszen minden rendben a hormonjaival !

Na, mindegy, lapozzunk, elég volt belőlem !!

Viszont kiváncsi lennék mások eredményeire, lányok, ha még emlékeztek rá, milyen volt az éhgyomri cukor és inzulin eredményetek, majd a terhelés utáni 120 perces ugyanez, lécci írjátok le, már csak a kiváncsiság kedvéért..... köszi !

Ja, és Norka, alig várom, hogy készen legyél az új honlappal, képezd, a lombikbabás honlapot akivel együtt csináltad, Detty (akinek a hármas ikrei lettek ) közvetve ismerősöm,(Gitta nevű barátnője a kolléganőm,barátnőm) a Balázs, aki a honlapot csinálta, őt pedig nagyon jól ismerem !!! Kicsi a világ, nem ?
zsizsik
 
 

 
 

Szió lányok!

Lassan kezdődik a következő ciklusom..és most télleg babásodni szeretnék :)

Tanácsokat kérek, mert ti olyan sokat tudtok erről :)

Van valami tea, ami segithet? Ha igen milyen és milyen gyakorisággal lehet fogyasztani??

Méhpempő..ez mire jó? Esetleg segithet, hogy ne járjak ugy, mint multkor ... vagyis ne legyen korai vetélés.

Tudom ezek nem tutti szerek, csak praktikák, de hátha...

A dokim szerint nem ajánlott a tulzott fizikai megterhelés sem, főleg a PÉ után. vélemény?? Akkor mit szabad és mit nem??

Bocs hogy megint csak ezzer zavargok :)

Gina

Kép

Zsizsik!
Éna helyedben dokit váltanék, és figyu..én is 95 kg voltam. A metformin + diéta segit, de sok idő kellett nekem is. Jah ..és az akkori leleteink is hasonlóak, sőt az IRem sem volt oly egyértelmű..de a dokinéni "meggyőzte" a biztositot :wink:

Szerintem METFORMIN ...és uj doki :)
Vendég
 


1 ampulla méhpempőt bírtam lenyomni. Mára megundorodtam tőle.
Állítólag segíti a teherbeesést és jó gomba ellen is.
Én olyan bogárszagúnak érzem...

Teaügyben: lehet, hogy nekem a palástfűteával lett pé-m. Ugyanis pont akkor volt, amikor elkezdtem teázni.
babancs
 
 


Azon a honlapon lehetne a metforminpárti dokikról is egy rész, legalább névvel, elérhetőséggel. Meg jó szülészekről is.
Miért ne írhatná fel Ács a metformint? Nem értem. Nekem azonnal felírta.
csillagfény
 
 


Sziasztok!

Ki is mondta, hogy megvan neki Norka cikke PDF formátumban? (Mert elküldeném neki az e-mail címemet - szeretném elolvasni...)

Zsizsik!
Nekem is éppen most volt gombám - sajnos -, de nekem felírt Ács azonnal és külön kérés nélkül 3 hüvelykúpot. Rákszürésen nem voltam még nála. Valamikor tavaly októberben még felírta a Merckfromint nekem is (igaz, engem előtte fél évig máshogy próbált kezelni eredménytelenül - és ezt be is ismerte, hiszen nyilvánvaló volt), méghozzá úgy, hogy IR vizsgálatra nem küldött el, az ultrahang is igazolta szerinte.

Sajnos dokikeresésben nem tudok segíteni, mert akihez korábban jártam, nem nagyon értett ehhez, elég furcsán akart kezelni, akkor hagytam ott (pedig jó volt nála szülni, terhesgondozásra járni)... De a többiektől szerencsére már kaptál tippeket.

Csillafény!
Mindenkinek más jön be, mint az már annyiszor kiderült - a 10-es skálán nálam Ács 9-et kap. :)

Mindenkinek szép napot.
(Ma voltam AFP-n és holnap utazunk ha minden jól megy...)

Vöcsök
vöcsök
 
 


Vöcsök, milyen kúpot ír fel Ács? Lehet, hogy van nekem otthon...
csillagfény
 
 


Csillagfény!

Pimafucint - az van benne, hogy széles spektrumú antibiotikum, és terhesen, szoptatva is alkalmazható. Három este kellett használnom, és elmúlt - remélem, végleg...

Vöcsök
vöcsök
 
 


Csillagfény
Régebben volt egy Genia 2000 nevű készítmény,de a neten most nem találom.Lehet kivonták a forgalomból? :shock:
Mást nem tudok sajna! :oops:

KépKép

KépKép
okr
 
 


köszi, nagyon kedvesek vagytok. hazafelé beugrom a gyógyszertárba, és megnézem mi van. Legrosszabb esetben meg elmegyek a házidokihoz, és feliratok valamit.
Remélem nem lesz baja a babának.
csillagfény
 
 


Ginuska, te lebegsz pont a szemem előtt, mikor a fogyásra gondolok, írtad a múltkor, hogy eddig több, mint 20 kg-ot fogytál, és te is korábban tehetetlen voltál a súlyoddal. Példa vagy nekem arra, hogy igenis meg lehet csinálni, csak egy kis segítség kell hozzá.

Vöcsök, látod, ez pont a furcsa, hogy én már friss Uh lelettel mentem el hozzá, amiben ott volt egyértelműen: 8-10 db ciszta petefészkenként, illetve a jobb oldali meg is van nagyobbodva kicsit. Mégsem volt elég, kell a labor is, aztán meg elhajtott. De nem haragszom rá, nyilván nem fog nekem magyarázkodni, csak nem adja meg, ami kellene. Nincs gond, megyek tovább.

Próbáltam keresni a neten az Ir-rel kapcsolatban, hogy mi számít már kórosnak, alapérték és terhelés utáni érték tekintetében, de nem nagyon találtam sajnos semmit..... :cry: Egyedül Norka írását, ami alapján gondoltam, hogy nem jók az eredményeim.

De akkor most szerintetek elég egy diabéteszes dokit találni, aki az eredményeket látván gondolkodás nélkül felírja a bogyót ?

Nekem volt gombám a múltkori mensi után, és a gyógyszertárban adott a gyógyszerész valami kúpot, azt mondta hogy a legjobb, amit recept nélkül meg lehet venni. 3x kellett használni és tényleg elmúlt a gond. Ha érdekes, megkérdezem tőle, hogy hivták. (már nem emlékszem)
zsizsik
 
 


Felicia drága, ha olvasol, kérlek, küldd el nekem a csakegy-féle doki bácsi elérhetőségét pü-ben, hogy én is tudjak tőle időpontot kérni... köszi előre is !
zsizsik
 
 


Génia 92 hüvelykúp, nem erre gondoltál Okr??
Ezt antibiotikumos kúra után szokták ajánlani pl., a hüvelyflóra helyreállítására. Legalábbis nekem arra adták párszor.

http://velvet.hazipatika.com/store/product?pid=1037
espero
 
 


Babancs, nekem is nagyon furcsa, hogy te metformin mellett is kívánod az édeset. Én sohasem voltam édesszájú, de a metformin után még kevésbé kívántam, sőt akkor voltam csak igazán rosszul, ha édeset ettem metformin mellett. Lehet, hogy ha nem ennél annyi édeset, nem is lenne hasmenésed. Ha kibírod, próbáld ki. Főleg ha most majd a kihagyás után újra kell kezdened.

Én is éltem külföldön, 1 év USA, fél év Irország, sokkal könnyebb az élet mindkét helyen, mint itthon, de én mégsem tudtam volna ottmaradni család és barátok nélkül. Megküzdünk inkább az itthoni viszonyokkal :-) A franciákról konkrétan nincs rossz véleményem, egyszer voltam csak Párizsban turistaként, de a főváros az igenis büdös volt és koszos. Lehet, hogy aki ott járt, ez alapján ítéli meg őket. Bevallom, hogy oda én sem vágyom vissza, az ország többi részére viszont kiváncsi lennék.

A hókuszpókuszokról meg annyit, hogy nekem az asztrológus, a jós és az iriszdiagnosztikus is megmondta, hogy nőgyógyászati (konkrétabban hormon-) problémáim vannak vagy lehetnek, és hogy figyeljek oda rájuk. Mindhárom részről csak tipp lett volna???? Az íriszdiagnosztikára direkt mentem, a másik kettőt csak céges partin próbáltam ki kiváncsiságból, sohasem igazítanám az életemet az általuk elmondottakhoz, csak érdekességképpen írtam le.
espero
 
 


Espero
Most már láthatod,hogy töriből nem voltam vmi jó! :oops: Problémáim vannak a számok memorizálásával!
Egyébként erre gondoltam,mert ezt sztem terhesen is lehet alkalmazni.Ha meg nem mulik el a probléma,akkor doki .

KépKép

KépKép
okr
 
 


Nekem már 10 éve a kozmetikusom megmondta, hogy nőgyógyászati problémáim vannak. Elég csak megnézni, hol jönnek a pattanások. Állam vonala serdülőkorom óta tele van.
Újabban meg a szám körül jönnek ki.
Ma nem vettem be metformint, ennek ellenére is dög éhes vagyok..van úgy, hogy egy egész üveg lekvárt, vagy egy nagy doboz jégkrémet megeszek egyszerre.. :oops: Hiába mondja a férjem, hogy próbáljam meg magam visszafogni..
babancs
 
 


Ja, nekem nincs pattanásom, az arcomon szőr sincs, csak lábon több, mint "normális" (persze ki mondja meg, hogy mennyi a normális) és súlyfeleslegem sem volt sohasem.
Tehát nem ilyen tünetek alapján tippelték a mágusok :D
espero
 
 


A jós, meg az asztrológus, meg stb... nem azért mondja meg, hogy nőgyógyászati bajod van, hanem azért mert rendkívül jó emberismerő, ezt tanulják, hogy a klisék mellett tudjanak valami hatásosat is mondani. Hihetetlenül olvasnak a gesztusokból, és minden részletedet figyelik. Szőröcskék, arcod, testalkatod, hogy reagálsz 1-1 számodra teljesen ártetlannak tűnő szóra, vagy bármi, amire te nem is gondolnál.
Nem hiszem, hogy a sorsod a kártyákban vagy a tenyeredben lenne megírva.
Nekem egy református lelkész egyszer 2 perc beszélgetés után, első ránézésre megmondta, hogy menszis problémáim vannak.
Sziaszok, megyek, hétfőn jelentkezem, remélem addig elmúlik.
csillagfény
 
 


Igazából az asztrológus a születési adatok alapján dolgozik.
Kellene keresnem velem egy napon, ugyanabban az órában született lányokat, hogy vajon nekik van-e hormonproblémájuk. :D
Húú, egész kiváncsi lettem, csak hol találok ilyen személyeket????
espero
 
 


Espero
Nyiss egy topikot a születési dátumoddal! :D

KépKép

KépKép
okr
 
 


Na, csak még egy zárógondolat a témához. Én csak azért nem zárkózom el a gondolattól, hogy érnek valamit a hókuszpókuszok, mert pl. ufót sem láttam még soha, ennek ellenére elképzelhető, hogy létezik. Lehet, hogy valaki látja a jövőt, miért lenne kizárt? Csak azért mert mi nem látjuk?
Annak mondjuk sok értelmét nem látom, hogy megmondják, hogy az elkövetkező x hónapban férjhez megyek-e, állást változtatok-e, stb. ez úgyis csak tőlem függ. Viszont ha megmondják valamiről, hogy hajlamom van rá, de ha még időben kezelnek, akkor nem fordul komolyra a dolog, na annak már lehet haszna.
Persze biztos sok a csaló, mint az élet más területein is. Ha az egyik boltban romlott tejet sóznak rám, attól még nem kell azt feltételeznem, hogy az összes bolt romlott tejet árul. :D
espero
 
 


Akkor mindenki írja ide be mikor született :D

én: 1979. 01.08, 9:30, csillagjegy: bak, aszcendens: vízöntő
. ..volt egy évfolyamtársam, aki ugyanezen a napon született..de nemtom voltak-e hasonló problémái - bár a pattanás állt :lol:
babancs
 
 


Na, ígérem abbahagyom, csak még annyit, hogy a párom is kiröhögött, amikor elmeséltem neki, hogy az asztrológus szerint a csillagjegyünk alapján tökéletes párt alkotunk.
Persze mindegy is, mert a 11 közös év úgyis minket igazol, kit érdekel, hogy van-e köze ehhez a horoszkópnak vagy nincs.
espero
 
 


Én is azt is megkérdeztem a jóstól, hogy természetes úton fogok-e szülni, vagy lombik lesz...azt mondta 2-3 éven belül természetes úton és fiú lesz. A férjemnél is fiút látott.
A kolléganőmnek is jósolt..mondta neki 1 éven belül unokája lesz. Másnap megtudta, hogy terhes a lánya.
Ami leginkább megdöbbentett..azt mondta a 2 nővéremen kívül lát egy fiútestvért is. Hát itt majdnem felálltam. Aztán kiderült anyu valószínű még1* terhes volt, csak elment a baba.
Még azt is megmondta, hogy egy hónap múlva házasságot lát, és utána messzire megyünk nászútra. Ez egy hónappal az esküvő előtt volt.
A nőgyógyászati dolgokra azt mondta szépen rendben tartom.
babancs
 
 


Hát mi a férjemmel a csillagjegy alapján abszolut nem illünk össze :wink: Az előző párommal viszont a csillagok szt. tökéletes pár voltunk.(egy darabig valóban :lol: )
Babancs :Én is bak vagyok,de 2 évvel + 4 nappal idősebb nálad! :P

KépKép

KépKép
okr
 
 


Na most jöttem meg a kórházból, és hát a francia egészségügy védelmében nem bírom megállni hogy ne meséljem el, hogy miként zajlik egy terheléses cukor és inzulin vizsgálat itten!
Szóval már előtt megijedtem, mert azt mondták, hogy ott nem ötlépésest csinálnak hanem hétlépésest, tehát az éhgyomri vérvétel után három órán keresztül még félóránként levesznek két kémcsővel. Aztán mondták hogy utána kapok kórházi "sans sucre" azaz diétás ebédet, a pCOS-miatt ugyebár. Hát mondtam jóvan-jóvan csak kibirom valahogy.

Na odamentünk nyolcra, ahol bevezettek egy szobába: kényelmes fotel, tv, ventillátor, telefon, ujságok, és leültettek, hogy akkor itt fogom eltölteni azt a három órácskát meg az ebédet. Hát igy elsőre semmi kifogásom sem volt ellene, majd jöttek és szépen berakták a kanült, mert nem hétszer szúrnak itt mint otthon ahol-ötször-szúrtak-és-a-végén-már-szétment-a-vénám, de nem ám! itt egyszer szúrnak, utána csak csapolnak! na mondjuk én ennél a szúrásnál is sikeresen kiütöttem magam, olyan rosszul lettem, hogy inkább szépne lefektettek, de összeszedtem magam és a továbbiakban vígan olvasgattam meg tv-t néztem. Aztán végre az uccsó csapolás is lement, kihúzták a tűt, és hozták a diétás ebédet. na ez volt a nap fénypontja ugyanis a következök voltak a tálcámon:
1. egy adag fokhagymás uborkasaláta
2. egy szelet lazac (!) gyöngyhagymás gombás öntetben
3. hozzá párolt barnarizs
4. egy jókora darab camambert sajt, baguette-el
5. egy kis tál gyümölcssaláta friss ananászból és barackból.

Na ha ilyen itt a diéta, akkor hajlandó vagyok befeküdni fogyiterápiára ha kell holnaptól Amúgy is ma beszéltünk egy dietetikussal, aki kezelésbe vesz, és igy összeállítja szépen az étrendemet receptekkel együtt, és vizitornára fogok járni. Szedem szépen a merformint, seperc alatt ledobok 20 kilót, és karácsonyra terhes leszek!!!



espero, annak alapján amit egy fővárosból lát az ember, azt hihetnénk hogy nemcsak egész európa de az egész világ borzalmasan büdös és koszos. És mellesleg ha már itt tartunk, akkor Budapest alapján a magyarok is élen járnak a büdösségben koszosságban, holott mindannyian nagyon jól tudjuk hogy ez nem egészen igy van. Ennyi bizalmat azért meg lehetne szavazni a franciáknak is, nem? Én szagolom őket nap mint nap, és egy tip-top kisvárosban élek, ami ragyogó tiszta, tisztább mint bármelyik magyar város. A fővárosok meg a nagyobb városok mindenhol büdik és koszosak!!! emiatt nem lehet végleges következtetést levonni egy országról ahol 50 millió ember él! Na befejeztem.

A jóslás: istenfélő ember vagyok, gyakorló keresztény, és éppen ezért tudm, hogy bizony vannak emberek akik meg tudják mondani a jövőt, de abban is biztos vagyok, hogy ez soha nem ugy működik hogy valaki elmegy hozzájuk, és ők előre meglátják hogy holnap fejére esik egy tégla, vagy hat gyereke lesz, hanem inkább globálisabb szinten. És szerintem ufok is vannak, vagyis inkább más bolygón élő lények, ennek még a biblia sem mond ellent, de nem rabolnak el embereket, ez a hülyeség a történetben. Erről viszont senkivel se fogok vitába szállni, mert mindekinek szabadsága van abban hinni amiben akar. Senkit nem fogok megpróbálni meggyőzni az igazamról, amig engem nemakar elhitetni a sajátjával. Szerencsére viszonylag szabad földrészen élünk :-)
krumplis pogácsa
 
 


Okr, akkor ti biztosan az aszcendens alapján illetek össze a mostani pároddal. Vagy a kínai horoszkóp szerint. Vagy egyszerűen csak azért, mert ti így gondoljátok és nektek így jó :D :D :D
espero
 
 


Skacok...dokilányok:

Mit jelent a 38-as monocytaszám és 14 WBC? (2 hete 12 volt a WBC)

A doki hétfőre berendelt UH-ra és folyton azt kérdezgette, milyen a közérzetem és, hogy nincs-e lázam vagy hőemelkedésem... na most terhesen a 37,2 az szerintem normális és nem hőemelkedés... nem?
Vendég
 


Az asztrológia számomra akkor vált fontossá, amikor tavaly elvesztettem a kisfiamat. Akkorm uszáj volt valami magyarázatot találnom a megmagyarázhatatlanra, aztán....mondjuk úgy, hogy ottragadtam. Tényleg megdöbbentő, hogy csak a születési adatok alapján mennyi mindent el tud mondani rólam egy ember, aki életében nem látott....Babancs, nekem is megmondta, hogy lett volna egy öcsém, és valóban, anya terhes volt, csak elvetette.....
Meg egy csomó minden, amitől tényleg a hideg kirázott. Na nem borzolom a kedélyeket :wink: , csak úgy eszembe jutott.

Én egyébként 1973.09.28. Bp. mérleg jegy, mérleg aszcendens

Anita-pogi, csak azért kérdeztem, milyen jegyű vagy, mert nagyon hasonlónak érezlek így a stilusod és a leirásaid alapján. :lol:

Babancs, érdekes, hogy nekem is áll vonalban van állandóan egy csomó miteszer, ez is a PCOS miatt lenne....?? :shock:

Ja, kis adalék a korábbiakhoz: próbáltam lépni, felhívtam azt az endokrinológust, aki a PCOS-t felfedezte nálam, kérdeztem, nem írná-e fel a metformint, válasz: magának bromokriptin kell, a metformin babagyártáskor szigorúan tilos ! Az diabéteszeseknek való, és nem bizonyitott, hogy segit a PCO-n.....
Ennyi.

Szerintetek ha egy diabéteszes dokihoz elmegyek és megmutatom neki a leleteimet, nem fog kiröhögni, hogy metformint akarok ? Hiszen ez nem diabétesz még.....
zsizsik
 
 


zsizsik
1981 december 14.én születtem, de arról végképp fogalmam sincs hánykor. csak azt tudom hogy éjfél és hajnali három között. Mond ez neked valamit? én ebből télleg nem tudom milyen jegyű vagyok, csak azt, hogy mindig szépségesen esik a hó a szülinapomon, és kapok ajándékot és tiz nap mulva megint kapok ajándékot :wink:
krumplis pogácsa
 
 


zsizsik, még annyi, hogy nem kizárt, hogy épp a diabéteszes doki fogja felrni amerformint. Nme tudsz még egy endokrinológust felhívni, hogy neki mi a véleménye az eredményeid alapján?
krumplis pogácsa
 
 


Pogi, én is pont azt írtam, hogy a franciákkal mint emberekkel nincs semmi bajom, dolgoztam is együtt franciákkal Floridában. És azt is tudom, hogy Budapest és Kőszeg között mekkora különbség van tisztaság szempontjából.
De hozzáteszem (pedig elég sok helyen jártam már életemben, ezek közül sok főváros volt), hogy Párizs volt a legkoszosabb és büdösebb. A metrómegállókban konkrétan pottyantós budi szag volt majdnem mindenhol, pedig a frekventált helyeken jártunk. Na pont ezért nekem csak a fővárosról van rossz véleményem, viszont tudom, hogy mások könnyen ítélnek el egy egész országot ilyenek alapján.

Amit viszont a vizsgálatról írtál, az nagyon pozítiv. Ha jól emlékszem Alice is ilyen beszámolót küldött anno a "csodaországról". Kivéve persze az ebédet. Mikorra lesz eredmény????
espero
 
 


szerintem a nyugati se egy illatfelhő, pláne ha alapsan bennejárunk a közepébe, nem is beszélve példáuk a KÖ-KI-ről! ott nem is lehet mást érezni csak hányás szagot.
Én ugy vagyok párizzsal, hogy ha nem feltétlenül muszáj akkor inkább be se teszem a lábamat, de egyébként a legtöbb francia igy van ezzel. Csak a louvre-ba szoktunk feljárni néha, de akkor is csak célirányosan. Szerencsére ez nem egy olyan fővárosközpontú ország mint Mo., ugyhogy itt is minden megvan ami Párizsban. mindenhez hozzá lehet jutni, mig magyarországon néha csak budapesten lehet megvenni vagy elintézni bizonyos dolgokat. Én is jól ismerem, hét évig jártam oda suliba.

Hát sajna nem tudom mikor lesznek meg az eredméynek, épp titeket akartalak megkérdezni hogy kb mennyi ideig szokott tartani, mert itt postán küldik ki, nem kell bemenni érte, igy viszont nem tudom mikorra várható. Meg még elküldik a háziorvosnak is, de mivel nekem a Dani az orvosom, mindig mindent két példányban kapunk meg :-)
krumplis pogácsa
 
 


ZSizsik, privi ment
felícia
 
 


espero, jó volt kint élni az USA-ban? mit csináltál ott? ne hidd ám hogy támadlak vagy ilyesmi, értem hogy nincsenek előítéleteid, nem is neked beszélek csak a világegyetemet próbálom meggyőzni, sajna sikertelenül :-( Nem sok ember van aki nem egy pici adatból vonja le a teljes végkövetkeztetést :-) örülök, hogy te nem ilyen vagy :-)
krumplis pogácsa
 
 


Csakegy!Elvileg az Én leletemen az van,hogy 0,8 G/L alatt kell lennie! ill.17,7%......az nem tudom,hogy mi...de az is jó volt Nekem!
Norka!Sajnálom,hogy sokat kell izgulni,de itthon bizti minden jobban alakul,na meg ha szeded a progipótlást...abba fog maradni!
Kriszti!Ment mail!
Norka!Pü!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Csakegy!

Küldtem neked még tegnap pü-t. Nem kaptad meg?
babancs
 
 


DEEE... VÁLASZOLOK ISMINDJÁRT... (FEKVE ISZONYÚ GÉELNI :( )
Vendég
 


Sziasztok!

Pogi!

Most hogy bírod a gyógyszert? Rám még nem tört a rossz nyavaja. :wink:

1979. 03. 24.-én születtem 15:30 kor szombaton :D

Kép
lara26
 
 




lara26 írta:Pogi!

Most hogy bírod a gyógyszert? Rám még nem tört a rossz nyavaja. :wink:


Hát azon az egyen kívül még nem vettem be egyet sem, mert csak ma volt az inzulin terheléses, és nem akartam hogy netán a bogyó meghamisítsa az eredményt. De ma estétől szedem hivatalosan, ezúttal egy negyeddel kezdve! holnap beszámolok hogy viseltem :-) te mennyit szedsz most? egyből a teljes adaggal kezdted?
krumplis pogácsa
 
 


Monocyta
A monocyta tipikus pusztító részecske, amely a baktériumokat és a betolakodó elemeket felemészti, és a hulladék anyagot továbbítja az immunrendszer további reagálásának megelőzése érdekében.

Átlagérték
1-12%

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szerintetek jobbak a gyógyulási esélyeim ha soha nem szedtem fogigátlót és semmilyen hormontartalmú anyagot?
krumplis pogácsa
 
 


Az tuti, hogy jobbak az esélyeid. Nekem sem volt semmi ilyen problémám míg nem szedtem fogamzásgátlót.
babancs
 
 


Pogi! :)

Rambóka tanácsát megfogadva: 1/4 este.
Besz*ri vagyok és nem mertem elkezdeni az orvos által írt adagot: 2*1/2.

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Vettem a gyógyszertárban génia kúpot, remélem jó lesz. Kicsit már elmúlt a kamillás mosakodástól.

Anita, szerintem igenis klassz Franciaoban. Legalább meg lehet élni. Szerintem a szövegek fele irígység (bocsánat, nem feltétlen rátok célzás) Ue tapasztalom most a terhességemhez való hozzáállásban. Valaki őszintén örül, mások meg....
Nem semmi nálatok a terheléses inzulin.

asztrológia?
namármost, vagy van előre megírt sorsod, vagy nincs.
1. Tegyük fel, hogy nincs. Ez esetetben mindenfajta jóslás hülyeség.
2. Tegyük fel, hogy van. ez esetben tényleg létezhetnek jövőt látó, illetve a jövőre érzékeny emberek, és megmondhatják mi lesz vele, vagy legalábbis milyen irányba haladsz.
Én inkább ezt gondolom. Globálisan igenis megmondható az is talán férjhez mész-e, lesznek-e gyerekeid, stb... Kérdés azonban, hogy ez pozitív dolog-e, mert szerintem ezek a dolgok változnak. Részben a te kis döntéseid függvényében, részben pedig más összefüggésekben (pl ha valakit elüt egy kocsi, rengeteg ember élete másképp alakul. de nem hiszem, hogy az meg lenne írva, hogy x-nek ma el kellene ütnie egy embert.)
Szóval kérdés, hogy van-e értelme, és nem inkább kárt okoz az ilyenfajta jövendőmondás. Szerintem ha sarlatánság akkor hülyeség, ha meg valaki tényleg látja ("jósok" talán 1%-a), akkor az meg rosszabb, mint ha nem látná.
Ha tudnod kellene, akkor látnád te is. Én egyébként hiszek abban, hogy Isten meghallgatja az imákat, sokszor még a legkilátástalanabb helyzetekben is segít. nekem, eddig mindig segített. A jós pedig valószínű a másik variációt látta volna.

Na, ebbe most belebonyolódtam, de azért szerintem érthető. :) :roll: :)

üdv, szép estét nektek!
csillagfény
 
 


Csakegy
A magas monocyta gyulladást/fertőzést feltételez!
Mennyi volt a süllyedésed?
Monocyta:2-8 10^9/L
Absz monocyta 0,200-0,800 10^9/L
WBC(fehérvérsejt):4,3-10 10^9/L

Remélem segítettem!

Andika
Mindjárt nézem!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Jóslás: nekem egy asztrológus egy kislányt jósolt tutira.,...

nevessetek ki de ezért voltam végig biztos benne, hogy össze fog jönni...

tényleg.. most kopant le, hogy csak itt örültem de nem gratuláltam Nórának...

NÓRA: HATALMAS GRATULA!!!! :)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: